Panáček v reality show

Výměna manželek VI.(11.10.) Klid vs. peklo (7.díl) + video + rekap

13. Říjen 2013 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

[singlepic id=7358 w=420]

Podaří se šestadvacetileté Lucii nalézt ztracené sebevědomí v aktivní rodině? Neztratí sebejistá šestatřicetiletá Martina svou sebejistotu v domácnosti vedené panovačným invalidou? Nenechte si ujít další díl RS Výměna manželek.

Martina (36) a Jiří (40)

Mají dvě děti, bydlí v bytě 3 1 v Děčíně a do Výměny šli na popud Martiny proto, aby se Jiří víc zapojil do domácích prací. „Nabízím manželovi docela velký komfort a přijde mu to už samozřejmé. Nechci, aby mě někdo plácal po zádech a říkal mi, jak jsem úžasná a jak mě miluje. Já to prostě chci cítit, ale necítím,“ vysvětluje Martina. Vzhledem k tomu, že Jiří pracuje v Praze, má Martina pocit, že tíha celé domácnosti leží na ní. „Spousta věcí, které bych očekávala, že bude řešit chlap, tak to řeším já sama. Chybí mi role ženy, kterou někdo opečovává,“ dodává Martina. Jiří v tom má jasno. „Já bych si nejradši žádnou změnu nepředstavoval, mně to takhle vyhovuje.“

[singlepic id=7359 w=420]

Lucie (26) a Emil (39)

I v této rodině jsou dvě děti. Obývají dva pokoje v podkroví a prostor, který nazývají kuřárnou. Lucie se vyučila zahradnicí, otěhotněla už tři měsíce po seznámení s Emilem. Ten je povoláním zedník, ale s úrazem nohy je už tři čtvrtě roku doma. Přestože mají oba dostatek času (Lucie je nezaměstnaná), Jiří s berlemi moc práce nezastane a největším svárem bývá péče o domácnost. „Musím Lucce připomínat její povinnosti a hlavně úklid,“ říká Emil. Co by tedy Lucie chtěla zjistit během následujících 10 dní? „Já Emila miluju, ale nevím třeba, jestli miluje Emil mě.“ Emil v tom má jasno. „Je úplně zbytečné ti to říkat, to přece musíš za těch šest let cítit, a jestli to necítíš, tak si zajdi k doktorovi.

Liberec vs. Děčín

Úvodní dojmy

První rodinka žije v zrekonstruovaném panelákovém bytě, na první pohled budí dojem vyrovnané a harmonické rodiny. Alespoň se o to velmi usilovně snaží. Maminka je na mateřské, vzorná hospodyňka, manželka, skoro univerzální robot. Ale nedoceněný, proto se přihlásila do Výměny manželek. Otec se pracovně realizuje v obchodě s obuví, za prací dojíždí. Starší syn Šimon (8) neustále zaražený, bez úsměvu, mladší Vojta (2,5) ví jak na otce, vše si umí vyvzdorovat.
Pronajaté podkroví v rodinném domě je zázemím druhé rodiny. Lucie je po mateřské nezaměstnaná a Emil je po dopravní nehodě momentálně práce neschopný. Jinak je ale schopný všeho. Despoticky ovládá svoji mladou partnerku a její sebevědomí, které asi ani před vztahem s Emilem nebylo nijak vysoké, je v současnosti na bodu mrazu. Bez kamarádek, s manželem v patách, celý den všichni společně doma, to je Lucky život. Krom dětí nemají manželé žádné společné zájmy. Přehnaně kritický a ironický Emil má sebevědomí naopak neuvěřitelně vysoké. Sežral všechnu moudrost světa, sám sebe vidí jako génia. Jeho charakteristický rys – oči v sloup a věčná ironie. Poměrně slušně zařízené podkroví zrovna čistotou nezáří. Lucie s pořádkem dvakrát nekamarádí, Emil má sice rád uklizeno, ale sám doma zásadně nic nedělá. Lucie si není jistá, zda ji pořád miluje. On má jasno. Pokud jeho city necítí, měla by navštívit doktora. Odbornost daného lékaře neprozradil, škoda. A tak honem do Výměny, berou ji jako možnost změny v jejich vztahu.

