Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Hlasem Česko Slovenska se stala Ivanna Bagová

4. Červen 2012 | napsal(a): | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

[singlepic id=3535 w=420]
V Čechách se v neděli 3.6.2012 řeší tři věci. Jak dojeli fotbalisté do Polska, jak vstanu ráno do práce a jestli Hlas Československa vyhraje ta Ivanna nebo Anička. Velké finále pěvecké soutěže je tu. Fanoušci v Čechách i na Slovensku zasedají k televizorům, po pravici odkládají mobily na poslední hlasy, po levici jsou partneři či partnerky nebo rodina. Kdo se stane historicky prvním vítězem aktuálně nejmódnější talentové show světa? Merťas a DJ Vlado se s Vámi schází naposledy u rekapu z Hlasu. A kdo Hlas vyhrál?

Hned na začátku nám moderátorská dvojice poodhalila stahování singlů soutěžících a trochu to naznačilo, jak lidé hlasují. Je to vypovídající?

Markéta a Pepa

Merťas: Dinosauří rocková pecka otevřela grandfinále. A oběma to šlo hodně dobře. Markéta zněla fantasticky a Pepa jak by smet. Výborný otvírák večera. I když je Markéta výborná tak stále postrádám vyčnívající barvu hlasu.

DJ Vlado: Toto byl vskutku výživný a energický úvod. Začátek mi přišel trochu opatrný na obou stranách, ale tak zhruba od prvního refrénu se Pepa i Markéta rozjeli, přestože Markétě chvíli vypadl text (nebo se tam na chvíli odmlčela kvůli hlasové indispozici?), tak to byl velmi slušný nářez. Minimálně z duetů soutěžících a jejich koučů to bylo jednoznačně nejlepší.
Miloš Novotný

Merťas: Všude milionkrát říkané, že je Miloš divokou kartou rádia Evropa 2. Ble. On to nepotřebuje zdůrazňovat, je skvělý, je ve finále. Porazil i Zuzku Mikulcovou. Jako první sólo otevřel finále. Vybral si parádní song, který mu sednul jak dvě půlky na nočník. Prodal svou super barvu hlasu a vystoupení mělo říz. Co mi zase chybělo byl pohyb. Miloš se opět toporně pohyboval a celkově jsem postrádal nějaký výraz. Snad se to v budoucnu naučí. Jinak celkově velmi dobré vystoupení. Jediný muž ve finále se držel a nezklamal.

DJ Vlado: Kdybych to měl puštěné bez obrazů, tak bych Milošův výkon považoval za velmi dobrý, i když mi přišlo, že minule se do toho opřel trochu víc. Ale co měl zase proboha znamentat ten pohyb? U nějaké balady by to nevadilo, ale tohle je rocková pecka a u té je třeba energie nejen ve zpěvu, ale i v projevu. Škoda, že Miloš ze svých výkonů spíše nezvolil Whitnesnake, jelikož u nich jen stál s kytarou v ruce a nepůsobil proto jako „Tomáš Bezdeda Revival“.

Anna a Brunno

Merťas: Ježiš, Brunno musí nakouknout i do finále. Třeba tak protikladná dvojice udělá show. Bohužel. Anička si musela něco lupnout, aby sama dobrovolně šla do tohohle duetu. Větší hrůza snad v Hlasu ještě nebyla. Ani jsem nemyslel, že to napíšu, ale ta holka byla falešnější než Brunno. Sice Anička ukázala, že také umí dát do vystoupení nějaké emoce, ale troufám si v tomhle momentu tvrdit, že i já dokážu lépe odtancovat po deseti vodkách než Anička a možná i odzpívat. Nebudu se dál rozčilovat a budu se uklidňovat tím, že to byla jen jakási zvrácená sranda, recese a třeba se mi tohle vystoupení jenom zdálo. Pepa to vystihnul, drogy stranou a silvestrovská zábava na Nově znovu procpána. Fuj. O tomhle Hlas není. Strašné. Degradace formátu The Voice.

DJ Vlado: A tohle bylo jako co? Velmi špatný pokus o vtip. Když už jsem Miloše kritizoval za jeho pohyby, tak u Aničky musím říct, že její pohybové kreace působily, jako kdyby před tím vykouřila minimálně tři jointy. A když Brunno zvedl zadnici od klavíru a přidal se k Aničce se svojí imitací medvěda Brtníka, tak bylo zaděláno na jeden obrovský trapas. Nemluvě o tom, že jejich hlasy k sobě vůbec neladily a místy jim to ujíždělo. Zvlášť ve srovnání s minulotýdenním výtečným duetem Aničky s Jurajem by toto vystoupení hodně špatně obstávalo. Aničko, tudy prosím pěkně NE.

David a Ivanna

Merťas: Musíme si spravit chuť po minulém otřesném čísle. Doufám, že duet kouč/zpěvačka bude stejně tak kvalitní jako Pepa s Markétou. Čekal jsem novou písničku, ale zas jsem byl hrubě zklamán. Další cover? Nedá se nic dělat. Kreativita je nám cizí. Myslím, že hlasově si spolu sedli, bylo to poslouchatelné, ale jen jednou.

DJ Vlado: Tak srdíčka na obrazovce se nekonaly, i když s tím růžovým nasvícením to vyšlo nastejno. Ještě, že se aspoň Michal držel u klavíru, jelikož kdyby s Ivannou stáli vedle sebe a drželi se za ruce a zamilovaně si hleděli do očí, tak by to působilo pořádně komicky (i když zrovna ode mě to jako od známého obdivovatele mladších holek sedí). Jinak to bylo slušně odzpívané, ale ani v nejmenším tohle nebyl můj cup of tea.

Markéta

Merťas: Anastacia by měla být vodou na Markétin hlasový mlýn. Spíše než proud to bylo malé vědro. Občas velmi nepříjemně mečela, podivně se pohybovala a nemůžu říct, že ten song dala. Styl muziky ji sedí, ale vystoupení jako celek na mě nepůsobila tak, abych poslal hlas. Markéta se mi ve finále zdá enormně nervózní. A velká škoda, že ji zrovna ve finále odešel hlas.

DJ Vlado: Velká škoda, že zrovna v Grandfinále musely Markétě odejít hlasivky. Zvlášť v hloubkách to bylo dost cítit. Když se pak ale Markéta dostala výše, tak to bylo o dost lepší a její indispozice jí přidala na ještě zastřenější barvě hlasu než obvykle má. I když to rozhodně nebyl Markétin nejlepší výkon v soutěži, tak se za něj ani v nejmenším nemusí stydět. Navíc body přidávám i za mimořádně sexy outfit.

Miloš a Dominika

Merťas: Je to tady. Outsider vstává z popela a zpívá bez jakéhokoliv tlaku a zpívá výborně. Miloš zatím ve finále pěvecky ruluje a válcuje své sokyně. Ve spojení s Dominikou parádní podívaná. Muž stejně starý jako Leošův jezevčík možná překvapí a vyškrábe se na lepší post. A my můžeme jen litovat, že Dominika není též finalistka. Zazpívala moc dobře.

DJ Vlado: Když jsem obdržel playlist, tak mě trochu zamrzelo, že si Miloš jako svoji partnerku do duetu nebvybral Simonu Hégerovou, protože vzhledem k tomu, že jsou oba mladí a krásní lidé, ale zároveň pohybová „dřevíčka“, tak by jejich případný milostný duet mohl být stejně neodoletelnou záležitostí jako legendární duet Stumblin´ In Tomáše Bezdedy a Martiny Šindlerové z první slovenské SuperStar. Jinak duet s Dominikou vyšel Milošovi velmi dobře, i když ho Dominika podle mě dost výrazně přezpívala. Abych byl ale spravedlivý, tak v české verzi taky Ewa Farna Jana Bendiga dost hlasově válcuje. Každopádně Dominika opět dokázala, že je skutečně výborná zpěvačka a rozhodně měla na to bojovat i o vyšší mety. Navíc jí musím pochválit za to, že konečně zvolila účes, který ji vyloženě sluší a oprostila se od svých nevkusných experimentů, které si na hlavě vytvářela. Miloš v tomto duetu hrál sice druhé housle, ale ani on si ostudu rozhodně neudělal.

Anna a Rytmus

Merťas: Ať je to proboha lepší než s Brunnem. Príbeh na to má. Konečně Anna dokazuje, že má na to být ve finále. Poslouchatelné, vcelku normální. Nebyla to sice žádná hitparáda, ale aspoň se nemusím při poslechu stydět. Ke konci to skřípalo, ale vše lepší jak duet s Brunnem. Anička je dneska v těžkém transu.

DJ Vlado: Čistě klavírní verze této megaprofláklé písně byla určitým způsobem zajímavá. Anička se zde předvedla rozhodně líp než v duetu s Brunnem, i když chvílemi mi přišlo, že je to na ni trochu nízko. Ale zase má docela příjemnou slovenštinu. Co mi ale v tomto duetu nesedlo, byla Rytmusova sebestředná exhibice, kterou završil svým „Vincéééróóó!!!“ (nebo to snad byla parodie na Milana Suleje z Talentmanie?). Oproti duetu Aničky a Brunna to však bylo pořád o třídu výše.

Ivanna

Merťas: Mám husinu od prvních tónů. I na podruhé. Vůbec jsem nepochyboval, že to Ivanna dá s přehledem profíka. Procítěné, profesionální, dokonalé a odzpívané po svém. Konečně mám pocit, že sleduju kvalitní pěveckou soutěž a ne přiblbou estrádu. Ivanna rozhodně velký palec nahoru. Velký song, velká paráda. Na podruhé to sice není taková zvedačka ze židle jako napoprvé , víme co čekat, ale přesto to byl super poslech s minimem chyb.

DJ Vlado: Tak tady bylo dopředu jasné, že tuto píseň má Ivanna zmáknutou a že jí proto opět sedne jak ona pověstná na hrnec. A celkově mi to přišlo o něco lepší než minule, hlasově plnější a bylo tam i víc emocí. Úplný touchdown, který by mě posadil na zadek, to pro mě nebyl, ale každopádně to bylo jedno z nejlepších vystoupení večera.

Miloš a Dara

Merťas: Jestli měl Miloš akcie hodně vysoko tak mu teď klesají. Podivný výběr songů, který se nehodí do komerční show a ještě pro našinec. Pěvecky zvládnuté i kvalitně odzpívané, ale nijak zajímavé pro většinového diváka. Tohle ho asi degradovalo zpět na nižší pozice. Kecama o funky tomu ani Leoš nepomohl.

DJ Vlado: A tady se s Merťasem neshodnu. Mně se tohle líbilo nejvíc ze všech tří včerejších Milošových čísel. Hlasově mu tato funková klasika perfektně sedla a jeho podání se pohybovalo někde přesně mezi originálem Stevieho Wondera a cover-verzí od Red Hot Chili Peppers, čemuž trochu napomohla i aranž. Bohužel Dara to Milošovi poněkud kazila svým afektovaným zpěvem. Kdyby to Miloš zpíval jen sólo, tak bych to hodnotil výš.

Ivanna a David

Merťas: Další zářez do pažby špatných vystoupení. Jako duo mi to vůbec nezní, hlasově k sobě moc nešli. Ač jsou oba kvalitní zpěváci tohle nebylo pro mě. Nechyběla energie, nasazení, ale kvalita možná ustoupila kvantitě.

DJ Vlado: Stejně jako při duetu Miloše a Dominiky jsem měl pocit, že David Ivannu dost válcoval. Navíc jsem měl i pocit, že jejich hlasy k sobě domromady moc neladily. Každopádně ale David opět ukázal své kvality a Michal David by měl za to, že tohoto skvělého a charistmatického zpěváka vyřadil tak brzo, strčit hlavu do záchoda a spláhnout za sebou.

Markéta a Bára

Merťas: Velké kamarádky se znovu spojily i ve finále. Pecku od Spice Girls jsem dlouho neslyšel, doufám že holky nezklamou. Nezklamaly. Parádně k songu oháknuté, hlasově dobré a celkově pěkné, oddychové číslo, které odválo soutěžní tlak. Neměl jsem ani jeden problém. Výborná show.

DJ Vlado: Absolutní pecka a pro mě jednoznačný vrchol večera. Holky to podaly s energií, humorem a nadsázkou, přičemž toto jejich číslo dalece převýšilo jejich společnou minulotýdenní Beoyncé a to i po stránce pěvecké, jelikož tentokrát si holky byly rovnocenné (a Bára se mi líbila dokonce nejvíc za celou soutěž). Vymakané měly i oblečení, zatímco Markéta zvolila svou již tradiční image sexy kočičky, tak Bára se ohákla sportovněji, což dodávalo na zajímavém kontrastu, na němž ostatně byly Spice Girls postavené. Takhle má vypadat humorné číslo, které ale není ani v nejmenším trapné, což se konkrétně o duetu Aničky a Brunna prohlásit nedalo.

Anna

Merťas: Zrovna dneska jsem koukal na její vystoupení v první show. Ač jsme se téměř rozplývali nad jejím výkonem tak jsme nějaké chyby přehlédli. Doufám, že to dá dneska o třídu lépe. Mohlo by jí to definitivně poslat na trůn. Svoje první vystoupení o kus překonala. Nějaká chybka na začátku by se našla, ale konečně se mohla vyrovnat Ivanně. Zpívat ta holka umí stejně dobře jako rozvinout vlnu emocí mezi diváky. Anna je momentální formát zpěvačky pro mladé publikum a Patrik ji pomůže růst. Očekávám za dnešní kritiku Anny trochu kartáč, že jsme si jako protiřečili. Jednou chceme emoce a když jsou tak se nám to nelíbí. Ve finále to vůbec nevypadalo na emoce. Bylo to lajdácké, nevážné a pro nehodné chování, které ve finále nemá co dělat. Zpívala špatně, chovala se otřesně. Emoce má, zpívat umí, ale musí to dát do dobrého balíčku. Za vystupování ve finále si korunu nezaslouží.

DJ Vlado: Druhý vrchol večera. Už když Anička tuto píseň poprvé v prvním finále, tak to byl touchdown. Tentokrát to bylo podle mě ještě o chlup lepší, zvláště kvůli tomu, že první sloka byla čostě akustitcká a kepela se přidala až v prvním refénu. A samozřejmě v určitých pasážích zase Anička zasvítila svými vzlykavými výškami. Tohle byl rozhodně více než slušný reparát za průšvuh s Brunnem.

4.místo Miloše Novotného

Merťas: Všichni jsme to čekali a jen jsme doufali, že by Miloš překvapil. Diváci mu poslali nejméně hlasů, a tak končí s bramborovou medailí. Tým Dary končí na posledním místě a Miloš nesl vlajku svého týmu se vztyčenou hlavou. Má pěknou barvu hlasu, mladé publikum v zádech a s kvalitním autorským týmem by mohl zasáhnout kalné vody československého hudebního průmyslu. Přeju mu hodně úspěchů. A tímto faktem je také jasné, že v Čechách to bude poprvé od Anety Langerové, že talentovou show vyhraje holka.

DJ Vlado: Tady se překvapení nekonalo a protože Miloš minule postoupil do Grandfinále nejtěsněji, tak byl i první, který se z „velké čtyřky“ s námi rozloučil. Nemusí toho však vůbec litovat, právě naopak. Stal se mužským vítězem a ukázal, že i přes nízký věk má velý talent a hodně zajímavou barvu hlasu. Pokud ještě zlepší svůj pódiový projev, tak má šanci se slušně chytit, jelikož podobný kluk na naší scéně chybí. Ovšem musím Merťasovi oponovat v tom, že je to poprvé od dob Anety Langerové, kdy v Česku vyhrála holka. Co třeba ženská vítězka Robina Hooda Martina Bártová nebo vítězka Talentmanie Patrícia Janečková (která je podle mě nejlepší vítězkou ze všech)? Ty jsou snad vosk?

Kabát

Merťas: Všeobecně oblíbená česká skupina je stále ve špičkové formě. Pepa sice trochu přehrával, ale i tak KABÁÁÁÁÁÁT voe !!! A snad poprvé v Hlasu živé pozadí pódia.

DJ Vlado: Tato nejpopulárnější česká rocková partička, v jejímž čele stojí kouč Pepa Vojtek, předvedla plnokrevný rockový nářez, na jaký jsme od ní ostatně zvyklí. Já ačkoliv jsem měl z českého bigbítu vždycky radši třeba Lucii, tak Kabát mi nikdy nevadil a vždycky se mi líbila energie, která z nich šla.

3.místo Markéty Poulíčkové

Merťas: Ani protáhle Nóóó od Tiny nepřineslo žádné překvapení. Markéta končí na bronzové pozici. Je to vcelku škoda. Ač od lidí moc sympatií nepobrala tak hlasově je skutečně výborná a čert vem to moji hluchotu k její barvě nebarvě. V Hlasu dokázala, že když je fit není ji cizí žádný song a obstojně se popere se vším. Markétě přeju, aby ji účast v soutěži přinesla konečně pořádnou viditelnost a dostala se do podvědomí. Hlas na to má. A jako Slováci nám dali tečku v hokeji tak nám dali počudit i v pěvecké show. Vítězkou bude totiž Slovenka.

DJ Vlado: Ani tady nedošlo k překvapení a i když já osobně považuji Markétu za nejlepší zpěvačku z celé grandfinálové čtveřice, tak bylo jasné, že nemá tak velký fanklub jako Anička a Ivanna. Kdybych se však já měl rozhodnout, kdo z těchto čtyř by měl vyhrát, tak by to byla právě Markéta. Za celou soutěž podávala jen výborné a fantastické výkony, přičemž se mi hodně líbí i její hlas, který je zvlášť v nižších polohách úžasně nakřáplý, což u žen bývá obvykle velmi sexy (proto nesouhlasím s Merťasem ohledně tvrzení o „nezajímavé barvě hlasu“). Navíc se Markéta ukázala i jako neuvěřitelná bojovnice a dokázala všem, kteří se na ni dívali srkz prsty, že si jako zpěvačka zaslouží ten největší obdiv. Třetí místo je ovšem pro zpěvačku, která si od začátku nesla cejch „profláklé tváře“, neskutečný úspěch a pokud bychom to dělili národnostně, tak je Markéta českou vítězkou. Doufám, že Hlas ČeskoSlovenska nakopne její (v posledních letech stagnující) kariéru konečně tím správným směrem.

2.místo Anny Veselovské

Merťas: Jednoznačně překvapení, že tato dívčina nevyhrála. Všichni byli odevzdaní a téměř už ji každý viděl jako vítězku. Druhé místo je taky dobré. Sice nemá prachy, ale nemám strach, že se neprosadí. A možná na tom bude líp jak vítězka. Vzpomeňte na Susan Boyle. Obří favoritka a skončila na druhém místě a dnes je mnohem úspěšnější než vítěz.

DJ Vlado: Největší překvapení nakonec přinesl až závěrečný verdikt. Přestože souboj Aničky a Ivanny byl dost vyrovnaný, tak se všeobecně víc předpokládalo, že víc hlasů dostane Anička, která je prostě větší originál. Ovšem nakonec došlo k opaku a Leoš s Tinou vyhlásili jméno Ivanny jako vítězné. Zatím sice nevíme, jaký byl rozdíl v počtu hlasů (a bůhví, jestli se to dozvíme), ale jisté je, že Anička na výhru 100 000 eur nedosáhla. Důvodů, proč se tomu tak stalo, může být mnoho. Mohly v tom sehrát roli určité nesympatie, které vůči Aničce někteří chovali. Přece jen líbivější a usměvavější Ivanna si srdce diváků získá snadněji než introvertní a v mnoha směrech specifická Anička. V nesposlední řadě taky určitě sehrálo roli, že Anička na boj v posledním kole rezignovala a zvlášť duet s Brunnem byl jeden velký úlet. Myslím však, že i když Anička nevyhrála, tak se určitě neztratí, protože je na české i slovenské hudební scéně absolutní originál, který může zatuchlý rybníček naší pop-music hodně obohatit. Možná je pro Aničku i výhoda, žev skončila druhá, protože bude mít mnohem víc tvůrčí svobody. Na její CD jsem každopádně mimořádně zvědavý.

Vítězka Ivanna Bagová

Merťas: Ivanna nahonila hodně bodů za skvěle odzpívané monstrózní songy. Je to typická soutěžící talentových show. Umí odzpívat téměř vše. Má s sebou příběh, líbeznou tvář, upřímné chování. V průběhu celé soutěže neměla větší výkyvy a vyhrála zaslouženě. Až čas ukáže, jak se prosadí.

DJ Vlado: Kdyby mi někdo na začátku Hlasu řekl, že vyhraje Ivanna, tak bych si myslel, že se ten dotyčný zbláznil. Podobných zpěvaček už jsme ve všech možných soutěží měli plno, srovnatelných i lepších, ale žádná z nich ještě nevyhrála. Přestože má Ivanna výbornou techniku a celkem pěkný hlas, ale to obvykle samo o sobě nestačí. Ivanna si zřejmě nejvíc hlasů získala výběrem písní, jelikož téměř ve všech kolech zpívala notoricky známé hity, které komerční divák miluje. Navíc jí do karet hrál i dojemný životní příběh, na který někteří diváci hodně slyší. Ať už je důvod Ivannina vítězství jakýkoliv, tak se ho asi stejně nedozvíme. Já za sebe rozhodně nejsem z vítězství Ivanny nadšený, víc bych to přál Aničce a ještě víc Markétě, tak jelikož nejsem nepřející člověk, tak jí to vítězství přeju a doufám, že s tou sumou peněz naloží nějak rozumně. A co se týče její budoucnosti, tak si myslím, že je nad slunce jasné, že se Michal David o ní postará. Je celkem zřejmé, že si Ivanna zahraje v některém z jeho muzikálů a že on bude i producentem jejího alba. Můj cup of tea to ale rozhodně nebude.

Shrnutí grandfinále podle Merťase

Průšvih. Jednoznačně. Nemám jiná slova. Vyjma pár duetů a dvou vystoupení jsem neměl vůbec pocit, že sleduju show, která má přinést nejkvalitnější hlasy. Fušeřina ze strany produkce a typická neumětelnost Novy prodat svůj formát. Byla to místy parodie. A vytvořil se tak znovu kontrast mezi ní a Primou. Ta má sice problém, že má málo talentovaných lidí, ale show umí po technické a produkční stránce dokonale zmáknout, příkladem je druhý Talent. Finále Hlasu Československa je tedy hořkou tečkou za celým maratónem nedělních večerů.

Shrnutí Grandfinále podle DJ Vlada

Musím bohužel s politováním konstatovat, že Hlas měl od začátku do konce sestupnou tendenci. Zatímco výběry naslepo byly udělány velmi dobře, na soubojích byla nejhorší jejich pravidla, ale zpracování bylo slušné, tak v živých přenosech začalo dost věcí skřípat. Na to už jsme však u Novy za ta léta zvyklí. Bohužel ani výkony soutěžících nebyly včera až tak ohromující, aby si člověk mohl myslet, že sleduje Grandfinále. Na tom se z velké části podílel i zvukař, který během všech finálových kol zprasil celou řadu slibných vystoupení. No a korunu všemu nasadila extrémně vyměklá čtveřice koučů, která všechno jen bezzubě chválila. Ach, Palo Habero, kdepak jsi? Zkrátka Grandfinále mělo být vyvrcholením celého letošního kláním, ale Nově se to poněkud vymklo z ruky.

Pořadí sólových vystoupení podle Merťase

Merťas: 1.Anička, 2.Ivanna, 3.Miloš, 4.Markéta

DJ Vlado: 1.Anička, 2.Ivanna, 3.Markéta, 4.Miloš

Duety s koučem

Merťas: 1.Markéta a Pepa, 2.Miloš a Dara, 3.Ivanna a David 4.Anna a Rytmus

DJ Vlado: 1.Markéta a Pepa, 2.Miloš a Dara, 3.Anička a Rytmus, 4.Ivanna a eMDý

Friends duety

Merťas: 1.Bára a Markéta, 2.Miloš a Dominika, 3.Ivanna a David ; Hlubší než dno – > Anna a Brunno

DJ Vlado: 1.Markéta a Bára, 2.Miloš a Dominika, 3.Ivanna a David, 4.Anička a Brunno

S Hlasem se ještě úplně neloučíme. S Vladem ještě přichystáme shrnující článek o show. Merťas chce poděkovat všem čtenářům za pozornost. Doufám, že se Vám naše fundované povídání líbilo. Byl to na Panáčkovi můj druhý velký projekt a snad vás Merťas stále baví. V průběhu dalších měsíců budu psát Amerika má talent. Na podzim se s Vladem dohromady vrhneme na Československý talent a 100% se můžete těšit na X Factor jak z Ameriky tak z Británie. Mějte se pěkně, užijte si léto a buďte věrní Panáčkovi. Zdraví Merťas

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1 369
1
Jackolo
Reagovat

Jo, Aničce se to moc nepovedlo.

hlasceskoslovenska.net/clanek/160-hlas_ceskoslovenska_finale_vitezkou_je_ivanna_bagova

2
Viq
Reagovat

No… není mi do smíchu. Nenapadají mě vhodná slova.
Pro mě byla Anna o mnoho a mnoho levelů výš, než zbytek soutěžících. Finální večer mě v tom jen utvrdil a opravdu jsem na 99,9% reálně věřil, že totéž vidí a slyší i ostatní lidé a že Anička soutěž vyhraje.
Pro mě v soutěži zdaleka nebyl nikdo jiný. O to víc jsem byl při vyhlášení ŠOKOVÁN (doslova!!!) a tohle jsem snad v životě ještě nezažil. A to nechodím po této zemi první sezónu.

Já v Anně vidím vlastnosti a vzorce, které mají jen ti největší a nejslavnější umělci a hvězdy. Je sice jen na začátku cesty, ale já věřím, že to bude cesta DLOUHÁ a SKVĚLÁ. Věřím, že pro ni nejde pouze o úlet.

Možná jsem sám. A není tomu poprvé a není tomu naposled.

Bohužel.

3
Ne a ne
Reagovat

Viqu, hold tadyta komerční soutěž je pro širokou veřejnost, která nepotřebuje originalitu. Mám stejné pocity, jako když tento rok v americké verzi nevyhrála Juliet Simms.

4
Jackolo
Reagovat

2: Tak Anička je skvělá zpěvačka, ale dneska mi přišla, jako by se sama bojkotovala. Hrůza s Brunnem, propadák s Rytmusem. Jar Of Hearts to nezachránilo. Ivanna oproti tomu podala konstantně dobré výkony ve všech třech písních. Zasloužila si výhru.

5
Viq
Reagovat

4 – Já jsem teda viděl a slyšel úplně něco jiného. Aničce jednoznačně patřil tento večer.
Tohle už muselo být rozhodnuté mnohem dřív…
Proti všem se skutečně asi vyhrát nedá.

6
Jackolo
Reagovat

5 – Nesváděl bych to na dohodnutí. Ivanna je zkrátka typickým produktem pro naši hudební scénu – líbivá, ale ne výjimečná. Nejspíš jí také pomohla popularita Michala Davida.

A kdyby Anička podala stoprocentní výkony v celém finále a hlavně zvolila jiné songy v duetech, mohla to vyhrát ona.

7
Hana
Reagovat

Anička dneska nic moc, byla taková „jalová“, zamračená, vůbec z ní nevyzařovalo to její mládí.

8
Viq
Reagovat

6 – Těžko říct, jestli to v této fázi mohla ovlivnit a zvrátit. Ono už tím, že její sólové číslo zařadili až ke konci hasováníi, atd.

Když jsem v tom medailonu viděl, jaké davy lidí přišly na koncert Michala Davida, už tehdy se mě zmocnila hrůza.
Ale do posledního okamžiku jsem věřil.

9
Monika
Reagovat

Pro me ocekavany vysledek. Ivanne k vitezstvi dopomohl lepsi vyber songu. Tyhle pompezni libive songy v komercni televizi maji odjakziva vetsi uspech a vice vyniknou nez-li skladby mene zname…. Na slozitejsi repertoar doplatila i Zuzka….Dneska to Anicka Ivanne i usnadnila, jako kdyby ani nechtela vyhray:-))) Ten duet s Brunnem ji imho mohl tez dosti zlomit vaz, to co melo vyznit legracne, bylo v realu dosti trapne a hloupe. V ten okamzik jsem presne vedela, ze se ji vitezstvi vzdaluje…Stejne tak Pribeh nevyznel tak jak jsou lide zvykli….Skoda:-((((

10
Viq
Reagovat

Já duet s Brunnem Oravce považuji za nejlepší číslo večera (spolu s Jar of Hearts). Jistě to bylo nejzábavnější číslo a já jsem se od srdce chechtal.
Moc jsem se u té nadsázky bavil a uklidniko mě to. O to větší šok následoval.

Už to, že na začátku přenosu řekli, že Anna vede hlasování, jsem nepovažoval za dobré znamení pro celkové vyhlídky Anny. Její fandové se tím mohli nechat ukolébat.
Ale přesto jsem věřil, že její náskok je nedostižný. Bohužel tomu tak nebylo.

11
Dave
Reagovat

Nedivil bych se, kdyby Anna na začátku přenosu vedla a vaz jí zlomil ten trapas s Oravcem. Nemyslím tím jen tu kankánovou estrádu jak vystřiženou z čundrkántryšou, ale i ten neskutečně falešnej zpěv. I duet s Vrbovským zněl nepřirozeně.

12
K.
Reagovat

9 – Zuzka doplatila na to, že na čistě dívčí GF si štáb netroufal, neb se bál, že by bylo divácky neatraktivní. plus na to, že byla nejmíň kontroverzní a Miloš z kluků v posledních dvojkách typově nejatraktivnější.
kdyby Vojtek nevyhodil Dana, mohlo to celé dopadnout jinak.

13
Viq
Reagovat

11 – Dave, buď šťastný, že ti blondýna z Londýna vyhrála a neuchyluj se k tomuhle lacinému kopání…

14
-bé-bé-
Reagovat

Ahoj Viqu,
som mala obavy, že si to pripisuješ za „vinu“…holt boj temna a svetla začína…lenže svetlo nemože používať triky tmy…
mne tie 2 duety nenadchli, išlo viac o show ako o spev…
ale nemyslím si, že boli rozhodujúce…

možno Anna vobec nechce tancovať tak ako stojí zmluva…
mne to večer nechcelo brať sms…takže mi to prišlo, že je to „fatalistické“

15
Dave
Reagovat

13: šťastný jsem.
Tato soutěž je o hlase. Anna ho dnes našla až v posledním vystoupení. Její první vystoupení ukázalo, že je ještě dítě.
Nekopu, analyzuju možné příčiny neúspěchu.

16
Viq
Reagovat

14 – Podle mě tam Anna byla i dnes zdaleka nejlepší a lidi to prostě neviděli. Já si nic nemůžu vyčítat, protože jsem pro to udělal fakt úplně nejvíc, co jsem mohl, ale bohužel. O to víc mě to mrzí.
Jak už jsem říkal a naznačil mnohokrát – lidem nevěř a hlavně nevěř většině – ta se VŽDY mýlí.

O Anně tohle vůbec není, je to jen o nás a je to v nás.
Když se od těch špatných pocitů oprostím, její vyhlídky považuju za perfektní a dokonalé. Teď záleží jen na ní, jak k tomu přistoupí. Jestli to vezme vážně – jako umělec a profesionál – pak jí čeká sláva a skvělá kariéra.
Nebo jestli to vezme jen jako úlet.
Z toho, co jsem viděl a slyšel, věřím v to první…

17
Viq
Reagovat

15 – Příčina je ve vkusu lidí. Je v jejich hodnocení.

18
-bé-bé-
Reagovat

Priznám sa, že ma pohľad do klubu, kde Patrik vystupoval a vzal Annu, vydesil…vravela som si toto nie….ale neviem čo áno…
výber tých songov nechápem…doteraz si vyberala dobre…teraz sa mi zdalo, že dala na slová Rytmusa…

ľudia a kto z nás je pripravený ísť novou cestou?
ísť ňou vytrvale, krok za krokom…kedykoľvek mám chuť „kritizovať“ viem, že som sa „stratila“ vo víre vonkajšieho sveta…

19
Joey
Reagovat

14 no a to som si myslel,že je chyba u mňa a hľa pozerám,že nie som jediný…hneď po duete s Rytmusom som poslal 3 SMS a doteraz mi tam pri výpisoch svieti SPRACUVÁVA SA…:-/

20
-bé-bé-
Reagovat

Viqu,

veď v tom to je, väčšina „potvrdzuje status quo“, menšina poukazuje na „cestu“, na nové možnosti…

21
Viq
Reagovat

18 -bé-bé- Já bych tady příčiny „porážky“ nehledal. Ten poměr sil mohl být už dávno určen. (Jasně, šlo volit i lépe…).
Já myslím, že je to v hodnocení a vkusu lidí.
IWALU odzpívané na úrovni dobré kopírky a nadstandardního karaoke hodnotí lidi výš než opravdové originální umění. Pak tam hrály roli další faktory jako protest lidí proti dlouhodobnému favoritovi a objednávka produkce (řazení vystoupení, hraní na city diváka v medailonech ,atd.)

22
-bé-bé-
Reagovat

19
mne prišlo, že daná služba nie je teraz dostupná pre mňa…

23
anirij
Reagovat

Anna je nadpozemské stvoření, vnitřně pevná a silná jako skála, stejně tak přizpůsobivá jako horská říčka hledající si svou cestu v terénu. Vše z ní plyne přirozeně. Když vyhlásili jako vítězsku Ivannu, první záběr šel myslím na tvář Anny. V jejím výrazu nebyl sebemenšní náznak překvapení, zklamání, jen čirá radost. Ivanně to upřímně přála. I to vypovídá o její výjimečnosti.

24
Viq
Reagovat

Já už začínám být skoro rád, že to Anna nevyhrála a že tou ve 100% případech omylnou většinou posvěcena není.
Možná je to jen nějaká moje duševní obrana proti realitě.
V současné chvíli mě mrzí jen to, že si Anna neodnese tu peněží odměnu, kterou si za své výkony, neskutečný talent a originalitu zaslouží mnohonásobně více než všichni ostatní soutěžící dohromady.

23 – Máš pravdu, ale já jsem jí to moc přál. Je škoda, když se mohla podařit dobrá věc a nakonec se nepodaří…

25
-bé-bé-
Reagovat

Viqu,
pri tvojich prvých príspevkoch dnes večer po finále, keď si vyjadril pocity sklamania, som si pomyslela, že to má na „svedomí“ Anna.

jej rola „JohAnny“ ešte len začína…
i tebe sa zdalo, že keď zaspievala „Jar…“, že sa MD začal potiť…
som zvedavá či zverejnia aj výsledky

26
anirij
Reagovat

Nicméně mé přesvědčení, že za výhrou Ivanny stojí zejména finanční podpora MDýho a jeho chapadel, nevyvrátí jen tak něco. Ivanna je sice mainstream jako brno, tací často vyhrávali, ale to jen proto, že nikdy proti nic nestál takový kalibr v podobě Anny.

27
anirij
Reagovat

*nim

28
Joey
Reagovat

22 hmm…fakt neviem čo si mám akože o tom myslieť…peniaze mi nestiahlo,takže to muselo asi uviaznuť niekde na ceste.každopádne,vďaka tejto skúsenosti,je to zase na dlhú dobu posledná súťaž podobného typu kde som poslal SMS :-/

29
-bé-bé-
Reagovat

Viqu,
vieš ako je to s relativizmom…nikto v skutočnosti nevie čo druhého „skolí a čo posilní“
napr. tá legenda „ťažkého životného príbehu“.. .tak som nad tým dumala vyšlo mi, že ak ma moj „životný príbeh posilní“ tak nie je ťažký, ak ma položí tak je „tažký“

30
lenka
Reagovat

viq – ale já také jsem velký příznivec Anny od jejího prvního vystoupení a nikdo jiný krom ní u mě neměl šanci na vítězství, ale přece jen … dneska ty duety, to byl prostě úlet, obzvláště ten s Oravcem, nic horšího jsem neslyšela za celý hlas, neříkej mi, že se ti to poslechově doopravdy líbilo … vzácně souhlasím s Pepou .. drogy a Sylvestr stranou …

31
Viq
Reagovat

25 – Máš pravdu, má to „na svědomí“ Anna.
Jinak já na výsledky kašlu. Co se stalo, už se nedá zvrátit.

26 – Nevěřím Michalu Davidovi, věřím jen v jeho podlost. Už jsem jinde psal o jeho potenciálním hlasovacím automatu a že pocit vítězství a blonďatá vítězka Hlasu ČS v jeho muzikálu Mata Hari by ho neurazila.
Na druhou stranu velmi dobře vím, jak slepý a krutý dokáže být lid (masy / většina / démos).
Čili jedno z toho (nebo obé naráz) zapracovalo. Ale co přesně netuším, nemám dostatek informací.

32
-bé-bé-
Reagovat

28
ja zrejme tiež som „vyliečená“ ale to aj preto lebo v reálu telku nepozerám…ale bolo mi divné to neprijatie sms, žeby to bolo preplnené?…a tak som poctivo mačkala a nič…
27
teba si nepamätám z diskusie…ja som tiež náchylná tomu, že v tom má prsty aj MD…od začiatku mu bolo jasné…koho chce „Hlasom ČS“

33
Viq
Reagovat

30 – lenko -> Mně se to líbilo, úplně upřímně. Teď ne že bych chtěl něco falešně lakovat z pozice fandy, ale upřímně jsem se pobavil a zasmál.
Anně i Brunnovi za to děkuji.

34
Viq
Reagovat

Alcuin (rok 798) Karlu Velikému ->

Nec audiendi qui solent dicere, Vox populi, vox Dei, quum tumultuositas vulgi semper insaniae proxima sit

Nenaslouchejte těm, kdož tvrdí, že hlas lidu je hlasem Božím; vždyť zběsilost davu je vždy velmi blízka šílenství.

35
-bé-bé-
Reagovat

Ťažko povedať, ak je Anna „vizionárka“ tak vedela, že nevyhrá a tak sa chcela zabaviť ale to že má rada Brunna som jej verila:::akoby dala prednosť „človeku“ pred „umením“ a to si na nej veľmi „cením“

pre mňa je to odpoveď: „forma či obsah“ (kočka či obraz)

36
anirij
Reagovat

32 – Já jsem zde na diskuzích byla jen občasným pasivním čtenářem, nepřispívala jsem, neboť příspěvky zejména viqa a tvoje mě přesvědčily o tom, že je zde anna v dobrých rukou, vše podstatné bylo vámi řečeno a tak jsem se soustředila na její podporu „zvenčí“. V mém okolí byla Anna rovněž favorizována a to širokým spektrem skupin. O to víc jsem byla výsledkem překvapena.

37
Viq
Reagovat

dolores – Chtěl bych se ve svém odhadu a čichu častěji mýlit.
http://www.youtube.com/watch?v=PHCNha9Xxas

38
lenka
Reagovat

33 – pokud se na to díváš jako na komediální číslo, tak to snad i pochopím, ale za mě, prostě to nějak ještě teď nemůžu rozdejchat, .. je pravda, že k tomu trochu přispívá trochu i fakt, že Oravce od samého počátku nemusím ..

tak dobrou bando, já budu dnes usínat s přesvědčením, že se toho alba od Anny stejně nakonec dočkám :)

39
Belisana
Reagovat

20 naprostej souhlas

40
-bé-bé-
Reagovat

36
takže si z rovnakej krvnej skupiny…a jajaj…každý hlas je jeden jediný a automaticky sa stáva prínosom aj je „sebahlasom“…v tvojom 23 bolo veľa poézie…a to tu chýbalo

37
TAKÉTO DESTRUKCIE ZMAŽU IBA NOVÉ VÍZIE

41
Viq
Reagovat

Nic, budu Anně přirozeně fandit dál, pokud mi poskytne možnost a příležitost. Holywoodský režisér by tam přidal „forever and ever“ :-)
Anna má potenciál být umělcem světových parametrů a záleží to jen na ní. Je to vše v jejích rukách.

100 000 € v rukou sice nemá, ale vše ostatní tam zůstalo !
A jsou to samá ESA.

42
Milena
Reagovat

Buď už lidé u nás skutečně ztratili vkus , anebo zapracoval M.D.s esemeskami. Vítězství Ivanny zkrátka nerozumím.Přece tolik lidí nedá přednost kopii před originálem. Anička měla být vítěz!

43
Viq
Reagovat

-bé-bé- (40) Věř, že jsem po vyhlášení byl více šokován, než kapitán Enterprise bezprostředně po zničení Země.
:-)

Tohle jsem sice pochopil s předstihem a akceptoval rychle, ale mrzet to bude navždy.

44
Viq
Reagovat

42 – Nikdy nepodceňuj lidskou blbost a nevkus. Já už jsem se o tom přesvědčil hodněkrát v minulosti (u jiných témat).

Anička je pro mě bezkonkurenční vítěz.

45
-bé-bé-
Reagovat

Dobrú noc.

Belis, v skutočnosti väčšina neexistuje, ak sa ľudia zbavia strachu a sú sami sebou…
Ale energia skupiny je úžasná, nebezpečná len vtedy keď je bez „osobitosti “ človekov!

46
anirij
Reagovat

41 – vnímám to podobně.

Já jsem především potěšena tím, že se někdo jako Anička v té soutěži objevil. Doslava mi učarovala. Snoubila se v ní vnitřní krása s bezchybným pěveckým projevem. A ještě něco víc. Slova však na to nestačí. Anna je silná ve svém středu, s její osobností nemůže taková prkotina, jako je druhé místo v Hlasu, otřást. A peníze? Ty se jí budou kutálet sami. Bude-li chtít.

47
Belisana
Reagovat

46 to je bezbrehy neopodstatneny optimismus. Aby se penize kutalely, potrebuje pocetne publikum a fakt se bojim, ze nebude pocetne dost, a nebo to delat tak, jak „se to dela“. Rymus uz bude vedet O_O

48
Viq
Reagovat

46 – Souhlasím. Pro mě v té soutěži nikdo jiný nebyl. Tohle se Anně povedlo, resp. Anna se povedla. Teď záleží na její cílevědomosti a taky na životním štěstí.

47 – Z tebe jsou cítit kyselé hrozny. Šeps není zlý, ale nevím, nevím…

49
Belisana
Reagovat

Viq – prosim te nezvan. Co s tim ma Seps spolecnyho???
Anna to bude mit tezke, o tom zadna. Preju ji, aby uspela, ale v techhle nasich dvou statech je to neuveritelne problematicke.

50
Viq
Reagovat

49 – Belisana – Vidím ti až do kuchyně :-)
No nic, za pár dní už tady nebudu a budete si moci opět všichni spokojeně mazat med kolem huby…

51
Belisana
Reagovat

Viq, ty jsi fakt mimon :-) patrne jsem ti nekde slapla na kuri oko. Nic, v pohode si tu vzletne deklamuj az do rana, dobrou noc.

52
Anonymní
Reagovat

Nejsem tím nějak zatíženej, viděl jsme jen pár dílů a pak něco málo z archívu. Anna se mi líbí, přesto si myslím, že Ivanna si to zasloužila víc. Umí zpívat a zpívá krásně, to zase snad nikdo popřít nemůže nebo jo? Docela mě mrzí, když se někde píše o tom, že Michal David jí to vítězství zařídil, manipulace s sms, atd. To pak to vítězství chutná hořkosladce, ona sama jistě nic nemanipulovala, že ne :) a nevěřím ani tomu, že někdo jiný ano. Třeba moje babička jí poslala hlas fakt zcela prokozatelně a dobrovolně :). Myslím, že tahle holka je skormná a vděčná, tak snad se jí bude dařit. Anna je jiná, ale jak to tak bývá i tady je to něčím vykoupené. Však ona se neztratí.

