Panáček v reality show

Výměna manželek 2017 (5.4.): Jana vs. Lucie

5. Duben 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

VMA

Jak zvládne Jana domácnost s naprosto rozdílnými návyky, než je zvyklá? Jak si poradí temperamentní Lucie v rodině, kde šéfuje dominantní pedant Jiří? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a dozvíte se víc.

Vyměněné rodiny

Příbram

1

První rodinu tvoří Jana (32), Jirka (41) a dcery Rebeka (6) a Nikol (1).

Prachatice

2

Na druhé straně se seznámíme s Lucií (25), Michalem (45) a syny Michalem (6) a Samuelem (1).

V rodině z Prachatic mají trochu obrácené role. Michal je totiž v invalidním důchodu, proto se stará o rodinu a pečuje i o domácnost. Lucie je zase ta, která vydělává peníze a úklid rozhodně není její nejlepší kamarád. A právě to se stane velkým problémem. Lucie totiž Výměnu manželek prožije v rodině totálního pedanta na úklid. Podle svých slov je alfasamcem a žena je od toho, aby se starala pouze o domácnost. Jirka pořádek bez výhrad vyžaduje, pokud není po jeho, tak je zle. A to na vlastní kůži pozná i jeho náhradní manželka Lucie. O dramatické okamžiky a hádky rozhodně nebude nouze.

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 10
1
Hexnaex
Reagovat

Ten alfablbec bude hodně velkej chudák…:-D :-D

2
Ludmila
Reagovat

alfasamec šílenej, i když taky možná jen poza, asi na něj zlobivá holka fungovala, nebo to třeba na kameru hrál a skutečná partnerka by viděla, brrr chlap

3
Ludmila
Reagovat

Obě holky v pohodě, manžel v domácnosti dobrý kliďas

4
Jezi
Reagovat

Alfablbec – skvělý výraz, vystihuje vše.

5
Jana M
Reagovat

U mě se ten slavnej alfasamec odkopal tím jak se choval k holčičce která nebyla jeho – řvát na ní že nadrobila plastelínu nebo co to bylo to je fakt moc, divila jsem se že se to neprobíralo mezi 8 očima, on zotročil tu matku a zotročuje i její dceru, ta matka to nevidí nebo co?

Reagovat

Bylo super sledovat, jak ten magor uklízí. Vše dělal tupou silou, žádná lehkost, potil se, sotva dech popadal. Ten uklízí málokdy, protože tímto stylem by po pár dnech skončil s infarktem. Ale ženu klidně sedře. Tu špínu, kterou tam demonstroval, ta už tam musela být a hlavně, že věděl kam sáhnout :D
Jeho pedantství se plně projevilo nakřivo přidělanou úchytkou u okna. Chvilku nevydržel v klidu, buď chodil jako lev v kleci, nebo sebou pořád šil, mával rukama, pořád napružený.

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/zivot-po-vymene-sel-alfasamec-jiri-na-leceni.html

7
Romca Duras
Reagovat

AlfaBLB……ten by měl máknout,ubohý až nemám slov.Přitom sám je vyžranej línej herec!!!!!!A chudák holčička, kterou vyženil. Všichni zavřít do pokoje ať má pán tvorstva klid na gauči.Ten by lítal… žádný psychyatr pořádnou ženu od rány potřebuje! Pán v domácnosti slušnej klidnej

8
Ananas
Reagovat

@Ajda:
Zajímalo by mne, proč má zafačovanou tu kérku.

Reagovat

@Ananas: Že by něco podobného jako měl ten tatík v HSTM?!

10
Viki
Reagovat

Koukám, že si Nova pečlivě vybírá kontraproduktivní dvojice, které dá k sobě, následně stanoví dějovou linku, líbící se konzumentům trapáren, a hercům nařídí, případně je natlačí do příslušných rolí. Primitivního chasníka ale asi moc tlačit nemuseli, i tak se však ptám, jestli je opravdu až tak děsnej vůl. Někdy jsem měl pocit, že jej popíchli ve smyslu „musíš být víc tvrdej“, aby u diáků vyvolali ty správňácké emoce. Na druhé straně mu to ta kočena dávala pěkně vyžrat, byla to občas pěkná potvora (bavil jsem se).

Přidat komentář

Přidat komentář