Balíme, loučíme se a šmejdíme v novém domově

Martina si přibalí mycí houby a hadry, počítá se vším. Emil ženu popohání, už se nemůže dočkat změny. Martina loudí po starším synovi pusu na rozloučenou, kluk je zaražený, odmítavý, ani stýskat se mu prý nebude a takto ho uvidíme po celých deset dní. Divné, ale zde asi běžné.
Martina má první problém, nekamarádí s cigaretami, kuřárna ji nenadchla. V bytě jí chybí ženská ruka, po prohlídce lednice se začíná bát. To Lucie je spokojená. Teprve dnes mi došlo, že oproti minulým řadám chybí zanechávání financí na chod domácnosti.

[singlepic id=7396 w=420]

Manuál

Lucie do manuálu uvedla toto : Přítel je živnostník. V červenci 2012 měl dopravní nehodu, při které utrpěl dvojitou frakturu stehenní kosti. To znamená, že je v pracovní neschopnosti, tudíž nevydělává, a proto máme málo peněz. Děti nepřijali do školky, já jsem momentálně nezaměstnaná, a proto jsme všichni doma.
Vedle běžných povinností se z manuálu dozvíme, že Jirka bude po celou dobu výměny až na jeden den doma. Lucie přiznává nízké sebevědomí a Martina ho u sebe vidí také. Jen ho prý umí skrývat za maskou drsňačky. Pár rad jak ovládat Emila, čeká nás návštěva mateřského centra, úklid, vaření kafe atd.
Nejvyšší čas pustit zbytky rodin do jejich domovů a vzájemně se seznámit. Emil přinesl tulipány a jako správní manželé si budou tykat. Zatím Martině ani Emilovi optimismus nechybí.
Jirka má hned jasno. Jeho žena je hezčí, Lucie není jeho typ, je nesmělá. Ta doufá, že si budou mít celých deset dní co říct.
Martina se sotva rozkoukala a už vyžaduje vyřešit absenci světla v ložnici. Bude chtít světlo? Musí si pověsit lustr, Emil nevidí problém. Plánuje předvádět pasivitu, aby jeho „mladá“, tak nazval Lucii, později viděla, jaké to je.

Den druhý

Jiří jede do Prahy později, Lucka zvládne před jeho odjezdem odvést mlčenlivého Šimona do školy. Jirka jí nenápadně připomíná úkoly, které musí zvládnout.

[singlepic id=7397 w=420]

Emil obdivuje novinky v domácnosti. Houby i hadr má Martina větší než oni, asi se do ní zamiluje. Pračka zoufale volá po vydrhnutí. Nechápu, jak mohla Lucie do tak plesnivé nádoby vůbec sypat prášek. Ani buben neslibuje větší čistotu. Takže prvně očista pračky, pak teprve pereme. Emil asi doposud netušil, že vůbec mají doma pračku, natož v jakém stavu. Jenže pračkou to teprve začíná. Martina se dá do postupného gruntování. Nakonec odklidit sníh. Zbytečná aktivita končí zlomeným koštětem. Emil ho spravit nehodlá, on koupí rovnou nové. Na sněhuláky nová maminka odporník není, dětem se nelíbí, tak je rozkopou, jak jednoduché.

[singlepic id=7398 w=420]

Lucie také uklízí. Nový manžel vydal příkazy. Drhnout čistou vanu a vytírat ji do sucha jí připadá zbytečná práce. Doma rozhodně denně jejich sprcháč nemyje. Ale správně tuší, že čistotná protihráčka bude u nich doma sklízet úspěch.

