Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

The Voice Česko Slovensko, 3. výběr naslepo: Večer plný přešlapů

24. Únor 2019 | napsal(a): | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-porota-chce-te

Už potřetí se letos setkáváme u výběru těch nejlepších hlasů obou našich krajin. A přestože jsem vám slíbil, že od třetího dílu se ke mně přidá i Scalex, tak vás musím zklamat, jelikož on je stále zaneprázdněn podovolenkovými resty, tak to i dnes bude čistě moje sólo. A jelikož jsem letos od začátku najel na kontroverzní vlnu, tak v ní hodlám pokračovat, jen tentokrát si to ode mě neodnese jen Vojta Dyk, ale celá porota, přičemž jsem neváhal použít i ostřejší výrazy, kterými si nezadám ani s paní rrrrrrrrežisérrrrrrkou Chytilovou, která nás (jak si jistě pamatujete) vloni navštívila ze záhrobí. Navíc jsem si zahrál i na Ondřeje Hejmu a doporučil některým soutěžícím jejich budoucí směřování (posílám je například do Jackson Revivalu nebo do seriálu MOST!), vrací se i speciální ceny DJ Vlada a možná přijde i Miloš (ale Scalex se nemusí bát, jeho „oblíbenec“ z Hradu to nebude). Jaký tedy byl třetí díl pohledem mého ostrozraku? Čtěte níže a dozvíte se více.

David Balog

zpíval: Michael Jackson – Human Nature
otočili se: Vojta a Jana
šel do týmu: k Vojtovi

Někdy ty porotce opravdu nechápu. Někomu se neotočí, protože moc „kopíruje“ originál, u jiného jim to naopak nevadí. A to byl přesně případ Davida, který ačkoliv není špatný zpěvák, v každém feelingu totálně kopíruje Michaela Jacksona. Zvlášť piano pasáže jakoby Michaelovi z úst vypadly. Do Jackson Revivalu by David byl ideálním kandidátem, ale na sólový zpěv je málo osobitý. A pochybuju, že Vojta dokáže Davidovo imitátorství v tak krátkém časovém horizontu odstranit (to by musel omezit masírování vlastního ega neustálým koukáním do zrcadla po vzoru Ivánka z Mrazíka, což po takovém ultranarcisovi nemůžeme chtít).

Nina Schwarzová

zpívala: Stevie Wonder – I Wish
(ne)otočil se: nikdo

Cože??? Stejný hudební styl (ano, Stevie je ze stejného ranku jako Michael, jen o něco starší), mnohem osobitější podání, ale nikdo se neotočí??? Tak to už fakt jděte do prdele, vážení koučové!!! Tohle dvojče Kristýny Bokové (pozn. red. herečky, která je dcerou disidenta Johna Boka, exmanželkou herce Pavla Lišky a známe ji například z filmu Občanský průkaz nebo ze seriálu První republika) předvedlo senzační „černou“ barvu a zcela přirozený soulový feeling. Po Lauře Peterson z minulého dílu druhá velká ztráta, která navíc tento večer nebyla jediná.

Aneta Suroviaková

zpívala: Vance Joy – Riptide
otočili se: všichni
šla do týmu: ke Kalimu

A nasírání DJ Vlada pokračuje. Skvělé zpěvačce se před chvílí neotočil nikdo a této agentce Hvězdné pěchoty se otočí všichni??? WTF???!!! Aneta mě už vytočila úvodním rozhovorem, ve kterém prozradila, že se jí nechce pracovat ani studovat. A na tato nemakačenka platíme daně!!! Kdyby to však Aneta dokázala vyvážit výborným zpěvem, dokázal bych jí ty kecy odpustit. A to rozhodně nedokázala, jelikož místy zněla jako prase, které vedou na porážku (tohle přirovnání jsem nepoužil od Relicha). No a přirovnání k Janis Joplin byla od Jany Kirschner těžká drzost, při kterém musela tato rocková legenda rotovat v hrobě. Proboha, Jano, co sis šlehla??? Pro Anetu bych našel uplatnění v další sérii kultovního seriálu MOST! (a ani by nemusela nic hrát, jelikož je ještě lepším důkazem než Luďan, že i gadžo může být nemakačenko), ale na zpěv by měla co nejrychleji zapomenout. Doufejme, že další kolo pro ni bude konečná, jelikož už na její úkor vypadlo několik mnohem lepších zpěvaček.

