Panáček v reality show

Eurosong 2008 CZ – zfixlované SMS hlasování?

11. Únor 2008 | napsal(a): | reality show: EuroSong

Dnes se na serveru TV Nova objevil článek, který informuje, že zaměstnanci jedné jihlavské firmy museli ze služebních mobilů posílat SMS zprávy, aby podpořili zpěvačku Terezu Kerndlovou v soutěži Eurosong. Nutit je k tomu měl jejich zaměstnavatel. Údajně proto, že firma podporovala vydání nové desky zmíněné zpěvačky a hodilo by se jí tedy její vítězství. Pro ty, kteří Eurosong 2008 CZ sledovali asi nic překvapivého, neb málokdo věřil, že Tereza Kerndlová vyhrála svým zpěvem či díky odhaleným kalhotkám.

„Dochází k nekalému ovlivnění této soutěže. Po obdržení zprávy s návodem na odeslání 10ti SMS z jednotlivého čísla museli vedoucí a jejich podřízení zajistit odeslání těchto 10ti SMS zpráv z jednotlivých firemních telefonů,“ tvrdí v mailu zaměstnanec zmíněné jihlavské firmy. Kolik přesně sms zpráv Kerndlové přišlo se ale zatím neví. Sama Tereza to nechtěla komentovat. Manažer vzkázal, že prý o ničem neví.

Fanoušky má Tereza již nyní

A teď hupky šupky na Toxique

Což mně připomnělo, že dnes jdu se svoji přítulkou na křest alba Toxique, takže k něčemu ten Eurosong přeci jen je, jinak bych tuto super kapelu tak brzy neobjevil. Věřím, že nejsem jediný z Panáčka v reality show, kdo se tam dnes do Lucerna Music Baru vydá :))P.S. Za tip na článek děkuji čtenáři, čtenářce borice. Za odkaz na video Jaje.

související články

Terezo, je to fér? / Blesk.cz, kde se dočtete, že na druhém místě skončil Čechomor a pak Gipsy.cz

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

EuroSong

Diskuze k článku

Počet komentářů: 14
1
Azachiel
Reagovat

A je to venku! Někdy to muselo prasknout! ;)
..jinak hezkou zábavu v Lucerně :D

2
STR
Reagovat

Díky bohu že to je venku a že se něco dít bude !!

4
houbishe
Reagovat

jezisi kristeeeeeee si zpetne poustim tu jeji prisernost hev sam fan a jako…..to se neda poslouchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

nudna tuctovka…nudaaaaaaa megalomozni….

5
Dana
Reagovat

Nechápu,proč se nehlasovalo jen v přímém přenosu po vystoupení všech účastníků, aby se hlasovalo dle výkonu, ne dle příp.oblíbenosti či oblíbenosti u jedné firmy .-(

Reagovat

Dana, snad proto, že nikomu nezáleželo na regulérnosti hlasování. Nic jiného mě nenapadá. Aneb, lze i spekulovat proč zrovna Tereza Kerndlová vystoupila jako úplně první. Aby zfixlované hlasování nebylo tak okaté? :)

7
Jana
Reagovat

vystoupila druhá, ale tohle roli nehrálo,loni POSTUPUJÍCÍ KABÁTI VYSTOUPILI POSLEDNÍ.

8
Nick Flyer
Reagovat

A kdo byl vůbec druhý?

Reagovat

Nick Flyer, dle Blesku (odkaz na patřičný článek u tohoto článku) to byl Čechomor, následován Gipsy.cz

10
Jana
Reagovat

To ale není jisté, možné to je, ale jisté ne.

Reagovat

Jana, jako že to Blesk plácl jen tak? Dle mě má zákulisní info :) Taky jsem si myslel, že Toxique byly výš, ale co už, včerejší koncert jsem si užil a to stačí :)

12
Jana
Reagovat

Zákulisních info je mnoho. Podle mnohých článků skončila loni / rok 2007/ Poulíčková druhá, mimo jiné to psali právě i v tom i v Blesku. Podle jiného zdroje 4. Takže tyhle zdroje nejsou jisté. A letos můžou být taky různé.

http://www.blesk.cz/Clanek184700.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Czech_Republic_in_the_Eurovision_Song_Contest_2007

13
Jana
Reagovat

Jo a mimochodem věřit zrovna zákulisním informacím v Blesku je hodně nejisté. Už mnohokrát tam psali nesmyslná čísla., nesmyslné výsledky. A to šlo o čísla, která se dala jinda zkontrolovat. Což tady nejde, ale ono je to vlastně jedno. I kdyby to byla pravda, moc by mi to nevadilo. Jen jim prostě nevěřím, mám s jejich zprávami hodně blbé zkušenosti.

14
Nick Flyer
Reagovat

Suníčko: tak to jsem pro to, aby jeli druzí :-P
Než ostuda s Kerndlovou :-!

Přidat komentář

Přidat komentář