53
Viq
Reagovat

52 – Vykoupené je to tím, že ihned nezapadne do toho úplně většinového vkusu.
A že tvá babička „poslala IB hlas fakt zcela prokozatelně a dobrovolně“, tomu věřím a je to to, co jsem říkal a v podstatě předpokládal.
Manipulace? Těžko říct a u Michala Davida a TV Nova vylučovat. Pro vysvětlení konečného výsledku ale tvrdý podvod typu „hlasovací automat“ není potřebný, ačkoli ani ten nelze vyloučit.

54
Viq
Reagovat

Je zajímavé, že Bagové ve videoarchivu Hlasu ČS přilepili název „Ivanna Bagová je HLASEM ČESKOSLOVENSKA!“ na video z minulého týdne (Titanic), které už předtím mělo nějakých 28000 přehrátí.
To vypadá, jako kdyby chtěli vytvořit umělý obraz diváckého zájmu o (vítězku) Bagovou.
Srovnatelné video Anny (Wicked Game) má i teď více přehrátí, než to, které je nadepsané jako „IB je Hlasem ČS“.

Tyhle tanečky mi připadají podezřelé.

55
Viq
Reagovat

Tohle je pro mě NOČNÍ MŮRA za „bílého dne“.
Bojím se jít spát, protože co mě pak čeká ve snech? :-)

56
anirij
Reagovat

já si před spaním pustím jar of hearts, anny zpěv má i tu jedinečnou vlastnost, že uklidňuje a konejší.

57
Viq
Reagovat

56 – jj, kašlem na to, tohle vážně nic neznamená. Mrzí akorát těch 100 000 €. Stejně je to asi teprve před zdaněním a byla by s tím spousta otravného papírování, LMAO!

Anna je objev soutěže !

58
anirij
Reagovat

A tak to je.

:-)

59
Viq
Reagovat

58 – Dobrou „noc“, já jdu spát :-)
Budeme bojovat opět zítra. Anebo možná bude lepší nechat příznivce IB v poklidu vychutnat hořký kalich „vítězství“ až do dna :-)

60
Viq
Reagovat

Ještě jedna „myšlenka“, než ji zapomenu ->

Možná jsem přinesl Anně smůlu. Možná kdybych jí nefandil a neposílal jí hlasy, vyhrála by. Možná kdybych ji dokonce nenáviděl, vyhrála by celý Hlas Galaxie…

61
anirij
Reagovat

Přála bych si věřit, že by to mohlo být až takhle jednoduché .)

Také přeji dobrou noc :-)

62
Anonymní
Reagovat

Viq: Jsi šťastnej človek, takhle MOC řešit pípoviny :) a namlouvat si vlastní důležitost, to je bezva. Prosím Tě, nevím proč jsi zaujatý proti IB jako by nic neuměla. Anna též umí, je trochu jiná, není moc chytrá, není to ideál, takže ano, klidně ji favorizuj, ale netřeba shazovat jiné. Objektivita.

63
Anonymní
Reagovat

Tak každému se líbí něco jiného. Anna zpívá dobře, ALE – trvale se tváří OTŘESNĚ. Nemůžu si pomoct, ale ta holka na mě nepůsobí pozitivně. Musím jí přesto přiznat, že zpívat umí. Ale mám-li si vybrat na koho se podívat, tak na slečnu, které se tváří, že spokla citron (OMG tohle nesnáším ani u vlastních dětí!!!) opravdu ne-e.

64
Fanny
Reagovat

Pravda, na mne působí Anna nepříjemně. Není to o tom, že je stydlivá, introvert. To byla Aneta L. taky, přesto ji svítili oči když zpívala. Cítila jsem z ní takovou pohodu, radost, když zpívala, celá se rozzářila a o tom to myslím je. Možná je Anna originálnější, ale z I.B. cítím pozitivní energii, čirou radost a pohodu, A také pokoru. Co bude jednou zpívat, záleží na ní, vždyť všichni zpívali co už bylo složeno a zpíváno. Tak já jsem ráda, že to vyhrála ona, sice jsem za nejlepší považovala Nikoletu, ale taky kvůli tomu, že nepostoupila neházím vinu a špínu na druhé. Koneckonců o nic nejde. Co bude dál stejně záleží na nich. Na nás určitě ne.F.

65
Martousek
Reagovat

Pro mě jednoznačně radost z vítězství Ivanny – ta holka je protipól všeho, co mi vadilo na Anně. Nepříjemná, věčně kysele se tvářící, rádoby rebelka.. A i pěvecky ji Ivanna přezpívala rozdílem třídy, obzvláště ve finále to teda Aničce nevyšlo a všichni její bezmezní obdivovatelé, kteří ji i za finále chválí museli mít při duetech zavřené oči a zacpané uši. Těch falší co tam bylo! Ivannka předváděla skvělé výkony po celou soutěž, byla milá, příjemná a tak si vítězství zasluží. P.S. A to jsem celou dobu fandila Zuzce, nejsem tedy žádnej fanatik co se týče IB..

66
Laikka
Reagovat

Já si můžu vyčítat jenom to, že jsem si nebyla nikde vsadit… Už asi po pátý vyhrál mnou nejméně oblíbený člověk, chyba. Aspoň trochu jsem mohla mít radost :) Ale Markéta se neztratí.

67
Laikka
Reagovat

Jo a pokud jde o originalitu, Anna byla jedinečná. Ale když jsem hledali někoho, kdo skvěle zazpívá všechno, dobře u toho vypadá, hýbe se a tak, tak stejně nechápu, proč Ivana a ne Markéta. Možná proto, že je profík, možná proto, že lidem přišla namyšlená a že hraje, možná kvůli výběru písniček – a nejspíš vše dohromady. Ale když srovnam Whintey/Celine od Ivany a Hurt, tak je to pro mě nebe a dudy :)

68
Flint
Reagovat

Záverečné hlasovanie je tak trochu aj o obraze našej spoločnosti. Zvíťazí mainstreamová Ivanna, ktorá sa spolu s koučom vyžívajú v minulosti, alebo zvíťazí netradičná Anna, spolu s koučom zastupujúca progresívne trendy?
Ako to dopadlo vieme, paralela s vývojom našej spoločnosti je zrejmá, budem citovať z pesničky od Hudby Praha: Do řiti řítime se…

69
Dave
Reagovat

Souhlas s 65.

68: nabízím jiný úhel pohledu.
Zvítězí usměvavá holka, na které je vidět, že má radost ze zpívání, nebo holka, kterým nejčastějším slovem včera bylo „jižina“, nevydá ze sebe souvislou větu a tváří se jako kakabus ?

Pokud nejsem puberťák, který se dokáže ztotožnit s upe maras jižinááá, nemám proč ji volit.

70
martas
Reagovat

Pro mě ANNA jednoznačně VÍTĚZ! Vyhlášení výsledků byl pro mě fakt šok.
Anna je dle mě opravdu originál a Ivanna určitě zpívá hezky, ale nesedí mi ten její sladký image velkých love songů. Ale rozhodly SMS. Takže se určitě Ivanna líbila lidem více, tak asi tak…

71
Flint
Reagovat

69: Môj pohľad ide viac cez koučov ako súťažiacich…

73
zoro
Reagovat

Už dřív někdo zmiňoval, že hlas zpívajícího zní, i když nemá mikrofon u pusy – konkrétně naposled včera Miloš v duetu s Darou. Já to už psala dřív, poprvé jsem to zaregistrovala u Dominiky Š. v rozstřelu, a později ještě několikrát. Nikdo nikdy nereagoval. Ale stejně by mě furt zajímalo, jak je toto možné? To se přece může stát jen u playbacku, ne?

74
Franz Ruppert
Reagovat

A máme konec „Hlasu“. Z vítězství se může těšit jen ten nejlepší a tou Ivanna určitě byla. Anna prohrála možná i díky svým fanouškům. Neustálé ji vyzdvihovali a předurčovali na vítězství a to takovou měrou, že i všichny soutěžící a i kouči byli o tom přesvědčeni. No nakonec to dopadlo jinak a kvalita zvítězila.

75
mila
Reagovat

59 – Viq – ja byla taky v soku, kdyz precetli jmeno viteze. To, co predvadela Anicka vcera bylo asi pro hodne lidi neprijatelne, sama jsem zvolila slovo trapas (myslim to duo s Oravcem). Ale mozna to byla jen snaha odlehcit Hlas v divnem pojeti Novy a Markyzy, kde jsem mela chvilemi pocit, ze se koukam na Bratislavskou lyru,nebo jak zesmesnit ten zamilovany duet, co pak podali MD a Ivana. Anicka ma specificky zpusob zpevu a i humoru, ne kazdy to chape tak, jak ona predpoklada.. Kdyz jsem rozdychala ten prvni sok, ze nevyhrala, uvedomila jsem si, ze je to takhle vlastne dobre. Ivanna at si uzije tu slavu, i ty penize ji preju a Anicka aspon bude mit cas slozit a nahrat nejake sve pisnicky.. a taky musi predevsim chodit do skoly :-)

76
sali
Reagovat

Ešte som v tom SMÚTKU ani zďaleka nedomyslel, čo včerajší verdikt ľudu znamená, ALE (sám nechápem) začínam mať pomaličky pocit, že nevíťazstvo je pre Anku lepšie. Okrem tých zapráskaných prašúl:

– menšia zaťaženosť priblblou zmluvou,

– omnoho progresívnejší a minulosťou nezaťažený budúci produkčný tím,

– A HLAVNE dostatočnou slobodou pre debutný album.

A vôbec: keby mal pre ňu robiť Universal, kto vie, ako by sprznil jej prvý album, ktorý je pre štart kľúčový?

Možno preto Rytmus volil skladby takto. On v tej svojej gebulke nosí už dosť skúseností.

77
zoro
Reagovat

Finále podle mého gusta by bylo Poulíčková, Spalasová, Mikulcová, Weingartner.
Miloš přešlapuje jak blb, kdybyste si pustili jeho vystoupení bez zvuku, vůbec nepoznáte, jestli zpívá baladu, nebo rockovou vypalovačku. Asi si myslí, že všechno vyjádří obličejem – to se hoch plete.
Anna mě těžce zklamala. Předesílám, že ze začátku jsem z ní byla unešená, ale jen pokrytec může po několika kolech nevidět, že často (a v hloubkách snad vždy) zpívá dost falešně. A to se dobré zpěvačce prostě stát nemůže. Navíc ten mediální obraz nesmělé dívenky… ruku na srdce, kdyby vás touto představou Rytmus a spol. pořád nekrmili, nepřišla by vám Anna spíš jako klackovitá pohrdavá znuděná puberťačka?
Ivanna zpívá dobře, ale mě muzikálové typy neberou.
Jediná opravdu dobrá finalistka byla Markéta, které jsem od začátku přála vyhazov, jak mi lezla na nervy. Ale zpěvačka byla nakonec ze zbytku prostě nejlepší – opět jen pokrytec by to nepřiznal, ať už si o ní myslíte co chcete.

78
Macík
Reagovat

…tak vítězství jsem přála Aničce, páč mi je nějak bližší, ale Ivanna si to každopádně zasloužila :-DD Moc se mi líbila i Barbora, ta se mi zdála o chlup lepčí než Poulíčková…a nejvíc mě pobavila otázka od Leoše… Patrikovi…kolik je 16 krát 19 :-D…jinak „Hlas česko.slovenska“ nebyla špatná šou :-DD …

79
XMAN
Reagovat

Tak už nám to skončilo, tak jsem se rozhodl ještě napsat. Ještě bych se rád vyjádřil k pondělnímu vyřazování před týdnem – jak sem byl o kolo dřív šťastný že vypadl Mrózek a Juraj s Brunnem zůstali, tak vyřazováním před GF mi to osud vrátil i s úroky a ještě mě nakopal. Vypadli mi poslední 3 lidi, kterým jsem přál výhru – Juraj, Brunno a bohužel i Zuzka. Juraj a Brunno mi byli na milion procent jasní, ale že to odnesla i Zuzka a místo ní postoupil Miloš, který je podle mě horší než Juraj i Brunno, to už pro mě byla absolutní tragédie. V tom GF nebyl nikdo komu bych mohl fandit nebo mu přát výhru, to se mi ještě nikdy nestalo aby mi tam nezůstal ani jeden favorit. Výhru jsem nepřál nikomu a bylo mi to už úplně jedno kdo to vyhraje. Když už bych si z těchto lidí musel vybrat jednoho vítěze, byla by to asi Markéta, protože i když nikdy nebyla mojí favoritkou, tak z těchto čtyřech lidí je prostě bez diskuse nejlepší. Ale….teď to přijde, nikdy bych nevěřil že tohle někdy v životě napíšu…..ale já jsem rád že to vyhrála Ivanna!!!! Veselovská mi byla poslední dobou stále více a více nesympatická, hrála si na frajerku, moc si věřila, emoce na nule, studenej psí čumák…a navíc má tak neuvěřitelně malou slovní zásobu, že to snad ani není možné, věkem se to neomlouvá. Co se týče zpěvu, tak tím svým ukňouraným a ukňučeným falešným hlasem na vítězství ani zdaleka neměla. Vy jste se z ní tady všichni neustále rozplývali, ale já jsem v ní to úžasné co vy nikdy neviděl, nezaujala mě….když tam pak zůstala stát na konci s Ivannou, přál jsem si ze škodolibosti aby tady byla většina fóra zklamaná tak jako já minulé pondělí a aby to vyhrála Ivanna. A ono to vyšlo. Radost tady měl snad jen yeey jako jeden z mála. Na Ivannu jsem po včerejšku docela změnil názor, trochu mě štve jak sem jí tu v minulosti urážel a asi sem jí i křivdil, no mohl za to hlavně MD a vrátit se to už nedá. Po včerejšku mi Ivanna přijde jako úplně v pohodě, hrozně milá, sympatická, hodná a hlavně hodně citlivá holka, která rozhodně není namyšlená a která je daleko, daleko sympatičtější a příjemnější než Veselovská. Přestože hudebně není úplně můj šálek čaje, zpívat bezesporu umí a výhru jí přeju. Zasloužila si to více než nanynka Veselovská. Takže já ač to může znít neuvěřitelně v tomto případě zklamaný nejsem. Připadá mi až neuvěřitelné jak rychle letos měním názory ale jednám prostě podle momentálních pocitů….Ivanna byla lepší. Tak nám to skončilo a já upřímně nevím jestli ještě někdy budu něco takového sledovat, spíš bych raději neměl, protože ztráta času i nervů to bezesporu je, ale raději řeknu nikdy neříkej nikdy. Uvidíme….Každopádně minimálně letos mám pokoj, protože Talent na Primě jsem nesledoval nikdy a uvidíme či se Nova s nějakou pěveckou soutěží vytasí příští rok a nebo ne…..

80
XMAN
Reagovat

Pro všechny kterým se zdá můj příspěvek příliš dlouhý bych přesto doporučoval aby si ho přečetli. Budou z něj jistě překvapeni….

81
mila
Reagovat

80 – no ja jsem taky rada, ze vyhrala Ivanna, ale z jinych duvodu nez ty, ale to neva. Kdyz shrnu ty 4, co se ocitli v GF, tak Milos je pro mne nejvetsim sympatakem letosniho Hlasu, Markete to nejlip ze vsech zpiva, Anicka je nejzajimavejsim objevem v soutezich tohoto typu a Ivanna? Chuda holka, ktera si naplni svuj sen o zpivani pred plnymi saly(kdyz ji nevadi, ze je plni fanynky MD, tak proc ne).. Preju ji to.

82
Katka
Reagovat

Moc Ivanně přeji vítězství, je milá, upřímná, inteligentní a skromná, což u Anny postrádám.Vyhrála ta správná a já moc gratuluji

83
XMAN
Reagovat

82: Už to vidím stejně.

84
Katka
Reagovat

79 – Souhlas!!!!Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má názor na Annu takový, jako ty.Díky

85
Viq
Reagovat

Byl to souboj hodnot v přímém přenosu. A pravda holt zase jednou tahala za ten kratší konec provazu. Nakonec se to fakt zvrhlo v komedii. Podle mě vůbec nehledejte hlavní příčiny ve včerejšku. Už minule, když měla IB těch 82%, mohl být stejný poměr sil (ten Oravec nebyl zase tak slabý!). Anna už měla delší dobu pošramocený mediální obraz (Vojtkem + Davidem), přitom IB byla pravidelně vynášena do nebes… Plus Anna není pro běžné lidi nic jednoduchého k pochopení. Někdy má ten trpaslíkový kýč holt v krátkém období navrch. Úplně normální věc.

A milo (75) – Nad číslem s Brunnem jsem se výborně pobavil. Díky za něj.
V šoku, že? Já jsem byl průběhem večera a dobrým pocitem z chybějící konkurence pro Annu, doslova ukolébán. A pak to přišlo:
http://www.youtube.com/watch?v=PHCNha9Xxas

76 – Jasná věc, sali. Tam šlo o prachy. Ostatní jsou jen negativa, která by se musela vypít spolu s prachama.

86
OSVČ
Reagovat

Pokud to shrneme mám radost, že Markéta je nejlepší zpěvačkou Česka, po právu si to zaslouží. Je vynikájící zpěvačkou a pokud si to do včerejška nikdo nemyslel, tak včera všechny přesvědčila, přejí jí úspěchy. Nepochybně je velkým zklamáním, že vyhrála porcelánová panenka bez šmrncu, ale stalo se. Horší je to, Česko – Slovensko, už má hodně bídnou úroveň, když Talent vyhraje Kyrgistánec a Hlas Ukrajinka. Málo si svým umělců váží.

87
Katka
Reagovat

85 – Ale houby pošramocený obraz, ani Pepa a Michal za to nemůžou.Lidi snad vidí, přemýšlejí a usuzují a nepotřebují něčí názory, udělají si je sami.Její včerejší poslední (naštěstí) věta (či spíše shluk slov) jako odpověď TIně NO to víš že jomě prostě přesvědčila, že Ivanna vyhraje, protože takové tupé tele a nafoukané k tomu, což je vůbec ta nejhorší kombinace, jako je Veselovská, prostě vyhrát nemůže.

88
XMAN
Reagovat

Podpora Ivanny se nakonec ukázala větší než by si kdo myslel. Je mi vcelku jedno jestli jí všechny ty hlasy poslali fakt lidi a nebo sám MD ( I když tohle jsem tvrdil spíš v rozhořčení když mi MD vyhodil Hnilicu, Weingärtnera a Kutheila) , teď jsem fakt rád že to vítězství Anně vyfoukla. Jen by mě zajímalo, kdyby tam stál místo Anny s Ivannou Hnilica a jelo by se jen podle hlasů lidí, jestli by Ivanna porazila i Hnilicu a nebo ne….Anna už byla hodně lidem nesympatická, její ukňouraný styl nesednul každému….kdyby z ní někteří neudělali takovou modlu, vypadla by pravděpodobně už mnohem dříve než v posledním kole. Hnilica by byl možná těžší soupeř. Opravdu by mě zajímalo jak by duel Hnilica versus Ivanna dopadl u lidí…..

89
Katka
Reagovat

Otázka je, jestli by se Hnilica dostal tak daleko…je ho ale škoda, já osobně to považuju za jednu z největších křivd Hlasu

90
Viq
Reagovat

87 – Anna je pro spoustu lidí těžko pochopitelná.
Čím u mě získává další body, tím se u jiných zakopává hluboko pod zem.

91
XMAN
Reagovat

87: přesně tak vidím Annu i já…..je to prostě tupé tele s malou slovní zásobou a navíc má poněkud nosánek nahoru (a nemá k tomu oprávněný důvod). Nakonec to dobře dopadlo a já i hlasující jsme dostaly rozum. Můžeme si jedině gratulovat.

92
Dave
Reagovat

XMAN je zpátky a v nové síle ;o)
79 je zajímavý příspěvek.

Většina fóra sice zklamaná byla, ale malá část nás fanoušků Ivannky alias blonďaté lásečky to řádně oslavila :oP

93
Katka
Reagovat

90 – Anna je právě naopak lehce pochopitelná, jednoduchá a namyšlená dívčina, co si natloukla čumák :-)

94
mila
Reagovat

87 – tupe tele a nafoukane k tomu? Takhle ty hodnotis Anicku? Je videt, ze tupy tu bude nekdo uplne jiny.. Viq to tady hodnekrat opakoval, pridavam se – Anna neni jednoducha na pochopeni. Kdyz na to nemas, tak ji nesud, prosim

95
Katka
Reagovat

Abych byla úplně objektivní, hodně jí k tomu dopomohl Rytmus, myslím, že kdyby si vybrala jiného kouče, který by ji tak nevyzdvihoval a nedělal z ní pomalu bohyni, vyhrát mohla.Ale to neznamená, že za všechno může Patrik, viz. slovní zásoba či spíše nezásoba a tak dále.

96
Dave
Reagovat

94: Anna je jednoduchá. Nejen na pochopení.
Ale přeji jí kariéru, která ji tak oslnila – hraní s Rytmusem po „klubech“.

97
Katka
Reagovat

94 – Ano, přesně tak to vidím a trvám na tom.Ostatně to, že nejsem jediná, mne v tom utvrzuje

98
Katka
Reagovat

96 – Přesně :-)

99
XMAN
Reagovat

93: Ano ona s výhrou počítala, jistě to pro ni bylo vcelku překvapení že vypadla ze hry těsně před cílem.
http://tn.nova.cz/zpravy/film/hlasem-ceskoslovenska-se-stala-ivanna-bagova-ptejte-se-on-line.html Nemůžu si pomoct, ale mě se ten Ivanny vlastní singl normálně líbí. Všiml jsem si toho už včera jak to zpívala že se mi to líbí. Co se to se mnou děje? Naopak ty Anny ukňučené Cesty zlé mě jen utvrdily v tom že by vyhrát opravdu neměla.

100
martas
Reagovat

XMAN 80 – Ano, jsem moc překvapená a hlavně šťastná, že nejsem takový psycho-schýzo jako ty. Zdarec.

101
Viq
Reagovat

93 – To je absurdní tvrzení hraničící s nepříčetností.

Nenechám si z nic moc výsledku zkazit dojem. Já se taky nedivám na kdeco a nefandím kdekomu. Své názory si nevytvářím podle toho, kterým směrem se zvrtne dav.
Takže díky za ty dary. Ten výsledek už se holt dal předpokládat.

102
Katka
Reagovat

94 – A to, že to Viq říkal, znamená co?Že je to pravda :-)?Jako že stokrát opakovaná lež se stává pravdou?Anna prostě hloupé tele s minimální slovní zásobou a s nosem nahoru je, to musel vidět každý rozumně smýšlející člověk, který se díval na Hlas.Jedině, že by současně běžel nějaký jiný Hlas Československa….:-)

103
mila
Reagovat

96 – no a ja zase preju Ivannce, aby se ji fajn zpivalo s MD, jeho diskopribehovymi pisnickami.. chvalabohu,ze s touhle hudbou se nikde dobrovolne nesetkavam..

104
Katka
Reagovat

101 – Já také rozhodně nejsem ta, která jde s davem, proto mi Anna (Vámi všude hojně nazývaná Anička) v přímých přenosech vadila, nefandila jsem ji a jsem ráda, že nakonec nevyhrála.

105
mila
Reagovat

Katko a Dave, jestli nejaky kouc udelal neco nesoudneho pro svou sverenkyni, tak to nebyl Rytmus pro Annu, ale MD pro Ivannu. Vzdyt kvuli ni vyhazel takova esa jako Hnilica, Kutheil a David W.

106
Katka
Reagovat

103 – Já také MD nemusím, jeho styl hudby už vůbec, ale jako kouč jí pomohl a vybrala si dobře.Kdyby šla k Rytmusovi a on si jí oblíbil stejně jako Annu (což je silně nepravděpodobné), doplatila by na to.

107
Katka
Reagovat

105 – Tak jestli je Kutheil eso :-D.Možná max. takové, jako z Vratných lahví.Hnilica mě mrzí a mrzet bude, souhlasím, ale to více lidí z jiných týmů…

108
XMAN
Reagovat

105: S tímhle souhlasím, rozhodně mám jako kouče radši Rytmuse než MDýho, nicméně když už bylo na výběr jen mezi Ivannou a Annou, tak se prostě ukázalo, že Ivanna je opravdu lepší a sympatičtější. Z těchhle dvou zpěvaček vyhrála ta správná. Ti co si nejvíc zasloužili výhru se podle mě do GF vůbec nedostali.

109
mila
Reagovat

106 – Rytmus by z ni udelal smrncovni mladou zpevacku se zajimavym hlasem. MD z ni udelal staromladou penici stylu Vondrackova, ktera by omracovala na Bratislavske lyre v roce 1970, mozna 1980..

110
-bé-bé-
Reagovat

katka, katka akéže to tupé tele, videla si niekedy teliatko? Je ako každé bábätko!

V tomto rozhovore je aj vysvetlenie, prečo Anna nevyhrala…bolo jej to šumafuk…
http://tn.nova.cz/zpravy/film/anicka-z-hlasu-penize-me-nezajimaji-rozhovor.html

Priznám sa, že Anna mi včera nepripadala, že mieri na cieľ: Vyhrať súťaž…mala iný cieľ a ten sa jej splnil
tak ako som z nej vždy mala dojem, že hudba je jej život…z Ivannky (promiń Dave) som mala dojem, že chce byť predovšetkým speváčkou…´byť niekým, nie slúžiť niečomu…

111
Katka
Reagovat

Taky si myslím, že Ivanna dostala hodně protihlasů díky antifanouškům Anny (je to pouze teorie, já nehlasovala).Adept na vítězství byl podle mě jiný, ale to je už jiná věc, každopádně z těchto 4 finalistů vyhrála ta správná (ještě bych zvládla Markétu).

Tak se mějte fajn a nezapomeňte, je to jen hra :-) a naše reálné životy jsou jinde.

Katka

112
Viq
Reagovat

Výsledek byl jen věcí lidového vkusu a preferencí. Navíc ten poměr sil mohl být celkem vyrovnaný..
Jestli vám zvítězila vaše favoritka, radujte se a těšte se.
Kopat do objevu soutěže, kterému ta vaše vítězka (při vší úctě k ní a s vědomím jejích kvalit) nesahá po paty, vypovídá jen o vaší přízemnosti.

113
Katka
Reagovat

110 – Tak proč tam lezla :-)?Jinak rozhovor mne nezaujal, typický Annovský, nic neříkající a hloupý.Ale díky

114
Katka
Reagovat

112 – Já si právě myslím, že ta procenta hlasů neřekli právě proto, že rozdíl byl obrovský a Annu by ještě více srazil dolů (ne, že by to nepotřebovala :-) ).Ale to je čistě můj dojem

115
Viq
Reagovat

114 – O co ti jde? To je od tebe dost laciné. Je to možné, pochybuju o tom.

116
Dave
Reagovat

103: tohle mě na celé věci vadí – Ivannka jako host na MDýho koncertech. Snad s ním nepojede celou šňůru. Na koncert Ivannky bych zašel, ale jestli koncert Ivannky = předskokanka na koncertu MDýho, tak ne.

Ale MD jí to vlastně řekl už na začátku, že má jistý koncerty s ním, takže věděla, do čeho jde, z čehož si nemyslím, že by jí to bylo proti srsti. Toto období snad nebude trvat dlouho a Ivannka bude vidět i mimo MDýho akce.

117
Katka
Reagovat

115 – Tvůj příspěvek nedává smysl, které věty se vážou k čemu?Co je ode mě laciné?

118
Viq
Reagovat

117 – Jednoduše řečeno tvou „úvahu“ pokládám za řídký pšouk
Už si rozumíme? :-)

119
Dave
Reagovat

Procenta hlasů – pokud byl od začátku veliký náskok u jednoho ze soutěžících, bylo logické je neukázat, protože lidi by pak už přestali posílat další hlasy -> televizím by klesl zisk ;o).

120
mila
Reagovat

119 – no ale bylo by byvalo slusne rici ta procenta na konec, ne?

121
Dave
Reagovat

120 – spíš než procenta by mě zajímaly počty hlasů – procenta nepoví, zda byla soutěž propadák, co se výdělku televizí týče ;o).

Jsem rád, že mé hlasy nepřišly vniveč a zvítězila skutečná majitelka hlasu :o)

122
DJ Vlado
Reagovat

Postupně doplňuju svá hodnocení. Zatím jsem přidal Markétu s Pepou, za chvíli přidám Miloše :-)

123
Dave
Reagovat

122: jsem si říkal, že mi to hodnocení od tebe nějak nesedí, jestli to náhodou nepsal jen Merťas ;o)

124
Viq
Reagovat

Anna je u mě ve výborné společnosti hodnot a idejí, které zastávám a hájím a které dosud nevítězí.

125
Katka
Reagovat

118 – Tak pokud je toto tvůj běžný styl vyjadřování, tak ano :-).Ani se nedivím, že patříš k „Aničkovcům“ :-)

126
Katka
Reagovat

124 – Neboj, ono se jí po klubech a s Rytmusem v zádech bude zpívat dobře :-), ona by ani sama nikam nedojela, protože se svou slovní zásobou by si ani jízdenku koupit neuměla…To je nadsázka, jestli to znáš, ale Rytmus ji určitě nepovede k samostatnosti a pokoře, jako by to udělali jiní (dva) koučové

127
Renča
Reagovat

Anička má krásný a zajímavý hlas, ale bohužel to není vše, co ovlivňuje hlasování. Je to celkový projev, komunikace, zapůsobení na lidi, pohyb, příjemnost a to bohužel nebylo ideální. Ivanna vše odzpívala kvalitně a cítila jsem tam to srdíčko. Její projev byl milý a pohodový. To se cení a proto si to vítězství zaslouží. Je to jako v životě. Jen jedna věc nestačí. Je toho potřeba mnohem víc…

128
Anonymní
Reagovat

95: Přesně to si myslím. Mám pocit, že za tu nevýhru mohl z tak 70% Rytmus. On jí strále omlouval, ona je mladinká, ona je nesmělá, ona nic nemusí… Ale přece jí měl také radit, jak být aspoń trošku otevřená, jak se aspoň trochu mile dívat, tak aby výrazem občas vyloženě neodpuzovala. Protože u spousty lidí hrál roli rozdíl mezi kakabusem a usměvavým člověkem, z kterého „táhne“ pohoda.

129
Anonymní
Reagovat

124 Mohu dotaz? Pls aspoň cca věk a rodinný stav? Opravdu by mě to zajímalo, názory máš/máte dost radikální, často až lehce vulgární. Sama se klidně doznám – 35+ vdaná, vícedětná…na Annu a její kyselý obličej trpím alergií…

130
-bé-bé-
Reagovat

XMANE
čau…návratě…ako sa ti páčil finálový Brunno?…holt: Deti sú často videním pravdy „nemilosrdní“ k nám dospelým…práve to riešim i vo svojom živote

Tož, to si ešte užiješ, kam vietor tam plášť…ale i tak sa mi,práve preto sa mi tvoje „výlevy“ páčia…popisuješ dosť presne ten „prúd emócií“ …z emočného hľadiska ti samozrejme sadne viac Ivanna…

131
Macík
Reagovat

…tak pokud jsem si stačila všimnout, A & I, jsou zatím „teliny“ obě, páč jsou ještě fakt hodně mladý…šoubýzem nepolíbený, takže záleží, jak se budou vyvíjet dál :-DD Ivannku tipuju na muzikály MD a zajímavější styl Aničky možná jednou dosáhne většího úspěchu…kdoví, páč kromě Anety, nikdo z předchozích soutěží tohoto typu, nijak zvlášť nezazářil…i když kdoví čím to je ? :-DD

132
VLT
Reagovat

129:
129: Já myslím, že stačí chápat základní pravidla diskuze. Myslím, že znějí nějak takhle:

1. Jen Viq ví, jaká Anna je nebo není (vyrůstal s ní od dětských střevíčků, dobře ji osobně zná a denně s ní mluví)
(anebo si spíš do ní promítá své vlastní představy a usilovně ve své hlavě buduje obraz jakési Viq-Aničky, která je přesně taková, jak on si přeje. Ne, kdepak, to určitě ne, to si může myslet jen ten, kdo splňuje bod 2)
2. Kdokoli nesouhlasí s Viqem je zakomplexovaný hlupák, který ničemu nerozumí. Když s někým nesouhlasí Viq, je to proto, že Viq má pravdu.
3. Něco je dobré jen tehdy, když se to líbí Viqovi. Nikomu jinému se to líbit nemusí, protože všichni takoví automaticky splňují kritéria bodu 2.
4. Když se něco Viqovi nelíbí a někomu jinému ano, tak je to proto, že dotyčný splňuje kritéria bodu 2. Protože kdyby nebyl zakomplexovaný hlupák, tak by se mu přece nutně muselo líbit to, co se líbí Viqovi, že jo.

133
Viq
Reagovat

129
Nenásilí, spravedlnost, svoboda, anarchie, kapitalismus… Ludwig von Mises, Murray Rothbard, Anna Veselovská :-)

Jestli chcete dělat REVOLUCI ještě dnes, zavolejte a jdu s váma.

Jsem radikál.

134
-bé-bé-
Reagovat

129
Anonymní, pokiaľ si alergická na Annu, tak ja to vidím ako veľké pozitívum: alergia je prejavom „autoimunity“…niečo v sebe neakceptujeme a potláčame…Anna ti pomohla „zviditeľniť to“…teraz už len na tebe záleží, či to znova zakryješ „kortikoidmi“ alebo to „spoznáš“…

Mne niečo podobné zo začiatku „nastavila“ Ivanna“ ale bolo to viac spojené so mnou a jednou osobou (paradoxne, tiež zo ZSSR)

135
kmotr
Reagovat

No, teď budu asi za provokatéra, ale říkám si, že zaplať pánbůh, že vyhrála holka s opravdovým hlasem. Po celou dobu jsem nechápal čím je Anička výjimečná? Ve zpěvu to nebylo ani náhodou (fádní a nudná intonace, špatná výslovnost a frázování taky nic moc), podle mého názoru pokud nevypadla už v duelu nebo v souboji jedna na jednu, tak minimálně za její „Slzy tvý mámy šedivý“ tam už neměla co dělat. Škoda, že kvůli neustálému přesvědčování o tom jak je skvělá, jak „budů nabudůce luďom padat sánky“ atd. to poškodilo především jí samotnou. V posledních kolech se chovala otřesně, nezdravě sebevědomě, zpěv flákala a její jediná opakovaná věta „to víš že jo“ ji odhalila jako velmi nevyzrálou osobnost, zakrývající svůj stud do rythmusovské rádoby suverénní pózy. Nakonec nemohu si nevzpomenout na její neschopnost zareagovat a odpovědět na otázku Michala Davida, proč mi „neodpovídáš na pozdrav“? Pro zohlednění jejího vystupování neobstojí ani její šestnáctiletý věk neboť stejně starý Miloš byl úrovní sympatičnosti v chování min. o jeden stupeň výše. Ačkoli ji upřímně přeji úspěch v další kariéře, tak se obávám, že na špičky hitparád to asi nebude.

136
Saldo
Reagovat

Dost jsem se obával, že to mladá Veselovská – díky silné mediální masáži – vyhraje. Díky přírodě se tak nestalo a po právu vyhrála dívka, která je nejen sympatická, skromná a umí se chovat (na rozdíl od Veselovské), ale i pěvecky je špička. Kuňka Veselovská je sice originální, to je pravda, ale to nestačí. Musí se taky umět zazpívat, a to víc žánrů. Supertrapný duet se supertrapným Mrózkem ukázal její pěvecké slabiny v celé nahotě. A ty pohyby a ksichty – no hrůza. Ale je to holt „Anička s kytarou“ a té se od začátku masově fandilo.

137
Viq
Reagovat

136 – Je to všechno přesně naopak než píšeš. Ty ses dal ovlivnit mediálním obrazem a vytvořil sis nesmyslné antipatie. Právě tohle je protest proti přírodě.
Že nevyhraje ten nejlepší a nejoriginálnější, protože lidi začnou protestovat doslova proti Bohu, to už tak chodí.

138
XMAN
Reagovat

130: Finálový Brunno se mi samozřejmě až tak nelíbil, bral jsem to spíš jako recesi, než jako plnohodnotnou soutěžní písničku. Nutno ale podotknout, že i když tam měl Brunno nějaké ty falešnosti, Anna byla po celou písničku ještě daleko falešnější. Včerejší večer jí opravdu nevyšel, ale nemyslím si že by to byl zrovna včerejší večer, který rozhodl o výsledku soutěže. Já si troufám tvrdit, že je možné, že Ivanna Annu válcovala už od začátku po celou dobu soutěže. Už po prvním finále uniklé výsledky naznačovaly že Ivanna dostala o několik tisíc sms více, minule rozdíl hlasů mezi ní a Brunnem byl dalším signálem. Papírově byla favoritkou Anna, ale Ivanna měla podporu lidí prostě větší a abych byl upřímný tak mě její vítězství až tolik nepřekvapilo, i když pro mě pořád byla pravděpodobnější varianta, že to vyhraje Veselovská. Naštěstí se tak nestalo.

139
Macík
Reagovat

136) …proč nefandit „Aničce s kytarou“ ?…proč má Anička umět zaspívat více žánrů ?… proč uťápnutým vadí sebevědomí ?…proč vadí špičkování Rytmuse nakonec i Davida ?…a proč češi často trestají ty, kterým někdo nahlas fandí ???…nechápu :-D

140
Viq
Reagovat

Ale dalo se to čekat. Ta opozice proti Anně byla dlouhodobě velmi silná. Když se k tomu ke konci přidalo pár dalších drobností, vylezl z toho tento výsledek.

Já jsem si tady na Panáčkovi velmi často připadal jako z románu „Proti všem“. A to možná byla ještě ta lepší diskuse.
2. místo je z tohoto pohledu snad dokonce úspěch.

141
Prochor
Reagovat

Mně by zajímalo, jestli už někde pronikly na veřejnost procenta a počty hlasů. Po pravdě jsem čekal tuhý boj Markéta – Ivanna.

142
XMAN
Reagovat

Sebevědomí mě nevadí, mě vadí prostě celkově jak se Anna chovala, jak se tvářila, jak se vyjadřovala….prostě mi byla nesympatická a podobně negativně asi působila na více lidí, s tím nikdo nic neudělá. Někomu někdo sedne a někdo ne. Ivanna byla prostě srdečnější a měla lepší vyjadřovací schopnosti. Mimo to i lépe zpívala a i když jsme jí nikdy nefandil tak včera jsem její vítězství uvítal. Kdyby to bylo opravdu spravedlivé, neporazila by Veselovská ani Poulíčkovou. Za druhé místo můžete být opravdu rádi, měla vypadnout už daleko dříve.

143
XMAN
Reagovat

141: To já zase ne, já to čekal tak jak to bylo, podle těch procent co ukázali minule mi bylo jasné že to bude souboj mezi Ivannou a Annou a že Markéta s Milošem jsou jen do počtu. Procentuální skóre mezi Ivannou a Annou tipuju tak zhruba okolo 60:40 pro Ivannu, možná i víc. Kdyby to bylo tak těsné jako loni Adamec s Gunčíkovou, tak by ty procenta podle mě pro zvýšení dramatičnosti řekli ještě před vyhlášením vítěze. Tak těsné jako loni to určitě nebylo.

144
Jakka
Reagovat

Nejlepší výkon včera předvedly Poulíčková a Bagová, pak Novotný a pak Veselovská. Akorát škoda, že do té soutěže nedostal šanci Hnilica. Možná by to bylo ještě zajimavější.

145
Klogi
Reagovat

Nakoniec to dopadlo ako som predpokladal… nechcel som aby to tak bolo, ale stalo sa… Jukebox zvitazil nad originalom, ale to je pre nase konciny priznacne, ze priemernost vitazi… Akonahle sa ukaze nieco ine, zvlastne, zaujimave… zadupat do zeme! Nechapal som tu intenzitu nenavisti, ktoru voci sebe toto malovravne, plache dievca popudilo… rozhodli pravdepodobne antihlasy, kedze na zaciatku bol stav uplne iny…
Anna rozhodne nie je vsestranna spevacka… chvalabohu… a ziadnom pripade nechcem, aby sa na tom nieco menilo.. Zaujala ma prave taka, aka je, svojim hlasom, prejavom pri speve, svojov tvarou hraca pokru, svojou malovravnostou aj svojim, „rebelstvom“… a ona rebelka je lebo prdi na vsetky konvencie… co dokazala v priebehu sutaze opakovane… Bola po cely cas sama sebou a to sa ceni… A hlupa uz vobec nie je… verim jej uplne vsetko, lebo z nej citim absolutnu uprimnost… Rozhodne nic nemenit…! A ona nam este vsetkym ukaze…
Ivanka, akokolvek dobre spieva, prefrcala okolo mna ako trubiaci, nacackany alegoricky voz snaziaci sa strhnut na seba pozornost… ale uz je prec a ja si neviem spomenut ako presne vyzeral.

146
Prochor
Reagovat

143 – V tomhle je těžký soudit. Uvnitř jednotlivých skupin byly mezi posledníma dvěma rozdíly třeba jen 2-3% v diváckém hlasování ale teprve včera v grandfinále se utkaly skupiny mezi sebou. Takže snad nás nenechají tápat a odhalí výsledky.

147
XMAN
Reagovat

Možná že by ale ani Hnilica nakonec Ivannu na sms hlasy diváků neporazil, když dostávala i více hlasů než David Weingärtner nebo Brunno. Její velká podpora mi přijde určitě mimořádně překvapivá hlavně z pohledu že zpěvačky jako ona nikdy u nás příliš velkou podporu diváků neměly a už vůbec tyto soutěže nevyhrávaly. Každopádně se jí ale tímto omlouvám za vše špatné co jsem o ní kdy řekl, oproti Veselovské je to ta nejsympatičtější a nejmilejší osobě na celém světě.

148
XMAN
Reagovat

146: Vidíš to a pro mě třeba Anna vůbec ničím zajímavá nebyla, prostě mě nezaujala….na její koncert bych asi v životě nešel. Pro mě je to jen nadmíru sebevědomá a poměrně dost jednoduchá holka, která zpívá falešně a její hlas mému uchu zrovna nelahodí…..Ono je potřeba si uvědomit taky to že to každý vidí jinak. Pro vás byla Anna originální a jedinečná a proto si myslíte že za jejím vypadnutím stojí to, že prostě většina lidí je nepřejících a nedokázala takovýhle zajímavý originál zkousnout. Chápu to, je to mnohem jednodušší než si připustit to, že třeba pro většinu opravdu vůbec tak zajímavá a výjimečná být nemusela.

149
Macík
Reagovat

142) hmm…chápu :-D já osobně je obdivuju všechny, páč měli odvahu jít do HCS a určitě je to stálo hodně usílí…chápu i Aničky málomluvnost, páč komu se nezamotá hlava „ze světa šoubýzu“, navíc holce z malé vesničky v kombinaci s její povahou…jedni jí vyčítali, že se nesměje a je namyšlená, já bych řekla, že jen nedává najevo tolik emoce, jako třeba Ivannka :-D Ivanka, na můj vkus, zase děkovala až moc…hlevně MD, což se samozřejmě nedivím, páč ten pro ní udělá první poslední, což je určitě plus :-DD …takže abych to jen shrnula…z mého pohledu, si nikdo z nich nezaslouží tak „pohrdavé“ až „urážlivé“ hodnocení s „nepřejícnou“ příchutí“ :-DD, páč sám by dokázal leda tak hovno…sorry…a to je vše, co jsem chtěla říct…bonžůůůr :-DD

150
Viq
Reagovat

146 – Je to tak. Tady stejně šlo už „jen“ o prachy, peníze, chechtáky. Brzo bude jiný měnový systém a z výhry by možná zbyl bezcenný záznam na harddisku.

