Panáček v reality show

Výměna manželek (24.1.): Míša vs Šárka

24. Leden 2018 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vm

Problémy s alkoholem, ponižování a strach ze sekty, to vše nás čeká v premiérovém díle reality show Výměna manželek. Jak si poradí veganka Míša se čtyřmi dětmi a manželem, který se rád napije a dokáže se Šárka přizpůsobit pražské rodině s vysokými nároky?

Vyměněné rodiny

Praha

praha

První rodinu tvoří Míša (40) a Roman.
Z předchozích manželství mají oba dvě děti, ty s nimi však nežijí. Manželé milují dobrodružství a nesnáší stereotyp, což bylo také důvodem k jejich účasti ve Výměně.

České Budějovice

CB

Na druhé straně se představí Šárka se svým přítelem Petrem a čtyřmi dětmi – Eliškou, Nelou, Péťou a Stelou. Šárka od Výměny očekává, že se její manžel změní a začne se více zapojovat do fungování domácnosti.

Pražská rodina vyznává zdravý životní styl, nekouří a jsou abstinenti. Míša je dokonce veganka. Rodina z Českých Budějovic je téměř jejich úplným opakem. Šárka a Petr jsou kuřáci. Petr navíc určitou dobu bojoval se závislostí na alkoholu, které však v poslední době odolává.

Promo videoZdroj: prask.cz, nova.cz, FB Výměna manželek

Premiérový díl sledujte dnes od 20.20 na TV Nova.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 22
1
Mk
Reagovat

10 minut a uz mi ten Prazak leze na nervy…

2
Ivča
Reagovat

„My jsme slušní lidi, takže nemáme cigarety“ no do p*dele… :o (a to jsem nekuřák)
A to „děkujeme za jídlo“… takhle manipulovat děti :(( oni vůbec neví, komu děkují!

3
Ivča
Reagovat

Ano tatínek a maminka jí musí říkat, jak je úžasná… to je snad jasný, že je úžasná! :O

4
Alena12
Reagovat

„Moh jsem bejt feťák, moh jsem bejt tohle…“ no, tak jsi prostě arogantní čurin, to taky není výhra :D

5
Pattrick
Reagovat

Ten pražák je totálně na pěst.. ale neskutečně..

6
Majka
Reagovat

Ti prazaci jsou desni sobci. Hlavne on. A navic je manipulator, pekne tu svou pani zpracoval… To prece nevadi, ze nemas deti u sebe, hlavne, ze se mame dobre a muzem si uzivat a nebrat ohledy na nikoho a na nic..

7
Monika
Reagovat

Misa – doma mela uklizeno, vyzehleno, dokonce se postarala i o jidlo prvni den, aby nova maminka se mohla seznamit s rodinou, proste byla na vymenu manzelek pripravena skutecne dobre to se musi nechat, Od petra dostala na uvitanou krasnou kytku.
Petra – doma zanechala velikej bordel, maly byt presto vsude binec a umyt okna v manualu to bych se stydela nechat nove manzelce takovy ukol. Prechytralej Roman se hned uvedl, ani nedal nahradni manzelce zadnou pozornost na uvitanou. neskutecnej blbec, kterej celou dobu daval Mise najevo, ze je neco vic. Kecy typu kdyby lidi vedeli, ze umyvam okna, nemeli by zajem si ode mne nechat poradit s financema….Porad se snazil davat najevo, ze je lepsi clovek a v realu doma nehnul prstem, dceri se nevenoval, pohadku cetl jednou za deset dni, prislo mi to i jako navonena bida. Vysmival se Mise kvuli 16 tisicum, no zvlastni, ze sami zili v 1+1 a stara kuchyn, stara koupelna, starej nabytek…Hrozne mi lezl krkem. No a ta Petra, ktera nechala sve dva kluky u exmanzela a vlastne ji to naramne vyhovovalo, pac mela na sebe vic casu, to jsem taky jen zirala.

8
Ivča
Reagovat

A víte co? Ta „navoněná bída“ z Prahy, ten „investiční poradce“ (mně přišel spíš nezaměstnanej), jestli si tyhle komentáře bude číst, tak to s ním ani nehne. Označí nás totiž za lůzu, která ve své malosti nedokáže pochopit něčí unikátnost a bude si žít dál. Ale ta jeho manželka, to je klasický případ zmanipulované ženské, které stačilo říct „uvědom si, že bez svých dětí a semnou budeš mít lepší život, s námi žít v malém bytě nemůžou, protože bych to JÁ nesnesl“… a když to člověku opakujete každý den, on tomu uvěří..a když náhodou někdy začne pochybovat, tak ji to snobík naučil říkat si to nahlas.. aneb „čím míň tomu věříš, tím častěji a hlasitěji si to říkej nahlas“. Učebnicový příklad, jak partnerovi vnutit svůj způsob a vnímání života a jeho touhy a život úplně odsunout, „chceš to, co chci já“… chudák ženská, ale ještě to netuší. Snad se jí otevřou oči.

