Panáček v reality show

Masterchef Česko (27.3.): Master za 129 Kč

28. Březen 2019 | napsal(a): | reality show: MasterChef 2019 Česko

master129

Nejdříve týmové vaření pro sportovce, následně individuální příprava luxusní bagety. A k tomu pořádná motivace, nejlepší bageta se totiž bude 6 týdnů prodávat v síti Bageterií Boulevard. Jak celý díl probíhal, kdo si zajistil místo na balkoně a kdo vypadl? Zjistíte již brzy na následujících řádcích.

Rekap brzy, abyste ale měli už teď o čem psát, mám pro vás malý úkol. Zbývá 8 kuchařů, neměli byste tak mít problém sestavit žebříček oblíbenosti. Komu fandíte, koho naopak rádi nemáte? A hlavně, kdo by byl nejlepším Masterchefem?

 

mstop8

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

MasterChef 2019 Česko

Diskuze k článku

Počet komentářů: 51
1
Prochor
Reagovat

Pro mně je TOP 4 :
Petr,
Ester,
Lea a Oliver.

2
Sa. I.
Reagovat

Od první chvíle fandím Mirkovi a mám ho každým dílem raději. Dále je mi blízká energie, kterou mají Lea a Ester, každá jinak, jedna živelná, druhá klidná, ale obě působí upřímně. Samozřejmě ruku v ruce s jejich kuchařským umem. Petra Březinu uznávám, ale trošku mi vadí ty kredity navíc za civilní povolání – taková ta senzace „Helemese – skvěle kuchtící bankéř, no to je něco! To se ty bagety budou prodávat!“ Oliver a Jan jsou výteční kuchaři, ale občas to psychicky nezvládli při spolupráci v týmu. Katky je někdy moc a Mony, tam nějak tápu, jak ji označit. Shrnu to – můj hlavní favorit je Mirek, typ na vítěze: pan bankéř.

3
Prochor
Reagovat

V posuzování je chyba že zatím co v hudební soutěži můžeme posoudit zpěv, tak v kuchařské soutěži nemůžeme ochutnat:-) Takže můžeme soudit jen nepřímo nebo podle sympatií.

Reagovat

Mám problém fandit Ester, i když není vůbec špatná. Bohužel jsem kdysi fascinovaně zírala na blábolící vědmy v nějakém ezo vysílání a nechápala, že jim lidi volají. Sice Ester patřila k těm „normálnějším“, ale uměla taky dobře valit klíny do hlav důvěřivců.

Od začátku fandím bankéři, i to jeho poprvé mu odpustím 😁

5
libena
Reagovat

u mě bezkonkurenčně vede bankéř petr, od začátku, doufám že vyhraje
postupem času mě začala bavit lea, tím svým optimismem za jakékoliv situace
a baví mě i kluci honza (spíše tím jak to zvládá a svým humorem) a oliver (ten spíše vařením :-))

jinak včera se svezla mona s leou a ester na balkon, nevím jak moc to bylo zasloužené, u vaření ji moc nezabírali…
a pěkně jim porota pocuchala nervy, moc se mi to líbilo! jsou všichni tři moc fajn

šárka mi připadala celý díl úúúúpně mimo! vůbec nevadí, že vypadla, přesluhovala, odešli před ni lepší kuchaři

jsem zvědavá kdy a koho vrátí zpět do soutěže z těch co odešli!

6
Ina
Reagovat

Mě vadilo, že Honza nezvládl to šéfování…. já mu moc fandím a má můj respekt, ale ve středu jsem z něho měla blbý pocit. Na vítěze tipuji bankéře, Leu a nebo Olivera, ale moc bych to přála Honzovi. Šárka to prostě nedávala, já chápu, že je to náročný, ale panikařit až tak. On i ten Mirek se nezdá a docela v klidu si postupuje dál. Mě se tato serie moc líbí, baví mě a porota je skvělá. I dramaturgie se pochlapila a střih je výborný. Prostě skvélá zábava.

7
Prochor
Reagovat

@libena: Já bych si přál aby vrátili Kristínu protože je mi hodně sympatická. Nebo Bohouše.
Teď se mi zdá, že se hra začíná pomalu přitvrzovat což mně baví. Třeba podle ukázky se i jinak klidná Ester rozčiluje, že se někdo chová jako buran. Tak jsem zvědavý na příště.