Mrzet může jen „divný“ postoj ostatních lidí…

151
-bé-bé-
Reagovat

Zaujíma ma, ak by Anna chcela pracovať s Rytmusom a zároveň má v zmluve Universal…je to možné nejako skĺbiť?

152
Milan Petřík
Reagovat

Tahle soutěž skončila už ve chvíli kdy byl vyřazen Jaromír Hnilica, ten jediný by dokázal Ivannu porazit, pokud by o tom rozhodovali jen televizní diváci. Dál už to byla jen pošahaná fraška a Ivanna už tam neměla žádného rovnocenného soupeře. Polomrtvá Anička Veselovská na to opravdu neměla.

153
yeey
Reagovat

no XMANe to sou kotrmelce, ja nestacim zirat :D:D:D ale vitej zpet :D:D

souhlasim, ze Anicka si vyhru hlavne vcera ani omylem nezaslouzila, protoze cely vecer pojala jako skolni vylet v 7. tride ZŠ a jeji 2 duety byly vazne, vazne zly… naproti tomu Milos a Marketa sli nadoraz, Ivanna tak nejak klasicky naplno…

154
XMAN
Reagovat

152: S tím Hnilicem je to možné, nicméně teď už je to jak by to dopadlo kdyby tam byl on zcela irelevantní. Já už se vážně obával že to vyhraje Veselovská, která na mě působila opravdu jako Chodúr v sukních. No je super že to nakonec projela a že zdejším fóristům přání na vítěze konečně taky jednou nevyšlo.

155
-bé-bé-
Reagovat

Čo sa týka Ivannky, aj keď sa predstavila ako „velkopopina“, podľa mňa to nie je jej parketa, je to skor ctižiadostivosť dokázať si, že to zvládnem…ako horolezec…
snáď si nájde tú svoju polohu

Anička je Večernica stávajúca sa Zorničkou aby navždy žiarila ako Venuša
Klogi, ona sa eše zmení a to je fajn, ako napísala…Ahojda?…je to diamant

Priznám sa, že ja nie som diamant, momentálne milujem ruženín

156
Joey
Reagovat

151 kontrakt s Universalom podpisuje len víťaz nie?či sa mýlim?až tak podrobne som to totižto nesledoval,tak neviem :)

157
DJ Vlado
Reagovat

Jen pro malé připomenutí, jak tutéž píseň jako včera Anička s Brunnem dali Peter Cmorík s Márií Bundovou ve druhé slovenské SuperStar, imho nebe a dudy:

http://www.youtube.com/watch?v=ccBLVIJ6PZM

158
-bé-bé-
Reagovat

154
XMANE to je dobré, že si spomenul Chodúra, i ja som chcela napísať, že mi Ivanna pripomína Chodúra…aj keď ti neviem presne v čom

159
XMAN
Reagovat

153: Já už se těšil na to až se tu objevíš a byl jsem zvědavý, co budeš na můj nový postoj k Ivanně říkat :-D Mě už to že bych raději jako vítězku uvítal Ivannu tak nějak začalo nahlodávat od minulého pondělí, kdy mi Veselovská vyřadila Juraje, kterého jsem měl prostě ze všech lidí v soutěži nejradši a nejvíc sem mu přál výhru. Nebylo to ale jen tím, ač sem se snažil vidět na Veselovské to dobré, nějak se to ve mě pořád celé míchalo a mé nesympatie k ní nakonec u mě zvítězily, respektivně rozhodl o tom včerejší večer…a Ivanna měla z vítězství upřímnou radost, projevila emoce. Za to má u mě další plusy. Nevím vlastně ani proč jsem byl tolik proti ní, největší roli v tom určitě sehrálo vypadnutí mých favoritů v MD týmu. Ale teď už vím že to nebyla její vina, ale vina MD a nejspíš i produkce. Ona za to nemohla, už mi to konečně došlo.

160
-bé-bé-
Reagovat

Vlado, ak by Anička vyhrala a mala tú zmluvu s Universalom, mohla by spolupracovať a vydávať aj s Rytmusom…naivná otázka, že?

161
Viq
Reagovat

-bé-bé- Ona se (příliš) nezmění..
Lidi se z hlediska povahy nemění. Anna to ani nepotřebuje.

162
DJ Vlado
Reagovat

-bé-bé-, 160 – Těžko říct, jelikož Rytmus je u EMI…

163
Viq
Reagovat

Hlas ČS nakonec skončil jako ukradená show.

Když si vzpomínám – o vrtkavosti přízně davu jsem tu psal už v prvních příspěvcích. Chtěl bych se už taky někdy zmýlit.
LMAO!

164
XMAN
Reagovat

Přál bych si aby ukázali výsledky diváckého hlasování všech finálových kol u všech týmů, docela by mě to zajímalo. Asi ale neukážou nic tak jako loni.

165
Dave
Reagovat

Nevíte, jestli se v tom našem rybníčku nachází někdo úspěšný, kdo je (nebo začínal) pod Universalem ?

166
-bé-bé-
Reagovat

XMANE
troška ti i závidím…tá tvoja „vrtkavá přízeň“ je pre teba tou najlepšou ochranou aby ťa neúspech nepoložil na lopatky…

167
-bé-bé-
Reagovat

165
Gábina G.

168
Viq
Reagovat

Celkově brzká pozice favorita (nebo dokonce superfavorita) vyhlídkám na vítězství holt výrazně nepřeje. Četl jsem v průběhu doby nejeden názor typu „tuhle show by měli odpískat, když je vítězka známa už po prvním kole“. Tam už lidi takřka ihned začínají protestovat a vyvažovat na druhou stranu a k outsiderům.
Pokud ten favorit úplně totálně nezapadne do většinového vkusu, nemá šanci…

169
Dave
Reagovat

167: myslel jsem někoho skutečně úspěšného, ne Gábinu, která pod Universalem padla hodně pod svůj standard.

Doufám, že Ivannku nebudou tlačit do klipů typu Beyonce, jako to provedli s GG ;o).

170
-bé-bé-
Reagovat

Dave,

ja som nemyslela, že je Universal špatný, len asi je to v rozpore s Annou a Rytmusom…i keď neviem či aj Harich sa netrhol…ale to sú len také dohady

čo manželka? nežiarli teraz na tvoju „bohyňu“?

171
Dave
Reagovat

168: favoritka do většinového vkusu zapadla, proto zvítězila :oP

172
XMAN
Reagovat

Lepší než Veselovská byl včera dokonce i Miloš a to už je co říct. Měla skončit čtvrtá. Co se týče těch vlastních singlů finalistů, které zpívali, tak já bych k nim zase tak kritický nebyl. Jsou to hezké chytlavé melodické písničky, dají se snadno zapamatovat….líbí se mi singl Ivanny i Markéty, Milošův singl taky není vůbec špatný. Jediný singl který se mi nelíbí je zase od Veselovské. To její uhýkané Na Cestě se nedá vůbec poslouchat. Rytmus měl místo ní raději poslat do Grandfinále Juraje. S tím by sice šanci na výhru taky neměl, ale Juraj byl daleko lepší než Veselovská a moc bych byl zvědavý na jeho singl, v případě že by do GF postoupil.

173
-bé-bé-
Reagovat

Dave, nemyslím, žeby ju „tlačili“, ona je dosť odhodlaná presadiť sa, to majú spoločné s GG

174
K.
Reagovat

164 – to bych si přála taky. kromě jiného by mě zajímal poměr hlasů z Čech a ze Slovenska, tak nějak si myslím, že na Slovensku vyhrála Anička, zatímco Ivanna bodovala hlavně v Česku. přece jen slovenská mainstreamová scéna je míň zkostnatělá. ale to, že ukážou prdlajs, považuju za jisté – některé věci by vypadaly ještě podezřeleji, než vypadají teď.

175
mila
Reagovat

159 – XMANe, mam Te sice rada, ale s tou Tvou vrtkavosti to trosku prehanis. Vzpominam, jak jsi okouzlene psal o Anicce a o tom, jak dala Slzy tvy mamy.. (ktere se mi v jejim podani vubec nelibily, stejne jako U2 dalsi vikend).Ted je to jen ta Veselovska, co Ti vyradila Juraje (mimochodem, vsimla jsem si, jak vcera Juraj v T-roomu vzdy prvni popadl mikrofon a neco duchaplneho tim svym ukrivdenym hlasem rekl…).. Jsem hrozne rada, ze Anna pres nej postoupila do GF, ona na rozdil od nej ma Hlas a muzikalni je taky azaz

176
K.
Reagovat

172 – jinak se mi zdá, XMane, že měníš názory častěji než trencle ;-)

177
Dave
Reagovat

170: manželce se snad v následujících dnech uleví, když už tato šou nebude v televizi (a nebude se probírat na Panáčkovi). Už vloni musela překousnout mé fandění Dominice Staré, i když to nebylo zdaleka tak intenzivní jako teď u Ivannky ;o).

No, když se dívám, jak se po letech pěvecky daří Dominice, ehm, snad takto nedopadne Ivča.

Jestli je Harich u Universalu, tak jeho tvorbu bych za neúspěch určitě nepokládal.

178
Viq
Reagovat

174 – Taky si myslím. V tom se myslím Slováci chovají zdravěji.

179
Dave
Reagovat

173: snad má nějakou soudnost a nenechá ze sebe udělat maňáska jako GG.

GG v klipu a la Beyonce je stejný úlet, jako kdyby si Ivannka zazpívala kabátí pivní rock v roztrhaných džínách s lebkami ;o).

180
-bé-bé-
Reagovat

Dave,

Ivanne to nehrozí, žeby zapadla ako Dominika…jej ctižiadostivosť je väčšia…i keď ktovie, ale ešte može zatieniť MD…

181
mila
Reagovat

174 – tady souhlasim spis s Vladovou teorii, ze na Slovensku je malo velkopopin, tudiz je tam po divach typu Ivanny vetsi hlad a tudiz i vice lidi ze SLovenska hlasovalo pro ni. Pro Anicku hlasovali lidi bez ohledu na narodnost, tam jde o neco jineho, co prekracuje hranice.. nekdy i hranice chapani. Pro mne je Anicka takovy kouzelny skritek, ktery nam otvira vratka do jinych svetu..:-)

182
Dave
Reagovat

180: Dominika + její matka mi přišly velice ctižádostivé…
Ovšem singl „Túžim“ je riadny priekak, jak by řekl jeden bývalý kolega ;o).

183
mila
Reagovat

179 – a to ja si myslim, ze Ivanka klidne zazpiva i v tech otrhanych dzinach, kdyz ji to naridej :-)

184
-bé-bé-
Reagovat

Dave,
aha…tak ja som to nesledovala (Dominiku)…no v tomto sú si podobné „matky“, ktovie ako to cítia tie „potlačené dcéry“…aké by boli keby…

185
Viq
Reagovat

181 – To s Aničkou je úplně jasné, milo :-)
Ale něco na tom je, že Slováci mají lepší a modernější vkus. Vždyť tady pořád nejvíc frčí Michal David, Karel Gott, Kabát… 100 let za opicema.
Já bych tipoval, že v tom by mohla K. mít pravdu.

186
Dave
Reagovat

183: otrhaný džíny mi vadit nebudou, Ivannka vypadá dobře ve všem, rozzářila by i zelenou mysliveckou kamizolku ;o).

187
Viq
Reagovat

A já dále tipuju, že takový originální talentovaný kouzelný „skřítek“ jako je Anna se rozhodně neztratí.
Tohle neroste běžně na stromech.

188
DJ Vlado
Reagovat

Káčko, 174 – Já si to myslím obráceně. Podle mě Anička bodovala hlavně v Česku, zatímco Ivanna hlavně na Slovensku. Jak už jsem psal v jedné starší diskusi, tak Anička se mnohem víc blíží českým vítězům (tou introvertností), zatímco Ivanna spíš těm slovenským (holka z chudé rodiny). Navíc, jak už jsem taky psal, tak Slováci mají hodně těch vkusných muzikantek (viz. Smatanová, Knechtová, Kirschner), proto je u nich větší hlad po čistokrevné velkopopině, zatímco u nás je situace opačná.

189
mila
Reagovat

186 – mne roztrhany dziny taky nevadi, co mi u Ivanny vadi, je takova ta jeji poslusnost a vlezlost.. a potreba zavdecit se. A casem jsem dospela k nazoru, ze to ani nehraje, ze to je jeji prirozenost. Potrebuje dobreho kouce, rozhodne ne MD, ten ji dovede jen do muzikalu a do tech svych priblblych odrhovacek…

190
Dave
Reagovat

185: asi moc přehled o SK hudební scéně nemáš.

191
XMAN
Reagovat

Vrtkavost je u mě tam, kde mě je to do jisté doby jedno. Já měl svoje stálé favority po celou soutěž a to byli Juraj, Petr Kutheil a Brunno, částečně i David W. a mým velkým favoritem by byl i Hnilica, kdyby se v soutěži někam dostal. U těch ostatních u mě vždy rozhodovaly hlavně aktuální výkony a pocity. Mým největším antifavoritem této soutěže byl, je a nažvdy bude Mrózek. Anna se mi líbila jen v Slzách, na tom mě něco zaujalo (a možná to bylo i tím že jsem se na ní prostě snažil už taky konečně něco dobrého najít) ale pak už ty další výkony a osobní prezentace, to byl zase sešup dolů a já už jí prostě nedokázal fandit. Ivannu mi hrozně zprotivil MD ruku v ruce s vyřazením Hnilici, Weingärtnera, Kutheila a Brunna a moje averze na ni byla až přehnaná, ale teprve když včera stála Ivanna s Aničkou proti sobě a já měl možnost porovnání, dokázal jsem se odprostit od všeho toho humbuku okolo MDÝho a konečně jsem Ivču viděl jako hodnou, citlivou a zranitelnou holku, která by ani kuřeti neublížila a které jsem v téhle soutěži hodně ukřivdil, minimálně stejně jako MD ukřivdil Hnilicovi a dalším soutěžícím z jeho týmu. Dost mě to mrzí, no teď už s tím nic nenadělám, každopádně jsem se za to Ivanně tady omluvil a vůbec nic špatného už si o ní nemyslím, dokonce získala mé sympatie. V porovnání s ní u Aničky vypluly na povrch její největší nedostatky a to jsou přesně ty které u Ivanny nejsou. Ivanna je skromná a sympatická holka s hezkým chováním k sobě i k okolí, Anička je takový šklebící se podivín s omezenou slovní zásobou a navíc často dost nepřesvědčivými výkony. Není se co divit že vyhrál ten kdo vyhrál, jinak to dopadnout nemohlo.

192
K.
Reagovat

181, 185 – tak jako tak se to stejně nedozvíme…

193
Viq
Reagovat

DJ Vlado – Zajímavá hypotéza, ale podle mě dost odvážná a slabo podpořená.
Do mojeho uvažování to nesedí, i když…

194
XMAN
Reagovat

Prochor by se měl přejmenovat z Prochora na Proroka, taky si dobře pamatuju jak tu tenkrát po výběru naslepo prohlásil že celou soutěž vyhraje Ivanna a já jsem to považoval za absolutní nesmysl a ještě sem se tomu vysmál. Ale teď už budu věřit všemu.

195
Dave
Reagovat

189: snad už si Ivannka bude teď více věřit a nebude se bát prosadit své názory, když zjistila, že má na mnohem víc, než na zpívání před zrcadlem v obýváku.

197
Macík
Reagovat

191) já si myslím, že oni se s těma „křivdama“, bez urážky, srovnaj líp, než ty :-DDD

198
Dave
Reagovat

194: že Ivanna a Anna skončí jako nejlepší 2, to bylo jasné mnoha lidem už po výběru naslepo – jen pořadí v oné dvojici se špatně odhadovalo.

Také mi včera hlava nebrala, že si stále někteří mysleli, že by Markéta mohla ohrozit Ivannu.

199
Viq
Reagovat

Anna ze své introvertní části své osobnosti sice zapadá spíše k českým vítězům, ale na druhou stranu co se týče originálnosti, uměleckosti, nápaditosti, vkusu i vtipu je o dost jinde.
Ta introvertnost si myslím, že je málo pro závěr DJ Vlada. Annu vůbec těžko k někomu přirovnávat a dávat do nějaké lajny…

Taky když se podíváte, kdo tyhle soutěže vyhrává – nejsou to lidé noví, osobití, složití, originální… Jsou to lidé téměř všemi přijatelní, konsenzuální…

200
-bé-bé-
Reagovat

195
neviem či má vlastné názory ale ak áno, určite ich prisposobí MD…(holt totalita nielen v bývalom ZSSR nie je prekonaná ale ani u nás…a ja ti poviem Dave, že v každodennom svojom živote s ňou stále zápasím…mnohokrát mám chuť mlčať a neriešiť, čo je voda na mlyn každému „násiliu“ alebo naopak. nadať, vysmiať sa…čo je to isté)
ovšem to nie je o názoroch ale o pocitoch…veď vidíš, XMAN to dobre vie…

201
Dave
Reagovat

197 -bé-bé-
Díky, krása :o)

A pusťte si to všichni celý, ať vidíte, kdo je použitelný pro komunikaci s médii :oP

202
Viq
Reagovat

-bé-bé-
Ty videa z posledních dnů sjedu, až to trochu vydýchám :-) Ale to bude snad už brzy a stihnu to, než je Nova smaže :-))

Jinak si mě skoro zabila. Anička začáná až 4:20!!! Tohle od tebe beru jako osobní útok! :-)

Anička je perfektní.

203
citrus.maximus
Reagovat

XMANe, tyvole, tobě jako fakt „VESELOVSKÁ VYŘADILA JURAJE“?! :-o … a Baggová ti vyřadila Hnilicu, žejo? Ty seš jako ty foretovky, co jim žabák Bende vyřadil jejich mišánka… do toho samozřejmě přijde DJ Vlado, že mu Šramlová vyřadila Moničku, Krutáková Dorotku a Pappová ňákou další lolitku..
Kua lidi, kdy už pochopíte, že takhle to nefunguje!!! Že Veselovská nikoho nevyřadila, že za to vždy může buď porota nebo diváci…?!

204
jojo
Reagovat

DJ Vlado, že mají Slováci hodně vkusných muzikantek a málo velkých popin může naopak znamenat, že jich mají proto tolik, protože u nich existuje stálý hlad po prvně jmenovaných :-) Souhlasil bych s K.
Jinak Anička nejspíš prohrála díky duetům. Protože podle počtu stáhnutých singlů vedla a hlavně šlo přes ně hlasovat, tak se to zřejmě v průběhu večera otočilo. Ale klidně to mohlo být i tak, že předpokládaná největší základna Ivanny, tedy malé děti a babičky, nevěděli, jak si singl stáhnout, protože to bylo trochu složitější, než jen poslat sms :-)

205
-bé-bé-
Reagovat

Tak ja som sa pozrela na hlas. ako na tom stojí prehrávanie videí…podľa toho zase vedie Anička a to dosť výrazne…

206
Dave
Reagovat

200: věřím, že po včerejšku už se nebude ve všem přizpůsobovat MDýmu.

Pokud XMAN jako zarytý odpůrce blonďaté lásečky dokázal v posledních dnech kvůli svým pocitům přejít v antifandění Anně, mohl Annin projev takto „oslovit“ i méně emocionálně založené lidi či nerozhodnuté diváky a přiklonit je na stranu Ivanny.

207
yeey
Reagovat

206 ja si osobne myslim, ze Anicka si to tim chovanim dost mozna zkazila sama, kdyby tam nevyvadela ko**tiny, kdyby se ji vybraly lepsi songy, asi by vyhrala… ale vcera fakt predvedla, ze je to jeste maly dite… staci porovnat chovani stejne stareho Milose a jeji…

208
Klogi
Reagovat

DJVlado: jojo: Ziadny hlad po velkopopinach som na Slovensku nezaznamenal.. Velkopopiny vseobecne nemali na Slovensku nikdy na ruziach ustlane… v podstate si na ziadnu typicku (…mimo hudobneho stredoveku… Leiferova ci Kocianova..) nespominam. Marika Gombitova napr. rozhodne ziadna velkopopina nebola.. Produkcia typu Helenka, Zagorka (…nic proti nim ako spevackam)… cover a k tomu cesky (slovensky) text… povacsinou priserny… u nas nikdy nemala sancu..

209
Dave
Reagovat

207: pravdu díš.
A k té její věčné póze „rebelky“ – prosím nezaměňovat jednoduchost a rebélii ;o).

210
Marky
Reagovat

206 no tým by som si taký istý nebol viz rozhovor na tn.cz:http://web.nova.cz/rozhovory/?288085e=302038

Ivannko muž se zeptat zda budeš plánovat nějaké turné :)
Tak určitě. Michal David má turné a pozval mě jako hosta

Mohla bych se zeptat,jestli někdo z Vás bude mít koncert v Ostravě?
Ivanna: O mých koncertech se dočtete na stránkách Michala Davida

211
-bé-bé-
Reagovat

209
jednoduchosť je úžasná, že … jej pravdivosť sposobuje, že sa jej nebojím otočiť „zády“

Ja to poviem tak ako to vidím: Anička nechcela vyhrať.
Dovod? Neviem. Myslela som, že kvoli spolupráci s Rytmusom…ale?????????????

212
jojo
Reagovat

-bé-bé- 205, máš pravdu, v tomhle Anna vždycky vedla. Koukal jsem, že i Whitney by Ivanna je v počtu hlasů někde na půlce včerejších výkonů od Anny. V počátečních kolech byl rozdíl v přehrání drtivý, s dalšími koly se ale rozdíl smazával. Nevím, jak tam počítají přehrání, ale výkony jejích soupeřů jsou spíš tak na jedno použití a dost. Zato fanoušci Anny si její výkony zřejmě pouštějí opakovaně, jako třeba já :-) Všiml jsem si, že s postupem času se ten rozdíl zvyšuje, to když už si ostatní prakticky nikdo nepouští, ale Annu stále ano. Ale i bez toho ten rozdíl byl vždycky jasně pro ni, to je pravda.

213
DJ Vlado
Reagovat

204, 208 – Byla to jen taková moje hypotéza, nikoliv konstatování faktu :-) Jen jsem si vzpomněl, jak při finále ČHS3 Drdovy fanynky pořád jako kolovrátek opakovaly, že rockerů tady máme plno a že nám tady chybí zpěvák tklivých balad. Proto jsem předpokládal, že by někteří Slováci mohli uvažovat podobně.

214
-bé-bé-
Reagovat

206
no ja ti „nevím hochu“, v totalite je zaužívané, že rozhoduje muž/autorita/zvonka…

215
Líba
Reagovat

Mne stačí, že nejlepší hlas v České republice je Markéta Poulíčková. Ostatní mi nezajímá. Ze Slovenska zpěváky neznám, nežiji tam a ani mne nezajímají. Dalo se předpokládáat , že Slovensko vyhraje, když pořad produkovali Slováci, vč. režiséra. Markéta si to zaslouží, to co předvedla ona po celou dobu soutěže umí málokdo a to se týká už i populárních zpěvaček.

216
Prochor
Reagovat

Můj názor na nepostoupení Anny je ten, že toho na ní bylo prostě moc – mladá a uzavřená žába . Stále víc byly vidět její poplašené pohledy a trémou svázaný hlas. Sice byla snaha o ventil : že je to jen úlet, ale někde uvnitř se člověk neumí přesvědčit že o nic nejde.
Nevím, jestli hraje někde s kapelou ale měla by to zkusit jako třeba Aneta, která už ve 14-ti hrála s SPB na fesťákách a pilně se zbavovala trémy. Takže do superstar vstoupila se značnou výhodou.
Anna by se potřebovala taky otrkat. Kromě toho se mi nezdá, že by měla nějak široký repertoár.
Bylo by zajímavý, kam by se Anna dostala v superstar např. v obsazení 1.řady ČSL superstar.

217
K.
Reagovat

Konečně jsem se dostala k tomu pustit si pár videí, tak se dopustím letmého hodnocení.

Anna + Brunno – bohužel zásek vedle. Mimo byl už výběr Brunna coby pěveckého partnera (proč nedala znovu něco s Jurajem? nebo třeba Lucka Dobrovodská v nějakém folku by jí určitě hodně slušela) a ještě víc mimo byl výběr songu. Znělo to hodně amatérsky.
Anna + Rytmus – to se mi celkem líbilo, akorát nejspodnější tóny měla Anna opět (po Slzách) na hraně rozsahu.
Anna sólo – až na nudný song perfektní, bohužel tenhle výkon přišel pozdě a už nedokázal napravit rozpačitá předchozí čísla (hlavně teda duet s Brunnem).

Markéta+Pepa – dobré, hlavně Markéta se mi v tom líbila, Pepa tolik ne.
Markéta+Bára – tak to bylo skvělé, hlavně teda Bára se mi v tom hrozně líbila. To bylo po Muži z kríže podruhé, co se mi její v některých jiných písních velmi nepříjemný hlas líbil. Nepamatuju si, že by se mi tohle u někoho stalo, většinou se mi něčí hlas buď líbí nebo nelíbí, ale Báry hlas mi v některých písních zní strašně nepříjemně a v jiných (těch teda byla menšina) zajímavě a výborně.

218
K.
Reagovat

Konečně jsem se dostala k tomu pustit si pár videí, tak se dopustím letmého hodnocení.

Anna + Brunno – bohužel zásek vedle. Mimo byl už výběr Brunna coby pěveckého partnera (proč nedala znovu něco s Jurajem? nebo třeba Lucka Dobrovodská v nějakém folku by jí určitě hodně slušela) a ještě víc mimo byl výběr songu. Znělo to hodně amatérsky.
Anna + Rytmus – to se mi celkem líbilo, akorát nejspodnější tóny měla Anna opět (po Slzách) na hraně rozsahu.
Anna sólo – až na nudný song perfektní, bohužel tenhle výkon přišel pozdě a už nedokázal napravit rozpačitá předchozí čísla (hlavně teda duet s Brunnem).

Markéta+Pepa – dobré, hlavně Markéta se mi v tom líbila, Pepa tolik ne.
Markéta+Bára – tak to bylo skvělé, hlavně teda Bára se mi v tom hrozně líbila. To bylo po Muži z kríže podruhé, co se mi její v některých jiných písních velmi nepříjemný hlas líbil. Nepamatuju si, že by se mi tohle u někoho stalo, většinou se mi něčí hlas buď líbí nebo nelíbí, ale Báry hlas mi v některých písních zní strašně nepříjemně a v jiných (těch teda byla menšina) zajímavě a výborně.

219
Klogi
Reagovat

215: Hlas Slovenska je v tom pripade Anna… Super… mame najlepsie hlasy CR aj SR… len 100 litrov ojro (2a pol mega KC) berie UA.. :P

220
K.
Reagovat

sorry za duplicitu

221
XMAN
Reagovat

207: S tímhle nelze než souhlasit. Ona si svou prohru skutečně zavinila sama svým chováním. Nejde z toho obviňovat nikoho jiného než ji samotnou. To srovnání s Milošem je docela trefné…..ač to nebyl můj favorit, tak je to moc příjemný a sympatický inteligetní kluk, má sympatický projev a když mluví tak to má hlavu a patu. Anča ve srovnání s ním působí jako neandrtálec a nebo dítě ze zvláštní školy. Rytmus to u ní pořád omlouval věkem, ale tohle nemá s věkem naprosto nic společného, to je prostě v její povaze a s přibývajícím věkem to třeba může být ještě horší. Každý je strůjcem svého osudu, proto obviňujte jen ji samotnou z toho že dopadla tak jak dopadla. V chování by si měla vzít příklad ze svých tří finálových soupeřů, v tom nikomu z nich nesahala ani po paty.

222
Viq
Reagovat

219 – Tak to asi žiju na Slovensku :-)

223
Dave
Reagovat

211: Důvod? Bylo jí to jedno ;o).

224
Líba
Reagovat

219 No když budou holky šikovný a jako že Anna a Markétka budou, tak těch 100 euro budou mít za chvíli zpátky taky. Ivana se těžko uchytí v ČR v muzikálech u MD, jen sliby, zase tak populární tady jeho muzikály nejsou. A kdo by tady chodil na nějakou Bagovou….

225
Dave
Reagovat

224: Důchodci, děti, slintající staříci a já ;o).

226
-bé-bé-
Reagovat

216
toto porovnávanie robím tiež a je to strata času…lebo nielen Anna ale aj ostatní, vrátane atmosféry, ľudí, podmienok…všetko bolo iné…ako test jej to stačilo a ja sa priznám, že jej to doprajem…toho viac detstva…návrat k nemu totiž čosi aj stojí…lebo je už v ceste strach

i keď som ju často prirovnávala k „Johanke z A.“, dúfam, že doba je predsa len iná a že na tej hranici „nevzplanie“, že nie je potrebné sa obetovať…

227
K.
Reagovat

207 – docela by mě zajímalo, co tam vyváděla (neviděla jsem to)

228
Prochor
Reagovat

Jestli Ivanna bude zpívat jako včera Whitney Houston, tak na její koncert půjdu. Pokud ovšem nebude zpívat Whitney Houston – a v tom je ten zakopanej pes. Ivanna je výborná zpěvačka ale bude záležet na tom, jestli bude mít co zpívat a jak to bude kvalitní.

229
Macík
Reagovat

221) objektivně…by to s věkem mohlo být i lepší :-DD ale proč to zmiňovat, když varianta „horší“ je pro aničku, která si dovolila vyšoupnout něčí favority, ta jediná možná …jak jinak ? :-D

230
Líba
Reagovat

225 Tak to už se pomalu začněte svolávat, ať má holka alespoň na nájem, když bude v muzikálu za 15 000,-Kč mínus 15 000 ,- za nájem v Praze :)))

231
K.
Reagovat

228 – bude to v nejlepším případě kvalitní tak jako ten její singl

232
Klogi
Reagovat

224: Muzikal ako taky, hlavne v nasich podmienkach pokladam za totalne upadkovu „kulturu?“… Este tak nejaka muzikalova klasika v dobrom prevedeni ako West Side Story ci Cats alebo Hair… no prosim… ale tu muzikalovu inflaciu v poslednych rokoch nechapem… dokedy to este bude trvat… myslim ten nevkus… Aspon pre mna nevkus… Priaznivcom Kleopatier, Musketierov, Drakul, Jozefovych plastov, Krysarov… a neviem si spomenut coho este …sa ospravednujem.

233
Viq
Reagovat

227 – K. – To je věc názoru a hodnocení.
Já jsem jí třeba i právě kvůli tomu fandil a poslal hromádku hlasů :-)

234
Prochor
Reagovat

Hlavně nechápu odkud máte informaci, že Ivanna chce zpívat v muzikálech. Zatím se vyjádřila, že by chtěla zpívat lidem na koncertech.

235
-bé-bé-
Reagovat

227
šak si videla, robila tanečky

236
yeey
Reagovat

221 XMANe vidis to moc cerne… podle me Anicka je ted jako takova ostychava dejme tomu 13,14leta holka, ktera je sice navenek zakriknuta, ale postupne se vlivem dospelejsiho kolektivu zacala otrkavat, ostatni ji porad opakovali, jak ji zboznujou, tak ji mozna i trochu narostl hrebinek (tomu se nelze divit – do urcityho veku si kazdej ve spolecnosti starsich lidi pripada trochu „drsnacteji“)… no a vyustilo to v to, co tam predvadela vcera… netreba ji nak urazet a brat to dramaticky, ze nikdy nedospeje atd…

Milos, Marketa i Ivanna si zaslouzi obdiv, jak to tam zvladli… no a sem rad, ze mas nejaky srdce, mysim, ze to Ivannino rozklepany koktani po vyhlaseni muselo obmekcit i jeji nejzarputilejsi odpurce…

237
K.
Reagovat

233 – z diskuse jsem vyčetla jenom to, že byla celkově introvertní a odpovídala pokud možno co nejstručněji. Ale nějak se mi nezdá, že by tohle někdo ohodnotil výrazem „vyvádět ko..tiny“. na základě toho jsem si myslela, že včera provedla něco specifického a ptám se co ;-)

238
Dave
Reagovat

230: to není třeba, ze výhru si Ivannka může pořídit:
1) větší barák na Slovensku a během svého pobytu v ČR ho může pronajímat, z čehož pokryje nájem v Praze;
nebo
2) menší barák na Slovensku a byt na okraji Prahy, který během svého pobytu v SR může pronajímat ;o).

239
Líba
Reagovat

234 Ivana to řekla sama v televizi. je to její přání.

240
-bé-bé-
Reagovat

yeey
po tom čo si prežila, „přejme jí to“

241
yeey
Reagovat

227 K. – no uz ten duet se nevyvedl, pak neustale pokrikovala neco o Brunnovi a „Jižině“ … z rozhovoru s Tinou a Leosem mela vice mene prdel:-) proste trosku takova namachrovana pubertacka… nic zasadniho, nemyslela to zle, vyznelo to divne…

242
yeey
Reagovat

240 ted myslis koho?

243
Klogi
Reagovat

238: :DDD … tak trojizbovy byt, panelakoveho typu… ziaden luxus… v Bratislave

244
Viq
Reagovat

237 – Ona je nejen introvertní, ale má i nějaký svůj humor. Celkově je prostě všestranně originální. Na to asi naráží yeey.
Lidem, kteří za vrchol vtipu považují situaci, když druhý uklouzne na slupce od banánu, tohle asi nejsou schopni pojmout a zpracovat.

245
Dave
Reagovat

Jižináááá, už bych na to úplně zapomněl ;o).
Jinak jsem si říkal, kdo to tam Anně v hledišti tak aktivně fandí v těch žlutejch tričkách a pak vyšlo najevo, že to jsou její rodiče ;o).

246
-bé-bé-
Reagovat

yeey
nie si tak náhodou sklamaný, že to nevyhrala Anina?

tak mi to príde z tých tvojich posledných príspevkov, akoby si sa tiež „obrátil“ ako XMAN…

247
-bé-bé-
Reagovat

242
iVANNKU

248
K.
Reagovat

238 – je to ot, ale řekla bych, že si pronajímání nemovitosti představuješ jako Hurvínek válku

249
-bé-bé-
Reagovat

242
iVANNKU, NEVIEM TOTIŽ O NIKOM INOM, ČOBY TOHO TOĽKO PREŽIL

250
yeey
Reagovat

246 to vis ze zklamanej nejsem:-) rikal sem sice, ze bych to asi preci jen nakonec pral vic Markete-spis kvuli tomu, ze me jeji dalsi pocinani zajima vic, ale Ivanne to moc preju, zaslouzila si to…

XMANovi sem to o Anicce vymlouval, protoze se mi nelibilo, co o ni rikal, ne protoze bych fandil Anicce nakonec vic… ze nebyla moje favoritka prece neznamena, ze se ji nemuzu zastat, ne? :-)

251
Viq
Reagovat

246 – Vždyť to tady yeey předvádí celou dobu.
Ten by „fandil“ i tomu houpacímu koni s fialovou čepicí, kdyby konkurovat Anně.
Však i reálně „fandil“ shodou náhod téměř všem ostatní. Tak jako se dělá kruhová výseč…
A v tom není sám. A to svědčí ve prospěch Anny. Že zaujala všechny a připoutala na sebe pozornost.
To umí jen největší hvězdy…

252
yeey
Reagovat

249 vsak jo…:-) mysim, ze to bylo snad nejemotivnejsi rozhodnuti peveckych soutezi, co sem kdy videl… prislo mi, ze Ivanne je to pomalu lito, ze vyhrala, asi ji tam vsichni davali dost najevo, ze to prejou Anicce…:-/ ona je podobne jako Marketa sice ambiciozni, ale se sebevedomim je to celkem na nule…

253
Dave
Reagovat

248: to je možné, chtěl jsem tím jen naznačit, že si Ivča nemusí dělat starosti tím, že si případným účinkováním v muzikálech ani nevydělá na nájem ;o)

254
yeey
Reagovat

251 precetl sis ten prispevek 246 vubec nebo tohle mas na me nachystano uz delsi dobu? :-)

(nehlede k tomu, ze tuhle teorii si na me uz zkousel a nekolik lidi ti to hned vyvratilo, proc se k tomu vracet?)

255
K.
Reagovat

251 – yeey je poněkud víc háklivej na svoje favority, v průběhu soutěže se horlivě zastával např. Markéty, sama jsem s ním měla jeden malý flame. ale že by fandil negativně nebo nějak nadměrně kydal špínu na kohokoliv, toho jsem si teda opravdu nikdy nevšimla. leda by měl víc nicků, z čehož ho taky nepodezírám.

256
Dave
Reagovat

Všimli jste si, že když semifinalisté či obdobně složené skupinky společně seděly na nějaké akci, tak kolem Ivannky byla obvykle trocha místa navíc či byla úplně na kraji? Že by fakt nebyla oblíbená ?

257
K.
Reagovat

252 – to je ale dost blbá kombinace, sama jsem na tom podobně a nikam jsem to v životě nedopracovala.

258
yeey
Reagovat

255 dik.. mysim, ze uz jen to, ze sem haklivej na svoje favority celkem vyvraci to, ze bych nekomu fandil jen protoze je proti Anicce…

259
yeey
Reagovat

257 a co teprv kdyz mas sebevedomi na nule, ambice na nule :D

260
Viq
Reagovat

255 – Možná je to shoda náhod, já ho nechci soudit. Ale když se vyjadřuje k Anně, je tam vždy velmi cítit averze.
I po skončení (kdy jeho „favoritka“ vyhrála) tam ta averze pořád je, takže ona si mi jeví jako nefalšovaná.

261
Dave
Reagovat

Koukněte se na stránky Plesku – je tam článek pro fanoušky Aničky o jejím „nočním řádění“ ;o)

262
Viq
Reagovat

Yeey se neraduje z vítězsví, ale z porážky. To je můj názor.

263
-bé-bé-
Reagovat

Dave
áno, všimla som si, že si z nej uťahujú a ako som už písala, členovia tímu o nej hovorili ako o „slečne Bagovej“…
ja myslím, že konformné snaživky nikdy neboli obľúbené…

zdá sa mi, že Anička k nej nič negatívne nevysielala…

264
Viq
Reagovat

263 – To bych si mohl stěžovat taky, že IB chová k Anně nevraživost. Viz. to video o „zdravení“ MD, které jsme tu kdysi řešili a kde IB už tak ostrou pozici Michala Davida dokonce lehce ještě přisadila.

Ale tohle je pod můj obzor a formální vítězové mě nezajímají.
Já už vítěze Hlasu ČS dávno mám.

265
yeey
Reagovat

262 :D ty ses vazne paranoidni demagog, pred chvilkou sem se tu Anicky jeste zastaval, tuhle tvoji uchylnou teorii si zkousel uz nekdy minulej tejden-nevyslo ti to, bylo to vyvraceno nejen mnou, ale ty prudit proste neprestanes…

(a na tohle mi stejnak ani neodpovis)

266
yeey
Reagovat

Viqu, driv si aspon svoje ujety nazory na me aspon trochu cerpal z toho, co sem tu napsal… ted ses v koncich a jen si na me vymyslis nesmysly!

267
-bé-bé-
Reagovat

Viqu, yeey
Čo vy 2 máte za problém medzi sebou?

podĺa mňa sa to už netýka ani Anny ani Ivanny.

268
Viq
Reagovat

yeey

Odstup, Satane!
Apage, Satanas!

269
yeey
Reagovat

267 tak to je snad zrejmy, ze nejde o Annu nebo Ivannu, ne? :-)

270
yeey
Reagovat

neee, ja se tu o Viqovi nechci bavit… mysim, ze z toho, co tu ted na me zas predvadi, je zrejmy i Anickovcum, ze mu dosly jakykoliv argumenty a utoci na me jen vymyslenejma nesmyslama…

271
evinsamin
Reagovat

Bagová a Veselovská- katastrofa, nedají se poslouchat. Dobří zpěváci vypadli už dávno, takže tato soutěž byla o ničem. Jejich CD nebudu nikdy poslouchat a pokud budou v rádiu, přepnu na jinou stanici, protože jejich hlasy jsou mému uchu velice nepříjemné. A ten tupý výraz Veselovské…., radši bez komentáře.

272
Viq
Reagovat

-bé-bé- To je holt můj boj. Ale osoby yeey se to netýká.
Můžete mě zkusit. Pište totéž, co píše on a uvidíte, jestli bude ve zpětném zrcátku blikat můj maják…

273
K.
Reagovat

258 – nemáš zač, popravdě řečeno moc nechápu, proč zrovna Ty působíš na Viqa jako negativní fandič.

260 – já z jeho příspěvků averzi necítím.

259 – to není zdaleka tak zlé, takoví lidé se prostě nikam necpou a jsou relativně v pohodě. ale ambice + nízké sebevědomí vede velmi často k frustraci. (teď nemyslím nikoho konkrétního a už vůbec Ivannu nebo Markéku, myslím to obecně)

274
Viq
Reagovat

273 – Chyba v Matrixu. Anebo mám přísněji nastavený antivirus :-)
Nebo že by novější aktualizace?

275
Viq
Reagovat

K. – Ber to taky tak, že já tady s tím člověkem „diskutuju“ celý Hlas ČS. Takže už mu vidím až za poslední závěs v kuchyni :-)
Kdežto ty sem nakoukneš jen zřídkakdy.

276
K.
Reagovat

274 – jen jestli nakonec nejste jeden a ten samý a nepředvádíte tu falešný flame :-DDD

277
K.
Reagovat

275 – zřídkakdy píšu, nakukuju celkem často, byť zdaleka nečtu všechno

278
K.
Reagovat

aby se ještě někdo neurazil, tak 276 byl pokus o humor

279
Anonymní
Reagovat

275
To by sis rád myslel, co? Ve skutečnosti vidíš velký nic. Ale jak dokážeš plamenně mluvit o svých nadpřirozených schopnostech, s tím se člověk jen tak nesetká. Velmi zábavné a velmi poučné.

280
Viq
Reagovat

K. – Nezlob se, ale já na něj (z toho co čtu) mám jiný názor a názory ostatních mi mou logiku a vlastní pozorování nemůžou přebít.
Když se ho tu střídavě zastáváte a obhajujete ho, možná vypadám jako blbec. Ale to je to nejmenší.

282
Viq
Reagovat

279 – Anonymní – Ty aby ses neukázal/a se svojí zapáchající špetkou. OK.

283
Laikka
Reagovat

Někomu nebyla sympatická Anna kvůli jejímu chování a vystupování nebo prostě proto, že vám na ní něco nesedí. Mně stejn tak „neseděla“ Ivana. No, co se dá dělat. Ať si užije turné s MD, pravděpodobně maji podobnou cílovou skupinu (i když pár vyjímek samozřejmě bude, i tady jsou lidi co maji rádi Ivanu a MD ne).

284
K.
Reagovat

280 – nesnažím se nic přebít, jen zas píšu svůj názor ;-) a jako blbec mi nepřipadáš, jen Tvůj názor na yeey nechápu.

