Panáček v reality show

Hádky ohledně vyhození Nika završil fiktivní pohřeb v Hotelu Paradise

7. Červen 2012 | napsal(a): | reality show: Hotel Paradise


Dnes to na Panáčkovi žije Hotelom Paradise a aby ste mali pod čím diskutovať, pustime sa do najdôležitejších udalostí včerajšieho večera. GAME OVER pre Nika sa zmenilo po jeho odchode na peklo v raji, hádky po párovaní mali silný náboj a každý obviňoval každého. Toto tu ešte nebolo – smútočný ceremionál. Nela si pripísala nový titul – moderátorka raja a sprievodný hlas smútočnej ceremónie. Do raja vstúpila nová hráčka Lenka (foto v článku).

Hádky kvôli Nikovi so smútočným ceremoniálom

Niko za sebou zatvoril dvere v Hoteli Paradise a ostatní súťažiaci sa pustili do vlasov. Niki obviňovala Michala a Lily, Martin obviňoval Niki, Rocky zuřil na Miša (perla: „Michal nedá dohromady souvislou větu…“). Daniela sa tiež pripojila k obvineniu Miša. Nela sa prizerala, Gino sa prizeral. Mirek sa usmieval. Nakoniec všetko dobre dopadlo a spoločne všetci zasadli na kreslá, smutne sa na seba pozerali a zahájali smútočný ceremionál. Ak toto videl Niko, predpokladám, že to bol smiech cez slzy. Na smútočnom ceremionáli viacerí ocenili Nikove vlastnosti, zaspomínali si na niektoré udalosti.
Nela: Nik, byl srdcař, byl vtipnej, zábavnej a mali sme ho všichni rádi.
Mirek: My sme sa Nikem iba smáli, my sme se iba bavili a za to mu děkuju.
Lily: Keď sa na mňa usmial, dostal ma do kolien. Ja som bola úplne hotová z neho.
Viktor: Byl to dobrák, určitě.
Dominika: Pamätám si jeho vetu… Domi, počúvaj na ničom mi tu nezáleží, len na tej Niki.
Martin: Ty seš vůl, už teď mi chybíš, nikdy na tebe nezapomenu. Dáme fitko.
Daniela: Přijal mě mezi sebe a jsem si jistá, že bys mě zastal v jakékoliv situaci. Vážím si ho.
Rocky: Kdybych věděl, že to takhle dopadne, tak bych si Niki nevybral.
Mišo: Najhoršie bolo, keď som sa s ním dnes najmenej bavil, to ma najviac sralo, to ma najviac štvalo. Dúfam, že to pochopí.
Niki: Mně nikdy Niko neřekl křivé slovo. Kdyby se tu o nic nehrálo, tak jsem s Nikem i 5 měsíců, nevadilo by mi to. Budu se těšit na mámu a na něj.

Boj o Rockyho pokračuje, Mirek Nele neverí

Rocky to v hoteli nemá ľahké, je na roztrhanie a dokonca je najsilnejší hráč (to tvrdia ženské Paradajky). Dominika sa priznala Niki, že k Rockymu niečo cíti. Nela s Niki sa bavia, Dominika sa trápi a svoje city prejaví aj Rockymu. Rocky rovnaké pocity nezdieľa a Dominika si uvedomuje, že stráca na hráčskej sile.

Aj keď si Mirek pri párovaní vybral Nelu, neverí jej. Svoj názor si z taktického hľadiska necháva pre seba, Nele však tvrdí, že jej verí. „Opravdu nevím, co od ní mám čekat. Nela je mrcha, nevěrím ji, nedám sa namotat.“

M. Gavriely vystriedala Nela

Novou moderátorkou Hotela Paradise sa stala Nela. Musím uznať, že jej výkon bol ďaleko lepší. Dievčatá vyrábali bulvárne reportáže. Tú najvtipnejšiu pripravila Daniela, ktorá spovedala Nelu s Mirkom: riešila sa výška, porovnávanie s Leom – holohlavý, potetovaný s ementálom na bruchu. Dominika spracovala reportáž o vzťahu s Lily a Michalom. Atmosféra sa vyhrotila pri Nelinej reportáží, v ktorej vyzvedala Niki a Rockyho.

Do raja prichádza Lenka


Novou hráčkou sa stala červenovlasá Lenka, na ktorú sa ihneď zavesila Nela. Opäť jej ukázala celý hotel. Za túto činnosť si vyslúži negatívne reakcie, najväčšiu kritiku schytá od Daniely. Nela kričí na Danielu: „odvčerejška som začala hrát!“ Máme sa na čo tešiť :)

Elko

Reality show = pre niekoho odpad, pre niekoho zábava. Panáček patrí medzi najlepšie portály, ktoré informujú o reality show. Vďaka Panáčkovi som spoznal mnohých ľudí, s ktorými som zostal v kontakte doteraz... a aj preto mám rád Panáčka ;-)

Hotel Paradise

Diskuze k článku

Počet komentářů: 224
1
howdy
Reagovat

Pstros zacal od vcerejska hrat ???!!?? A v ramci ceho se nam tedy tak umelecky predvadela doposud ? Heeerecka.
Nejlepsi by bylo tam vratit Natalii, kubanec by si zase masiroval kudrnatou dutou hlavu a nevedel by kam s ocickama.
Mpucnej cerv je podvratak a v realu to musi byt strasny hajzl Je mi zle uz jen z tech jeho krysich ocek. Pstrosovi ho preju, koledovala si o takoveho bezpaterniho lysohlavka od zacatku.
Kubanec, Cerv a Pstros – OUT !!!
Niko – IN
Niki – klecet na hrach !
Pateticky Michal – do ochotniockeho divadla.

2
Adéla
Reagovat

Elko – pěkný rekap. Přidávám se k názoru, že všechny tři reportérky byly včera lepší než Martinka G. Jinak jsem se u včerejšího sestřihu nasmála, pohřeb neměl chybu a královnou „věty do penálu“ se stává Nikolka! Ty její citáty jsou nesmrtelné. „Rocky, my za nic, vůbec za nic nemůžem“ atd. Halivúd je pro ni malý!!!

3
Miky
Reagovat

Elko, rekap výborný …

1/ čo sa týka našich Paradajok – reportérok a ich porovnania s Gavriely, tak túto moderátorku prekoná aj čerstvo vyliahnutá opica, takže žiadne umenie nebolo potrebné

2/ predpokladám, že Castro podľa hesla “ kdo ješte neměl zrzavou, neví co je láska“, zoberie útokom Lenku II., teda aspoň v nočných hodinách, na hru cez deň ostane Hafík

4
anja
Reagovat

hm přijde zrzka :) to tam ještě nebylo :D

včera jsem lehla z debaty čivaváka a Nely v posteli. Nela čekala pravděpodobně od Čivky prudkou romantiku a obdiv svého bobana a on místo toho na ní vytáh spekulace o taktice a krabičkovou dietu :DD

5
Elko
Reagovat

Ďakujem… ak by boli české texty zle napísané. Napíšte sem, opravím to. Prepisoval som to z hovoreného slova :-)

Včera pri ceromónií som sa nechcel smiať, bolo to od nich pekné ako si uctili živého Nika, ale keď prišiel Martin a povedal ty seš vůl, dáme fitko… tak to sa jednoducho nedalo :-)

6
Elko
Reagovat

4: jóóó, to som tam ešte zabudol pri nich spomenúť :D

7
anja
Reagovat

Elko, si nemůžu pomoct, ale když vidím ten Martinův vysmátý obličej přes celou obrazovku, přijde mi, že tam ten hráčský duch Nika zůstal, že Martin je stejný lážo plážo kávička no stress :))

8
sisina
Reagovat

Mirda je naopak výbornej prototyp hráče. Chápe, že je to hra. O PRACHY. Není zatíženej počtem dní tam strávenejch, ani zbytečnou snahou hledat lásky, spřízněný duše či kámoše, protože moc dobře ví, proč tam je.A neskryvá to. Já mu fandím.Ale je moc,mladej, Viktor ho možná dostane.Nikole bych dala na prdel, tyhle holky nesnáším.Svatá a ještě animátorka.

9
anja
Reagovat

7 doplním – jakože ty záběry na ně jak jsou – všichni jsou tam nabuzení na finále, takoví jakože ve střehu, v očích strach a zmatek, jen Martin poživačně rozvalený ve zpovědce a bere to tam celé jako opalovačku a wellnes :)) vyletět teď nemůže, takže klídek :))

10
Hooper
Reagovat

8 – souhlas, čivavák je hráč, líbí se mi. A pro začátek doufám, že se s Viktorem spojí, jen ať zbytku pěkně natrhnou zadnice.

11
sisina
Reagovat

Martin je malinko hloupý.Ale je milej. Ten se nedá ani namotat, protože by se nikdy nerozmotal.

