Panáček v reality show

Superstar 2018

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Vítězka poslední SuperStar představila nový singl

25. Červen 2019 | napsal(a): | reality show: Superstar 2018

maskova_zar

Okurková sezóna na Panáčkovi je v plném proudu, kromě novinek ze StarDance není o čem psát. Horkou pohodu ale narušila Tereza Mašková, vítězka SuperStar 2018, která představila nový song. A nutno říci, že slaví pořádný úspěch.

První singl New Me vydala Tereza ještě v roce 2018, jak je ze jména patrné, zpívala anglicky a přidala netradiční (a možná až přeplácaný) videoklip.

Ale pojďme k novince. V Žáru se vítězka rozhodla tentokrát pro češtinu. A nezní vůbec špatně, palec nahoru za to, že se nebála vydat i do vysokých výšek, i když právě ty místy nezní naprosto perfektně. Rozhodně ale ukazuje, že se na ní nesmí zapomínat a že půlroční čekání na novinku se vyplatilo.

Text připravila Patricie Fuxová z české hudební formace Vesna, která v minulosti textovala skladby Karla Gotta či Ewy Farne. Videoprodukce patřila opět JAKOBY FILMS, v režii i za kamerou zůstal Jakub Mahdies.

O čem je ŽÁR? Takto jej popisuje sama Tereza Mašková: Touto skladbou bych vám ráda dodala sílu. Vášeň pro to, co děláme, kým jsme, je silnější než chvíle pochybnosti. Když ale jdeme za svým cílem, je možné, že něco ztratíme. Odcházejí lidé, kteří nám nedůvěřovali nebo v nás to poselství nevnímali. Abychom cíle dosáhli, musíme i něco obětovat. Ale ten žár v sobě a vášeň k tomu, co děláme, je silnější. Každý z nás může být zmatený a nechce udělat chybu. Ale ten Žár, ta vášeň pro to, co chceme, nám dodává motivaci jít dál. Chtěla bych touto písní motivovat, aby ten žár byl silnější než pochybnosti v sebe.

A co na nový singl říkáte vy?

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Superstar 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 21
1
Monika
Reagovat

Nuda, po minute jsem vypnula. Ani jsem nezaznamenala, ze by se jednalo o nejakej obrovskej uspech, asi v utajeni :-)))

2
Lucas
Reagovat

Na český poměry dobrý :)

3
Sa. I.
Reagovat

@Lucas:

Za mě by s tímto klidně mohla na Eurovision – toť první dojem, záhy jsem zjistila, že nejen můj:

https://www.youtube.com/watch?v=I-l7qdrdWzo

4
Monika
Reagovat

@Sa. I.: Nemohla, uz je to starej song, nesplnuje podminky souteze. Navic Maskova s timto songem se uchazela o ucast na Eurovisi a neuspela.

5
o
Reagovat

@Monika: Presne tak. Pro pristi rocnik Eurovize je podminkou, ze skladba nesmí být vydána v žádné podobě před 25. lednem 2020.

6
Lukša
Reagovat

@o: Mimochodem byla prodloužena lhůta na přihlášky do Eurovize o měsíc. Opravdu chtějí dát příležitost více lidem, nebo bylo málo přihlášených?

7
Sa. I.
Reagovat

@Monika:

Myslela jsem to obrazně, ne in natura ;-)

8
Honzad
Reagovat

Mimo téma: Plánuje se nějak na Panáčkovi do budoucna řešit ochrana proti extrémně otravným spamům, např. přidáním CAPTCHA? Pro moderátory diskuzí musí být nekonečná otrava to stále mazat, hlavně to ale bohužel dost blokuje veškeré diskuze. Teď je sice okurková sezóna, ale bojím, se že v době většího náporu návštěvníků bude to zahlcení spamem gradovat…

9
Patrik
Reagovat

Tak dámy a pánové tak už se mozete přihlásit do nové řady Superstar a na YouTube vyšlo oficiální video https://youtu.be/S8X4MWZas64

10
Lukša
Reagovat

@Honzad: Teď to docela polevilo, takže to promazávání není tak strašlivé, a hlavně v hlavní sezóně jsme tu na to všichni, takže to jde operativně korigovat. A co bude dál? Doufám, že se suníčko odhodlá a aktualizuje celý web. No a pak se uvidí :-)

11
Adam
Reagovat

Příští rok bude opět Superstar
https://medialne.etrend.sk/televizia/markiza-sa-pusta-do-dalsej-superstar-uz-hlada-sutaziacich.html
Btw. V porotě Talentu bude v pár dílech za Mórovou jako náhrada Jiřinka Bohdalová :D.

