Panáček v reality show

Výměna manželek 2017 (12.4.): Eliška vs. Renata

12. Duben 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

titl.

Jak Eliška zvládne malé hospodářství a rodinnou hospůdku? Jak si poradí Renata v dočasné domácnosti s dominantním manželem? Ona je totiž také zvyklá vládnout. Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a své dojmy a názory můžete vyjádřit v naší diskusi.

Vyměněné rodiny

Trmice

Trmice

Rodinu tvoří Eliška (28), Libor (38) a dcery Lenka (8) a Linda (3).

Mšené
mšene

V této rodině se seznámíme s Renatou (48), Lubošem (42) a dcerou Janou (13).

Rodinu z Trmice překvapivě přihlásil do Výměny manželek Libor, který žije v partnerském vztahu s Eliškou už deset let, na svatbu zatím ale nedošlo. Libor o Elišce tvrdí, že se o nic nestará. Ta zase argumentuje tím, že Libor se cítí jako pán tvorstva. Druhá rodina šla do Výměny manželek spíše pro zajímavost. Jejich manželství je totiž údajně idylické. Renata je sice silně dominantní žena, ale jejímu manželovi to vyhovuje. Jediné co Renata od Výměny nechtěla, byl náhradní dominantní partner. Přesně k takovému ale dorazí. Právě to bude střetem mnoha ostrých výměn názorů. Libor také Renatě prozradí, že byl ve vězení a navíc ho čeká další soud, kde mu hrozí odsouzení na 3 až pět let. Co tahle informace spustí?

Ještě ani pořad neodvysílali a už je na fb diskuse o zpronevěře

Copy z FB (pravopis jsem neupravovala)

Andrea Vandlíčková Komersová > ‎Výměna manželek
Chtěla bych touto cestou říct. Jsem majitelkou dopravní firmy, která zaměstnávala pana z Trmic ve středeční výměně, která poběží tuto středu. Musím říct, že jsem viděla ukázku v televizi a málem mě klepla pepka. Tento pán, který se tam bude natrasat mé firmě udělal škodu 160 tisíc. Ukradl, zproneveril cizí peníze, které jsem musela zaplatit, aby naše firma nepřišla o pracovní smlouvy. Tento pán je šmejd největšího kalibru. Přivedl moji společnost do ztráty. Vše už řeší policie a možná že už vyřešila. Jen chci říct, koukněte se co za lidi, který jsou bezpaterni chodí na svobodě a natrasaji se v reality show, jako by byli střed vesmíru. Chce se mi zvracet, že za nic dostane 100 tisíc a televize si ani nezjistí co za lidi chce jít do výměny. Víte já zamestnavam dalších 8 lidi, který si poctivě dělají svoji práci a tenhle šmejd nás málem zlikvidoval. Jestli se to smaže napíšu to jinam. Protože tohle je na mě moc. Diky jdu se vyvracet.

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 45
1
Viki
Reagovat

tak to jsem teda zvědav, co s tím Ajda udělá. Fakt je ten, že oproti tomu, co NOVA avízovala o Liborovi, se v pořadu ničím nepotvrdilo. To na mě ta sekernice udělala mnohem horší dojem. Na druhé straně ta poznámka z FB je opravdu hustá.
Ještě mě při sledování pořadu napadlo, že podobné finanční problémy (a to nejenom v tomto díle) byly za komoušů jednoduše vyloučené. Nějaké exekuce byly něco jako scifi. Že by byl někdo zadlužen nesplatitelnými částkami … vyloučeno. Lidé byli zadluženi, to jo, ale půjčkami na stavbu domu – 150 tisíc splatili snadno do 10 či 20 let, nebo novomanželskou půjčkou ve výši 30 tisíc. Za to si vybavili byt nábytkem, pračkou, lednicí a ještě zbylo Úroky minimální, navíc se odečítaly podle narozených dětí. Takže scény, točené dneska, jsou vlastně obžalobou dnešního režimu. Jenom v těch lidech to není, protože za komoušů se do dluhů jednoduše nemohli dostat. Pokud někdo něco zpronevěřil, šel šupem do basy.