12
Elko
Reagovat

8: jo, Mirda je hráč a sám Mirek sa tým netají, že tam prišiel hrať, pretože prišiel už tesne pred finále… otázne je či sa mu to podarí a som zvedavý na ich vzťah s Nelou, kto koho bude skopávať z postele :)

Napríklad taká Nela nám len dnes oznámi, halóóó, že začne hrať teraz. Každý má inú stratégiu v tejto hre :-)

13
Macík
Reagovat

…Elko, super rekap…je fajn, že si vypichol „smuteční vzpomínkovou řeč“ všech účastníků, páč to je fakt kláda…ta Martinova řeč nemá chybu :-DD

7) Anjo, Martin je fakt požitkář a pokud není s Neluš na cimře, tak i pohodář :-D …řechtala jsem se, jak požitkářsky vošmatával Domču, a bylo mu úúplně šumák, co mu právě říká :-D

3) Miky, tvůj předpoklad by se mohl splnit :-D

14
sisina
Reagovat

12 Jo strategie, já bych měla žaludecní vředy po 14 dnech.Obdiv všem, že jim ještě nehráblo. A co teprve návrat do reality domova, to bude taky něcíčko…A ještě k Nele…té Mirek moc pomohl, začala víc myslet našla v něm dobryho parťáka, teď jen, kdo koho přečůrá dřív.

15
Evka
Reagovat

Fiktivní pohřeb ? – koméédie !

16
Melanie
Reagovat

Tak Nela začíná hrát až od teď! To se máme na co těšit, jestliže to, co doteď předváděla, ještě nebyla hra. :o)
Včera vůbec padaly dobrý hlášky, díky za připomenutí v rekapu. Pobavil mě Viktor, jak hned využil situace a začal do Nely hustit, N&N je prostě třeba rozeštvat. A jak Martinovi svítily očíčka při představě, že by konečně mohl rozvíjet vztah. A jak si Mirek začíná namotávat Nelu.

17
Kost
Reagovat

Nikola je strašná, svině zákeřná. Vím to od začátku, ale že takhle moc jsem netušil. Důležitá je jak zvonek na kolo, mrcha.

18
Macík
Reagovat

17) vono to nebude tak horký :-D

19
Melanie
Reagovat

15 Evka: Já jsem si živě představovala, jak při tom „pohřbu“ o kousek dál v jiném hotelu Niko vesele paří s Naty, Janou, Tomášem, možná ještě s Terezou…

20
anja
Reagovat

19 Melanie, přesně! já taktéž :)))

21
Macík
Reagovat

…tak jsem přemejšlela nad vikinou :-D…jestli on nevymyslel plán v následujícím sledu…1) nakukat Dáje, že vymáznou médana, když si stoupne za ní …2) počítat s tím, že Dája všechno vyzvoní Nikole a ta tudíž bude zpracovávat tuhle „tajnou“ verzi a podle toho médana nasměruje… 3) vyslat Domču za Lili s nahlodávací strategií, že médan vždycky upřednostní Nikol…4) kotoulistovi, kterej neví co …už jen poradit – stoupni si za Lili…s dodatkem, kterej jsme slyšeli „a mám to u tebe Michale, pamatuj si to“… :-DD …super hra :-DD…pokud to teda tak bylo a když se na ten sled událostí zpětně dívám, tak tomu lecos nasvědčuje, no ni ?

22
chacha
Reagovat

1 howdy: cool coment :D ackoli je vnimam jinak, tak se mi tvuj prispevek libi

23
Thybaumont
Reagovat

Vikina se vyzná v lidech, určitě v lidech, kteří jsou tak lehce čitelní, jako je Trojanka2. Ta je naprosto nejhorší z holek, co v tom hotelu od začátku byly. Ten její pláč.. Chci, chci být taky velkým hráčem mě dostal:-). A kubánec křupan, ten je mi taky záhadou. Asi se sprchuje feromonama, protože si jinak nedokážu vysvětlit tu jeho popularitu. Huhlavej týpek, co si klidně při rozhovoru čistí uši, štourá v zubech, vulgárně řve a evidentně má násilnický sklony, to má být fakt partner do finále?

24
chacha
Reagovat

17 Kost – Nikola je uplně normální mladá holka. Žádný charakterový vady krom sebestřednosti nepozoruju. Trochu moc řeší – to souvisí s mírou inteligence a vlastní psychikou. Její pozitivum je, že se snaží aktivně dostat k cíli na rozdíl od trpného vyčkávání kdy jí cíl spadne do klína. Tím se řadí do kategorie schopných. Není neomylná, není stoprocentní, není anděl…. A KDO JE? vzhledem k tomu, že na některé tak muže působit dochází následně ke zkamání (to bych od ní nečekal, od jiného je to kosher, od ní ne). Nic víc, nic míň.

25
chacha
Reagovat

23 Thybaumont: Kubánec je prototyp chlapa – lovec a ochránce

26
Macík
Reagovat

23)… mě teda Dájina taky dostává… „jááá chci“ a vybavím si marfuš pod jedlí :-DD …huhla ?… i beďary si mačká při rohovorech .-D

27
Macík
Reagovat

25) hm, s kancem na zádech…by mu to seklo :-D

28
Petra
Reagovat

23 – „se sprchuje feromonama“ – dobra hlaska :)) Tiez si to inac neviem vysvetlit…

29
Thybaumont
Reagovat

Nevím, Nika jsem moc nemusel, protože žádnou hráčskou iniciativou nedisponoval, ale není huhla přesně to samé? Nikdy nenavrhnul nějaký postup, teda krom toho, jak chtěl opít Naty a strčit ji do postele Tomáše. Niko poslouchal příkazy aspon s grácií :-) Tenhle jen řve. Nikola ho chtěla jen proto, že si ho vybrala Nela, jinak nerozumím tomu tahu. Pokud chtěla teda hrát tvrději, měla si vzít Viktora.

30
Valerie
Reagovat

25 – No jo, čím víc řevu, tím víc chlap. :D

Zkoukla jsem včerejší díl a chtěla se rozepsat, ale pak mi došlo, že se dá včerejší díl jednoduše shrnout oblíbenou hláškou mé neoblíbené hráčky. Bylo to trapný.

31
Macík
Reagovat

29) no a to je právě to, co většina z nás nechápe, proč si nevybrala Viktora ??? já teda stále netuším, jak to ve finále bude, jestli vyhrává pár nebo jen jeden paradajec ???…pak teda kdyby mělo dojít k souboji o výhru mezi dvěma v tom páru…tak by asi Nikol proti Vikoušovi, neměla šanci, kdežto s dutohlávkou by to měla jednodušší ???

32
Hooper
Reagovat

31: Už asi tak popáté – vítězem je JEDEN PARADAJEC.

33
Petra
Reagovat

31 – normalne v HP vyhrava jednotlivec.

34
Valerie
Reagovat

29 – Mě hlavně baví ty její kecy, jak ho pořád vodila za ručičku a táhla sebou. A kdo tahal jí ze sraček, když se hroutila a byla u dna? Bez něj by to tam psychicky nedala, koza pitomá. *facepalm*

35
Macík
Reagovat

31) tak dík :-D… to víš…já mám často taky duto :-D…takže ze 4 pradajců, tedy ze dvou párů budou SMSkami vybírat lidi, jo ?

36
Valerie
Reagovat

Příchod nové dívky bude taky vtipnej, jak se hádají a ona na ně kouká jak na tenise. :D

37
Valerie
Reagovat

35 – Ne, výhru dostane Nela za příslib kariéry, protože na vyplacení nejsou prachy. Ale pomocí sms zaplácnou snad aspoň část soudních výloh. :D

38
Macík
Reagovat

36) :-DDD…vpravo…vlevo…

39
Thybaumont
Reagovat

31. Spíš by neměla šanci proti Nikovi, jestli budou rozhodovat smsky. Vypadnutím Nika se zvedla hysterie i tady. Od pár fanynek jsem čekal každou chvilku i demonstrativní sebevraždy na protest toho, jak podlí soutěžící vyhodili jejich modlu. Takže i Nikolina obhajoba, ja za tohle nemá vinu, mi trochu přijde pro kamery. Včera taky tomu Mišovi říkala, že by existovalo tisíc možností, kam si stoupnout, aby Niko nevypadl. Ov v celku vtipně i realisticky odpověděl, že sice ano, ale tisíckrát by vypadl on sám :-)

40
Macík
Reagovat

37) :-DDD …tak, to jste měli říct hned :-D…tady zbytečně řešíím …

41
Prochor
Reagovat

No jo. Nikola se konečně ukazuje jaká doopravdy je. A už jí tu hezkou fasádu a řečičky nikdo nežere.