Simona Maierová

zpívala: Aneta Langerová – Vzpomínka
otočili se: Vojta, Kali a Jana
šla do týmu: k Janě

No konečně můžu s porotou taky jednou souhlasit. Simonin zpěv sice není úplně můj cup of tea, místy je to dost staromódní, navíc na mě Simona působí (řečeno slovy Ondřeje Soukupa) jako „laskavá teta“, za svůj výkon se však nemusí ani v nejmenším stydět a tuto velmi niternou píseň od první české SuperStar zazpívala velmi procítěně a uvěřitelně. Good job (a ani ten příběh mi tam tentokrát nijak zvlášť nepřekážel).

Kateřina Kolčavová

zpívala: Imagine Dragons – Believer
(ne)otočil se: nikdo

A vracíme se do série nepostupů, které mě totálně nakrkly. Kateřina má skutečně velmi silný hlas, a ačkoliv se mohlo zdát, že místy tlačí na pilu, tak právě ten tlak tuto píseň oproti kolovrátkovému originálu velmi oživil. Že ani majitelka takového hlasu nepostoupí, no to si ze mě, poroto, děláte kozy, nebo co???

John Boyd

zpíval: Michael Jackson – Billie Jean
otočili se: Vojta, Kali a Pepa
šel do týmu: k Pepovi

Davide Balogu, slyšíš to??? TAKHLE se má jít na Jacksona. Osobitě, beze špetky kopírování. John ze Skotska ukázal, že je velmi muzikální a dokáže vytvořit zcela osobitý cover. Těžko říct, kam až se John v rámci Pepova týmu, který je zatím převážně mužský, dostane (zvláště Jan Nic mu bude silným konkurentem v kategorii postarších muzikantů), nicméně v rámci tohoto večera se zařadil k nejlepším.

Lukáš Chaloupek

zpíval: Janek Ledecký – Na ptáky jsme krátký
(ne)otočil se: nikdo

První nepostup toho to dílu, který mě nechal chladným. Lukáš by se dobře uplatnil jako zpěvák plesové kapely, ale na sólo je zoufale průměrný (ale pořád lepší než Aneta Suroviaková, ze které se porota mohla posrat za ušima).

Valéria Polčová

zpívala: Naughty Boy feat. Beyoncé – Runnin’
otočili se: všichni
šla do týmu: k Vojtovi

Valérii si můžeme pamatovat z loňské SuperStar (jakkoliv si nedělám iluze, že si ji pamatuje i někdo jiný kromě mě), ve které jsem ji ve třetím castingu zařadil do Top 3 nejlepších onoho dílu (společně s Karmen Pál-Baláž a Viktorií Černíkovou), leč následně vypadla hned v prvním rozstřelu v SuperVýběru, kterého se účastnily jen holky. A i když nadějně působila už vloni, tak teprve letos ukázala, co v ní opravdu dřímá. Zazpívala skutečně výborně, monumentálně a přitom s citem i naléhavostí. Ačkoliv nebývám často příznivcem velkohlasých div, tak Valéria patří k těm málo výjimkám, které v tom velkohlase mají i něco navíc. Valéria bude v rámci Vojtova týmu pro všechny její soupeře dost těžkým oříškem.

Nicole Madi

zpívala: Amy Winehouse – You Know I’m No Good
(ne)otočil se: nikdo

Mladá a krásná Libanonka uzavírá trojici zpěvaček, jejichž nepostup mě totálně nasral. Především úvod s kytarou byl totiž naprosto fantastický. Jakmile se rozjela kapela, tak už to bylo jen velmi dobré a ty orientální kudrlinky byly víceméně zbytečné, nicméně ten úvod naznačil potenciál, se kterým by se dalo pracovat, už proto Nicole postoupit MĚLA!!! Tak jsme vinou poroty přišli dohromady už o čtvrtou zajímavou zpěvačku, která mohla v dalších kolech jen růst.