285
Belisana
Reagovat

Viq urcite nadprirozeny schopnosti ma, pac mne vidi do kuchyne! Dobre vi, ze nemam jedinej zaves :-D

286
K.
Reagovat

283 – mně ne že by Ivanna neseděla, má dobrou techniku, v některých polohách pěkný hlas a je evidentně pracovitá. Vadí mi na ní to, že u ní nevidím ani náznak nějakého zpěváckého názoru a osobitosti a nemyslím si, že by to bylo věkem, imho to prostě v sobě nemá a mít nebude, zvlášť pod křídly eMDýho.

287
Viq
Reagovat

285 – Já totiž za výroky zkoumám i podkladové motivace. To neoddělitelně patří k mé interpretaci textu. A když už od někoho přečtu XX příspěvků, dovolím si zhruba odhadnout, odkud vítr vane.
V té konkrétní věci ti „do kuchyně“, dovoluji si tvrdit, vidím celkem dobře.

288
Belisana
Reagovat

287 Viq, myslim, ze vidis akorat tak velkou bublinu :-D Ale budiz ti prano, nebudu ti kazit radost :-)

289
yeey
Reagovat

boooze booooze… tak jeste ze mas ty nase jidelnicky tak naštudovany a vis o kazdym pruvanu, ktery nam tou kuchyni provane! :-) no nic mizim, zatim

290
-bé-bé-
Reagovat

Dave,
tak tu je vidieť to oddelenie Ivanny od ostatných
http://tn.nova.cz/zpravy/film/hlasem-ceskoslovenska-se-stala-ivanna-bagova-ptejte-se-on-line.html

a navyše sa mi zdala, že prejavuje emócie z nich 4 najmenej

291
Viq
Reagovat

Vsaďte poslední boty na to, že většina se VŽDY mýlí.
Kdyby Anna vyhrála Hlas ČS, automaticky by ve mně vyvstaly silné pochyby, jestli jsem celou tu dobu hájil dobro a pravdu.
Teď jsem klidný a jsem si jistý, jako jsem si ještě nikdy nebyl.

292
Belisana
Reagovat

291 je videt, ze koment -bé-bé- ze vcera ti konecne dosel. Avsak ona s tim prisla prvni :-)

293
Viq
Reagovat

291 – Pak má -bé-bé- samozřejmě pravdu. Pravda není tajemství.
Vždyť to taky není tak, že bych teď objevil Ameriku. Tento postoj zastávám léta…

294
XMAN
Reagovat

291: Tak jestli se většina vždy mýlí to nevím, já si spíš myslím že v tomhle případě ani žádná jediná pravda neexistuje. Já jsem s názorem většiny taky většinou nesouhlasil. Kdyby to bylo na mě, tak vyhraje místo Horvátha Bende, místo Drdy Spilka, místo Zonygy Ruml, místo Chodúra Šmajda, místo Lukáše Adamce Jerguš nebo Matej Piňák a letos by to vyhrál Juraj nebo Petr Kutheil. To jsou ale jen moje názory s kterými se většina neztotožňuje. Tvůj názor zase je že nejlepší byla Anna a že měla vyhrát. Já si třeba myslím že pokud jde skutečně o pěveckou soutěž tak ani zdaleka objektivně nejlepší nebyla a kdyby v ní všichni neviděli tu její takzvanou originalitu, tak by ji muselo porazit daleko víc lidí než jen Ivanna. Existuje ale vůbec nějaká objektivita? Jednak jsou ti zpěváci co tam spolu soutěží každý úplně jiný a je vlastně úplný nesmysl je porovnávat a potom co člověk to sto chutí…..nikdy se všichni na jednom člověku neshodnou. Kdo je skutečně objektivně nejlepší se nikdy nedá přesně určit v zhledem k široké škále úhlů pohledů. Vyhrává prostě ten kdo dostane nejvíce hlasů, žádnou logiku bych v tom ani nehledal.

295
XMAN
Reagovat

Mimochodem David Weingärtner to dal včera opravdu parádně a taky mě mrzí že v té soutěži nevydržel o něco déle. Stal se ale bohužel obětí praktik MDýho nebo produkce a je v tom narozdíl od Hnilici nebo Petra Kutheila dokonce úplně nevinně, protože on ani jinou možnost výběru kouče neměl. Docela by mě zajímalo jak daleko by David došel kdyby ho tak zákeřně nevyšoupli. Ivannu by asi stejně neporazil, když se to nepodařilo ani Anně, ale myslím si že by byl u MDýho v TOP 2 s Ivannou místo Brunna a my bysme si od něj ještě pár písniček poslechnout mohly.

296
Viq
Reagovat

294 – Ta jména neznám.
Věta „Vyhrává prostě ten kdo dostane nejvíce hlasů“ je bezcenná tautologie.
A jestli ti můžu jednu věc poradit. Na všechny „problémy“ světa se dívej prostřednicvím logiky a rozumu. Nakonec to u lidí snad ani jinak nejde.

297
-bé-bé-
Reagovat

Čau XMANE…

298
-bé-bé-
Reagovat

Viqu
video s Rytmusom si videl?

299
XMAN
Reagovat

296: Na světě se každý den děje spousta věcí na které jsou i jakákoliv logika nebo rozum krátcí. Nejinak tomu je i v těchhle soutěžích, jsou prostě věci které logicky zdůvodnit nejdou. Mě by třeba nikdy ani ve snu po výběrech naslepo nenapadlo že vyhraje Ivanna – jistěže nějaké vysvětlení pro to existuje ale my se ho stejně nikdy nedozvíme. Buď v tom má prsty MD ( Ale v tomhle už se nechci šťourat, i on sám mi včera připadal spíše smířený s tím že bude druhá, takže to by asi musel být fakt hodně dobrý herec a až tak ho zase nepřeceňuju) a nebo má opravdu tak obrovskou podporu lidí ( otázka je proč když u nás dosud nikdy žádná jí typově podobná zpěvačka tak velkou podporu aby to dotáhla až na celkové vítězství neměla). Nebo prostě lidi chytla za srdce, i když mě za něj v podstatě chytla až včera. Ať je to jak chce, i když jsme k ní dřív choval zášť, spíš sem si jen do ní promítal MDýho kontroverzní rozhodování při vyřazování a výhru jí teď přeju a jako vítězku jí uznávám, protože ve svém stylu je fakt dobrá. Sice Markéta byla ještě lepší, ale když hold neměla takovou podporu…další věcí je jak jsou lidi hotoví z Anny, jak kdyby to byl nějaký mimozemšťan a mě třeba nikdy nebrala, hold mám jiný vkus a na mě byla vždycky moc unylá…taky to pro mě bylo nepochopitelné. Snažím se tím říct že na světě je stále tolik otazníků, že ne vždy se dá všechno zhodnotit logicky…

300
Viq
Reagovat

-bé-bé- Ještě jsem to nezvládl. Sjedu to snad dnes večer a udělám si zálohu :-)
Jestli chceš teď znát konkrétní pohled, hoď odkaz.

302
Ája
Reagovat

koukám, že předseda sekty Viq se tu dnes projevuje na rok dopředu :-D

za mě musím říct, že včera byla nejlepší Markéta a i celou dobu podávala výborné výkony, takže doufám, že jí to pomůže dostat se více do popředí, protože si to opravdu zaslouží

303
dolores
Reagovat

ja som velmi spokojna s tym, kam to az moja favoritka dotiahla. :) druhe miesto je super. vlastne som sa konecne s napatim mohla pozriet az do TOP 2 (co by som za toto dala vlani :D) a vobec, …len dostat sa do GF je super. ked isla na kasting, tak urcite nevedla ci prejde ani len prvym sitom. mozno ani nechapala, co sa to okolo nej deje, a ten tlak, ktory na nu doliehal si kompenzovala svojim pubertalnym flegmatizmom a takym sympatickym ignorantskym pristupom, ktory sa na nic nehra. vitazstvo jej zablokovalo hlavne to, ze bola od zaciatku favoritkou sutaze, a to hrozne zvazuje. do TOP3 este prichadzaju hlasy ZA, do TOP2 uz aj hlasy PROTI a tie si myslim spolu s hlasmi od divakov, ktori hlasuju len za momentalny vykon, rozhodli. :)

304
sali
Reagovat

Uff, vidím, že toto je vlákno = adept na štvorciferný radčísel… :-)
No nič, idem do histórie.

305
dolores
Reagovat

bebe, thx za videa. :) konecne som sa dozvedela, kto je autorom tych singlov. viem, ze existuje zoznam autorov-hitmakerov , ktori ako na burze ponukaju svoje hity a kto chce si taky hit kupi, hlavne americke hviezdy to vyuzivaju. ono je to aj pekne drahe. takze mozu byt radi nasi GFinalisti, ze im toto format sutaze umoznil. len ten vyber bol divny (okrem Anny). myslim, ze v Superstar to bolo predtym vyuzivane na prve CDcko. Anetine Krydla motili boli tiez od takehoto autora zo zoznamu, ..ak sa nemylim.

306
Jana
Reagovat

DJ Vlado- roli Marianny v Robinovi přece nemohl vyhrát muž :) :) :) hahaha

307
dolores
Reagovat

227- bolo to v pohode. ten kto hlada nedostatky, najde ich aj tam kde nie su, a tie ktore su este zvelici.

este k videu od bebe(290). ak by Anna bola oddelena, na mieste vitazky, to by jej teda urcite nevyhovovalo. nemala by koho objimat a bozkavat :D (Marketu)
Marketa je fajn holka, ten afekt, co jej tu mnohi vycitali v medailonkoch ja nevidim.

308
dolores
Reagovat

10 -bolo to zaktivizovanie hlasujucich. po zverejneni napr. aj Marketa tromfla Milosa, ktory bol v stahovani pred nou. toto by sazverejnovat nemalo. podobny pripad tu uz bol. v prvej slovenskej Superstar. ked sa z istych dovodov zverejnili vysledky uprostred sutaze (dokonca presne pocty SMS) , tak Bezdeda, ktory mal vyrazny naskok pred ostatnymi, v dalsom kole padol na poslednu priecku.

skoda, ze tie doby, ked sa oficialne zverejnovali presne pocty doslych SMS su uz nenavratne za nami. a prave to je zivnou podou pre rozne konspiracne teorie

309
Ahojda
Reagovat

Dnes už se ve mě pocity usadily, emoce opadly a dostavila se radost….radost z toho, že tato soutěž objevila Annu..její talent a zpěv mě zasáhl, něco sdělil a já se díky ní naladila na vysílanou jemnou zvukovou frekvenci něčeho vyššího co někde ve mně rozeznělo gong…
Je mi jedno, jaké má teď nepříjemné lidské vlastnosti, je mi jedno jestli se chová jako puberťačka nebo nevhodně..časem se všechno urovná, narovná a vykrystalizuje..život a vlastní zkušenost jí to naučí, tak jako nás všechny, chce to jen čas a trpělivost…věřím jí a věřím v její výjmečnost z které časem bude „čerpat“ spousta lidí…myslím, že už teď to pochopilo mnoho z nás…

310
Ahojda
Reagovat

-bé-bé můj oblíbený kámen je teď aquamarín :o)))

311
Viq
Reagovat

-bé-bé-
Rytmus má pravdu. Vydupat z vyprahlé země někoho uměle (jako třeba IB), nemá smysl. A nic nespadne jen tak samo do klína.
Nicméně nějaká maličká postupná pomoc od něj by asi nikoho nezabila. Anna si to bude muset zařídit sama, postupně a poctivě. Má ten hlas, originalitu, charisma, muzikanstský cit (a snad i odhodlání tou cestou se vydat) v sobě a bylo jí to dáno od Boha, takže já jsem u ní ve svém všeobjímajícím cynismu úplně stejný optimista jako před týdnem.
100k euráčů před zdaněním na věci nemůže nic změnit.

313
Viq
Reagovat

309 Ahojda – To jsou přesně má slova. Já Hlasu ČS můžu jen poděkovat za objevení Anny. I když samozřejmě ona by byla i bez Hlasu ČS a někde by se vynořila.

Já mám výhodu v tom, že Annu beru i s její povahou a jejími vtípky. Je to její součást a pozitivum. Něco se s věkem změní, ale velká většina nikoli.

314
Ahojda
Reagovat

313 – :o))

315
Viq
Reagovat

Zajímavé video s rozhovorem s Annou na idnes (je to v poslední třetině videa – předtím je novomanželský pár MD + IB).
Členům tvrdého jádra fanklubu doporučuju kliknout a projít :-)))

http://revue.idnes.cz/bagova-david-a-veselovska-na-party-hlasu-f08-/hlas-ceskoslovenska.aspx?c=A120604_151143_hlas-ceskoslovenska_zar

316
Viq
Reagovat

315
+ je tam pár pěkných fotek…

317
Ahojda
Reagovat

315 – móóóoc hezké…

318
mila
Reagovat

moc pekny rozhovor s Anickou, diky.. z Davida a Ivanny mam osypky a desim se, ze ji jen tak ze sparu nepusti. Ona ma na vic nez na spolupraci s timhle typkem, bohuzel to netusi a az ji to dojde, tak bude asi pozde

319
Dave
Reagovat

316: dík za tip, video jsem shlédnul, fotky prolezl, zasmál se antikopírovací ochraně na idnesu a mám tak konečně fotky Ivannky ve vysokém rozlišení, paráda, dám si ji v práci na plochu :o)

320
-bé-bé-
Reagovat

307
to nebolo miesto víťazky…

Ahojda
aquamarín som zatiaľ nemala v obľube…tento kameň chce pevný stred…

321
sali
Reagovat

309 – Ahojda – myslím si,že si vystihla náladu a ten pravý optimizmus.

Pozdravujem K. čko – konečne v plnej paráde.

Motýlik, Dolly, Viq, bebe, DJ, Klogi – pozdravujem vás a prajem dobrú noc. Je fakt málo času, ale všeobecne som tu. :-)

Motýlik, ďakujem za kočíkovanie, malinký si pochvaľoval. :-))

322
Anonymní
Reagovat

DJ Vlado
Díky za článek, vcelku s ním nelze nesouhlasit :)
pro mě až na pořadí sólových vystoupení:
1.Markéta, 2.-3. Ivanna, Anna, 4.Miloš
ostatní pořadí vidím stejně a těším se na shrnující článek :)

323
Anta
Reagovat

DJ Vlado
Díky za článek, vcelku s ním nelze nesouhlasit :)
pro mě až na pořadí sólových vystoupení:
1.Markéta, 2.-3. Ivanna, Anna, 4.Miloš
ostatní pořadí vidím stejně a těším se na shrnující článek :)

322 to jsem byla já :D

324
Dave
Reagovat

Koukám, že diskuze o Hlasu uvadla už den po finále – za týdem už si člověk beztak stěží vybaví jména účastníků, co skončili na 2. – 4. místě a za měsíc dá max. dohromady, že to vyhrála nějaká blondýnka z Ukrajiny ;o).

325
Anta
Reagovat

324 myslím, že né :) tedy určitě né tak brzy

alespoň já si své favority z SS pamatuju a budu i z Hlasu, ledaže by mě navštívil ten němec :D

326
Dave
Reagovat

325: Mě už navštívil – dlouho jsem teď přemýšlel, jestli Chodúr byl v 1. nebo 2. ČSS a to si člověk obvykle dobře pamatuje týpky, co nesnášel ;o).

V 2. ČSS jsem nefandil nikomu, takže si stěží vybavuju jména (až na Beyonce GG :oP). V 1. ČSS pár jmen dohromady dám, ale na výkony si pamatuju jen u mé tehdejší favoritky.

Jsem zvědav, co si za rok touto dobou vybavím z Hlasu (na Ivannku nezapomenu; asi si vzpomenu, jak MD a Rytmus trapasili a to bude tak vše).

327
Viq
Reagovat

324 – Ty „si“ teda fandíš, Dave :-) Ale máš pravdu v jednom. Hlas ČS je show s prošlou záruční lhůtou.
Aktéři v rolích „účastníci a vítězové Hlasu ČS“ jsou stejně tak rychle odepsáni.
Další šance leží jen na nich a mohou se spolehnout jen na reálný podklad a solidnost svého talentu. Už žádný karaoke pšouk a umělý hype.

328
Anta
Reagovat

326 taky si nepamatuju, ve kterých konkrétně soutěžili, v to mám chaos :) doporučuju:

http://cesko-hleda-superstar-1.cs-superstar.eu/

ale konkrétního favorita, kterému jsem opravdu hodně fandila, si pamatuju, ono jich není zase tolik :) zatím :D

Anata Langerová – holt byla první
Petr Bende – tomu hodně
David Spilka
Chodúr, Šmajda – vlažné fandění, celkem mi to bylo jedno

Gabriela Gunčíková – moje opravdu největší favoritka, tu si budu pamatovatopravdu dlouho

329
K.
Reagovat

ANKETA: seřaďte vítěze našich pěveckých talent show (vyhodila bych ty, které neměly jednoho vítěze, tj. Elán a Robina). jestli se teda někdo zúčastní, tak se nesnažte být objektivní, seřaďte je podle toho, jak Vám byli a jsou blízcí ;-)

já to mám asi takhle:
1. Aneta
2. Cmoro
3. Vlasta
4. Katka Koščová (2.-4. mám prakticky nastejno)
5. Lukáš Adamec
6. Martin Chodúr
7. Vierka Berkyová
8. Ivanna
9. Jiří Zonyga
odstup
10. Drda

330
Monika
Reagovat

Z tech co jsem sledovala to mam takto:

1. Aneta
2. Drda
odstup
3. Vlasta
4. Zonyga
5. Adamec
6. Chodur
7. Ivanna

331
K.
Reagovat

Kdyby se tu mihla Bel: nejsi náhodou z Prahy nebo okolí? 13.6. mají Pitch bender koncík v Praze, ráda bych tam šla, ale moc se mi nechce samotné. Kdybyses chtěla přidat, můžeme se nějak domluvit.

332
Anta
Reagovat

329
Jenom vítěze seřadit nemůžu, protože mí favoriti byli téměř vždy druzí :(
ale když se budu snažit, tak asi takhle:

1. Aneta
2. Lukáš
3. – 5. Martin Chodúr, Vlasta, Ivanna
6. Jiří Zonyga

hódně dlouhý odstup

7. Drda

slovenské jsem neviděla

333
pimpa
Reagovat

1. Aneta
2. Vlasta
3. Adamec
4. Zonyga
5. Chodúr
6. Ivanna
7. Drda

Zbytek neznám.

334
Belisana
Reagovat

Viq… veci, co rikas, davaji sakramentskej smysl, tak co me na tom stve? Ze je to tak tezkopadne pateticky. KURNA :-) Jasne, namitnes, ze JE TO VAZNY. OK, je to tvuj projev. Projev mi nesedi, sdelovane – pokud to neni na ostatni diskutery, aji jo :-DDD

335
Dave
Reagovat

Ankety se nemůžu zúčastnit, protože by bylo divné napsat
1. Ivannka
a pak už nic, protože si nikoho nevybavuju :oP

Anetu jsem neprožíval a úplně mimo mě šla 2. a 3. česká superstar.

V 1. SS jsem fandil Katce (s odstupem času to považuji za divné, protože jsem pak spíš vyhledával Martinu ;o) a v 3. SS jsem fandil Vierce, která mě zaujala čím jiným než příběhem :oP A kde je jí teď konec, že ;o). 2. SS jsem nesledoval, stejně jako ostatní klony typu X-factoru.

V 1. ČSS jsem fandil Dominice a ze začátku i Konvici ;o), po soutěži naopak Leoně. V 2. ČSS mě nikdo nebavil, sice jsem jí sledoval, ale jedním uchem dovnitř druhým ven.

Takže když to shrnu, jediná Ivannka mě zaujala natolik, že jsem i začal psát na Panáčka ;o). takže Hlas zatím vítězí.

336
K.
Reagovat

334 – mrkni prosím na 331 ;-)

337
Belisana
Reagovat

331 jsem tu a jo, jsem z Prahy a jo, sla. Jen se kouknu, co je to za den, a co mam a potrebuju vedet, KDE presne to je

338
DJ Vlado
Reagovat

Káčko, 329 – Můžu přidat i Patrícii Janečkovou? Sice nebyla z čistě pěvecké soutěže, ale je to zpěvačka. Navíc pro mě zcela jednoznačná jednička :-)

339
K.
Reagovat

333 Tvoje pořadí mě trochu překvapuje, mám Tě zafixovanou jako fandící Chodúrovi ;-) každopádně ale dík za účast, jakožto i všem dalším :-)

340
Dave
Reagovat

BTW pro pamětníky slovenských realityšou: jak se jmenovala ta pěvecká soutěž, kterou před pár lety vyhrála Ivana (ne Ivanna ;o) ? Té holce jsem taky hodně fandil.

Když nad tím tak přemýšlím, sledoval jsem prakticky jen slovenské pěvecké soutěže – Slováci byli a jsou v tomto typu televizní zábavy hodně před Čechy. 1. SS a pozdější 1. ČS, to nešlo vůbec srovnat.

341
Belisana
Reagovat

336 cas, ted jsem prisla, procitam :-DDD

342
K.
Reagovat

338 – já jsem tam Talenty nedávala hlavně proto, že srovnávat zpěváky a třeba atlety mi přijde mimózní, kromě toho jsem to nesledovala, to ale není ten hlavní důvod. Patricie sice zpívá, ale žánrově je to úplně jinde. ale tak ji tam dej třeba do závorky ;-))

343
K.
Reagovat

337 – je to středa, úplně v centru v Michalský, cena mi přijde celkem ok. jestli se domluvíme, tak to bude fakt super! :-) pokud máš nějaký spamový email, hoď ho sem a já Ti napíšu. já žádný nemám, ale kdyžtak si nějaký vyrobím.

344
Dave
Reagovat

Už se mi to povedlo najít, takže doplňuji pořadí ankety:

1. Ivannka (Hlas ČS),
2. Ivana (Môj najmilší hit)

Další místa nemohu udělit, protože moje favoritky nezvítězily.

345
Belisana
Reagovat

ANKETA: seřaďte vítěze našich pěveckých talent show (vyhodila bych ty, které neměly jednoho vítěze, tj. Elán a Robina). jestli se teda někdo zúčastní, tak se nesnažte být objektivní, seřaďte je podle toho, jak Vám byli a jsou blízcí ;-)

Michal Šeps, Simona Fehérová, Anna Veselovská

umisteni na jednom radku je zamerne, poradi zaznamenava jen to, KDY jsem si jich vsimla. Je to tedy pouze casova osa.

jine opravdove talenty jsem nezahlidla, sporadicky jsem leccos prolitla. Leckdo je komercne pouzitelnej.

346
Viq
Reagovat

334 – Belisano, ty seš holt tvrďák, že by i sám Dirty Harry se svým kanónem 44 Magnum vystrašeně utekl.
Já holt drsňák nejsem. Spíš citlivý cynik s dobrým srdcem.
Jak patetické…

347
Belisana
Reagovat
348
DJ Vlado
Reagovat

Tak teda to moje pořadí:

(1.Patrícia)
2.Vierka – objektivně nebyla zdaleka nejlepší, ale měl jsem ji prostě ze všech nejradši :-)
3.Cmoro
4.Chodúr
5.Adamec
6.Aneta
7.Zonyga
8.Vlasta
9.Katka K.
10.Ivanna

11.Drda

349
pimpa
Reagovat

339 Tehdy byl pro mě z nabídky jedinou přijatelnou volbou, ale taky vlastně velkou vyjímkou, že vyhrál, já většinou sázím na pomalý koně! :-)
Absolutně nejlepší ze všech účastníků jakékoli pěvecké soutěže je pro mě Bende.

350
Belisana
Reagovat

346 ale prdlajz… neresme, nechci se rozejit ve zlym. Nic proti tobe nemam, a kapku toho patosu zvladnu :-)))

351
pimpa
Reagovat

344 Není náhodou manželka Ivanka? :D

352
Belisana
Reagovat

349 pimpo, jeste ze letos byla jako kouc Dara. Jeji kaceri karikatura je to jediny, na cem jsme se my dve kdy shodly :-DDD ale rada jsem te videla :-)

353
Dave
Reagovat

Jo vlastně Chodúra bych dal na poslední možné místo :oP
Jména Drda, Vlasta, Zonyga neznám.

No pokud Vlado zahrnul i Patrícii z Talentu, to už můžu rovnou zahrnout i vítězky méně známých soutěží – např. Zlatý gaštan 2011 vyhrála jakási Ivanna Bagová ;o).

354
Belisana
Reagovat

OPRAVA ad 345 od 329 :-DDD viteze, a joo, no jooo, papirovy

ANKETA: seřaďte vítěze našich pěveckých talent show (vyhodila bych ty, které neměly jednoho vítěze, tj. Elán a Robina). jestli se teda někdo zúčastní, tak se nesnažte být objektivní, seřaďte je podle toho, jak Vám byli a jsou blízcí ;-)

NEVIM
snad ta Aneta, ale neni to ono

355
Dave
Reagovat

351 :o)) není, ale s Ivan(k)ami má společné to, že se také účastnila pěveckých soutěží a několik jich vyhrála, ale to je už dávno, kdy tyto věci ještě nebývaly v televizi, max. o tom přečetli jeden řádek v regionálních zprávách ;o).

356
Belisana
Reagovat

Ja navrhuju anketu o nejneprijatelnejsiho viteze peveckych RS
To budu muset sama promyslet, pac to je vetsina :-DDD

357
pimpa
Reagovat

352 Nápodobně! :-)

358
K.
Reagovat

347 – máš tam maila ;-)

359
Anta
Reagovat

356 :DDD

360
DJ Vlado
Reagovat

Jak na to koukám, tak já jsem měl vždycky víc oblíbenců mezi stříbrňákama, takže je taky seřadim:

1.-2.Bende a Gábina (nemůžu se rozhodnout)
3.Martina Š.
4.Dominika M.
5.Anička
(přičemž 3.-5. místo jsou maximálně vyrovnané)
6.Šmajda
7.Spilka
8.Ruml
9.Šárka
10.Mária

Kdo chce, může se přidat :-)

361
K.
Reagovat

348 – jinak co teď vůbec Patrícia dělá? někde jsem tu zahlídla, že je o ní slyšet.

362
Dave
Reagovat

Upravil bych anketu (356) na něco jako „z kterých účastníků pěveckých soutěží vám nejvíce naskákaly pupínky“, neboli kdo vám byl nejméně sympatický, bez ohledu na pořadí ?

Moje tipy:
– Martin Chodúr
– Šeps (už si ani nevybavuju celé jméno)
– Brunno Oravec
– Anna Veselovská

363
Belisana
Reagovat

359 netlem se a koukej sestavovat zebricek :-DDD mne osobne to zabere hafo caso, pac jsem poprve soustavne neco sledovala az loni. Ale jakysi prehled mam :-D

364
Viq
Reagovat

Vítězové RS. To je pro mě marnivé téma.
Vítěz je odrazem psychologie a momentálních tužeb davu.
Zabývat se vítězi znamená pod mikroskopem zkoumat šílenství mas.

365
DJ Vlado
Reagovat

362 – Vloni vydala CD složené z operních árií a letos koncertovala ve Vídni na koncertě nazvaném „Starry Night“. Myslím, že se jí daří docela dobře, rozhodně o dost líp než zoufalci Zázrivému, který se jen sem tam mihne v bulváru.

366
Belisana
Reagovat

362 Dave neser :-DDD nebo vyhlasim anketu, kerej diskuter vas prave strasne rozcilil, ackoli obvykle proti nemmu nic nemate :-DDD

367
Anta
Reagovat

360 to bude rychlé

1. Gabča – jednoznačně
2. Petr Bende

3. David Spilka
4. – 5. Šmajda, Ruml
6. Šárka

368
Dave
Reagovat

366: jsem si to myslel, že tě nepotěším ;o))

369
DJ Vlado
Reagovat

360 – Ještě doplněk, kdybych měl rozseknout to první místo, tak kdybych počítal čistě soutěž, tak je u mě jasně první Gábina, s ohledem na situaci po soutěži, tak tam naopak vede Petr.

370
Belisana
Reagovat

368 ale potesil pac se smeju :-)

371
Anta
Reagovat

356 „Ja navrhuju anketu o nejneprijatelnejsiho viteze peveckych RS“ :

Drda

:DDD

372
DJ Vlado
Reagovat

371 – souhlasím v plném rozsahu, Drda je pro mě bezkonkurenčně nejhorší vítěz :-)

btw. všímám si, že máme dost podobný vkus :-)

373
Dave
Reagovat

Když jsme u těch různých anket, tak rovnou někdo vypište anketu o nejhezčí zpěvačku, ať můžu i jinde dát Ivannku na 1. místo :o)

Ovšem nepochybuju, že byste mě přehlasovali s muzikálovou „Beyonce“ ;o).

374
Anta
Reagovat

369 já to beru jenom podle soutěží, ale asi máš pravdu, po soutěži „zatím“ vede Petr

375
Belisana
Reagovat

373 N E J H E Z C I ? ? ? A dioptrii mas kolik? :-D

376
Belisana
Reagovat

373 Gabina jo, to beru. Ale ze se nekomu muze libit Ivana??? Nepodezrivas me doufam, ze jsem stara slepice a tudiz ji zavidim nebo tak neco…

377
DJ Vlado
Reagovat

373 – Monika Bagárová, jednoznačně nejkrásnější stvoření, které se v těchto soutěžích kdy objevilo :-)

378
Anta
Reagovat

373 o tom tedy nepochybuj :D

mě se i víc líbila Markéta než Ivanna :)

a mohly by vůbec hlasovat i ženy ? :)))))

379
Dave
Reagovat

375: no brejle mám sedmičky, ale vzhled zpěvaček hodnotím s brejlemi na očích, tudíž stejnou metodou, jako zbytek populace ;o).

No já zase nechápu, jak se vám tolika ženskejm mohl líbit Chodúr :oP

380
Belisana
Reagovat

OK. Anketa za me. Nejlepsi a nejhezci zpevak a zpevacka je Seps a Feherova/veselovska :-D A koncim

Nejneprijatelnejsi vitez RS o zpevu je pro me – promin Dave – Ivanna. Tvorba kyce v primym prenosu, to hned tak nevydycham

Drdu bych umistila do kolonky nejzbytecnejsi vitez.

381
Dave
Reagovat

Vlado má dobrý vkus, Moniku bych dal taky hodně vysoko.

382
Belisana
Reagovat

379 CHODUR??? NIKDY!!!
Nemam ani jednu dioptrii :-DDD Chodur je … Chodur. Milan Chladil dnesnich dnu :-D

383
Anta
Reagovat

379 mě se nelíbil ! ale zpíval dobře, v soutěži :)

po soutěži no jak to říct ://

384
K.
Reagovat

360
1. Mirgovka
2. Anna
odstup
3. Martina Š.
4. Šmajda
5. Bende
6. Gunčice
7. Mária (5.-7. mám prakticky nastejno)
8. Spikla
9. Ruml
10. Šárka (s Rumlem nastejno)

bronzáky a další řadit nechci ;-))

385
Belisana
Reagovat

383 ja na to koukala az z videi, me vic bavil Smajda. Na Chodurovi bylo jasne videt, co z nej je uz tehdy… pfffff
ale neni kyc. Je to pateticky zamrzlik, divny strejda s hlasem… coz mu ale k nicemu neni

386
Dave
Reagovat

376: Fakt se mi líbí, nevím co je na tom divnýho ;o). Každý nemůže prožívat GG či MB, vždyť bychom vymřeli ;o).

378: U Markéty mám problém, že je hodně podobná naší sousedce, takže říct že je hezká by pro mě bylo něco jako incest ;o).

387
Dave
Reagovat

Ještě jsem si vzpomněl do ankety o nesympatických soutěžících – takovej ten slintáček šišláček, jak ho vyšoupla Vaňková. Jméno už nevím.

388
Belisana
Reagovat

386 dyt OK. Jen to vidim jinak. To neni duvod k nevrazivosti se, ze? :-DDD Monika Bagarova taky je krasna. Ta snad opravdu jako jedna z mala krasna je.
Ale Ivanna? Ta je jak šminky vod Vietnamcu. Nechci byt zla, pusobi na me tak. Vsechno spatne proste. Vzhled, osobnost, hi-karaoke…

389
Dave
Reagovat

385 Chodúr že není kýč ;o)?
Je kýčovitej jako Viqův trpaslík, když už mu paní manažerka Ivonka nechala vyrobit umělý zuby, může si ho rovnou naložit do lihu a vystavit za oknem :oP

390
Belisana
Reagovat

ale pro moje vnimani je krasna, sexy, osobnost a super zpevacka Simona Feherova. Ty z myho pohledu nechybi nic.

391
Belisana
Reagovat

389 hluboce se omlouvam, muzes mit pravdu, ja pana ZepterKoncert VChodura nesleduju :-DDD

392
K.
Reagovat

Nejhezčí holka se mi volí dost blně – hezkýma holkama jsou ty soutěže přecpané :-D a na rozdíl od kluků nemůžu hodnotit v dimenzi „přitažlivá“ jelikož mě holky nepřitahujou :-D

393
Dave
Reagovat

388: Ty nemáš Ivannku ráda. Já snad budu plakat. Jsem takové malé smutné emo ;o).

394
Belisana
Reagovat

393 nemam no. Ale muzu dodat cerne stiny a navrhnout ti emo koutek – zdarma :-D

395
Dave
Reagovat

Ještě mě napadla další anketa – zvolte nejhorší / nejafektovanější hééérečku či hééérce pěveckých soutěží ;o)

396
Belisana
Reagovat

395 Ivanna Bagova :-DDD

397
Dave
Reagovat

394: jako správnému emítku mi spíš poraď, jak správně zacházet se žiletkou, aby to bylo „jenom jako“ ;o)).

398
DJ Vlado
Reagovat

395 – Klaudia Pappová, zcela bezkonkurenčně :-)

399
Dave
Reagovat

Nějak se mi přestaly odesílat příspěvky – co to toto ?

400
Dave
Reagovat

396: jsem si mohl myslet, že toho zneužiješ, ty ty ty ! ;o)

401
Belisana
Reagovat

397 to nebudu vedet. Ja do vseho po hlave a natvrdo :-)

398 no jo, Klaudie, docela slusna herecka. Ale naivni. Nevkusna, no.

Ja nevim, tohle se mi nechce resit, veskery odpovedi jsou cirej joke. Ackoli u ty Ivanny se mi zda fakt, ze jde o kalkul. Se proste necha ochranovat, az bude uplne zachranena…

402
Dave
Reagovat

Na mě strašně afektovaně působila Bára – ty gesta a pohledy při některých vystoupeních. Ale zase Gagu dala dobře.

403
Belisana
Reagovat

nic, budiz jim prano. Vetsina jsou prumerni jedinci.
Uzaviram s vetou talent je jen Simona F. a Anna, cast ostatnich je komercne vyuzitelna pro vedlejsi role. I to musi nekdo delat. Zbytek muze hopkat v kostymu kocicky.
Brou

404
Dave
Reagovat

A teď mě napadlo toto – napište nejotravnějšího otce či matku některé(ho) ze soutěžících.

Zde jednoznačně vede Martinka Šindlerová a její ocino, který s ní i spával na izbe, aby za jeho dcerkou v noci nechodili kluci :o))

405
Dave
Reagovat

Koukám že už je pěkně pozdě – to zas bude zítra den ;o).
Dobrou noc všem účastníkům anket ;o)

406
Dave
Reagovat

Koukám se na nebe a sem tam vidím malou hvězdičku. Rozhlédnu se pořádně a jediná září velkým jasem.
Ostatní v její záři úplně zanikají.
Jedna je opravdová.
Ivannka.

407
Anta
Reagovat

Dobré ránko, ještě jsem polomrtvá :)))

DJ Vlado, Belisana, Dave, včera mi zkolabovalo připojení :(((, holt kabelovka, nebo žeby vyšší moc? :), určitě bych Vám popřála spokojené hajando :DD

408
sali
Reagovat

Tuším nejaké ankety (K.?), tak na ráno príspevok:

TOP 3 víťazov (na viac sa teraz nezmôžem):

1) Janečková
2) Chodúr
3) Cmorík

TOP 3 strieborných:

1) Anička
2) Dominika Mirgová
3) GG (nebola vôbec moja srdcovka, ale vždy lepšia ako Šmajda)

409
mila
Reagovat

402 – Bara vzdycky zduraznovala, ze je herecka a taky tak pristupovala i ke zpivani.. Sice chtela, aby v ni lidi videli nejen herecku, ale i zpevacku, ale nedokazala to oddelit, coz se nekomu muze a nekomu nemusi libit…
390 – Simona Feherova je super zpevacka, nekdy uvolnena az moc a zrejme vzdy trochu pod vlivem..(at uz alkoholu ci neceho jineho).. Co se tyce krasy, tak v tomto rocniku Hlasu byla rozhodne hezci a zajimavejsi je Kristina Zakuciova. Jinak nazor na Bagovou sdilim

410
Saldo
Reagovat

Kolik lidí, tolik názorů. Je zajímavé, jaká spousta kolegů tady v průběhu celé soutěže opěvovala „Aničku“. No a teď kupodivu „prohlédli“ a nevidí na ni niť suchou, což je nakonec správné a realitě odpovídající. Po opěvování „originality“ mladé zpěvačky nezbylo nic jiného než opožděné prozření. Ano, už podle názvu je tato soutěž „o hlase“ a ten v případě tohoto benjamínka soutěže jaksi nebyl. A její chování? Už v některých jejích vystoupení s hraným výrazem nesmělého, zakřiknutého a nemluvného kuřete probleskávalo cosi jiného, co se pak naplno projevilo na tzv. áftrpárty, kde Anička řádila jako pominutá… A ještě malá poznámka ke Kabátům. Divous Josef Vojtek je “ v civilu“ asi docela sympaťák, nicméně jeho projev na prknech před kapelou je mírně řečeno prapodivný. A jeho „zpívání“? No, použití tohoto slova pro ten jednotvárný chrapot bez melodie, je fakt bohapustý eufemismus.

411
DJ Vlado
Reagovat

mila, 409 – Mně na ní to herectví taky dost vadilo, resp. poprvé mi to nevadilo až teď v těch Spajskách, což je ale dáno písní, k níž to prostě sedí. Možná, kdyby si vybírala převážně muzikálové árie, tak by mi to herectví nevadilo skoro vůbec, jelikož tam teatrálnost patří.

Nejhezčí holkou z Hlasu pro mě je zcela jednoznačně Simona Hégerová, na dalších místech by u mě byly Markéta, Kristína Z. a Veronika V. (v neupřesněném pořadí). Kdybych počítal i holky, které vypadly v soubojích, tak by vyskoko šly Ester Wiesnerová a Lucia Molnárová. Ale na Moničku z nich nemá žádná :-)

412
Dan
Reagovat

Loni vyhrál zcela průměrný a nezapamatovatelný Adamec, letos vyhrála úplně stejně průměrná a nezapamatovatelná Bagová. Oba se tak zařadili po bok všech těch Vlastíků, Drdů, Zonygů a podobně, kteří se stejně nikdy nikde neprosadí. Tak se ptám, kde se zase stala chyba? Má vůbec smysl tyto soutěže ještě dál pořádat, když vždy konzervativní národ odstřelí ty nejlepší a nejzajímavější soutěžící hned na začátku a nakonec si za vítěze zvolí někoho zcela průměrného, který prostě moc nevyčnívá a tak nikoho neurazí ani nenadchne? Sleduju to už nějaký ten rok a tyto soutěže končí vždy naprosto stejně, vítěz je neslaný, nemastný. Podle mě je sledování těchto soutěží jen ztrátou času. Loni byla hrozná škoda že hned na začátku musel vypadnout Jerguš Oravec, letos dva největší talenty a adepty na vítěze – Jaromíra Hnilicu a Simonu Fehérovou – odstřelili pro změnu jejich koučové. Ze začátku dobře vymyšlená a zajímavá soutěž se tak stala úplně stejně zbytečnou událostí jako ta loňská. A výsledek této soutěže z ní dělá ještě zbytečnější. Už tam opravdu nebyl nikdo kdo by si zasloužil vyhrát. Annu Veselovskou rozhodně za nějaký zázračný talent nepovažuju a v posledním kole se jasně ukázalo že na vítězství prostě nemá. Takže to nakonec musela vyhrát sice dobře zpívající, ale jinak opět naprosto tuctová zpěvačka. Ách jo :-(

413
Ahojda
Reagovat

Téda…vy jste toho v noci napovídali :o))…já jsem typický skřivan, rána jsou u mě TOP dne :o)

Největší oblíbenec byla u mě Aneta…za ní hned Petr Bende a vedle něj je teď Anička…
Byla další spousta, která mě byla milá jako lidé nebo naopak někteří mě milí nebyli, ale zpívali bezvadně, ale jen tato trojice tak nějak splňuje pro mě komplexnost..tíhnu ke zpěvákům, kteří jsou i muzikanti, písničkáři…mám ráda texty, které něco vypovídají a mají nějaký příběh…největší mistr je pro mě v tomto žánru Nohavica a z „mláďat“ Tomáš Klus…ale samozřejmě nepohrdám popíkem…Lucie Bílá na Slovensku Rišo Muller… Petr Muk…
Záleží hodně na melodii ,přednesu, textu…třeba Prší od Moniky Bagárové a …..teď se stydím, nemůžu si vzpomenout na jméno Slováka co to zpívá s ní…se mi moc líbilo…
Snažím se jezdit na koncerty …když zpěváka vidíte na živo, úplně jinak to na vás dýchne…líp ho i pochopíte..
Největší zážitek pro mě byl před mnoha lety Sting ve Vídni…měla jsem otevřenou pusu několik dní :o)))

414
DJ Vlado
Reagovat

413 – je to Robo Opatovský :-)

415
-bé-bé-
Reagovat

Čaute, vy ste to tu zaanketovali…tak ja to posuniem do mojho módu: nesledujem tieto RS

ku koncu som sledovala 1. SS a fandila Katke K.,páčila sa mi aj ako osoba, ale najmä pre jej „jazzový tón“ v hlase…ten ma oslovoval…nedávno som počúvala jej veci…a OK poézia a chýbal mi tam väčší „drive“…ten, ktorý fungoval v SS…akoby ukazovala len jednu svoju stránku…jemnú…

minulý rok som fandila Michalovi Š. a aj občas kukla na Panáčka:
a teraz Anna V., do diskusie ma pritiahla ona a Viq.

416
-bé-bé-
Reagovat

k M. Š. pripájam záver jedného vlákna a rozhovoru s Bel :

Belis, ja viem, že nevnucujem ale mne je to trošku ľúto, on mal tak úžasný hlas v tých „donucovacích piesňach“: Somewhere…Armstrong či Obchodník s deštěm… a bol také nevycválané drevo ako Anna…žeby to robilo to magické číslo 16:::podľa niektorých „ciest“ do 16 rokov sme v spojení so svojou „hlbšou rovinou“, potom sa od nej odkloníme do tzv.“reality“ a ku koncu sa zase „znovaprepojíme“ bohatí „bojom so životom“…

keby obohatil reggae pasážami, kde ten hlas sa „vyhúpne“…je si on vobec vedomý svojho „bohatstva“?
Anna si je vedomá…h

417
Ahojda
Reagovat

413 – díky…jasně Robo Opatovský…je to moc hezký klip..uvolněný, veselý a pohodový…

418
Belisana
Reagovat

416 -bé-bé- myslim, ze je. On experimetuje, kapelu ma par mesicu, nekteri jsou uplne novi, je jich uz 8. Maji novy veci, ale tutlaji to zatim. Pilujou. Tak jim ten cas dame. Nazivo maji o moc lepsi zvuk nez ten, co zachyti ta kamerka…

419
Belisana
Reagovat

416 jeste Armstrong – to neni donucovaci pisen, to je jeho volba, tu zpival na skolnich koncertech a na koncertech, co mel z lidusky. Proste se mu libila. Takze tady by asi bylo voditko :-)

420
Viq
Reagovat

Ještě mě napadla jedna myšlenka.
Pokud akceptuju a přijmu, že Anička hlasy lidí nakonec ve skutečnosti nevyhrála, a tohle celé není PODVOD a BLAMÁŽ (což ale i tak je). Je dost dobře možné, že ani nikdy hlasování nevedla a favoritem lidí nikdy nebyla.

