Panáček v reality show

Výměna manželek XIII: Proč se bát zvířat, když pokousání hrozí jedině od dcery

13. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

vmtitl

Výměna manželek slibuje tento týden klid zbraní. Žádný přehnaný úklid, jediný narušitel bude tříletá náhradní dcera a zvířata. Zvládne Adéla deset dní v rodině, kde vedou nudný život? Poradí si Hana s neposlušnou dcerou a velkým hospodářstvím?

ANKETA: Král a královna poroty SuperStar (výsledky)

7. Leden 2021 | napsal(a): DJ Vlado

superstar logo

Celý týden jste v tradiční silvestrovské anketě vybírali krále a královnu z řad porotců. Úderem včerejší půlnoci však hlasování skončilo a nyní je už rozhodnuto. Kteří dva porotci tedy usednou na trůn?

Výměna manželek XIII: To nedám! (rekap)

6. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

titlvm

Třináctá série staré známé reality show začíná jak jinak, než pod záštitou boje za sterilní domácnosti. Lucie je nedoslýchavá uklízečka, která nás „pobaví“ svými hláškami i závěrečným hysterickým výstupem. Pečovatelka Alena je posedlá uklízením a vybraným slovníkem. Absence zubů je tentokrát na obou stranách. V začátcích pořadu bylo podmínkou, že rodina musí mít minimálně jedno dítě do deseti let. To už dávno neplatí. Dnes poznáme devatenáctiletého studenta, což je v podstatě třetí dospělý v rodině.

Eurovize 2021: Všechna známá čísla na jednom místě

5. Leden 2021 | napsal(a): Lukša

ESC2021 logo
Loňský ročník Eurovize se neuskutečnil, pokud jste ale měli mezi účastníky své favority, nemusíte o jejich výkony přijít. Velká část zemí své zástupce nechala beze změny, další o své místo zabojují v národních kolech. Aktuálně známe z celkových 41 zemí 24 účastníků a první písně. Vítejte u přehledu Eurovize 2021, který bude průběžně aktualizován.

ANKETA: Král a královna poroty SuperStar

31. Prosinec 2020 | napsal(a): DJ Vlado

superstar logo

Ani v této nelehké době nezapomínáme na tradice, které jsme dodržovali dříve. A jednou z těchto tradic je i silvestrovská anketa. A ta letošní přímo navazuje na tu loňskou, ve které jste zvolili krále a královnu SuperStar z řad soutěžících. Tentokrát přicházejí na řadu porotci.

Rok 2021 v reality show

21. Prosinec 2020 | napsal(a): Lukša

zprávy

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci a my se tak pomalu můžeme připravovat na ten další. Oproti těm předchozím je nicméně obtížnější předpovídat, co nás čeká, ani to oznámené totiž nemůžeme brát jako jisté. Na následujících řádcích objevíte výčet toho pravděpodobného.

Svatba na první pohled (8. díl): Konec těžko uvěřitelný

16. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

svatby

První setkání až před oltářem, několik dní na svatební cestě a měsíc společného bydlení. To vše mají čtyři dvojice z reality show Svatba na první pohled, které spojily dohromady odborníci přes vztahy a genetiku, za sebou. Nyní je čeká finální rozhodnutí. Budou ve vztahu pokračovat? Rozejdou se jejich cesty?

Veselé a zdravé: 50% sleva na respirátory GOOD MASK pouze dnes

15. Prosinec 2020 | napsal(a): SUNíčko

GOOD MASK respirátor k Vánocům

Děkuji za těch skutečně pár autorů Panáčka v RS, kteří sem i po těch letech ještě pravidelně píší a zároveň i vám, čtenářům, že nás stále i nadále čtete a slušně v komentářích diskutujete. Do nadcházejícího roku nelze popřát nic jiného než zdraví. Po tom odcházejícím roce, který nejednou díky naši vládě působil jako hodně špatně napsaná reality show, není lepšího přání, než ať to i nadále všichni zvládneme ve zdraví. A aby se to lépe zvládalo, zůstat zdráv, máme pro vás …

Farma 12: Finále, zvonec a konec!

11. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

finale

Poslední týden proběhl ve znamení boje o účast v semifinále. Zbylo šest farmářů, postoupí jen pět. Pouze tři vyvolení zabojují ve finále. Fraška o hře na farmaření, to byla celá Farma 12. Podle toho vypadá i závěr. V semifinále někteří bojovali, jiní nepřemýšleli, faulovalo se, ale scénář byl zřejmě dávno napsaný. Hlavní rozhodování bylo na vypadlých farmářích, čas vyřídit si účty.

Svatba na první pohled (7. díl): Hra na manželství pomalu končí

9. Prosinec 2020 | napsal(a): Ajda

TITL

Párům, které spojila věda v reality show Svatba na první pohled, se manželský život ve společné domácnosti pomalu blíží ke konci. Třicet dní v jednom bytě, tak jak jim předepisuje smlouva, prověřilo, zda vztah funguje, či jestli věda šlápla vedle. Naposledy uvidíme, jak to kterému páru ne/klape. Podařilo se prolomit prvotní napětí? Co šokuje psycholožku u společné večeře s Radkem a Simonou? Ještě ale nekončíme, konečný verdikt padne v poslední části za týden.

1. stránka z celkem 719123...1020...Poslední »