Panáček v reality show

COOL WAVE: dnes se poprvé vypluje na Fuerteventuře

23. Duben 2018 | napsal(a): SUNíčko

cool-wave-header Dnes TV Prima vypustí mezi diváky svoje dvě nová televizní želízka. První je show Štiky s rodinou Štikových a Koktových, která nás asi moc nebere (když tak se projevte v komentářích, pokud se pleteme) a pak druhé želízko a to reality show Cool Wave ve které se dva zkušené surfařské páry budou snažit naučit surfovat přihlášené soutěžící.

Robinsonův ostrov 2: chceš být více sexy? Pořiď si imunitu!

22. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_soutez1

Na první kmenové radě sloučeného kmene TawiTawi aliance bývalého kmene Manobo tahala za kratší provaz. Jejich přílišná sebejistota a krátkozrakost měla za následek vyřazení Jardy, kterému kvůli smršti skrytých imunit stačily na vyřazení pouhé 3 hlasy ze 13. Původní aliance Kalingy tak těžce vyškolila Manobo v taktizování a červení jsou za pomoci jejich největšího taktika Radima na koni. Bude se žlutá aliance více snažit o opětovné získání většiny a nabourání vedoucí aliance nebo budou opět spoléhat na svá „rodinná pouta“?

SuperStar 2018, SuperVýběr 1. a 2.: Pohádka o Popelce a polepšeném hříšníkovi (doublerekap)

20. Duben 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Zuzana Chalupová, Petr Borkovec

UPOZORNĚNÍ: V rekapu padají sprostá slova, proto by jej neměl nikdo číst.

Bohužel někdy se stane, že nevyjde čas, a tak se rekap o více než týden opozdí. DJ Vlado a Scalex se však rozhodli, že vám to vynahradí a dočkáte se tak exkluzivního doublerekapu, který bude tentokrát nejen dvojnásobný obsahem, ale dokonce trojnásobný z hlediska názorů, jelikož jsme tentokrát přivítali exkluzivního hosta přímo ze záhrobí a vyvolali jsme ducha jedné významné osobnosti české kinematografie. Kdo je tedy tím exkluzivním hostem? Jaké nekorektnosti se dopustil DJ Vlado vůči bývalé první dámě? A kvůli které soutěžící se takto obětoval? A především jaké byly ty dva díly SuperVýběru? Inu, čtěte níže a dozvíte se více. Nejkontroverznější rekap, který kdy na Panáčkovi vyšel, právě začíná.

Výměna manželek (18.4.): Jana vs Žaneta

18. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

titl.

Ve Výměně manželek nebude ani tentokrát, vlastně jako vždy, o konflikty nouze. Jeden vyvrcholí fyzickým napadením náhradní manželky a zasáhnout bude muset na její obranu i štáb. Jak zvládnou Jana a Žaneta deset dní v novém prostředí? Sledujte premiérový díl, pokud tedy ještě na ty věčné hádky máte náladu a žaludek!

Robinsonův ostrov 2: smršť skrytých imunit!

15. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Kmeny Manobo a Kalinga se sloučily a vznikl nový kmen TawiTawi. S odchodem Dominika na Ostrov vykoupení a návratem Báry do hlavní hry se rozjelo kolo intrik, již vytvořené vztahy a aliance jsou tak nyní podrobeny zkoušce. Kalinga je v početní nevýhodě oproti Manobu a původní pětičlenná aliance se snaží na svou stranu přetáhnout ženy z Manoba, které do té doby byly na okraji, kromě Terry. Manobo, dosud téměř nepolíbené potřebou taktizovat, spoléhá na svou početní převahu a soudržnost, bude to ale stačit? Kdo bude v bezpečí na první kmenové radě a kdo se jako první utká s Dominikem o setrvání v soutěží?

Výměna manželek (11.4.): Naďa vs Jana

11. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

titulka

Desátá řada Výměny manželek si opět libuje v extrémech. Senzace za každou cenu, jen je otázka, jestli to u diváků zabírá. Naďu jsme mohli vidět v Prostřenu, žádný zázrak to nebyl. Bude ve Výměně za hvězdu? Zvládne Jana novou, ne rodinu, ale přímo komunitu dvanácti lidí? A co Naďa, poradí si s odlišnou výchovou v náhradní rodině.

Robinsonův ostrov 2: kostky jsou vrženy, kmeny jsou sloučeny!

8. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Nemožné se stalo skutečností a Kalinga poprvé poslala dosud neporažený kmen Manobo na kmenovou radu. Tam se potvrdilo, že černou ovcí „rodiny“ Manobo je Bára, která byla kmenem odsouzena na Ostrov vyhnanství. Soutěžící tuší, že by mohlo přijít sloučení a oba kmeny již připravují taktiku a vymýšlí různé scénáře. V problému by se mohla po sloučení ocitnout kvůli početní nevýhodě Kalinga, jež Manobo plánuje postupně vyřadit. Soutěž má však pro hráče několik překvapení, které můžou zamíchat kartami. Jak proběhlo sloučení a která z dívek se vrátila z Ostrova vyhnanství? To se dozvíte v rekapitulaci.

Výměna manželek (4.4.): Zdena vs Simona

4. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

vm1

Reality show Výměna manželek v novém díle představí opět dvě rozdílné rodiny. Tentokrát se budou řešit i psi, konkrétně jejich klec. Tu už jsme kdysi dávno ve Výměně manželek viděli, tehdy do ní zavírali velkého labradora a dokonce později zasahovali i ochránci zvířat. Nyní jde o dva pejsky podstatně menšího plemene, důvody nám rodina určitě objasní.
Jak si poradí Simona v rodině, kde je tatínek nenapravitelný lenoch? Uvědomí si Zdena během deseti dnů, zda chce i nadále zůstat se svým partnerem?

Čtyři v tom 4: V očekávání (4. 4.)

4. Duben 2018 | napsal(a): Ajda

ctyri v tom

Oblíbený dokumentární seriál Čtyři v tom se vrací se čtveřicí nových rodin. Tentokrát se tvůrci zaměřili více na roli otců. „Už při těch přechozích sériích jsme si uvědomili, jak velkou změnou otcovská role ve společnosti prochází. Tátové jsou běžně u porodu, někdy i nedobrovolně, víc mužů zkouší fungovat na rodičovské dovolené, ale nemají to s čím srovnat, jejich otcové a dědové žili jinak,“ vysvětluje dramaturgyně seriálu Zuzana Trávníčková. Po šest večerů můžeme nahlédnout do rodin a sledovat, jak příchod nového člena dokáže vše obrátit naruby. Co se změní, co je zaskočí, jak budou sourozenci reagovat na miminlo v rodině? Sledujte každou středu docusoap Čtyři v tom a dozvíte se víc.

SuperStar 2018, 6. casting: Návrat krále Richarda

1. Duben 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Richard Chovan

Castingy letošní SuperStar se včera večer definitivně uzavřely a příští týden nás čeká druhá fáze – SuperVýběr. Dříve než na tuto druhou fázi dojde je třeba, aby DJ Vlado a Scalex poslední casting zrekapitulovali. Objevil se včera nějaký velký talent? Došlo na nějaké WTF postupy? A byli jsme svědky i některých absolutních trapností? To se dozvíte v posledním castingovém rekapu. 

1. stránka z celkem 687123...1020...Poslední »