Panáček v reality show

The Voice Česko Slovensko 2019, 3. K.O.: Pepův masakr motorovou pilou

18. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Pepa Vojtek a jeho tým

Druhá fáze třetí řady Voice pokračuje a po Vojtovi Dykovi a Kalim je třetím pánem na holení Pepa Vojtek, jehož tým byl všeobecně považován za nejsilnější. Naplnil očekávání, nebo zklamal? Došlo na nějaké kontroverze či skandály? A jak se Pepa projevil jako kouč? To všechno si přečtěte v nejnovějším rekapu DJ Vlada a Scalexe.

Masterchef Česko (17.4.): Mořské plody a tajemné lednice (rekap)

17. Duben 2019 | napsal(a): Lukša

ms15

Dobré mořské plody, špatné mořské plody, zkažené mořské plody. A poté několik lednic. Soutěžící to tentokrát neměli vůbec jednoduché, zvláště proto, že se u většiny z nich dostavila krize. A podle toho mnoho jídel také vypadalo. K jakým zvratům došlo a co bylo diskutabilní zjistíte v rekapu.

Výměna manželek (17.4.): Biomatka vs. cholerik

17. Duben 2019 | napsal(a): Ajda

vm

Dva totálně odlišné způsoby výchovy dětí, to bude hlavní téma tohoto dílu Výměny manželek. Jedno dítě má pevně stanovený řád, pět kluků přerůstá rodičům přes hlavu. Přísná výchova agresivního otce se míjí účinkem, ne vždy je výprask ten správný výchovný prostředek.

Masterchef Česko (10.4.): Druhá šance (rekap)

10. Duben 2019 | napsal(a): Lukša

mssance2

Pamatujete na kompletní šestnáctku, která před mnoha týdny začínala v kuchyni Masterchefa usilovat o titul? Pokud ne, dnes dostanete příležitost si je připomenout, jelikož alespoň jeden z 9 vypadnuvších se po urputném boji bude moci vrátit do hlavní soutěže. Kdo to bude? Zaslouží si to? A jak se budou tvářit kuchaři z TOP 7?

Výměna manželek (10.4.): Opuštěný kojenec vs. nechtěná matka

10. Duben 2019 | napsal(a): Ajda

titulek

Dvoupokojový byt plný panenek, autíček a dětí vs. nový, moderní dům s tříměsíčním miminkem. V obou rodinách tatínci pracují za dva, chtějí pro své manželky jen to nejlepší, klidně na úkor zdraví. Tentokrát bude úklid na vedlejší koleji. Jedna matka opustí pro peníze kojence, dcera druhé by zase byla ráda, kdyby se matka domů už nevrátila.

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. K.O.: Utopeno v slzách Kaliho

10. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Kali a jeho tým

Uplynul týden a po probírce Vojtova týmu přišel čas na tým Kaliho. Dvanáctku soutěžících zkrouhnout na polovinu rozhodně nebylo pro slovenského rapera nic jednoduchého. Kali je nesmírně emotivní člověk, velmi rychle si vytváří sociální vazby a když ho princip soutěže nutí tyto vazby přetrhat a vlastně zrazovat nově vzniklá přátelství, nese to velmi těžce. Čas od času se dojme každý, ale tady jsem se vyloženě divil, že tomuto koučovi na konci pořadu ještě v slzných kanálcích vůbec něco zbylo.

Jo, abych nezapomněl, než se vrhneme na rekapitulaci výkonů, musím říci, že v rámci společných článků DJ Vlada a Scalexe dochází k unikátní situaci, kdy jako první píšu úvodní text i svoji část rekapu já – Scalex. To abych vynahradil to svoje liknavé doplňování po týdnech a podobně…

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. K.O.: Vojta Dyk v roli kata

3. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex

Vojta Dyk a jeho tým

Druhá fáze třetí řady Voicu v neděli večer odstartovala prvním ze čtyř dílů, které jí budou věnované. Prvním, který si okusil nevděčnou roli kata, byl Vojta Dyk, jehož tým byl po výběrech naslepo nejpočetnější. Jak se Vojtových čtrnáct koní předvedlo? Zklamal nějaký favorit, či překvapil nějaký outsider? Která šestice pokračuje v soutěži a kdo definitivně skončil? Jak obstál Vojta coby kouč? A v čem DJ Vlado apeluje na produkci? To vše se dozvíte v jeho a Scalexově nejnovějším rekapu.

Výměna manželek (3.4.): Nic neumí, nic nedělá, jen hloupě hledí a mlčí!

3. Duben 2019 | napsal(a): Ajda

VM

Reality show Výměna manželek se tento týden bude opět točit okolo úklidu, nebude nouze o cholerické výstupy a divák může žasnout nad hygienou v rodině i špatným stavem chrupu některých aktérů pořadu. Tipuji, že na castingu se hned v úvodu musí otevřít pusa a podle počtu chybějících zubů postupují do užšího výběru.

Eurovize 2019: Pořadí v semifinále a další novinky

2. Duben 2019 | napsal(a): Lukša

55826948_568123373681564_8124813638415417344_o

Pod taktovkou Jona Ola Sanda bylo dnes rozhodnuto o pořadí 35 zemí pro semifinálová kola, která se uskuteční 14. a 16. května. Jak dopadla Česká republika? A jaké novinky se už nyní připravují pro příští ročník?

Masterchef Česko (27.3.): Master za 129 Kč

28. Březen 2019 | napsal(a): Lukša

master129

Nejdříve týmové vaření pro sportovce, následně individuální příprava luxusní bagety. A k tomu pořádná motivace, nejlepší bageta se totiž bude 6 týdnů prodávat v síti Bageterií Boulevard. Jak celý díl probíhal, kdo si zajistil místo na balkoně a kdo vypadl? Zjistíte již brzy na následujících řádcích.

1. stránka z celkem 702123...1020...Poslední »