Den třetí

Jednou měsíčně se nakupuje v Makru. Emil diktuje a Martina protestuje. A máme první konflikt. Emil není zvyklý, že mu žena odporuje, začíná přehrávat. Dohadují se nad každou položkou nákupního seznamu. V manuálu bylo jasně napsané, že trpí nedostatkem financí, ale vůbec to tak nevypadá. Emil nerad běhá pro každou blbost do krámu, proto chce mít velké zásoby. Emil oceňuje její vlastní názor, to u Lucie nezná, ale hned dodává, že nesnáší, když mu někdo odporuje, takže vlastně je vše špatně. Může tvrdit, co chce, ale držet hubu a krok, to jediné u partnerky toleruje.
Po návratu z nákupu máme hned další konflikt. Dcerunka chce jezdit na odrážedle a Martina si musí okamžitě spakovat své věci, které děcku překážejí v rozletu. Emil začíná být agresívní, nepřijímá žádné dotazy. On je hodný tatínek a bude se to dělat tak, jak on řekl a konec diskuse. Dcera to chce a tečka. Chybu Emil nepřiznává, začíná hrát divadlo, nechybí ironie, pět dní on velí, co řekne, to platí. A sebevědomá Martina se nám hroutí. Emil se později pokouší o jakousi omluvu podanou jeho stylem, Martina ji odmítá a její tvrdohlavost zase Emil neumí přijmout. A pořád dokola.
Ani Lucie to nemá hned po ránu jednoduché. Jiří se zcela nesmyslně začal navážet do jejího vzhledu a oblečení. Ona nemá potřebu se nějak přehnaně upravovat, módu neřeší, Emilovi to musí stačit a stejně by to ani neocenil. Jiří to nechápe a patlá se v tom dál a dál. Co změna účesu? Tu by snad ocenil. Lucie ale na kadeřníka nemá peníze, nemá ani stříhací kamarádku a vůbec, ona je sama se sebou spokojená. Jaké líbení? Tepláky a triko, umytá a učesaná, to musí na doma stačit. Jiří postrádá ženskost. Po jednom pokusu o onu ženskost se jí Emil vysmál a Lucie další pokusy vzdala. Škoda. Náladu si spraví v mateřském centru. Nová zkušenost. A máme i zde slzy. Děti nemají kamarády, společnost, čí to asi bude chyba?

Den čtvrtý

Lucie vaří slovenské halušky. S brynzou a druhou polovinu s uzeným a zelím. Ani jedna verze nebudí v Jiřím nadšení. Chuť předčila vůni, bere je na milost. Rodina čeká hosty. Martininy kamarádky z mateřského centra přijdou na domluvenou návštěvu a Lucie musí připravit pohoštění. Bábovku matka dvou dětí peče poprvé v životě. Odpoledne máme za sebou, návštěva odešla a Lucie zase pláče nad svým životem bez přátel. Řev Emila odehnal všechny jejich známé.
Martina se rozhodla připevnit chybějící světlo. O konflikty není nouze. Dvě tvrdé palice narazily. Dílo se povedlo, budiž světlo.

Den pátý – velení se mění

Lucie by ráda podruhé v životě vyzkoušela běžky. Chtěla by někam do společnosti. Uvařit a uklidit celý byt, to bude jeden den tatínkova povinnost. Její přání nejsou pro Jiřího problém. Na bowling vyráží s partou přátel hned večer a Lucka se krásně baví.

[singlepic id=7400 w=420]

Martina plánuje výlet na Ještěd. Emila by ráda uklidila „na pivo“, ale to narazila. On je otec od rodiny, do hospody nechodí. Nebo spíš nemá s kým chodit. Takže pivo se ruší a Emil bude muset někam na pár hodin vypadnout z dohledu. Kam, to už je jeho věc. Plánované domácí práce mu taky nevoní. Nová žena prý už neví co si vymyslet. Teatrálně se křižuje nad její povahou. Na vše má svoje odpovědi, odmítá uznat i sebemenší vadu na kráse své osoby. A opět slyšíme teorie o hlavě rodiny a o ženské povinnosti tupě ho následovat. On chtěl, on poručil, on, on, on… Komedie pokračuje. Emil přináší korunu a žezlo z papíru. Nevím k čemu, stejně hodlá vládnout tvrdou rukou jedině on sám. Martina má také překvapení. Koupila dětem lopaty na sáňkování. Emil dárky odmítá, nechce je, ON svým dětem koupí lepší. Martina naštvaně odchází, další diskuse s kreténem je zbytečná. Emil:„Jsem kretén a jsem na to hrdej! Kdo do mě chlebom, já do něho čerstvým, měkkým koláčikom. Kdo do tebe kamenem, ty do něj granátem.“ A tomu celému výstupu přihlíží dvě zaražené děti.