8
Prochor
Reagovat

@Ajda: To je zajímavé. Přitom Ester mi připadá ze všech skoro nejrozumnější. Takový maminkovský typ.
Jinak chci prohlásit, že si svým způsobem vážím všech soutěžících za to, co dokáží. Mají strašně málo času aby určili a shodli se na menu (doslova pár vteřin), jen dvě minuty na výběr surovin na všechny chody (jak dlouho lidé nakupují v supermarketu). Potom rychle a z hlavy musí všechny recepty uvařit a v co nejlepší kvalitě. A aby toho nebylo dost, tak za nimi ještě chodí porotci a na něco se jich pořád ptají , čímž je rozptylují. Minule se už někdo spálil na ruce a dokonce zapálili prkno na krájení. Divím se, že si někdo v tom fofru neuřízne prst. Jestli je pravda to, co tvrdí porotci, že takové stresy zažívají v praxi v kuchyni, tak nechci být kuchařem protože bych určitě přišel o nervy.

Reagovat

@Prochor: Všechny ty tv vědmy, kartářky, ezo a vše okolo, které dokázaly udržet volajícího na lince co nejdelší dobu, když už před tím čekali často desítky minut na spojení do studia, to jsou pro mne obchodnice s lidskou blbostí. Bohužel Ester byla mezi nimi. Na začátku v nějakém medailonku tvrdila, jak ji kartařina už vyčerpala, já spíše tipuji, že po zrušení pořadu v TV jim všem výrazně klesl příjem.

10
Jossie
Reagovat

Za mě jasný kadidát na vítěze a oblíbenec už od začátku Petr. Hrozně se mi líbí, jak je pořád v klidu a co z něj vždycky vypadne za nápad a co všechno umí.
2. Oliver – povahově mi moc nesedí, ale přijde mi velmi kreativní a šikovný kuchař
3.Mirek – překvapuje čím dál víc, ze začátku mi nepřipadal jako extra kuchař, ale teď se ohromně zvedá
4.Honza – ten trochu klesá, na začátku jsem ho měla hodně vysoko, ale moc nepřesvědčuje
5.Lea – děvčata mě mrzí, ale přijdou mi celkově slabší než kluci – Lea je alespoň nápaditá a zábavná
6.Ester – s minulostí neboduje, ale vaří slušně
7.Kačka – já ji prostě nemusím, ale tak něco taky uvařit umí
8. Mona – ta mě dosud nepřesvědčila, že umí vařit a do dalších kol postupuje spíš s notnou dávkou štěstí

11
Lukša
Reagovat

Tedy moje osmička:
8. Mona – začínám od konce, protože tady mám jasno. Její osobnost mě jednoduše odpuzuje, a o jejích schopnostech v kuchyni mě ještě ani jednou nepřesvědčila.
Tak, a teď už to tak jednoduché není, protože ze zbylých 7 bych mohl jako vítěze vidět kohokoli.
7. Mirek – vzhledově by se podobal předchozím vítězům, vaří slušně, ale hlavně ze začátku to nebylo úplně ono. Jak se říká ve Tváři, nezaslouženě, ale i tohle místo musí někdo obsadit
6. Honza – má můj veškerý obdiv, má dobré nápady, ale jiné mám prostě raději
5. Ester – ona je mojí jednoznačnou Rising star, nejdříve byla spíše upozaďována, teď ale ukazuje i své kvality
4. Oliver – tenhle mladý kuchař je šikovný, opět má velkou dávku představivosti, kdyby navíc zapracoval na svém chování, které ho čas od času sráží dolů, mohl by být ještě o stupínek výše
3. Lea
2. Kačka
1. Petr – TOP 3 se mi docela mění, ještě dva díly dozadu bych místo Petra dal sem Kačku, která ale malinko začíná zaostávat. A Leu bych ještě dávno předávno viděl až někde u konce, postupně si ale říká o pozornost.