42
Elko
Reagovat

36: dobrý postreh :D

43
Miky
Reagovat

39)
Tú hystériu a tie demonštratívne samovražedné sklony viem vcelku pochopiť,

nakoľko sa mi v pamäti vybavuje môj hrozný zážitok, ktorému sa asi vyrovná iba predvčerajšia Nikova smrť v HP :)
A to, keď som ako 11-ročný v našom dedinskom kine videl toho odporného, slizkého a neviemakého ale všetkými nenávideného Rolinsa, ako v závere 3. dielu zastrelil Vinetoua.
A to mi vtedy nikto nezaslal na žiadnom fejsbúku – na vlastné oči na plátne som to videl…

44
Macík
Reagovat

39) jo, tak s tím počtem možností…tedy s celym tisícem, to mne přesvědčilo, že je označována za „hráče“ …právem :-D …a i když by to byl tisíckrát Michal, kterej by vypad, to už neřešila …každý přeci hraje „sám za sebe“, kromě teda Michala, kterej se měl, podle Nikol, nejspíš obětovat pro kamaráda :-DD

45
Evka
Reagovat

Jako výhru dostane Nela uvádět další Nelarajs, protože v tom byla přeci zase tak dobrá.

46
sisina
Reagovat

37 Nelča už má kariéru slušně rozjetou – do praku.

47
XMAN
Reagovat

Nikola je naprosto neuvěřitelná vypatlaná a falešná píííííča největší ze všech co tam byli!!!!!Jestli by ty prachy měli dát takovýhle debilní vypatlaný štětce, tak to ať s něma radši zatopěj!!!!!! Já tu falešnou děvku nemůžu ani vidět bože. Fakt je lepší se na to nedívat, na tu trapárnu. Nebo ten Rocky – většího čuráka jsem už dlouho neviděl, odporná namachrovaná agresivní opice, měli by ho zavřít někam do klece na pokusy. Viktor, Martin, možná ten Mišo a Mirek. To jsou normální lidi, kteří by si tu výhru zasloužili. Je to ale stejně totální odpad tenhleten pořad. Jsem rád že už to nesleduju pravidelně a i takhle mi to bohatě stačí :-P

48
sisina
Reagovat

38 pardon

49
XMAN
Reagovat

A ta špinavá arogantní šlapka Nela si tu výhru samozřejmě taky absolutně nezaslouží, to by opravdu byl pořad o tom jak namachrovaná kurvička k penězům přišla. Já se omlouvám za ty výrazy všem kterým to vadí ale když já ty některé soutěžící přesně takhle vidím a lépe bych to prostě nepopsal.

50
Macík
Reagovat

…tak lidi, mně se nějak posunuly řádky …vám taky ?

51
Macík
Reagovat

XMAN…se neomlouvej, sranda musí bejt :-DD

52
XMAN
Reagovat

Ta Dominika je taky dobrá piča že se zamilovala do té hnusné kubánské opice :-D To si vždycky člověk udělá o těch děvčatech obrázek podle jejich vkusu na chlapy. Stejně blbá a pitomá byla bohužel i Natálie, i když to jinak byla sympatická holka.

53
Elko
Reagovat

50: už by to malo byť OK.

54
Thybaumont
Reagovat

45 taky nevěřím, že by ona byla nějakým taktickým hráčem. ze začátku řešila do zblbnutí, jak Beránka nepřitahuje,, po jeho vypadnutí, pak běhala po hotelu a všem se pletla do života tím, jak řešila jejich problémy. Pořád v tom není nic taktického teda:-). Povedl se jí jen ten tah s vypadnutím Naty, což zase podělal velkej stratég Vikina. A ted udělala spíš botu, Rocky jako partner do finále a vina za vypadnutí Nika.

55
anja
Reagovat

25 chacha, Rocky lovec? :)) to v žádném případě…… Brumla je takový brumla prostě, snadná a jednoduchá kořist, týpek co sází na tu svou exotickou vizáž. Vždyť on sám pokaždé, když přijde nová kost, tak na kameru mele to stejné, že by si s „ní dokázal představit něco víc“, líbí se mu každá, která ho jde obírat, tulit se k němu… a že by byl nějaký ochránce, o tom taky pochybuju. Vyštěkává a vyhrožuje fackama, protože ví, že na pěstní souboj tam nikdy nemůže dojít.

Thy se s charakteristikou Rockyho trefil dokonale.

56
sisina
Reagovat

Čísla si tady skáčou jak kubánci na holky.

57
XMAN
Reagovat

Nemyslím si že v téhle fázi hry by bylo vypadnutí Nika ještě nějaká velká škoda. On byl Niko v pohodě, já ho měl jako člověka moc rád, byl to fakt dobrák od kosti. Bohužel se ukázal jako člověk který nedokáže prosadit svůj vlastná názor a stal se z něj jen poslušný pejsek štětek Nely a Nikoly….to jeho dobráctví mu bylo spíš na škodu, protože se hrozně snadno nechal ovlivnit. Takže je vlastně nakonec asi lepší že už je pryč a ta prostitutka Trojanová je tím oslabena. A může si za to sama kráva :-D Já bych jí i tu nasranou kubánskou držku tak vypleskal, až by jim z toho dobře nebylo. Ti by se posrali, hajzlové.

58
anja
Reagovat

XMAn já tě asi miluju :DDDD

59
Hooper
Reagovat

A bude svatba, bude!

60
dessin
Reagovat

23 a spol: ad Rocky… ja rikam porad ze je to krasnej chlap, byt jsem v mensine. On je presne ten agresivni hulvat, co baby pritahuje – neco jako kozata blondyna pro chlapy. A to je Rocky… exotickej, drsnej, primej… jasne ze cim ma zenska vic rozumu, tim min je pro ni pritazlivej pac je prave kvuli temto vlastnostem nepouzitelnej do zivota, ale hormony bouri dobre :)

61
Elko
Reagovat

XMAN: ja by som si ťa tak rád pozrel v HP spolu s nimi… ale to by nás asi nestačili ani hodinové epizódy. Teba by podľa mňa dávali aj v špeciálnych epizódach.

62
XMAN
Reagovat

Já nevím ale může mi někdo vysvětlit jak se někomu ta věčně nasraná, odporná, hnusná, agresivní, primitivní a dementní kubánská držka, která neumí pomalu ani mluvit ani se chovat může vůbec někomu líbit? To jako stačí bejt exotickej a je jedno jestli ste třeba medvěd nebo vraždící šimpanz? To jsou mi záhady….bych tu Natálii nebo Dominiku zavřel na noc do klece s pořádně nadrženým gorilým samcem a to by si možná užily víc než s touhle odpornou kubánskou špínou. Pak by je snad tyhle zvrhlé choutky aspoň na čas přešly, pokud by je už neodradily napořád.

63
Macík
Reagovat

54) …mně utkvěl v paměti…první den v ráji…Nikola čučí do šuplíku a téměř s hysterickým výrazem …“šmarjáá, tady není fééén???“ :-DD…ale je fakt, že od tý doby, co byla plačkovym ocáskem, se docela změnila… :-D pravda, snaží se hrát a není zrovna pasivní jako někteří, ale v porovnání s Vikoušem, není tak dobrý stratég…občas trošku mimo, ale snaživá je, to jo! :-D

64
sisina
Reagovat

Rocky za to snad ani nemůže, to je jiná mentalita, cizí krev, navíc trochu tupec a dílo se nezdařilo.Možná má sebou fakt ňákou lahvicku s feromonama, tak hlavně aby se mu někde nerozprskla, to by byl skupinový sex.

65
Valerie
Reagovat

60 – No jo, ale pak otevře hubu a začne ze sebe pracně soukat nesouvislé věty, no tragedie… To když už vzít v důsledku hormonální bouře domů, tak rozhodně vykopnout ještě před snídaní.

66
XMAN
Reagovat

Já myslím že kdyby tam místo Rockyho šoupli nějakou opici, tak by to nikdo ani nepoznal a holky by se tam k němu tulily stejně jako teď. Akorát by ta opice asi byla inteligentnější a méně agresivní než on.

67
anja
Reagovat

60 dessin, drsného na Rockym teda ale já nevidím nic….. exotický, přímý a místo drsný dej drzý, v tom případě souhlas :)))

ale máš pravdu, že ten exotický a poloprimitivní vzhled nás ženské rajcuje. Mně teda ne, Rocky není můj typ, ale kámoška, když vidí něco takového snědého, masitého, opičího jak sedí a čumí na baru, tak se jde hned kolem toho vlnit a přestává vnímat svět.

Jako lovec, ochránce, drsňák mi tam vycházel jen Vlado :) ten se mi líbil, to byl můj typ, takový škaredý chlap :)))

68
XMAN
Reagovat

Máte opravdu zvláštní vkus na chlapy. Rocky je tam největší hnusák ze všech chlapů co tam byli a jsou. Já kdybych byl ženská, tak by se mi líbil asi Viktor, Martin nebo ten Mirek.

