Panáček v reality show

MasterChef 2020 (5,6): Boj o finálovou 16 vrcholí

19. Únor 2020 | napsal(a): Lukša

masterchef_0506

Castingové díly jsou úspěšně za námi a přichází Velký třesk, ve kterém 30 soutěžících zabojuje o posledních 13 míst ve finále. Středeční díl bude hlavně ve znamení techniky, proto je potřeba slabší povahy upozornit, že se pojede doslova na krev. Na koho se usměje štěstí a kdo naopak na balkon nevystoupá?

SuperStar 2020, 1. casting: Dvanáctý ročník odstartoval rozpačitě

18. Únor 2020 | napsal(a): DJ Vlado

superstar_6_porota

Tak nám to zase začalo. Přestože SuperStar už dlouho není masovou záležitostí a většina diváků jí pohrdá, pro nás hardcore fanoušky je to svátek. A já jako jeden z nejhardcorovějších fanoušků jsem se na letošní SuperStar opravdu těšil jednak po zklamání z loňského Voice, rovněž si po náročném absolvování studia na vyššího soudního úředníka potřebuju odpočinout, no a především mám v (premiérově pětičlenné) porotě svoji nejsrdcovkovitější srdcovku. Bohužel mám pro vás smutnou zprávu a v tomto ročníku se ke mně nepřipojí Scalex, který se rozhodl dát si realityshow detox. Budete se tedy muset spokojit pouze s mou maličkostí, ovšem nepočítejte s tím, že Scalexe nahradím v jeho objektivitě a nezaujatosti a že si nebudu z rekapů dělat psychoanalýzu jako Saša Rašilov v Samotářích. Jaká byla úroveň soutěžících pilotního dílu? Jak se ve své premiéře předvedla porota? Která aktuální světová megastar se bude historicky poprvé obracet jinde než v hrobě nebo v posteli? Rýsuje se mi tam už nějaká srdcovka? A které je moje nejoblíbenější „underrated“ album ever? To všechno se dozvíte v mém prvním letošním rekapu.

Dnes startuje Survivor: Winners at War

12. Únor 2020 | napsal(a): TK

Jeff Probst
Právě dnes na americké televizi CBS začíná jubilejní 40.řada populárního Survivora, který se tak vysílá už neuvěřitelných 20 let. Takovéto kulaté výročí si zaslouží opravdu speciální téma a věrným fanouškům se splní jejich dlouholetý sen: ultimátní souboj 20 vítězů z předchozích řad. Každý z nich si už v minulosti odnesl výhru miliónu dolarů, tak aby byli pořádně motivovaní vrátit se na 39 dnů do nehostinných podmínek, tak je celková výhra tentokrát zvýšena na 2 milióny dolarů. A které známé tváře tedy uvidíme?

MasterChef se vrací (castingové díly)

5. Únor 2020 | napsal(a): Lukša

masterchef_2020_01

4. řada kuchařské show MasterChef je tu. Porota zůstává stejná, základní koncept také, několik novinek nás ale čeká, například imunitní výzva. Nově se bude soutěž vysílat dva dny po sobě, vždy kolem půl desáté ve středy a čtvrtky. Kdo se stane nejlepším amatérským kuchařem a vyhraje půl milionu a své menu v restauraci jednoho z porotců?

Peče celá země (1.2.): Jsou tu Velikonoce!

1. Únor 2020 | napsal(a): Lukša

pcz_5

Pátý díl, 8 soutěžích, 4 pekaři mimo hru. Dva porotci, kteří rozhodují o jejich osudu, tentokrát očekávají perfektní výtvory, které se budou vztahovat k tématu Velikonoc. Čeká nás nejen pečení nádherných dortů, ale také větší dávka problémů a strastí. Pro koho bude tento díl poslední?

Výměna manželek (22.1.): Petra vs. Lenka

22. Leden 2020 | napsal(a): Ajda

výmena

V dnešním díle Výměny manželek se bude uklízet, hádat a veřejně prát špinavé prádlo. Lenka doma i ve firmě dělá skoro vše, z rozmaru se rozhodla odskočit si do jiné rodiny. Petra miluje lenocha a chce se přesvědčit, zda jí bude chybět.

ESCZ: V národním kole vybíráme zástupce pro Eurovizi

22. Leden 2020 | napsal(a): Lukša

ESCZ2020

V pondělí začalo národní kolo, ve kterém o místo v letošní Eurovizi bojuje 7 písní. Hlasovat můžete v oficiální eurovizní aplikaci, každý má jeden hlas. Na základě diváků a poroty bude vítěz oznámen 3. února. Nepropásněte svou šanci a pomozte vybrat letošního účastníka, v aktuálním našlapaném ročníku bude rozhodovat každý hlas.

SuperStar, Masterchef, Utajený šéf, Superšéf: Jaro v reality show

17. Leden 2020 | napsal(a): Lukša

css6

Televize Nova sází v jarním schéma na reality show. Z toho vyplývá, že v brzké době se rozhodně nudit nebudeme. K pořadům, které jsou již vysílány (Peče celá země, Výměna manželek) se přidá řada dalších. Milovníky vaření potěší 4. řada Masterchefa, fanoušky zpěvu Superstar. Kdy se máme těšit na první díly?

Výměna manželek (15.1.): Lucie vs. Markéta

15. Leden 2020 | napsal(a): Ajda

vm

Nový díl Výměny manželek bude v duchu hospodské zábavy, dojde na osahávání a líbání. Skončí oslava narozenin nevěrou? Jak moc je toto vše v ukázkách nafouknuté? V každém případě hraje hospoda a zábava v jedné z rodin důležitou roli. Zjistí jedna z žen díky výměně, že má doma báječného chlapa? A je opravdu tak skvělý, jak si on o sobě myslí?

1. stránka z celkem 710123...1020...Poslední »