Panáček v reality show

Survivor CZSK (2): Objeví se světlo na konci tunelu?

24. Leden 2022 | napsal(a): Lukša

survivor azua

Start reality show Survivor Česko & Slovensko se moc nepovedl. To, co diváci kritizují, nemusíme opakovat, naopak můžeme jen doufat, že se aspoň něco zlepší. Objeví se v tomto týdnu světélko na konci tunelu? Nebo zůstaneme v temnotě? Survivor i tento týden (zatím) na Nově a na Markíze v úterý a v pátek a o den dříve na Voyo.

Survivor CZSK (1): První soutěže

17. Leden 2022 | napsal(a): Lukša

survivor czsk o1

Tak teď už doopravdy. Survivor Česko & Slovensko je tady, už teď (snad) na Voyo a zítra na Nově a na Markíze. 24 soutěžících bylo rozděleno do dvou týmů, trochu si zasoutěžili, a zase zamířili zpátky do hotelů do karantény. Přerušené natáčení znamenalo stopku i pro vysílání u nás.

Survivor CZSK: Týdenní odklad

10. Leden 2022 | napsal(a): Lukša

survivor czsk promo

Tento týden měl začít Survivor Česko & Slovensko. Vše je ale nakonec jinak. Premiéra se posouvá minimálně o týden!

ANKETA: Král a královna moderátorů SuperStar (výsledky)

7. Leden 2022 | napsal(a): DJ Vlado

superstar logo

Celý první týden roku 2022 jste v tradiční silvestrovské anketě vybírali krále a královnu moderátorů SuperStar. Hlasování skončilo včera o půlnoci a nyní už známe oba dva vítěze. Kdo se tedy stává králem a královnou moderátorů SuperStar?

ANKETA: Král a královna moderátorů SuperStar

31. Prosinec 2021 | napsal(a): DJ Vlado

superstar logo

Stejně jako k Vánocům už neodmyslitelně patří cukroví, kapr, bramborový salát, Popelka a Kevin, k Silvestru naopak již tradičně náleží ovárek, šampaňské, chlebíčky, televizní estrády a v neposlední řadě i anketa na Panáčkovi. Ta letošní uzavírá tří letý seriál věnovaný čistě SuperStar, ve kterém jste v minulých letech volili krále a královnu nejprve z řad soutěžících, poté z porotců a nyní přicházejí na řadu moderátoři.

Survivor CZSK: Tentokrát mezinárodní a s celebritami

28. Prosinec 2021 | napsal(a): Lukša

survivor czsk promo

Už je to déle než tři a půl roku od finále Trosečníkova ostrova. Na dva poměrně úspěšné ročníky chce Nova navázat, a přichází s mnoha razantními změnami. Nový je název, mezinárodní obsazení i rozšíření soutěžících o celebrity. Na první díly se můžeme těšit v první půlce ledna.

SuperStar 2021, Superfinále: Korunování krále Adama Pavlovčina

21. Prosinec 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Adam Pavlovčin

Třináctý ročník královny všech talentových soutěží došel v neděli večer do cíle a nyní už víme, že po deseti letech poprvé vyhrál kluk, kterým nemohl být nikdo jiný než ostřílený harcovník našich talent shows Adam Pavlovčin. Co všechno jeho vítězství předcházelo? Jak se naposledy předvedl on i ostatní tři superfinalisti? Jak moc jednoznačné bylo Adamovo vítězství? Co zase prováděli stylisti? A jakých bonusových vystoupení jsme se dočkali? To všechno se dočtete v letošním posledním rekapu, který je navíc exkluzivní tím, že ho poprvé letos nebudu psát sám, ale přizval jsem si hned dva hosty. Někteří už nejspíš tuší, o koho půjde. A samozřejmě nezapomínám ani na rituál v podobě slova, které se jako červená niť táhne celým rekapem stejně jako v minulých letech Hujerbus, duchna, mutant, žížala a potomek (to slovo navíc souvisí s našimi hosty) .

StarDance XI (18.12.): Finále

18. Prosinec 2021 | napsal(a): Lukša

sd xi 10

V semifinálovém večeru jsme se dočkali příjemného překvapení, jelikož v nervydrásající 2. části večera nakonec nikdo nevypadl. Letošní finálovou trojku tak tvoří Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou, Jan Cina s Adrianou Maškovou a Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem. Jeden z těchto párů dnes získá vysněný titul.

ESCZ 2022: We Are Domi vyhráli národní kolo

15. Prosinec 2021 | napsal(a): Lukša

we are domi
Je rozhodnuto. Česko bude příští rok na 66. ročníku Eurovision Song Contest v italském Turíně reprezentovat česko-orská skupina We Are Domi.

SuperStar 2021, 3. finále: Předposlední večer plný kontroverzí

13. Prosinec 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Marietta Mareková a Adam Pavlovčin

Třináctý ročník SuperStar se řítí ke konci a po včerejšku známe čtyři finalisty, kteří se příští týden poperou o titul vítěze. Kteří čtyři jsou ti šťastní? A kteří dva nešťastníci skončili těsně před branami Superfinále? K jakým kontroverzím ve třetím finále došlo? Který porotce si tentokrát zaslouží nejvíc nakopat do zadku? Jak po 12 letech vypadají finalisté první federální SuperStar? A kteří hosté navštívili finalisty v medailoncích? To a mnohem více se dočtete v letošním předposledním rekapu.

1. stránka z celkem 729123...1020...Poslední »