Panáček v reality show

Výměna manželek 2017 (19. 4.): Jana vs. Silvia

19. Duben 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

VM1

Jak si poradí temperamentní Jana v romské rodině se svérázným manželem Imrichem? Dokáže klidná Silvia srovnat výbušného dočasného partnera Karla? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek, opět nám slibují pěkně výbušnou podívanou.

Vyměněné rodiny

Jablonec nad Nisou
JIR

Rodinu tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7).

Jirkov
JAB

Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8).

Obě rodiny do Výměny manželek přihlásily ženy. Silvia očekává, že se manžel trochu osamostatní a zažije něco nového. Svého prvního potomka rodila už v patnácti letech a ona i manžel jsou v současné době nezaměstnaní. Tady mi to trochu nesedí poměr věku Silvie a jejich dětí. Pokud tedy první potomek, který by měl mít 17 let není už samostatně žijící, či od mala v jiné rodině?! Možná nám to paní vysvětlí a bude po záhadě.
Jana si zase chtěla odpočinout od třech chlapů. To ale netušila, co ji v náhradní rodině čeká. Lenost jejího prozatímního manžela ji doslova doháněla k šílenství a o hádky tak není nouze.
Imrich totiž polovinu dne prospí, a když po něm Jana něco chce, je to opravdu na dlouhé přemlouvání. „Prachy to nevydělává, doma to nepomůže, s holkou se to neučí. Akorát hulí, sedí, nic nedělá,“ řekla o něm. Dokonce se nechala slyšet, že je to chlap k hov**.

Zdroj: FB Výměna manželek, Tn.cz, nova plus

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
Honza
Reagovat

Je vidět jak se mají cigáni špatně z našich dani. Makat nebudou nikdy!!!!!!!

2
didii
Reagovat

Proboha…vykastrovat! Hned!!!!

3
Monika
Reagovat

Cikani, ani jeden z nich nepracuje, ale ziji v peknem byte, kouri cely den, jako luxus vyhodi kure na paprice do kose, proc by se hnal cikan do prace, ten nebude delat nikdy. Docela by me zajimalo, jak to dopadlo s jeho praci a zda dnes pracuje. Ta jeho manzelka se vrati domu a hned rika, bud zase chlap, tohle je zenska prace, ja to zastanu. Nicemu se nepriucila, bohuzel.

4
Monika
Reagovat

A jeste jeden moment mi uviznul v hlave, situace mezi ctyrma ocima, Madarka mluvila a manzel ji rekl zmlkni, ted mluvim ja a ona ve vterina zavrela pusu. Posloucha ho na slovo.

5
Viki
Reagovat

tak nevím nevím, zda RTRV nenapaří Barrandovu mastnou pokutu za rasistické vyladění tohoto dílu. Ty brďo, to bylo hustý a to přitom jde o relativně velmi dobrou cigošskou rodinu … holky čisté a chodí pravidelně do školy. Akorát co z nich za chvíli bude (jestli je taťka nepošle šlapat).

Reagovat

@Viki: VM je monopol Novy :-)

Mě hned na začátku naštvala blondýna svými poznámkami k rodině a jejím odsuzováním, aniž je viděla. Bylo to ubohé a svědčilo to o její hlouposti. Ovšem druhá strana to byly vyžírky sociálního systému, o tom žádná. Despotický manžel Jany, její už flegmatičtí kluci, rozkopané dveře, holka má co řešit i na svém dvorečku.

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/byl-to-masakr-jana-zazila-ve-vymene-sok-imrich-to-na-ni-zkousel-mel-dost-zvlastni-taktiku.html

7
Monika
Reagovat

Tak druha rodina nebyla lepsi o tom zadna a hlavne ta blondyna, jak se muze nekdo v pouhych 32 letech takhle vyzrat, to uz byla obezita hranicici se zdravim. Vubec nechapu, ze ji to nevadi a jeste ma takove sebevedomi vlezt pred kameru. Se mi z toho sadla delalo spatne.

8
Petr
Reagovat

@Monika: Ta blondýna už byla i v prostřeno.Teda myslím.

9
Viki
Reagovat

@Ajda: Tak mě se tam nelíbil nikdo vyjma těch malých holek a Silvy, která mi ani jako cigoška nepřišla (i když rozumu moc nepobrala a měla asi i štěstí, že jí štáb nevěnoval větší pozornost. Tam bychom možná rychle změnili názor).
Co se týče despotického manžela, tak ta scéna, jak tam řve na kluky, mi přišla dost hraná. Možná to tak ale u nich opravdu chodí. Na druhé straně, mít doma kluky, co jsou přilepeni k tabletu a doma na nic nesáhnou, to bych taky vyskakoval. Tam by mohl být problém v tom, že je občas nutil něco dělat (třeba učit se) a rázná dominantní Jana mu to sabotovala a kluků se zastávala. To potom mužský řve jak pavián, zejména když jsou kluci drzí a spoléhají na podporu maminky. Ale to je jen hypotéza, já jen, že mi jinak jako despota moc nepřišel, zejména v závěru patřil mezi uklidňovatele ostatních.
Jana jinak měla úplně parádní byt, vymydlený, nažehlený, tak jsem se ani moc nedivil, že měla u jiných rybíz. Ovšem ty rozbité dveře, to tedy bylo dílo.

10
v
Reagovat

@Monika: Mončo, to může být i v genech. Mám takovou švagrovou, ať dělá, co dělá (a že dělá hodně, už to ze 120 stáhla na 85), tak je prostě oplácaná. A její dcera (má neteř) je némlich to samé, už ve dvaceti beznadějně rozkydlá. A to jí polovinu toho, co její brácha, který je jako lunt.

11
Ajda
Reagovat

@Viki: Silvia byla nepoužitelná. Snad jedině rodit děti a mlčet na povel. Neuměla nakupovat, venčit psa, uvařit z hromady zeleniny v mrazáku…

Přidat komentář

Přidat komentář