Reagovat

@Viki: No co bych s tím jako měla Viki dělat? Co si představuješ? Jak jsem na stránkách pořadu před odvysíláním nakoupila, tak jsem prodala a zazdrojovala!!! Nemám chuť a ani nevím co přepisovat na základě odvysílaného sestřihu. Navíc, já tam žádný velký rozpory nevidím. Libor byl arogantní, hodně se přetvařoval, jeho přítelkyně mluvila o neustálém řevu a hádkách. Renata nechávala výbuchy vzteku volně plynout, její blbá vizitka. Jeho postoj k dluhů z podvodů mě fakt nazdvihl. On nebude pracovat legálně, on by musel splácet a na krku další zpronevěry a podvody, kriminál opět reálná hrozba. A krade, aby uživil rodinu!!! Z čeho ti lidé žijí? Z práce načerno a z dávek od státu. A sekají další dluhy a exekucím se smějí. Paní bytná je v klidu, nájemné jí doplácí opět stát. Družka ho omlouvá, to ti zlí kamarádi, on nic, on je svatý. To vše z pořadu vyplynulo, na osm očí už jsem neměla chuť se dívat, protože ta rodina, to byl výsměch všem, kteří do té práce jdou, platí státu odvody a pak vidí, kde peníze končí.

Mimochodem, ani se Renatě nedivím, že ho měla plné zuby, protože s ním byla 9 dní v tahu, ne pár desítek minut v tv. Oni mají hospodářství, chodí do práce, mají mini hospodu a v ní EET! Je stát už předem bral jako potenciální zloděje, ale druhé rodině cpe dávky a pohnout zadkem je nenutí. Bych se nedivila, kdyby stihli třetí dítě, někdo musí rodinu živit, když bude sedět, takže opět stát.

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/zivot-po-vymene-renata-se-domu-vratila-nemocna-co-se-stalo.html

3
Wally
Reagovat

@Ajda: Hospodářství? Jedno prase, pár slepic a dva psy v kotcích. Ona do práce nechodí, vše tam evidentně dělá manžel a děti. Ona se fakt asi stará jen o ty cigára a kafe.

4
Ester
Reagovat

Taky se nedivím, že Renata měla Libora plné zuby. A co se týká Elišky, tak tady platí v plné míře úsloví jaký šel, takovou našel, protože oba používají pro Liborovu trestnou činnost stejně debilní výmluvu – že on to dělal pro rodinu. Je jasné, že pracovat nebude ani jeden z nich, protože by museli splácet Liborovy dluhy. Což, jak jsme viděli, on rozhodně dělat nehodlá a připadá mu to normální. Taky si myslím, že si pořídí ještě další dítě a budou vesele žít ze sociálních dávek

Reagovat

@Wally: I těch pár zvířat vyžaduje péči. Rodina jako celek se snaží něco dělat, jak si práci rozdělí jejich věc. Druhá nedělá nic, v tom vidím rozdíl. Renata mi sympatická nebyla, manžel pro klid v rodině dělá co může, ale na druhé straně jen hledají způsob, jak stát obrat.

6
Ester
Reagovat

@Ajda: Mám stejný názor. Navíc fakt, že za Renatou děti jezdí a zapojují se do práce, svědčí o tom, že z nich vychovala slušné lidi, kterým není zatěžko rodičům pomoci. Co jsem pochopila, ostatní děti kromě Janičky už jsou dospělé a bydlí jinde, takže určitě nepomáhají každý den.

7
Monika
Reagovat

Ja mam teda na Renatu jinej nazor. Od pohledu oskliva a nesympaticka zenska, ktera chodi v kozichu, ac neni zadna zima. Otresne zuby plne zubniho kamene. Dite pracovalo, pac sama byla lina jako ves, ja ji teda nevidela delat nic, krome huleni u kafe. Holka se ma hlavne ucit, aby nenosila domu same petky. Tomu fakt nerikam dobre vychovane dite. Pomoci doma to ano, ale ne delat vse misto matky. Verim, ze v te hospode ji je dobre, prace skoro zadna, tech par lidi obslouzi hned a hlavne muze hulit a kafrat.

Reagovat

@Monika: S tím se dá souhlasit, ale pořád u mě převažuje znechucení ze života na úkor státu u druhé rodiny. To nepřekousnu. Asi Renata taková megera nebude (i když vypadá), když tam v klidu chodí exmanžel, dcery. A asi taky žádný velký myslitel nebude, když je tak laxní k výsledkům dcery ve škole. Hlavně, když aspoň holku naučí, že musí v životě pracovat, ne se flákat.