[singlepic id=7399 w=420]

Den šestý

Emil se na chvilku uklidil do garáže. Po návratu žádá menší porce jídla, chce hubnout. Martina oponuje, že menší už dávat neumí a opět tu máme konflikt. On se cítí ukřivděný, dokonce se prý snažil o omluvu a Martina mu čtyři dni jen protiřečí a je zlá.
Odpoledne se jde na svah, odmítnuté kluzáky přijdou vhod. Jezdí nečekaně rychle. Tak rychle, že když dcera zapomene brzdit a narazí o obrubník, Emil z toho udělá konec světa. Holka ani nepípla, ale tatínek vidí poraněnou páteř, naraženou kostrč, shrnuto podtrženo zmrzačené dítě. To mu však nebrání v odchodu domů a své děti nechává dál víc mrzačit na svahu.
Večer se Emil pokusí o omluvu. Tedy o omluvu v jeho stylu. Co on vnímá jako omlouvání, ostatní vidí jako hádání. Co mu vadí? Martina se vznáší se ve vzduchu, vadí mu, že ze spolužití s ním neplesá radostí. Ona nechápe, on řve. Ironie, řev, chudáci nájemníci pod nimi.
[singlepic id=7401 w=420]

Lucii se plní další přání. Běžky ji dlouho nebavily, ale prý si to užila. Snad si to ještě někdy zopakuje. Večer zůstává sama se vzteklým Vojtou. Má pocit, že v rodině není něco v pořádku. Jeden kluk vzteklý a druhý bez života. Zjistila, že Emila pořád miluje, snad ji bude chtít i nadále.

Den osmý

Jiří se stará o domácnost a Lucie po dvanácti letech jde ke kadeřnici. Jiří očekával radikální změnu, Lucka má jen přistřižené vlasy a původní barvu. I tak je to změna pozitivní, která ji však nedostatkem péče dlouho nevydrží. Večer si Lucie poprvé dovolí nahlas stěžovat. Je otrávená z malého despoty Vojty. Jiří v jeho vzteklých scénách nevidí problém. Rozdílné metody výchovy, to je závěr diskuse. Je zajímavé, že Lucie vyčítá Jiřímu, že skáče, jak syn píská, když ona doma funguje zásadně dle příkazů a přání Emila. Jiřímu a dětem stačí studená večeře, ona raději teplou, vyráží ven. Cestou si srovná myšlenky.

[singlepic id=7404 w=420]

V Liberci se má uskutečnit plánovaný výlet na Ještěd. Emil tam nikdy nebyl a moc se mu nechce. Tentokrát se ho trošku zastanu. Nepřijde mi normální, tahat prudícího chlapa s berlemi ve sněhové kalamitě na výšlap. Co Martina čekala? Doposud s ním není na vydržení a na výletě očekává, že bude poskakovat radostí? Je nepříjemný jako vždy. Když toužila po zážitku, měla si ho užít sama s dětmi. Skončilo to dle očekávání. Otrávený Emil, který je sice podle svého vidění namakaný frajer, odmítl šlapat cca 15 minut k lanovce, syn se k němu přidal a odjíždí domů. Emil jí chybět nebude, ale je jí líto, že sebou stáhnul i Adama, kterému pravidelně vnucuje svoje názory. Martina s dcerou si výlet užívaly samotné.

[singlepic id=7403 w=420]

Sílu Martině dodávají dopisy od kamarádek a sestry, pobrečí si večer nad dopisy. Emil z donucení a s dávkou keců umývá nádobí. Nemíní se měnit, vůči arogantním lidem bude také arogantní. Připouští, že k Lucii se pokusí být milejší.

Den desátý

Emil se loučí s Martinou jako by tam prožili deset dní líbánek. Nechybí kytka a patetické řeči. Rychle se rozloučit s dětmi a pryč. Martina zápasí s těžkým kufrem, nikdo jí ho nepomohl naložit do auta. Tady se podruhé zastanu Emila. To vážně čekala, že chlap o dvou berlích je odhodí jen proto, aby jí galantně pomohl? I když jsem občas měla pocit, že má Emil berle jen jako módní doplněk, fyzičku na zvedání břemen asi ještě nemá.
I na druhé straně je na pořadu dne loučení. Šimon vytrval ve strnulém a bezúsměvném stavu do poslední chvíle.

Mezi 8 očima

Vítání na parkovišti, vypadá to, že byli odloučeni minimálně rok. Kytky, polibky vkusné i nevkusné, honem do tepla.

