Panáček v reality show

X Factor UK 2018: Domy porotců ze slunné Ibizy a jihu Kalifornie!

13. Říjen 2018 | napsal(a): VojtaP

xf_jh

Soutěžící stojí před branami Live shows a ještě naposled musí svým mentorům dokázat, co v nich je, dále už budou přesvědčovat pouze diváky. Do Live shows letos podle všeho postoupí hned 16 soutěžících, v každé kategorii tak zazní dva hořké verdikty. Simon, Robbie a Ayda své soutěžící vzali do Los Angeles a jeho okolí, Louis zvolil destinaci relativně blíže svému domovu, s kluky vzal do Středomoří, konkrétně na španělský ostrov Ibiza. Jako obvykle se můžete těšit na spoustu pěkných výhledů, hvězdných poradců a snad i skvělých výkonů soutěžících.

Farma X: Nepřetáhl vůz, táhl z farmy!

13. Říjen 2018 | napsal(a): Ajda

farma2

Tento týden šéfoval na farmě líný Juro. Práce mu nevoní, pracující lidé ho obtěžují, zvířata ignoruje. Dostal funkci a sliboval, že se bude pracovat ve dne v noci. Rychle ho toto nadšení opustilo. Místo aby lidé ubývali, přichází noví, rovnou čtyři. Filip Hakl je syn konfliktní farmářky z druhé řady, s ním dorazily i Dajana, Daniela a Livia. Soutěž rozhodla, že sluhové jsou dva z nově příchozích, Filip a Livia. Juro má v úkolech zmatek, podaří se mu založit plánek mostu, kdo chce pracuje, silná trojka intrikuje, Mišo se bojí duelu, proto simuluje staré zranění. Duel bude mužský Filip vs. Petr.

Výměna manželek X: Plíseň v koši, pračce i krému!

10. Říjen 2018 | napsal(a): Ajda

titulka

Bylo by dobré zamyslet se nad názvem pořadu. Už delší dobu připomíná jinou reality show – Máte doma uklizeno? Ve Výměně manželek nezasahují expertky přes hygienu Kim a Aggie, ale vždy jedna z vyměněných manželek. Nechápu, proč je potřeba gruntovat cizí špínu, která rozhodně nevznikala pár dní. Její hrdí majitelé stejně snahu málokdy ocení, spíše naopak, cítí se ublíženě. Je to snad podmínka pro získání odměny sto tisíc? Jedna uklízí a druhá nechápe co, když ona přece uklidila. Stejný scénář nás čeká i v tomto díle. Tereze chybí základní hygienické návyky, byt je neskutečně zaneřáděný a Ivana bude na kameru předvádět, jak to má vypadat podle ní. Připravte se, uklízení je opět hlavní téma Výměny manželek.

Tvoje tvář, 6. díl: 6 epizod, 6 vítězů

9. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh6

Show Tvoje tvář má známý hlas se dostává do poloviny. Zároveň se ale připravuje na klíčový souboj sezony. Příští týden půjde totiž proti silnému soupeři – StarDance. Jak ale dopadl tento díl? Kdo se ukázal, kdo zklamal a kdo nepřekvapil?

X Factor UK 2018: Six Chairs Challenge s novým twistem! Kdo od svého porotce obdrží „zlaté X“?

6. Říjen 2018 | napsal(a): VojtaP

xf_chairs

Již pátým rokem se v britském X Factoru používá jako síto před Domy porotců Six Chairs Challenge. Pravidla této nervydrásající výzvy, kde padají mnohdy kontroverzní rozhodnutí, zůstala i pro letošek vesměs stejná. Každý porotce má ve své kategorii pouze 6 postupových míst a ty podle svého uvážení obsazuje a taky přeobsazuje. Dokud nezazpívá poslední soutěžící, mají všichni soutěžící nervy na pochodu. Letošní twist uklidní alespoň jednoho soutěžícího z každé kategorie. Porotce bude mít možnost garantovat soutěžícím místo pomocí tzv. „zlatého X“, soutěžící postoupí a již nemůže být vyměněn. Jak si povedou soutěžící letos a koho porota pozve do svého užšího výběru? Sledujte a podělte se o svůj názor v diskuzi.

Farma X: Duel plný spirituální energie

5. Říjen 2018 | napsal(a): Ajda

titulek farma

Týden začal velkolepým popíjením na oslavu nového farmáře týdne. Ne každý zbohatlík zvládl nadměrný přísun alkoholu, pravidla v této řadě nikdo neřeší, porušování se velkoryse přehlíží. Milan začal šéfovat pln odhodlání, to mu dlouho nevydrželo a na farmě zavládl volný režim. Každý dělal tu práci, která mu vyhovovala. Někteří „pracanti“ se jí začali i vyhýbat. Jura trpí při pohledu na pracující kolegy. Služka Silvie vůbec nepochopila svoji roli.

Výměna manželek X: Nic nového, opět uklízíme jako o život

3. Říjen 2018 | napsal(a): Ajda

Vymman
Dnešní Výměna manželek, to bude souboj zanedbaného bytu hráčů počítačových her vs. vypulírovaný byt romské rodiny, kde se jde manželka přetrhnout obskakováním rodiny. Tento boj bude dost nevyrovnaný, romský otec si do pořadu zřejmě nešel jen pro peníze, jak otevřeně přiznává, ale i zvednout si své ego. Jak dopadne nezkušená Lucie v romské rodině? Zvládne Kristýna rodinu, která rozhodně není podle jejich představ?

Tvoje tvář, 5. díl: Přesycenost nebo prostá nuda?

2. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša

ttmzh5

Jak hodnotit pěvecká vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas, když jsou dle poroty všechna perfektní a bezchybná? K zhodnocení posledního dílu jsem přizval odborníky z Youtube, kteří tuto práci tentokrát odedřou za mě. Možná nemáme na všechna čísla stejný názor, ale některé závěry jsou opravdu povedené.

The Voice Česko-Slovensko: Konec castingů

1. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša

the-voice

Tento týden proběhnou poslední castingy pěvecké show. Přípravy tak míří do finále a je již téměř jisté, že Hlas zamíří do vysílání na jaře, opět na Nově a na Markíze. Nejvýznamnější změnou oproti roku 2014 je změna názvu, z Hlasu ČeskoSlovenska se stává The Voice Česko-Slovenska.

Farma X: Duel jak má být, nebo opět fraška jako doposud?!

28. Září 2018 | napsal(a): Ajda

duel

Díky vítězství v soutěži se z chuďasů stali boháči a naopak. Těšili jste se, že celebrity budou trpět na seně a těžce snášet nedostatek komfortu? Omyl, zase tak velká změna nenastala. Dominik překvapil, roli vůdce farmy zvládal dobře, i když to mezi dvěma rozhádanými tábory nebylo vůbec lehké. Z farmáře týdne sešup mezi sluhy čekal na Michala. Spal coby velitel, pospával i jako sluha. Líný Juro zažil těžkou křivdu, je z něj sice chvilku celebrita, ale na to nejmenší rajčátko si musel nechat zajít chutě, jak nespravedlivé.

1. stránka z celkem 693123...1020...Poslední »