Jinak mě trochu mrzí, že 99% lidí tu ve skutečnosti bylo jen kvůli reality show.
Já na ankety seru. Seru na reality show. Kašlu na jejich účastníky a divnou historii.

Byl jsem tu jen kvůli Anně.
(Fantomas)

421
Líba
Reagovat

Myslím, že nejlépe v podstatě dopadla Markéta. Je v podstatě Hlas ČR, zpívala duet s Barborou, takže na Slovensko má dveře otevřené. Barbora byla mnohem lepší než nějaká Ivana a Anička, měla jen smůlu o pár procent a to že byla u stejného kouče jako Markéta. A Barboru v ČR rádi uslyšíme. A holkám to v duetu ladí, tak co. Holky jsou profesionálky . Na Ivaniny koncerty nikdo nepůjde, nemá štávu a ani jí neumí mít, hlas nestačí. Anička na sobě musí hodně zapracovat a za 5 let jí budu držet palce. Takže to vlastně dopadlo nejlépe jak mohlo. Amen.

422
Rena
Reagovat

něco pro příznivce Ivanny…
neměla to lehké v životě, tak at si výhru užije, já jí to přeji

http://www.super.cz/12125-zjistili-jsme-co-udela-vitezka-hlasu-bagova-s-pohadkovou-vyhrou-to-vas-zarucene-dojme.html

423
Ahojda
Reagovat

420 – já ti nevím Viqu…nemyslím si, že až takové procento lidí sledovalo soutěž jen jako šou…
Aspoň kolem mě se lidi těšili z nových talentů, diskutovali mezi sebou, přirovnávali a srovnávali….ale bohužel nehlasovali…a to z mnoha důvodů, buď byli otráveni už z minulých soutěží…nebo se jim zdálo úplně zbytečné vyhazovat peníze za drahé esemesky…ale většina byla znechucená z koučů a mysleli si,že kouči přispívají k manipulaci předem určeného výsledku produkcí…no a nejvíc převládal názor, že Ivanna skončí stejně v muzikálu a Anna se neztratí i bez esemes podpory až „vyroste“…aspoň tak jsem to měla já kolem sebe…z mých známých hlasovalo tak slabých 10% :o((

424
Rena
Reagovat

421 Líba – souhlas!

Také si myslím, že velmi dobře nakonec Markéta. Je Hlas ČR, stala se známou, ukázala se jako sympatická ženská, která z jalových let vyrostla…
Ivanna i Anička ještě toho mají hodně před sebou, musí na sobě hodně pracovat… Ani jednu si neumím představit, že by dnes zvládla vlastní aspon hodinový koncert… Uvidíme, o které z nich uslyšíme za 5 let a kde holky budou…
Já nefandila ani jedné z nich, na každé mi něco vadilo – jejich osobnost, chování… na koncert bych ani na jednu zatím nešla… Dívám se na všechny pěvecké soutěže, jediní, kteří mě nadchli byla Aneta a Petr Ševčík…těm jediným jsem posílala hlasy, na ty bych se hodinu i déle koukat vydržela… asi tak.
Kdo tu bezmezně obdivuje jednu či druhou, nechápu ho, opravdu zatím není proč a dnes je celkem jedno, která prvenství dosáhla… Jde jen o to, co s nimi bude dál….

425
Viq
Reagovat

422 – Bůh odpouští, já ne.
IB show vyhrála lacinými a v čestném boji nedovolenými prostředky (dum-dum municí) – podbízením se a mazáním medu kolem huby publiku a nízkým hraním na city. Vyhrála také a zejména proto, že v druhé části show jí šla televize (režijně, scenářem, reklamou i podprahově) na ruku a nepokrytě jela na její vítězství. A to jsem říkal už tehdy, jestli jste četli mé příspěvky – není to žádná dodatečná racionalizace.
Měl jsem i 2. hypotézu, že TV tohle všechno dělá a IB vytváří, aby Anně vyrobila konkurenci, obraz boje a dostávala od fandů Anny více smsek.
Ale nebylo tomu tak.

426
Viq
Reagovat

423 Ahojda – V tom by měli mít pravdu, že „Anna se neztratí i bez esemes“ (a celkové výhry).
Mně jen mrzí to, když se mohla podařit dobrá věc a nepodaří se. A nebylo k tomu daleko.

427
Rena
Reagovat

425 – no, třeba to tak bylo, ale holt Anna ještě není tak dobrá, aby za ni lidi utráceli… je to ještě malé děcko, mě teda zrovna moc sympatická nebyla… za 5 let, když se někam přihlásí, a bude na sobě pracovat, jako Markéta, ráda jí hlasy pošlu. Ted ne, není za co… bohužel…
Pokud by to mělo být spravedlivé, tak by možná měla být první Markéta… ale ona je – pro nás Čechy…jen nedostala penízky, ale vypadá to, že jí to vůbec nevadí, že je spokojená s tím, jak dopadla…

428
Viq
Reagovat

427 – Opět s tebou ve tvém názoru nesouhlasím. Já příčiny výsledku a logiku věci vidím někde jinde.
Anna prostě do toho úplně totálně většinového (i tvého) vkusu svou originalitou a osobností nezapadla.
To není něco, co se s časem změní.

429
Rena
Reagovat

423 ahojda
ano, lidi v mém okolí také měli názor, že hlasování je k ničemu – Ivanna skončí stejně v muzikálu a Anna se neztratí i bez esemes podpory – až „vyroste“…

430
Viq
Reagovat

429 – Ale nečekej, že Anna „až vyroste“ ti bude před spaním zpívat Titanic, IWALU a mazat laciný medík kolem huby :-)

431
Rena
Reagovat

428 – no já si myslím, že s narůstajícím věkem ( když je ti 15 -16 nebo 20 – 25…) se člověk a jeho chování , jeho hodnoty a způsob myšlení změní hoodně… Je to vidět na Markétě, i třeba na té Anetě…
ano, ted Anna většině není příliš sympatická svým projevem (neříkám, že není nadaná a že nemá hlas – ale to má i Ivanna a Markéta), a proto ji nejspíše ty hlasy neposílali… co mě udivuje je, že ani mladí náctiletí…tedy její vrstevníci… protože to by jistě vyhrála… takže asi ani jim nějak “ nesedla“

432
Rena
Reagovat

430 – proč by měla? To od ní nikdo nečeká… nebo tu čteš, že by ano?

433
XMAN
Reagovat

Na Markétu jsem taky dost změnil názor, jak jsem ji ze začátku soutěže moc nemusel a její vystoupení mě moc nebavily, tak se nakonec fakt ukázala nejen jako vynikající zpěvačka ale i jako obrovská sympaťačka. Z té finálové čtyřky byla jednoznačně nejlepší a nejsympatičtější a zasloužila si tu výhru nejvíc, ale tak co už, Ivanna byla hned po ní z GF čtyřky ta druhá nejlepší a výhru si zaslouží taky a nejspíš to vítězství i potřebuje víc než Markéta. Anička na tu výhru vážně zatím neměla, šla do soutěže podle mě moc brzy a potřebuje ještě dospět a to jak jako člověk tak jako zpěvačka. Za pár let z ní třeba něco bude a to samé platí i o Milošovi, který už teď nezpívá vůbec špatně, ale za nějaký ten rok by to i u něj mohlo být ještě na mnohem vyšší úrovni a mohl by odstranit určité nedostatky.

434
EBO
Reagovat

421 souhlas.
V tomto případě platí , že když se dva perou třetí se směje. myslím, že nejvíc se teď směje Markéta. Díky přátelství, má otevřené dveře do SR a Barborka do ČR. A hlavně obě dvě holky jsou profesionálky, umí v tom chodit a umí zpívat. Držím jim oběma palce. myslím, že Anička bude mít časem v SR velký vzestup a úspěch Ivana ne. A po Ivaně v ČR ani pes neštěkne.

435
Rena
Reagovat

433 ano, tentokrát s XMANEM souhlasím…

V 15 – 16 je moc brzy, jít do takovéto soutěže, navíc mezi profíky, člověk ještě není osobnost…potřebuje dospět…i Ševčík i Markéta to zvládli až na podruhé… Každý není šoumen Harich :-)) a i ten potřebuje ještě pořádně dospět…
Myslím, že za pár let o Anničce i Miloškovi ještě uslyšíme a někde je uvidíme, tak Vigu nezoufej :-))

436
Viq
Reagovat

431 – Já cítím fatální chyby ve směrech tvého uvažování (bez urážky).

Zaprvé – osobnost člověka není něco, co se s věkem radikálně mění a člověk v 16 a v 50 je v podstatě pořád jeden a tentýž člověk. Axiom 1 – Lidé se nemění.

Zadruhé – když píšeš, že „udivuje mě, že ani mladí náctiletí jí neposílali hlasy“, dále mě utvrzuješ v tom, že cesty tvých úvah jsou nevyzpytatelné.

Tady bez urážky nemá smysl se dále ve věci přít – nevidím v tobě partnera v diskusi :-)

437
Viq
Reagovat

A jinak doufám, že Anička už se do žádné sračkové reality show nepřihlásí a že to ani nebude mít zapotřebí.
Ona není z toho soudku (vyhodíš mě dveřma, přilezu oknem…)

438
Dave
Reagovat

No nevím, Anna až vyroste, tak už tu mezitím bude řada vítězek podobných pořadů – budou mít také originální hlas, ale i lepší chování, tudíž třeba prorazí :oP

Nastiňte někdo, jak vidíte budoucnost finalistů za rok. Já to vidím takto, ale třeba se mýlím :oP

Ivanna – známá muzikálová zpěvačka, stále snící o sólové dráze.
Anna – sem tam se v bulváru mihne článek o jejích alkoholových excesech na celebritních akcích, zpěvem se neživí.
Markéta – vydala 4. (prakticky neznámé) album, hraje v muzikálech, účastní se celebritních akcí – čili žádná změna.
Miloš – dělá školu, zpěv má jen jako koníčka v prakticky neznámé skupině.

439
Viq
Reagovat

A ty jsi vážně komediant – píšeš “ Ševčík a Markéta to zvládli až na podruhé“

To jako srovnáváš tyhle 10x vypoklonkované komedianty s Annou, která téměř vyhrála celý Hlas ČS a byla jediným objevem show?

Tohle je chlupatá logika a ještě chybová. LMAO!

440
Viq
Reagovat

Dave, tobě z toho „vítězství“ IB definitivně přeskočilo !

441
Kido
Reagovat

Viqouši, vzdej to … dostala na prdel a nic s tim neuděláš …. :-)

442
Anta
Reagovat

436 nesouhlas
lidská osobnost se vyvíjí, tudíž mění, samozřejmě, že né radikálně :)

443
Dave
Reagovat

440: manželka si to též myslí :oP
Však uvidíme za rok, o kom bude slyšet a z jakého důvodu a po kom se slehne zem.

444
Ahojda
Reagovat

422 – áách jo…Aneta měla svůj velmi silný příběh a vůbec to nevytrubovala, protože to považovala za intimní věc velmi osobní…měla i tajemství, které časem odhalila…nejen že krásně zpívá, ale u mě je to skvělý charakterní člověk, který by nikdy nevyužil, nezneužil svého příběhu ke svému i náznaku prospěchu…takových zpěváků u nás je, co ztratili třeba dítě, partnery a prožili hluboké lidské příběhy…skláním se před nimi z tohoto důvodu, nikdy to na nich nikdy nepoznal, že skrývají jakoukoliv i minulou bolest…dávají nám radost a něco ze sebe ve svém zpěvu a tam jedině je to znát, ta stopa nějaké zvláštnosti ..tak už se Ivanno vzpamatuj a zastav tu hru na city, které je už přes příliš..přestává tímhle z tebe kapat tvůj pověstný med a mění se na jed…otravuje rychle, účinně a hned…aspoň tedy mě

445
Viq
Reagovat

442 – Jistěže se postupně a lehce se zkušenostmi mění. Mění se některé hodnoty. Základní povaha a projev se nemění. Lidé se opravdu v zásadě nemění. (To se neříká jen tak do větru.) Jen drobně.
Rena tam vyžaduje dost radikální změny, jak ty příspěvky chápu. A ty jsou nereálné a nedostane je !

441 – Ale nedostala. To jen vyrostl další výstavní květ lidské blbosti.

446
Dave
Reagovat

444: Co má Ivannka dělat, když se jí bulvár zeptá, jak naloží s výhrou? Tak holt řekla pravdu, že z toho i zaplatí máti cestu k moři.

Že to bulvár nafoukne do srdceryvného příběhu o dívce, jejíž matka tvrdě pracovala, aby jí mohla zajistit pěvecké vzdělání, to už Ivannka neovlivní. Kdyby chtěla někomu mazat med kolem huby, tak začne vyjmenovávat, na které charity ty peníze věnuje ;o).

447
EBO
Reagovat

438 nastiňuji

Ivanna – běžná muzikálová zpěvačka, stále snící o sólové dráze, pouze pro SR
Anna – výrazný hlas , možný úspěch na mezinárodních soutěžích, ale až postupem let a za podmínek dobrého manažera a změny chování

Markéta – vydala 4. (prakticky neznámé) album hraje v muzikálech, účastní se celebritních akcí – Alba vydala v době , kdy jí bylo 17 let. Postupem času dozrála a je z ní profesionální zpěvačka, které Hlas neuvěřitelně pomohl tím, že předvedla co umí. Výhodou je zjev a umění pohybovat se v showbusinessu. Krásná žena i do reklamy. Doporučuji odjezd do zahraničí.

Miloš – dělá školu, zpěv má jen jako koníčka v prakticky neznámé skupině. Miloš se hudbou asi živit nebude. je schopný, ale upřednostní jiné zájmy.

448
XMAN
Reagovat

Já tu budoucnost finalistů vidím taky tak nějak. Stačí se podívat na loňské finalisty….není o nich prakticky slyšet. Růžově to tedy nevidím. Ivanna bude skutečně hrát v muzikálech, jako vítězka i vydá cédéčko ( tuším už v září) ale novou Vondráčkovou se asi určitě nestane, spíš zanedlouho upadne v zapomění a zbydo jí jen ty muzikály. Budoucnost Markéty vidím taky úplně přesně tak jako Dave, to samé u Miloše. Anna asi vydá cédéčko které výraznějšího úspěchu stejně nedosáhne ať už bude jakékoliv, protože cédéčka se už prostě neprodávají a jejich doba je pryč a bude hrát někde na festivalech a po klubech, ale už o ní nic moc slyšet nebude. Měli bysme být realisti. A není to ani vina těch děcek. Je to tady u nás prostě mrtvý. Na špičce popularity se tady už neudrží nikdo, ani ten sebevětší talent. Doby kdy tomu tak bylo jsou už dávno nenávratně pryč. Příští rok bude další soutěž a další talenti a o těch z Hlasu se bude ve společnosti mluvit asi tak často jako se teď mluví a o finalistech loňské superstar….dal bych s těmi reality show tak minimálně 5 let pokoj aby dostali současní talenti větší šanci prosadit se a ukázat že v nich skutečně něco je. To byla ale televize neměly na čem rejžovat prachy a nejspíš by zkrachovaly, takže nás příští rok stoprocentně čeká Hlas 2, další superstar nebo x factor……já už to ale asi sledovat nebudu, tak nějak jsem tím už prostě přesycený.

449
Viq
Reagovat

Mezinárodních soutěžích? LMAO!
Anna je zajímavá a originální tak, jak je! Časem se trochu změní. Ale už teď je to pro některé perfektní směska.
A komu se to nelíbí, ať si prdel políbí !

Dívejte se a poslouchejte to, co vám zapadá do vkusu. Milujte a nenáviďte lidi podle svých vlastních kritérií a tužeb.
Ale jestli chcete Annu „vykastrovat“ ke svému vkusu a ke svému obrazu, vaše snaha je marná a to nedostanete !
:-)

450
XMAN
Reagovat

Markétě bych odjezd do zahraničí doporučoval taky, tam by uspět mohla. Je to zpěvačka světových rozměrů a podle mě dosahuje úrovně soutěžících z American Idol nebo amerického X Factoru. Navíc má styl, který se jim tam líbí, tam hodně letí různé ty Christiny Aguilery a podobně….tady u nás prostě není šance udělat opravdu pořádnou pěveckou kariéru.

451
XMAN
Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=HptSfQQBMn0 Jurajův singl. Juraj už má hotovou prakticky celou desku. Je to tak trochu ve stylu Habery. S tímhle by aspoň na tom Slovensku mohl mít úspěch a já bych mu to moc přál.

452
Dave
Reagovat

Co myslíte, kdyby se v Americe do finále Hlasu dostali naši 4 finalisté – jak by Amíci hlasovali? Tipnul bych si, že o vítězství by se rvaly Ivanna a Markéta.

453
XMAN
Reagovat

452: Tak to každopádně.

454
EBO
Reagovat

452
Ivana rozhodně ne. Amíci mají rádi profesionalitu a show a to Ivana neumí. Markéta jo.

455
Kido
Reagovat

445: jak píšeš :“Ale nedostala. To jen vyrostl další výstavní květ lidské blbosti.“

Naprostý souhlas ! A ten květ se jmenuje Anna Veselovská …

456
Dave
Reagovat

454: jevištní projev mají obě podobný, jen Ivanna nepůsobí při „šou“ afektovaně.

457
Viq
Reagovat

455 – Tak dobře.
(to je snad tak evidentní nesmysl, že ani není potřebné ho vyvracet :-)
A lidé, kteří to za nesmysl nepovažují, by stejně nikdy nepochopili, protože nemají mentální kapacitu.

458
Belisana
Reagovat

a ted tu o Cervene Karkulce :-DDD

459
EBO
Reagovat

456
nelze skutečně porovnávat, nemuže působit afektovaně, prostože nepůsobí nijak.
Tohle je Hlas Československa? Dost ostuda, ne?
http://www.youtube.com/watch?v=qkVJ4IUW_GY

460
Kido
Reagovat

Pokaždý, když je mi smutno, pustím si duet Veselovská-Orevec a dostanu neskutečnej záchvat smíchu … :-D … něco tak príšernýho jsem totiž v talentovejch show ještě neviděl … ale co se divim, je to přeci naše Anča … ta je totiž ještě lepší zoufalec než vycpaná kočka – vrtulník na iDnesu … ale pohyby maj stejný … :-D

461
Viq
Reagovat

460 – To tě fakt tohle laciné a prázdné trollování a provokování baví?
Aspoň kdybys provokoval a zesměšňoval mínění převládající většiny.

Ve skutečnosti jen bečíš jako ovečka ve stádě !

462
EBO
Reagovat

456
Sorry, ale fakt radši nesrovnávat Ivanu s Markétou : ))).

http://www.youtube.com/watch?v=vVpKs-7We74

463
Dave
Reagovat

459: proč ostuda? Je to starý 2 roky a byla určitě lepší než v ČSS1, kde působila afektovaně ;o).

464
Rena
Reagovat

448 – 450 – xmane – souhlasím…

465
Dave
Reagovat

461: Kido provokuje a zesměšňuje právě že mínění převládající většiny – na tomto fóru ;o).

466
Viq
Reagovat

465 – To si nemyslím.
Jestli většina je 1 člověk (jestli jsou to 2 lidé) Nevím, nevím…
Já vím, co se tu běžně psalo, když tu bylo trochu více rušno a tam by Kido monotónně bečel.

467
Klogi
Reagovat

Anna… jednoznacne objav a to taky, ze nic podobne som doteraz v takychto sou nepocul a nevidel… Ma 16 a chcela sa ukazat, vyskusat si to.. Vedela, ze je dobra, ale nevedela ako dobra… Ma svoj styl na ktorom vyrastala, ktory je jej blizky… Hra od 7 rokov na gytaru… Prevadza si sama stare rockove pecky do akustickej podoby, je v tom uplny perfekcionista … stale nespokojna s vysledkom. K tomu ma v hrdle hlas ako nikto iny, ktory dokonale sedi tomu jej stylu.. Ked spusti to svoje, tak mi skutocne vstavaju vsetky chlpy a brni mi v zuboch… Pytam sa preco by som mal po nej chciet aby k tomu este vedela rapovat, ci spievat romaticke skvary, ktore k jej osobnosti vobec nepasuju… Ja nechcem objavit kacicu, co vie trochu plavat, trochu lietat a trochu sa potapat ! Ona je v tom svojom style cistokrvny dravec-specialista a k tomu jedinecny kus. Absolutne nezapada do koncepcie komercnych TV, nenecha si kecat do stylu svojho obliekania, odmieta zavedene konvencie, prakticky s nou nie su schopni urobit „kloudny“ rozhovor, lebo jej odpovede su strohe a casto neodhadnutelne. Je skratka osobnost -samozrejme vsetko v intenciach jej 16 rokov trvajuceho zivota, ale ona ma vlastne vo veciach jasno. Ak jej nikto teraz nepomoze a nechaju ju zapadnut prachom, bude to strasna, strasna skoda. Na Rytmusa sa neda spoliehat… mal ju sice rad, ale je to cisty prospechar, ktory si ide ako buldozer za svojim a nenecha sa nikym brzdit…. ani Annou. Tu si zial robi Anicka falosne nadeje. Snad sa ale najde niekto iny, citlivejsi a pomoze jej..

468
Viq
Reagovat

467 – Je perfektní, že je nás více, kteří to v Anně vidí.

Taky doufám, že najde ty správné lidi. Ale bude to holt z 95% na ní a z 5% na štěstí. A vzhledem k tomu, že jsem taky nikoho takového v těchto show za ty mnohé sezóny neviděl, tak jí nad míru cynismu věřím.
Nezoufej, tohle se nezahazuje a nenechává zapadnout prachem. Na to je to příliš vzácné…
Hodnoty a vkus jsou třeba subjektivní, ale talent, originalita, výjimečnost a celkový dar nikoli.
I slepí uvidí! (však oni vidí s námi už dnes, jen to nechtějí přiznat :-)

469
Dave
Reagovat

Jak to vlastně je s těmi smlouvami – CD u Universalu má jisté jen vítězka, nebo všichni finalisté?

470
Kido
Reagovat

461: považuješ se za většinu, Viqoušku ? Schizofrenie je ošklivá nemoc … :-)

471
mila
Reagovat

460- cim vic o tom duetu Oravec – Anicka uvazuju, tak dochazim k zaveru, ze to Anicka udelala schvalne. At to vypada takhle skolnebesidkovsky a trapne, stejne trapna byla i cela rezie uzasneho Voice of Czechoslovakia… Loni jsem nadavala nad rezii Superstar a nad nepochopitelnym vitezstvim sedeho a prumerneho Adamce, ktereho produkce Novy a Markyzy vystrkala az na stupen nejvyssi.. Letos jsem jen unavene prihlizela pohrbu nekolika velkych talentu (Hnilica, Feherova, Sulakova (nemoc), Zakuciova (nemoc), Kutheil, David W. (oba stali v ceste Ivannce)).. takze dekuji Anicce, ze to Nove vratila tim svym crazy vystoupenim.. takhle amatersky cely ten ceskoslovensky Hlas totiz pusobil..

472
Kido
Reagovat

471:Gratuluju, takovejhle blábol tady ještě nebyl …. :-)

473
Viq
Reagovat

471 – Vždyť to mělo být zábavné číslo s „crazy“ tanečky a Brunnem Oravce. Nehledejte v tom nějaké velké věci.

474
mila
Reagovat

468 – jeste jednou opakuji, ze jsem rada, ze Anna nevyhrala. Ona patri zpet do skoly a k nejakemu rezimu, je to jeste dite. Kdyby ji ted pohltil showbusiness, tak nevim, jak by to s ni dopadlo. Asi by narychlo vydala CD, nutili by ji vsude panackovat a dekovat a vsechen ten talent, co v sobe ma a ktery potrebuje dozrat a vykrystalizovat, by se pomalu vytracel a rozmelnoval.. ona je takovy ten syrovy prirodni diamant, ktery da jeste hodne prace,nez zasviti v cele sve krase

475
Dave
Reagovat

471: tímto bys jen přiznala její jednoduchost. Soudný člověk by pochopil, že tím může přijít o pár set ojro, ale ono šlo vlastně jen o úlet :oP

476
mila
Reagovat

475 – naopak, asi jsi spatne cetl..

477
Kido
Reagovat

473: Nic v tom nehledáme … my víme, že to byl prostě jen normální propadák … stejně jako většina jejích vystoupení, kromě toho jednoho …

478
Viq
Reagovat

477 – Dobře, jakou blbost vytáhneš z rukávu jako další?

474 – Tím se můžeme utěšovat, ale výhra by ji nezabila, těch pár euro by jí nezabilo. Jen o to mi tu šlo – o ty peníze. A mimo těch peněz, výhra v Hlase ČS není 50 let na galejích.

479
mila
Reagovat

ono je tezke tady neco psat, kdyz koukam, ze se to tady hemzi lidmi, kterym jejich hudebni vkus zamrzl v dobach Bratislavske lyry… Bagova by tam excelovala :-)

480
Klogi
Reagovat

477: Ked to boli take prepadaky ako pises, preco je z 15 najsledovanejcich vystupeni na stranke Hlasu 7 Anninych… a ludia sa k nim stale vracaju. Aj vystupenia z finaloveho kola maju o 100 % vacsiu sledovanost ako vystupenia vitazky Hlasu ..?!

481
Laikka
Reagovat

No vzhledem k tomu, že minule v Americe v Xfactoru vyhrála Melanie, tak myslim, že ve finále by to tam Markéta vyhrála :) Hezká, zpívat umí, nepůsobí nudně. Na mě naopak lehce afektovaně působí Ivanna, ne Markéta. Teda na pódiu. Melanie nebyla moje hlavní favoritka, ale Chrise a Joshe porazila dle mého právem. Na druhou stranu je taky pravda, že Chris nebyl nic extra a právě tam fungoval příběh, tak kdo ví.

Shrnuto, doufám, že to tentokrát Markétě pomůže co nejvíc, snad ji uslyšíme častěji.

482
Dave
Reagovat

479: excelovala by v jakémkoliv typu pěvecké šou, kromě skautí „hledáme holku k táboráku“ :oP

480: protože fanoušci Ivanny si její videa stáhli a nemusejí tak klikat na stránky televizí ;o).

483
Dave
Reagovat

481: Markéta nemá příběh – u Ivannky by Amíci slzeli, aniž by vydala jediný tón Titanicu ;o).

Markétě bych nějaký ten úspěch přál, leč nevidím to reálně, sice bude dál vydávat alba, ale…

484
Klogi
Reagovat

482: :D … no to vis ze jo! Fanousci Ivanny 65+ su typicki internetovi guruovia a stahuju o sto-patsto… Ale chapem tvoju nadsazku…

485
mila
Reagovat

483 – k Markete jsem hledala cestu cely Hlas, zezacatku jsem ji nemusela – prisla mi proflaknuta a dost neuprimna, casem se mi zacala libit a rozhodne si ji vazim vic jak Ivanny. Jak vis, ze Marketa nema pribeh? Kazdy mame nejaky pribeh, ale ne kazdy ho cpeme horemdolem posluchaci ci ctenarovi, aby videl, slysel, litoval..

486
-bé-bé-
Reagovat

438
Dave, panebože, ty si to myslel vážne o Anne?
To ostatné mi pripadalo tak nejak v pohode a reálne ale to o Anne?

487
Kido
Reagovat

Ančoleštiči DO BOJE !!!

488
Kido
Reagovat

478 cituji: „Dobře, jakou blbost vytáhneš z rukávu jako další?“
… cokoliv … stačí citovat jakejkoliv tvuj příspěvek, Viqoušku . To jsou totiž blbosti od začatku do konce … :-)

489
Kido
Reagovat

480: dovolím si polemizovat … „nevracajú sa k nim ludia“ ale stale kolem dokola pouze pár ančohoničů …

490
Jakka
Reagovat

Asi je i chyba , že ty zpěváci nemají hity a v rádiích je málo hrajou. Protože nechápu proč pořád někoho hledají když pak se na ně vykašlou. Možná teď v tom hlase prý Michla David napíše Ivanně CD tak docela by mě zajimalo zda-li také ty kaučové pomůžou těm finalistům. Měli by hledat autota hitů to je největší problém. Sice je někdo kdo si skládá sám hudbu,, ale do rádia to málokdo dostane.

491
dolores
Reagovat

467-Klogi – nemam co k tomu dodat …moja rec. dufam, ze Rytmus nebude az tak zvysoka kaslat na Annu ako na superstaristov, ktorym nieco nasluboval. verim, ze aspon dohodi kontakty. uvidime ako Anna zaboduje v Slaviku. (aj na zaklade toho sa totiz plni diar.) moj hlas ma. na Slovensku momentalne nevidim nic lepsie.

492
Dave
Reagovat

486: to byla nadsázka, asi jste nikdo nečetli bulvár ;o).
U Anny bych to viděl podobně jako XMAN – maximálně vydá jedno rychlé CD, které moc úspěchu nezaznamená a párkrát si zarapuje s Rytmusem v klubu. Vidím ji jako písničkářku na vedlejší pódium při fesťácích, ale mluvit by za ni musel někdo jiný ;o).

493
Viq
Reagovat

Klogi – A když vše nepůjde podle plánu, ukradneme kostel v Pustých Ulanech a přestavíme ho na hudební stánek a kulturní chrám !
LMAO!

494
Dave
Reagovat

491 dol: Rytmus se na Annu vykašle, až neponese.
Dokud mu může přitáhnout lidi (tak měsíc od soutěže), tak si ji bude zvát na svý akce. Toť můj pohled na toto obchodní partnerství.

495
Rena
Reagovat

468 – Mila – Souhlasím – „Anna patri zpet do skoly a k nejakemu rezimu, je to jeste dite. Kdyby ji ted pohltil showbusiness, tak nevim, jak by to s ni dopadlo. Asi by narychlo vydala CD, nutili by ji vsude panackovat a dekovat a vsechen ten talent, co v sobe ma a ktery potrebuje dozrat a vykrystalizovat, by se pomalu vytracel a rozmelnoval.. ona je takovy ten syrovy prirodni diamant, ktery da jeste hodne prace,nez zasviti v cele sve krase…“
Tak to prostě je a může se tu Vig rozohnovat jak chce…

496
Dave
Reagovat

485: Markéta má příběh, ale tento příběh není nový. Zná ho každý, bulvár nás sexy děvou L.B.P. krmil už před lety.

Pusť si s ní ten rozhovor po soutěži – řekla něco jako že svoji účast brala jako promo, protože už o ní není moc slyšet, tak aby se zase zviditelnila. Tohle na mě působí jako „nechci být nejlepší, stačí když budu viděna“. Na Ivannce je vidět, že chce být nejlepší a tvrdě maká.

497
Viq
Reagovat

Ačkoli v zásadě souhlasím s Rytmusem, že člověk by neměl předběhnout sám sebe a dosáhnout svůj vrchol v 16 letech a že by měl svou potenciální dráhu jít a budovat postupně a na solidních základech…
Pro originální talent a osobnost jako je Anna by ta cesta nemusela být tak zdlouhavá, jakou normálně bývá.

498
Viq
Reagovat

495 – Anna patří k lopatě. LMAO!

499
Rena
Reagovat

Aničce by musel psát někdo hity přímo na tělo… když se jen jeden povede…dá vyznít jejímu krásnému hlasu v určitých polohách, strefí se do jejího vkusu, aby tam mohla dát kus sebe… pak to bude hit jako Brno. Jen aby se ale někdo našel…
Markéta a Ivana to budou mít těžší, nejsou tak lehce rozpoznatelné, nemají ten určitý svůj styl…jsou si dost podobné, i když Ivanna má ještě do profesionality dost daleko… ale je mladá, teprve začíná…
jsem zvědavá, co bude za rok, za dva , za pět…
asi si na ně sotva vzpomenem, budou tu zas jiné….

500
Dave
Reagovat

Na Slovensku má Slavík nějakou váhu ;o)? U nás je to selfpromo – kdo si pošle více hlasů, dostane se klidně až ke 4. místu. Zbytek vyhrají dinosauři. A kategoriím typu „objev roku“ se jen směji – u nás to dostávají ty různé Konvičky a jiné úspěškyně ;o).

501
jojo
Reagovat

Kido 470 – nejseš ty z Ukrainy? Tak jednoduchej text přece musí i průměrně chytrej Čech pochopit na první dobrou :-)
To mě přivedlo na myšlenku, že se odhaduje, že je u nás a na Slovensku dohromady kolem 200 tisíc Ukrainců. A Ivanna pochází odkud, Kido? :-)

502
Viq
Reagovat

499 – Já ti nevím, Reno. Anna asi nebude správný člověk na hity pro třetí cenovou.
Ona tě asi v reálu může jen zklamat :-)

503
jojo
Reagovat

Ukrajiny, sorry :-)

504
dolores
Reagovat

480- dobry argument, a pre Ivannofilov tazko logicky zdovodnitelny :)) ked uz sme pri tom, tak vcera na trubke, spec. na kanali UniversalMusicCzech konecne vyvesili single G-finalistov.
prehratia doteraz :

Anna – 4274
Milos – 2222
Marketa – 1596
Ivanna – 542

mnohi, aby neposobili nahodou hlupo, prebehnu vzdy k vitazovi. tu to akosi neplati …

505
mila
Reagovat

Anna by predevsim mela studovat konzervator a psat si pisne sama… tak nejlepe vyhmatne polohu, ktera ji sedi

506
mila
Reagovat

504 – to sedi

507
Viq
Reagovat

505 – Konzervatoř je nanic. Podívej, co z toho leze za poslušný řadový materiál :-)

508
Rena
Reagovat

505 no nevím, někde byla nějaká její písen a nic moc teda… a konzervatoř by mít určitě měla

509
Rena
Reagovat

507 nemyslím si, že by ho z Anny byli schopni udělat – s její náturou ( sám tvrdíš, že lidi se v zásadě nemění )

510
Viq
Reagovat

508 – Svébytný umělec konzervatoř nepotřebuje. Tam se vychovávají zaměstnanci a šediví slouhové…

511
Viq
Reagovat

509 – Asi ne, ale systematická propaganda a dril dokáže divy !

512
Kido
Reagovat

501 … koukám, ty seš taky slušnej mozkovej trust … :-D

513
-bé-bé-
Reagovat

Dave,
bulvár na sezname čítavám…ale toto mi nepripadalo ako bulvár ale ako „škodolibost“.

Mne Anna prišla veľmi vyspelá a vnímavá, menej vyspelé a vnímavé sa mi zdalo jej okolie…takže sa bez problému prisposobila ale asi nie dobre…keď je jej strávanie vyčítané…ja som si nevšmla nič čo by bolo zlé…zákerné či podpásové

514
mila
Reagovat

510 – nesouhlasim… to platilo v dobach Beatles, Stounu atp.

515
Dave
Reagovat

504: co je na tom divnýho?
Odkazy na tubu se obvykle vyvěsují na věcech typu sociální sítě – nepoužívám je já, předpokládám, že ani většina dospělých fanoušků Ivannky. Pokud ten odkaz bude na nějakém zpravodajském webu, tak se dostane i ke mně.

Navíc singl mám zakoupený a nejsem leštič, takže nemusím pořád dokola prohánět videa na netu ;o).

A lidé, co posílali Ivannce hlasy jako antifanoušci Anny, nebo kvůli jejímu příběhu, nemají potřebu koukat na videa. Ne každý musel hlasovat pro „zpěvačku“ – dost lidí hlasovalo i pro „sympatickou účastnici realityšou, které to přejí“.

A teď do mě :oP

516
Viq
Reagovat

514 – To platí furt. Je to axiom. A v dnešním školském systému více než kdy jindy!
Pokud ale se chce Anna vydat cestou muzikálů a univerzálního interpreta, pak možná.

517
dolores
Reagovat

500-ale ma. minimalne prve 3 miesta. je to odraz aktivit predosleho roku a zaroven odraz sily fanklubov. je to taky maly punc kvality pre nasledujuci rok. priklad: R:Muller, ked nic nerobil, bol dole, a nato aky je popularny, fakt neuprosne klesal. len co dal par hitov, spravil koncert, predbehol Cmorika. samozrejme je to aj o selfpromo, ale malokto si to moze dovolit vo velkom financovat. skor si myslim, ze ti umelci su sami zvedavi ako su na tom. (obcas sa najde nejaky idiot, co si sam naposiela a vyleti vysoko, na dalsi rok po nom ani pes nestekne)

518
XMAN
Reagovat

Co vlastně dělají v téhle době loňští finalisté superstar? Vím jen o Jergušovi že stále koncertuje ale o těch ostatních nevím pomalu ani ň. Kde je konec Šepsovi nebo Kurcovi? Pomalu všichni už upadají v zapomění, dokonce i Gábina.

519
mila
Reagovat

518 – tak treba Petr Sevcik prave nataci sve prvni album, cele autorske, do prodeje ma jit nekdy o prazdninach…

520
mila
Reagovat

516 – pokud chce skladat pisnicky, tak by ji konzervator jenom prospela..

521
Dave
Reagovat

Konzervatoř je vhodná pro zpěváky popu, ale není nezbytná pro skladatele – už jen pro ty postupy, co se člověk učí.
K tvorbě hudby nepotřebuju nutně znát noty a harmonii můžu rozvíjet i s disonancemi.

522
Rena
Reagovat

520 – určitě prospěla, ale Ševčík ji také nemá a umí…

523
dolores
Reagovat

je pravda ze pedagogovia na konzervatoriach nemaju radi vycnievajucih ziakov, lebo ich zatienuju. ale nie vsetci su taki. hudobne vzdelanie nie je na skodu ani pre velke talenty. v buducnosti napr. pri komopnovani moze ocenit nejaku tu „remeselnu zrucnost“, ktoru tam ziskala.

524
dolores
Reagovat

ale Anna na konzervu uz aj tak nepojde. takze je to len zbytocne bla bla…

Dave, ja myslim, ze Ivannka by bola stastna, keby mala najviac prehrati :)))) preco jej to nechces dopriat? ale ja viem, co sa da robit…. ked to nejde, tak to nejde :P

525
-bé-bé-
Reagovat

Neveim či Anne prospeje konzerva alebo nie?
Nedá sa to vopred, Ivanne pomohla…ale my nevieme aká je jej dráha, ba ani dĺžka života…
to čo predviedla…hovorí o jej schopnostiach…vie fungovať v duetoch a nestratiť sa…takže jej neviem čo poradiť len to viem, že ju chcem počuť…akou formou sa „zviditeľní“ to v jej prípade neriešim

526
XMAN
Reagovat

519: No to ho teda natáčí brzy, co dělal doteď? Ne já myslím že i kdyby to album bylo sebelepší, tak u nás pomalu ani nikdo kromě jeho skalních fandů nebude vědět že mu vůbec nějaké album vyšlo ( nehledě na to že je asi i spousta lidí, kteří už dnes ani pořádně neví kdo to je Petr Ševčík) . Tipuju že Petr asi dělá koncerty pro svoje skalní a snad se tím jakžtakž uživí, žádný med to ale asi nebude. Já jsem hodně nadějí vkládal do Mateje, protože to je zkušený muzikant, ale potom se slehla zem úplně. Fakt snad jen ten Jerguš chytil šanci za pačesy jako jeden z mála a to se ani do toho finále nedostal.

527
kl
Reagovat

Petr Ševčík má velkou výhodu. Má hudební nápady. Rozmanité a velice poslouchatelné. Takže pokud se neprosadí jako zpěvák ( což by byla škoda), tak má velkou naději se chytnout jako skladatel. Ti různí absolventi a vítězové talentových soutěží, musí čekat, až jim někdo něco napíše. A to je to, proč o velké většině po soutěži už neslyšíme. Ono napsat hit není žádná sranda a málokdo to umí.

528
Dave
Reagovat

513: Seznam je čajíček, měla sis po finále přečíst super či aha, tam by ses dočetla o Anniném řádění ;o).

Naštěstí na Ivannku zatím bulvár nic nevyhrabal. Když tedy nepočítám, že „ve 14-ti sama utekla z Ukrajiny na Slovensko“ (překlad – v tom čase se její mámě povedlo vypapírovat vše potřebné, aby zde Ivča mohla bydlet s ní ;o).

529
mila
Reagovat

526 – Petr si pisnicky na tu desku slozil sam, sam si to zaranzoval atd. To da urcite vice prace nez to, co vydali Guncikove, taky ta jeji CD za nicmoc nestala. A co delal doted? Obcas mrknu na jeho stranky a rozhodne nezahali, koncertuje, sklada..

530
Viq
Reagovat

-bé-bé- Ivanně pomohla :-)
Ale do hrobu, LMAO!
Nejsem tak militantní, ale opravdový Bohem obdařený umělec schématické formální vzdělání nepotřebuje a možná mu ve výsledku ani neprospěje.
Annu by konzervatoř nicméně asi úplně nezabila, ale ani není nutná. Ať dodělá rozdělané, z toho se nestřílí.
Však je to na jejím rozhodnutí.

531
dolores
Reagovat

522 – Sevcik je megatalent, to je ine… a hlavne sa to este len uvidi po vydani albumu

Xmane, Petr ma pravdu, ze na nom tak dlho maka. nic nie je horsie ako rychlo-vykvasene albumy hned po Superstar

532
Rena
Reagovat

Já ale tu Ivannu stejně obdivuji… kde byla ve 14, kde je za 4 roky? Zná ji celé Česko – Slovensko, vedou se o ní hovory na Panáčkovi, píše se v novinách… Snahu a pracovitost ji nelze upřít…at působí jako osobnost jakkoli

533
Dave
Reagovat

524: pokud mi to MD cvakne, tak to naprográmnu, bude si i moct zvolit náhodnost růstu počítadla shlédnutí, aby to nebylo nápadný ;o).

Ivannka teď nějaký počet shlédnutí videa neřeší, vybírá dovolenou pro máti :oP

534
Dave
Reagovat

Ivanně konzervatoř určitě pomohla, zejména co se jazyka týče. Vůbec bych nepoznal, že není z SK, a to tam žije jen 4 roky. Má i perfektní češtinu a angličtinu.
Je prostě dobrá. Hodně dobrá. Nejlepší.

535
XMAN
Reagovat

Jestli mě v této soutěži něco doopravdy hodně překvapilo, tak je to jednoznačně ta obrovská divácká hlasující podpora pro holky, to je docela rozdíl oproti předešlým rokům se superstar kde to vždy bylo přesně naopak. Teď už nikdo nemůže říkat že mají v těchto soutěžích kluci výhodu. Ivanna a Anna by se podle mě dostaly takhle daleko i kdyby to bylo jen na divácích tak i tak by stejně všechny chlapy porazily, možná jen ta Markéta by asi vypadla o něco dřív, protože podle mě ze začátku tak stabilní podporu diváků neměla a Pepa jí trošku pomohl. Opravdu bych si přál vidět kompletní výsledky hlasování v jednotlivých týmech za všechny kola včetně GF. Taky bude zajímavé jestli tahle podpora holek vydrží i do další obdobné soutěže a nebo to byla jen záležitost letošního Hlasu. Asi už měli všichni dost mužských vítězů, jinak si to moc neumím vysvětlit.