9
chorchoj
Reagovat

Mám na výběr. 1. Buď budu makat a stát mi většinu sebere (i když kvůli mým dluhům) a nechá mi minimum. 2: Nebudu makat a stát mi dá za nic to samý nebo i víc a nic mi nesebere. Jen totální idiot by šel do práce. Život se má užít a pokud mi systém umožňuje dostávat stejný peníze za nic, proč bych chodil makat? Takže klídek s tou vaší hrou na „slušné“ občany :D

10
Ajda
Reagovat

@chorchoj: Až nás přestane bavit hra na slušné občany, tak z čích peněz budeme všichni bezstarostně zahálet celé dny doma, popř. si odskočíme do „hotelu“ na státní náklady?

11
Viki
Reagovat

@Ajda: Tak já jsem myslel, že ještě pořád děláš rekapy, v nichž strháváš svým ostrým jazykem zhovadilosti, kterými nás telka krmí. Zřejmě už ne, tak nic.
Přítelkyně sice hodně mluvila o řevu, hádkách a sprostých nadávkách (což mohla být jednak manipulace štábem, jednak přeháněním Elišky – víme, jak ženský dovedou všechno převrátit), v pořadu jsem viděl pravý opak. Až křečovitá snaha udržet hovor v diskuzní rovině a nereagovat na pavlačové provokace té staré čarodějnice. Opět musím podotknout, že tohle muži dobře znají, snahu držet se tématu. Pravda, někdy i za cenu zvýšení hlasu, aby se vůbec dostal ke slovu kvůlivá neustálému skákání do řeči.
Možná se Libor skutečně přetvařoval, to nepoznám, ale na mě působil spíš seriózně. Teda pokud neberu v úvahu jeho dluhy a podvody, o nichž jsem se ale moc nedověděl.

12
Viki
Reagovat

@Ester: to máš pravdu, že k podivným mužským se obvykle přilepí podivné ženské. Eliška však na mě působila jako docela fajn ženská, žádná bílá cigaňa, špína či líná lemra. O to víc je s podivem, že se chytla kriminálníka a ještě s ním má dvě děti. Takže buď je neskutečně blbá nebo to s tím Liborem není až tak zlé.

13
Viki
Reagovat

@Monika: měl jsem z toho úplně stejný pocit Jediný klad: že tam zjevně rády jezdily její děti (já ale viděl jen jednu nebo dvě) a dokonce i bývalý manžel, to se jen tak nevidí.

14
Ajda
Reagovat

@Viki: Jo rekapy v době archivu jsou minulost a taky časově nestihám. Výjimečně jsem viděla poslední dva díly hned ve středu, nějak mě tyto asociální rodiny nebaví, holt stárnu :D

15
Viki
Reagovat

@chorchoj: @Ajda: Pravdu máte oba, Libor by byl blbej, kdyby vydělával na stát, a to i v případě, že by byl férovej chlap. Já teda nepochopil, z čeho ty dluhy a exekuce má a znovu bych se vrátil k mému prvnímu příspěvku tady. Za komoušů něco takového nebylo možné, takový Libor by neměl šanci okrást kohokoliv o výrazně vysokou částku, ani nemohl udělat milionový dluh třeba na nájemném a tak. A už vůbec nikdo nebyl vydán všanc finančním kejklířům, kteří udělají díky zločinným zákonům z korunového dluhu statisícový dluh. Dnes je to běžný jev a reakce takových Liborů je naprosto přirozená (a správná). jestli někdo má dluh 100 tisíc a díky úrokům, penále a poplatkům má zaplatit půl milionu, pak by byl na hlavu padlý, aby na podobnou sviňárnu přistoupil. Nevím, co Libor provedl a jestli je to čistě jeho vina nebo jej někdo napálil, ale on je v situaci, kdy jinak nemůže. Stejně jako tisíce dalších jemu podobných. A i kdyby byla vina čistě na jeho straně, protože je to kripl, tak i tak za to může režim, který mu to umožnil. Za komoušů bylo takových kriplů taky dost, ale žádný z nich neměl šanci se dostat do situace, aby byl připraven o existenci třeba díky exekuci.
Což mi připomíná, že když jsem nastoupil do prvního zaměstnání, zrovna tam měli malér s hlavní účetní, která zpronevěřila nějakých 120 tisíc (aspoň myslím). Dostala 12 let natvrdo a ve vězení začala splácet svůj dluh, ale jenom ten, žádný desetinásobek. Tak se to řešilo za komunistů. A na ulicích potkat bezdomovce byl jev velmi vzácný.