Patrik Zoul

zpíval: Rag ‘N‘ Bone Man – Human
otočili se: Kali a Pepa
šel do týmu: k Pepovi

Tohle je přesně ten případ vystoupení, kdy je všechno víceméně v pořádku, barva hlasu slušná a i nasazení tam je, mě se to však nijak zvlášť nedotklo (a není to tím, že Patrik je hezčí než já, kdyby mě některé dámy měly náhodou potřebu obviňovat ze žárlení). Human totiž považuju za nejlepší mainstreamový hit posledních let, který se musí zazpívat s obrovským srdcem, což mi u Patrikova ploššího podání chybělo (tím neříkám, že Patrik měl kopírovat Rag ‘N‘ Bone Mana, abych si neprotiřečil). Na postup to však bez debat bylo, i když v rámci Pepova převážně pánského týmu to Patrik bude mít těžké (možná mu ale pomůže jeho vizuál).

Sylvia Kollmann

zpívala: Lady Gaga – Born This Way
(ne)otočil se: nikdo

Manželka starého známého Otta Kollmanna (který ji btw. už před 11 lety v soutěži Elán je Elán věnoval píseň Ja viem, čímž vznikl jeden z nejlepších mužských výkonů všech našich talentových soutěží) má sice velmi silný hlas, avšak k čemu to je, když je ve výškách totálně nepříjemný. Na rozdíl od zbylých tří nepostoupivších zpěvaček mě Sylviin nepostup nijak nemrzí.

Peter Juhás

zpíval: Radiohead – Creep
otočili se: Kali a Jana
šel do týmu: k Janě

A tady bylo právě to srdce, které jsem postrádal u Patrika Zoula. Peter má nejen velmi zajímavý hluboký hlas, ale zároveň z jeho zpěvu vyzařuje určité zemité muzikantství, které působí naprosto autenticky, což je v současné době plné umělosti velmi osvěžující. I když jsou v soutěži technickly dokonalejší zpěváci, Peter je zkrátka muzikant každým coulem, což se počítá. Jediné, co mě mrzelo, je fakt, že nešel ke Kalimu, jelikož Janě jako koučce moc nevěřím. Jinak to ale bylo stejně jako minulý týden (aspoň pro mě) to nejlepší na konec.

Top 3 nejlepších postupujících podle DJ Vlada:

1. Peter Juhás
2. Valéria Polčová
3. John Boyd

Top 3 nejlepších nepostupujících podle DJ Vlada:

1. Nina Schwarzová
2. Kateřina Kolčavová
3. Nicole Madi

Speciální ceny DJ Vlada:

Cena Vladimíra Hrona pro nejlepšího imitátora Michaela Jacksona:

David Balog

Cena Luďana z MOSTu pro nejhorší nemakačenko:

Aneta Suroviaková

Hodnocení třetího dílu podle DJ Vlada:

