Panáček v reality show

MasterChef: Souboj nejlepších (2)

2. Březen 2021 | napsal(a): Lukša

mchbest2

Po velkých očekáváních byl první Souboj nejlepších spíše zklamáním, což ale není chyba soutěžících, ale celkového zpracování epizody. V dalším díle tak už víme, co bude, a můžeme alespoň zavzpomínat, jak Lea a Chili uspěly v soutěži, zatímco budou také trochu vařit.

MasterChef: Souboj nejlepších (1)

22. Únor 2021 | napsal(a): Lukša

mch best1
Chybí vám MasterChef? Pokud ano, můžete se následující 4 středeční večery těšit na duely těch nejlepších kuchařů, kteří se objevili ve 3. a 4. řadě. První díl už 24. února od 21:30!

Eurovize 2021: Všechna známá čísla na jednom místě

21. Únor 2021 | napsal(a): Lukša

ESC2021 logo
Loňský ročník Eurovize se neuskutečnil, pokud jste ale měli mezi účastníky své favority, nemusíte o jejich výkony přijít. Velká část zemí své zástupce nechala beze změny, další o své místo zabojují v národních kolech. Aktuálně známe z celkových 41 zemí 32 účastníků a poslechnout si můžeme 16 písní. Vítejte u přehledu Eurovize 2021, který bude průběžně aktualizován.

4. 3.: Připravte se na další Super sobotu, z národních soutěží vzejdou vítězové a letošní reprezentanti v Itálii, Dánsku, Estonsku a v Portugalsku!

Výměna manželek XIII: TVL, naprogramovaná plačka

17. Únor 2021 | napsal(a): Ajda

WM

Chybělo vám uklízení? Stýská se vám po vymetání špíny ze všech koutů náhradní domácnosti? Tak v této epizodě Výměny manželek si úklidu a brekotu užijeme víc než dost. Bára se hroutí hned po příchodu. Její „ty vole“ střídá brekot nad dle jejich měřítek zaneřáděnou domácností. Kristýna úklid neřeší, ale žasne, jak má rodina doslova naplánovanou každou minutu dne. Uklízení a brekot vs. stereotyp, to je hlavní linka tohoto dílu.

Benny Cristo a jeho letošní eurovizní song

16. Únor 2021 | napsal(a): Lukša

omaga 2021
Loňská Kemama si získala srdce fanoušků Bena Cristovaa, další Češi i evropští eurovizní milovníci ale tento song přijali spíše vlažně, z 41 písní jí těsně před zrušením ročníku podle sázkových kanceláří patřilo až 27. místo. Tentokrát se Benny do Eurovize podívá s písní Omaga, která s tou loňskou nemá mnoho společného. Jak se uchytí?

Natálie Rottrová: „Zvuk cella proniká do mé duše, který rezonuje celým mým bytím“

14. Únor 2021 | napsal(a): Violete

foto_Natálie_Rottrová

Tady na Panáčkovi řada z nás Nátalii Rottrové v The Voice Česko Slovensko 2019 fandila a zamrzelo nás její brzké vyřazení ze soutěže. Zpěvačka navíc po svém debutovém albu MY & ONI chystá v Anglii další album, a tak jsem se rozhodla ji vyzpovídat.

Výměna manželek XIII: Dětem pizzu z mrazáku a pro manželku čtyři litry piva

10. Únor 2021 | napsal(a): Ajda

VM TITL

Tato Výměna manželek bude opravdu „výživná“. Ani jedna z žen neumí pořádně vařit, i když si myslí přesný opak. Divoká dvojčata a líný otec přežívají na mražené pizze, Marie jede na pivní pohon. Dáši není v nové rodině od první minuty nic po chuti, povyšuje se, přitom má doma minimum zařízení. Tvrdí, že nesnáší zbytečnosti. Její náhradní manžel za deset dní ani nestihne vystřízlivět.

Tvoja tvár 6: Bára Piešová nebo Evelyn – hvězdy nové Tváre

7. Únor 2021 | napsal(a): Lukša

tvojatvár6

Tvoja tvár vstoupí na Slovensku už po šesté na televizní obrazovky. Stejně jako loni Nova i Markíza tentokrát pořádně zatočila se sestavou. Na co se od března máme těšit?

Výměna manželek XIII: Patologické syslení jídla

3. Únor 2021 | napsal(a): Ajda

uklid2

Premiérová Výměna manželek bude ve znamení dvou padesátnic. Obě mají doma vyhořelý vztah a doufají ve změnu. Ivana zřejmě své problémy řeší nesmyslným hromaděním potravin, vařením jídla do zásoby a schraňováním kdejakých pracholapů. Martina všechnu svoji energii dává do rekonstrukce domu, ale výsledek je v nedohlednu. Vztahy v obou rodinách jsou na bodě mrazu.

Výměna manželek XIII: Kamarád taky rád aneb jak se žije 2+1

27. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

vmbonus
Tentokrát si odpočineme od úklidu, ale nuda rozhodně nehrozí. Vendy je líná jako veš, doma má k ruce rodinného přítele, který vděčně pomáhá. Manžel v noci pracuje a přes den žije, vlastně pije. Zvládne Káťa deset dní v rodině, kde nejsou žádná pravidla? Dokáže se Vendy postarat o roční Miu, když má problém zvládnout vlastní děti?

1. stránka z celkem 720123...1020...Poslední »