16
Ester
Reagovat

@Viki: Kdybyste místo dlouhého psaní kromě toho také četl úvod nad touto diskuzí, tak byste věděl, že Libor ukradl a zpronevěřil cizí peníze v dopravní firmě v Trmicích a tím tuto firmu málem zničil. Včera v pořadu zaznělo něco o tom, že jezdil s kamionem. Než se příště pustíte do plamenné obhajoby podvodníka, o kterém, jak jste sám napsal, nic nevíte, tak si zjistěte aslespoň zlomek informací.
Jasně, máte pravdu, že příležitost dělá zloděje, ale tímhle příslovím snad nelze Libora hájit. Přijde mi to stejně na hlavu, jako když se on hájí tím, že to udělal pro rodinu. A ta „fajn holka“, jak o Elišce píšete, ho stejným způsobem hájí taky.

17
Ester
Reagovat

@Viki: Renatu nehájím, ale přijde mi, že se na její dohadování s Liborem upřela mnohonásobě větší pozornost než na Elišku. Ovšem není divu – Eliška se dostala ke chlapovi, který byl nekonfliktní pohodář a tolerantní člověk, který neměl potřebu honit si triko tím, že bude poukazovat na chyby cízí ženské. Kdyby se dostala Eliška k někomu jinému, možná by to vypadalo úplně jinak. Takhle jsme se o Elišce prakticky nic nedověděli. Elišce tam totiž Janička, Luboš a nakonec i ty Renatiny děti, hodně pomáhali. Zdůrazňuji, že dobrovolně a z vlastní iniciativy. Klidně mohli péči o zvířata i o domácnost nechat jen na ní a udělat z ní neschopnou línou lemru, která nesahá jejich mamince a manželce ani po kolena.
Jinak Renata něco vařit musela, když jí Libor vyčetl, že nechala neumytý sporák. Zajímalo by mě, co dělal a dělá celé dny on, když nechodí do práce.

18
Viki
Reagovat

@Ester: o plamenné obhajobě snad nemůže být řeč. To nahoře jsem četl, nevím, jestli v pořadu mysleli totéž. Měl jsem pocit, že tam toho bylo víc. Mně ale šlo spíš o obecné věci, než o sporného Libora. U toho mi spíše neseděla vizitka telky v upoutávce s jeho faktickým vystupováním v pořadu.

19
Viki
Reagovat

@Ester: tak bohužel se na pořad nemohu podívat znovu, abych si to nějak lépe utřídil a podíval se na to i očima ostatních. S tou Eliškou můžeš mít pravdu, ale mně přišla jako docela dobrá ženská. Což Renata teda ne, i přes její možnou pracovitost. Samozřejmě beru v úvahu, že nás všechny telka naviguje a podsouvá nám jakýsi svůj koncept.

20
Ester
Reagovat

@Viki: Ano, v pořadu zaznělo, že za něco podobného už jednou seděl a že to udělal znovu, a nejspíš si půjde sednout zase. Máte pravdu, že televize nám může podsouvat svůj koncept. Ale jsou lidi, kteří se s kamerou v zádech chovají mnohem mírněji než o samotě doma se svým partnerem a potom jsou druzí, kteří se nechají při natáčení vyhecovat k tomu, aby se chovali jako hovada a kravky. Já osobně mám z Libora pocit, že on si byl té kamery moc dobře vědom a nenechal se vyhecovat k nějaké agresivní reakci nebo řvaní. A to, že doma řve, psala sama Eliška v manuálu.
Jak píšete o tom, že dnešní doba umožňuje krást a nesplácet dluhy mnohem víc než kdysi, to máte sice pravdu, ale nic ve zlém – tím způsobem, kterým to podáváte, by poctivě se živící člověk nabyl dojmu, že je skoro blbec, když toho nevyužívá a vydělává si prací a legálně :-)

21
Ajda
Reagovat

@Viki: Pořad je na novaplus týden zdarma a v sobotu ho reprízují i v tv.