O kiksech, kterých se tentokrát koučové dopustili v tom, komu se (ne)otočili, jsem už psal výše, ale nejvíc mi na tom vadí, že oni se (až na Pepu Vojtka, který si jako jediný jede svou lajnu) domlouvají, komu se otočí a komu ne. Sakra, kde to jako jsme? V mateřské školce a koučové jsou nesvéprávné děti? Aneb řečeno slovy Miloše Kopeckého alias Horáce „Hogo Fogo“ Badmana z Limonádového Joea „Myslím, že by potřebovali převinout“. A to ani nemluvím o tom, že mají nejspíš nějak nepohodlná křesla, když z nich pořád vstávají. Jednotlivě je už hodnotit nebudu, jelikož je to setrvalý stav. Z moderátorek dostala tentokrát trochu více prostoru Tereza Kerndlová, ale jen v momentě, když jednomu soutěžícímu přinesla cappuccino, což však pořád neukazuje, že by byla dobrou moderátorkou. U soutěžících je stav rovněž setrvalý, tzn. solidní úroveň, ale žádná vyložená bomba. Co mě však trochu překvapuje, je fakt, že mezi soutěžícími zatím lehce dominují kluci a chlapi, což je po obou předchozích převážně dámských ročnících (a vlastně i po loňské SuperStar) celkem překvapení (a to ještě některé nadějné holky nepostoupily). Když i já, známý „heterák“ ve fandění, mám již druhé kolo za sebou na prvním místě kluka, tak to je co říct. Že by se náš Tomáš konečně dočkal svého vytouženého vítěze? Ovšem nepředbíhejme, zvlášť když velká část mužských zpěváků se soustřeďuje do stejného týmu (k Pepovi). Příští týden nás čeká již čtvrtý výběr naslepo, ve kterém mj. uvidíme i starého známého Jadru Parčiho (který však mým favoritem určitě nebude). Jak se povede jemu i dalším soutěžícím, to zjistíme už v neděli (a tentokrát už i se Scalexem).

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Diskuze k článku

Počet komentářů: 39
1
Adam
Reagovat

Proč se ti porotci na sebe navzájem dívají a čekají, jestli se otočí druhý. Hlavně Kirschner. To se jako neumí rozhodnout sami? Třeba Dyk někoho evidentně chce, krouží kolem tlačítka, ale zmáčkne to (zato hned) když se otočí někdo jiný.
Dyk a Kirschner jsou snad ti nejhorší porotci talentových show vůbec. To i Rolins nebo Mórová jsou snesitelnější.

btw. Koučové mají už třetí díl stejné oblečení.

2
Prochor
Reagovat

Vždyť říkám od začátku že se chovají jako nesvéprávní. Nejvíc mně dneska baví holka s vlasama jako vodník, co se jí nechce pracovat:-))) Na ní je vidět, že dělá tu psychologii už hodně dlouho:-)

3
Prochor
Reagovat

Pro mně zatím nejlepší Kateřina Kolčavová (kterou kouči nepustili dál).

4
Ter.
Reagovat

Oni jsou hluší? Libanonka absolutní top… Velká škoda.

5
Mila1
Reagovat

Zatím mne dnes nic nedostalo

6
jardach
Reagovat

Tak ze maj stejne obleceni je protoze cely vybery na slepo se nataci v jeden den,je to normalni i v US verzi…jinak nechapu ty vybery soutezici,nelteri si nepostup tezce nezaslouzili (Libanonka)

7
Prochor
Reagovat

Mně přijde, že většina soutěžících by měla na finále Superstar.

8
Rena
Reagovat

Dle mě možná vítězka – Valeria… úžasný. Mě to dostalo. Cítil to někdo podobně? Libanonka taky dobrá – jak se asi cítí ti, co nepostoupili a přitom to byli dobří zpěváci, leckdy i lepší, než někteří, co postoupili…

9
Rena
Reagovat

@Prochor: Taky myslím, divím se, že se někdy nepřihlásili…

10
Crazy Lady
Reagovat

Proboha proč se tam ta afektovaná p…… tak předvádí. Tohle nemá v historii všech soutěží obdoby. Bílá a Rollinc – vše odpuštěno.

11
Jardach
Reagovat

Hezky psano @Crazy Lady:

Jinak dnesni dil byl hodne divny..tesim se na rekap

12
Monika
Reagovat

Za me dnes nejlepsi ten posledni typek s kloboukem, zajimava image, zajimava barva hlasu, naprosto rozpoznatelna, s nim se da skvele pracovat. Hrozne me mrzi, ze sel k te pipine a nevybral si Kaliho. Kali o nej moc stal a mel slzy v ocich. Skoda. Pak ten Skot byl pro me tez dobrej a zapamatovatelnej. Z bab no Valerie nejlepsi, ale nejak me nebere. Libanonka me ani nemrzi, ze se neotocili, ten hlas mi neprisel vyjimecnej.

