Panáček v reality show

Hubnoucí show Tlouštíci odstartuje přejídající se maminka Markéta

26. Březen 2020 | napsal(a): Ajda

titl.

Oblíbený pořad Jste to, co jíte, se vysílal několik let, proto zřejmě Prima vsadila na další „hubnoucí“ show Tlouštíci. Osm obézních účastníků, osm měsíců a každý z nich má svůj silný příběh. Pořad slibuje zdravou změnu životního stylu. Po odvysílání dílu vždy přímo navazuje pořad Tlouštíci extra, ve kterém se budou diváci seznamovat s trendy ve zdravém životním stylu, dostanou přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, ale také získají rady, kterým mýtům by rozhodně pozornost věnovat neměli. Nezapomenou se probrat i hlavní problémy aktéra aktuálního dílu. Vypadá to na zajímavou novinku.

MasterChef 2020 (14): Burgry pro hladové motorkáře

25. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

mch 2020_14

Dnes se znovu vydáme do exteriéru, kde na 12 soutěžících bude čekat letošní druhá venkovní výzva. Tentokrát ale hosty nebude dav mladých učňů rybářů, ale 40 hladových milovníků vozů na dvou až třech kolech. Týmy po šesti budou bojovat o jejich přízeň a o postup do boje o imunitu. Komu se zadaří a kdo naopak v tomto úkolu selže? To se dozvíme již dnes ve 20:20.

SuperStar 2020, 6. casting: Paní, čo ste taká?

24. Březen 2020 | napsal(a): DJ Vlado

SuperStar 2020 porota

I v této těžké době je třeba se umět zasmát, proto můžeme být rádi, když nás pobaví porotci nebo soutěžící SuperStar. Letos je hlavním hláškařem poroty Marián Čekovský, ale i z úst soutěžících občas vypadne nějaká ta perla, která může zlidovět. Z minulosti uveďme například „Je to váš názorrrrrrr“ Aničky Dajdou nebo „Já jsem teď takový záhadný chlapec“ Petra Ševčíka. A nově se k nim přidala hláška, která se dokonce stala titulkem mého článku. Kdo ji pronesl? Které z našich dvou porotkyň byla určena? A hlavně jaké talenty se nám v šestém castingu představily? To vše a ještě mnohem více se dozvíte v rekapu DJ Vlada. A možná znovu dojde i na Macháčka.

MasterChef 2020 (13): Plating, přidělené suroviny a ravioly

19. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_13_1

V dalším dílu, který nově běžel už ve 20:20, jsme se podívali, jak si soutěžící v dnešní době představují plating jídla, dále jsme z těchto surovin uvařili něco dobrého a nakonec bylo ukázáno, jak na ravioly. Jak se komu dařilo a kdo nakonec vypadl?

SuperStar 2020, 5. casting: Zjevení Monalisy

16. Březen 2020 | napsal(a): DJ Vlado

Monalisa Al Seify

Ve stejnou dobu, kdy vláda jednala o karanténě pro Česko, proběhl na obrazovkách Novy a Markízy již pátý casting, který odstartoval druhou polovinu úvodní části letošní SuperStar. Objevily se nějaké velké talenty, které by nám tíživé období aspoň na chvíli zlepšily? Našli jsme nějakého potenciálního finalistu? A kvůli které soutěžící jsem se ocitl na hraně zákona? To vše se dozvíte, když si přečtete následující řádky.

Peče celá země: A vítězem první řady se stává…

13. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

pcz_fin

Blahopřejeme Petře Burianové, vítězce soutěže Peče celá země.

Po deset dílů se 12 amatérských cukrářů láskyplně pralo o titul nejlepšího pekaře a cukráře na území Čech, Moravy i Slezska. Na konci tohoto posledního se dozvíme, kdo se stane historicky prvním Mistrem pekařem. O tom rozhodnou poslední tři výzvy, a to typické české chlebíčky, makronky a efektní dort na zahradní slavnost.

MasterChef 2020 (11,12): Boj po francouzsku a dvojité vyřazování

11. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_1112

Po veskrze nudné hře o imunitu a strhující venkovní výzvě se přesouváme zpět do kuchyně MasterChefa, kde si členové dvou méně úspěšných týmů zabojují o setrvání v soutěži. Úkoly jim tentokrát předá mistr francouzské kuchyně a na soutěžící čeká něco, s čím se ještě nikdy nepotkali. Kdo zaváhá a uvaří naposledy?

SuperStar 2020, 4. casting: Zadáno pro zrzavé zpěvačky

10. Březen 2020 | napsal(a): DJ Vlado

Jana Selická a Tereza Navrátilová

Já vím, že se v názvech rekapů často opakuju, hlavně tedy v parafrázování největšího hitu z muzikálu Kleopatra a třetího dílu Pána prstenů, ale tentokrát se mi už podruhé hodila do krámu replika pana Pávka (Marián Labuda) z Vesničky střediskové (akorát minule to byly muzikantky, tentokrát jsou to zpěvačky). Které zrzky výrazně bodovaly? Proč podle mě mají holky nad kluky v posledních letech výrazně navrch? A do jaké paradoxní situace jsme se dostali díky koronaviru? Odpovědi na tyto otázky najdete v následujících odstavcích.

MasterChef 2020 (9,10): 1. získaná imunita a 1. venkovní výzva

4. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_910

Od oznámení boje o imunitu uběhl týden a my stále nevíme, kdo se stane jejím držitelem. Zato ale víme, že ten, kdo jí získá, ji bude moci využít kdykoli předtím, než se začne rozhodovat o tom, kdo soutěž opustí. Také jsme již přišli o jednoho ze soutěžících. Kdo se stal tímto nešťastníkem?

SuperStar 2020, 3. casting: Návštěva z hudebního pekla

4. Březen 2020 | napsal(a): DJ Vlado

SuperStar 2020 - Adam Mišík, Adéla Krejdlová

I když celé Česko žije panikou z koronaviru, pro nás hardcore fanoušky to neznamená, že bychom míň prožívali SuperStar, ačkoliv jsme silně ohrožený druh (nedej bože, aby Covid-19 naše řady ještě zúžil). Jaký byl třetí casting dvanácté řady SuperStar? Přišlo více, nebo méně talentů než minule? Který můj „milášek“ nás navštívil? A ve které pražské hospodě nedaleko natáčení SuperStar mají nejlepší pečené kolínko? To všechno a ještě mnohem více se dozvíte v mém třetím letošním rekapu.

1. stránka z celkem 711123...1020...Poslední »