Panáček v reality show

MasterChef 2021 (7|8): Italské vyřazování a zlatá zástěra

22. Září 2021 | napsal(a): Lukša

mch_23

Prvním vypadlíkem v letošní řadě se stala Míša, která nedokázala připravit neodolatelnou a bezchybnou zmrzlinu. Ve středeční výzvě se soutěžící usmaží o zlatou zástěru.

SuperStar 2021, 3. casting: Každá Annie má svou Hallie

20. Září 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Annie a Hallie

A zase se mi tam ty dvě veverky zrzečky dostaly, tentokrát dokonce do titulku. Jaký jsem měl důvod k jejich opětovnému protežování? Jaké talenty nám nabídl třetí díl? Zlepšila se situace u kluků? Rýsuje se mi nějaká potenciální srdcovka? A kterou soutěžící z letošního American Idolu bych pro potřeby naší SuperStar nejradši naklonoval? Na všechny tyto otázky vám odpoví již třetí letošní rekap.

Farma 13: Sexuální harašení

18. Září 2021 | napsal(a): Ajda

duel

Farmářkou týdne se stala nevýrazná Mirka. Za sluhy si vybrala Lunu a Matúše. Od začátku je jasné, že prvním duelantem se stane služka, protože pánové plánují ženský duel. Proti Matúšovi se nikomu do arény nechce. Luna měla vybráno dávno předtím, než dorazila Evelyn. Do duelu s ní půjde Monika, zkušená bojovnoce a neoblíbená farmářka. Která z nich se vrátí na farmu? Splní úkoly podle představ hospodáře Martina?

StarDance XI: Upoutávka je na světě

16. Září 2021 | napsal(a): Lukša

sd11 páry

Měsíc do StarDance! Čas tance a noblesy se blíží a my už zase víme o něco více o novém, už 11. ročníku. Právě čas bude hlavním motivem celé řady, jejíž součástí je zbrusu nový tým, nový choreograf i nové tematické večery.

MasterChef 2021 (5|6): Finální výběr je u konce

14. Září 2021 | napsal(a): Lukša

mch top10 balkon

Dva porotci již ze svých deseti kuchtíků poslali po pěti na balkón. V úterý stejný proces čeká ještě na desítku od Přemka. Nakonec se o poslední 16. místo utkají 3 soutěžící, kteří dostali druhou šanci.

SuperStar 2021, 2. casting: Zadáno pro kudrnatý

13. Září 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Natálie Zbuzková.jpeg

Minulý týden odstartoval nový ročník SuperStar a úvodní díl nám nabídl slušnou porci talentů. Podařilo se druhému dílu důstojně navázat? Je situace mezi kluky kritická? A jak jsou na tom holky? Který porotce pomalu, ale jistě přebírá po Haberovi roli tahouna poroty? Proč jsem opět v názvu citoval Vesničku střediskovou (tentokrát modifikovaně)? A dojde opět na ty dvě pihovaté zrzečky (mojí současnou guilty pleasure)? To všechno si pořečtěte v následujících odstavcích.

Farma 13: Viking vládne farmářům

11. Září 2021 | napsal(a): Ajda

farma

Z duelu se vrátila Monika a intriky se na farmě rozjíždí na plné obrátky. Farmu opustila Nikki a za nového farmáře týdne zvolila Zdeňka alias Vikinga. Ten se role zhostil víc než zodpovědně, bude mu jeho „důležitost“ ku prospěchu? Za sluhy máme Dana a Stanku. V duelu se potká Jozef a Dan, oba věří, že se vrátí. Bude hospodář spokojený s odvedenou prací? Kolik získají mincí a kdo vyhraje duel? Sledujte a diskutujte!

Svatba na první pohled se vrací s druhou řadou

10. Září 2021 | napsal(a): Ajda

titlsvatby

Reality show Svatba na první pohled se vrací na televizní obrazovky druhou řadou. Slibuje více odborníků, více párů, více dílů. Před oltář na základě shody DNA, očichávání použitého oblečení a vizuálních vjemů pošlou celkem šest párů. Po první řadě odmítám uvěřit vědeckým metodám, když ve finále je párovali podle fotek, jakoby hráli Pexeso. Svoji roli sehrává i ochota účastníků přistoupit na hru štábu.

MasterChef 2021 (3|4): Postupně z TOP30 do TOP16

7. Září 2021 | napsal(a): Lukša

mch_21

V minulém dvojdílu se již podařilo několik soutěžících přiřadit k trojici porotců a v tomto výběru se bude ještě tento týden pokračovat. Jak silné budou jednotlivé týmy? A kdo již bude mít jistotu svého místa na balkóně?

SuperStar 2021, 1. casting: Zdařilý start s nezměněnou porotou

4. Září 2021 | napsal(a): DJ Vlado

Petra Zubčáková

Tak nám to zase začalo. Včera večer odstartoval již třináctý ročník královny všech talentových soutěží. Ale doufám, že i přes nešťastnou třináctku věřím, že tento ročník bude povedený, jelikož je po delší době konečně podzimní (aneb řečeno slovy Terezy Pergnerové ještě z dob Esa „Řekl tady někdo, že třináctka je nešťastný číslo?“). Historicky poprvé v dějinách naší SuperStar je úplně stejná porota jako v předchozím ročníku. Jak se po roční pauze naše oblíbená pětice předvedla? Jaká je úroveň soutěžících? Dominují mezi nimi pořád holky, nebo došlo ke zvratu? Který více než dvacet let starý film je mojí aktuální guilty pleasure? A jak si SuperStar poradila s konkurencí? To všechno se dozvíte v prvním letošním rekapu, který vám již tradičně přináším já, DJ Vlado, stylově posilněn jinonickým kolínkem k večeři. Snažil jsem se k návratu oslovit i Scalexe, ale toho už talent shows přestaly bavit, takže vám holt letos opět budou muset stačit moje „nahrávky matek“.

1. stránka z celkem 723123...1020...Poslední »