69
anja
Reagovat

65 Val, hehe :)) anebo domů vůbec nebrat

70
radek
Reagovat

7
Souhlas, jen nesouhlasim s tim, ze je Martin jako Niko. martin se umi dobre branit, kdyz dojde na vec a buchnou mu saze.

11 nesouhlasim. Martin neni hloupej. Jen jen v necem naivnejsi, ale to po nataceni nebude.

71
anja
Reagovat

68 XMAN, no Mirďa je u mne s těma svýma 168 cm dost pasé, když já mám skoro 180 :DDD

72
k
Reagovat

XMAN – ráda tě čtu a nevadí mi ani když nadáváš, což ostatně děláš dost často, ale u Rockyho už mi přijde, že to přerůstá do rasistickýma urážek a tady já teda říkám STOP. Někoho permanentně nazývat opicí, vzývat ať je danej na pokusy nebo odstřelenej u zdi, jo jasně „legrace“ ale tohle se mi hnusí a divím se, že je to tu klidně tolerováno. Klidně mu nadávej těma nejhoršíma nadávkama (i když taky si myslím, že názor se dá vyjádřit kultivovaněji), ale ne s tímhle zabarvením.

73
Hooper
Reagovat

71: na českém webu má čivavák napsáno 170 cm, to už roste do země?:-)

74
Thybaumont
Reagovat

63 hergot, dal jsem odeslat svůj elaborát, a on se mi ztratil, zkusím znovu:-). Na Nikole mě především vadila od začátku hlavněš jedna věc. To její „převyprávění“ co kdy kdo řekl. SWvé by o tom mohli vyprávět Romeo a Klaudie. Nebo si tu informaci vymyslela zcela novou a na otázku, kdo to říkal, odpověděla.. říkají to všichni. Nebo si vzpomínám, jak vniklo slovo manipulátor do hotelu. Romeo nazval Nelu velkou hráčkou, sice ironicky, ale přesně takhle. Hafík přiklusal k Nele a převyprávěla jí to tak, že o ní Romeo prohlašuje, že je manipulátor. Nela si to šla vyřídit a vznikla ohromná hádka, kdy Niko potvrdil Romeova slova.. a hafík?? Bezelstně prohlásí, že si spletla slovo. Já osobně bych ji zabil :-) Od tý doby, slovo manipulátor žije svým životem, zcela jako falešník… stratég tam zatím žádný není. Ještě silní a slabí hráči :-))

75
Petra
Reagovat

60 – krasnej chlap?? Tak mozno zo vzdialenosti 10m, ked neotvori tlamu a nema na hlave tu cepicu s ksiltom dozadu :))

76
Valerie
Reagovat

Tak schválně kdo poletí příště? Nějaké tipy? Macíku? :D

77
chacha
Reagovat

55 Anja – Ty mi tady zpochybňuješ Kubáncovo lovecké vlohy? :D

Bez keců a přemlouvání, kolik ryb se chytilo v jeho síti? :) Brumla je – taky, to nevyvracim, ale zároveň je prototyp chlapa. Nepotřebuje kecat a pitvořit se, aby něco vyjádřil, někoho sbalil, ovlivnil, nepotřebuje něco vymýšlet, vysvětlovat, počítat.

Stačí mu tradiční chlapský zbraně – charisma a zastrašování. Ano je to primitivní, ano nejsou v tom věcné argumenty, ale v tom tkví tradiční vnímání chlapa – „demonstrace síly“. A v tom vidí sílu i Nikola s Nelou – on se nenechá prototypem Viktora – Mirka – Romea zlomit a zavázat jako Andulka a o ženským jde a to jim uplně stačí :)

78
Macík
Reagovat

63) no, pokud by „převyprávění“ a “ informace vařený z vody“ byly součástí strategie, tak v tom nevidím problém, páč v podobných formátech tento jev není výjimkou, takže lišácký překrucování mi nevadí :-D…otázkou je, zda-li je to zrovna případ Nikoly, což si nemyslím, páč toho tolik namele a navymejšlí, že musí mít v hlavě takovej guláš …že snad ani neví, čí je …a pak mi vadí, že není schopná pochopit, že i ostatní mají právo hrát, což tedy není jediná, která to, o co se snaží sama, dokolečka vyčítá ostatním…kdyby byla hráč, tak by to prostě neřešila…:-D …proto ji za hráče spíš nepovažuji, ale můžu se mýlit :-D

79
sisina
Reagovat

70 Pro mě je malinko hloupej.Malá slovní zásoba,plete si slova a tak…Chytrýho mám doma,tak posuzuju.

80
Macík
Reagovat

76) já jo ??? no tak dobře, …poletí Domča :-DDD

81
Elko
Reagovat

80: keď tipuje Macík, tak Domča nepoletí :-)
Anja – tak ty máš 180, pekná výška :-)

82
Valerie
Reagovat

80 – super, to jsem chtěla slyšet. :D
Dinosauři by potřebovali čistku jako sůl a jedno z velkých N by se mělo odebrat na chatu. To by se mi líbilo. :)

83
ucho
Reagovat

Nevím, jestli je to jen můj pohled, ale já mám od samého začátku HP pocit, že Nikol všechen pláč hraje. Xichty dělá dobrý, lomí rukama pěkně, až na to, že má vždycky SUCHÝ VOKO . (v porovnání s pohnutím např Kotoulisty je to naprosto markantní) Slzu se jí podaří vytlačit jen velmi málo kdy. I při vyhazovu Nika to nebylo jinak, podezřívám ji, že ty šminečky si nakonec rozpatlala slinkami :)

84
Macík
Reagovat

…fíííha, Anja…180 !…no to já mám výšku malýho Mirdy :-DDD

86
chacha
Reagovat

70 Radku Martin neni opravdu hloupej, je jen trošičku omezenej, píšu to bez urážky, mám ho rád osatně jako všechny soutěžící, nicméně žádnej lumen to neni. Chceš-li jinak, není neschopen, je schopen ale jen velmi málo a postupně jedno po druhém, nadhled, celistvý závěr a přemýšlení do budoucna se od něj nedočkáš.

87
Macík
Reagovat

83) dyť jí z vočí tekly černý vodopády :-DD

88
Macík
Reagovat

86) já tuším, čeho je schopen…muhehehe …

89
Thybaumont
Reagovat

78..přesně tak, poprvé v životě je asi v pozici leadera, tedy poprvé v životě se za něj asi považuje, tudíž se o svou pozici jen velmi bojí a proto ta panika při zjištění, že i ostatní umí trochu taktizovat, Jao jsem nikomu nefandil po odchodu Romea, tak přeju Lily, protože to je voda, co břehy mele. Vyřazení Nika, bylo skvělé rozhodnutí. Kdyby chlapec, aspon trochu se posnažil, kdyby jí řekl, že na Niky už kašle, že ho odkopla, mohl ve hře zůstat. Takhle se svou loajálností už asi sedí v letadle.

90
Macík
Reagovat

82) :-DDD

91
Adéla
Reagovat

Co se týká Hafíka, už jsem se lekla, že jsem ji blbě odhadla a ona je velká hráčka, ale můj první dojem nezklamal – je to slepice. Včera se zase projevila, když pořád dokola mlela kdo nezachránil Nika a bla bla bla a běhala a řešila a bulila a chlastala. Za pár dní 100%skočí po Mišovi. Někdy bych ji s takovu chutí chytla za tu kytku v pačesech….

92
Adéla
Reagovat

No a ještě ubrečený kotoulista, nechci být zlá, ale to jeho bulení je taky trapný. Je tam týden i s cestou a řve jako tele kvůli každé blbosti. Já nevím co to dneska roste za chlapi?

93
Valerie
Reagovat

89 – Lili si získává můj respekt, klidně by poslala domů Gina a nebála se vykopnout všeobecně oblíbeného Nika, když nedostala žádoucí odpověď. Stejně tak je na ní vidět, že nějakou velkou trojku má na salámu. Jen pro její dobro doufám, že Mišo nezačne blbnout, až Niky zas rozpustí řasenku.

