Panáček v reality show

ESC 2021: Zkoušky jsou v plném proudu

11. Květen 2021 | napsal(a): Lukša

ESC 2021 pre

Eurovize v roce 2021 je oficiálně zde. Od soboty probíhají první zkoušky, ve čtvrtek se interpreti dostanou na pódium podruhé. Bookmakeři horlivě přehodnocují kurzy, fanoušci hodnotí první útržky, soutěžící ladí svá vystoupení. Jak se s letošními účastníky seznamujete vy? A co český reprezentant?

Like House: O 2 týdny blíže ke konci

2. Květen 2021 | napsal(a): Lukša

like house cast2
Od pondělí 19. dubna běží každý všední den od 17:15 reality show Like House. Show je tak „úspěšná“, že nás tu vydatně bombarduje spam. Takže pokud máte chuť podělit se o nějaký komentář, tak v tomto vláknu.

Like House: Začínáme

18. Duben 2021 | napsal(a): Lukša

like house pre
Už zítra, v pondělí 19. dubna v 17:15, se budeme moci přesvědčit, zda se naplní naše očekávání o nové reality show Like House. V té se 7 soutěžících na tři měsíce zavře do vily, kde budou usilovat o přízeň diváků a peněžní výhru půl milionu korun.

ČSMT 9: Stará garda s novou moderátorkou

8. Duben 2021 | napsal(a): Lukša

jasmina alagič čsmt

Nová řada Česko Slovensko má talent se už připravuje řadu měsíců, plány ale postupně hatí covid. Televize Prima a Joj už ale nechtějí déle čekat a novou, v pořadí už 9. řadu, mají mít na podzim připravenou. Soutěžící bude hodnotit stejné porota, moderátorská dvojice se ale promění.

Like House: VyVolení v novém hávu

26. Březen 2021 | napsal(a): Lukša

like house introTelevize Prima uvede od 19. dubna reality show Like House. V ní na 3 měsíce pod jednu střechu shromáždí 7 mladých českých internetových celebrit. Diváci pak budou prostřednictvím mobilní aplikace hlasovat o vítězi, který získá půl milionu.

MasterChef: Souboj nejlepších – Kristína vs. Roman

17. Březen 2021 | napsal(a): Lukša

mchbest4
Souboj vítězů je tu. Okouzlí porotu v závěrečném souboji více vítězka 3. řady Kristína Nemčková nebo aktuální šampion Roman Staša? Kdo se lépe popasuje se zadáním, které má co nejlépe zdokumentovat, kam až se od konce soutěže oba posunuli?

MasterChef: Souboj nejlepších – Kačka vs. Ivka

10. Březen 2021 | napsal(a): Lukša

mchbest3
Ve třetím souboji nejlepších se proti sobě postaví Kačka a Ivka, dvě účastnice MasterChefa, které si získaly srdce porotců díky svým schopnostem v oboru cukrářství. Která z nich v náročné výzvě získá titul zlaté vařečky a ocenění nejlepší cukrářky posledních dvou řad?

Eurovize 2021: Všechna známá čísla na jednom místě

8. Březen 2021 | napsal(a): Lukša

ESC2021 logo
Loňský ročník Eurovize se neuskutečnil, pokud jste ale měli mezi účastníky své favority, nemusíte o jejich výkony přijít. Velká část zemí své zástupce nechala beze změny, další o své místo zabojovali v národních kolech. Aktuálně známe z celkových 39 zemí všechny interprety a poslechnout si můžeme všechny písně. Vítejte u přehledu Eurovize 2021, který je průběžně aktualizován.

28. 3.: Bělorusko bylo definitivně ze soutěže diskvalifikováno, i náhradní píseň měla politický podtext. Izrael představil revamp!

MasterChef: Souboj nejlepších – Lea vs. Chili

2. Březen 2021 | napsal(a): Lukša

mchbest2

Po velkých očekáváních byl první Souboj nejlepších spíše zklamáním, což ale není chyba soutěžících, ale celkového zpracování epizody. V dalším díle tak už víme, co bude, a můžeme alespoň zavzpomínat, jak Lea a Chili uspěly v soutěži, zatímco budou také trochu vařit.

MasterChef: Souboj nejlepších – Honza vs. Pavel

22. Únor 2021 | napsal(a): Lukša

mch best1
Chybí vám MasterChef? Pokud ano, můžete se následující 4 středeční večery těšit na duely těch nejlepších kuchařů, kteří se objevili ve 3. a 4. řadě. První díl už 24. února od 21:30!

1. stránka z celkem 721123...1020...Poslední »