Panáček v reality show

Popelka online video

Popelka video archiv

Popelka (16.1. – 20.1.): Moderní Sněhurka

16. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Premiérový týden nákupní show Popelka v novém roce a s ním i změny v cenách pro vítězku. Už žádné estetické zákroky na klinice, opět bude výhrou hotovost deset tisíc a k tomu pětistovkový šek od Bati. Na začátku slibuje komentář šek desetkrát vyšší, ale na závěr je to pouze pět set. Stylista Filip Vaněk pro tento týden změní Popelku na moderní Sněhurku. Rada stylisty k zadání je, že mají postavu přetvořit do moderní doby tak, jak by Sněhurka vypadala v současnosti. Musí okouzlit prince, aby si vybral právě ji.

Popelka (19.12. – 23.12.): Vánoční mše

19. Prosinec 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento soutěžní týden se začal natáčet zřejmě v době, kdy pořadu chyběl po odchodu Osmanyho nový stylista. Zadání bylo sděleno jen čteným komentářem – kdyby šly na vánoční mši, neměly by si zapomenout vzít kabát. Je téma vánoční mše nebo kabát? Podle popisku je to vánoční mše.

Popelka (12.12. – 16.12.): Silvestrovský večírek

12. Prosinec 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Minulý týden slavily Popelky na vánočním večírku, tentokrát je stylista vyslal na silvestrovskou oslavu. Kde se bude slavit určeno nebylo, jen se mají při výběru outfitu odvázat, aby mohly vítat nový rok. Takže opět velmi volné zadání, které si může každá vykládat po svém a uvidíme, jak je zhodnotí v pátek stylista Filip Vaněk.

Popelka ( 5.12. – 9.12.): Vánoční večírek

5. Prosinec 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk připravil pro tento týden zajímavé téma – Vánoční večírek. Slavit se bude ve firmě, se šéfem, proto musí Popelky vypadat sexy, žensky, ale nesmí výsledek sklouznout do lacinosti. Zadání vypadá skvěle, ale po zkušenostech z minulých týdnů je otázkou, jak ho soutěžící pochopí.

Popelka (28.11. – 2. 12.): Hurá svetry

28. Listopad 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk zvolil příjemné téma – svetry a pleteniny. Tento oděv neslouží jen proti zimě, ale v tomto týdnu by měl být nosným prvkem celého outfitu. Knihy Dobrovský jsou sponzorem pořadu, zřejmě hlavně proto poradil stylista Popelkám, aby inspiraci hledaly v knihách. Když ještě uhádnou kolik doporučená literatura obsahuje stránek, rovnou obdrží šek na pět set korun na nákup knih.

Popelka (21.11. – 25.11.): Jedeme na hory!

21. Listopad 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Nákupní show Popelka po odchodu návrháře Osmana Laffity představila jeho nástupce, stylistu Filipa Vaňka. Ale novinek není nikdy dost a tento týden nás čekají další. Druhou posilou v pořadu bude známý kadeřník Tomáš Arsov. Soutěžící by se zase měly vedle různých voucherů na služby a výrobky opět dočkat i peněžité výhry ve výši deseti tisíc.
Téma v pondělí zadává nám už známý Filip Vaněk – Jedeme na hory! Je zima, budeme se hýbat, proto je potřeba zvolit elegantní, ale pohyb umožňující outfit. Jaká role čeká na Tomáše? Od pondělka do čtvrtka by měl radit Popelkám, jak vylepšit svůj vzhled.

Popelka (14.11. – 18.11.): Podzimní elegance

14. Listopad 2016 | napsal(a): Ajda

titlka
Podzim je v plném proudu, venku zima, je potřeba se teple, ale elegantně obléci, například na procházku či rande s mužem našich snů. Tak uvedl své zadání – podzimní elegance, nový stylista Filip Vaněk.

Popelka (7.11. – 11.11.): Sportovní víkend

7. Listopad 2016 | napsal(a): Ajda

titlka

Bez rozloučení se z Popelky vytratil Osmany Laffita a jeho nástupcem se stal stylista Filip Vaněk (38). Nic vám to neříká? Je to dvorní stylista celebrit, například Leoše Mareše nebo Simony Krainové. První jeho téma žádná sláva – Sportovní víkend! Sportovat se bude s dětmi či vnoučaty, dokonce prý bude přítomen i sexy trenér. Hlavně kvůli němu by měla Popelka zvolit sportovní, ale funkční, elegantní a sexy outfit. Běhalo se nedávno, uvidíme, jak sportovní téma pojme tato nová čtveřice.

Popelka (31.10. – 4.11.): Výročí svatby

31. Říjen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1

Minulý týden Popelky sportovaly, tentokrát budou slavit. Osmany Laffita vyhlásil téma – Výročí svatby! Jako vždy by měly být sexy, ale nesmí působit vulgárně.

Popelka (24.10. – 28. 10.): Když jdu běhat!

24. Říjen 2016 | napsal(a): Ajda

pop1

Ve zdravém těle, zdravý duch! Tím se asi inspiroval Osmany při výběru dnešního zadání, které zní – Když jdu běhat! Vysportované tělo musí být i stylově oblečeno, tedy pohodlně a funkčně. Zároveň běžkyně musí být sexy, přitažlivá, ale při tom všem hlavně zůstat přirozená.

1. stránka z celkem 5123...Poslední »