Panáček v reality show

MasterChef 2021 (15|16): Bagetka bez Pavlínky a potom opět ven

19. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

bbJiž potřetí se budou v MasterChefovi Česko připravovat bagety. Ta nejlepší se bude od středy prodávat v síti Bageterie Boulevard. Loni výzvu uvedl první vítěz Petr Březina, letos se ale jeho nástupkyně Pavlína Lubojatzky nepředstaví. Místo ní se ukáže bývalý porotce Mirek Kalina.

SuperStar 2021, 7. casting: Kruh postupujících se uzavřel

18. Říjen 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Kristína Oríšková

Včera jsme mohli vidět na obrazovkách Novy (a o dva dny dříve i Markízy) poslední část úvodních castingů. Platilo rčení to nejlepší na závěr? Našly nějaké Annie opět své Hallie? Viděli jsme i nějaké kamarády a příbuzné bývalých soutěžících? A co nás čeká a nemine příští týden? Na to vám spolehlivou odpověď přináší poslední letošní castingový rekap.

Farma 13: Faleš a Luna vládnou farmě

16. Říjen 2021 | napsal(a): Ajda

luna

Farmářkou týdne je samozvaná věštkyně Luna. Faleš a vypočítavost, to jsou její hlavní poznávací znaky. Ona je šéf, kdo je víc? Hlavně se neunavit prací. Tak nějak vypadá celý její týden. Služkou je opět Natálie. Je to trest od Martina za povalování se v posteli. Že se Miro zašívá se Stankou, to nechal bez povšimnutí. Druhým sluhou a později prvním duelantem je David. Od tohoto týdne se povolují smíšené duely, využije to volbou Moniky. Psychická podpora? Povyražení? To měla být návštěva bývalých vítězů Xenie (F12) a Tomáše (F6). Kdo se vrátí z duelu? Kolik mincí nasype Martin do klobouku? Sledujte, diskutujte!

StarDance XI (16.10.): Začínáme!

16. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

sd11 páry

Den D je tady. Po dvou letech se na televizní obrazovky vrací StarDance! Deset nových párů se pokusí zabojovat o titul před starou známou porotou i zaručenou moderátorskou dvojicí. Nezapomeňte, každou sobotu od 20:10 na ČT1 je čas na StarDance.

Robinsonův ostrov se vrací!

12. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

survivor cssk

Nová řada Robinsonova ostrova, tentokráte pod názvem Survivor Česko Slovensko, se pomalu začíná připravovat. Od pondělí se mohou zájemci hlásit do castingu. Oproti prvním dvěma řadám se TV Nova dohodla s Markízou a reality show připraví společně. Těšit se tak máme třeba na více soutěžících.

MasterChef 2021 (13|14): Svatba bývalého soutěžícího

12. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

mch2021 svatba

Jaké to je vařit na svatbě? To se v úterý dozví naši soutěžící, které čeká letošní druhá venkovní výzva, na které to bude jedna známá tvář vedle druhé. Poražený tým bude ve středu bojovat ve vyřazovací výzvě, nejslabší článek se do TOP10 nepodívá.

SuperStar 2021, 6. casting: Tvůj hlas má známou tvář (i jméno)

11. Říjen 2021 | napsal(a): DJ Vlado

165594596_f0aeaa

Ne, nelekejte se, není to článek o Tváři, pořád jsme u SuperStar. Jestli vám však byli mnozí soutěžící v předposledním castingu povědomí, tak jste na správné adrese. Tolik bývalých soutěžících, profesionálních zpěváků i příbuzných celebrit se dohromady zatím v žádném castingu neobjevilo. Kteří soutěžící z těchto kategorií přišli? Objevila se nějaká adeptka na DJ Vladovu srdcovku? A napravila si porota reputaci oproti minulému dílu? To všechno se dočtete v předposledním castingovém rekapu. A opět nechybí ty dvě zrzečky.

Peče celé Slovensko: Soutěž odstartovala!

11. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

pcs cast

Nakonec přeci jen v hlavním vysílacím čase byl včera odvysílán premiérový díl slovenské verze pekařské soutěže Peče celá země. V něm se představilo 12 pekařů a cukrářů, kteří budou během 10 televizních večerů usilovat o titul. Jak vypadal první večer a jak zatím formát hodnotit se dozvíte v krátkém rekapu.

Farma 13: Souboj Titánů i ztráta na životě

9. Říjen 2021 | napsal(a): Ajda

titl.

Farmářem týdne se stal Mesut. Sloužit bude Natálie a Miro. Stanka dodržela slib a nezradila ženský klan. Prvním duelantem se stává její láska, což hned vzápětí pořádně obrečí. Pokud vypadne, s kým se bude hádat? Miro se chce vrátit, sice by udělal radost Stance, ale hlavní motivací je jeho dcera. Koho si vybere za soupeře do duelu? Zpomalená Natálie v kuchyni nezvládá, jídlo je pozdě, farmáři mají hlad, ale nikdo moc hlasitě neremcá. Ona si však stěžuje, že je odstrčená, moc práce, nemá čas na zábavu. Po ovcích se na výlet mimo farmu vydaly i všechny perličky. Jediná to už nestihla, zakousl ji pes.
Kolika mincemi odmění hospodář odvedenou práci? Kdo se vrátí z duelu? Sledujte, diskutujte!

Nové Popelky a pokračování hrůzné soutěže na nové Prima Show

6. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

stanice-prima-show-1
25. října odstartuje další tematický kanál stanice Prima. Nová Prima Show bude cílit na mladší ženy a zaměří se na zábavní pořady a reality show. Kromě řady zahraničních pořadů nabídne také vlastní tvorbu – pokračování Like House nebo Královny butiků.

1. stránka z celkem 725123...1020...Poslední »