12
Johana
Reagovat

@Jossie: žebříček mám úplně stejný, až na jeden rozdíl…Petra sice tipuji na vítěze, ale mezi mé oblíbence nepatří a nejspíš ani nikdy patřit nebude. Připadá mi hrozně vlezlý. Radši bych, aby vyhrála Lea, Marek, nebo třeba Oliver.
Já bych možná Ester ty ezobláboly odpustila, protože za blbost se platí, ale vadí mi od té doby, co prohlásila, že cokoliv zabít ji nedělá problém…to se neslučuje s mou přecitlivělostí na tyto věci, zvlášť u ženy.
Mona byla u mě od začátku na předposledním místě před Šárkou, takže teď se posunula na konec. I kdybych pominula antipatie, na ten balkon se vždy vyveze po zádech někoho jiného, takže zatím mě o svých kuchařských kvalitách nepřesvědčila. Musím ale uznat, že ji to posledně zatraceně slušelo.

13
anonym
Reagovat

Pořád mám slabost na Honzu, s takovým fyzickým problémem by si zřejmě málokdo poradil a on určitě nezůstává pozadu a úlevy taky nemá.
Ester byla a je kapku pořád herečka, ale víc mi vadí svým vystupováním Kačka.
Petr bankéř mi nesedí jako člověk, nemám k němu důvěru, jasně, vím není důležité co mám já, ale pokud dokáže vykouzlit dort a na poprve a košíčky doslova zničí, slušně řečeno, někde je chyba, zřejmě si nenacvičil všechno.
Moně to skutečně slušelo :-)
Šárka měla odejít již dřív, zmatek, který kolem sebe vykouzlila byl však úsměvný :-)

14
Lady XL
Reagovat

@anonym: Nemám téměř nic, co bych dodala :-). Jo, ještě Lea, ta mne baví bezprostředností. Jojo Petr a jeho „Pavlova poprvé“… nevěřte bankám! :-)

15
Driver g
Reagovat

Fandím bankéřovi umí nejvíc….

16
Jonatána
Reagovat

Fandím Petrovi, je skvělý kuchař a jak mě vůbec neoslovil v prvním díle, líbí se mi čím dál víc. Na konci je Mona, nesympatická, v mnohém typická…Dál se mi líbí Honza (klobouk dolů před tím, jak báječně se vypořádal se svým handicapem), moc sympatická je Lea a vůbec mi nevadí Oliver.Mirek ve mně nic nevzbuzuje stejně jako Ester. U těch dvou je mi úpůně jedno, jestli postoupí nebo vypadnou. Hlavně když tam zůstane Petr :-D.

17
Jossie
Reagovat

@johana: To já fandím Petrovi od samého začátku a je to zvláštní, kolik lidí s ním má problém, mně přijde pokorný a velmi sympatický :))

@Hanka: Honza při skupinovém vaření nebere ohledy na druhé – nedal Mirkovi, Petrovi a Oliverovi zapomenoutou čokoládu :)). Já vím, že to bylo na oplátku, ale už se o něm nedá říct, že bere ohledy na druhé :))

18
Dáša
Reagovat

@Jossie: souhlasím jednoznačně ohledně Honzy – strašně si ublížil to pomstyctivostí…

19
libena
Reagovat

hola hej, to nejde s tím spamem něco udělat?

20
Lukša
Reagovat

@libena: Mažu jak jen to jde. Jen u tohoto vlákna visí 150 spamů, něco z toho bohužel projde skrz…

21
libena
Reagovat

@Lukša: já se jen vždycky těším, že přibyly nové komentáře a on je to spam, tak díky moc, no to je ale hrůza těch 150….

22
Ajda
Reagovat

@libena: Spamy, když je jich víc než je běžné z jedné IP blokuji ještě extra, ale i systém občas zklame a některé pustí do světa.

23
anonym
Reagovat

Honza mi nepřipadá pomstychtivý, s tou čokoládou to bylo oko za zub :-) Přece nepůjde soupeři na ruku, když soupeř na něho z vysoka. Brambory byla trofej soupeře s kterou se nerozdělil, stejně tak čokoláda. Je to dost vysoká hra a ne skautský tábor, ono se ještě určitě přitvrdí.
Petr vařit umí a nedělá nic poprve, je nacvičený a je chytrý, dokáže kombinovat a logicky myslet a hlavně rychle reagovat. Ale mně nějak nesedí, nevěřím mu všechno, co ze sebe dostane.
Jeho bageta vyhrála, bylo to rozhodnutí poroty, já to nejedla, nevím, jak chutnala, ale víc se mi líbila Honzy, mám na něj zřejmě slabost :-)