Zpronevěřil peníze jednou, seděl v kriminále, má splácet – nesplácí. Místo práce trestný čin zopakuje a kriminál má znovu na krku. Partnerka ho hájí a sama dělá co? Minulý týden holka makala a invalidní důchodce byl na mateřské. Nekradli, nepodváděli ve jménu rodiny.
Je krásné dělat z něho borce, který přece nebude makat, aby mu vše sebrali. Ale že svým činem ohrozil existenci firmy a tím i několik pracovních míst lidí, to je mu jedno. On se má dobře za každé situace, blbci chodí do práce a večer se dívají na tyto chytráky, co se ještě za prachy předvádí v tv.

Včera mě pobavilo jeho vyjádření v Blesku:
Libor připustil, že by Renatu klidně navštívil. „Vůbec bych se ale nebránil tomu, jet do té jejich hospůdky, dát si tam pivo na zahrádce a pokochat se, jestli je ten člověk dál stejně odporný,“ dodal.
A já se ptám, zda by za to pivo i zaplatil :D

22
Ester
Reagovat

@Ajda: Silně pochybuju, že by v té hospodě zaplatil. Počítám, že by při kasírování „náhle“ zjistil, že si „zapomněl“ doma peněženku. Co jiného čekat od člověka, který místo aby chodil kanálama a styděl se, tak jde ještě do televize, kde si připadá jako borec a má dobrý pocit z toho, že z něj nikdo dlužnou částku nedostane. Na takovéhle lidi platí v plné míře úsloví, že poprvé to může být chyba, ale podruhé už je to volba .. nebo jednou je nikdy, dvakrát už je zvyk.
A bohužel se ještě najdou lidi, kteří Liborovo chování schvalují s tím, že by byl hlupák, kdyby pracoval a splácel.

23
Lady XL
Reagovat

Podle mne by mu honoráře mohli sebrat na splácení dluhu! A přála bych mu to. I případné dávky,když si vydělal v tv. Pokud by ty honoráře dal na dluhy, tak bych mu ještě doporučila Prostřeno aj . placené rs.

24
Viki
Reagovat

@Ester: tak takhle jsem to určitě nemyslel. Možná jsem zde jen zapletl něco, o čem ten pořad není. Samozřejmě, že by měl platit, ale problém je v tom, že stát si s tím neví rady. Vypadá to, že je mu to šumák – a to je to, co mi vadí. Protože za těch komoušů asi opravdu nešlo nezaplatit, resp. beztrestně někoho obrat o velkou částku. A pálky za peněžní podvod byly tvrdé – viz můj příklad.
To, že jedná jak jedná, pochopitelně neschvaluji, ale na druhé straně chápu. Protože on opravdu nemá důvod se snažit vydělávat víc peněz, když mu všechno seberou. Asi by tu měl být nějaký jiný zákon. který by jej motivoval k větším výdělkům – třeba že mu strhnout jen určitou částku, ať vydělá cokoliv. Dostali by z něj aspoň něco.

@Ajda: Ajdi, díky za info. Jinak, tu jeho ženskou nechápu.

25
Ester
Reagovat

@Viki: Já si myslím, že v Liborově případě by nebylo motivací pro větší výdělek ani to, kdyby mu byla strhávána jen nějaká poměrná část. On je prostě rozhodnutej, že legálně pracovat a platit dluhy prostě nebude.
Jak píše Lady XL o honoráři- no já doufám, že honorář za účinkování v pořadu Výměna manželek šel na splácení dluhů, protože pokud ne, tak je v tomto státě fakt něco hodně špatně. Ale nevypadalo to, že se přihlásili kvůli tomu, že by se snažili splácet. Spíš mi přišlo, že jim nedošlo, že na sebe upozorní a honorář, který si chtěli nechat, jim někdo zabaví.

26
Viki
Reagovat

@Ester: tak ano, nejspíš máš pravdu, někteří lidé jsou asociálové z principu, i když na to jinak nevypadají. V daném případě Libor jistě ani stínem nezauvažoval, že by honorář použil na splacení dluhu (nejspíš by mu ani nestačil). Mě zde dopaluje hlavně přístup státu. I mně se stal případ, kdy jsem byl poškozen takovým příživníkem (to jsem zjistil později), naštěstí ne moc, na druhé straně nás bylo víc, takže se poliši předvedli a asi do 3 měsíců toho výtečníka našli, sepsali s ním protokol, kde se k něčemu přiznal, k něčemu ne, a následně jej propustili, protože na velkou vazbu to nebylo. Za dalšího půl roku si nás pozvali k soudu, kam se dotyčný pochopitelně nedostavil (soudkyně tohle všechno očekávala), takže nás tam vyslechli a propustili domů, čímž celá ta maškaráda skončila podle hesla: obžalovaný se nedostavil, na případ zapomeňte. V tu chvíli si člověk fakt řekne „zlatí komunisté“.