94
Petra
Reagovat

85 – Dalsia co prisla vyhodit „silneho hraca“ („Slabého hráča nepotrebujem vyhodiť“), stavila bych sa, ze vyhodi Liviu…

95
dessin
Reagovat

Me se proste Rocky jako chlap libi, no :) A nestydim se za to a vim ze vam se tady nelibi ale ja se hrde hlasim k tomu ze ano, libi. Libil se mi uz na fotkach nez tam vlezl, libi se mi i ted (mluvim o fyzickem vzhledu a pritazlivosti).
IMHO! Je to krasnej chlap… s tim by to slo :)))))

(proc maji devkari nejvetsi uspech? pac jim holky samy skacou do psotele ve vidine super sexu podlozenyho pocitem zkroceni agresivniho samecka a s kapkou nadeje ze zrovna JA ho zmenim :)))

96
Macík
Reagovat

89) pravda, Liv se na první pohled nezdá, „tichá voda“ :-D… i když je fakt, že ji trošku přesvědčovali, aby vyšoupla Nika…ale dokázala to…lecos si nechává pro sebe a nevykřikuje svoje názory na celej paradajs…tak uvidíme, jak bude pokračovat dál :-D

Niko, byl možná trošku „raněnej“ a asi mu to bylo už šumák…na mně působil jako flegma, kterej si prostě dal tu kávičku, cigárko a byl vysmátej :-D Nikola v něm měla stopro jistotu, že ji nikdáá nepodrazí :-DD…a vybere si brumlu…prej je dva v jednom, tedy Niko + Viko…muhehehe, to těžko, páč brumlíkovi chybí to hlavní…mozek :-DD

97
Macík
Reagovat

95) …mně se taky líbí…hlavně teda voči se mi líběj…:-DD …jen by nesměl otevřít hubu, no :-DD

98
Thybaumont
Reagovat

Trojanka 2 taky se podílela na plánu vyhodit Nika, ale včera plká sestře, že ho můžou příště pomstít. Ta je tam fakt omylem.

99
Evka
Reagovat

Tak nová dívčina chce vyhodit silného hráče. No tak by to neměla moc roztrubovat, nebo s ní zametou jako s Mirkem.

100
anja
Reagovat

94 Petra :))) vzala jsi mi to z klávesnice – zrzka usoudí, že nejsilnější hráčka je Livia, když tak takticky a hráčsky a chladnokrevně vyhodila silného hráče Nika….. a máme to! :D

77 chacha, lovec je chlap, který si vybírá né snadnou kořist. Chlap, kterého baví, že ho ta ženská nechce, baví ho jít třeba přes překážky prvotního nezájmu. A je jedno jak ten chlap tu ženskou nakonec sbalí, jestli kecama nebo čím. Chlapa lovce by nebavilo mít ženskou, která se na něj sama pověsí. To by nebyl lovec, ale sběrač :)) takhle se chlapi dělí, ne? dokonce je o tom nějaký song :))

Brumla to je taková sladká mucholapka, 80 procentům bab se může líbit a velká část z nich se jdou na něho nalepit. On mrkne co se samo nalepilo, něco setřese a s tím zbytkem pak stejně neví co by proved a kterou by si vybral – jestli Dáju nebo Naty, anebo Domču anebo co :))

ale jinak ti nemám dost tak co zpochybňovat, škoda, že se tady ukážeš tak málo :)

Elko, Macík, no jo, přesně 178 :)) k Mirďovi bych mohla mít tak leda mateřské city……… každopádně ale malej Mirďa mě tam baví teď nejvíc, to jo :)

101
sisina
Reagovat

Trojanka 2 je takovej divnej bulík.Malinko schizofrenní přerostlé batole.

102
ucho
Reagovat

Co se doopravdy stalo v Dominikánské republice ?????

Nebyl nalezen žádný příspěvek, který by odpovídal vašemu požadavku.

Kam zmizel článek ?

103
Macík
Reagovat

98) :-DDD…ach ty váňo ivanéé…jen podívej se na mněéhehé…šaty mám vyšívanéé…:-D…nová choroška do animáče :-D

104
Elko
Reagovat

100: zaohrúhlila si to ako Mirek :-)

Inak podľa vás, koľkí tam prídu ešte? Mne to vychádza už len na jedného (max. dvoch).
Dnes príde do raja žena.
Párovanie bude podľa mňa až vo štvrtok (14.6).
Ďalší muž príde do raja (18.6.)
Párovanie bude v pondelok (25.6.)
26.6. posledný rekap
27.-29.6. finálová desiatka v štúdiu :)
2.-3.7. finále?

105
anja
Reagovat

98, 103 Thyi, omylem tam není, ta se tam přišla totálně znemožnit

106
Macík
Reagovat

104) no, asi jo Elko :-DD …neřešim, nepočitam, nevim nic…jen tipuju… :-DDD

107
Thybaumont
Reagovat

Podlehnu hormonům a dám Kubánci, který mě sbalil v baru, kde jsem mu sice nerozuměla ani slovo, namlouvám si, že to bylo díky hlasité hudbě. Ráno ho vykopnu sice před snídaní, ale odpoledne jdu s kámoškou nakupovat a ejhle kdo mi tam podává leták v masce růžového králíčka:-))) To musí být občas na mrtvici, narodit se jako ženská :-))

108
Macík
Reagovat

105) :-DDD

109
koc
Reagovat

ven pujde T2

110
Radek
Reagovat

102
Podle myho byl celej clanek velky nesmysl nebo dokonce vymysl. To uz vic verim tomu, ze rath nesedi ve vazbe.

111
anja
Reagovat

102 no jo, článek je pryč

104 Elko, ještě další muž? já teda doufám, že ti poslední teď jsou taková střeva jako Mirďa, že jim tam ke konci dají nějaké výrazné typy a ne žádného čajíčka

112
Macík
Reagovat

107) :-DDD

jinak, přátelé, já jdu nakupovat, páč potřebuju brambory a budu se poctivě rozhlížet, jestli někde neuvidím růůžovýho zajdu s letákama … :-DD

bonžůůůr…

113
Darja
Reagovat

haloooooooo, kde je článek z rána? Jak joj dluží milion eur a proč museli opustit DR?

114
koc
Reagovat

jen se modlim aby stejne netipoval Macik .. to by nevyslo :( .. ;-)

Reagovat

Darjo (113) článek byl dočasně stažen. V 15 hodin k němu vydá TV Joj krátké tiskové prohlášení.

116
anja
Reagovat

107 Thyi, :DD …….. to je jak ze Sexu ve městě :))

117
Macík
Reagovat

144) nebój, já už dneska tipovala :-DD

118
Hooper
Reagovat

104: Ad termín finále – myslím si, že to bude pátek či sobta. Můj tip je 6. nebo 7. červenec.

119
Valerie
Reagovat

107 – Konečně to někdo chápe. :D

120
Hooper
Reagovat

109: taky si myslím, je to kompromis mezi necháním dvou n ve hře(které tam štáb potřebuje) a jejich mírné opozice ve formě obou slovenek.
„Slabého hráča nepotrebujem vyhodiť“ je už takový HP folklor, který tu nikdo nebere vážně.

121
anja
Reagovat

114 koci, není boha a někdo z toho trojspolku ctnostných panen už vyletět musí! Trojanka 2 je dobrá volba a nejmenší náklady na případnou pohřební hostinu

122
Darja
Reagovat

SUNíčko , díky. Na to prohlášení si tu počkám.

123
Thybaumont
Reagovat

116.. Sex v Olomouci leda :-).. i když předpokládám, že se Brumla taky postěhuje do Prahy, když je tam tolik příležitostí :-)

124
Valerie
Reagovat

123 Thy – Nechtěl on náhodou do Blavy? :)

125
Thybaumont
Reagovat

124.. nechtěl. chtěl tam dojíždět a to má lepší z Prahy:-) Já ho na tom Smíchově úplně vidím, nevím, co růžový králíček prodává za produkt, ale každopádně nemám žádnou důvěru k cokoliv plyšovému v mé velikosti. Ty sis ode mne nevzal leták, ti jí takovou křápnu:-)

126
jáájaa
Reagovat

124..tak ted jsem si poprskala monitor.. :-D :-D .-D Jinak ho třeba Nela vezme za sebe na babetu, ajk pofičí do Prahy..

127
jáájaa
Reagovat

125 to mělo bejt

128
chacha
Reagovat

100 Anja: máš pravdu a já ne, lovec a sběrač – je to tak jak píšeš a uznávám, že jsem šlápnul vedle.

129
Miky
Reagovat

112)
Macík, o jednej brambore by som vedel,
nachádza sa síce trochu od ruky nejaký ten kilometrík, ale tá váha stojí za to, tuším 60 netto ( bez podprsenky ) …

130
koc
Reagovat

129 – to uz je pomalu na vystavu zahradkaru

132
Darja
Reagovat

Muž roku 2011 Martin Klušák. Zajímavé foto s Julií Zugarovou a jejími silikonovými šestkami. To jste věděli?

133
jáájaa
Reagovat

131 …trapas :-)

134
jenka
Reagovat

132 věděli, Martin není muž roku 2011 je jeden z účastníků, ale nevím na kterém místě skončil. Někde na špici se umístil.

