Panáček v reality show

X Factor UK 2017: Castingy zavítaly do Thorpe Parku! (preview)

9. Září 2017 | napsal(a): | reality show: X Factor UK

xfactor_auditions2

Před týdnem odstartovalo již 14. hledání nových hudebních hvězd, castingy X Factoru tento týden bude netradičně hostit zábavní park Thorpe Park. Pro ty, kteří osloví porotu skončí horská dráha plná emocí v cílové stanici Bootcamp, pro ty ostatní skončí v domě hrůzy. Ochutnávku ze sobotního dílu najdete uvnitř článku.

Jak si porota užívá návštěvu zábavního parku

Talia Dean se znovu setkává s Nicole a Sharon

Jak X Factor sledovat?

V předchozích ročnících bylo možné sledovat televizi ITV přes službu Filmon, která je ovšem v současné době placená. Bezplatný ITV stream lze najít na stránkách TVPC.com. V případě, že nejste příznivci všudypřítomných reklam a používáte prohlížeč Google Chrome nebo Mozilla Firefox, je zde řešení pomocí VPN pluginu HOLA. Po jednoduché instalaci lze prohlížeč nastavit na UK server, následně se zdarma zaregistrovat přímo na stránkách ITV HUB. Přehrávač se ještě může zeptat na váš ZIP code, zde stačí použít jeden z platných UK zip codů. Poté již můžete sledovat ITV bezplatně.

Castingy pokračují v sobotu a v neděli od 21:00.

VojtaP

Milovník hudby a dobrého jídla, lehký závislák na seriálech a na reality show. Z reality show mě hodně baví například X Factor, Got Talent, Survivor a další...

X Factor UK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Patrik
Reagovat

sledovat mužete i zde v pěkný kvalitě
http://tvcatchup.com/watch/itv

Přidat komentář

Přidat komentář