[singlepic id=7405 w=420]

Emil má ruce jak chobotnice chapadla. Neustále Lucii ohmatává, jako by se bál, že mu uteče. Lucce se výměna líbila, žádné konflikty, jen k výchově dětí má připomínky. Martina s ní souhlasí, Jiří dětem moc ustupuje. „Vůbec se ti nedivím, že nemáš žádné sebevědomí. Kdybych tam měla zůstat, tak tam zemřu nebo se uchlastám. Emil neumí vůbec vyslechnout názor od ženské,“ řekla Martina Lucii a rozjela se bouřlivá diskuse. Jiří nechápe, proč je Emil pro Lucii modla. Emil zase nechápe druhou stranu. Lucii líbá, hraje to své divadlo až do konce. Emil uznává, že je afektovaný, ale aby si ženská vyskakovala na chlapa, jako to dělala Martina, to nesnáší. Ironicky prohlásí, že Jiří je dokonalý člověk, s takovým Martina nemusí bojovat. Neznají se, k čemu ty řeči? Jiřímu není sympatický ani trošku, proč hrát komedii. Lucie sedí, mlčí. Emil hledá nápovědu na stropě, k tomu obrací zrak často, to pozorný divák dávno ví. A má nové téma. Dojatě sděluje, že dcera MÁLEM utrpěla úraz páteře. Hned dodává, že nebylo potřeba jít k doktorovi. I tak se Lucie hroutí. Martina jí uklidňuje, že se nic nestalo, Lucie brečí do dlaně. Emil ji dojemně utěšuje, nemusí se bát, holka nemá ani modřinu. Zapomíná dodat, že po vážném úrazu hned dál pokračovala v zábavě, zatímco zodpovědný otec odešel domů. Herec až do konce. A zase změna tématu. Opět budeme pitvat soužití Emila a Martiny. Emil chce mít poslední slovo za každou cenu. Lucii nepouští ke slovu, manipuluje s ní od začátku. Děti prozradily, že táta Lucii vyhazuje z bytu, on se to snaží popírat, kdo by věřil dětem. Ona ho miluje, ona musí poslouchat, i když dobře zná jeho chyby. A raději konec a domů.

Lucii čeká ta pravá kytice až doma a děti ji radostně objímají.. Martinu vítá jen malý Vojta. Šimon vydrží bez emocí až dokonce.

Současná situace podle deníku AHA!

Futerovi

Lucie Futerová vzpomíná na těžké okamžiky během natáčení. „Nejtěžší pro mě bylo, že jsem byla bez dětí. Emil mi taky chyběl a pořád jsem se ptala, jak to dopadne, až se vrátím. Bála jsem se, jestli budeme spolu. Rozhodně jsem chtěla, aby to dopadlo, jak to nakonec dopadlo. S Emilem jsme to všechno překonali. Před Výměnou jsme se víc hádali, byli jsme podráždění, já jsem neměla práci, Emil po nehodě. Teď už je to v normálu, máme v tom systém. Chodím do práce, děti do školky,“ vysvětluje Lucie a vzpomíná i na Martinu. „Měla jsem z Martiny pocit, že si o sobě hodně myslí, že je namyšlená. Možná jí vadilo, že je Emil tmavý, protože dneska je to podle mě ve světě samý rasista. Emil ještě nepracuje, jde teď na kontrolu, tak uvidíme, co mu doktor řekne,“ uzavírá Lucie.

Šestořadovi

Martina Šestořadová už vzpomínky na natáčení Výměny manželek vytěsnila z hlavy. „Po této zkušenosti si mnohem víc vážím, jak to u nás doma vypadá, jak se k sobě s manželem chováme. V Liberci si nikdo nevyslechl můj názor, cítila jsem se jako nesvéprávná. Jediné, co mě tam drželo, byly děti. Jejich děti jsou ustrašené, byly vděčné za cokoli,“ říká Martina.

Zdroj:Voyo.cz, Deník Aha!

Související články

Výměna manželek: „Jsi kretén!“ vyslechl si despotický Rom v invalidním důchodu/ deník Aha!
Aktéři páteční Výměny manželek dnes: Emil stále nepracuje a Lucie nařkla Martinu z rasismu!/ deník Aha!

