Panáček v reality show

StarDance X (9.11.): Jive, quickstep a waltz

9. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_5_1

Pátá sobota bude velice zvláštní. Večer totiž nebude tématický, hlavní slovo tedy bude mít opravdový tanec a zručnost profesionálních tanečníků, kteří nebudou ve svých choreografiích ničím omezeni. Dnes by se mohlo opravdu ukázat, kdo to s tancem myslí vážně, a kdo naopak bude hrát na zábavnou notu. Uvidíme i tentokrát porotu vytáhnout číslo 10?

Farma 11: Po smíchu okamžitý vyhazov!

8. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

matej

V úterý se na farmě odehrál konečně ten okamžik, na který divák čeká už dva týdny. Rasťo chytil nervy, protože se stal s Romanou opět sluhou. Rozhodl se pro odchod z farmy, což pobavilo farmáře týdne. Konflikt vygradoval v „hlavičku“ mezi dveřmi, kterou svalovec uštědřil Rasťovi. Situaci jako jediný zvládl Rado, odtáhl napadeného sluhu bokem a Gabo mu ho pomohl uklidit.

StarDance X (2.11.): Pohádkový večer se sambou, rumbou a waltzem

2. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_4_1

Tentokrát budou tance doslova pohádkové. Taneční páry doprovodí hudba z českých a světových pohádek, tanečníci obléknou pohádkové oděvy a vlétnou na parket. Ne vše je ale tak růžové jako v pohádkách, osmička dvojic vstupuje do 4. dílu a objevují se první vážnější zdravotní komplikace. 

Farma 11: Halloween party, jinak zcela nudný týden

1. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

farmaa1

Celkem vyrovnaný duel vzdala Mirka v poslední disciplíně. Pořezaná ruka byla už jen tečka za jejím účinkováním na Farmě. Nikoho nepřekvapilo, že za farmáře týdne určila svého milovaného PipígigoloMaťa. Ten Mirce slíbil, že pomsta bude sladká a služkou se stala podle očekávání Romana. Za muže měl dva kandidáty, oba byli oškliví na jeho naivní obdivovatelku. Rado nebo Rasťo? Rozhodla farmářská mince a sluhou bude opět Rasťo.

O 10 let mladší (30.10.): Restart vzhledu i manželství

30. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

safe_image1

Manželé Michal a Alena jsou spolu pětadvacet let, vlastní dvě děti jsou samostatné, jejich péči už tolik nepotřebují. Když se naskytla příležitost, vzali si do pěstounské péče dvouměsiční Vanessku. Dnes jsou jí tři roky a náhradním rodičům shodně 47 let. Paní touží potom, aby se do ní manžel znovu zamiloval, očekává vášeň, manželství se stalo stereotypní, on podle ní dědkovatí. Mají věk být prarodiči, ale Alena touží vypadat jako mladí rodiče, to byl hlavní důvod jít do pořadu O 10 let mladší. Ve vztahu jsou dva, co ona dělá, aby tu nudu změnila? Podle manžela je pořád se vším nespokojená, doufá, že se změnou bude doma konečně klid.

StarDance X (26.10.): Quickstep, paso-doble a samba

28. Říjen 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_3_1

Devět soutěžních páru se tentokrát muselo popasovat s první letošní novinkou, kterou bylo tančení s company, páry tak na parketu doprovázeli další tanečníci. Jak se třetí večer StarDance vydařil, kdo vypadl a na co se těšit příště?

Farma 11: Všichni proti všem

25. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

titlfarrna

Z duelu se nevrátil Mário a na farmě se veselili svatebčané. Podivná svatba, bez příbuzných, ženich nijak vesele nevypadal, proti gustu… Farmářem týdne se stala Romana, kterou to víc naštvalo, než potěšilo. O tuto funkci nestála, zodpovědnost a určování práce druhým ji nebaví. Úkolů od hospodáře je víc než dost. Musí 2x přemalovat farmu na bílo, zlikvidovat zbytek svatební výzdoby, postavit saunu, vypálit dřevěné uhlí, zhotovit betonovou mísu, natřít podlahy, dva recepty od diváků. Za sluhy jsou zvoleni Mirka a Robiňo. Postrádá se husa, podaří se uprchlici najít a zachránit ohrožený život jednoho z farmářů?

StarDance X (19.10.): Tango, cha-cha a waltz

25. Říjen 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_2_1

Po večeru plného písní Mistra se páry vrhly do ostrého boje o přežití. Jako tradičně totiž nikdo nechtěl vypadnout ze soutěže jako první. Kdo skončil a jak se párům dařilo?

O 10 let mladší (23.10.): Manželská krize a nulové sebevědomí

23. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

titulka10let

Po krátké pauze se na obrazovky vrací omlazovací show O 10 let mladší. Proč zrovna o deset let? U konkurence se stejný formát vysílal pod názvem Mladší o pár let, což mi přišlo vhodnější. Nově bude moderovat Martina „Heluš“ Randová, hvězda nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě, která střídá Moniku Absolonovou.
Osobně jsem po letech a množství odvysílaných podobných lifestylových pořadů dost skeptická. Možná je to i tím, že dbát o svůj vzhled, šatník i chrup je pro mne tak samozřejmé, jako vyčistit si zuby. Pomoc přeji všem, kteří ji potřebují, ale bohužel výběr účastníků je většinou dost sporný a vyvolává jen otázky, zda je vše, co nám předkládají pravda nebo lež. A nejinak to bude zřejmě i v úvodním díle.

Výměna manželek (23.10.): Smutný Dominik se bojí rodičů

23. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

vm

V nové epizodě reality show Výměna manželek se tentokrát budou řešit finance a špatné rodinné vztahy. Jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky? Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově, přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti?

1. stránka z celkem 707123...1020...Poslední »