27
Viki
Reagovat

@Ajda: tak Ajdi, našel jsem si ten web, jako naskočilo mi to všechno ihned, akorát mi nejde spustit. Asi mám špatný prohlížeč nebo to mám blbě nastavený.
To opakování v sobotu je sice opakování, ale starých až prastarých pořadů (dnes momentálně z r. 2007), takže ani tam se nechytám.

28
Marie
Reagovat

@Wally: mno..ona,do prace chodi …dela normalne ve sve hospode , kde ji mela Eliska zastoupit .

29
Marie
Reagovat

@Monika: ..nevidela jste ji delat nic…bo cilene tam jeji jakoukoliv praci u Libora doma nedala TV nova. No ..byla tam 9dnu ..neco asi udelala . Minimalne vytrela ..coz tam zaznelo a to slavny rizoto taky uvarila. Nicmene doporucuju ..brat tyto reality show s vetsim nadhledem. Nebo si vazne myslite, ze se do cca pul hodiny bejde..celych 9 dnu ?????

30
Marie
Reagovat

@Viki: eliska..je polovicni romka, jeji tata je cikan jak poleno,

31
Marie
Reagovat

Jeste jedna pripominka . Na vymenu manzelek se vazne nekoukam…jen ted jsem byla v nemocnici a tam se to se zajmem sledovalo..tak jsem to tedy konecne taky videla. No a pak jsem ..zahledla par titulku na netu a objevila jsem i FB stranku poradu. Zarazi me ..ze se internet stal jednim velkym pranyrem…kde lze beztrestne a bezestudu urazet a to opravdu hodne osklive a hodmotit lidi, ktere nikdo nezna a pri jejich hodniceni vychazij en z ucelive sestrihaneho materialu Myslim si ze by to nikdo z diskutujicich nerekl protagonistum do oci… Nicmene me opravdu UDIVUJE ze vam vsem nedochazi…ze si ti zucastneni taky muzou precist a ze je co cist. Od hodnoceni nezamestnaneho pana az po vulgarni urazky pani Renaty.Byt na jejim miste..kdy to evidentne je pani s normalnim zivotem a prorizlou pusou…bych tady ty zvratky obrecela..ne-liskoncila nekde nervove zhroucena. A propos ..proc vsem vadi kozich ? Asi ..na zaver ..slusnost se nenosi a amonymita internetu dovoluje proste lyncovat beztrestne nevinne lidi . To je velmi smutne.

32
Ajda
Reagovat

@Viki: Repríza je na Nova Gold, dnes 11.35
Přehrát video od Novy je občas o nervy a opravdu je to prohlížečem, v chromu nemívám problém.

33
Ajda
Reagovat

@Marie: Děkujeme za doporučení. Nebojte se, na těchto stránkách opravdu „tušíme“ jak to v RS funguje, asi by jsme o nich roky neinformovali. Na slušnost diskuse se dohlíží, nemám pocit, že by se zde někdo vyloženě urážel, to bych dávno zasáhla. Ale nejsme v nedělní škole a účastníci rovněž neměli slovník a vychování dle Guth-Jarkovského.
A myslím si, že je jen dobře, když si účastníci o sobě přečtou názory druhých. Ano, fb je občas žumpa, ale šli s kůží na trh, tak mají zpětnou vazbu.
Libor asi miliónové dluhy nemá, kdyby pár let splácel, je čistý, může volně žít (umí to?), takto pokračuje a hodlá proflákat život až do smrti. Jeho volba, musí umět přijmout kritiku, které se stejně jen směje.