135
Jaja
Reagovat

bleskove.centrum.cz/clanek.phtml?id=747828 utm-campaign=A

136
howdy
Reagovat

23- Thybaumont
Lepe bych toho negramotnyho, agresivniho kubance popsat nemohla !! Taky ty holky naprosto nechapu. Je to jeden z nejhorsich existenci vubec, pokud se takhle chova tam, dovede si vubec nekdo predstavit, jaky je v realu, kde to muze „rozbalit“ naplno ? Des bes a hruza !!! Ty holky fakt nemaji rozum…………

138
howdy
Reagovat

Niki se furt vymlouva na to, ze uz Nika nemohla „dal tahnout“ – tomu nerozumim. Me by spis tahnul partner na kteryho se muzu kdykoliv v cemkoliv spolehnout, kdo me podrzi, kdyz je mi nanic, ke komu se muzu obratit, v kom mam podporu a oporu, nez nejakej hajzl ( kterej HRAJE) u kteryho nevim dne ani hodiny kdy se ke mne otoci zady a podrazi mne. Haha- takovyho si nasla ted Pstrosova a preju ji ho z celeho srdce.
Jinak se tady nikomu nelibi Martin – me pripada skvelej, ma to na haku, nikomu neublizuje a uziva si.

139
Evka
Reagovat

http://www.hotelparadise.joj.sk – pravda o odchodě

140
howdy
Reagovat

XMAN- Taky nechapu, co to maji ty holky za vkus – toho kubanskeho fujtajbla bych se nedotkla ani tyci na drazdeni opic, je mi z nej uplne nevolno a celou tu show mi kazi. (Ale slovnik ma podobny tvemu !)

Ovsem stejne tak nechapu, jak se muze chlapum libit Pstros, vyspulena zadnice, vypoukle bricho, ustupujici vlasy, chovani stetky, furt se jen hrabe v tech svych zbylych vlasech a utira knir. Low society. Odporny skleb.
A stejne tak je nechutny ten slizsky cerv Mirek. Parodie na chlapa. Uplny vysmech. Skret bez patere.

Kdyby se Viktor neoblikal jak trapak, tak by se na nej dalo koukat a Martin je taky hezkej chlap, jen me vadi tyhle typy chlapu, co si vecne na verejnosti kontrolujou, jestli to „tam“ maji OK. ( Nebo jinak nevim proc ten pohyb delaji)

141
koc
Reagovat

138 – vidim ze jedna strana obvinuje druhou ze lzi :) ..

142
Johan
Reagovat

138-Proč těm lidem nevěřím ty flegmaticko-agresivně-přeslazené pokusy o navození zdání poctivosti a solidnosti ??? Snad neblahý vliv seriálu Anatomie lži ???

143
Evka
Reagovat

141 – opravuji, taky jsem zapoměla nakonci udělat ???

144
Evka
Reagovat

141 – a zase chyba – na konci

145
howdy
Reagovat

141 – a zase chyba – „zapomNela ! :-))

146
Mikes
Reagovat

17 – zvonek na kolo je náhodou hodně důležitý!!

21 – Macíku, ty mě nečteš, to mě mrzí. Body 1 a 2 jsem rozvinul už v předchozích dvou diskuzích.

23 – Thybaumont: to sis ještě dodneška neším, že zrovna na takové křupany holky prostě letí? Prý proto, že je s nimi zábava, zatímco hodní kucí jsou núda. Já myslím, že jde hlavně o jistotu, že je bez velkých cavyků takoví kluci ošustí (vždyť holky to maj stejný, jako kucí, akorát to nepřiznávaj).

147
Johan
Reagovat

Evka – tobě dík za odkaz, chybu jsi neudělala, ??? patří obsahu toho odkazu

148
Mikes
Reagovat

Jo, a kam nám zmizel článek od TK o skutečném pozadí vykvindování štábu z hotelu? Že by cenzurní pařáty Jojky sahaly až na Panáčka. Kruci, že jsem si to nestáhl, já měl takové cukání, že to odsud nakonec zmizí.

150
Thybaumont
Reagovat

145, no nevšiml. Já většinou píchám ty chytré, protože jsem už v určitém věku, kdy bych mohl selhat a situaci tudíž můžu zachránit plodnou, sofistikovanou diskuzí. A to jak uznáš, s hloupou nejde :-)

151
howdy
Reagovat

145 – Nene, neleti…
Me je ta cerna latrina odporna az mam z nej husi kuzi, jeste odpornejsi nez Pstrosice a to uz je co rict.
A Niko byl krasnej jak antickej Buh – o tom zadna.

152
Macík
Reagovat

145) šmarjáá, Mikes, tak to sorry…:-DD …já fakt nechápu, kde se stala chyba ??? :-D

153
anja
Reagovat

149 Thyi, většinou chytré a menšinou ty blbé? :DDD

154
anja
Reagovat

137 Howdy, Nikikina mě už taky štve jak se tam stylizuje do matky terezy

155
Mikes
Reagovat

Hele, anjo, od jisté doby jsem začal chodit zásadně buď se stejně nebo i vyššími holkami. Prostě jsem zjistil, že jsou lepší, vyrovnanější, méně problémové. Jednoduše to s nimi klapalo, tak co máš proti menším klukům?

156
Macík
Reagovat

154) …:-DDD…jo, Anjo, co máš proti malejm klukům…muhehehehe….

157
Elko
Reagovat

154, 155: to sa pýtam aj ja… Anjo, co máš proti menším klukům? :-)

158
howdy
Reagovat

Anja si vas asi nechce rozhazet – ale ruku na srdce, panove – pro vetsinu zen pod 180 cm „to“ neni chlap, stejne jako yorkshirsky terrier nebo civava neni pes….sorry….

auvajs…..

159
howdy
Reagovat

153 Anjo – ona ta Niki je takova matka predstavena, Svatadalanevikomu a mysli si, ze spasi svet, ale nejak se ji to vymklo, kdyz se zacala snazit „hrat“. To zkratka neni jeji parketa.

160
Mikes
Reagovat

149 Thynaumont: tak v tomhle jsem dost skeptickej, když mužský selže, tak to fšechny samičky nesou dost těžce. Pravda, ono se to dá ještě nějak okecat, a hlupani se dají valit klíny do hlavy asi líp. Teda aspoň myslím.
Jinak, co je to „chytrá“ ženská? Ta, co zná Rembrandta nebo čte Balzaca? Myslíš, že intošky to maj s hormonama jinak? S hlupaňou je to těžký akorát v manželství, a i tady mám na mysli spíš „sociální inteligenci“. Do pouhé postele si klidně vystačím i se čtenářkou Simči Monyové, hlavně když má správné to ostatní. Teda, když pominu, že Simča nepsala špatně a její čtenářky nejsou apriori slepice.
Ale tady je stejně řeč o tom,komu dávají samičky přednost, a tam to o kví-kvé není. Prostě platí: čím horší pověst, tím větší zájem. Ona to tu už někde velmi dobře napsala dessin (95) – je tam prostě vidina super sexu (v čemž se holky sakra mýlí, protože právě tihle nadsamci toho moc nepředvedou, odbydou si to a hurá pryč). Kdyby byly holky v tomhle opravdu poctivé, tak by přiznaly, že mají s takovými právě takovou zkušenost. Protože právě ti hodní nezajímaví se hodně snažej, aby vyrovnali svůj handicap, takže nic neodbývají. Jsem zvědav,kdy na to slípky přijdou.

161
Macík
Reagovat

157) …teda já bych nechodila jedině s klukem, kterej má pod 100 :-D…teda pod 100 IQ…:-DD

162
J.
Reagovat

108 – Myslím si totéž. Kdyby to dělali jak by to mělo být, tak by přišli ještě 4 lidi. Jenže v tom článku ze včera, kde zmizel, se psalo, že skončili ještě o pár dní dřív, tak je možné, že to dostříhají bez těch posledních dvou (jednoho hráče) ale kdo ví. Třeba to ještě natáhnou, nebo to nějak domrví. Však i ti jedni VV co neměli moc sledovanost (myslím, že to byla dvojka, kde vyhrál Jalovec) skončili s předstihem…

163
Prochor
Reagovat

Nevěřil jsem, že to řeknu, ale nejlepší ženská tam kromě Naty byla telefonistka.
Jinak mně dojal Castro když prohlásil, že měl Michal vyhučet místo jeho velkýho kamaráda Nika. Tak proč se neobětoval sám pokrytec jeden agresivní.
Niky nás má za úplný trotly, že se snaží hrát férovou holčičku. Kdo jí to ještě baští?

164
Thybaumont
Reagovat

Mikeš, ale jistě máš pravdu. Já jsem se snažil reagovat spíš na otázku zda jsem si dodneška nevšiml… Bude mi za chvilku čtyřicet, takže fakt už moc nezkoumám, koho holky preferují. Dcera je ve věku, kdybych ji zabil vůbec jen proto, že by se snažila nějak preferovat:-)) takže nemám žádný srovnání.