24
Lady XL
Reagovat

@anonym: opět souhlasím :-). Sice jsem ty bagety nejedla, ale taky mi víc seděla jiná než ta Petrova. Taky mu nějak nemohu přijít na chuť. Né že bych vysloveně měla averzi jako to bylo vůči Šárce, ale prostě to jeho „poprvé“ mu nezapomenu :-D. A zase to zbožňování té Bagetérie… a ó, on najednou vyhrál…
To, že někdo někomu neposkytne/ či poskytne/ surovinu, co si dotyčný zapomněl vyzvednout je čistě mezi nimi a jejich soutěživostí, nikomu nic nevyčítám. Ale fakt mi vadilo, když v týmové soutěži doslova ukradnou všechny důležité potraviny soupeři. Nejen brambory ale i papriky…. a bylo to cílené, ne „nevědomé“ vzetí důležité potraviny. Tohle mi vážně vadilo …

25
Prochor
Reagovat

@anonym: Byl bych radši kdyby se soutěžící soustředili na dokonalé vaření než na to, aby jim druhý tým neukradl ingredience. Mně to vadilo už v roce 2016, když Dominika zabavila druhému týmu veškerý vývar a červené víno (jestli si ještě někdo vzpomenete). Ještě se s tím dementně chlubila na kameru jak je chytrá.

26
anonym
Reagovat

@Lady XL: Mám to podobně, a navíc, tu čokoládu jim nikdo cíleně všechnu nevzal, oni na ni zapomněli.

@Prochor: Úplně přesně si tohle už nepamatuju, ale vím, že se něco takového stalo.

27
Jonatána
Reagovat

Prosím vás, neviděla jsem začátek, tak jsem docela zmatená z toho, že je tam Kačka. nevypadla minule?

28
Lady XL
Reagovat

@Jonatána: vypadla Šárka.

29
Culi
Reagovat

@Jonatána: Minule vypadla Šárka, týden před ní Kristína, možná s ní si Kačku pletete.
Já už jsem každopádně dost znechucená z toho, že kdykoli je Kačka „v ohrožení“, je za následující úkol něco sladkého, aby mohla zazářit. Nepamatuji si, že by v předchozích sériích tak často byly výzvy s pečením.

30
Lady XL
Reagovat

@Prochor: Vzpomněl sis dobře. Bylo to tak. Všechen vývar a víno. Bylo to pěkně podlé

31
Jonatána
Reagovat

Aha, no jo, Šárka. Mrzí mě, že vyletěl Honza. Ten kluk je nesmírně kreativní a šikovný.

32
libena
Reagovat

super, tak se vrátí všichni :-)

33
Monika
Reagovat

Honzy me je strasne lito, mela jsem pro nej velkou slabost a dost me to mrzi. Bohuzel kosti v makrele jsou problem, tez by me to vadilo, na druhou stranu udelat v teto fazi souteze obycejne a snadne livance mi prijde hodne malo, kde je nejaka kreativita.

34
Prochor
Reagovat

@libena: Já bych si přál aby se vrátila Kristína. Tu jsem si oblíbil.

35
Lukša
Reagovat

Honza je pryč, a to po dnešním výkonu zaslouženě, více netřeba dodávat. Ale že se zase šlo po prvním úkolu na sladké? Už to vypadá, že si i já připustím, že si tam Kačku drží…
Příště druhá šance pro všechny? Určitě je tam pár adeptů, u kterých by mi návrat tolik nevadil.

36
libena
Reagovat

@Prochor: kristínka je opravdu ta, které bych to přála nejvíc. ale klidně bych na nějakou chvilku (asi by stejně nevyhrál) vrátila Bohouška, jen třeba za to jeho gesto a za to jak byl milej.
jen mám obavu, že porota bude škodolibá a vrátí třeba šárku :-(

ale i tak se těším na všechny, kteří už vypadli. tahle řada mě moooc baví

37
anonym
Reagovat

Honza je fuč, nedá se nic dělat, ale po pravdě, lívance zase nic moc nejsou. Kosti v rybách zase naopak jsou a nějak tam zůstaly :-)
Pořád mám pocit, že porotci je kapku protěžovaný Petr a Katka. Ti dva kdyby na talíř nastrkali cokoli, tak je to pro porotce famózní.

