Panáček v reality show

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. live show: První živé vyřazování plné zvratů

15. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

The Voice Top 12

Třetí řada Voice v sobotu večer dospěla do své finální fáze, která je jako jediná vysílá živě. Stejně jako předchozí předtočené části se natáčí v Jinonicích (a ne na Barrandově, jak bylo v předchozích soutěžích zvykem), ale jinak se princip živých přenosů nezměnil. Jaký byl pro naší finálovou dvanáctku živý křest ohněm? Došlo při hlasování diváků k nějakým zvratům? A kteří koučové si za své finální rozhodnutí zaslouží pověsit za střeva do průvanu? To všechno si přečtěte v rekapu DJ Vlada a Scalexe.

Eurovision Song Contest 2019: Lake Malawi bojuje o finále

14. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

esc 2019 promo

Skupina Lake Malawi se úspěšně probojovala do sobotního finále, které začíná na ČT 1 v 21:00. Čeští reprezentanti zazpívají jako třetí v pořadí.

Dlouho očekávaná světově proslulá soutěž je po roce opět zde. A ani letos nechybí česká stopa. Podaří se navázat skupině Lake Malawi na loňský úspěch Mikolase Josefa? Nebo budeme rádi alespoň za postup do finále? Dozvíme se již dnes, přenos začíná ve 21:00 na ČT 2.

Masterchef Česko (15.5.): Haló, tady pokojová služba (časová osa)

14. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

ms_top6

V dalším dílu Masterchefa se podíváme na pražský Smíchov, kde na naší šestku čeká hotelová kuchyně. Vařit se bude pro hosty čtyřhvězdičkového hotelu NH Prague City, kteří si své jídlo objednají z pohodlí svého pokoje, kam jej také oba týmy budou muset po uvaření donést. A hosté si jistě žádné servítky brát nebudou. 

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. souboje: Finálová Top 12 je kompletní

8. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

The Voice Česko Slovensko 2019 Top 12

Předtočená kola třetí řady Voice se v neděli večer uzavřela a v tuto chvíli už známe všech dvanáct finalistů. Která šestka tedy doplnila finálovou dvanáctku? Připravil se některý kouč o potenciálního favorita na vítězství? A jaké výkony soutěžící v druhé várce soubojů předvedli? Na to vše vám odpoví DJ Vlado a Scalex ve svém tradičním rekapu.

Masterchef Česko (8.5.): Luxus na luxus

7. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

ms-luxury

Po 17. dílů si museli soutěžící vystačit s produkty z Billy, tentokrát si ale zavaří s něčím kvalitnějším. A dokonce i dražším. Kromě běžného stresu, na který si již všichni zvykli, tak přibude ještě jeden nový, tedy speciální starost o luxusní suroviny. Kdo přesto tyto lahůdky znehodnotí? A jak bude pokračovat souboj kohoutů Honzy a Petra? To vše a mnohem více znovu ve středu.

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. souboje: Známe polovinu finalistů

1. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

The Voice Česko Slovensko 2019 porota

Třetí ročník Voice se v neděli večer přesunul do své třetí fáze, která v minulých řadách byla druhá v pořadí, tedy do soubojů. A tentokrát už jde o hodně, jelikož vítězové soubojů jsou zároveň finalisti, které uvidíme ve třech živých přenosech (které se mimochodem letos přesouvají z Barrandova do Jinonic). Kteří jsou ti štastní a kteří naopak ti neštastní? Měří se v této show dvojím metrem? A jaká byla vystoupení prvních šesti soubojujících dvojic? To se dozvíte v rekapu DJ Vlada a Scalexe.

Masterchef Česko (1.5.): Rodinný speciál

30. Duben 2019 | napsal(a): Lukša

ms-rodina

Máme tu 17. díl a na placu 14 kuchařů. Ale nebojte, nevrátili se téměř všichni soutěžící, to jen těch zbylých 7 dostalo jednoho pomocníka. A to někoho, koho znají prakticky nejlépe, člena rodiny. Tentokrát bude vaření plné zábavných hlášek, o které se postarají děti, rodiče či sourozenci. Kdo dokáže za pomoci svého blízkého uvařit něco skvostného? Dozvíme se ve středu, tentokrát od 21:25.

Masterchef Česko (24.4.): Školní strava

24. Duben 2019 | napsal(a): Lukša

ms16

Tým modrých – Petr, Oliver, Mona, Kačka. Tým červených – Honza, Lea, Kristína, Ester. Úkol – nasytit děti školou povinné. Čas – 90 minut. Menu – tříchodové. Cíl – získat více bodů. Kterému týmu se podaří zavděčit zákeřným dětem? Kdo lépe odhadne, co mají děti rády? Pozor, dnes už od 21:20!

The Voice Česko Slovensko 2019, 4. K.O.: Podceňovaný tým Jany Kirschner překvapil

22. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Jana Kirschner a její tým

Fáze K.O. včera večer vyvrcholila čtvrtou epizodou, která byla věnova týmu jediné růže mezi trním Jany Kirschner. Tento tým byl ve všech anketách zatím dost nedoceněný, což byla v podstatě dobrá výchozí pozice, jelikož mohl jenom překvapit. Bylo tomu tak doopravdy? A jak se Jana předvedla jako koučka? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví rekap DJ Vlada a Scalexe, který díky tomu, že je dneska Velikonoční pondělí, přinášíme neobvykle brzy.

1. stránka z celkem 703123...1020...Poslední »