165
howdy
Reagovat

159- Mikesi, ty jsi mi ale nejakej filosof…..
hehehehehe… ale nehazej nas holky do
jednoho pytle.
162- Prochore – Jana byla skvela- strasne tam chybi, bez ni to nejak cele ztratilo stavu. Haloooo !!!

166
Prochor
Reagovat

Ještě mi tam chybí cikán Romeo protože kupodivu tomu celému dával určitou úroveň, která mi teď chybí Prostě nejsou všichni cikáni stejní a to je dobře.

167
J.
Reagovat

No aby se zas trochu srovnalo skóre, měla by ta nová Lenka vyhodit nějakou holku z ČR, a tipuju to na Danielu (nebo Niki, ale do tý asi nepůjde)

168
Melanie
Reagovat

Tak nová Lenka chce vyhodit silnou hráčku. Hmm, takovejch tam už bylo. Asi už má dost nakoukáno, tak by měla jít po jedné z N, ale známe to. :o)

Jinak ohledně Rockyho, jako ženskou mě vůbec nebere. Ani hezkej, ani přitažlivej, ani okouzlující, ani nic. A při prvním náznaku cholerismu rychle pryč. :o))) Ale je to dobře, že každá máme jiný vkus, aspoň na ty, kteří se líbí mně, bude menší fronta. Teda ne že by mi to už k něčemu bylo. :o)

169
Macík
Reagovat

167) no, vzhledem k tomu, že valerie zrzku zhodnotila jako „divačku na tenisu“…mám obavu, aby po pár dnech v paradajsu, neměla místo hlavy tenisák po šestým gamu :-D

170
Mikes
Reagovat

Zdravím, haudy! Tak to bych nerad, házet všechny do jednoho pytle. Já jenom, že ono fakt nějak platí, že na sígry holky letí tak nějak víc. Ony to ostatně samy přiznávají. A přitom to nemusí být žádní krasavci, znal jsem i vyložené oškliváky, ale holt měli nějaký charisma. Dokonce ani nemusejí nic říkat, stačí jim hodit kukuč – o to ostatní se už postarají holčičí radary, které správně vyhodnotí, že jó, s tím by to šlo, ten si dá říci.

Prochore, Janu jsem viděl jen krátce, až na konci, a udělala na mě ten nejlepčí dojem.

171
fiak
Reagovat

72
to nie su rasisticke urazky, on sa tak chova. a je agresivny a nasilnicky k druhym.

172
Macík
Reagovat

169) já si klucíí teda malinko rejpnu, jo…ale chlapi zase často letěj na „mršky“ a „mrchy“ :-DD

173
Elko
Reagovat

Inak všimli ste si doplnok zrzky? Ide s módou paradajcov, kvetinárstvo v hlave :)

174
Macík
Reagovat

172) no, to jim tam píchaj hned při vstupu na uvítanou :-DD…kdoví, čím sou ty kytky napuštěný ???

175
Elko
Reagovat

173: :D a chlapom píchajú, čo?

176
Valerie
Reagovat

159 – Já bych to Mikeši klidně přiznala, ale protože mě nadsamci pokaždý neskutečně vytočej hned zkraje, tak jsem se k praktické ukázce inkriminovaných dovedností nikdy nedopracovala. :)

177
fiak
Reagovat

mimochodom, preco ste zmazali clanok o tom, co sa skutocne stalo v dominikanskej republike? zistili ste ze sa nezaklada na pravde alebo vam niekto odporucil to zmazat? dufam ze mate zalohu ;)

178
Melanie
Reagovat

168 Macík: Až po pár dnech? Dávám jí pár hodin. :o) Vzhledem k tomu, že (jestli jsem to dobře pochytila z ukázky) byla hned po příchodu s Nelou na pokoji přes 30 minut, bude mít nahuštíno už od začátku.

Jó, Jana. Tu jsem měla docela ráda. Teda v jednom období mě dost štvala, když se postavila proti Romeovi. Ne kvůli tomu, ale v té době byla tak plná zášti a nenávisti, až z ní šel strach. Ale pak se zase srovnala a byla to ta správná domovnice. :o) A podle mě nejhezčí holka v HP.

179
howdy
Reagovat

Zdravim Mikese a Macika a chci jen podotknout –
– cim je zenska vetsi svine, tim ma lepsiho chlapa a tem, co maji grazly – dobre jim tak….

180
howdy
Reagovat

174 Elko – chlapum nepichaji nic – tem daji jenom prislib .. toho…

181
Melanie
Reagovat

Niky si vzala jako moderátorský vzor Gavrieli. Úplně stejná intonace. Brrr!

179 howdy: :o)))

182
Macík
Reagovat

174) žeby rozpuštěný ta.ble.ty ???

183
howdy
Reagovat

72 – I kdybych byla zaprisahlym kosmopolitnim NErasistou, tak tenhle kubansky polointeligent me presvedci o zmene nazoru velmi hbite. Fuuuuuj !

184
koc
Reagovat

Dominika ma plan .. ze by vyprazdnila full disc ? .. proc mam pocit ze jeji plan vydrzi vzdy maximalne nekolik minut nez se ji zase presunou nuly a jednicky v hlave :)

185
koc
Reagovat

to uz dosla hezka devcata ? .. no naznak tam byl uz po prichodu Livie a Dominiky

186
Macík
Reagovat

178) taky zdravim :-D

187
howdy
Reagovat

185- ; )

188
howdy
Reagovat

184- ehm, ehm… COZEEE ????
No, proti gustu zadny disputat, ze ano….
Soude podle tveho fota, vrana k vrane se nam mota…..

189
Macík
Reagovat

…Neluš zase perlííí :-D

190
Elko
Reagovat

179 howdy: :D ale akosi sa to nedarí plniť, iba Brumla si prišiel na svoje.

191
Capri
Reagovat

Ach ta bramboračka…. nejen ve ksichtu, ale i v hlavě. :D

192
Macík
Reagovat

183) :-DDDDD

193
Melanie
Reagovat

188 Macík: Už teď se těším na Tvůj rekap! :o)))

194
Macík
Reagovat

180) no, nejlíp to moderování zvládla Liv :-D…kikina Gavriely by se měla zamyslet…no, to asi taky nepude :-D

195
howdy
Reagovat

189) No, protoze, je to ten nejhnusnejsi, nejblbejsi a nezmetkovitejsi typek – a jak tu tvrdi vetsina muzske populace – ti nas pritahujou nejvic…… bleeeee

196
howdy
Reagovat

193 – Maciku to nemyslis vazne, ze ne – Gavriely by se mela zamyslet ! Takove bezduche, nemastne, neslane stvoreni. To mi pripomina ten for o policajtech.
Kdyby nebyla vesak na luxusni hadry, tak beha po svete uplne nanic.

197
howdy
Reagovat

193 – takze mas pravdu – to asi taky „nepude“ :-)))

198
koc
Reagovat

neni dulezite co naplanuje komparz ale co na to dramaturg :)

199
Melanie
Reagovat

A pak že se Rocky neumí vyjadřovat! „Viktor počítal, počítal, přepočítal a dopočítal.“ I se slabou slovní zásobou umí vystihnout situaci. :o)))

200
Macík
Reagovat

…kdybych tě chtěla podrazit, tak ti to řeknu…muhehehehe…

201
celiny
Reagovat

ty vole nika bavi- vo d fááák, ajm in da klab egejnst džííno:D

202
Thybaumont
Reagovat

Nikolka je tupounek, ted zrovna ted svolává holky a šturmuje je do boje, pak těm slípkám dojde, že vypadávají holky a začnou bojovat proti sobě a Viktor se všechno dozví. Zítra je nasere někdo jinej a Viktor zase proklouzne. To je tak kvalitní hráčka jako její angličtina :-)

203
Monika
Reagovat

zdálo se mi to nebo byl Viktorka nalámanej?

204
Melanie
Reagovat

202 Monika: Jj, taky mi to přišlo. Muselo ho to vyčerpat, tentokrát nemohl chodit od jednoho k druhému a našeptávat, ale měl se veřejně postavit na jednu stranu. :o)

205
Zorro
Reagovat

Doufam, ze stab zase Viktora nejak ochrani. Je to muj favorit a jediny, komu tu vyhru preju. Mne proste bavi ty jeho intriky. Rozhodne lepsi nez naprosty tupec Rocky, ktery nedokaze zformulovat souvislou logickou vetu, a slabi a uzvaneni Martin s Michalem. A ta nova Lenka? To je krava. Nela ji na kameru pomlouva, jak se da, smeje se jejimu vzhledu, ale pro Lenku je Nela tou nejblizsi. Proste dalsi slepice, ktera se nechala oblbnout za 37 minut. To je rekord.

206
Miky
Reagovat

204)
Tak tak, 37 minút,
to aj Zpevka Domča s jej full diskom odolávala dlhšie, a to už je čo povedať.

