Panáček v reality show

StarDance 2015 online video

StarDance 2015 video archiv

StarDance 2015: Když Hvězdy tančí s Parapletem. ….7. večer

28. Listopad 2015 | napsal(a): okkvp


Sobotní, už sedmý večer letošní řady taneční show StarDance je věnován charitě. Soutěžní páry budou tentokrát tančit speciální tango a jive. Režie jim totiž na dnes večer předpisuje zatančit svůj tanec ve třech – s vozíčkářem. Jaké asi uvidíme choreografie pro tři páry rukou, čtyři nohy a čtyři kolečka? Podle zveřejněných fotek z tréninku nás čeká asi i artistika. Dnes večer sice nikdo ze soutěže nevypadne, ale o to více držme place ať se tance líbí a ať se fond Centra Paraple pro paraplegiky pěkně nafoukne.
Už jste do mobilu naťukali text DMS PARAPLE a odeslali na číslo 87 777 ?

StarDance 2015: Hvězdy, hity, rumba, čača. 6. večer (rekap)

22. Listopad 2015 | napsal(a): okkvp


6. večer StarDance je zasvěcen hitům Michaela Jacksona a tančit se na ně bude v rytmu latiny. Šestice soutěžících párů se nám předvede v rumbě anebo v čače. Který tanec se nám bude líbit víc? Smyslnost v podání Leony nebo Jitčina hravá čača? Anebo nás okouzlí někdo úplně jiný? Jak dnes dopadne Lukáš Pavlásek?

StarDance 2015: Valčík a Salsa, to tu ještě nebylo. 5. večer (rekap)

16. Listopad 2015 | napsal(a): okkvp


Na sedmičku soutěžících párů StarDance čeká dnes večer premiéra. Poprvé se bude samostatně tančit valčík a salsa. Jak jim to večer půjde? Valčík patří v našich krajích k nejzákladnějšímu tanečnímu vybavení, salsa bude trochu větší oříšek. Dočkáme se Hříšného tance? Kdopak dnešní večer dotančí?

StarDance 2015: Muzikálem s quickstepy a čačami. 4. večer. (rekap)

8. Listopad 2015 | napsal(a): okkvp

Ve čtvrtém dílu letošní řady StarDance si užijeme tance ve znamení muzikálu. Čtyři ze soutěžících párů budou drandit a hopkat sálem v rytmu quickstepu, další čtyři páry si hýbnou kyčlí s alespoň v hlavě znějícím návodným „ča-ča-ča“ . Letos ovšem zřejmě půjdou muzikály bez company, ale i tak se těšme a doufejme, že cha-cha budem jako citoslovce používat jenom v netanečních mezihrách. Kdo má jaké šance? Kdo bude jak efektně načančán?

StarDance 2015: Když se tančí waltz a jive. 3. taneční večer (rekap)

2. Listopad 2015 | napsal(a): okkvp

SD7-3uvod
Sedmá řada StarDance pokračuje třetím večerem. Soutěžící páry nám tentokrát předvedou, jak se při waltzu vznáší po parketu a další snad zaválejí jive jive, až se svalim. Komu se to nepovede pude, ale jestli domů nebo do dalšího kola, to se teprv ukáže. Jeden z párů soutěž ale zcela jistě opustí a já mám k tomu předem radu: Vášně patří na parket anebo do postele, nikoliv na internet. Párům držím palce, ať se vede a vidíme velké pokroky.

StarDance 2015: Kolem dokola … srovnáme se s Velkou Británii ?

28. Říjen 2015 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=11456 w=615]Jak asi všichni víte, zdejší nejpopulárnější zábavná taneční soutěž StarDance má svůj původ v pořadu BBC One „Strictly Come Dancing“, který se vysílá nepřetržitě od roku 2004. I tam je show velmi populární a účastníci – celebrity se velmi snaží ukázat. Jsou výkony našich párů s těmi jejich srovnatelné? Máme pro Vás zajímavá videa z letošního ročníku.

StarDance 2015: Když hvězdy tančí paso doble a slowfox. 2. taneční večer (rekap)

24. Říjen 2015 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=11438 w=615]

druhý večer StarDance sledovalo 1,231 mil diváků , rozhodnutí pak 1,325 mil.
share 15+ 32 a 37%

Divácké ohlasy prvního večera StarDance sotva utichly a už je tu den, kdy se vášně zas rozjedou pěkně naplno. Čeká nás totiž dramatické paso doble a technicky velmi náročný slowfox. A to vše soutěžící dvojice podstoupí v trémě a obavách, jak se bude jejich um pozdávat odborné porotě, ale hlavně se poprvé dozví, jakou mají diváckou SMS podporu a komu to nedá na postup. Tak si to užijme a držme palce, ať všichni tančí jak z partesu.

StarDance: Kolem dokola … když hvězdy tančily

22. Říjen 2015 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=11165 w=615]První kolo 7. série StarDance máme pár dnů za sebou a než uvidíme druhé, můžeme si připomenout pár zajímavostí okolo. Víte, že letos byla porota při rozdávání bodů skoro nejštědřejší ze všech předešlých ročníků? A víte, z kterého místa po prvním večeru se nejčastěji vypadává? Úspěchy i neúspěchy v prvních kolech připomenou i videa

StarDance 2015: Když hvězdy tančí sambu a tango… 1.taneční večer (rekap)

17. Říjen 2015 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=11349 w=615]

StarDance v sobotu zahájil s 1,298 mil diváky, share 15+ 34%

Dnes v sobotu 17. října ve 20.00 na ČT1 odstartuje po roční pauze první taneční večer soutěžní show StarDance. Letošní ročník už je v pořadí sedmý, ale první s deseti páry a zřejmě i netradičním řazení tanců. Letos začínáme tangem a sambou! Čekají nás zajímavé páry a určitě uvidíme i zajímavé taneční kreace. První kolo napoví, jak si kdo s tancem rozumí a tudíž bude čas i na první anketu. Přeji Vám dobrou zábavu.

StarDance 2015: Která dojde dál, Martina Marková anebo Katarina Štumpfová?

14. Říjen 2015 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=11327 w=615]Taneční partnerka Marka Taclíka má za sebou v třiadvaceti letech karieru nabitou velkými úspěchy. Jak k nim přišla ? Usilovnou dřinou už od dětství. Mrkněte se na díl cyklu Nehasit! Hořím! z roku 2006. Katarina Štumpfová je v našem StarDance nová, ale stejný formát soutěže si dobře ozkoušela doma na Slovensku. Zářila s dost šikovným tanečníkem, přežila i nevycválané dřevo. I na to se můžete podívat a zkusit tipovat, která z mladých žen bude úspěšnější.

1. stránka z celkem 9123...Poslední »