12
Jai Kudo
Reagovat

Tak jsem se po čase mrknul na Panáčka a vidím tohle….New Me není na naše poměry špatná věc a Mašková zpívá dobře. Ten klip je ale fakt divnej.
Ten druhý song je ale katastrofa….muzika nuda, text blábol, špatná produkce, aranžmá…..Mašková taky nic moc. ALe je typické pro české publikum, že asi bude mít větší úspěch podle Werichovy věty: „To je blbý, to se bude líbit“ :-(
btw ta Superstar fakt už zase? Jako jepší formát než Voice ale tak brzy?

13
Mirek
Reagovat

tak uvidíme jestli superstar vyhraje holka nebo kluk

14
Mirek
Reagovat

můj typ je holka z české republiky když hlas vyhrála slovenka, stal by se velký zázrak kdyby to vyhrál kluk

15
Tomáš
Reagovat

Že bude zase Superstar jsem moc rád, to mě hodně potěšilo. Asi Nově a Markíze došlo že Superstar je daleko lepší formát než Voice protože Voice je s těmi svými pravidly pěkně na nic. Tak zase opět a znovu můžu příští rok doufat že už konečně po tolika letech konečně vyhraje kluk i když asi zase úplně marně. :-D

16
martinez cz
Reagovat

haa! yes!! :D
když jsem viděl tento článek, vsadil jsem se s přítelkyní, že Monika bude nejhůř třetí, kdo to okomentuje. Krásné, je hned první.
Vsadil jsem se, že nenapíše nic hezkýho, spíš, že to byla nuda. Splněno
A nakonec jsem se vsadil, že napíše, že se zmíní i o nějaké době, po které písničku vypnula.. ok, tady jsem tipoval 30 vteřin, ale i tak nezklamala slečna, stoprocentně ne paní, které se naposledy líbil asi Kevin a Matt z X factoru, kdy to tam vyhráli Rak-Su.

A že bude další superstar jsem rád, aspoň uvidím další mladý lidi, kteří mají dost koule na to, aby si aspoň zkusili změnt život.. Těším se i přesto, že tady uvidím Moniku kritizovat, Tomáše brečet nad vypadnutím dalšího kluka a všeobecným hejtem vůči produkci, protože prostě hroozně manipuluje, jak tu přece všichni víme a.. Víme? Kdo z nás reálně má pohled do zákulisí? Asi hodně lidí, protože kritiku to tu schytává od každýho druhýho.

17
Tomáš
Reagovat

K singlům – Mašková mě vůbec nebere a ten její styl jakbysmet takže pro mě je tohle úplně zbytečná vítězka, zbytečná hudba a nevím kdo tohle může poslouchat. Kéž by byl příští vítěz osobnostně i hudebně zajímavější ale to asi v těch našich dvou zapadlých zemičkách doufám marně.

18
Ally
Reagovat

@Bezik..prip jiní..;) jestli jedes k nám na Colorsy..muzes si odskocit na koncert Natalky ;)
https://www.eprogram.cz/akce/11342-natalie-rotterova-noe-roads

19
Bezík
Reagovat

@Ally: Jeh, safra. Sice jedu, ale letos je to absolutní pracovní katastrofa, takže jedu jen ve středu 17.7 na MO a Florence a pak musím svištět zpět, protože ve čtvrtek už mám několik prezentací, ach jo :((((

20
Ally
Reagovat

@Bezík: Joj skoda.. priste ..
Tak to jsi ale skalni😊
Ja sla ale taky asi dva roky zpet cca do jedne..pak do peti rano nabita☺ dodelat nejake vykazy..asi tri hodiny spanku..zas prace..a odlet na dovolenou.
Letos relativne cas ale delam za kolegu..tak si povime☺

21
Hnza
Reagovat

Ahoj, příští jaro nás čeká Superstar! Nová už spustila castingy!

Přidat komentář