9
andromeda
Reagovat

Pražští manželé byli oba „na pěst“. On: arogantní, sebestředný manipulátor. Ona: ovládaná chudinka bez vlastního názoru. Ale hlavně neschopná a líná. Ty její kecy o tom, jak je šťasná a pracuje na sobě? K smíchu ! Stačilo se podívat na její obličej: hluboké vrásky a koutky úst dolů. Ani nemusela brečet na kameru, když vzpomínala na dobu, kdy měla své děti ve své péči. Zajímalo by mě, zda-li odejmutí dětí z její péče byl důsledek manipulací jejího nového partnera nebo zda se s ním dala dohromady až po té a tato situace jí – osobě jednoduché, submisivní a pohodlné- vyhovuje. Ta si může psát na ledničku co chce, ale opravdu šťastná nebude nikdy.

10
Kominík
Reagovat

Pražáci v pohodě, hezký byt, úspěšní, zdravý životní styl, sportují, mají život ve svých rukou, práce je baví, život je naplňuje, pozitivně naladění.
Není divu, že zde je více adorována druhá rodina, ta je totiž k průměrnému Čechovi blíž.

11
jitka
Reagovat

Na začátku při představování obou rodin mi Pražáci přišli velice sympatičtí, sama se snažím být pozitivní, i když být pozitivní za každou cenu , to prostě v reálu neustojíte. Ale v průběhu pořadu jsem jenom žasla, pane bože, do kohos to duši dal. Roman se choval jako egocentrický ignorant a paní Šárka evidentně měla hrozně práce křečovitě dostát vizi, kterou jí Roman přilepil na lednici. No a free život bez dětí – každý rodič si rád od dítětě odpočine a věnuje se chvíli sobě, ale kdo děti pro své pohodlí odkládá natrvalo?

13
Monika
Reagovat

@Kominík: Hezky byt? Myslite ten pidibytecek se starou kuchyni a bordelem?

14
Jitka
Reagovat

Tak nevím co na to říci. Pražská rodina – manžel sektář, plně ovládající partnerku, vše musí být dle jeho, jen on má ten dobrý, správný názor. Míša je od něho totálně zmanipulovaná – nechápu, že nemá u sebe své děti, to se mi ale těžko hodnotí, když neznám a nebylo přesně řečeno pozadí. každopádně, i když se tváří strašně pohodově, tak mi to přišlo hrané, divné, nepřirozené. Něco jako ve smyslu – jsem vnitřně uplně v háji, ale tady všem ukážu, jaká jsem cool, i když se pak totálně zhroutím, ale až „za kamerama“.
Šárka má rodinu větší, ale zdá se mi, že i spokojenou. Oceňuji, jak celý byt naklidila – ale je možné, že je to tam běžné. Asi nemají moc peněz, jsou věčně v práci, ale nic patologického mi tam nepřišlo – prostě si pořídili hodně dětí a peníze neřešili a teď si to holt musí „vyžrat“. Bylo strašné, jak se k ní choval její vyměněný manžel, ale dala to s přehledem. Peníze za výměnu jim pomůžou a manželovi držím palce, ať do toho chlastu zase nespadne.

15
Bejčice
Reagovat

Pražáci navrch huj, vespod fuj. Lhaní si do kapsy a pohrdání ostatními lidmi. Přičemž by se od nich mohli mnohé naučit. Například obyčejné lidskosti. Sami žijou ve špíně a malosti. Druhá baba super, držím jí palce, věřím že ten její to dokáže, bo jsou pro něj vším. Na rozdíl od druhé pseudorodiny.

16
Kateřina
Reagovat

@Kominík: Sdílím váš názor. Díky, že se tu takový najde.

18
anonym
Reagovat

@Kominík: Mají život ve vlastních rukou a my ostatní máme život v rukou koho?
Pokud je úspěch se úspěšně zbavit dětí a žít v krcálku, mimo jiné, zdravý životní styl je i o pořádku, který v tom pidi bytě v žádném případě nebyl, pak ano, jsou oba velmi úspěšní.
Ponižovat ženu, která má 4 děti je neomalenost a v tomto případě to bylo něco jako navoněná bída se navyšuje, protože nic jiného neumí. Nevím, proč se podivovali nad 4 dětma, když oni dohromady mají taky 4 děti, jen se jich prostě zbavili.
Paní byla zjevně psychicky nesrovnaná, stálý úsměv od ucha k uchu je zástěrka problémů, stejně jako učit děti děkovat za jídlo a za každou cenu postavit domeček pro trpajzlíky. Sedmnáctiletá slečna měla víc rozumu než čtyřicetiletá paní.

19
Ajda
Reagovat

Stačí se podívat na fb Roman Zikmund, Saru Zikmundu a Michaela Mašková. To jsou ukázková paka a to jsem tady málokdy vulgární :-)

20
Ajda
Reagovat

@Prochor: Díky, já už to dříve dala do Etud i Farmáře. Dalo se to čekat, on už prý nevěděl kudy kam. Dluhy a chlast, tak zvolil jednoduché řešení.

21
anonym
Reagovat

@Ajda: Ano, jsou :-)

22
Bejčice
Reagovat

Tyvogo, furt píšou jak jsou KRÁSNÍ a JINÍ. Ona dělá reklamu, jak má rodinu pohromadě!!! :-D A on se fotí nahej na fejsbůk. Je mi z nich smutno a jde z nich strach. Nechtěla bych je ani potkat. A ano, opravdu jsou jiní. Oni si o sobě myslí, že jsou nějací nadlidé. Opak je pravdou. Přijdou mi všichni uvnitř mrtví.

Přidat komentář

Přidat komentář