Panáček v reality show

Experti online video

Experti video archiv

Experti (4.3.): FINÁLE! posledný kšeft

4. Březen 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]
Ivan dostane ponuku vystúpiť na charitatívnej akcii, podmienkou je veľkú šou s tanečnicami. Čo čert nechcel, žiadne nezoženie a tak prichádza záložný plán, tancovať musia Ivanovi chlapci. Podstúpia tvrdý kondičný tréning a ich nekompromisným trénerom sa stane Lukáš Hoffman. Moderátorkou akcie je herečka Petra Blesáková. Keď už majú Experti tanečné číslo nacvičené, Milan Junior Zimnýkoval musí rozhodnúť o tom, či na charitatívnej akcii aj vystúpia. Experti dnes o 23:15 na Jojke.

Experti (25.2.): vlastná materská škola

25. Únor 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]
Po fiaskách potrebuje King Boss nový nápad. Ten mu nečakane vnukne sesternica, ktorá zúfalo hľadá voľné miesto v škôlke pre dieťa. Otvoriť si škôlku, to by bol biznis – Experti otvoria škôlku s názvom Gangsterské deti. Malým žiakom ponúkajú kurzy sebaobrany, efektívne čórovanie, street english (akože pouličná angličtina), rómštinu alebo hodinu klamania policajtom! Deťom sa v novej škôlke veľmi páči, opačného názoru sú ich rodičia. Experti dnes o 23:15 na Jojke.

Experti (18.2): obchody s hodinkami

18. Únor 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]

SLEDOVANOSŤ: Experti majú za sebou ďalšiu úspešnú epizódu, keď dosiahli podiel takmer 29%.

Po drobných neúspechoch v podnikaní s Expertami sa King Boss rozhodol vydať sa na dráhu šoubiznisu! Prvý lukratívny „džob“ – postarať sa o zábavu v domove dôchodcov. Z prisľúbeného honoráru však veľa nebude. Na čelo zvyšnej partie Expertov sa postavil Berco. Rozhodol sa rozbehnúť kšeft s Vietnamcami a predajom tých najluxusnejších hodiniek. S Vietnamcami pri tom urobí „výhodnú dohodu.“ Experti dnes o 23:15 na Jojke.

Experti (11.2.): záhradní architekti

11. Únor 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]

SLEDOVANOSŤ: Experti bodovali aj tento týždeň, show bola jasným lídrom na trhu s 26,4%-ným podielom.

Experti dnes skúsia nový biznis – záhradnú architektúru. Kým však prikročia k samotnej práci, treba všetko poriadne naplánovať, nakúpiť hnojivá, záhradkárske potreby a iné záležitosti. Nastanú však problémy pri nakupovaní, Ďózi musí na veľkú potrebu a využije toaletu vystavenú na predaj! Katastrofou skončí aj Vilkov pokus o polievanie rastlín, omylom použije kanister s benzínom. Experti dnes o 23:15 na Jojke.

Experti (4.2.): luxusný rezort

4. Únor 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]
Experti vymysli nový biznis chcú využiť bazén pri ich dome ako verejné kúpalisko. Vstup „iba“ 5 eur, ale k tomu budú k dispozícii aj super služby, ktoré zabezpečia Vilko s Bercom. Zákazníkom budú napríklad strihať vlasy. Bandy s Ďózim budú asistovať King Bossovi pri jazere, kde si podnikavý muzikant zabral kus pláže a vyhlásil ju za svoje vlastníctvo!

Experti (28.1.): taxikári

28. Leden 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]

SLEDOVANOSŤ: „Tretia epizóda reality show Experti bola rekordná. Dosiahla podiel 32,7% a bola jasným lídrom na trhu.“

Tím expertov dumá nad novým biznisom. Ďózi by chcel byť doktorom, Vilko právnikom, Bandy bankárom a Berco vyrukuje s originálnym biznismodelom, že by sa zamestnal v blázinci a okrádal tam pacientov. King bosa Ivana inšpiruje kamoš Charlie, Experti sa vrhnú na prepravu osôb a založia si firmu Taxi-Kári.

Experti (21.1.): erotická linka

21. Leden 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]

SLEDOVANOSŤ: „Experti bodovali aj s druhou epizódou, dosiahli podiel 25,2%. Konkurencia so svojou ponukou výrazne zaostala.“

Nový deň Experti začínajú malou rozcvičkou – futbalový zápas, samozrejme, za peniaze. Dnes sa bude opäť riešiť veľký biznis – erotická linka (ťahať z ľudí eurá za sex po telefóne), treba však vybrať experta z najerotickejším hlasom. King Boss nezabúda ani na hudobnú kariéru, v hlave má song, ktorý sa určite stane hitom. Preto si dohodne schôdzku s manažérom Jarom Slávikom. Vo vnútri článku nájdete upútavku.

Experti (14.1.): prvý biznis – Hotel pre psov

14. Leden 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5770 w=420]

SLEDOVANOSŤ: „Experti odštartovali úspešne, podiel TV JOJ dosiahol 27,4%. Konkurencia so svojou ponukou výrazne zaostala.“

Život úspešného Róma, hudobníka Ivana Vereša, sa zmení, keď sa po návrate z Ameriky rozhodne najať partiu „expertov“ z osady, s ktorými začne podnikať. Experti štartujú dnes o 22:45 na Jojke. Rómovia si tak zriadia psí hotel, začnú sa angažovať v oblasti záhradnej architektúry, taxikárčenia či erotickej linky. Jojka vypustila malú ochutnávku, pozrite si ako vymýšľali marketing pre psí hotel :-) + profily expertov.

„Bučkovci – slnko, seno, dedina“ a rómovia „Experti“ štartujú 14.1.2013

9. Leden 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5761 w=420]
Reality show, pri ktorých už názvy vystihujú všetko. Jojka chystá na januárové (lednové) pondelky hneď dve zábavné reality show.
Bučkovci – slnko, seno, dedina sa dostanú do vysielania vždy v pondelok o 21:30 po seriáli Panelák. Reality show Experti bude rovnako vysielaná v pondelok o 22:45. Obe reality show štartujú 14. 1. 2013. Upútavky nájdete vo vnútri článku.