38
Lady XL
Reagovat

I mě letos řada hodně baví a díl od dílu více :-). Dobré zvraty! V tomto díle ta změna byla hodně překvapivá, dvojici najednou obrátit proti sobě! Zabodoval u mě Oliver, když nabízel pomoc Kačce. Vůbec to ty dvojice zvládly dobře a vlastně si dál pomáhaly, jak to tak nějak šlo :-). To oceňuji. Škoda Honzy, doufám, že se vrátí a hlavně, že vrátí aspoň 2 hráče (to bych přála Honzovi a Kristýně). Jak jinak i já mám poznámky :-) – pro mne měla postoupit na balkon Ester, i když jsem tušila, že to bude Mona, když o ní akorát vyšel článek, jak se prala s rakovinou… (už tu máme zase životní příběh…). I já si začínám myslet, že když jde do tuhého pro Kačku, tak zařadí štáb jako úkol sladké pečení! A proto si myslím, že z její dvojice právě proto postoupil Petr, který by možná to sladké tak nezvládl a měl by to spíš nahnuté. A upřímně, vzhledově se mi výtvor Kačky vůbec nelíbil, pro mne měla být ona v té poslední dvojici a to s Ester.
Nevím, nač myslel Honza, když filetoval makrelu. I kdyby zůstaly 2-3 kosti, jak si myslel, i to je přeci špatně… Fakt chyba, naproti tomu Ester to udělala dost jednoduché. Takže já bych možná vyřadila oba zvlášť, když příště by znovu soutěžili o postup a tak by postoupil 1 soutěžící navíc.

39
Prochor
Reagovat

@Lady XL: Mně vadí, že už od poloviny cítím, že to vyhraje Petr, který je až moc dominantní. Ale soutěž mně jako laika baví. Třeba jsem nevěděl, že čerstvou tresku musíte brát za hlavu nebo ocas protože jinak se může pomačkat křehké maso. Ale zase třeba nerozumím tomu, jakou výhodu dává, když vejce uvaříte ve fresh fólii (když šéfkuchař předváděl kulajdu) asi jen kvůli tvaru. Polovinu jídel bych si ale nedal protože vypadají jako takové nic na omáčkou počmáraném talíři a já podivín když mám hlad se chci najíst a ne navštívit galerii moderního umění :-)

40
Mila1
Reagovat

Mně byla Kačka na začátku protivná, ale zvykla jsem si na ni a líbí se mi, že je férová a včera při té indické kuchyni uvařila úplně nové jídlo než na jakém se s Oliverem domluvili. A co se týče toho jejího štrůdlu, tak jsem si četla recept a může to být opravdu mňamka. Já jí fandím.

41
Lady XL
Reagovat

@Mila1: Věřím, že to může být dobré, však to porota říkala…, jen to vypadalo divně – a tím nemyslím zrovna servírování. Je taky ale pravda, že jsem rovněž ocenila, že udělala jiné jídlo než původně vařili s Oliverem, tohle jsem kvitovala i u jiných, co to tak udělali a ne že pokračovali dál a jen dokončení měli různé.
Prochor – taky to tak ohledně Petra cítím. Přitom byl ve dvojici k vyhození. No asi už tehdy si vybrali, kterého podrží dál…. Jo taky ráda poslouchám případné rady porotců. Jak píši, moc se mi to líbí a nic na tom nemění, že mám k něčemu (někomu) výhrady. To je prostě moje subjektivní hodnocení. A je pravda, že to jídlo nemohu ochutnat, abych byla spravedlivější… Holt hodnotím očima, ušima :-) a zapojuji emoce. Např. mne víc a víc irituje Mona. U ní se mi nelíbí ani poznámka o radosti z vyhození silného soupeře… Jo je to soutěž, ale já tam prostě cítila zlomyslnost, škodolibost a přitom se to dalo říct jinak a jiným tónem. A už jsem viděla, že začíná vytahovat na světlo svůj původ…. Přitom mi pořád přijde, že holt jen proplouvá a občas má štěstí.