536
dolores
Reagovat

528- bulvar Ivannku zatial setri, lebo je pren nezaujimava. zatial si ju podala len Frantiska z Blesku .. :)

a ten pribeh? co je na tom take uzasne? pre mna malo dojimave.. z mojho okolia vela ludi pracuje vonku a deti za nimi neskor vycestuju, aby im tam rodicia platili skolu. dnes uplne bezna zalezitost. jedine zaujimave u Ivanny je ten koniec pribehu, ze vyhrala HCS.

537
Rena
Reagovat

Pro mě jsou všechny tři holky na tom stejně, každá v něčem dobrá a v něčem má chybu… Hlasem – profesionálem – je nejvíce Markéta… ale ta penízky a první místo až tak nepotřebuje, svoji reputaci si vylepšila a do povědomí a to v dobrém, se opět dostala, tak to přeji Ivanně… možná mohla dát něco z výhry Aničce, jako to udělali loni v Superstár… ukázala by opět, jaké má dobré srdce… jenže to by holky nesmělý být takové protiklady… bylo vidět, že se zrovna nemusej…

538
XMAN
Reagovat

Jo a před Ivannou taky dávám klobouk dolů, za tu snahu, píli, za odvahu, za tu cílevědomost….to co dokázala ona za 4 roky opravdu nedokáže spousta lidí ani za celý život. V tomhle má fakt můj velký obdiv. Pokud bude takhle přistupovat i ke svojí kariéře ( jakože to slibuje že nezapadne prachem a že chce aby na ni bylo celé Československo hrdé) tak by opravdu úplně zapadnout nemusela, jen jí možná bude škodit to působení s Michalem Davidem ( pokud se ovšem neřídí heslem že i špatná popularita je lepší než žádná, což by se dalo asi pochopit). Lehké to ale mít nebude. To že se naučila slovensky, vylepšila se ve zpěvu, makala na sobě to bylo všechno na ní….teď vyhrála jednu esemeskovou soutěž, takže lidi zaujala. Jenže přízeň lidí je fakt vrtkavá a tak ji ten nejtěžší boj teprve čeká a to sice boj o udržení se na naší scéně. A je to často boj s větrnými mlýny. Když svou šanci nedokázala proměnit ani GG tak to už je co říct.

539
jojo
Reagovat

512 – ne že bych po tom, co jsi tu předvedl, přikládal tvým tvrzením nějakou váhu, ale náhodou ses trefil :-) Ovšem je pravda, že někdy musím chvíli přemýšlet, jestli je slovo czenglish nebo česky. A seš teda z tý Ukrajiny? :-)

540
dolores
Reagovat

533 – ked jej ty, aj MD budete pomahat takymto umelym sposobom, naozaj to dotiahne hooodne daleko :))) minimalne sa stane MDyho vokalistkou a to je tiez pre ukrajinku kariera jak svina :D

ale uz si radsej pripravuj SMSky do Lets dance, urcite nam tam Ivannka zahopsa v kratkych sukienkach :))

541
Dave
Reagovat

536: škoda že jsem ten článek od „módní expertky“ nenašel, bych se pobavil ;o). Jaký byl výsledek – tetka či elegantní mladá dáma ;o) ?
Ivannce hodně prospělo, jak jí v soutěži upravili háro.

Na tom příběhu je úžasný to, že Ivanna přijela před pár lety na SK, aniž by uměla žbleptnout jediný slovo slovensky – a vlastním úsilím se vypracovala v Hlas Československa. A nebylo to jak u jiných zahraničních účastníků podobných soutěží, kteří skoro nerozumí, co se jich moderátor ptá, natož aby zpívali jinak než anglicky.

542
Viq
Reagovat

540 – Umělé věci můžeš prosadit jen umělým způsobem.

543
dolores
Reagovat

Dave, pridaj, pridaj, este pridaj … lebo ja stale nic, stale malo dojimave, slza nie a nie kvapnut …:((

tu je ta modna policia http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-komentare-frantisky/175620/vitezka-hlasu-bagova-zlato-v-hrdle-ale-cit-pro-modu-nikde.html

544
Dave
Reagovat

540: nebudeme, zatím si nic neobjednal ;o).

slint slint, ale asi to nebudu mít doma schváleno sledovat ;o)

545
Dave
Reagovat

543: ježíš ta Františka vypadá už jak smrtka ;o)

Co to tam blekotala, že Ivannka cituji „má podle nepotvrzených, klepnami v zákulisí šířených drbů svého ochránce Davida pod nejrůznějšími záminkami často kontaktovat, okouzlovat hlasem i ženskými půvaby“ ;o) ?

Ivannko, už ti to začíná, jsi zajímavá pro bulvár.

546
cedarin
Reagovat

280
nevypadáš – jseš

547
mila
Reagovat

545 – na kazdem sprochu pravda trochu

548
Viq
Reagovat

547 – To myslíš vážně?

549
Viq
Reagovat

547 – Totiž v dnešní době bulváru, který vezme fotku a podle ní vymýšlí příběh, tohle neplatí. Otázka je, jestli to pořekadlo vůbec kdy platilo.
A teď se nevyjadřuju k MD + IB, tam nějaký nadstandardní vztah jistě je, ale k obecné platnosti pořekadla…

550
Motýlek
Reagovat

ahojte :-) Tak konečně jsem dověděla, jak Anička „řádila“… :-) Jsem si představovala buhvico a oni jen tančili a spadli, to je toho…, to se mi stalo při čardáši taky, že jsme se natáhli…
Dave furt Ivannku velebí do nebes, ale já jsem takové typy holek nesnášela… Nudné šprtky. Hlásit se ve škole, lézt učitelce někam… Ona opravdu neumí pobavit, udělat nějakou legraci, zařádit si na párty? Nebo nemá s kým?
No to vím že s MDým jo…. Škoda, že on už nic moc nevypadá… V porovnání s Patrikem je to sto a jedna..:-D

551
XMAN
Reagovat

Ale Ivannka je náhodou moc hezká holka, já jsem si toho nikdy dřív nevšiml ale je to takové sluníčko :-) A třeba není nudná, co my víme z toho co nám ukážou….osobně jí tady nikdo neznáme.

552
Viq
Reagovat

cedarine a ostatní členové mého fanklubu – Mám pro vás pár osobních detailů.

Umím chodit po vodě a křísit mrtvé.

553
Jakka
Reagovat

518- Na otázku co dělají loňský finalisté tak první šestka ještě koncertuje, Adamec,Ševčík, Harich natačí CD. Adamec už ho snad i má. Takže zas tak špatně si nevedou kdo jim fandí a koukne se na akce tak ví, že koncertují. Nejvíc akcí má Harich, spíš ty finalisté od Feckové dolů není o nich moc slyšet anebo nemají akce.. Jenomže oni nejsou slyšet v rádiích kromě Kolečkářové a to je ten problém.

554
Motýlek
Reagovat

551 Tomáši, to je, na fotkách vypadá hezky… :-) Myslíš, že bude i na titulní staně Bravíčka? Vím, že malé holky hlasovaly o dušu… Taky jsi to slyšel?

555
Motýlek
Reagovat

Já ani nestojím o to znát Ivannku osobně, celkem mi stačilo co jsem viděla… Buď děkuje MDýmu nebo mluví o mamě…. To už se mi omrzelo…

556
-bé-bé-
Reagovat

Dolores,
ja som neverila v tom „príbehu“, že sa jej mama obetovala.
Čo by robila, keby sa neobetovala? Zostala by na Ukrajine?
Ale keď som videla jej „manžela“, tak som pochopila, že sa naozaj obetovala. I keď tou obeťou bol asi on.

557
-bé-bé-
Reagovat

555
a to je práve to, čím zaposobila na ženy-matky a otcov/mužov…ona je ten typ žien, z ktorých vyžaruje kúzlo žien-matiek, ktoré sa starajú a zbožňujú autority…žien, ktoré podporujú totalitný systém, v ktorom žijú…ale ona má šancu z neho vystúpiť…ak tá ctižiadostivosť vychádza skutočne z nej a nielen z jej matky

558
-bé-bé-
Reagovat

Kido
videla som tu prípravok na depresiu…ale Ty vieš lepší…vravel si, že na tvoj smútok zaberá „A úlet s B“.
Odporúčaj i ďalej, lebo som tu niekde čítala, že v dnešnej dobe ľudia chcú oddych od strachu a smútku

559
Dave
Reagovat

554: o tom nepochybuj ;o)

560
Moxena
Reagovat

Kde prosím najdu záznam z grandfinále? Na uloz.to to není, nedá se to někde stáhnout? Dík moc

561
Motýlek
Reagovat

557 – ona z toho nevystoupí… Ty písničky, které zpívala, podle mě už zpívá dávno… To jak se chová, má taky před zrcadlem natrénované, i to děkování má odpozorované, je to opravdová mrkačka… Mě nenapadlo vůbec, že by mohla vyhrát…, až jak mi ten známý řekl, že dcera poslala Ivanně sms cca za tisícovku, tak mi došlo, kdo hlasuje… Tomu tak dřív nebývalo, ale už od minulé Superstár /tam hlasovaly taky pro mrkačku/ hlasují hlavně tyto základní školou povinné holčičky.., s kredity rodičů… Říkal mi, že myslel, že ji zabije…, půjčil jí mobil…,prý že pošle jednu sms… Ale zab devítiletou holku… :-)

562
Dave
Reagovat

550: Proč by měla být Ivannka nudná šprtka?
Mně ve škole považovali za šprta, protože jsem měl dobrý známky, přitom jsem byl pravej opak šprta – nijak aktivní, žádný hlášení, žádný prosím prosím soudružko učitelko já to vím… Ve škole jsem se nudil a nechápal, proč se mám hlásit že vím něco, co podle mě museli vědět všichni.

Ivannka mi přijde, že je duševně jinde jak děcka jejího věku. Holt každý má jinak uspořádaný životní priority. Někdo chce pařit a bavit se v rámci svého stáda, někdo se bez toho obejde.

563
Viq
Reagovat

Napsal jsem toho už hodně, ale na jedno konstatování jsem zapomněl !

Tato soutěž nám ukázala, že existuje dost lidí, kteří dokáží identifikovat a ocenit umění.
Ukázala nám ale také to, že většina lidí takový úkol nezvládne a s pocitem osobního vítězství při stejné ceně zvolí raději sádrového trpaslíka od trhovců na zahradu než obraz od Kupky na zeď.

564
Dave
Reagovat

556: asi máš nějaký lepší zdroj bulváru spojený s osobním pozorováním – tento příběh neznám, prosím o zasvěcení ;o).

565
Motýlek
Reagovat

562 – Dave – mě zas nepovažovali za šprta, i když jsem měla samé jedničky… Musela jsem vědět všechno, a víc než co ostatním stačilo na jedničku… Já jsem se nikdy nepřihlásila, neuznávala jsem pseudoautority, neusmála jsem se na učitelku, pokud mi byla protivná… Měla jsem s tím problémy celou docházku i na střední, ale u spolužáků jsem byla oblíbená a mimo školu jiný člověk…Já jsem školu nesnášela… :-D

566
Dave
Reagovat

563: kdo by bral Kupku – než dojdeš ke dveřím, tak to namokne a můžeš to vyhodit. Sádrovej trpaslík vydrží víc a můžu si ho domalovat barvičkama k obrazu svému :oP

567
DJ Vlado
Reagovat

553 – Rozhodně bych nesouhlasil s tvrzením, že o finalistech od Feckové dolů není slyšet. Konkrétně o Celeste je slyšet dost. Singl Nobody Knows se v rádiích hraje celkem slušně (v této chvíli 34. místo), teď už má navíc venku další singl Run Run Run a celé CD Don´t Look Back se hodně povedlo. Pro mě je to vůbec největší překvapení loňské SS. Vedle kvalitního repertoáru, na kterém se podílela autorsky, má i velké štěstí, že ji vzal pod patronát Lumír Mati, který se mj. stará i o mojí „bohyni“ Moničku. Mati je skutečně podle mě velmi schopný manažer, který jak Moničku, tak Celeste vydatně podporuje v jejich kariéře, přičemž je ale nenutí k nějakým zásadním kompromisům a nechává je, aby byly samy sebou. Jednou jsem ho zahlédl i na přímáku Hlasu a taky na fotce z autogramiády spolu s finalisty, proto je možné, že si některé z nich vezme pod patronát. Mně by se samozřejmě líbilo, kdyby pokračoval v nastoleném trendu, jelikož Monička i Celeste byly z finalistek nejmladší (teda Cel jenom z holek, jelikož celkově nejmladší byl Harich), tak kdyby si tentokrát vybral Simonku :-)

568
dolores
Reagovat

544 -Dave, Leos tu vraj obcas zabludi, tak mozno da MDymu kontakt na tvoje programatorske schopnosti, ved aby si bol v baliku, tak ako Ivannka :) :)

556 -bebe, tazko sa k tomuto vyjadrit pretoze niektore matky sa obetuju, ked pri svojom dietati radsej zostanu, aj ked by si inde mohli slusne privyrobit … a naopak niektore sa obetuju, ked od neho odidu, aby pre neho zarabali … tak co je lepsi pribeh? vysomar sa z toho … :D

pana Baga som nevidela, takze k tomu sa neviem vyjadrit

569
Viq
Reagovat

561 – S těma hlasujícíma 9 letýma děckama to zní tak absurdně, že tomu věřím. Odpor byl marný…

570
Dave
Reagovat

568: „pán Bag“ není, ne? Pokud vím, tak Ivanna svého otce nezná a má ji adoptovanou někdo, kdo si na SK vzal její máti – a Bagová zní jako původní příjmení.

Leoš sem chodí – slyšel jsem v přenosu přesnou repliku, kterou zde někdo pronesl, už nevím, co to bylo.

Já nepotřebuju být v balíku, mně stačí, že Ivannka existuje :oP

571
-bé-bé-
Reagovat

564
Dave, tak si to vystihol, to je len osobné pozorovanie, usúdila som to z toho pána, čo sedel vedľa Ivannkinej matky…mal problém sa postaviť kvoli váhe…

572
Motýlek
Reagovat

569 – Viq – je to pravda…, já jsem byla překvapená už minule, kdy jsem to viděla u těchto holek u Gábiny Gunčíkové…, jsem ani netušila, jak ony hromadně fandí… Pro ně je určující, jak ta dotyčná vypadá, hlavně blond vlasy, nalepené řasy atd…, taková ta Bárbííí pravá od Matela.., zpěv je na dalším místě a povaha už nezajímá vůbec nikoho…

573
-bé-bé-
Reagovat

Prečo si ľudia adoptujú „veĺké deti“. Kvoli majetku?
Alebo preto aby nosili ich meno?

574
Dave
Reagovat

572: Kde se stala chyba? Proč nezvítězila Markéta ?

575
Dave
Reagovat

573: v reálném životě často proto, aby si udrželi jejich matku.

576
dolores
Reagovat

570 -necitala som jej podrobny zivotopis, myslela som, ze ten kto si ju adoptoval jej dal aj meno

572 -Motylku, ja som tusila, ze aj odtial vietor vanie ..:)) aj ked som si nemyslela, ze by toto mohlo rohodnut, len ze to bola jedna z dolezitych vrstiev, co sa naskladali do celku … u GG detto, pamatam si svoju 10rocnu neterku, ktora s Gabikou vyvadzala na fejsbuku, ako blazon kazdeho presviedcala, aby hlasoval :))) teraz bola ticho, asi Hlas nepozerala

577
Viq
Reagovat

572 – Ono to podle výsledku i odpovídá. Drtivá většina dospělých lidí je těchto show dnes přesycena a maximálně se na ně vlažně podívají, ne aby aktivně hlasovali a utráceli své peníze.
Takže hlavní hybnou sílou jsou 5-10 leté děti, které samozřejně všechny mají mobil a zaplacený kredit.
A kritéria těchto dětí jsou velmi omezená.
A když požadovanému výsledku ještě režijně nahrává produkce, je hotovo…

578
Dave
Reagovat

577: ámen :oP

579
Motýlek
Reagovat

574 – Markéta měla taky velké šance, mohla klidně vyhrát… Však se dostala daleko… Taky jsi dal přednost Ivannce, tak jako davy…. Oblbnout lidi není problém… Ivannka se dovedla culit, slzičku uronit, dojmout se… Já jsem si pustila to video jak ji odmítli v SS, a když jsem viděla, jak se s pláčem vrhá komusi do náruče, tak jsem si říkala, to snad ne…. Jako kdyby jí umřel křeček, nebo něco takového….

580
Dave
Reagovat

Teď trochu z jiného soudku. Jaký zpěvák či zpěvačka má pro vás „andělský“ hlas ? Nemyslím z Hlasu, úplně kdokoliv.

581
dolores
Reagovat

574 -lebo Marketa nesplnala vsetky kriteria. chybal gyc, patos a Titanic :):)

582
-bé-bé-
Reagovat

575
tak to len podporuje ten „príbeh“
Dave a tvoja manželka nežiarli? Ja teda nie som žiarlivá ale keď k nám isté obdobie chodila (po smrti partnera) jedna „Vyhodňarka z ZSSR“ a on odložil čo robil hneď sa okolo nej točil, vrchol bol keď mu podarovala „povlečení“ , tak sa mi to moc nepáčilo…zoznámila som ju s jedným kamarátom a zabralo to…je pokoj

583
Motýlek
Reagovat

576 – Dolly – i moje neteř toto loni předváděla – má 12, a od deseti let má mobil i s internetem… Je to zhovadilost, já bych jí to nekoupila… Ale asi je to dneska normální…. :-) Mají i svoje časopisy, které je „vychovávají“….

584
Dave
Reagovat

579: a to zas já ji chápu. Vem si, že pro ni ta pěvecká soutěž byla posláním, cílem, láskou – a když ji ještě tak utřeli před kamerou, tak ji to muselo úplně rozhodit :o(

Přednost Ivannce jsem dal, protože má delší řasy a více porcelánovou pleť ;o).

585
Viq
Reagovat

Ještě možná můžeme být rádi, že se Anna dostala „až“ na druhé místo. Když přijmeme všechny ty naše omezující předpoklady (a pozorování), tak i ten výsledek ukazuje na její výjimečnost.
Nakonec sice ani 5-10 leté děti nejsou všechny slepé, hluché a nemusí mít jen povrchní kritéria, ale jejich favorité byli jednoznačně jiní.

586
dolores
Reagovat

580- z talentovych -z dievcat: Janeckova, z chlapcov : Sevcik

celkove na mna anjlesky posobi Chloë Agnew http://www.youtube.com/watch?v=ZmlQSxK3J6o&feature=related

587
Dave
Reagovat

582: nelíbí se jí, že přijdu z práce a sedím na Panáčkovi. Nejde podle mě ani tak o to, jak prožívám Ivannku, ale že zde dost často jsem.

588
Motýlek
Reagovat

582 :-D to by mě docela zajímalo, jak ses tvářila…, já bych se tomu asi smála… /to povlečení by šlo z domu…/

589
-bé-bé-
Reagovat

579
Motýlku, Markéta neposobila ako „holka“ čo potrebuje ochranu…nie nie to by som nepodceňovala…akoby som to vyjadrila…Markéta bola priveľmi samostatná…a vzťah s koučom bol „partnerský“…vo vzťahu posobila dominantne…Ivannka pozerala zbožne…to na mužov platí stále…to že je Ukrajinka by som tiež neprehliadala…tá „lačnosť po úspechu“…s tou sa možu všetky zatrpklé ženy identifikovať…ako v „rozprávkach“
a navyše je ľudový typ „slovanský“ ako moja teta

590
Dave
Reagovat

K andělskému hlasu: pro mě jím byla zpěvačka a skladatelka Sabine Dünser (známá např. ze skupiny Elis). To co ona dávala do hudby, to jsem od té doby neslyšel. Zemřela hrozně mladá, ach jo :o(

591
Motýlek
Reagovat

Dolly – škoda, že Anička nezazpívala tu Ave Maria… Má na to ten průzračný hlas…

592
dolores
Reagovat

582- uf, to muselo byt neprijemne …

Dave -ked ta droga uz asi nebude Ivannka, ale plkanie o nej na Panackovi :))))

Sabine Dünser -tuto spevacku nepoznam, ale rada si rozsirim obzory

593
Motýlek
Reagovat

Já mám hodně oblíbených „hlasů“, ale andělsky mi zní toto:
http://www.youtube.com/watch?v=BLtqZewjwgA&feature=results_main&playnext=1&list=PL3C8D4BCF3EA704E3

594
Dave
Reagovat

592: Ivannka je droga v jakémkoliv skupenství :oP

K mojí oblíbenkyni Sabine Dünser – třeba tahle:
http://www.youtube.com/watch?v=yWzOAnDsu78

595
Viq
Reagovat

No, ten článek v blesku je teda obligátně pěkná zhovadilost a zlomyslnost (podle kterého věštil dave Anně další kariéru). To už mi nedělejte a odkazy na ten škvár neposílejte :-) Jedině přímo na fotky…

Jejich technologie je primitivní a průhledná.
Vyhrabou potenciálně zajímavou fotku a hodí ji do titulku. Na té fotce vymyslí a postaví „skandální“ příběh a nakonec to „vtipně“ shrnou svým hodnotovým soudem a věštěním budoucnosti na jeho základě.

596
Dave
Reagovat

586: Ta Chloe má moc hezkej hlas. Zní hodně mladě, což bych ale podle výzoru v klipu neřekl, takže věk raději nebudu odhadovat ;o).

597
dolores
Reagovat

589 – Motylku ma. ale musela by sa tu oprostit od moderneho frazovania a ukazat klasicky spev. a verim, zeby to dala stavnatejsie ako Chloe, ale zas ako ju poznam, nesla by do toho :DD

593-
v opere je viac takych anjelikov, napr aj tento kontratenor :)) http://www.youtube.com/watch?v=9zQX2XqAE8c&feature=related

598
Dave
Reagovat

593: to je Figarova svatba, ne ?

599
-bé-bé-
Reagovat

588
tvárila som sa normálne, iba som o tom ironizovala (bola to aj moja kamoška) ale vďaka nej som pochopila, že naozaj existujú ženy čo nevedia byť samé
(„povlečení“ je doma, až ten kamarát bude mať sviatok, tak ho dostane on)
horšie bolo, že začala partnerovi dávať rady čo povedať mne a čo nie…čo on odmietol a tak sme sa na tom obaja zabávali, že to budú tie „ruské manipulácie“, že si to nemám brať osobne)

600
Motýlek
Reagovat

598 – jj…, tam je hodně verzí…

601
Dave
Reagovat

Je zajímavý sledovat, jak hodně se opera blíží metalu. Třeba Vivaldi je tím typickej.

602
Motýlek
Reagovat

Dolly – já si myslím, že šla… Ale to by jí o tu výhru muselo opravdicky jít…. Já neříkám, že zrovna s Ave by to nutně musela vyhrát…, to ne…, ale jsou songy, které ti utkví víc a některé vůbec….
Tu písničku s Brunnem bych třeba nevybrala… Mohli dát cokoli jiného – i Prší prší by bylo lepší… To by se líbilo Haberovi… :-D

603
-bé-bé-
Reagovat

Dolly,
Celtic Woman…no pripomenulo mi to fakt P. Ševčíka…to neznie „šoubizi“
no som naňho aj zvedavá, podobne ako Ivanna sa technicky vypracoval…je tiež ľahko „vciťujúci“

som ti písala, že presne o 30 rokov mladší od „bývalého“

604
Motýlek
Reagovat

599 – :-))) mě to zajímá…, já to znám spíš právě z té druhé strany,… mě taky manžel mé nejlepší kamarádky strašně rád něco nového ukazuje, předváděl mi nový stroj na cvičení, musela jsem to oprubovat, cvičila jsem na tom asi 3 minuty, ale hned mi pak měřil tlak…. :-D Kámoška na to hleděla a nestačila se divit…, prý by ho ani nenapadlo, aby změřil tlak jí…. :-D

605
XMAN
Reagovat

http://www.cshlas.cz/video-hlas-ceskoslovenska-petr-kutheil-6-rozhodnuti/ a tenhle byl stejně lepší než všechny ty holky co se tu řeší dohromady

606
-bé-bé-
Reagovat

Anka vraj spieva v kostole, takže zvláda aj klasický spev…je to divné ale to posledné kolo mi pripadalo, že bolo nápadom Patrika a nie jej…

607
dolores
Reagovat

599 –ale si sikovna, ze si sa jej takto elegantne zbavila… mohla ti aj vaznejsie uskodit, teda ak tvoj chlap je „slabsej“ natury :)))

602- jasne, ak by jej slo o vyhru, a o prachy tak si navliekne nejaky monumentalny song. ked sme si citali pred GF playlist, vedeli sme ze to nie je ono. na Brunna som mala istu alergiu, takze info o duete s nim samo o sebe bolo dost bizarne :D ale tak to malo byt.

608
-bé-bé-
Reagovat

Motýlku, čo ťa na tom zaujíma?

609
Dave
Reagovat

604: nejsi blondýna s dlouhýma řasama a porcelánovou pletí ;o)?

610
Motýlek
Reagovat

607 – přesně tak, zlatá slova… :-D Možná že v tom Patrik nějakou roli taky sehrál, a že to nedopadlo…, co na tom už…, to už je pasé… Mně to nijak nežere…
Víš co je pro mě důležité? Třeba to, že jsem si tu mohla virtuálně povozit melého Saliho… :-D To mi udělalo radost…

611
Motýlek
Reagovat

609 – Dave – nejsi můj typ…. :-D A navíc – co když to tu Ivannka čte? Víš jak jsi ji teď ranil?

612
-bé-bé-
Reagovat

Dolly
nie je slabšej nátury a ono to je trošku vytrhnuté z kontextu…ja som ich zoznámila kvoli inému..ale to už je iný príbeh…

páči sa mi: „ale tak to malo byť“ niekedy sa mi zdá, že toplatí a niekedy nie, väčšinou vtedy, keď sa vzdám „svojho vplyvu/moci“…ptm si připadám uplne v moci a bez pomoci…

613
Ahojda
Reagovat

606 – taky si myslím, že nápad na parodii s Brunem bylo v režii Rytmuse….myslím, že to vůbec nedomyslel…kdyby to zpíval on s Brunem, tak se tomu všichni zasmějí, protože provokace k Patrikovi patří, ale takto to vyznělo jako velmi špatný vtip a do grand finále se to vůůůbec nehodilo…
Kdyby Anna zazpívala své Feeling Good klidně v doprovodu Bruna na klavír, tak si myslím že by to dopadlo úplně jinak…pokud to nebyl Patrikův nápad, tak měl být soudný a zarazit tu podobu…udivilo mě na tom i to, že vždycky tvrdil , jak Annu nebude do ničeho nutit a najednou styl, který vůbec Anně podobný nebyl..byl to zbytečný hazard v grandfinále…naservírovali Ivanně vítězství přímo pod nos…

614
Motýlek
Reagovat

608 -bé-bé- vztahy mezi lidma…

615
Laikka
Reagovat

580 – Z českých soutěží asi ta Patricia, jinak Drew z US Xfactoru, to byla paráda. No a z těch slavných pro mě Whitney Houston, od který se mi obecně věci moc líbí (kromě I will always love you na kterou jsem si vypěstovala alergii)

616
dolores
Reagovat

595 -Viqu, ja tie clanky necitam, obvykle len pozriem fotky a co pod nimi. netusila som , ze je tam vobec nejaky drb o Ivanne a MD, co nasiel Dave :D

596 -Chloe ma 23 … a ta Sabine, …co sa jej stalo ?

617
Motýlek
Reagovat

613 – já to tak špatně zas nevidím… Po nich šel MDý s Ivannkou a bylo to ještě horší :-D, tomu jsem se opravdu srdečně zasmála… Komedianti… Musím se na to v sobotu znovu podívat…:-)
Já si ani nechci představovat, jaké by tu byly příspěvky, kdyby to Anička opravdu vyhrála.. :-)
Co tu dneska předváděl ten KIDOUŠ nebo jak si říká, to je něco..

618
Dave
Reagovat

609: Ale nééééé, myslel jsem to tak, že pokud jsi, tak chápu, proč ti ten manžel kámošky chtěl měřit tlak, pokud má většinový vkus :oP

Jestli si to tu Ivannka čte, tak jí místy musí být špatně od žaludku.

619
Anta
Reagovat

577
„Takže hlavní hybnou sílou jsou 5-10 leté děti, které samozřejně všechny mají mobil a zaplacený kredit.“

Tak to si přehnal :DDDDDDDDDD
Pokud snad některé posílaly sms, tak maximálně od 6 až 7 let a to ještě spíše jen děvčátka :))

620
Ahojda
Reagovat

545 – Dave – moc bych ti přála osobní setkání s Ivannou…kdyby k tomu náhodou někdy došlo, tak jí hlavně nedávej vizitku, jak psali , prý ráda telefonuje :o))) tak ať nemáš malér… :o)))

621
dolores
Reagovat

603 -vazne? tak vidis to :D a to som Chloe a CW mala v meraciku ovela skor ako Petra.

Petr a Ivanna? to nie, to by som nedavala do jedneho sveta. technika, to ano su obidvaja dobri, lenze Petr nekopiroval … bol svoj, za Rachel prave preto dostal kartac:))
Petr je odchovanec zboroveho spevu (trochu ako ja:D), brat klavirista, rodicia muzikanti. spieva od utleho detstva. on je sprt, ale v uplne inom ponimani ako Ivanna. jemu vazne ide o hudbu, bavi ho sediet v studiu, bavi ho komponovat, skusat, hrat na akomkolvek hudobnom nastroji. a na podiu ani zdaleka nevie tak hrat na city ako Ivannka, nevie sa adekvatne pateticky tvarit k pesnicke… usmieva sa tam, kde ma byt drsnejsi, ap. ale, ked zatvorim oci tak …. aaaach :)))

sa mi nieco mari, ze si pisala… takze tvoj ex ma 51, ak sa nemylim :)

622
Viq
Reagovat

606 – Já myslím, že ten Príbeh byl určitě nápad Rytmuse. Udělal si reklamu a je v tom doma.
S Oravcem šlo o nadnesené a zábavné číslo, které ale jde na ruku taky spíš Oravcovi.
A Jar of Hearts bylo celkově 2. nejsledovanější video se 140 tisíc přehrátí, takže to byla celkem logická volba. Ale já bych místo toho šoupl The Story (možná to nebylo dostatečně dávno).
Plus to bylo celé režijně udělané v neprospěch (zveřejnění pořadí na začátku, řazení čísel…)
Celkově by šlo volit lépe, ale museli by Rytmus a Anna více kalkulovat, kdyby na sílu chtěli vyhrát.
Možná si mysleli, že je to i tak celkem v suchu. A možná zase tak moc vyhrát nechtěli.

623
Viq
Reagovat

616 – Já jsem prolítl ten článek s Annou z těch oslav.
O MD a IB nic nevím…

624
Gábina
Reagovat

Jediný, kdo mě napadá, že by pro mě mohl mít andělský hlas, je Tarja Turunen – a padlý anděl by mohla být Nico :-)

625
Viq
Reagovat

613 – Já si až tak nemyslím, že s tím Brunnem to byl nápad Rytmuse ( i když měl toho Brunna na triku :-)
A nemyslím si, že tohle o výsledku rozhodlo.

626
-bé-bé-
Reagovat

621
akože má, bude mať 16.6. starý chlap to už bude

627
-bé-bé-
Reagovat

621
akože má, bude mať 16.6.

628
dolores
Reagovat

620 :D mam dojem, ze Dave radsej zostane pri len pri Platonovi :))

613 -aj ja myslim, ze to bol Rytmusov napad, aj ked konecny suhlas musela dat Anka, a dala ho preto, lebo Brunna proste mala rada. citila v nom asi psychicku oporu, len skoda, ze neodhadla jeho vykony na podiu, alebo ich nepoznala..

ale ktovie ci by vyhrala, ak by aj dala 3 touchdowny ….???

629
Ahojda
Reagovat

Pro mě je andělský hlas a hudba Enya..

630
-bé-bé-
Reagovat

621
teraz som na mladších

631
XMAN
Reagovat

613: Bože já nevím z čeho pořád všichni obviňujete Rytmuse nebo Brunna. Podle mě celý ten poslední večer a už vůbec tohle vystoupení nemělo na konečný výsledek žádný vliv. Já myslím že už bylo rozhodnuto dávno dopředu a že by to prostě Ivanna vyhrála i kdyby Anna předvedla samé životní výkony. Prostě byla asi Ivanna lidem sympatičtější a měla rozsáhlejší fanklub, to rozhodlo. Minimálně v tom posledním vyřazování před GF je jasné že Ivanna už měla náskok taky a já bych si i tipnul že jí více sms než Anně chodilo i dříve. Navíc asi zapomínáte na to že se hlasovalo pokud vím celý týden a Ivannini pečliví fanoušci jí mohli spoustu hlasů nahonit už během týdne. Sice možná nejvíc hlasů chodí až během přímého přenosu ale Ivanna by to asi i tak vyhrála. No jsem rád že já nad tímhle nemusím nijak rozjímat a že jsem vlastně spokojený že to dopadlo tak jak to dopadlo. Šálek mého čaje nejsou ani jedna, ale Anna na výhru neměla, takže jsem nakonec rád že to vyhrála Ivanna. Jak už tu bylo několikrát v různých souvislostech oblíbeně zdůrazňováno – je to prostě soutěž o Hlase. A hlasově bohužel pro vás Anna na Ivannu fakt neměla. Proto to dopadlo tak jak to dopadlo.

632
Klogi
Reagovat

613: Neverim, ze to jedno nepodarene vystupenie to mohlo cele nejako vyrazne ovplyvnit… zvlast ked ten sirupovo-medovy duet MD a IB stal tiez za …ofno. Ale suhlasim, ak chceli nejaky „ulet“ mali volit uplne inu formu.

633
Ahojda
Reagovat

625, 628 – jasně, kdo ví… jo jo bylo to jak bylo…co už nadumáme…

634
Motýlek
Reagovat

Klogi – ahoj, a napsals to předtím překrásně… :-) Jinak si myslím totéž, ten finálový zpěv už neměl na nic vliv… Jen mi ten potlesk na konci pro vítězku přišel slabý…, ale to určitě má na svědomí opět zvukař!
Dave – no dobře…, ale víš, jak jsou baby domýšlivé…:-) Radši si hleď jen a jen Ivannky…

635
-bé-bé-
Reagovat

Ja si myslím,, že tie duety mali vplyv na hlasovanie… mali vplyv na mňa…A+B som síce vnímala ako komické ale mne sa nechcelo takejto komédie, chcela som svoju drogu Aničku a tú som dostala až „s Jarou“…zrazu akoby som zapochybovala či počujem dobre…i keď som sa smiala, nedotklo sa to „srdiečka“ tak ako iné Aničkine…

takže ako to mohlo zaposobiť na tých čo váhali alebo si 1.krát sadli k obrazovke? aby videli finále…

ešte ma napadlo, že Rytmus vedel výsledky dopredu…

636
Motýlek
Reagovat

Tomáši – to viš že jo! :-)

637
Viq
Reagovat

632, 633 – Odehrálo se to, čeho jsme se po shlédnutí playlistu báli (aspoň já – pamatujete na tu Enterprise?).
Ale jestli se to odehrálo kvůli podobě toho playlistu, těžko hodnotit. Spíše ne.

638
Dave
Reagovat

616: Sabine se to stalo při zkoušce na nějaký velký vystoupení, praskla jí cévka v mozku a prý se to projevovalo nejprve jako klasická bolest hlavy a i když ji pak vzali k doktorovi, tak už bylo pozdě.

639
dolores
Reagovat

630 no citala som, ze v CSS si bola vraj na 16 rocneho zatazena :)) ja som Sepsovi nefandila. To v nom, co vsetkych tak nadchynalo islo akosi mimo mna. ale raz ma dostal : ked spieval Obchodnika s destem. to bolo luxusne

Xmane. a vies, ze mne sa to Annine druhe miesto paci? a Kuthail sa mi ku koncu tiez velmi pacil. viac ako Ivanna.
a zacinal mi byt sympaticky aj ako chlap …ked isiel do rozstrelu a sa ho opytali, stve tato ? a on rovno : stve!! :)) alebo ked povedal Rytmusovi a MD: tak uz se kvuli mne kluci nehdejte :)) a ta jeho Nirvana – palec nahoru

640
XMAN
Reagovat

Poslední večer už není o výkonech, je to prostě o fanklubech. Kdo ho má největší, ten vyhrává. Škoda že ty průběžné výsledky ze všech kol asi neukážou. Možná by se pak potvrdilo to co si myslím já, že Ivanna dostávala více hlasů v průběhu téměř celé soutěže.

641
Viq
Reagovat

640 – V průběhu celé soutěže dost těžko, ale v poslední třetině je to celkem pravděpodobné.

642
-bé-bé-
Reagovat

Keď Anina spievala „Jar…“ tak bol prestrih na MD a ten sa potil ako naozaj, pripadalo mi, že má v tej chvíli strach…

už končím, pustila som si aj duet s Rytmusom a spomenula som si, že keď jeho hlas zaznel a on ešte nebol na pódiu, tak som si želala aby to tak zostalo…Anička na scéne a on spieva v zákulisí…z mojho pohľadu toto boli jediné 2 predstavenia,ktoré na mňa od Aničky nezaposobili a to som predtý m povedala? Že mi je jedno čo tam spieva, len keď tam bude…

643
Motýlek
Reagovat

635 – na mě to nemělo žádný vliv… Ale jestli opravdu někdo posílal kvanta sms /myslím ta děcka/, tak si říkám škoda peněz….

644
dolores
Reagovat

638 – smutne, ale aspon tu nieco po nej zostalo

641 -ja myslim, ze sa to preskupilo k Ivanne az v TOP2 :)

645
Motýlek
Reagovat

Tomáši, ale není to o počtu fanoušků, ale o počtu sms…. Je rozdíl, když jeden pošle Ivannce 100 sms a druhý Aničce 2 sms… Pořád jsou to jeden a jeden člověk… Ovšem ty vidíš statisíce lidí…

646
Viq
Reagovat

644 – A já myslím, že je to celé absolutní pšouk a fejk. A že smsky se ani nikde nepřipisují a nepočítají. Počítá se jen přibývající cash na účtu…

Ale spíše se tyhle věci (i třeba volby) ovlivňují vhodnou cílenou režií.

647
XMAN
Reagovat

641: No ale nevíš….už po prvním finálovém kole pronikly údajné uniklé výsledky, které snad myslím dokonce potvrdila i sama Nova na stránkách Hlasu, kde Ivanně přišlo asi o 3 tisíce hlasů více než Anně a že tedy Ivanna je hlavní favoritka….jistě, takových uniklých výsledků už bylo řekneme si, ale že by se zrovna takhle trefili? To mi přijde jako až moc velká náhoda. Možné je všechno a pokud ty výsledky zase nezveřejní, tak se není o co opřít a všechno jsou jenom spekulace.

648
-bé-bé-
Reagovat

XMANE
samozrejme, že Anička nemala hlasovo na Ivannu nikdy ani Ivanna nemala hlasovo na Aničku….

je to nebo a dudy…hruška a jablko

649
Dave
Reagovat

620 + 634: teda já se z vás po… ;o)
Jsem šťastně ženatej, Ivannka i ostatní mají smůlu :oP
Dol to dobře píše v (628) – třeba by člověk při skutečném pokecu zjistil, že není vše tak krásně voňavé jako v televizi a to procitnutí bych nechtěl zažít :oP

651
dolores
Reagovat

ja tento vysledok beriem ako pravdivy. nemam dovod tomu neverit. akurat uz druhy rok neprizyvaju k vyhlasovaniu vysledkov notara- viem, ze setria, kde sa da, a samotna jeho pritomnost este nic nezarucuje ale tak nejak by som bola viac spokojnejsia

652
Viq
Reagovat

647 – Ve scenáři mohli mít už tehdy jasno. A proto se trefili :-)

Já ale soudím něco jiného -> že s „námi“ tehdy i přes bulvár hráli hru, abychom měli motivaci posílat Aničce co nejvíce hlasů. A že režijním produktem této hry byla nejprve papírová konkurence v podobě IB.
A že se ta hra nakonec vymkla kontrole. Ne že by byla vůbec kontrolována… Tomu, kdo ji hraje, nezáleží na osobě vítěze.

653
Motýlek
Reagovat

649 – a o čem by sis chtěl s ní povídat? Jen hypoteticky… Mimo teda MDýho a její mamy… Mě nic nenapadá…

654
XMAN
Reagovat

645: Pokud je někdo ochoten utratit za svého favorita tolik peněz tak proč ne…mě je to vcelku úplně jedno kde se všechny ty sms pro Ivannu vlastně vzaly, jestli jí poslaly malé holčičky stovky hlasů, jestli jí ty hlasy poslal sám MD nebo jestli se lidem opravdu tolik líbila…je to jedno. Ve finále pro mě nakonec byla Ivanna menším zlem než Anna a jsem rád že to Anna nevyhrála už kvůli tomu jak jste ji tady vy všichni neustále vynášely do nebes a dělaly z ní regulérní bohyni a učiněný světový zázrak. Takovouhle studenou sprchu jste potřebovaly jako sůl a já jsem rád, že se vám jí nakonec dostalo i když jsem v to ani moc nedoufal :-)

655
Viq
Reagovat

651 – Notář? Nenech se vysmát !
Tomu dám „flašku dobrého vína“ a bude mi kejhat jako kachna…

656
Ahojda
Reagovat

653 – o starostovi Topolčan :o)))

657
Dave
Reagovat

653: o světovým míru :oP

658
Klogi
Reagovat

634: Ahoj… Tiez sa pytam, kde su tie davy Ivaninych fanusikov… nejako ich nikde nevidim… Dave sa tak sice tvari, ale tiez mi to pride dost slabe …ako druhy krat zaliaty pytlik s cajom ;)
635: Uz pred GF som pisal, ze ten playlist vobec Anne nesedi… ale napr. duet s koucom…. Co uz s tym Rytmom mala dat, ked ten nevie spievat… jedina volba bol ten Pribeh, kde musela suplovat Tinu, ktora ma nizko posadeny hlas… to nemohlo skratka fungovat…

Mam k tej Anke uplne az taky otcovsky vztah… musim sa od toho nejako odosobnit, lebo najradsej by som kazdeho kto si do nej utiera hubu vyfackal :D. Mne pride ako uplne dobre, prajne, poriadne dievca co miluje svoju hudbu a je rada sama so sebou.