13
Monika
Reagovat

Za me dnes nejlepsi ten posledni typek s kloboukem, zajimava image, zajimava barva hlasu, naprosto rozpoznatelna, s nim se da skvele pracovat. Hrozne me mrzi, ze sel k te p.p.ne a nevybral si Kaliho. Kali o nej moc stal a mel slzy v ocich. Skoda. Pak ten Skot byl pro me tez dobrej a zapamatovatelnej. Z bab no Valerie nejlepsi, ale nejak me nebere. Libanonka me ani nemrzi, ze se neotocili, ten hlas mi neprisel vyjimecnej.

14
dolores
Reagovat

Milujem Janu Kirschner…. je v tej show skvelá, úprimná a bezprostredná 👍 , emócie nehrá, všetko jej verím. Vôbec nerieši ako vyzerá, žiadny pompézny styling ako Dara a spol… Uznávala som ju aj doteraz, ale bolo tam nejaké ALE voči jej akejsi rezervovanosti, či póze, ale vidím, že som sa mýlila a zatiaľ pre mňa Jana najlepšia ženská porotkyňa, dokonca ju vnímam pozitívnejšie ako Ewu Farnu… . Uvidí sa v živakoch, či Ewu prekoná. Dyk je síce trochu frajirek, ale nenudí ma a je nevypočítatený,čo ma baví, hoci ako napísal yeey, robí mu potešenie zosmiešňovat ostatných, ale oni mu to patrične vracajú. Kali príjemný týpek,…Kabátnik mi nikdy nebol sympatický, ale dá sa vydržať.
Zo súťažiacich ma v minulých dieloch nikto nezaujal, dnes Patrik s krásnym barytónom, Peter z Lučenca, fakt pekný hlas, potom tá mimozemšťanka, čo sa z nákupu vráti po 3 dňoch 🤣, a ešte Valéria, síce s veľkým hlasom, čiže ďalšia diva, ale má v ňom niečo, čo ma zasiahlo.

15
Tomáš
Reagovat

Za mě Valerie vůbec, zpívat umí a má i hezký hlas ale nějak mě to celkově nebralo, asi to bylo i volbou písně. Já budu mít každopádně Top 3 zase mužskou jakmile se v tom trochu zorientuju.

16
Monika
Reagovat

@dolores: Zdravim, jsem rada, ze jsi se konecne zapojila. Jak to mate u vas na Slovensku ohledne poroty? Vubec slovensky tisk nesleduju, taky tam dostava Dyk s Kirschner takovou vlnu negativnich komentaru ci je to jen ceska specialita…

17
Tomáš
Reagovat

Takže za mě dnes Top 3 asi takhle :

1 Patrik Zoul – Velmi dobrá rocková barva hlasu, sympaťák
2 Peter s kloboukem zpívající Creep – Skvělý týpek do téhle show, skvělá image, muzikantství i hudební vkus, jediné co mi tam trošku chybělo byla nějaká větší síla hlasu aby to ještě víc rozbalil ale to se snad dá ještě dopilovat.
3 John ze Skotska – další zajímavý a originální zpěvák, sice trochu starší ale proč ne

Nevešel se mi tam první vystupující David Balog – ten byl taky dobrý, skvělá barva hlasu, Top 3 mu u mě unikla jen velmi těsně,

Valeria mě nebavila vůbec. Ta napůl slepá lektorka zpěvu ta má fakt krásný hlas a zpívá skvěle ale že by mě to celkově nějak extra dostalo,to taky říct nemůžu. Takže tak.

18
Jan
Reagovat

Dyk děs běs. Strašný floutek.Nechápu, kdo takovému indi….. i nabídl dělat porotce.

19
Prochor
Reagovat

@Crazy Lady: No- včera už Jana házela boty po jevišti (nedivil bych se kdyby některý divák dostal botou do hlavy). Tak čekám že příště se na jevišti svlékne do naha a přespříště už se na jevišti rovnou vyčůrá. Show must go on!

