Panáček v reality show

Casey Bishop: Zrodila se rocková hvězda?!

3. Srpen 2022 | napsal(a): DJ Vlado

Casey Bishop

Casey Bishop – to jméno si zapamatujte! Teprve sedmnáctiletá zpěvačka, která v loňském American Idolu skončila na čtvrtém místě, včera vydala již svůj třetí singl Don’t Talk! A je to jasný hit na první dobrou a v současném návratu rockového soundu do mainstreamu má velkou šanci se uchytit.

Farmář hledá ženu VI: Závěrečná rekapitulace vztahů

12. Červen 2022 | napsal(a): Ajda

titulfhz

Dlouho odkládaná šestá řada reality show Farmář hledá ženu, je za námi. Předpremiéra proběhla v neděli, proto závěrečné shrnutí už v předstihu. Výběr farmářů a nahánění nápadnic a nápadníků trvalo u této řady daleko déle, než obvykle. Při prvním společném setkání na zámečku se ukázal tragický nedostatek vhodných protějšků. Výběr omezený, nároky i očekávání vysoké, celá řada uměle tlačená. Prostě jedno velké zklamání, nic víc.

Farmář hledá ženu VI: Sexy konkurence i návrat do samoty

23. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

titk8

Čtvrtý den bude opět plný pracovních činností spojených s chodem farem. Blíží se rozdávání slunečnic a atmosféra houstne, napětí a nervozita je cítit na každé farmě. Až na té u Pavla, kterému nápadnice včas utekly, vlastně odjely samy už minule.

Farmář hledá ženu VI: Třetí den a láska si vybírá dovolenou

16. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

titl

Farmář hledá ženu, ale zatím to vypadá, že u některých láska nerozkvétá a vyhlídky nejsou zrovna růžové. Někde se pobyty chýlí ke konci, jinde ještě zbývá pár dní na rozhodnutí, komu dát slunečnici. U některých farmářů to vypadá víc jako neplacená brigáda, než láskyplné jiskření.

ESC 2022: Grand finále (#WeAreDomi)

14. Květen 2022 | napsal(a): Lukša

esc 2022 final

Jestli se vám ve čtvrtek nechtělo čekat na české trio, tak si to dnes můžete vynahradit. Skupina We Are Domi totiž dokázala s přehledem postoupit a pro finálový eurovizní večer si vylosovala účast v první části. A zatímco druhé semifinále zakončovali, finále dva Norové a Dominika Hašková otevřou. Jak se Česko letos umístí a kdo celý ročník vyhraje sledujte na ČT2 od 21 hodin.

ESC 2022: Druhé semifinále (#WeAreDomi)

12. Květen 2022 | napsal(a): Lukša

Day4_Rehearsals_Eurovision2022

10 postupujících z prvního semifinále známe. Dnes se představí dalších 18 národních výběrů, ze kterých opět postoupí jen 10. Jako poslední uvidíme i česko-norské trio We Are Domi v čele s Dominikou Haškovou. Čeká nás nadupaná choreografie, kterou rozhodně nesmíte zmeškat.

ESC 2022: První semifinále

10. Květen 2022 | napsal(a): Lukša

maro-portugal-rehearsal-2

Uteklo to jako voda a je tu další, už 66. ročník, nejúspěšnější evropské hudební show Eurovision Song Contest. Dnes se od 21 hodin představí 17 zemí, do finále jich ale může postoupit jen 10. Poprvé se ukáží třeba Ukrajina, Řecko, Norsko nebo Portugalsko. Na česko-norské trio si ale budeme muset počkat do čtvrtka, dnes proto ani nemůžeme svými hlasy semifinále ovlivnit.

Farmář hledá ženu VI: Nesmrtelná teta Katarína

9. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

titl.

Návštěvy se nám na farmách zabydlely. Práce šlechtí, ale nic se nemá přehánět. Někde to vypadá, že se nehledá partnerka pro život, ale levná pracovní síla.

Chráněno: Survivor CZSK (finále): Veve, nebo Vladimír? (heslo: 111)

4. Květen 2022 | napsal(a): Lukša

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Farmář hledá ženu VI: Romantika nebo pracovní tábor?

3. Květen 2022 | napsal(a): Ajda

1a

Příjezdy na farmách měla pod taktovkou Laďka, což se neobešlo bez jejích rádoby vtipných poznámek, převracení očí v sloup a přehrávaných údivů nad kdečím i ničím. Jak pokračují pobyty na jednotlivých farmách?

1. stránka z celkem 732123...1020...Poslední »