No a Brambora k novej Lenke II. so vzdychom:
„Do tyhle soutěže by měli chodit jen hezký holky“ – toľko sebakritiky od nej by som teda nečakal …

207
Monika
Reagovat

Mel: tak úpně nejchytřejší to nebylo. Zbytečně na sebe upozornil. Buď ho to tam začalo unavovat nebo se opají nektarem vitězství. Vždyť poslal domů Nika;-)

208
ztratila
Reagovat

HP by zřejmě vzbudilo řadu otazníků. i kdyby k žádné dominikánské aféře nedošlo.

mě by zajímalo hned několik věcí – třeba už jen to, proč se někdo rozhodl k tomuto typu reality show, který u nás uspěl pouze poprvé před deseti lety v podobě první řady vyvolených.

zarážející jsou pro mě dvě oddělené jazykové verze pro česko a slovensko, to celou věc minimálně nezlevnilo při vší úctě, martina gavrily není taková hvězda, aby k obrazovce sama o sobě někoho přitáhla, navíc v roli moderátorky působí jako špatná amatérka…

celkově to působí hrozně levně a amatérsky. podivuhodná je podle mě i špatná propagace show – bulvární časopisy o ní referují minimálně a obě jazykové verze mají velmi omezený web. i když skoro denně, na obrazovkách jsou soutěžící jen (necelou) hodinu denně, přitom přes web by se dal velice dobře zvednout zájem díváků, ti budou zřejmě mladší, nebo ne?
působí to jako předem přiznaná prohra, která ale musela být dokonaná…

zajímalo by mě taky případné stanovisko vlastníků licence, protože se podle mě v této „federální verzi“ hodně improvizovalo – přemýšlím, nakolik se „příběh“ vyvíjí přirozeně a nakolik je „dramaturgicky“ ovlivňován zvenčí – vyloučení v některých případech působí účelově, některé třeba konflikty zabírané v exteriéru z několika úhlů nepůsobí úplně věrohodně…

už se teda těším, kdo vlastně vyhraje a jestli něco dostane :)

209
Miky
Reagovat

207, posl. veta)
– či víťaz niečo dostane ?

Sľubovali hory doly, víťaz zhrabne k…. holý.

Soráč, ale práve pozerám na Castra, takže iný slovník ma nenapadá …:)

210
Melanie
Reagovat

206 Monika: Já myslím, že ho tím dostali do úzkých. On to hraje na všechny strany a teď se měl k jedné viditelně přihlásit a sám nevěděl, jak z toho.

211
Elko
Reagovat

Dnes to bola epizóda – perla za perlou :-))) a perlili snáď všetci.

212
anja
Reagovat

„když tě budu chtít podrazit, tak ti to předem řeknu“ – ta Niki už má vážně dost :DD

čivavákova krabičková dieta z včerejška a dnešní Nikina perla do sbírky nesmrtelných hlášek :)) Elko, ty je sbíráš, že?

213
jenkaa
Reagovat

Ja to jeste nedokoukala do konce, ale uz jsem se musela podelit, Gino je bozi:-))))))))a ja mu preji pres ruzove slipky, vyhru. Jeho indivitualitu nikdo v HP neprekona. Niky ztraci a ztraci body………..

214
Elko
Reagovat

211: Ne, jeden článok bol o hláškach… ale to som mal zozbierané z bulváru.

Dnešný rekap by som si musel stopovať a vypisovať len hlášky, dnes prekonali všetky očakávania :)
Takže nechám nech niečo napíše SUNíčko :D

215
anja
Reagovat

154 – 156 Mikeš, Macík, Elko, ne já proti malým psům a menším chlapům vůbec nic nemám :) malé psy mám dokonce doma :)))…… heh moje teta byla třikrát vdaná a každý její muž byl tak o 10 cm menší a tak o 30 kilo lehčí. Nad jejíma svatebníma fotkama se všichni řežem smíchy ještě dneska :DD…….. pár cenťáků bych neřešila, ale ten váhový rozdíl je legrační

216
anja
Reagovat

159 Mikeš, můj kamarád, docela hezký chlap, tvrdí, že si vždycky z party holek vybírá na sex tu nejškaredší a nejblbější :)) škaredá je prý v posteli hooodně snaživá, a taky vděčná, že dostala přednost před hezčíma kámoškama, a blbou proto, že po akci u chlapa nastane prý výmaz mozku a na nějaké inteligentní kecy není kapacita……… tož tak :))

217
Anonymní
Reagovat

159 – po 40 takže pozdě nojo

218
ludmila
Reagovat

159 – po 40 takže pozdě nojo

219
Mikes
Reagovat

171 – Macíku, chlapi zásadně letěj na na pěkný holky. A některé to holt zneužívají a jsou z nich „mršky“ až „mrchy“, s tím nic nenaděláme. Leda s přibývajícími léty a zkušenostmi si aspoň někteří dávají většího majzla.
A ještě drobný šovinismus do vlastních řad: Kucí, že je holka ošklivá, ještě vůbec neznamená, že je lepší, než ta pěkná, či snad nedej bože dokonce hodná. To je fakt blbej mýtus, který vás může uvrhnout do pěknýho průšvihu!

220
Mikes
Reagovat

175 – Valérko, to vychází už z logiky věci. Taková nějaká rychlovka (a u takových alfasamců obvykle o nic jiného nejde) přece nemůže být lepší, než časem vyladěný systém. Rozumní chlapi se drží jedné ženské, s níž si užijí 100x víc, než u deseti ženských během týdne.Na to se přijde dost rychle. Navíc tihle hoši myslí jenom na sebe, takže i kdyby byli nevím jak dobří, tak zrovna na tomhle jim nezáleží, jde jim jen o ulovení skalpu. Ono přefiknout i hodně pěknou holku na lavičce lázeňské kolonády, z niž bylo nutno předtím shrnout půlmetrovou vrstvu sněhu, má sice jistý romantický půvab (ten stejně nikdo v tu chvíli nevnímá), ale na kvalitě to rozhodně nepřidá.
Jo, a ono u chlapů opravdu platí: lehce nabyl, lehce pozbyl. Ale jsou ženský, kterým právě tohle asi i vyhovuje – třeba taky jen sbírají skalpy. Inu, proti gustu …

221
Mikes
Reagovat

Ad separace Vikouše: divím se, že nevyužil příležitosti a neupozornil všechny zbývající, že tam vůbec nejde o dělení „staří-mladí“, ale o trojantrio, které mladé využívá jen pro odstranění svých konkurentů s tím, že s mladými si pak snadno poradí.
Jinak jsem zvědav, jak si poradí s intrikami Niky, která mu rozbíjí jeho klučicí tým a celkem dobře infikuje i holky. Slepičky si přitom vůbec neuvědomují, že bez jeho ochrany jsou úplně ztracené. Jsem zvědav, jestli to nová Lenka na Nelu jen nehraje, zatím je za úplnou blbku, a to se mi přece jen po všech těch informacích, co dostala, nezdá.

222
Mikes
Reagovat

215 – anjo, máš divnýho kámoše! Navíc mu moc nevěřím, mám jiný zkušenosti. Jednak si žádná holka nepřizná, že je ošklivá, a myšlenka na to, že by měla být vděčná … no, anjo, nic víc ji neurazí. Fakt neznám ženskou, která by připustila myšlenku, že dostala přednost před hezčími (jakože z lítosti? no horší urážku určo nezná).
Navíc si mnoho z nich vytvoří syndrom princezny a dělají mnohem větší brikule, než ty, co nemají komplexy a vědí, že jsou žádoucí. Komplexy ošklivých holek se projevují nejvíc právě při sexování, ony se na něj vůbec nedokáží soustředit, i při něm jsou plně zaměstnány samy sebou – věř mi, znám to.
Co se týče chytré x blbé, to se při sexu opravdu neřeší. A těsně po něm také ne. Před ním jo, a pak snad až ráno u snídaně.
Takže u kámoše to vidím na strategii nejsnadnější oběti, to, že je hezký, ještě neznamená, že umí sbalit holku. Víš, že se některé chvíli cukají, což ne každý umí správně přečíst. Ale beru i to, že nějaká běžná průměrka může být celá bez sebe, že právě ona lovla kluka, který si mohl vybrat a to se potom mohlo odrazit v dalším.

223
Mikes
Reagovat

217 – Ludmilo, po 40 život teprve začíná, akorát že vy, ženské, si v tuto dobu chcete urvat pro sebe co nejvíce. A nahrává vám to, že už nemáte nějaké ušáky (a pokud jo, tak si užíváte roštěnce), ale zkušené borce, kteří jsou zvyklí odvádět poctivou práci. Nebo dohánějí to, co jim doma manželka po léta odpírala.

224
MICHAELA
Reagovat

jo nelo hrej

Přidat komentář