20
dolores
Reagovat

@Monika: neviem, nejako to nesledujem, ale myslím, že Janu stierajú všade. Davová psychóza. Ja som sa neinfikovala😄 Veľa vecí je aj tak určených dopredu, napr. aj ten telefonát Klusovi mohol byť nápad režiséra…

21
Tomáš
Reagovat

Ví se už kolik ještě bude výběrů naslepo a hlavně kdy začnou živáky a kolik si každý kouč do živáků bere soutěžících?

22
Mila1
Reagovat

Pro mne včera velká nuda. Jediný zajímavý byl poslední – Peter v klobouku, ikdyž typově mi připomíná Honzu Nic z minulého kola. Nadšení nad Valerií nesdílím, další velký hlas, hodně prožívání, nic pro mne. Začíná mi vadit převaha ženských nad chlapy. Ten „rocker“, co si vybral Pepu, no neurazí, nenadchne, pro mne takový slušný průměr, ale nic omračujícího. Trochu jsem se zaměřila na Kirschner, mám pocit, že už hodně vystříhali její hrabání se ve vlasech a sdílím názor s Dolores, že ona prostě taková je.

23
Petr
Reagovat

Za mne vcera obrovska nuda, Valerie to mela misty dost falesne a jeji falzet je tak upisteny, nedobre se posloucha, snad ho uz nebude pouzivat, nechapu to Kaliho wau wau wau. Vysky taky nedavala te ovace byly prehnane.
Jinak jsem ocekaval neco vic od typka co zpival Creep. Pote jsem si shlednul jeho vystoupeni CSMT 2016 a necekam zazraky, je spis pisnickar, a ne typ co vyhrava voice, zpiva tak jednoduse,porad stejne

24
Adam
Reagovat

@Tomáš: Výběrů naslepo bude (dle tv programu) min. 6. Neví se, kolik soutěžících bude v zivacich, ale z Výběrů naslepo si každý vybírá 12 soutěžích. Potom budou Souboje, pak K.O. kola, a až pak živé přenosy, takže to docela prořídne.
Po Soubojích bude mít každý podle mě 6 soutěžících, po KO kolech 3 + 1 z jiného týmu (jak to bylo minule). Takže tipují každý kouč 4 soutěžící = 16 celkové. V každém živáku 4 vypadnou = 4 přímé přenosy.

25
Patrik
Reagovat

@Adam: taková malá změna nejdřív bude KO kola a pak souboje je to napsaný v rozhovoru v tv programu , no jsem zvedav kolik bude živákú aby na konec nebylo jenom 3 Live přenosy

26
Ally
Reagovat

@dolores: Tak jsem chtela napsat komentar v podobnem duchu:) Mne Jana Kirschner vubec nevadi.. sleduju to jednim okem sice zatim..tj nepocitam, kolikrat se prehrabla ve vlasech☺ tedy me to neirituje, chapu, ze je to asi nervozita..navic treba pocitat ,ze kazda Slovenka bude lehce sibnuta, ne? 😊pripada mi, ze se bavi a to me bavi..a samozrejme ze pulku veci maji tlacene od rezie..jasne nekdy to je prehnane..vsak si to sedne..
Ja si vzdycky vzpomenu na jeden maly festival,kde jsme byli no 15-20 let uz to je, uprostred vystoupeni ji nejaky ozraly typek vlezl na podium a nejak se na to netvarila, ze je to vtipne..ale uz tehdy jsem si to prebrala v hlave, ze jde o nejake hranice, bezpecnost atd.a nemuzeme tyto lidi soudit, zejsou namysleni, za takove reakce..snad chapete ..aspin nekdo☺ jak to myslim..

