Panáček v reality show

Eurosong: Toxique křtili své debutové album Toxique

15. Únor 2008 | napsal(a): | reality show: Eurovision Song Contest

Už se nějak přihodilo, že jsem se tento týden v úterý 12. února zúčastnil křtu debutového alba jednoho z účastníků letošního ročníku Eurosongu – kapely Toxique. Opravdu příjemné hudební překvapení letošního roku. Pro ty co nebyly, malá video Toxique ochutnávka v podobě skladby Story, která byla zahrána jako první přídavek. Musím konstatovat, že zpěvačka, textařka a autorka hudby Klára Vytisková je aktuálně nevyčerpatelným zdrojem energie této kapely. Nebo-li, jestli máte možnost, zajděte si na ně.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Eurovision Song Contest

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
Jana
Reagovat

Já se přiznám, že z Toxigue zas tak odvařená jak jiní lidi nejsem. Hlavně mi vadí ty řeči, že jako jediní byli na eurosongu originální, přinesli něco nového. Jejich hudba není špatná, nicméně zrovna to provedení na eurosongu mi připomínalo parodii na Gwen Stefani. Se vším všudy. Ale ano, proč ne. Okoukává většina, ale ty kecy o originalitě nejsou na místě.

Reagovat

Jana, na české poměry velmi originální :) V celosvětových poměrech určitě někdo podobný styl a show jistě provozuje :)

Ale jak jsem napsal výše, oceňuji autorství. Taková Tereza Kerndlová je jen zpěvačka, což samozřejmě nemusí být vždy na škodu.

3
Jana
Reagovat

To ano, ale na české poměry je originální třeba i La Monde, ale na světové ani omylem. Dneska už být celosvětově originální je téměř zázrak. Každý žánr má svá specifika a podobnost ,když se hledá se najde téměř u všeho. Mě vadí, že tady byla ta podobnost přímo na Gwen, že to až praštilo.

Reagovat

Jana, to se musí pak vytvořit zcela nový směr se zcela novou charakteristikou, třeba ti, co se teď řežou do rukou, aktuálně si nevzpomenu, jak se jmenují :))

5
JJ
Reagovat

Souhlas s Janou, píseň na Eurosongu zněla jako totálně vykradená Gwen. Taky mě Toxique nijak neohromili a už vůbec ne ukázkou na Panáčkovi.
Mohli by zpívat česky – alespoň bych posoudila tu autorskou kvalitu. (vím, měla bych se více učit englisch, ale ….)

6
Jana
Reagovat

Ukončíme to. Tobě se líbí, mě neohromili, každý prostě máme jiný vkus, tak to má být.

7
houbishe
Reagovat

kdo neska nic nevykrade ze :))) nicmene…..hudba dobra..ale show jeste lepsi :))))) a vo to asi slo :)

8
STR
Reagovat

Skrytá reklama .-) No tak to je jedno mě se taky moc nelíbí prostě se mi nelíbilo, že se až moc opičila po svém vzoru ta jako kdyby Sámer začal dělat tance alá Usher a Justin či či Gipsy.cz Gogol Bordelo .-)

9
Emc2
Reagovat

Musim rict ze me ta skladba z eurosongu docela nadchla. Minimalne bylo legracni porovnat jejich zpevacku, ktera si pisen napsala sama a bravurne predvedla v primem prenosu a nadherne zesmesnila jiste vyfabrikovane playbacko-studiove hvezidicky ;)

Mimochodem koukal jsem ze na tom krtu bylo kamer spousta, takze kdyby se vysledny material nekdy v blizke dobe probehl televizi ci byl jakkoli jinak vydan tak doufam ze se o tom na panackovi minimalne dozvime ;)

Reagovat

Emc2, no mám ještě jedno fajné videjko, ale youtube ho nějak nechce pobrat, díky rozměrům. Škoda.

11
Emc2
Reagovat

SUNicko: skoda skoda, co nejaka jina streamovaci sluzba? nebo ho dat jen tak na stazeni pres nejaky fileshare… zajem by urcite byl ;)

Přidat komentář

Přidat komentář