42
Prochor
Reagovat

@Mila1: Kačka tanečnice rozdělila diváky na FB. Polovina jí vychvaluje jak je šikovná kuchařka a půlka by jí chtěla vidět ze hry protože je protéžovaná a pořád jen peče cukroví aby se zachránila. A v souvislosti s tím běží debata jestli byl štrůdl spálený humus, nebo jestli podezřele tmavá barva byl zkaramelizovaný cukr a tak všelijak podobně – úplná věda:-)))

43
Mila1
Reagovat

@Prochor: Jelikož nova hned uvedla její recept dekonstrukce štrúdlu, tak jsem si ho prostudovala a myslím, že to někdy zkusím. Pekla tam vlastně dvě těsta, pak dusila jablka, opékala ořechy a navíc k tomu udělala krém. Je fakt, že to naaranžovala trochu netypicky, ale asi to byl záměr, aby všechny ty chutě vynikly.

44
anonym
Reagovat

Katčino jídlo, štrůdl, vypadal prapodivně až nevábně, ostatně to byla i první rekce porotce, že tedy nic moc na pohled. Dobré to asi bylo, ale v každém případě je protěžovaná stejně jako Petr. Vařit tam umí teď už všichni, takže je to všechno otázka názoru porotců případně i sympatií.

45
Ina
Reagovat

Mám pocit, že v jedné serii, snad minulé, byla takhle protěžovaná jedna mladá holka a pak se zjisilo, že to byla příbuzná někoho ze štábu. U Katky mám taky ten pocit. Vždycky ji zachrání sladké jídlo. Honzovi přeji z celého srdce návrat. Kosti v rybě jsou. S tím semusí počítat a vždycky tamnějaké kostičky zůstanou. i když se ryba filetuje, a hlavmě makrela. Kdyby vzal jinou…Jeho snídaně musela chutnat skvěle a byla na přípravu náročná. lívanečky dělají děti, aby překvapily rodiče. Katce nefandím, už to zavání velkou protekcí.

46
Jossie
Reagovat

Za mě tedy jen podotknu, že bramborák s rybou bych si opravdu k snídani nedala. Ester neměla snídani nic extra, ale klidně bych si ji dala, ale samozřejmě by vypadla, kdyby Honza (který řekl, že je rybář – ehm) neudělal tu kardinální chybu. Jinak naprosto souhlasím, že toho sladkého je tam už nějak moc – to opravdu nepamatuju, že by bylo. A těším se, že se někdo provaří zpět – samozřejmě fandím Kristýnce (případně Honzovi). Ten Kaččin štrůdl vypadal na talíři otřesně, ale zase věřím, že dobrý byl. Kačka u mě zabodovala, jak jediná dělala úplně jiné jídlo – jen škoda, že jí nedošlo, že Indie je především o koření, vypadalo to velmi nedochuceně.

47
Dáša
Reagovat

jako správný fanoušek jsem se rozhodla, že ochutnám vítěznou bagetu, i když teda podle igrendiencí mě více zaujala ta Mirkova. A tak jsem učinila právě včera.
Objednala jsem si celé menu, neb miluji ty jejich brambory. A po několika soustech jsem si zjistila, že mi začíná alergická reakce :-/… takže jsem si to moc nevychutnala. (nejdřív jsem si myslela, že za to může řapíkatý celer. ale po komunikaci s panem vedoucím, jsem zjistila, že mi to zkazil fenykl..)

Navíc Petr dělal jednu bagetu, tady se dělají velkém, takže se s tím moc nemazlí. Takže vlastně člověk posuzuje úplněco jiného….

48
Prochor
Reagovat

Letošní řada mně baví protože soutěžící jsou zajímaví. Každý se typově liší od ostatních a všechny spojuje jen to, že propadli vaření. Podle mně se povedlo vybrat zajímavé soutěžící, kteří ještě museli současně splňovat kritérium že umí vařit.

49
Dáša
Reagovat

naprosto souhlasím, i ta porota – tři naprosto odlišné osobnosti – v jejich podání kritika a drsný přístup prostě dává smysl, je to bez zbytečné arogance, jak to bylo v minulých řadách. no prostě silné a sebejisté osobnosti… pro mě je to nejlepší řada Masterchef. Dycky Masterchef! ;o)

50
Prochor
Reagovat

Je to zajímavé jak rozdílné lidi může spojovat záliba ve vaření. Od mladé holčiny 17 let po bankéře, hokejisty, muzikanta , zpěvačky, barmanky, polovičního Vietnamce bez zaměstnání atd. Jen kuchař mezi nimi není žádný – ale to je asi zakázané (neznám pravidla).

51
Dáša
Reagovat

tak je to amatérská soutěž

Přidat komentář

Přidat komentář