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 18
1
pimpa
Reagovat

To se dnes opravdu nikdo nedíval?
Vzpomínám na první díl této série, kde se diskutující naváželi do údajného despoty Mirka. Proti dnešnímu Emilovi byl Mirek naprosto svatý a tady je ticho po pěšině.

Reagovat

1 pimpa,
dívala, zírala. Emil byl …., nechápu, jak si sním Lucie mohla pořídit dvě děti a nedivila bych se ani domácímu násilí. On by s ženou s vlastním názorem nevydržel, vlastně taková by si o něho ani kolo neopřela. Ten se v životě nezmění.
Martina s Jiřím, no nevím, cosi mi na obou vadilo. Ten jejich věčně zaražený synek, rozhodně to ještě dvakrát sjedu. Rekap během zítřka.

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/91203/akteri-patecni-vymeny-manzele-dnes-emil-stale-nepracuje-a-lucie-narkla-martinu-z-rasismu.html

3
martina
Reagovat

nemohl byste mi to nekdo prosim poslat? behem stahovani to nekdo vymazal :( !

Reagovat

3 – nevím, jestli tady někoho takového najdeš, já osobně mám voyo :-)

5
pimpa
Reagovat

2 Ajda
No, taky mi Martina s Jiřím přišli něčím divní. Už jen to, jak Jiří kéroval do Lucie za to, jak vypadá – normálnímu chlapovi je to většinou buřt, obzvlášť u cizí ženské. Nebo si myslí své, ale aby to s ní hned druhý den řešil – no, nevím. Starší kluk byl zamlklý, ale přičítala jsem to tomu, že se stydí. I když jak řekl, že se mu po mamince stýskat nebude… těžko říct. Martina moc velká suverénka, byť prý hraná, které ovšem Emil trochu zatrhnul tipec.
Emil by měl táhnout do práce, aby se zklidnil. nevím, nakolik je to reálné. Lucie mi byla z celé čtveřice nejsympatičtější, ale doufám, že už s tím bláznem není a nebude!

6
radek
Reagovat

Ja to videl ted chvilku. Nesnesl bych ani jednu z tech zenskych. Cigana nebo co to bylo, bych vyhodil, ale ve spouste veci mel pravdu. Ta Martina je otresna. Radoby amazonka a „moderni, nezavisla a silna“ zena, ale jak narazi trosku na kamen, tak se sesype – presne jako nikislizka ve vyvolenych. Ta druha zenska je mnohem prijemnejsi, i kdyz asi trosku strach z cigana ma.

Reagovat

6 radek,
trošku? Ta se chudák klepe strachy z jeho buzerace, z toho že ji opustí, ta sama neví čeho všeho se bojí. Oba se možná bojí práce, nájem platí z čeho? Tipuji, státní příspěvek na bydlení…

5 pimpa,
ten kluk se zaraženě loučil už s matkou, divná rodinka, souhlas.

8
Ludmila
Reagovat

Emil macho a uřvanej komediant, lezl by mi na nervy, Lucie má nízké sebevědomí a nejspíš je z rodiny, kde to taky nebylo růžový, ale ve výsledku byla nejsympatičtější. Martina dost namyšlená, ale jakmile se nešlape podle ní, hroutí se a je dost hysterická a sprostá. Jiří bl divnej, co si to vůbec dovolil šít takhle do Lucie kvůli vzhledu, přišel mi jako povrchní panák, co si hojil svoje nízké sebevědomí na Lucce – vhodné oběti. Vlastně jediný kdo tam měl sebevědomí až na půdu byl Emil.

9
pimpa
Reagovat

7 Ajda No, někde jsem četla, že Lucie už chodí do práce a děti do školky, jenom Emil pořád doma. Nevím, co s tou nohou má, ale v té době, co se to točilo, bral asi nemocenskou a Lucie měla mateřskou. Tak nevím, jak pán rodiny nese situaci, že ho živí ženská! :-)

10
Ajda
Reagovat

9 pimpa,
já hodnotila situaci v době natáčení, kdy byla po šestileté mateřské, nezaměstnaná a on marodil, tak to na začátku vyznělo. Podle manuálu živnostník (nemocenská u OSVČ nebývá buď vůbec, nebo minimum), nakupoval v Makru jak pro malý bufet, přitom chtěl mini porce, sestřih je potvora :-)