34
Ester
Reagovat

@Marie: Jak píše AJda, účinkující se hlásí do pořadu dobrovolně a s kritikou musí počítat. Milá Marie, nebuďte naivní :-) Samozřejmě, že nám všem tady dochází, že si naše názory ti dotyční mohou přečíst … a myslím, že by to bylo mnohdy dokonce velmi žádoucí, aby četli. I když si nedělám žádné iluze, že by byli schopni jen na základě čtení diskuzí nějaké sebereflexe.
A co se týká koncepce Výměny manželek, tak jasně, že víme, že je to sestříhané a že nám Nova někdy nabízí zkreslený pohled na věc. Ovšem často ani nic zkreslovat nemusí, protože účinkující jsou takoví „exoti“ a žijí tak „nestandardně“, že si udělají ostudu sami a divák jen zírá, co vše je možné.
A já nevidím jediný důvod, proč bychom svůj názor na ně nemohli veřejně napsat. Nemyslím si, že v diskuzi na Panáčkovi někdo někoho sprostě uráží, ale pokud vás, Marie, i přesto zdejší diskuze iritují, není nic jednoduššího než kliknout na nějaké ušlechtilejší stránky :-)

35
Wally
Reagovat

@Marie: Teda na to, že jste pořad viděla poprvé tak jste rozjela celkem slušnou obhajobu Renaty. jak tady tak na FB. Ale nejvíc mě opobavila vaše věta: me se pani Renata libila vic ..moudra, hezka ,razna a evidentne uspesna zenska :-)
Moudrá? Hezká?- každý na to má jiný náhled, ale pro mě to je šmudla. Jak v oblékání tak bydlení. Ty pekáče bych nedala ani na žrádlo těm chudákům psům v těch ohradách. Úspěšná? Jedině v tom, že k sobě našla blbce, který ji toleruje tu její špeluňku, kde může po večerech chlastat.
Ještě jedna vaše perlička: Mam taky kozich a je nas ..co maji kozich mraky, tak moc nevim kde je problem. Mimochodem myslim ze jeji kozich byl ..docela draha vec .

Tak k tomu nevím co dodat :DDDDD

36
Viki
Reagovat

Koukám, Wally, že ses pěkně rozjela. Ale svým způsobem Ti není co vytknout, asi tak bych to cítil, i když nejspíš nikdy nenapsal.

37
Ester
Reagovat

@Wally: Já taky nechápu, proč zrovna ten kožich ležel někomu v žaludku. :-) Já jsem ho sice zaregistrovala, ale nenapadlo mě pozastavit se nad tím. Brala jsem to tak, že to bylo natáčeno někdy v zimě, bylo chladno, no tak měla kožich.

38
Ivory
Reagovat

@Ester: možná proto, ze ten kožich byl nepekny. A taky protože moc zima nebyla, když kolem chodili lidi v mikine nebo krátkém rukávu 😂

39
Wally
Reagovat

@Viki: Proti Marii na FB jsem jen slabý odvárek. Ta tam jede jiný bomby. :D
@Ester: To není můj názor, ale Marie na FB.
Ano taky jsem kožich zaregistrovala, ale před cca 30 lety. A až teď na Renatě. A navíc vypadal jak z popelnice.

40
Ajda
Reagovat

Kožich je mongolský pes, hit minulého režimu. Bohužel hodně špatná kvalita, špatně setříděné kožešiny (stačí srovnat levou a pravou stranu límce). I na těle kožichu je vidět špatná práce. Tipuji buď hodně starý kousek nebo Polsko. Mně vůbec nevadil, byla zima, potřebovala ho vyvětrat. Doma nosila vestu, asi je zimomřivá :D Byly tam podstatnější věci než kožich.

41
Ester
Reagovat

@Ajda: Já jsem ten kožich právě vůbec nezkoumala z důvodů, že oblečení mi přišlo jako nepodstatná věc oproti ostatnímu.
Ale když už jsme u kožichu, připomnělo mi to film Láska jako trám :-)

42
Ajda
Reagovat

@Ester: To už je deformace :-) Kožich jsem zaznamenala, když jsem hledala fotky a na skoro každé paní v kožichu :D

43
Wally
Reagovat

Tak to můžem být rádi, že nechtěla vyvětrat persián po babičce. :)))

44
Ester
Reagovat

Když říkáte, že zima nebyla, tak paní nejspíš opravdu potřebovala kožich vyvětrat a Výměna manželek jí přišla jako dobrá příležitost :-D Asi na způsob předělaného citátu o tlustých – „Proč lidi nosí kožichy, když je teplo? No protože se mají!!“

45
Zdenka_P
Reagovat

@Ajda: Mám 30 let starého mongolského psa, ale vypadá oproti této hrůze zcela báječně a profesionálně.

Přidat komentář

Přidat komentář