Panáček v reality show

StarDance X: Známe první taneční páry (3) a velké překvapení v porotě

11. Červen 2019 | napsal(a): Lukša

stardance -10

Jubilejní desátá řada slibuje zásadní novinky. Těšit se máme například na 10 úplně nových profesionálních tanečníků. 10 bude i významných osobností, a ač údajně řada celebrit tančit odmítla, desítka odvážných se samozřejmě našla. Jaké páry už známe? A kdo usedne do porotcovských křesel?

Masterchef Česko (12.6.): Kdo se stane nejlepším amatérským kuchařem?

11. Červen 2019 | napsal(a): Lukša

ms_finále

Velké finále je tady. Celkem jsme sledovali 22 dílů, ve kterých museli soutěžící nejdříve projít přes casting, poté získat místo v TOP16 a následně krůček po krůčku přečkat různé nástrahy, které jim připravili kromě porotců také například vojáci, děti nebo celebrity. Výsledkem je tato trojice, titul a půl milionu k tomu může získat ale pouze jeden.

Masterchef Česko (5.6.): Semifinálové Prostřeno plné nervozity (online rekap)

5. Červen 2019 | napsal(a): Lukša

ms_semifinále

Masterchef se řítí do finále. Ve dnešní předposlední epizodě se nejdříve podíváme domů k Honzovi Punčochářovi. Po krátkém šmejděníčku šmejdění se zaměříme na to, jak připravit excelentní křepelku. Poté už nezbývá než vzít ruličky do ručky a pokusit se šéfkuchaře napodobit. Po závěrečném rozstřelu se s jedním kuchařem rozloučíme. Koho skolí nervozita a nedostane se do finálové trojice?

The Voice Česko Slovensko 2019, Grandfinále: Bizarní estráda s čokoládovou vítězkou

29. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Annamária D'Almeida

Třetí řada The Voice minulou sobotu dospěla do finále a v tuto chvíli již zná svého vítěze, respektive vítězku, kterou se stala Annamária D’Almedia, Čechoslovenka s africkými kořeny, kterou pamětníci znají již ze třetí české SuperStar. Co všechno jejímu vítězství předcházelo? Jaká sólová vystoupení a duety s kouči nám čtveřice finalistů předvedla? Jak bizarní byl tentokrát playlist? A který náš diskutující se dočkal pocty od samotné vítězky? To všechno se dozvíte v posledním letošním rekapu DJ Vlada a Scalexe, přičemž DJ Vlado navázal na tradici finálových rekapů a jeho část opět skrývá jedno slovo, které se stalo červenou nití rekapu stejně jako Hujerbus, duchna a mutant.

Masterchef Česko (29.5.): Kaťák i smažák – věnováno Pohlreichovi

28. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

ms2019-smazak

Jak udělat ze smažáku nebo kaťáku, prokletí českých hospod i restaurací, Hochküche, na které by si třeba i Zdeněk Pohlreich pochutnal? To je otázka, kterou se pokusí zodpovědět naši čtyři kuchaři. Každý bude mít vlastní lahůdku, kterou bude muset dekonstruovat. Kdo se s výzvami popere nejhůře a neprobojuje se do TOP 3?

Masterchef Česko (22.5.): Bramboto a šance na reparát

22. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

bramboto

Na finálovou pětku tentokrát čeká úkol nelehký, ba dokonce smradlavý. Podle pokynů šéfkuchaře Forejta se totiž pokusí o jeho majstrštyk, tedy olomoucké bramboto. Jeho rozdělaný pokrm budou muset soutěžící dotáhnout podle své fantazie do konce, přičemž se budou muset popasovat se zkrácením časového limitu. V souboji pak na soutěžící čeká poučení z předchozích chyb.

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. live show: Finálová Top 4 je na světě

19. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado

The Voice Top 8

Bohužel tento týden nevyšel čas ani jednomu z rekapistů k sepsání plnohodnotného rekapu. DJ Vlado byl na školení v Kroměříži a Scalex tradičně prováděl na zámku Loučeň. Proto vám přinášíme aspoň opožděný rychlorekap od DJ Vlada.

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. live show: První živé vyřazování plné zvratů

15. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

The Voice Top 12

Třetí řada Voice v sobotu večer dospěla do své finální fáze, která je jako jediná vysílá živě. Stejně jako předchozí předtočené části se natáčí v Jinonicích (a ne na Barrandově, jak bylo v předchozích soutěžích zvykem), ale jinak se princip živých přenosů nezměnil. Jaký byl pro naší finálovou dvanáctku živý křest ohněm? Došlo při hlasování diváků k nějakým zvratům? A kteří koučové si za své finální rozhodnutí zaslouží pověsit za střeva do průvanu? To všechno si přečtěte v rekapu DJ Vlada a Scalexe.

Eurovision Song Contest 2019: Lake Malawi bojuje o finále

14. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

esc 2019 promo

Skupina Lake Malawi se úspěšně probojovala do sobotního finále, které začíná na ČT 1 v 21:00. Čeští reprezentanti zazpívají jako třetí v pořadí.

Dlouho očekávaná světově proslulá soutěž je po roce opět zde. A ani letos nechybí česká stopa. Podaří se navázat skupině Lake Malawi na loňský úspěch Mikolase Josefa? Nebo budeme rádi alespoň za postup do finále? Dozvíme se již dnes, přenos začíná ve 21:00 na ČT 2.

Masterchef Česko (15.5.): Haló, tady pokojová služba (časová osa)

14. Květen 2019 | napsal(a): Lukša

ms_top6

V dalším dílu Masterchefa se podíváme na pražský Smíchov, kde na naší šestku čeká hotelová kuchyně. Vařit se bude pro hosty čtyřhvězdičkového hotelu NH Prague City, kteří si své jídlo objednají z pohodlí svého pokoje, kam jej také oba týmy budou muset po uvaření donést. A hosté si jistě žádné servítky brát nebudou. 

1. stránka z celkem 704123...1020...Poslední »