Panáček v reality show

Manželské etudy režisérky Třeštíkové budou mít filmové pokračování

12. Prosinec 2006 | napsal(a): | reality show: Manželské etudy

Před pár měsíci šel v České televizi divácky velmi úspěšný časosběrný dokumentární cyklus Manželské etudy. Dnes přinesl server Aktuálně.cz informaci, že se chystá pokračování tohoto cyklu a to ve formě filmového dokumentu, v němž se režisérka vrátí k tragickému osudu Marcely Haverlandové.

V březnu se myslím máme na co v českých kinech těšit. Kdo by si na osud Marcely Haverlandové nevzpomínal, můžete se začíst do příslušného článku zde na Panáčkovi v reality show.

související články

Osud, ze kterého mrazí / Blesk.cz

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Manželské etudy

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Igea
Reagovat

Untuk mas Amry,thanks sudah mampir di web ini,Semoga mesin 2nd XE-A102 yang anda miikli baik-baik saja.Untuk cara setting dan panduan Sharp XE-A102 segera saya kirim via email anda.terimaksih,salam sukses dari untuk anda.

Přidat komentář

Přidat komentář