27
Ally
Reagovat

A jinak..Dyk mi nikdy sympaticky nebyl..ale uz jsem se presto asi nejak prenesla☺jinak ho celkem uznavam, ted mam rozkoukanou Terapii, kde hraje, tak mozne, ze ho budu mit pak zas plne zuby☺..nicmene prave v te porote chybi nekdo / cti Habera:)/ kdo by to nejak prirozene ridil? Vojtek na to moc pohodar..Kali taky..sympataci..
A jinak taky nadsena z Valerie..nejak jsem hned tusila, ze to bude ono?? A pak wau od zacatku..ale muze byt, ze dalsi Lola..jineho typu samozrejme..nebo ji jen extremne sedla/ vypilovala pisnicku..uvidime..
Celkove si myslim vybiraji dost efektni songy a jine nez furt to same, jak tu nekdo psal..ale nekde je to fakt jen ten efekt.Creep, borec s Imagine Dragons..imho..

28
Valamin
Reagovat

Dívám se ze záznamu a žasnu… nad tou Libanonkou, vždyť byla výborná, zajímavý hlas i projev, muzikální typ a ještě exotický vzhled. A oni nic, kurde!

29
Bezík
Reagovat

No … tak jsem to projel, nějak mě to moc nebaví, je to strašně přeprodukovaný, porotcům nezbývá než tam předstírat nějakou komedii, protože zda se otočí či neotočí mají pokyn od produkce. Je vidět, že někdy je to sere. Dobrej byl ten postarší Skot, pak ještě ten poslední kluk s kytarou a kloboukem, zajímavá barva hlasu. Baby tentokrát nic moc.

30
Bezík
Reagovat

@dolores: Kritiku Jany nechápu, v rámci své role úplně v pohodě. Jak říkám, pro čecháčky je ideální porotce MD :D :D S Dykem taky nemám problém, Kali velmi příjemně překvapil. Pro něj ale bude těžká role kata, která po slepých výběrech přijde.

31
Jarda
Reagovat

Ještě nikdy mně porota tak nešla na nervy jako teď. Ne ani tak tím jak se předvádějí, ale hlavně tím jak se rozhodují kolektivně. Jediný Vojtek s nimi tu protivnou hru nehraje. A není mi jasné co vlastně chtějí, byly tam některé velmi dobré výkony, oni pořád budou šermovat rukama, ale nikdo to nestiskne. Třeba taková Kateřina Kolčavová byla velmi dobrá a ta energie co do zpěvu dala je v jiném případě oceňována, v jejím případě ale bez výsledku. Zdá se, že výborný zpěv ani celková prezentace nestačí, je to něco mezi nebem a zemí co rozhodne jestli se otočí nebo ne. Proč se zbytečně učit písničky? Asi by stačilo kdyby každý zazpíval pár tónů a podle barvy hlasu by buďto zůstal nebo šel domů. Až tam to došlo…

32
Ally
Reagovat

@Bezík: pokyn od produkce? A ja brala, ze aspon u vyberu na slepo zalezi fakt hlavne na hlasu ? Jakoze ne : hele uz tam mame moc slovenskych blondynek a plysaku..ted dejme neco exotickeho..No to je jedno, nebudu si kazit zbytky iluzi…nebo jeste napises, ze Jezisek neni.. ☺
A ze se na sebe divaji..ja nevim, to beru vicemene jako jen show.

33
Bezík
Reagovat

@Ally: O Ježíškovi raději pomlčím :D. No jo, bejvaly doby kdy to nebylo tak svázaný, že by produkce rozhodovala o každým prdu. Sranda je, že na toho „Ježíška“ pořád ještě někdo věří (viz příspěvek 31 :D). Jako možný je, že třeba takový Pepa Vojtek si ve smlouvě vyjednal nějakou drobnou autonomii, trochu to na mě dělá takový dojem, ale čert ví. Ono to bylo vždycky nějak řízený, ty „týmy“ potřebujou mít dle produkce nějaké vhodné složení, ale dneska je to fakt přeprodukovaný a je to z toho hrozně znát.

