Panáček v reality show

Výměna manželek 2017: Marek vs. Jindřiška (7.6.)

7. Červen 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vm

Jak si poradí Marek v rodině se třemi dětmi a výbušným otcem k tomu? Dokáže Jindřiška přizpůsobit životu v domácnosti dvou gayů?

Tentokrát jen velmi provizorní článek, už v úterý po obědě mizím, do konce týdne budu zřejmě mimo signál a více informací zatím nikde není.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 4
1
Ludmila
Reagovat

Ti dva kluci partneři byli neskutečně sympatičtí.

2
Sims.
Reagovat

Pořad běžně nesleduji, považuji to za bulvár a nešťastníků, kteří potřebují peníze a jsou ochotni díky tomu vyprat to nejšpinavější prádlo je mi až líto. Upoutávka na opravdu neběžný příběh mne natolik zaujala, že jsme si udělala čas. Nemám nic proti těm dvěma partnerům, kteří asi žijí v poměrně idylickém vztahu a dokáží vytvořit rodinné zázemí i širší rodině. O té druhé rodině se raději nerozepisuji, ale myslím si, že by se měla o rodinu začít zajímat sociálka. Ale ještě se vrátím k tomu výběru – bylo opět otevřeno Overtonovo okno – zvykejme si na to, že homosexuální páry chtějí vychovávat děti a jak by to bylo krásné, že? Pečlivý výběr aktérů hry je nabíledni. Hoši byli celému publiku určitě velmi sympatičtí – oproti tomu druhá rodina byla fakt závadová. Tatík nezodpovědný hráč, prodlužený a cholerický panák. Matka si s takovým hň.pem pořídí další malé dítě a uvrhne rodinu do do dalších existenčních problémů a půjčují si kam se podívají. Opravdu to bylo postaveno na protikladech a přitom se přihřeje ještě společenský trend – propagace LGBT. .

3
Viki
Reagovat

Telka nás zase kormidlovala k nějakýmu svýmu názoru – to by si mohli nechat.
Otce nechci moc komentovat, na to se nestačil dostatečně projevit. Co ale vím, je, že takový 15letý puboš má tendenci přebrat roli hlavy rodiny a dirigovat ostatní. Jestli se mu pak z něčeho opravdu ježí vlasy, tak je to jakýkoliv druh práce doma (resp. jakákoliv práce) – tam je obvykle chyba v tom, že harant nebyl zapojen do domácích prací už od 10 let (jak se to automaticky dělo ve vícečetných rodinách). S takovým se po dobrém (laskavým slovem) nedomluvíte, takže nastupuje rozkazovací přístup, na který je alergická jak matka tak synáček. Řeší se chování otce místo aby se řešilo, že mládenec je líny až běda.
Nu a pak je tu další věc, a tou je matka, zejména pak, je-li hoch od jiného otce – to je naprostá trága. Tam nastupuje jakýsi podivný ochranitelský instinkt, kdy hoch má přednost před manželem (tak ostatně, děti mají vždy přednost před manželem, po nich je tu ještě matka manželky a teprve pak – možná – manžel), což samozřejmě muže vybudí spíše k agresi. Zejména, když vidí, že žena, místo aby mu pomohla synka usměrnit, štve jej proti němu. Pokud v takovém případě setrvá v manželství, tak jedině kvůli vlastním dětem. Jinak nemilosrdně a rozumně zdvihá kotvy.

4
Viki
Reagovat

@Sims.: tady není co dodat, tak nějak jsem to cítil, jen neuměl tak pregnantně popsat.

Přidat komentář

Přidat komentář