659
-bé-bé-
Reagovat

649
Dave, ono stačí, že človek precitne v „manželstve“, ďaľšie precitnutia by ho už položili…

660
Motýlek
Reagovat

655 – :-D ještě že tu jsi… člověk by se ani nepobavil… No sprchu jsme potřebovali, to máš recht… Z hrušky dolů… :-D Víš co si myslím, že tak jak nemá Anička na Ivannku, tak takdy nikdo z nás nemá na tebe…

661
Motýlek
Reagovat

to bylo pro Tomáše – 654 samozřejmě… :-)

662
Dave
Reagovat

660: Anička na Ivannku fakt nemá.
Leda že by jí pár set tisíc euro věoval Rytmus, pak si budou podobné ;o))

663
dolores
Reagovat

654- ja viem Xmane, nenavist je mocna carodejka. a skodoradost sladka. ale netrva dlho. nato ze mas rad muzikalnych ludi, si sa k Anicke nepekne zachoval. uz na zaciatku, ked si ju prirovanval k hororovej postave. a vies preco v diskusiach vznikaju chvalospevy na niekoho? lebo su obrannym mechanizmom voci nenavistnej kampani, a ta tu bola od zaciatku,aj u teba Xmane, ked si Anku prirovnaval k hororovej postave.

655- LOL

664
Dave
Reagovat

By mě zajímalo, kolik stovek „kamarádů“ se teď Ivanně najednou ozve, když ji uviděli v titulkách novin jako vítězku soutěže s hodnotnou cenou ;o).

665
XMAN
Reagovat

Ivanna má fanoušků hodně, ještě když jsem proti ní vedl válku na různých diskusích kvůli Hnilicovi, tak jsem tam většinou narazil na dost velkou oponenci.

666
Motýlek
Reagovat

658 Klogi – šak to tu píšeš pro nás, její přívržence… :-)) na „ně“ se vykašli…
Dave už je načatý…, ještě pár hodin a přidá se k nám :-D
Už ji až tak nemiluje, jak se sám před chvílí přiznal… Kdoví jak by to dopadlo, kdybych mu napsala, jak vypadám… :-DD

667
-bé-bé-
Reagovat

658
Klogi,
aj ja tak vnímam Annu…a podobne posobí aj „otec“ Brunno…preto ho aj ona má rada, na nič sa nehral, bola s ním sranda, cítila sa pri ňom bezpečne

668
XMAN
Reagovat

663: Teď mi tímhle něco připomínáš. Přirovnal jsem tu Annu k Samaře z Kruhu….a když jsem teď v pondělí viděl jeden videorozhovor s Grandfinálovou čtyřkou – byl to ten, ve kterém seděla Ivanna odděleně od ostatních – tak se všichni bavili o tom, jaký si po příjezdu do Bratislavy pustí film – všichni si chtěli pustit kreslené pohádky a Anička namísto toho neustále navrhovala Kruh :-D Tak že bych se v tomhle nakonec přecejen trefil? :-D

669
Viq
Reagovat

658 – Jedině hypnóza a selektivní výmaz paměti. Anebo tvrdý restart :-)
Určitá část blbců vždy mezi lidmi je. Dnešní systém lidskou blbost navíc pěstuje jako vzácnou květinu, takže blbost je epidemická a nafouknutá do groteskních rozměrů.
Bojovat proti blbosti je marnější než proti větrným mlýnům.

670
Dave
Reagovat

Motýlek: podívej se na číslo svého příspěvku ;o)
Mě nezkonvertuješ, satane :o))
Mé srdce stále hoří pro Ivannku.
A jestli se vám někomu zdá, že už jsem dlouho nerejpnul do Anny, stačí říct :oP

671
dolores
Reagovat

666 – Motylku :))) diabolsky prispevok :D

Dave je nas chlapec od zaciatku, len fandi niekomu inemu, no … ;))

665 -Xmane, skoda, ze sutaz nepokracuje dalej, mozno by si iste sympatie zacal prechovavat aj k Mrozkovi :):)

672
-bé-bé-
Reagovat

664
to víš že jo…žralokov bude ojojoooooj

673
Dave
Reagovat

668: to jsem netušil, že mám s Annou i něco společného… Horory, to je moje ;o)

674
Prochor
Reagovat

Ještě jsem se nevyjádřil k vítězství Ivanny.
1) Podle mně má naprostou pravdu Scalex v tom, že poslední 4-ka si nekonkuruje.

2) Ivanna je podle mně osnova popu – snaží se všechno zazpívat od začátku do konce tak, jak to má znít i za cenu, že se podřídí skladbě a ztratí osobnost. Vždycky tu bude potřena takových Marií Rottrových nebo v zahraničník kontextu W. Houston nebo Celine Dion.

3) Na tomto základě může vznikat bez pochyby na okraji kvalitní muzika typu Bob Dylan, Garbadge nebo v našich poměrech Marsyas, Nerez, Mišík (možná někdy Anna).
Takže každý má své místo a dělat z někoho nezajímavého troubu je zbytečné. V tomto zásadně nesouhlasím s Viqem, který vidí Annu jako jedinou možnou alternativu.

675
dolores
Reagovat

668 -Anna citala tvoj prispevok, preto to dookola opakovala. myslela pri tom na teba !! :)))

676
Motýlek
Reagovat

Hmmmmmm…. tak blbě jsem se prozradila,… do háje…
No ale na druhé straně – museli jste to tušit už dávno! :-)

677
Dave
Reagovat

672:
„to víš že jo“ – pořád jsem si nemohl vybavit Anninu nejčastější frázi a teď mě crvnkla do nosu ;o)

678
dolores
Reagovat

672-mozno sa dovalia aj pribuzni z Ukrajiny …

679
Viq
Reagovat

668 – Ale jo, myslím, že bys Annu tím přirovnáním k Samaře celkem pobavil. Akorát tys to myslel s dost zlou agendou. Nebo jde od tebe o trolling?
A na Kruh bych se měl po letech opět mrknout. Byl lepší a dotáhnutější než originály z Nipponu. Jinak horor je můj nej filmový žánr.

680
Dave
Reagovat

Mohli by u nás vymyslet soutěž „Skladatel Československa“ – kde by začínající autoři vymýšleli texty a hudbu písniček a vítěz by měl tu čest složit něco pro Ivannku :o)

681
dolores
Reagovat

677 – Jižinoooooo!!!

682
Dave
Reagovat

Svět se zbláznil – já mám stejný nejoblíbenější filmový žánr jako Viq ;o). Ale teda na ty japonský horory moc nejsem (když pominu suprovej Battle Royale) – spíš ujíždím na španělských a norských.

683
dolores
Reagovat

Motylku, ty nie si diablik, ty si len padly anjel, sak mas predsa kridla :)))

684
Dave
Reagovat

681: jižináááá byla až ve finále, když Aničku do tajů nových slovíček zasvěcoval ocino Brunno :oP

685
Motýlek
Reagovat

681 – :-DD a jak to vlastně vzniklo?

686
Klogi
Reagovat

678: Nevolala sa ta Ivanina mamka nahodou predtym Gujerova..? To by vysvetlovalo to, ze vyhrala..

687
Dave
Reagovat

685: Anička se rozhodla hrát v MDýho muzikálech, a tam potřebuješ perfektní Ř, takže začala trénovat tímto slovem ;o).

688
Viq
Reagovat

682 – Není to až tak hrozné, Dave.
Mám taky rád asijské filmy. Romantické – to je jejich královská disciplnína – a historické z čínského období válčících států.
Horor mám jako nej specifický žánr, ale nemám rád ty prvoplánové krváky a hnusy (Saw, Martyrs, apod.)
Nejvýš je u mě Záhada Blair Witch. Spíše tedy věci s atmosférou a duchařiny.

689
Motýlek
Reagovat

687 – aha, díky, to mi uteklo…. Já jsem část neviděla…, jak jsem psala – naráz telefon, kámoš měl dlouhou chvíli – já jsem obracela oči v sloup jako Brunno, no ale aspon jsem se dozvěděla tu důležitou zprávu, že to všecko zavinila jeho dcera! :-D
683 – ano anjelik, tak je to správné… /ale s rohama/ :-)
a vůbec Dolly, jak to že ty všechno víš?

690
dolores
Reagovat

682- Dave, ved vravim, ze si nas chlapec. v nasom Kruhu .. len Ivannka ti na chvilu pomutila rozum :) ale to prejde, ked zistis, ze pozera len Shrecka a podobne rozpravky, tak ta zacne nudit … zato Anicka, ta je psycho …. :o

686 – njn. ukrajinske G sa vraj cita ako H

691
Prochor
Reagovat

Když čtu některé příspěvky tak začínám pochybovat jestli znáte definici Pop Music :-))) Ivanna prostě vyhrála, protože se líbila většině lidí – toť vše a o tom to je.

692
XMAN
Reagovat

Přijde mi zajímavé že v nedělním Grandfinále byly popřeny hned dva atributy, které se do té doby považovaly za samozřejmost. Kvůli povyku okolo Ivannina vítězství si toho asi málokdo všimnul, ale bylo to vůbec poprvé co v nějaké soutěži zůstaly v poslední trojici 3 osoby stejného pohlaví a taky vůbec poprvé v historii společných československých projektů, kdy si to v poslední dvojici v boji o vítězství rozdaly dvě osoby stejné národnosti. Tím tedy byla popřena snaha produkce o genderovou a národnostní vyrovnanost za každou cenu. Přesto se mi ale nechce moc věřit tomu že by se zrovna Miloš, který měl podporu evidentně pramalou, dostal do GF úplně přirozenou cestou přes hlasy diváků a že dokázal porazit Zuzku, která do té doby vždy dostávala daleko více hlasů než on. Ano mohl nabrat podporu fanynek Mrózka, ale že by ji pak hned zase ztratil když skončil v GF poslední? Spíš tam potřebovali fakt mít aspoň jednoho kluka a tak si to produkce nějak ošéfovala a v GF už to pak bylo jedno že v poslední trojici budou samé holky a v TOP 2 dvě slovenky, na to už se asi vykašlali, zvlášť když měli o sledovanost stejně postaráno napínavým soubojem Ivanny s Annou. Tohle už je ale asi jedno, myslím že kdyby byla v GF Zuzka, tak by v něm dopadla úplně stejně jako Miloš, asi by taky skončila čtvrtá….

693
Dave
Reagovat

690: protiklady se přitahují, toto rčení neznáš ;o) ?

688: Můj nejmilejší horor je Sirotčinec (El Orfanato). Doporučuju. A pro ty drsnější tu máme Cold Prey 1+2 (Mrazivá kořist, v originále Fritt Vilt).

694
dolores
Reagovat

689 -ja ? ved ty sama si sa prezradila, ked si sa zamerne supla do onoho prispevku :)))

691- diky Prochore. vdaka tebe som to prave teraz pochopila :))) esteze ta tu mame ;)
takze, ak to este niekomu nie je jasne : http://sk.wikipedia.org/wiki/Popul%C3%A1rna_hudba

695
Dave
Reagovat

692: jsi zbytečně paranoidní – Miloš byl pro lidi zapamatovatelnější než Zuzka. A na začátku finále přece i drtil Markétu v počtu stažení singlu.

696
Líba
Reagovat

692 Tímto se vysvětluje, že produkce pořadu je ze Slovenska, režiser taky. Prostě Hlas ČR je Markéta. Pochybuji, že někdo tady bude zvědavej na Bagovou. Na Annu možná ano, jen možná.

697
Motýlek
Reagovat

693 – já mám ráda horrory, ale takové do scifi… Něco jako teď nově natočená Věc – počátek… Viděls?
.. fantasmagorie něco jak Vetřelci apod… Teď bývají občas takové filmy na SK programech, buď Markíza, nebo Jojka, nevím přesně…, ale občas to hodně pozdě jde… Hadi atd..

698
Viq
Reagovat

696 Apage, Satanas !
Hlas Česka je Anna. To je jasné.
IB je Hlas Podsvětí Michala Davida…

699
Motýlek
Reagovat

Dolores – hahahaha, já ti dám že záměrně… :-D Já mám tak čas sledovat co se kde děje… Jednak u toho hledím na tv a jednak jsem si hrála hru…. znáš angry? birds? tak to mě teď chytlo…

700
dolores
Reagovat

693 -najvacsi protiklad voci Ivanne bude asi Viq … a? nic :D

696 -njn, a cele to financuje ukrajinska mafia :)

701
Viq
Reagovat

697 – Když jsem u tématu, ještě „The Exorcist“ originál ze 70. let je pro mě jeden z těch nej. To je snad „povinná četba“.

702
Motýlek
Reagovat

Jsem věděla, že ta sedmistovka bude tvoja… :-) Ty chytáš které české programy?

703
Viq
Reagovat

700 – To rčení je blbost (přinejmenším není univerzálně platné). Je to ze stejného soudku jako „na každém šprochu pravda trochu“.

704
XMAN
Reagovat

Jestliže mi Anna připomíná Samaru z Kruhu, tak Ivanna mi zase tak trochu připomíná tu malou blonďatou holčičku z Poltergeistu, pokud ste ten horor někdo viděly. Ale víc se usmívá….

705
Motýlek
Reagovat

703 – taktak… nebo lepší vrabec v hrsti…. atd atd… :-)
Vrabec v hrsti není o nic lepší než holub na střeše…

706
XMAN
Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=7olGcRIxcjU Hit roku 2012 a od zítřka se to bude hrát v rádiích o 106.

707
dolores
Reagovat

699- nehravam hry Motylku, na to mam doma prepubertalneho gamblera:D
a neuveris, ze teraz pracujem ! mam tu pred sebou kopu papierov, ktore chudence uz dlhsie cakaju az sa ich ujmem :))
702- tusim chytam asi vsetky dostupne ceske stanice, dokonca aj tie dcerske Prima cool a love a Nova cinema a neviem co este .. a ty slovenske?

mmch, ja budem asi trochu outsider, ja horory uz dlhsie nepozeram, lebo mi nerobia dobre. som skor na romantiku, len nie na Daniele Steelovu prosim :/ a este mam rada filmy historicke, zivotopisne alebo filmy s politickou tematikou. komedie tiez, ale skor europskej produkcie

708
XMAN
Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=Gh_9t9xjTsA&feature=relmfu Tohle by měla jako svůj singl Zuzka, kdyby postoupila do GF.

709
Dave
Reagovat

696: Ač to zní neuvěřitelně, i v ČR jsou někteří jedinci zvědaví na Ivannu.

697: I scifi horory můžu – Věc znám tu verzi z roku 1982, dík za tip :o) Vertřelec 1,2,3 – není co řešit. Jen čtyřka mi přišla slabá – a naopak u manželky je to nejoblíbenější díl ;o). O víkendu chceme jít na Prométhea, snad už to bude v kinech.

701: Rytmus by ti povedal, že to je neni moderné ;o). Exorcism of Emily Rose je fajn :o).

710
Motýlek
Reagovat

707 – a čo to je za papiery? čo s nima?
Já mám Jojky, Markíźu, STV 1 a 2… Domu nemám…
Já mám častějc puštěné vaše programy jak naše… Proto umím tak dobře slovensky, to sis jistě všimla… :-D

711
Dave
Reagovat

706: když pročítám ty komentáře na tubě, tak to vidím, že kdekoliv bude jako autor uveden MD, negativní reakce jsou předem zaručeny.

712
dolores
Reagovat

706-Xmane, aj to je cesta ako Ivanne zvysit pocet prehrati. :D

tak ja koncim, dnes tu bolo s vami veselo. majte sa. :) Motylku, pa ♥

713
Dave
Reagovat

712: to jste mi někdo nemohli říct dříve, že tu existuje znak „srdíčko“ ;o)? Ako ho vytvoriť ?

714
Viq
Reagovat

Nedělním šokujícím výsledkem Hlasu ČS jsem se vrátili zpátky do bahna NORMALIZACE.

Doufám, že se tahle šmíra nestane novým pravidlem.
Doufám, že nezačkou z děr systematicky vylézat upachtění a ulepení komunističtí trpaslíci.

715
XMAN
Reagovat

711: No a tahle soutěž mu teda na popularitě taky rozhodně nepřidala. Ivanna by se od něj měla trhnout dokud je ještě čas. Škoda že to ona vidí jinak….

716
Dave
Reagovat

Ahojky, dol :o)

717
Motýlek
Reagovat

709 – tak to si stáhnni…, dobré efekty… Toto mi nevadí, to jsou fantasmagorie, ale takové ty Hostely apod.., tak to mi poměrně vadí….

718
Dave
Reagovat

715: souhlasím. Nebo s ním aspoň nespolupracovat moc těsně ;o).

719
Motýlek
Reagovat

Dolly dobrú noc! ♫ :-) a já už taky pudu.., majte sa!
Sali -esli eště přijdeš, tak přeju krásnou dobrou noc a děkuju za včerejší tvoje přání… ☼

720
dolores
Reagovat

710 -este maly navrat: – vsimla Motylku, ty si asi v minulom zivote bola slovenka :))

a tie papiere .. no su to peniaze Motylku, idem ich popocitat :DD

721
Motýlek
Reagovat

Dave – levý alt a souč. trojka ♥

722
XMAN
Reagovat

714: Šokujícím výsledkem? No šokujícím asi jak pro koho…..když posledně odhalily ty procenta ve kterých měla Ivanna 82% hlasů oproti Brunníkovi, tak už jsem viděl ty šance Ivanny a Anny fakt vyloženě 50 na 50 a vůbec bych si před nedělním GF nedokázal tipnout která z nich to vyhraje, fakt to bylo už vyrovnaný. To vy jste pořád věřily že Anča bude mít obrovskou podporu, ale mě už to bylo jasné že ji Ivanna klidně může porazit. Takže mě vlastně výsledek nijak zvlášť nepřekvapil, rozhodně to pro mě byl menší šok než když Zonyga porazil Rumla a nebo když Adamec porazil Gunčíkovou ( i když i u Adamce jsem to trošičku čekal).

723
Motýlek
Reagovat

Dolly – bacha na to krabicové víno!!!!!!! :-) pá

724
Viq
Reagovat

Myslím, že objektivněji o skutečných náladách lidí mohou hovořit videa na youtube (jejich počet přehrátí a hodnocení), kam TV Nova svými špinavými prsty nedosáhne (kromě mazání svého obsahu).
Zveřejněné výsledky a pořadí i počet přehrátí videí na hlas.nova může být a v některých případech bude fejk.
A na youtube je na tom IB mizerně.

725
Dave
Reagovat

Díky :o)
Zkouška – Ivannka je ♥

726
Dave
Reagovat

To srdíčko je ňáký okousaný ;o).

727
dolores
Reagovat

713 -pre Ivannku ♥ (alt 3 ) pre Annnu ° (kruh)

728
Dave
Reagovat

722: Brunník, to je teda slovo, fuj ;o)

729
Líba
Reagovat

709 nejsou, my máme za bukem Německo a a néé Ukrajinu. Tady už si socializmus nepamatujeme. :))))

730
Dave
Reagovat

727: :o)

731
XMAN
Reagovat

728: To vymyslel Mrózek :-D A je to asi první dobrá hláška co jsem od něj slyšel :-D

732
XMAN
Reagovat

Mě se Brunník líbí, je to takové hezké, mazlivé….přesně to k němu sedí :-)

733
Dave
Reagovat

729: My na Moravě to máme stejně daleko do Německa jako na Ukrajinu ;o).

734
XMAN
Reagovat

Ale radši bych se teda zase pomazlil s Ivannkou nebo i s tou Aničkou než s Brunníkem :-D

735
Dave
Reagovat

732: takovej mazlivej méďa, fůj, úplně si to představuju, ty jsi vážně Průša ;o)).

736
Dave
Reagovat

734: představ si, že se přibližuješ k Aničce… Tvé ruce se blíží k mazlivému medvědímu obejmutí… V tom zpoza pohovky vyskočí Brunno a zařve: jižináááá ;o))

737
K.
Reagovat

674 – možná jsem to špatně pochopila, ale zrovna Marie Rottrová jako příklad zpěvačky bez osobnosti? to nemůžeš myslet vážně :-DD

738
sali
Reagovat

Čaute.
Ako dopadla Anketa – víťazi a strieborní?

739
Viq
Reagovat

Když vidím, jak hrozně si vede „vítězka“ IB s tím svým novým videem na youtube, nevěřím, že poctivě vyhrála Hlas ČS. Ona tam přes všechen hype sklízí nezájem a otřesné hodnocení na úrovni sraček.

Tohle byl PODVOD a FEJK jako bejk !!

740
Viq
Reagovat

Lidi si mysleli, že to Anna musí mít zaručeně v kapse a nehlasovali !

741
Viq
Reagovat

Änebo tvrdý PODVOD a výsledek poctivý jako fejkové Breitlingy :-/

742
-bé-bé-
Reagovat

Dave
ty si nepoučiteľný: Československo už neexistuje…ani nebude a ak by tak len Česko-Slovensko.
Hneď ti to vysvetlím, to je ako manželstvo, dvaja ľudia: muž Česko, žena Slovensko a ak žena ostane s malým s, tak sa nikdy nedopracujeme k partnerstvu…takto dopadnú všetci, ak sa jeden prisposobí…

743
pimpa
Reagovat

Tady je teda fakt prča! Viq si z nás buď utahuje, nebo mu úplně hráblo. :-)

744
Viq
Reagovat

Scalex sázel na poctivost výsledků pověst zaměstnance TV Nova a dával za ni do ohně ruku i hlavu.
Doufám, že ho olizují plameny pekelné !!
LMAO!

745
Viq
Reagovat

743 – Apage, Satanas ! (Do svého fanklubu tě neburu, mám plno)

Myslím to smrtelně vážně, pimpo. Tohle je jasný PODVOD !

Vypadá to jako kachna, chodí to jako kachna, kejhá to jako kachna…
Protože to kachna taky je.

746
Jakka
Reagovat

DJ Vlado na Celeste jsem zapomněla máš pravdu její klip je také fajn. Právě ti lidé co fandí těm finalistům tak si o nich vše najdou.

747
pimpa
Reagovat

745 Já Ti na Tvůj fanklub – víš co… :-) Pokud myslíš vážně, co tu píšeš, měl by ses léčit. Asi tak.

748
Viq
Reagovat

747 – Myslím to úplně vážně.
Tohle je jasnější podvod, než demokratické volby v Kazachstánu…

749
Anonymní
Reagovat

734 pimpa
Bodejť by mu nehráblo, když se už dávno vysral z podoby. :D

750
Dave
Reagovat

742: teda že zrovna ty budeš bazírovat na pomlčce ;o). Neměl bych to napsat jako v 90. letech – Hlas Česka a Slovenska ;o) ?
Jenom se divím, že ještě žádného Slováka nenapadlo vyžadovat „Hlas Slovensko-Česka“, aby SK pořád nebylo druhé ;o).

751
Dave
Reagovat

738: k anketám jsme se dnes už vůbec nedostali ;o). Nějak se to tu zvrhlo a fanklub Ivannky přetáhl některé vaše členy z řad aničkovců :oP

752
Viq
Reagovat

Já zase nejsem někdo, kdo bude věřit všemu, co se mu zhora nasevíruje. Nemám potřebu zpochybňovat ničí vítězství, pokud je reálně podložené.
Ale pokud se jedná o nepodložený pšouk vyvařený z destilované vody a svědčí proti němu 100 indicií a pro ani 1, pak se nebojím své mínění natvrdo napsat:

Výsledek Hlasu ČS je PODVOD ! A CETV je zločinecká organizace.

753
Klogi
Reagovat

750: … no „Hlas Ceska a Slovenska“ znie ako gramaticky tak aj logicky spravne… kludne by to tak mohlo byt…

754
-bé-bé-
Reagovat

Ja horory nemusím…ja to tak prežívam, že sa stávam tiež hororom…zmätok a strácam sa…

755
Dave
Reagovat

MD potvrdil, že Ivanna má smlouvu s Universalem na 5 let a že on je jejím producentem :o( 1. CD vydá v září až říjnu.

756
-bé-bé-
Reagovat

750
to nie je pomlčka, to je spojovník…a prečo ja nie?, ja mám rada spojovníky ale ako povedal tatko Rytmus…len s partnermi robí duety…
Česko-Slovensko síce tiež neexistuje ale ak by…tak len tak…naopak by som si nezvykla…a muž je v popredí lebo je vykonávateĺom ženy v nás

757
Viq
Reagovat

756 – Tyhle bitvy nebojujte. Neexistují státy, neexistují národy. Existují jen lidé.

758
Líba
Reagovat

733, to je sice možný, ale máte tam socializmus, to my v Praze už léééta ne. Proto taky volíte diskotékový koule.

759
-bé-bé-
Reagovat

757
to nie je bitva, to je len uvedenie vecí na správnu mieru, ja ti rozumiem, je to ideál ale tomu predchádza „individuálny pád“ no ale ak nie sú „indivindi“ TAK NIE SÚ ANI LIDÉ

760
-bé-bé-
Reagovat

758
Liba a čo máte v Prahe?

761
-bé-bé-
Reagovat

Dave
a odkiaľ z Moravy? Z Ostravy, Karvinej, Zlína?

762
Líba
Reagovat

Všechno možný, jen ne socializmus….možná i někdy bordel, ale ten je všude :)))

763
Dave
Reagovat

756: za sebe budu psát ČS, ne Č-S ani Č S.
Zajímalo by mě, jak by se na tyto pomlčkové války dívala vaše anarchistka Anna ;o).

Pořád ještě doufám, že MDýho osvítí duch svatý a napíše pro Ivannku něco velkolepýho a moderně znějícího. Přece jen psal i pro Vladovu bohyni a je to vcelku dobrá písnička ten Můj anděl, tak snad to vyjde i s Ivannkou.

764
Dave
Reagovat

761 – z jihu.

765
Viq
Reagovat

759 – Tak to ale je. Celé je to v propagandě, v hlavě a v myšlení. Nic jako národ neexistuje. Nic jako stát neexistuje. To jsou jen účelové falešné abstrakce vymyšlené panovníky a jejich technology moci.

766
Viq
Reagovat

763 – Jestli je Anna anarchistka, si nejsem jistý.
Ale byl by to naprosto vynikající a na její věk fenomenální postoj.
Některým se tak daleko nepodaří dojít za celý svůj život.

Dokonce ani já jsem nebyl v 16 letech anarchistou…..

767
-bé-bé-
Reagovat

Dave
pokojne si píš ČS, spojovníkové neexistuje len to S daj veľké…

769
Kido
Reagovat

752: ty to vážně nemáš v hlavě v pořádku … :-)

770
-bé-bé-
Reagovat

765
sklamem ťa Viqu, lebo ja teraz hľadám „individualitu“ a práve tá je za slovm národ, štát, človek, mačka, … ba i za slovom Viq…

762
tak to ti neverím, že ti je jedno čo a nie „socialismus“ je založený na spoločenstve a na tom, že sme „ľudia“ bratia a jedna veľká rodina“

772
Dave
Reagovat

768: zdá se mi to, nebo Brunník slintá po Anně ;o) ?

A Ivannka si tu párty užívala, teď snad už nebudou lidi mlít, že jde o šprtku, která se neumí bavit.

773
Dave
Reagovat

771: ještě aby to Rolincová přála někomu jinýmu než své „adoptivní dceři“ ;o).

774
Viq
Reagovat

770 – Nezklameš mě, ale jde o úplný nesmysl. Národ je účelová abstrakce sloužící k ovládání poddaných. Není to svébytná entita, reálně nic takového neexistuje. A stát je označení pro mocenský aparát (územní monopol na násilí), ale je to jen abstrakce. Stát je tvořen reálnými bytostmi. Identifikovat se se státem je něco jako identifikovat se s Yakuzou nebo Cosa Nostrou.

775
pimpa
Reagovat

773 No, měla to snad hlavně přát Miloškovi! :-)

776
Anta
Reagovat

771 „lidi si za to můžou sami…“ jako by to řekl Viq :)

772 myslím, že náznaky tam trochu jsou :)))))

777
Viq
Reagovat

-bé-bé- (770)
Socialismus jako státní doktrína je bohužel postaven na systematickém násilí. To už tak sluníčkově nezní a v reálu je to ještě mnohem horší…

778
Rena
Reagovat

776 – ANTA – TAKY MĚ TO NAPADLO… :-)

779
Anta
Reagovat

772 začala se bavit až po odchodu koučů a moderátorů :)

780
Dave
Reagovat

779: se jí nediv, asi je nesvá, když ji MD okukuje ;o). Třeba se bojí, aby MD nežárlil, když se jí dotkne ňákej kluk :oP

781
Viq
Reagovat

776 — Dara evidentně nepoužívá hlavu jen jako věšák na čepici.

782
Anta
Reagovat

778 co konkrétně :))

783
Anta
Reagovat

780 tak jasně, že s klukama se pobaví víc :) jsou mladší než MD, starší ročník byl sympatický, pokud vím, Krystýně D. :)

784
-bé-bé-
Reagovat

780
Dave
ak je tiež na starších? tá moja „ZSSR vyhodňárka“ (predtým o 26, teraz o 22), no ale na 5 rokov sa uviazať s MD…ale však jej ide o kariéru a nie o inééééééééé lásky

785
-bé-bé-
Reagovat

Viqu, nie je to také jednoduché…ja len, že oba sú rovnaké soc i kap…
reál vidím ale trochu z inej stránky…ako sa prejavuje u „človeka“ s partnerom, priateľmi, v rodine…či v dedine…
a je to stále o tom istom…

786
Jarda
Reagovat

Tak jsem se v pondělí ze zajímavosti díval na Snídani s Novou. Před osmou hodinou tam přišli Veselovská a Novotný. Zatímco on seděl zcela normálně v křesle, Anna měla obě nohy skrčené pod sebou na křesle, asi jako doma v teplákách. Rozhovor byl vedený převážně s Novotným, Veselovská řekla jedinou větu. Když jsem ji strovnal třeba s mnohem mladší Patrícií Janečkovou tak už to chování a její celková úrověň vylučuje aby mohla vyhrát takovou soutěž. A ještě pro XMANA: Tvoje změna názoru na Ivannu mě docela těší, psal jsem si s ní na facebooku i emailem už od samého začátku a že je to milá holka už vím dávno. Také proto jsem rád, že vyhrála a sázkové kanceláře si to myslely už dávno také.

787
Dave
Reagovat

784: Nemaluj čerta na zeď, jejich vztah bude doufám čistě pracovní ;o)

788
Dave
Reagovat

786: Zajímalo by mě, co by Ivannka řekla na naše zdejší plkání ;o).

789
-bé-bé-
Reagovat

787
prácu jej prajem…i toho ducha svätého, bez toho sme ako ľudia odpísaní…myslíš, že vydrží 5 rokov bez????

Dobrú noc Anička…Dobrú noc Ivannka
a niekedy nech zavíta aj Markétka……

790
Dave
Reagovat

789: 5 roků bez čeho? Bez lásky? Té se jí teď dostává požehnaně od nás fanoušků :o)

791
-bé-bé-
Reagovat

čo by povedala?
Že je Anka ešte malá a že ju ten rytmus furt strká dopredu ale že aj tak mu to nepomohlo…a určite by sa dala do vysvetľovania že ona je iná, že ju Miško nepostrkuje (lebo ona jeho) a že sa snaží všetko od či zo „srdiečka“…
je to srdciarka tak veru…ale ešte má pred sebou „čiernu dieru“ ak prejde ňou, tak zažiari

792
Dave
Reagovat

Taky už to pro dnešek zabalím, dobrou a pěkné sny o vašich bohyních :o)

793
-bé-bé-
Reagovat

kdeže od fanoušků ale od MD

794
Dave
Reagovat

793: to se nevylučuje, i ho počítám mezi fanoušky (speciální podkategorii – slintači – bych měl kvůli vyváženosti též zavést – ale v táboře Anny a jako jejího velitele stanovuji Brunníka ;o).

795
Dave
Reagovat

791: raději ať nám to poví sama :o)

796
-bé-bé-
Reagovat

NEZABUDNITE – ZAJTRA JE VÝCHOD SLNKA A TENTOKRÁT PRECHÁDZA VENUŠOU (BOHYŇOU LÁSKY)

ZHRUBA U NÁS 4,30 – 6,40

SETKÁNÍ 3 TELIES V SÚLADE (SLNKO, VENUŠA, ZEM)

797
Viq
Reagovat

No, je to volaké zmatené. Anna vede i na stránkách Novy ve všech srovnatelných videích (včetně finálových) v počtu přehrátí při lepším hodnocení minimálně o 70%. Mnohdy 2x, 3x, 4x, 5x… IB vede jen v tom, které nadepsali „IB je Hlasem ČS“ a hypují ho na úvodní stránce (a to je přitom ještě recyklovaný 14 dní starý Titanic, který už v neděli odpoledne měl 27k :-)))
Na youtube je to ještě výraznější.

Kdo tu IB proboha k tomu vítězství dostrkal? To mám opravdu věřit, že to zařídily 8 leté holčičky opilé barevnýma magazínama?
Tohle celé se mi plynoucím časem a uvažováním čím dál více nepozdává a vypadá to špinavě.

798
Dave
Reagovat

796: Třeba to přinese Ivannce štěstí a konečně najde lásku. Příběh bude dokončen.

799
Belisana
Reagovat

yeey, dobry ne? Gabca dela karieru. I kdyz tusim, ze tady je v tom nevinne

800
-bé-bé-
Reagovat

796

PARDÓN TO UŽ JE DNES

Viqu…ak hľadám „individualitu“ štátu, tak vlastne hľadám jeho opodstatnenie teraz v ľuďoch a teda i v sebe…i príčiny prečo ešte nie je možné odstrániť túto formu…

tak napr. som u známych diskutovala o „vlastnom a nevlastnom bratovi“ ja som sa sústreďovala na spoločnú krv a oni na jej množstvo…rozpor…a v telke bežal nejaký film…v ktorom matka hovrí dcére: si jeho rodná sestra (len po matke) a tak sa dokážeš doň vcítiť a zistiť kde je v tom obrovskom meste…

ja a ty nemáme spoločnú krv, tak čo máme spoločné cez čo sa prepojíme??????????????????????????,,,,,
Dobrú noc

801
Viq
Reagovat

800 – Stát prostě „bohužel“ ze své podstaty není nic hezkého. Je to systematické násilí – ovládání a okrádání jedněch druhými – nalakované vzletnými frázemi a apely na ty nejnižší pudy. A já vím, že lidská společnost, pokud se má posunout do dalších levelů, se musí této zločinecké organizace zbavit.
Je jako koule na noze a parazit, který už ohrožuje samotnou životní podstatu hostitele.

A co se týká „spoločné krve“ – to je pro mě absurdita, která slouží jen k „rozděl a panuj“.

802
Viq
Reagovat

Nicméně tohle tu nevyřešíme. To si každý musí vyřešit ve své mysli a dojít tam sám.
K odstranění instituce státu stačí jen jedna malá i velká věc – revoluce v myšlení. Jakkloli to může znít pompézně…
A tato revoluce se může udát sama od sebe doslova přes noc. V jednom okamžiku.

Ale to už je celkem mimo předmět diskuse.

803
Belisana
Reagovat

ale jo Viq, ty jsi moje krevni skupina. Co rikas, je OK :-)

804
Viq
Reagovat

803 – Já jsem v něčem tak trochu Che Guevara. Revoluce je můj nejmilejší termín a moje láska.
Rozmar přírody, z nějž pohodlným starcům na prameni jen při pomyšlení vstávají hrůzou „vlasy“ na hlavě, já vyhlížím dalekohledem a vítám s otevřenou náručí.

805
Belisana
Reagovat

8O4 no, ale uplne si s tebou rozumet nedokazu. Obsah smysl dava, to podani je nekdy fakt tristni. Jako to posledni. No budiz. Neresim. Jsi to ty. Beru to, jak to lezi a bezi. Hele, mej se co nejlip :-)

806
Viq
Reagovat

Procházel jsem novácký tn.cz a Anna tam v anketě na otázku „Kdo je vaším favoritem v Hlasu ČeskoSlovenska?“ měla ze 14 finalistů 45% hlasů!!!
To znamená, že ostatní měli po 4%, LMAO! A IB měla 15%…
Je to sice anketa přes 3 týdny stará (ale i novější ankety na různých místech byly v podobném duchu), ale něco tak drtivého, že jeden člověk ze 14 má celou 1/2 hlasů, se nemůže přetočit na druhou stranu. A tn.cz je bulvár, kam by měli chodit spíše typy lidí fandící Ivanně.

Tohle je vážně divné. Buď jde o tvrdý podvod, nebo se fandové Anny nechali ukolébat a nehlasovali…

807
Viq
Reagovat

806 – Přesněji řečeno tím myslím, že zbylých 13 finalistů se společně dělilo o zbylých 55% hlasů, tedy měl každý v průměru 4%…

808
Belisana
Reagovat

806 Viq
u Sepse jsem zazila, ze mu lidi fandili, a pak „jim“ „zkurvil oblibenou pisen“ Nahle bod mrazu
u Anny jsem tyhle reakce tez videla. Duet s Brunem. Marne jsem sem cpala horem dolem, co ona tim mysli – kopirovala jsem z jejiho fb.
Clovek na svet prichazi s necim. U deti, kdyz das pozor, je to videt. Kdyz nedas, „vychova a vzdelani“ to v pohode zabije driv, nez je jim 15

809
Viq
Reagovat

808 – Já ti nevím, podle téhle diskuse bych nehodnotil. Tady byla vždy bezprostředně po vystoupení Anny strašná spoušť splašek a vylézala různá „vtipná“ individua. A to už se dělo v době té 45% ankety i před ní. Dělo se to snad vždy. Můžeš mít jistě pravdu, ale dle toho, jak si vede ve srovnání s IB i aktuálně na youtube, mi ty poměry prostě nesedí a Anna ve finále by měla i nějaký ten odliv přízně snést…
Jinak ten fb Anny je kde? Můžeš mi hodit odkaz? Já tam totiž nemám účet a neorijentuju se tam…

811
dolores
Reagovat

809-napisala som ti tie linky na fankluby Anny, ale asi mi ich vedenie Panacka neschvali, takze po jednom

http://www.facebook.com/VeselovskaAnna

814
dolores
Reagovat

801-taketo pocity tebou zdielam hlavne ked musim platit dane :/

786 -Anna ma proste take neposlusne skladacie nohy :D zvyskoka kasle na spolocenske konvencie. :D mozno svoje dieta by som za to napominala. ale Anna je taky talentovany ukaz, ze si toto moze dovolit :D napokon nie je to priznak ani pychy, ani nadradenosti, ani nadutosti. je to len jej sposob sedenia :)) a ze nic nepovedala? no a? mne uplne staci, ze spieva, naco este tliachat nezmysly. pre mna je aspon tymto viac tajuplna :)

815
dolores
Reagovat

744-to, co pisal Scalex v minulom vlakne ma svoju logiku. preco by to MD robil? tie SMS pre Ivannu prichadzali z roznych stran. co tak bohata ruska a ukrajinska komunita, zijuca v C s S? aj ti si myslim vydatne pomohli. a na FB ma Ivannka krasne vyznania v azbuke:))

777 -suhlas (770) bebe- tak v socializme by Viq za to co tu popisal uz davno sedel, az by scernal :D vsade by cihali STBaci… vsetko ma svoje plusy a minusy, ale potlacanie slobody, to je fakt obrovske minus

816
dolores
Reagovat

751 -neviem koho tym myslis, ale ak narazas na to srdiecko, co som venovala Ivannke, to nebolo ozajstne, len take pernikove vycackane z jarmoku :D

817
Dave
Reagovat

815: neboj dol, myslel jsem ducha svatého, velkého MDýho a řadu dalších někdejších fanoušků Anny :oP

Perníkový srdíčko bych si dal, hlavně ten cukrkandl, co na tom vždycky bývá, mi teda děláš chutě po ránu ;o).

818
-bé-bé-
Reagovat

Viqu
revolúcia „myšlení“ je jasná vec, ale k jej zrealizovaniu treba „revolúciu v cítení“
jedno bez druhého nefunguje, ak čokoľvek prevažuje je násilie na „dennom poriadku“

Dolly
potláčanie slobody…to sa deje i teraz jak vo výchove tak i v rodine…

819
-bé-bé-
Reagovat

8O8
Belis
to práve takto nefunguje „dať pozor u detí“…tak nás to učili: „dať pozor u detí, u rodičov, učiteľov“,
vždy tam, kam „v skutočnosti nemožeme dosiahnúť“…

820
mila
Reagovat

579 – no a slysela jsi, co prohlasila zhrzena Ivannka, kdyz ji (opravnene) vysoupli ze Superstar? Ze pry tam nemela chodit, ze ji jeji pani ucitelka rikala, jak to v SS chodi a ze ted to uz vi… to mne docela rozesmalo :-)

821
mila
Reagovat

to bylo na Motylka :-)

822
Viq
Reagovat

dolores
Na tom facebooku Anny nevidím, že by tam něco moc napsala, resp. nevidím tam to, o čem píše Belisana. Nebo mi to bez přihlášení zůstává skryto a vidím jen některé příspěvky?

A co se týče téma tvrdého podvodu a (Scalexe), já tohle teď nestavím celé na Michalu Davidovi (a jeho sólo hře).
Měkký podvod (režijní ovlivňování – objednávka) tam jistě v poslední 1/3 soutěže byl (toho si snad, kdo má všech 5 švestek pohromadě, všiml). A co se týče možnosti tvrdého podvodu s výsledky, to je a bývá práce toho, kdo výsledky a statistiky počítá.

Jeden chytrý člověk napsal něco takového:
„Nezáleží na tom, jak se hlasovalo, důležité je, jak se to spočítalo.“

823
XMAN
Reagovat

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/73967/hlas-cs-vyhrala-bagova-byl-to-podvod.html Hele v bulváru dávají Viqovi za pravdu :-D Ta možnost že by ty sms někdo ovlivnil ( pravděpodobně jedině MD, nikdo jiný snad na tomhle zájem mít nemohl) tu samozřejmě je a bude vždycky tak jako u kterékoliv jiné hlasovací soutěže. No ale vzhledem k tomu že jsem rád že to Anna nevyhrála, tak je mi to jedno :-) Objektivně si to vítězství nezasloužily asi ani jedna, měl to vyhrát někdo úplně jiný.

824
Viq
Reagovat

823 – Podle věcí, které znám a podle logiky soudím, že výsledek Hlasu ČS je tvrdý PODVOD.
Ale kdo ho udělal a jakou technologií, tam už nemám dost info a musel bych hádat…

825
XMAN
Reagovat

824: Taky jsem si tohle vždycky říkal když vypadl můj favorit. Možné je všechno ale ať je to jak chce, výsledek už to stejně nezmění…..

826
Viq
Reagovat

V každém případě je to ve výsledku jedno. Jen zamrzí, když věci pochybné a zapáchající vítězí nad věcmi dobrými a skvělými.
Bagová ať si zajede s trpící mamou na tu dovolenou snů a užívá si výhry. To je totiž asi všechno dobré, co vytříská. Kde nic není, ani smrt nebere.

S Annou je to jiné. To není žádný umělý a nepodložený karaoke hype. A když jí to bude bavit a tou cestou půjde, musí uspět.

827
Viq
Reagovat

825 – Když 2 dělají totéž, není to totéž. Nikdy jsem tě neviděl tvé vrtkavé výkřiky podkládat logikou…

828
XMAN
Reagovat

Pokud by byl u Ivanny podvod v hlasování, tak to nebylo až teď s Annou, ale muselo to být už dřív s Brunnem, Kutheilem, Weingärtnerem, jak je možné že dostávala více hlasů než oni? Na druhou stranu i kdyby jí ty hlasy skutečně poslal MD a jeho lidé, tak to vlastně podvod taky není, protože jí ty hlasy poslali poctivě za své peníze, které za to utratili…pokud se jim chtělo takto investovat, nedá se nic namítat, i když ani mě se takový způsob hry fér nezdá, ale podvod v pravém slova smyslu to není. Podvod by to byl až v případě že by ty výsledky skutečně někdo zfalšoval a napočítal tam hlasy, které vůbec nepřišly a na to si myslím že by koule už jen tak někdo neměl. Nemuseli hrát zrovna fér, ale nejspíš přes to šli legální cestou…….ale že by byl Michal David opravdu tak skvělý herec jak říkal Ivanně že i když skončí druhá….a přesto by věděl že to vyhraje?

