Panáček v reality show

Výměna manželek (13.2.): Univerzální hadr i hadry

13. Únor 2019 | napsal(a): Ajda

titulvm
Výměna manželek pokračuje ve stejném duchu jako minulý týden. V jedné rodině nás čeká boj s nepořádkem, v té druhé se rovněž předvedou pokusy o úklid. Tam však stačí jeden hadr na celou domácnost, a to včetně toalety, stejně jako jedno oblečení pomalu na celou dobu pobytu. To se rozhodně nezamlouvá náhradnímu manželovi, takové praktiky nehodlá Aleně tolerovat.

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. výběr naslepo: Rozpačitý start s afektovanou porotou a slušnými zpěváky

12. Únor 2019 | napsal(a): DJ Vlado

The Voice Česko Slovensko 2019 porota

SLEDOVANOST: První díl The Voice si zapnulo jen něco málo přes 700 tisíc lidí, mnohem víc zaujala kriminálka s Viktorem Preissem v České televizi. Tu si zapnulo více než 1,5 milionu lidí.

Nejmladší ze tří celosvětových formátů zpěváckých soutěží (vedle SuperStar a X Factoru) v neděli večer odstartoval své již třetí pokračování, ve kterém změnil název podle originálu (jelikož Hlas ČeskoSlovenska zněl poněkud komunisticky), ze tří čtvrtin se obměnila porota a také moderátoři. Co se ovšem nezměnilo, tak to je ostřílená dvojice rekapistů DJ Vlado a Scalex, která vás bude třetí řadou Voice provázet. U prvních dvou rekapů se však dočkáte jen její poloviny, jelikož Scalex si ještě dva týdny bude plnými doušky užívat dovolené na daleké Jamaice. První dva týdny to tedy celé bude na mně, přičemž pokud bude mít Scalex čas a tabák v dýmce, tak doplní aspoň svou Top 3 soutěžících. Jací tedy byli soutěžící, koučové i moderátorky v prvním díle? Na to vám odpoví následující řádky, ve kterých jsem si neodpustil jednu nekorektnost vůči jedné světové megastar (jakoby mi ta „mutantka“ Havlová vloni nestačila).

Masterchef Česko (7.2.): Vražda, větrník a konec (rekap)

7. Únor 2019 | napsal(a): Lukša

ms72

16 nejlepších českých kuchařů čekalo první finálové klání, ve kterém bylo pro každého připraveno nějaké překvapení v tajemném boxu. Osm horších kuchařů z tohoto dílu si následně zasoutěžilo o setrvání v soutěži, a to v cukrářském klání. Někomu se dařilo více, někomu méně, někdo musel dokonce překonat sám sebe. Jak to celé dopadlo a kdo už v soutěži nepokračuje?

Výměna manželek (6.2.): Všeho málo, jen špíny nadbytek

6. Únor 2019 | napsal(a): Ajda

titl-vm1

V reality show Výměna manželek jsme si dva týdny oddychli od uklízení, ale konec pauzy, tentokrát se opět bude vše podstatné točit okolo zanedbaného bytu v Ostravě. Úklid už rozebírají i fanoušci na FB. Blízká přítelkyně Pavly tam táhne do boje s argumenty jako je nedostatek financí v rodině, tvrdí, že gauč není špinavý, ale fleky vznikají po ručním čištění sedačky, kdy se skvrny samy stáhnou směrem dolů. Nechávám na každém, aby si vybral variantu, která mu vyhovuje.

Masterchef Česko: Těchto 16 kuchařů zabojuje o titul

31. Leden 2019 | napsal(a): Lukša

mch0

Po čtyřech dílech už známe nejlepší šestnáctku amatérských kuchařů, kteří se utkají o titul Masterchef Česko. Po dvou castingových dílech, kdy se výběr zúžil na 27 účastníků, se soutěžící utkali o postup do finálových kol. Kdo si získal vaše sympatie? Jak vás baví porota? A co prostředí kuchaře Masterchefa?

Výměna manželek (30.1.): Otesánci v akci

30. Leden 2019 | napsal(a): Ajda

titulvm

Hurá, vypadá to, že tento týden se ve Výměně manželek nebude přehnaně gruntovat, fetovat, nadávat, ale čeká nás záležitost vesměs příjemná, bude se jíst a jíst… A potom možná i pár dní hubnout. Jedna z rodin je kompletní klan Otesánků, naštěstí mámu nesní, ale vymění za jinou. Ta jim utne přísun jídla všeho druhu, dokonce bude chtít, aby nějaké to kilo ztratili. A co ta druhá rodina, bude ji nová maminka vykrmovat jako tu svoji?

The Voice Česko Slovensko odhalil svoji scénu (fotogalerie)

30. Leden 2019 | napsal(a): SUNíčko

the-voice-2018-header The Voice Česko Slovensko se pomalu řítí na obrazovky TV Nova a Markíza. Ta včera na svých Facebook stránkách odhalila podobu scény této show. Pojďme se spolu na ni mrknout a pak nás zajímá váš náš názor. Těšíme se na vaše komentáře.

Za Českou republiku na Eurovizi vystoupí Lake Malawi!

28. Leden 2019 | napsal(a): VojtaP

lake_malawi

Česká televize na pondělní tiskové konferenci potvrdila, že národní kolo, ve kterém soutěžilo osm písní, nakonec vyhrála kapela Lake Malawi s písní Friend of a Friend. O těsném klání nerozhodovali jen diváci z Česka, hlasování přes mobilní aplikaci bylo nově také zpřístupněno i zahraničním fanouškům, jen ze zahraničí přišlo 8128 hlasů. Kromě diváků udělovala body také zahraniční porota složená z bývalých účastníků Eurovize. V bodech ze zahraničí se svými písněmi nejvíce dominovali právě Lake Malawi a Barbora Mochowa.

Výměna manželek (23.1.): Do práce se „přechodil“, tak holt nepracuje a je v klidu.

23. Leden 2019 | napsal(a): Ajda

titulvm

V minulém díle se předváděl despota chorobně milující pořádek, tentokrát se nám představí otec, který nemá potřebu pracovat a jeho neskutečně rozmazlený a neposlušný tříletý syn. Matka od čtyř dětí se těší na jedináčka, ale Máťa vydá za všechny její děti dohromady. Opravdu je nutné vybírat do pořadu rodiny, kde žijí na úkor druhých, nevadí jim to a za natáčení dostanou sto tisíc? Je to ještě pořád Výměna manželek, nebo spíše podpora asociálů?

ANKETA Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží: Eliška Rusková a její výkonografie (+ video)

19. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Eliška Rusková

Už od pondělí víme, že vítězkou ankety o nejlepšího „stříbrňáka“ je loňská stříbrná SuperStar Eliška Rusková. Stalo se už takovým zvykem, že vítězům anket věnuju následně i výkonografii, tzn. přehled všech jejich vystoupení včetně mých hodnocení. A jelikož Eliška dnes slaví šestnácté narozeniny, tak jsem se rozhodl (podobně jako před dvěma lety u Emmy Drobné) tuto výkonografii jí věnovat jako dárek. Všichni zdejší fandové této velmi talentované sympaťačky, připravte se, obrovská dávka nostalgie právě začíná.

1. stránka z celkem 699123...1020...Poslední »