Panáček v reality show

StarDance XI (27.11.): Tango, quickstep a rumba pro Paraple

26. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

V Křížíkově pavilónu v Praze se uskutečnil přímý přenos soutěže České televize Stardance XI.
Sedmý večer ve StarDance bude tradičně benefiční, takže nikdo nevypadne. A opět se to vyplatí, jelikož díl ze zdravotních důvodů vynechá Lenka Nora Návorková, která se v soutěži dokázala úplně vyšťavit. Místo ní se představí Tereza Prucková, partnerka Zdeňka Godly. Bohužel bude i tentokrát chybět Zdeněk Chlopčík, takže se připravme na další Kunešoviny. K porotě by se měl opět připojit i Zdeněk Svěrák.

MasterChef 2021 (25|26): Je tu velké (semi)finále!

23. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

mch fin4

Je to tady! V úterý z letošní řady vypadne poslední soutěžící a ve středu se finálová trojka utká o titul a milion k tomu. Stane se novým MasterChefem Besky, Jíťa, Paolo nebo Petra? A dočkáme se čistě ženského finále?

SuperStar 2021, semifinále: Večer plný zvratů a šoků

22. Listopad 2021 | napsal(a): DJ Vlado

SuperStar 2021 Top 10

Po více než dvou měsících od začátku třinácté SuperStar známe konečně finálovou desítku. A nutno říct, že je v mnoha směrech dost nečekaná, jelikož je v ní víc kluků než holek. Co vedlo porotu k takovému rozhodnutí? Jak se dvacítce nejlepších dařilo s živou kapelou? Byly všechny postupy a nepostupy zasloužené? Zazněl nějaký touchdown? A jaký touchdown se povedl stylistům? Na všechny tyto otázky vám odpoví semifinálový rekap.

StarDance XI (20.11.): Samba, waltz a slowfox

20. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

sd xi 6 páry

Poprvé v historii bez porotce Zdeňka Chlopčíka. A poprvé s charlestonem. V šestém dílu letošní řady se dočkáme dalších překvapení, stejně jako tomu je celý letošní rok. A na konci nás opustí další pár.

Farma13: Alergie na Mišku graduje

20. Listopad 2021 | napsal(a): Ajda

zvonek

Tereza se stala novou farmářkou týdne a za sluhy určila Davida a Natálii. Jelikož ta má imunitu, je od první chvíle známý první duelant. Hospodář posílá Mesuta do vyhnanství. Má štěstí, že jen do zvonice. Součástí jeho trestu kvůli agresi ke zvířatům je i zákaz konzumace čehokoli, co obsahuje zvíře nebo jeho produkt z farmy. David do duelu vyzve Lunu. Den ode dne roste averze ostatních k Mišce. Stačí prkotina a konflikt je na světě.
Bude hospodář spokojený? Kdo se vrátí z duelu?

Svatba na první pohled 2: Zůstanou první páry spolu?

18. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

par2 svatba
Ve druhé řadě pořadu Svatba na první pohled si už všech šest párů řeklo své ANO. Jak novomanželé zvládají společný život, co jim ukázala dovolená a co ti, kteří už se z líbánek vrátili do běžného života?

MasterChef 2021 (23|24): Vyhrocený boj o TOP 5

16. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

mch 5 12

Zatím známe jednu členku vytoužené TOP 5, kterou se díky famóznímu výkonu v michelinském Fiedlu stala Besky. Kterým dalším kuchařům se podaří této mety dosáhnout?

SuperStar 2021, 4. SuperVýběr: Semifinálová Top 20 je kompletní

15. Listopad 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Katarína Stohrová a Martin Dufek

Včera večer se uzavřela druhá fáze SuperVýběru, která se odehrála v pražské čističce odpadních vod. Kdo doplnil postupující z minula? Jaké duety zazněly a kdo v nich zazářil? Byl nějaký výběr písně nefér? A za co si vizážisti zaslouží nakopat do prdele? To všechno se dočtete v rekapu, který je navíc obohacen o kompletní seznam Top 20.

Farma 13: Miška vs. zbytek farmy

13. Listopad 2021 | napsal(a): Ajda

farma

Celkem nudný týden. Práce nic moc náročná, o to víc času na věčné šarvátky mezi ukecanou Míšou a některými farmáři. Postupně se do hádek a pomluv zapojí snad každý. Frajer Mesut má šéfování na háku. Nechyběla stará známá hra pojídání hnusů. Několik odolných jedlíků získá kámen. Další výběr do duelu to může pořádně zamíchat. Za sluhy byli zvoleni navrátilci z duelu Petr a Tereza. Do duelu jako prvního posílají Petra, on si zvolí Mikiho jako soupeře. Ten sice dělá ramena, ale volba mu není pochuti. Nešetří siláckými řečmi o svém návratu. Bude to pravda? Bude hospodář spokojený? Zavládne na farmě konečně klid?

StarDance XI (13.11.): Valčík, cha-cha a jive

13. Listopad 2021 | napsal(a): Lukša

sd xi 5

Pomalu se blížíme k polovině letošní řady StarDance. Během 5. večera si zbývajících 7 párů zatančí valčík, cha-chu a jive. K tanci se bude tentokrát hrát hudba z filmových hitů. Jeden taneční pár také opět dozná změn.

1. stránka z celkem 728123...1020...Poslední »