829
Viq
Reagovat

828 – Ale to já nechci hádat, jakou podobu ten PODVOD měl. Nejsem insider. To mohlo být klidně zfalšované celé a natvrdo jako volby za Stalina.
Já nechodím po této zemi první týden, abych měl iluze a žral věci, které odporují logice a rozumu, jen abych poslušně držel hubu, krok a nedělal ostudu….
Jó, všechno je čisté a sluníčkové… a pak ses probudil s rukou v nočníku. Bývá to celkem opačně…

830
XMAN
Reagovat

A nebo to opravdu žádný podvod nebyl a Ivanna si svou dobrosrdečnou povahou, dojemným životním příběhem, vyrovnanými pěveckými výkony a výběrem léty osvědčených provařených megahitů získala obrovskou podporu celého Slovenska ve všech věkových kategoriích plus nějaké fanoušky z Česka plus jak už tu někdo zmiňoval zbohatlé přistěhovalce z Ukrajiny, kteří zde prostě chtěli podpořit svoji krajanku a ještě jí mohly na konto přijít nějaké ty sms jako vyloženě protihlasy proti přece jen o něco kontroverznější Anně a to všechno dohromady už dělá opravdu pořádné moře sms hlasů. Sám nevím, ke které z těch teorií bych se spíš přiklonil, obě se mi zdají takřka stejně pravděpodobné a možné, takže bych jim dal asi 50 na 50 a když bych chtěl moc věřit tomu, že nežijeme ve skorumpovaném světě tak asi 60 na 40 ve prospěch toho že o Ivannině vítězství opravdu rozhodli jen a jen hlasující diváci, ať už byli jacíkoliv.

831
XMAN
Reagovat

Ivannka si mohla diváky na svoji stranu získat tou hrou na city nebo svou usměvavostí…..Anička zase působila na lidi až citově otupěle, neusmívala se….já to nevím, jen se snažím hledat různá zdůvodnění, ale pravdu se stejně nikdy nedozvíme.

832
Rena
Reagovat

786 jarda – „Když jsem Annu srovnal třeba s mnohem mladší Patrícií Janečkovou, tak už to chování a její celková úrověň vylučuje, aby mohla vyhrát takovou soutěž, jako je Hlas.“
Souhlas, zatím na to opravdu nemá.. jak říkala,sama je překvapená, kam až se dostala. Původně se přihlásila přece jen proto, aby doma nemusela uklízet… pamatujete?

833
Viq
Reagovat

830 – Ale to je verze, kterou ty chceš vidět.
Já jsem ve všech objektivních a nezmanipulovaných statistikách (počty přehrátí videí, hodnocení videí na solidních nezávislých servrech) a solidně vypadajících anketách do poslední chvíle viděl obrovské a drtivé rozdíly mezi Annou a Ivannou ve prospěch Anny. A vidím to pořád i na nových věcech po výhře Bagové a hypu, který dostala.

Jasněže můžeme vymyslet šroubovanou verzi, že nějaké imaginární masy babiček (které se na to ani nedívají) se dojmuly nad Bagovou a posílaly jí hromadně hlasy nebo že 8 letým holčičkám ruplo v kouli a poslaly každá ve finále 50 hlasů Bagové. Nebo že pro Bagovou hlasovala celá uk. komunita.

Já zůstávám u Occamovy břitvy. Vybírám to jednoduché a zbytečně nešroubuju.

834
Dave
Reagovat

Zase tu kvete paranoia ;o).
V tomhle souhlasím se Scalexem – proč by MD měl utrácet za hlasy pro Ivannku, když bylo nad slunce jasné, že s ní bude spolupracovat? Bez výhry by ji měl „jistější“.
Tipnul bych si, že si Ivannku pojistil a smlouvu na produkování jejích alb podepsali už dříve, před finále.

835
Dave
Reagovat

831: Ivannka na city nehrála (to dělal bulvár), jen uměla projevit emoce – i tyhle zdánlivé drobnosti rozhodují bitvy.

836
Dave
Reagovat

820: bylo to roztomilý, jak tam plakala a virtuálně mluvila k paní učitelce :o). Prostě ten neúspěch prožívala podobně jako hodně děcek. Bál jsem se tehdy, aby ji nešoupli do hvězdný pěchoty.

837
Dave
Reagovat

819: a dávat pozor u chlapů, ať je neuhrane nějaká stíhačka z bývalého SSSR :oP

838
XMAN
Reagovat

833: Já tu verzi nijak zvlášť vidět nepotřebuji, já jen hledám různá logická zdůvodnění, jak by to asi mohlo být pokud by se o podvod nejednalo….různá vysvětlení.
Mimochodem to že se o podvod stoprocentně jednalo to je zase verze, kterou chceš vidět ty a v tom tě vlastně chápu, protože dokud mi kvůli Ivanně vypadávali moji favoriti, chtěl jsem tu verzi vidět taky……kdyby vyhrála Anna, jistě by se taky našli lidé kteří by tvrdili že to bylo zmanipulované a že měla výhru jasnou od samého začátku, možná bych i patřil mezi ně :-D Další věc je že se nedá nic soudit podle shlédnutí nebo hodnocení videí ani podle anket…..skutečné posílání hlasů stojí peníze a to je něco jiného. Možnost že všechno proběhlo férově tu stále je stejně jako je tu i možnost že se jednalo o podvod. My do toho nevidíme a nikdy se nedozvíme jak to skutečně bylo. Proto nám nezbývá než přijmout prostě výsledek takový jaký je – pro tebe popudivý, pro mě nakonec vcelku příjemný, protože můj názor je že z této dvojice nakonec vyhrála ta lepší zpěvačka a tak se nic hrozného nestalo, i když ani ona mojí favoritkou nikdy nebyla, a dál už se tím nezabývat. Anně můžeš fandit dál a dál ji můžeš podporovat a sledovat její kariéru….v tom ti nic nebrání a může ti být jedno, že nevyhrála nějakou nováckou soutěž. Já jsem v téhle soutěži také objevil lidi, kteří mě zaujali a taky to sice nevyhráli, ale nebýt téhle soutěže, tak bych o nich vůbec nevěděl, což by byla ohromná škoda. Takže v téhle soutěži víc než kdekoliv jinde platí že není důležité vyhrát ale zúčastnit se a dostat se tak do povědomí lidí…a to se podařilo nejen Anně, ale i Jurajovi a dalším. Takže vlastně svůj účel soutěž splnila. Výhra a finanční odměna je sice příjemná, ale je to už jen taková třešnička na dortu, bez které se dá obejít. A tak se to musí brát.

839
Viq
Reagovat

Dave, kdo a jak to přesně zflašoval, těžko bez insider info byť jen tipovat.
Nicméně to celé smrdí jako 2 týdny stará zdechlina. A nejen to, jsou i slušné indicie a polodůkazy, což se u těchto věcí ani vždy nepoštěstí.

840
XMAN
Reagovat

835: Jo asi máš pravdu, špatně jsem to napsal….emoce Ivannka opravdu projevit umí a oproti ní skutečně Anička působí jako studený psí čumák, to je další věc která mohla rozhodnout. Přece jen těch studených čumáků, kteří po vítězství nehnou ani brvou už bylo dost….Drda, Chodúr…myslím že to stačilo. Kdyby vyhrála Anna, bylo by to úplně to samé. Proto asi lidi raději zvolili Ivannu, byla jim víc sympatická…..

841
Dave
Reagovat

Ivanna dostávala více Anniných protihlasů, než si tu její uctívači dokážou připustit, Anna byla za své chování nesympatická mnohem více lidem než jen mně. Kdyby byl jiný systém finále (4 lidi až do konce), tak se to nemuselo Ivannce podařit vyhrát.

842
XMAN
Reagovat

839: Věř mi že i kdyby to byl podvod sebevětší tak s tím stejně absolutně nic nenaděláš i kdyby si sepsal milion peticí a zasypával tím diskuse pořád dokola….tohle totiž znám z vlastní zkušenosti. Proto bych ti radil to už pustit z hlavy a raději se soustředit na Aničku a její další kariéru – ne na nějaký výsledek soutěže.

843
XMAN
Reagovat

841: Souhlas se vším.

844
Dave
Reagovat

839: nikdo nic nefalšoval, Anna skončila druhá, bo jí přišlo méně hlasů. Kdo kolik hlasů poslal a jaké k tomu měl pohnutky neřeším.

845
Viq
Reagovat

841 – Antihlasy snad, ale že by to bylo tak významné, že to během pár minut v neděli před púlnocí mohlo obrátit výsledky naruby?

Mně tohle připomíná debatu s lidmi v Kazachstánu o poctivosti jejich demokratických voleb a cti jejich El Presidente…
Buď to sežereš nebo nesežereš. Mně to nechutná.

846
Dave
Reagovat

Osobně Anninu porážku vidím jako selhání Rytmuse – kdyby nebyl sobec a chtěl jí ty peníze dopřát, tak musel vědět, že s tím klackovitým chováním si podřezává větev u běžných televizních diváků.
A nikdo ať mi netvrdí, že by Anna + její rodina ty peníze nechtěla :oP

847
Viq
Reagovat

Je pravda, že Anna mohla díky (i kvůli) své výraznosti a protože byla dlouho tváří soutěže, schytat antihlasy, což mohlo rozhodnout. Já moc na ty negativní motivace a jejich podporování vlastními penězi nevěřím.
A proč to není vidět i na jiných nezávislých statistikách?
Na tom youtube teď 100 x více schytává antihlasy Bagová…
Ale je jasné, že co se již jednou stalo, nemůže se odestát…

848
Dave
Reagovat

BTW jak sleduji různá videa po skončení soutěže, tak to vypadá, že Anna tu mentální prostotu neměla naordinovanou od imagemakera, ale že skutečně víc nedává.

849
Viq
Reagovat

846 – To zase myslím není Rytmusovo selhání. Vypočítavě hrát falešnými kartami by byla příliš velká oběť.

850
Viq
Reagovat

848 – Mentální prostotu? Ty jsi nejen slepý a hluchý, ale mnohem více.

851
Viq
Reagovat

Jen lidé s IQ hluboko pod úrovní houpacího koně mohou označit Annu za mentálně prostou…

852
Dave
Reagovat

847: co na tom vidíš nelogického? Rozlišuju 3 typy diváka těchto pořadů:
1) hudební fanoušci
2) fanoušci realityšou
3) běžný divák TV Noha

1. skupina jsme tu my fanatici. Posíláme hlasy, mnozí z nás antihlasy (i když to veřejně nepřiznají).
2. skupina jsou též mnozí z nás. Pokud fanoušek RS nemá pevný hudební vkus, jde mu o dobrý požitek z RS a nejspíš též šáhne po finále IB – AV, ale nemá důvod hlasovat.
3. skupina rozhoduje a posílá nejvíce hlasů či antihlasů – podle sympatií, ne podle hlasu. Tato skupina po soutěži nesleduje nějaká videa na tubě, mnohdy ani nemá počítač s netem.

Závěr – antiohlasy Ivannce na tubě produkuje právě první skupina – nespokojení fanoušci Anny. 2. a 3. skupině je to putna.

853
Dave
Reagovat

851: toto není o výši IQ těch, které jsi zmínil :oP

854
Dave
Reagovat

850: Když jde někdo s kůží na trh, musí počítat i se zápornými reakcemi. Mě by do televize nikdo nedostal, i kdybych byl talentovanej bůhví čím.

Pokud se ti nelíbí „mentální prostota“, můžu použít slovo „jednoduchost“, ale nechci se opakovat ;o).

855
Viq
Reagovat

852 -> Tady už bychom se dohadovali o předpokladech. Běžný divák TV Nova posílá hlasy a rozhoduje? No, nevím.
Ten se zaprvé v neděli nedívá na Hlas ČS, ale na konkurenci (telenovely, detektivky a normalizační estrády).
A když se bude dívat, v době dnešní přesycenosti RS nebude plýtvat svými penězi. Už vůbec ne z negativní motivace.
V roce 2012 už je možné obraz zájmu a statistiky na nezávislých servrech brát jako slušné vodítko celkové reality.

Ale možná je opravdu v zásadě vše čisté. Nevylučuji, ale na to, abych to sám zastával, mi to příliš smrdí.

856
Viq
Reagovat

Dave, já to od tebe s tou mentální prostotou beru jako tvůj názor a jako laciné účelové trollování.
Nepamatuji si, že bych takhle někdy útočil na osobnost a integritu favoritů někoho jiného.

Mentálně prostým ses označil jen ty sám.

857
Gábina
Reagovat

834 – co třeba proto, že předpokládá, že převážnou většinu výhry investuje Ivanna do své kariéry, tzn. do služeb producenta, atd. – já osobně to sice nevnímám jako nějaké extra peníze, ale kdyby do ní investoval sms za třeba 200 tisíc a pak z ní za své služby vytáhl dvě mega, které by bez výhry neměla… Ale to je jenom možná hypotéza, kterou předkládám, osobně si moc nemyslím, že tady došlo k nějakému podvodu.

858
Viq
Reagovat

857 – To ne. Tak jednoduché by to nebylo a nešlo by o ušmudlané 2M. Za to MD ani nevstal z postele.

859
Viq
Reagovat

„Za to by MD ani nevstal z postele.“

860
Gábina
Reagovat

858 – no, u těch nebohatších lidí jsem se obvykle setkala s přístupem, že „halíře dělají talíře“, ale taky si nemyslím, že by to tady byl ten důvod, to jenom, že se Dave ptal proč by tomu tak mohlo být, tak jsem něco navrhla.

861
Dave
Reagovat

856: „to víš že jo.“ :oP

862
Dave
Reagovat

860: Tohle jsou pro MDýho malý peníze – beztak kdyby Ivannka nevyhrála, tak jí věnuje „odškodné“, aby mohla vzít máti k moři.

863
Viq
Reagovat

860 – Určitě se bohatí lidé nenechají škubat a zajimají je i o ceny a výnosy, ale také už mívají i jiné (nepeněžní) motivace.
Kdyby výsledek Hlasu ČS byl podvod (což se mi jeví z mnoha indicií jako dost dobře možné), asi by to celé nestálo jen na Michalu Davidovi a jeho bandě z podsvětí…

864
Klogi
Reagovat

Anicke urcite najviac zo vsetkych umyselne ublizil MD, ktory ju v priamom prenose obvinil z arogancie a nevychovanosti a tym dal do ruk ten povestny „klacek“ roznym posahancom z radov fanusikov konkurencie, ktori sa zrazu vyrojili a na vsetkych forach ich bolo zrazu plno ako much na hnojisku. Anicka vtedy v tej chvili celkom logicky nevedela ako ma reagovat na ten nezmysel… Ten zakerny kreten-autorita (…to ho hodnotim este mierne) ju – 16 rocnu pubinu, celkom nepripravenu, vlastne vyzval touto podpasovkou na otvorenu konfrontaciu… Ten idiot sa to potom sice snazil nejako vyzehlit, lebo zistil, ze prestrelil a skodi mu to, ale uz bolo neskoro -„dobra vec“ sa podarila.. Od tej chvile mala nalepku nevychovaneho, arogantneho, nezdraviaceho, namysleneho fracka… Ten clovek (MD) je u mna popoudlivy, bezstavovec schopny vsetkeho… To som si o nom dovtedy skutocne nemyslel aj ked vselico som sa docital.. Myslel som si ale, ze to je len zavist a nenavist, lebo za komancov dost profitoval… ale takych bolo podstane viac… Radsej obist takeho cloveka na sto honov a suchu travu zrat a handry fajcit ako spolok s niekym takym…

865
Dave
Reagovat

Asi jsem divnej, ale na místě MDýho bych Ivannce výhru nepřál – nejen z profesního hlediska (větší volnost pro mé projekty), ale také bych jí tu nevýhru mohl „vynahradit“, vzít její rodinu na dovolenou, ona by mi byla ještě více vděčná, krásně by se na mě usmívala, já na ni, penízky by šustily, možná by i zazvonil zvonec :oP

866
Dave
Reagovat

Klogi, nežer to tak – kdyby Vrbovský nezačal vysírat do Ivannky, asi by mu to MD tímhle neoplácel.

867
Viq
Reagovat

864 – A myslíš, že ta nedělní kachna byla real?
Já už opravdu nevím a jak jsem prolezl různé ankety a statistiky, Anna z toho vychází i po tom všem mnohem líp a Bagová naopak jako po Waterloo.
Lidi jsou blbci, ale nemyslím že až takoví…

868
yeey
Reagovat

jeeejda vy me posledni 3 dny tak nudite…:-)

Klogi – no tak urcite :D:D za tu prohru Annicky urcite nemuze nikdo jinej nez MD svym proslovem kdysi pred mesicem…

869
Viq
Reagovat

Já bych tu věc pro Aničku označil za NEVÝHRU.
Prohrát lze jen se skutečným soupeřem, který respektuje pravidla čestného boje.

870
XMAN
Reagovat

Loni se tady touhle dobou řešila prohra Gunčíkové, teď zase prohra Aničky. Normálka :-)

871
Klogi
Reagovat

866: Ja som Hlas vlastne zacal sledovat az od druheho zivaku.. potom co som si to spatne prezrel na nete a Anna na mna skutocne urobila dojem. Bral som to ale uplne volne, bol som len zvedavy co nove pride, co zas ukaze… Az po tomto vystupe som sa do toho celeho nejako nezdravo „osobne“ zaangazoval, lebo mi to prislo strasne nespravodlive a totalne nefer voci nej. Tomu krivakovi sa totiz podarilo zasiahnut do cierneho. Na zaciatku bola Anka paradoxne ovela sebavedomejsia aj suverennejsia… Nuz ale…to je skola zivota..

872
Viq
Reagovat

Se skutečným soupeřem je čest a radost prohrát.
S prázdnou a falešnou blondýnou z Londýna s upachtěným podsvětím v zádech je to něco jiného. Tady se jedná o hořce utrpěnou nevýhru.

873
yeey
Reagovat

870 ale rozhodne to nebyla takova hysterie jako ted, predevsim kvuli tomu, ze Lukas fanouskum GG nevadil… i kdyz ta hysterie by byla byvala na miste daleko vic nez ted… dalsi dukaz fanatismu nekterych fanousku Anicky…

874
Gábina
Reagovat

869 – pokud jako soupeře bereme Ivannu, tak si neumím představit, jak ta by mohla bojovat nečestně – copak k tomu měla nějaké jiné prostředky než to, jak zpívala a jak se projevovala? To, že při tom mohla na některé lidi působit jako holka bez názoru, která udělá všechno pro to, aby se zalíbila – no a co, na tom nic nečestného nevidím, tím projevila svou osobnost a mohlo jí to stejně dobře pomoci jako ublížit. Z její strany bych to tedy jako nečestný boj neviděla. Pokud ovšem máte na mysli, že ten nečestný boj snad vedla produkce, MD, apod. tak to zase dle mého názoru nebyli Annini soupeři. Takže tradične nesouhlasím :-)

875
Viq
Reagovat

Prázdnota a faleš -> to dnes frčí.
A mravní bída.

876
DJ Vlado
Reagovat

Já si myslím, že to podvod vůbec být nemusel. Podle mě prostě Ivanna zaujala především starší generaci, která na net tolik nechodí (proto Ivanna nemá tolik přehrání na trubce ani nevedla v anketách jako Anička), ale oproti tomu hlasuje nejvíc. Například vedle mě seděly dvě postarší dámy, které fandily Ivanně, přičemž byly skoro dotčené, když jsem jim řekl, že já víc fandím Aničce a Markétě. A když pak bylo její jméno vyhlášeno jako vítězné, tak se nadšeně objímaly. A taky je si třeba uvědomit, že Anička je v mnoha směrech hodně specifická (jako zpěvačka i jako osobnost) a takové typy bývají z pravidla hodně kontroverzní. Oproti tomu Ivanna je mnohem konvenčnější zpěvačka, na jejíž způsob zpěvu jsou lidi zvyklí. Na ní byla v podstatě kontroverzní jen eMDýho tlačenka a odstraňování silných soupeřů, za což ona sama nemohla (a abych byl spravedlivý, tak Rytmus imho taky zařízl Nikoletu jako nejsilnější možnou konkurentku Aničky). Navíc Anička to Ivanně dost usnadnila, jelikož ten duet s Brunnem fakt podělala. Kdyby to bylo na mně, tak by vyhrála Markéta, která po celou soutěž střídala jen výborné a fantastické výkony, ale bylo mi jasné, že nemá holt tak silný fanklub jako její dvě přemožitelky. Kdybych se měl rozhodnout mezi Aničkou a Ivannou, tak bych volil Aničku, jelikož i pro mě je zajímavější, nicméně její prohra mě mrzí míň než když vloni nevyhrála Gábina, i když paradoxně jsem měl Lukáše mnohem radši než Ivannu.

877
yeey
Reagovat

jeste jedna otazka ohledne cele souteze, trochu mimo akutalni diskuzi (verim, ze hlavne Vlado se rad vyjadri, ten ma na podobne rebusy vzdy reseni ;-))

cim to celkove je, ze se v Hlasu oproti Superstar u divaku tolik darilo holkam?? pres divaky postoupil muz za celou soutez celkem 6x jesi sem to dobre spocital (Milos a David Weingärtner 1x, Brunno a Dan 2x)… samozrejme, ze holky byly lepsi, ale aby to bylo u divaku az tak markantni po zkusenostech ze Superstar, to by me ve snu nenapadlo a je velky zazrak, ze se do GF Milos vubec podival…

v Superstar sebemin zajimavy zpevak mohl podavat nekolik kol chabe vykony a postupoval vesele dal.. tady Daniel predvede jeden nepresvedcivy vykon, urazi fanousky Justina Biebera – a je po podpore :D:D holky naopak v Superstar mohly byt treba 5x lepsi a stejnak v prvnich finalovych kolech vypadly, pokud byly jen malinko nevyrazne a v Hlasu najednou toto… tak tedy „cim to je, cim to je?“ :-) format souteze? hlad po zenske vitezce? (ani jedno z toho mi az tak nehraje)

kazdopadne i kdyby vyhrala Anicka, mam velkou radost, ze to konecne nejaky holce vyslo, protoze ta panska prevaha byla uz dost trapna a hlavne celkem nespravedliva…

878
Viq
Reagovat

No, Vlado, nepíše se už rok 2000, ale rok 2012 a nežijeme ve střední Africe, ale ve středu Evropy. Na internet dnes chodí už v podstatě i většina důchodců. A bulvár typu tn.cz je celkem jejich doména.
A podvod to být samozřejmě nemusel, ale pochybnosti tam jsou a smrdí to! Kdybych ty výsledky průběžně sledoval na vlastní oči přímo v kuchyni, pak bych možná uvěřil. Takhle se nemám čeho hmatatelného chytit a sliby, přísahy na čestné pionýrské a apely na důvěřivost jsou pro mě moc málo.

Ať tak či tak to IB oficiálně vyhrála, ale je to ukradené a utrpěné vítězství, jehož hořký kalich bude muset vypít až do poslední kapky…
LMAO!!!

879
yeey
Reagovat

876 Vlado – me to vitezstvi Ivanny taky nejak zvlast neprekvapilo, cekal sem sice Anicku, ale to spis kvuli ty masazi ze vsech stran, jak je nejlepsi atd… no byl sem podobne zdeformovan jako samotna Ivanna… prohra Gabiny je pro me taky daleko vetsi zahada, tam tomu fakt nerozumim a taky sem po skonceni si daval dohromady scenare, JAK je tohle mozny? podobne jako Viq, akorat sem nezachazel do takovejch extremu…:D davam ti za pravdu, ze vitezstvi Ivanny mozna podporuje tvoji teorii o vitezstvi „lidovejsiho typu,“ kterou ty oduvodnujes mj. Lukasovu vyhru, moc mi to nesedelo, ale vazne na tom neco je…

880
XMAN
Reagovat

877: Jo tak tohleto mě teda taky na soutěži nejvíc udivilo a taky mě to opravdu hodně překvapovalo…jaktože najednou tak obrovská podpora holek oproti minulým rokům? jo odpověď na tuhle otázku by mě opravdu hodně zajímala……

881
Viq
Reagovat

879 – S tou svou Gunčíkovou a superstar jsi mě urazil !
Neber Boží (mé) jméno nadarmo.
Tohle už přesahuje meze běžného selhání…

882
Ahojda
Reagovat

Kdyby hlas vyhrála Markéta nebo Miloš, tak si řeknu, že vyhrála profesionálka se stabilními výkony nebo pohledný mladík se zajímavým hlasem…ale bohužel u Ivanny mě vůbec nenapadá , co bych ji „přiřkla“ jako největší TOP k zaslouženému vítězství, když je tedy podle lidí hlas ze všech nejhlasovatější…
Pokud bych ji měla poslouchat (jak už jsem několikrát napsala) s dalšími deseti mladými zpěvačkami, tak její hlas pro mě není rozpoznatelný..a nemyslím si, že by u nás neuměl někdo líp zazpívat osvědčené dojáky, které nám nabídla….slyšela jsem Titanik několikrát zazpívaný od zpěvaček z malých neznámých kapel na vesnických tancovačkách a můžu říct, že to bylo odzpíváno srovnatelně s Ivannou.. Hold kopírují všichni stejně…
365 Dave nebuď najivní, že by se jí MDý více věnoval, kdyby byla třeba druhá…myslím, že i on ví, že to není zase taková megastar už měl ve svém týmu lepší
( Moniku Absolonovou objevil on a kdo jste viděli muzikál s ní, tak je to opravdu zážitek) …a taky mám pocit, že ho Ivanna až moc prožívá…za svou kariéru už určitě zažil zpěvačky typu přísavek, které si myslely, že za ně bude chodit i na WC…no snad to nebude její případ i když předpoklady podle mě k tomu má..snad se naučí žít svůj život a né život své matky o které celý národ už z jejich úst ví, jak to měla přetěžké…a při tom co třeba Ivannu baví, jaké má jiné zájmy nebo něco konkrétního jen ryze jejího jsme se nedozvěděli…matka nebyla u moře…matka je teď nezaměstnaná…jak šla matka z Ukrajiny sama do Čech…no třeba to vítězství Ivanně pomůže i v jiných směrech a to mnohem víc..

883
Anonymní
Reagovat

Je skromná, pracovitá, což Anně obojí chybí. Ta má „jen“ talent. Neztratí se.

884
seriózní dotaz
Reagovat

Viq: Ty máš nějakej problém? Léčíš se s tím?

885
Ahojda
Reagovat

oprava – 865 Dave

886
Viq
Reagovat

882 – IB poslouchat „nikdo“ nechce a nebude.
Tohle bylo „pošli antihlas“, škodolibě se zachechtej, jak se povedlo vypálit rybník a rychle zapomeň…

887
yeey
Reagovat

881 urazit sem te nechtel, ale omlouvat se ti za to rozhodne nebudu :-) do budoucna se pokusim tve jmeno brat do ust co nejmene, kdyz te to tak poburuje

888
Viq
Reagovat

884 – Jsem nesmělý, ale léčím se, LMAO.

889
Anta
Reagovat

879 nazdar yeey
tak konečně nějaké smysluplné příspěvky, tedy pro mě :)) poslední dny to tady byla pěkná masáž, však víš …
s DJ Vladem se taky téměř ve všem shodnu :))

a na argument „počet přehrátí na YT“ příliš nevěřím, to je dost laciné a zjednodušující :)))))))

890
yeey
Reagovat

882 sorry, ale ja si na hlas podobny Ivanne v peveckych v ČR nepamatuju… zas tak tuctova rozhodne neni! nebo mi tech 10 zpevacek vyjmenujes? a to, ze by Titanic naka mařka na tancovacce zazpivala stejne jako Ivanna – to je hodne ucelova lez :-)

navic mysim, ze tahat do toho jeji vztah s mamou je celkem nefer… Ivanna a jeji matka maji vskutku netypicky zivotni pribeh, ja sem ze stabilni rodiny a rozhodne bych si netroufl soudit takovouhle rodinu a jejich vztahy jako to delas ty…

891
-bé-bé-
Reagovat

Ja sa prikláňam k tomu, že tu zohrali rolu emócie, to že ich Anina výrazne neprejavovala a Ivanna áno…toto je totiž dovod, pre ktorý som minulý rok tipovala na víťazstvo Lukáša ešte ďaleko pred finálom, teda nielen to ale vyrovnané výkony Lukáša s jeho otvorenosťou…

Aničke MD tou podpásovkou uškodil dosť, tá nálepka sa na ňu naozaj nalepila…bolo to iné ako u Rytmusa…ten naozaj vyjadril len svoj názor a zvýšil tým počet sms pre Ivannu od tetiek…
Ivanna sama priliala olej do ohňa a myslím si, že to bol jeden z dovodov, prečo ju väčšina finalistov „nemusela“

Anna sa nachádza „hlboko v sebe“ a vytiahnúť z tej hĺbky „emóciu“ je ťažké a naozaj „musí o niečo závažné ísť“ napr. o „súcit s druhým“ (viem to z vlastnej skúsenosti, že keď som to vytiahla tak to zazvučalo a bolo to sprevádzané „vzlykom“)
Ivanna vyjadruje emócie prítomnej chvíli, ktoré sa menia a nezanechajú väčšiu stopu (tieto mi v každodennom živote nerobia problémy, ba moja osobnosť je na nich postavená) ale sú zrozumiteľné v kontexte

892
yeey
Reagovat

889 ja si to tu obcas prectu, ale uplne me to znechucuje, to my sme Gabininu prohru prijali teda opravdu s gracii, tady se vesele kyda na Ivannu co nejvetsi hnuj… obzvlast u Ty-vis-koho teda sice cekam vselicos, ale ze by tu prohru takhle neunesl, to teda ne…

893
Viq
Reagovat

889 – Já mám DJ Vlada také celkem v oblibě.
Myslím, že bych se s ním po delší debatě dokázal shodnout na tom, že tráva je zelená.

894
Viq
Reagovat

891 – To je jako rozdíl mezi „implicitním“ a explicitním herectvím.
Někdo si potrpí a je zvyklý na ochotnické divadlo. A vyšší formy není mentálně schopen zpracovat.

895
Ahojda
Reagovat

890 – ale no ták…jestli jsi neslyšel zpívat jiné interprety než ty ,co ti nabízí televize, rozhlas nebo cédéčka, tak netvrď, že nikdo takový neexistuje…zajeď si na jakýkoliv festival nebo setkání amatérských kapel a myslím, že budeš překvapen…tvoje myšlení je hodně krátkozraké..
Jestli je nefér tahat do toho matku Ivanny, tak se zeptej prvně jí, proč to neustále a dokola medializovala..já jen opakuji to, co víme od ní a zaznělo z jejich úst, tak si nepleť pojmy s dojmy…
A znáš třeba naši zpěvačku Dashu ? Není tak „provařená“ ale zpívá úžasně, dnes převážně v muzikálech…

896
Anta
Reagovat

893
nevěřím ! :DDDDD museli by jste udělat kompromis, že tráva je sice zelená, ale s kočičími hlavami :DDDDDD

897
DJ Vlado
Reagovat

yeey, 877 – Já si myslím, že tomu bylo letos tak prostě proto, že ty holky byly letos výrazně lepší. V minulých řadách byl ten poměr kvality kluků a holek vždy relativní a názory na to se dost různily. Jediným týmem, ve kterém byli kluci silnější, byl ten eMDýho, jenže pak postupně vypadli Hnilica, Arpád, Kašpar, David W. a Kutheil a zbyl tam jenom Brunno, který byl z této šestice imho neslabší. V ostatních týmech byl vždycky jenom jeden relativně silný kluk, u Pepy Dan, u Dary Miloš a u Rytmuse Juraj (teda já za kvalitního zpěváka považuju i Chrenka, který si to ale podělal blbým výběrem písně). Miloš imho neměl podporu hlavně proto, že spadal do kategorie „nekontroverzní idol“ (hlasy nabral až po vyřazení Dana), a Juraj byl zase typ komplexního muzikanta, kteří moc oblíbení nebývají (viz. vloni Piňák a Jerguš). Dan si to podle mě zavařil ani ne tak tím nepřesvědčivým výkonem jako spíš tou urážkou Biebera. Pubiny jsou v tomhle holt děsný komunistky, špatný výkony odpustí, ale za otření se o jejich ikonu je člověk odepsanej. I já mám radost, že holky měly letos takhle navrch a že to konečně po dlouhé době vyhrála holka, i když bych pochopitelně z možných kandidátek volil jinou.

898
yeey
Reagovat

895 – muze to byt tim, ze zpev Ivanny neni muj styl, ale takovahle zpevacka proste v zadnym X-Factoru a Superstar nebyla… jinak jezdim na rockove festivaly, a tam tedy rozhodne zpevacky jako Ivanna nejsou-neveris? :-) a nebudu sjizdet vsechny popove zpevacky ČR, jestli naaahodou nezpivaji jako Ivanna…hlas Dashy mi prijde o dost jinaci…. proste neznam zpevacku, co by zpivala tak jako Ivanna, ze u ni pomalu neni poznat co je falzet a co je plny hlas, jak sama na nakym chatu zminovala… ok nemam na tomhle poli prehled – asi sem kratkozrakej, ale tyhle popove zpevacky potkavam predevsim v peveckych soutezich na Nove… a tam mi Ivanna prisla jedinecna!

899
yeey
Reagovat

897 Vlado – ja si ale stejnak nemyslim, ze by kdokoliv z tech zpevaku od MD byl schopnej Ivannu porazit… mozna leda ten Hnilica, zalezelo by, co by zpival za songy… ona si dokazala ziskat fanousky i po tom, co ji vetsina divaku proklinala za vyrazeni Hnilici! kdo by tehdy rekl, ze to cely vyhraje a ze MD vsadil na spravnou kartu…

no jinak v ty prevaze holek asi mozna preci jen nebude nejaka extra veda a bude to vice mene, jak rikas ty… i kdyz jestli se hlasovaci pristup divaku od minula vazne prilis nezmenil, pretrvava mi v hlave ta lonska zahada… lidovost-nelidovost, nechapu! :-)

900
Laikka
Reagovat

877 – Tak tohle by mě zajímalo taky. Možná opravdu proto, že dlouho nevyhrála holka nebo proto, že se dívalo menší množství lidí a zrovna to byli ti, co předtim hlasovali taky pro holky. Taky si nemyslím, že by holky byly o tolik kvalitnější, třeba David W. nebo pár dalších jsou podle mě výborný. Na druhou stranu, někdo vyjímečnej jako Anna u kluků nebyl, většina si to něčím kazila.

Takže pravděpodobně to bude kombinace všech možnejch faktorů. Málo pro davy zajímavých kluků, hlad po ženské vítězce nebo hlasování menšího/jiného spektra lidí, než v Superstar. Každopádně je to záhada, ale je to dobře.

901
Ahojda
Reagovat

898 – díky, že jsme si to vysvětlili :o))
Když jezdíš také po festivalech, tak určitě víš, kolik je tam skvělých kapel a zpěváků…vem si třeba tolikrát diskutovaného Hnilicu, taky zpívá s kapelou…a kdyby nebylo Hlasu, vůbec o něm veřejnost neví, znají ho jen ti z jeho okruhu…další je Markéta, kde ta se vzala? Taky má už dávno kapelu…vlastně všichni už mají nějakou svou pěveckou historii kde začínali a ještě pořád tam zpívají..a kde jinde než převážně na těch lidových tancovačkách, večírcích, v kostele (Anna)..jak jinak…

902
yeey
Reagovat

901 kdyz uz sme u tech festivalu, tak mam obcas pocit, ze v ČR plati, ze cim znamejsi festivalova kapela, tim horsi zpev.. neplati to vzdy, ale obcas ten pocit mam… samozrejme, tam je to zajiste o necem jinym, nez o presny intonaci a velkym rozsahu…

903
Ahojda
Reagovat

902 – jasně, je to tak…ale nejen na festivalech…byla jsem na pár koncertech a muzikálech,šla jsem z nich tááák zklamaná…známý zpěváci a zpívali hrozně falešně..ke konci mě normálně bolel krk za ně, jak to ze sebe tlačili a málem neutlačili…radši nebudu jmenovat, pořád jsem si říkala ,že neměli svůj den…stává se nám to přece všem…
Co teda nemusím jsou opery…ještě mám v žívé paměti povinné školní zájezdy…byli jsme na Aidě asi v sedmé třídě a ona milá hlavní představitelka otrokyně Aidy měla tak dobrých stodvacet kilo…když sebou švihla o jeviště tak to zadunělo až v desáté řadě…a Prodaná nevěsta klasicky na Nový rok…ten Jeník s tou Mařenkou rostli se mnou snad plných dvacet let…samozřejmě nezpochybňuji jejich pěvecké kvality.. :o))

904
DJ Vlado
Reagovat

yeey, 899 – Hnilica by Ivanně konkuroval určitě, to je přesně ten muž z lidu, jaké Češi i Slováci milují. David W. mohl být velkým konkurentem taky, kdyby ho eMDý nezařízl tím výběrem Robbieho, i když si myslím, že mu možná v tom druhém kole k přímému postupu chybělo málo, jelikož poprvé prošel přímo. Každopádně si myslím, že kdyby byl v Top 2 MD týmu místo Brunna, tak by ten procentuální rozdíl byl menší. Kutheil by asi moc silným konkurentem nebyl, jelikož nikdy nepostoupil přímo. Přestože byl jedním z nejlepších zpěváků, tak byl asi lidem nesympatický, v čemž bych ale oponoval, protože když jsem s ním dělal rozhovor, tak na mě působil naopak velmi sympaticky. Navíc si mě získal vkusným podáním Metalliky a o 11 let mladší přítelkyní (konečně někdo s podobným vkusem jako já:-). Kašpar těžko říct, taky to byl muž z lidu, navíc jako zpěvák byl pro mě velmi zajímavý, podobný černý „armstrongovský“ chraplák v těchto soutěžích ještě nebyl, ale na druhou stranu to byl amatér, takže není jisté, jestli by měl vyrovnané výkony. Arpád by asi taky moc pořadím nezamíchal, i když to byl velmi zajímavý zpěvák i muzikant s lehce jazzovými sklony, ale pro diváky by byl asi málo mainstreamový, rozhodně by však byl pro finále větším přínosem než Brunno.

905
yeey
Reagovat

903 no ja tyhle zalezitosti jako muzikaly nastesti nenavstevuju… kazdopadne snad mi to vyjde a uz v cervnu zajedu na nejakej festak, tam mi to asi bude chvili trvat, nez si zvyknu, ze neposloucham TV vystoupeni a nevnimat to jako peveckou soutez :D:D kdyz clovek treba pari, je to fuk, ale nektery vystoupeni poslouchat, bejva utrpeni, i kdyz tu kapelu jinak celkem muzu…:-)

906
Anta
Reagovat

902 DJ Vlado

Taky si myslím, že by Jarda Hnilica silně konkuroval Ivanně a asi bych měla dilema mezi Markétou a Jardou, komu fandit víc. Tzv. lidovost Jardy by u mě nehrála roli.

V MDýho týmu pro mě hodně zajímaví byli hlavně pánové Jarda H., Petr K. a David W.

907
Anta
Reagovat

906 patří 904 :)

908
co je
Reagovat

My jsme Ivanně fandili.

Ta alkoholická, hloupá nádhera má sice hlas, ale co z toho? Výhru si nezasloužila, šanci dostala a tu využije. Nezapadne. Peníze si zasloužila Ivanna.

909
yeey
Reagovat

904 kdyz ja mam dojem, ze si toho Robbieho vybral David sam… rikal to v nakym rozhovoru tusim… ale na Ivannu by podle me mel tezko (Anezko :D) … Hnilica by na Ivannu asi vskutku mel, zalezi, jestli by dokazali s MD vybrat tak dobry songy, jako byly vybirany pro Ivannu-no uz se to nedozvime…

Petr Kutheil byl celkem fajn, cestu sem si k nemu nakonec nasel, i kdyz sem ho ze zacatku jakoze fakt nemusel, ale faktem je, ze mi u nej zkratka taky neco chybelo nebo nesedelo… on fakt vsechno trosku prehraval, ale je zkratka tak naucenej a asi to funguje – muzikou se zivi…

Brunna snad ani nechci resit, mozna je to pro ty ostatni soutezici desnej sympatak, ok, ale kdyz zpival, byl to pro me celkem teror a kdyz sem ho u toho nedej boze i videl, zvedal se mi kufr… Arpad by byl rozhodne lepsi…

910
-bé-bé-
Reagovat

Dave
837
a nebuď „jízlivý“, chlapi ma netrápia
846
a to ja verím, že tie peniaze nie sú motívom…mňa zaujalo Annino, že ich rodina neprejavuje emócie…tož do takej rodine som aj ja prišla…báječní a jemní (otec by nielen nechcel výhru ale ani by nič preto neurobil…on chce len peniaze za to čo sám pracoval…i pre mňa majú len tieto peniaze hodnotu, za moju prácu)

911
XMAN
Reagovat

Že neměl Petr Kutheil velkou podporu diváků a že jim byl bůhvíproč nesympatický, to mě mrzí hodně, protože pěvecky na to Petr měl a sms hlasy si fakt zasloužil. V žádném případě ho neměla porazit Katka a ani Brunno, Petr byl prostě lepší. Když už tam nebyl Hnilica, který by si to zasloužil nejvíc, tak bych do GF poslal právě Petra nebo Davida W. místo Ivanny, nechci tady zase diskutovat jestli jsou nebo nejsou lepší než Ivanna, ale poslal bych je tam čistě z toho důvodu že jsem je měl raději a že mám rock víc v oblibě než pop.
Arpáda jsem měl rád taky, nicméně si myslím že kdyby si MD vybral jeho tak ten by měl oproti Brunnovi podporu naprosto minimální, přes diváky by taky nikdy nepostoupil a dlouho by se tam asi neohřál. Takže z hudebního hlediska by byl asi Arpád zajímavější, ale celkově by si ho lidi rozhodně neoblíbili tolik jako Brunna ( teda kromě lidí na téhle diskusi) takže v tomhle MDýho rozhodnutí zase chápu.
Hnilica to mohl klidně vyhrát. Když ho MD vyřadil v duelu s Ivannou tak jsem měl pocit, že na straně Hnilici bylo více diváků než na straně Ivanny a tak si myslím že on byl jediný kdo ji mohl porazit. Myslím že i když by tam mohly postupně sehrát roli ještě nějaké další faktory, tak je docela možné že kdyby Hnilica nevypadl v soubojích, tak by teď seděl na trůnu vítěze místo Ivanny on. Aničku by porazil určitě, když ji porazila i Ivanna. Ale je to bohužel všechno co by bylo kdyby…a na to se bohužel nehraje.

912
DJ Vlado
Reagovat

yeey, 909 – Tak na to se schválně musím Davida zeptat až s ním budu mluvit :-)

913
Viq
Reagovat

Kdyby všechno bylo jen na smskujících divácích, měli bychom tu seřazené panoptikum sádrových trpaslíků.
(jako kdybysme ho dávno neměli)

914
yeey
Reagovat

912 ruku do ohne bych za to nedal, kazdopadne si presne pamatuju, jak rika, ze se chtel ukazat i s necim jinym…

915
Super