Lucka chodí do práce a tak se míň hádají, protože není tolik doma, ale ten chlap své chování nezmění a ona je přizpůsobená. Ve finále je to jejich vztah, co mají, to mají, my s nimi nežijeme :-)
Ta druhá rodina měla taky „svoje“mouchy, lepší nikam do tv nelézt, „divní“ jsme pro druhé asi každý :D

11
růžová kabelka
Reagovat

Slušnej humáč.Normální baba by od takového vzala nohy a děti na ramena a adie.Tenhle pochroumanej a línej týpek si léčil svůj mindrák a sebevědomí na všem kolem sebe.věděl moc dobře,že má doma slepičku,která kdykoliv přiběhne na písknutí jako psík a všechny ty jeho bláboly mu odsouhlasí a splní.Trapáci oba dva,chudáci děti.

12
pimpa
Reagovat

No, u nás by taky našli diváci milion nedostatků, pročež opravdu do tohoto typu pořadů vlezu jen pod pohrůžkou smrti! :D

13
Lenka
Reagovat

K Emilovi snad ani nemám slov, myslím, že lucka by opravdu měla jít k doktorovi, nebo spíš k psychologovi, aby jí vysvětlil, že to, co od Emila zažívá, neni láska, ale týrání. Jediný řešení je od něj utéct.

Lucka mi byla sympatická, ale dokud s emilem bude, tak se ze srabu nevyhrabe a sebevědomí nezíská.

ale na to, co jejich děti zažívaj, mi opravdu přišly víc v pohodě než Vojta a Šimon… záhada.

Martina to trochu moc pojala „já ti Emile ukážu!“, což bylo špatně. ale trochu ji chápu, na Emila bych si taky rychle vytvořila alergii.

Jiří mně přišel nemastnej neslanej, chtěl mít ve všem pořádek, ale sám pro to nic nedělat. A jeho kecy o vzhledu Lucky, to se nedělá, zvlášť málem hned po příjezdu.
Furt se říkalo, jak je rodina aktivní, ale kdyby Lucka nechtěla na lyže a na bowling, tak by možná žádná aktivita nebyla:-))

14
rennnie
Reagovat

Já jsem neviděla ani premiéru, ani opakování. Jen v pátek kousek a stačilo mi to.
Ale příště se budu poctivě dívat a zapojím se do diskuse :-)

15
Lenka
Reagovat

Ale každopádně bych řekla, že to je zajímavější než Vyvolený:)

16
Misánka
Reagovat

Rekap nejlepší!!! I ty předchozí.
Musím pochválit produkci pořadu, sice je to jasné, že se musejí vybírat natolik rozdílné páry, aby vzniklo co nejvíc konfliktů, ale tady je to snad po I. řadě zkombinováno zatím nejlíp (možná ještě sem tam něco z druhé řady).

17
Reagovat

Moc pěkné bylo,jak chudák invalida vylezl na židli, stál na ní s rukama nad hlavou a zase bez problemu slezl. Na 8 očí šel s jednou holí a stačila mu.
Martina mi byla hodně povědomá, nevystupovala už někde? Byla hodně dominantní, a její slovník- samý debil, kretén ap. I když ten komediant Emil asi slovo kretén považoval za pochvalu.
Ví prosím někdo, kolik bude celkem dílů?

18
Mikes2
Reagovat

Emil není ani tak despota jako spíš totální primitiv. A navíc cigoš, u nich je tenhle model chování k manželce skoro závazný.
Co se Lucky týče, tam je to jasný. Naprosto nepohledná holka, o níž kluci nezaškobrtli, takže vzala za vděk i o 13 let starším cigoškým obejdou. Ten samozřejmě na nějaký chráněný sex ani nepomyslel, takže ji hned otěhotněl, ale ze svého hlediska se zachoval nesmírně gentlemansky, když si tu gádžovku vzal. A za tu mu musí být holka do konce života vděčná.
Martina mi přišla jako bezva holka.

Ajdi, dík za videa, já ty RS moc nesleduji, teď jen tu Výměnu, když si vzpomenu. Takže aspoň tak z toho něco vidím.

Přidat komentář

Přidat komentář