34
VojtaP
Reagovat

Osobně mě nejvíc z tohoto dílu zaujala Valéria, i přes značnou nervozitu podala skvělý výkon, možná díky té nervozitě to mělo tu správnou naléhavost a prožitek. Skvělé! Za mě je Valéria „one to watch“, pokud na něčem vyloženě nepohoří, tak dojde daleko.
Na druhou stranu mám i antifavoritku Anetu, nepůsobí vůbec sympaticky, má zajímavou barvu hlasu, ale písničku hrozně odbyla.
Zaujal mě i Patrik s Human, má zajímavý hluboký hlas. Uvidíme, co z toho Pepa vytříská. Simona s písničkou od Langerové taky pěkné.

Z nepostupů mě trochu zamrzela Kateřina Kolčavová, byl tam velký potenciál, nicméně si myslím, že si nevybrala úplně vhodnou písničku do soutěže, což mohl být jeden z důvodů nepostupu. Zpívá dobře, ale píseň mi k ní nesedla, když už, tak Imagine Dragons mají i zpěvnější věci než Believer.
Nicole z Libanonu, u té jsem si na začátku myslel, že je to jasný postup, dobrá barva hlasu a projev, ztratila mě někde v těch exhibicích, které se do bluesu moc nehodí a čímž to moc překombinovala.

35
limbora
Reagovat

@Bezík: Přidávám se k těm, co brání Janu K. Myslím, že má jiný temperament, než my ze severu – a v tom je to celé. Postě to tak cítí a je živel. Jaksi líto mi je P. Vojtka, občas jakoby si připadal jako z jiné planety. Jsem moc ráda, že tam je, jen kdyby měl “ koule“ občas tu mlaší generaci sprdnout.Tom že jsou porotci oblečeni stejně vychází možno i z toho, že se to asi točilo v různé dny a pak to poskládali ve střižně tak, aby to bylo vyvážené. Ale možná se pletu. A ze soutěžících mne tentokát nejvíce zaujal skotsko- slovenský Bruce Springsteen:-)

36
Anonymko
Reagovat

Kirschner je v pohode, prirozena, ma bozi hlas kdyz mluvi. Ve zpevu nevim, neposloucham ji. Cesi maj nejradsi kdyz nekdo jen sedi, je nudnej, nevyraznej. Divnej narod. Naopak je dobre, ze se nasi porotci snazi mit energii jako zahranicni. Na Kirschner mi vadi, ze se nechava kritikou strhnout. Ma rict na ferovku ze je prirozene energicka a jelikoz zije v zahranici, tak je pro ni prirozeny projevovat svoje emoce, zatimco my v postkomunistickych zemich se toho strachu z projeveni se musime zbavit. Jinak ta show je nuda, Voice je nejhorsi talentovka.

37
yeey
Reagovat

Tak mám konečně většího favorita – Patrika, ten se mi fakt líbil a zdá se, že i na youtube je #4 v trendech :-) Věřím, že ho Pepa nepustí, moc rád bych ho viděl v živácích. Myslím, že Pepa dobře poznamenal, že má tak nějak všechny předpoklady, aby byl úspěšný – sympatickej, vyzpivanej, rockový hlas a myslim, že bude i dost tvárnej a zvládne v battlech to, co po něm hodí. Ale kluci to nebudou mít u Pepy jednoduchý – narozdíl od předchozích ročníků, kdy měl hlavně holky, tam teď má kluky snad v poměru 5:1. Taky nemám pocit, že by jeho tým byl nějak výrazně slabší, přijdou mi všichni čtyři celkem vyrovnaní zatím.

Jinak jsem rád, že nás tu je víc, co máme Janu Kirschner rádi a nechápem, jak může to, že se nebojí odvázat a hrabe si do vlasů, někomu tak vadit. Asi mě nikdy nepřestane dojímat, že někdo kvůli tomuhle jde na fb a prostě tam napíše, že je to p*ča. No a ještě horší je, že mu to potom 200 lidi olajkuje :-(

38
Pattrick
Reagovat

@Anonymko: Hezky napsané! Pod to se podepisuju! :))

39
DJ Vlado
Reagovat

Rekap je venku (tentokrát však nemusíte otevírat nový článek, stačí scrollovat nahoru) :-)

Přidat komentář

Přidat komentář