Panáček v reality show

Výměna manželek (23.1.): Do práce se „přechodil“, tak holt nepracuje a je v klidu.

23. Leden 2019 | napsal(a): Ajda

titulvm

V minulém díle se předváděl despota chorobně milující pořádek, tentokrát se nám představí otec, který nemá potřebu pracovat a jeho neskutečně rozmazlený a neposlušný tříletý syn. Matka od čtyř dětí se těší na jedináčka, ale Máťa vydá za všechny její děti dohromady. Opravdu je nutné vybírat do pořadu rodiny, kde žijí na úkor druhých, nevadí jim to a za natáčení dostanou sto tisíc? Je to ještě pořád Výměna manželek, nebo spíše podpora asociálů?

ANKETA Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží: Eliška Rusková a její výkonografie (+ video)

19. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Eliška Rusková

Už od pondělí víme, že vítězkou ankety o nejlepšího „stříbrňáka“ je loňská stříbrná SuperStar Eliška Rusková. Stalo se už takovým zvykem, že vítězům anket věnuju následně i výkonografii, tzn. přehled všech jejich vystoupení včetně mých hodnocení. A jelikož Eliška dnes slaví šestnácté narozeniny, tak jsem se rozhodl (podobně jako před dvěma lety u Emmy Drobné) tuto výkonografii jí věnovat jako dárek. Všichni zdejší fandové této velmi talentované sympaťačky, připravte se, obrovská dávka nostalgie právě začíná.

Vše, co víme o The Voice (porota, moderátoři, datum)

17. Leden 2019 | napsal(a): Lukša

the-voice-2018-header

Konec spekulacím, prakticky vše je už odhaleno. Po čtyřech porotcích a dvou moderátorkách přišly televize s zákulisní The Voice Zone show, která získala rovněž moderátorskou dvojici. A po dnešku už víme i datum, kdy tohle všechno vypukne. Připravte se na nedělní dávky zpěvu a srdceryvných příběhů. Startujeme 10. února.

Výměna manželek (16.1.): Pán domu? Omyl, obyčejný hulvát a despota!

16. Leden 2019 | napsal(a): Ajda

titl vm
Někdy se v rodinách likviduje letitá špína, jindy se uklízí uklizené, protože pořádek považuje některý člen rodiny za středobod vesmíru. Nic se nemá přehánět, ale tento týden nás čeká opět extrém. Pedant předvede hysterické výlevy, zasype novou manželku nadávkami, všechno vždy kvůli úplným malichernostem. Despota přivede protějšek k slzám, ale už podle ukázek to vypadá, že za totálního blba vyjde z této Výměny manželek právě tento pan „rádoby dokonalý“.

ANKETA Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží: A vítězem se stává…

14. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Miro Šmajda, Gabriela Gunčíková, Eliška Rusková, Milan Peroutka, Mária Bartalos

Celých 14 dní jste měli možnost vybírat toho nejlepšího z řad soutěžících, kterým v našich talentových soutěžích uniklo vítězství jen o chlup. Nejprve jste mohli hlasovat pro 37 semifinalistů a následně pro 13 finalistů, přičemž toto hlasování skončilo úderem včerejší půlnoci. Kdo je tedy podle vás tím nejlepším „stříbrňákem“?

Roadshow The Voice CS začíná právě dnes v Brně

12. Leden 2019 | napsal(a): SUNíčko

the-voice-roadshow

Dnes začíná v brněnské Vaňkovce Road Show The Voice Česko Slovensko. O co jde? Ve speciálním boxu si zájemce bude moci zazpívat svoji oblíbenou píseň. Přitom bude natočen a diváci na webu http://thevoice.nova.cz/ pak rozhodnou, jak se vám to podařilo a vyberou postupujícího.

Výměna manželek (9.1.): Změna nebo rozchod

9. Leden 2019 | napsal(a): Ajda

vmm

Nová řada reality show Výměna manželek nevybočuje z předchozích scénářů. Opět se mění lidé se zanedbaným chrupem i dětmi, zaneřáděným bytem a jako bonus krize ve vztahu. Druhá strana je ta „lepší“, ta v nové rodině předvede, jak se to má správně dělat, uklidí, převychová děti a odjede znechuceně domů. Obě rodiny zinkasují odměnu a občas se definitivně rozpadnou. Někdo čeká změnu, někdo zábavu, podle mě jsou vždy na prvním místě peníze.

Eurovize 2019: Těchto 8 zpěváků bojuje o účast v Tel Avivu

7. Leden 2019 | napsal(a): Lukša

e2019

Letošními finalisty vybranými týmem České televize jsou Hana Barbara, Tomáš Boček, Andrea Holá, Pam Rabbit, skupina Lake Malawi v čele s Albertem Černým, Barbora Mochowa, Jakub Ondra a Jara Vymer. My rozhodneme, kdo z nich bude reprezentovat Českou republiku v květnu v Izraeli. Hlasovat můžete v oficiální aplikaci Eurovize. Vybírejte pečlivě, hlas máte jen jeden. 

ANKETA: Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží (finále)

7. Leden 2019 | napsal(a): DJ Vlado

Stříbrní finalisté SuperStar a ostatních talentových soutěží Top 13

Týden od Silvestra, během kterého jste vybírali finálovou třináctku nejlepších „stříbrňáků“, utekl jako voda. Ano, čtete správně a finalistů nakonec není dvanáct, ale třináct, jelikož v jedné ze čtyř kategorií došlo k remíze na třetím místě, pročež z této kategorie postoupili hned čtyři soutěžící. Kdo tedy tvoří finálovou třináctku, ze které za týden vzejde absolutní vítěz?

Moderátorskou dvojicí The Voice Česko Slovensko jsou …

2. Leden 2019 | napsal(a): Lukša

the-voice-2018-header

Novým ročníkem pěvecké show The Voice Česko Slovensko bude diváky televize Nova a Markíza provázet vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček. Po téměř nové porotě tak televize riskují i na moderátorských postech, The Voice doznává razantních změn.

1. stránka z celkem 698123...1020...Poslední »