Panáček v reality show

Výměna manželek 2017: Dáša vs Klára (27.9.)

27. Září 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

opava,tanvald

Žádný větší konflikt, pohoda, to byla realita v minulém díle RS Výměna manželek. Této díl bude opět bouřlivější. Dáša zažije pobyt v romské rodině, kde děti diktují rodičům. Kláru překvapí, že v náhradní rodině je každé dítě vychováváno jiným způsobem. Ani jedna rodina není dokonalá, ale chce tak pro okolí vypadat. Přesvědčí o tom i diváky? Sledujte, diskutujte.

Vyměněné rodiny

Opava

opava1a

Rodinu tvoří Dáša (42), Martin (43), synové Honza (18), Jonáš (12) a dcery Klára (14) a Ela (6). Partneři přivedli do vztahu každý své děti, společné není ani jedno. Ve výchově dělají mezi nimi velké rozdíly. Aby toho nebylo málo, Dáša má ještě dvě kočky, které Martin nemůže ani cítit. Dáša bude mít v nové romské rodině problémy hned od začátku. Nic jí není po chuti, všude vidí přeplácanost, špínu, nepořádek a dává to patřičně najevo. Od účasti v pořadu si partneři slibovali, že napraví svůj vztah a smíří se.

Tanvald

tanvald1a

Na druhé straně se seznámíme s Klárou (34), Mirkem (35), syny Martinem (18), Tomášem (4,5) a dcerou Kristýnou (8). Zde jsou jako rodinná priorita nastaveny požadavky dětí. Klára si chce díky Výměně zlepšit svůj vztah s manželem. Vadí jí hlavně to, že on ve všem dětem ustupuje.

Vypadá to, že Dáša pronadává celou Výměnu, bude kňourat, že chce domů, ale co za sto tisíc čekala? Klára bude vrbou dětem, v jejichž rodině vzájemná komunikace skoro vůbec nefunguje.

Premiérovou Výměnu sledujte dnes od 20.20 na Nově.

Zdroj: nova.cz, FB Výměna manželek, youtube.com

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 20
1
josef
Reagovat

Proč tam ti lidé chodí,brečí hned první den,žádají o telefonáty,Proč???ti jsou vyřízení prostě,já byl na vojně a nebyl jsem rok a půl doma-u rodičů a přežil jsem to a oni nepřežijí 10,slovy deset dní???????banda bláznů.

2
Simona
Reagovat

Doufam, ze se Dasa s Martinem chytnou za nos.

3
Keliška
Reagovat

Tak Romská rodina celkem u mě obstála. Děti sice obézní z tláskání ale aspoň je doma milujou a mám pocit, že patří mezi ty slušné. Za to ty dvě ledový veličenstva by potřebovali proplesknout aby se jim rosvítilo. Čučela bréca, že po příjezdu na ní děti jen koukali a ani nevítali. Dobře jí tak. Ale asi pak bez kamer dostali co proto :-(

4
Jmeno
Reagovat

No co to bylo za nuly ty z Opavy? Jak se k ni ty decka po navratu nehlasily byl dukaz, jak doma trpi. A ona hraje, ze je to necekany. Cigani zase v pohode. Relax, zabava, pohoda jazz. Pro me pohodovej cigan vzdycky lepsi soused nez Cech. Divnej to narod.

5
Valamin
Reagovat

Dáša: Mám úplně vyměněné děti.
Děti (všechny): nic
Dáša: Co se dá udělat s dětmi za deset dní.
Děti: nic
Dáša: Ale to bude dobré.
Děti: nic
Dáša: Jsem ráda, že jsem doma.
Děti: nic (v očích třech větších: „Panebože, ne!“)
:D :D :D :D

6
Monika
Reagovat

Ta Romka byla fajn, jasne obezita velkej problem, deti take. Nicmene pusobila jako fajn zenska, prisla mi i inteligentni a s detma se bavila. Druha rodina katastrofa, moje deti, tvoje deti, nejvic mi bylo lito te nejstarsi dcery Klary, bylo videt, ze se s martinem vubec nemusi, porad mlcela. A ta matka prijede domu, deti se k nehrnou a ona hahaha, vymyli jim mozky, ale to se spravi. Misto aby se zamyslela nad sebou, pocitila nejakou litos, ze se k ni deti tak chovaji. Hrozna megera to byla. Kocky mela asi radsi nez deti.

7
Valamin
Reagovat

Jestli se Dáša „pokoušela sblížit“, jak tvrdila, se staršími dětmi svým bezcitovým stylem, tak to jí prostě jasně muselo vyjít, no jo.

8
dom031
Reagovat

Jaké má příjmení rodina z Opavy ?

9
Ludmila
Reagovat

Klára super mamka, Mirek taky v pohodě. Dáča s martinem, pěkný barák, ale divné vztahy. Jejich děti evidentně nešťastný, škoda. Jejich děti byly fajn.

10
Ludmila
Reagovat

Jo a Martinův vztah ke kočkám fakt hrozný. Chápu, že je každý nemusí, ale trocha tolerance by nebyla na škodu.

11
Ludmila
Reagovat

No a Dáša pěkná herečka. Pohled jak tam leží na zádech při společenské hře s dítkama, no trapný.

12
Monika
Reagovat

Ja se priznavam, ze kocky take nesnasim. Komplex z detstvi, babicka mela asi osm kocek, litaly vsude mozne a ja se stitila snist i jahodu, vsude samej chlup. takze za me kocky ne, Martin byl na muj vkus jeste tolerantni :-)) Ja bych ty kocky nesnesla ani v tom uzavrenem pokoji, kocky do baraku proste ne.

13
Ajda
Reagovat

@Monika: Poznali se a kočky už měla. Když je tak nesnášel, měl ji přinutit je někomu dát před nastěhováním. Kočka se musí vyčesat, kvalitně krmit, mít velké škrabadla a pak je v pohodě. Tady to bylo týrání koček, dětí, dva bezcitní sobci se hladali, až se našli.

14
Míla
Reagovat

Dáša s partnerem byli fakt na ránu. Cepovala cizí děti, všechno hned na povel, bachařka hadr! Chudák ta holčina Klárka, s Klárou se hned bavila, vařili spolu, cítili z ní lidství a člověčinu. Pak přijela paní matinka, studenej čumák, hned vynadala synovi a žádné z dětí nebylo nadšené, že je zase doma.

15
Ludmila
Reagovat

@Monika: To není o snášení a nesnášení. Kočky si prostě měli vyřešit než se sestěhovali a promiň ale ječet že kočky zabiju a honit je s nožem? to není normální

16
Monika
Reagovat

@Ludmila: Vsak jo mate s Ajdou pravdu, ja bych ty kocky proste nemela, u nas by to byl duvod rozchodu :-))

17
mirek
Reagovat

Jak se jmenuje klara z opavska prijmenim diki za odpoved

19
Viki
Reagovat

@Valamin: já to teda neviděl, ale komentář zřejmě vystihuje situaci

20
Viki
Reagovat

@Monika: kočky mají mít volnost, aspoň ty obyčejný, stodolní. A měly by být v omezeném počtu, nejlépe jedna, a na vesnici, ne v paneláku.

Přidat komentář

Přidat komentář