Panáček v reality show

Prostřeno V. (21. až 25.5) Z Jižních Čech

21. Květen 2012 | napsal(a): | reality show: Nezařazeno

[singlepic id=4487 w=420]
Tři ženy a dva muži uvaří divákům, a především sami sobě navzájem v kulinářské a hostitelské show Tv Prima Prostřeno! Užijem si týden malebných a pohostinných jižních Čech a uvidíme, zda bude zas na co koukat či snad se něčím dokonce i inspirovat.

Pondělí – Klára (21)

Mladá servírka Klára momentálně žije a pracuje v Třeboni. Má pětiletého syna a přítele. Považuje se za rodinný typ, i když měla potomka velmi mladá. Se současným přítelem se ale nepohodli, žije momentálně s kamarádkou a jejími dětmi (sestrou otce svého syna) ve společném bytě 3 + 1, kde bude i prostírat. Přihlásila se sama, protože se jí Prostřeno! líbí.
Úterý – Jiří

Jiří s gastronomickým příjmením Rohlík je zedník. V úterý otevře dveře svého bytu ve vesničce kousek od Třeboně, kde bydlí s přítelkyní a dvěma školou povinnými dcerami. Miluje rock, rád jezdí na koncerty, také ale dobře vaří. Alespoň si to myslí ženy v jeho rodině. I on vsadí na kuře, česnečku a Adamovo žebro.

Středa – Pavla

Vyučená prodavačka, nyní hosteska, operátorka a dálková studentka Pavla bydlí s přítelem a kamarády ve studentském bytě na sídlišti v Českých Budějovicích, kde chovají ochočeného potkana. Pavla má spoustu zájmů, a protože se od maminky naučila docela dobře vařit, přítel ji přihlásil do kulinářské. Považuje se za optimistku, která se nenechá ničím zaskočit. Chystá česnečku, vepřovou roládu a jako dezert Šalamouna

Čtvrtek – Kamil

Rozvedený číšník Kamil pracuje v budějovické restauraci a ve čtvrtek plánuje večírek v domě rodičů své přítelkyně v Kamenném Újezdu. Tatínek dvou dcer prý veškerý čas věnuje dětem a partnerce. Jeho velkým koníčkem je kromě sportu také vaření. Chystá se na čtyři chody – jedním bude opět česnečka. Hlavní chod odpovídá regionu. Bude to kapr s uzenou čočkou a bylinkovým pestem.

Pátek – Věra

Finále proběhne v Hluboké nad Vltavou, kde bydlí maminka na rodičovské dovolené Věra. S manželem mají dohromady čtyři děti. Nejstarší dceři je dvacet let, nejmladšímu Jarouškovi pět měsíců. Páteční hostitelka je dokonce už i babičkou, a ke všemu je vášnivá motorkářka. Na výhru si dělá čáku přes Pařížský mls, šošovicu a kuřecí prsíčka ve sladkém pojetí.

okkvp

Před lety jsem propadla prvním VéVéčkám a potkala také panáčka. Dobrá Reality show není zábava pro tupce a tenhle web je toho důkazem. Mám ráda humor, chytré lidi, nesnáším faleš a otravné trolly. Ráda jsem tu psala, ale 640 000 slov myslím stačí. Goodbye Panáček!

Nezařazeno

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Prochor
Reagovat

Off topic VIP prostřeno:
Tenhle můj příspěvek padne vniveč neboť jdu s křížkem po funuse. Nicméně, pokud Hanka je bývalá trosečnice z družstva červených, tak se nedivím, že nenabídla mořské plody, nebo rýži. Musel to být brutální zážitek přežít o hladu. Za celou dobu na to nepřišla řeč, což je mi divné. Každopádně pokud se nemýlím Hance závidím tu existenciální zkušenost jaké rezervy má homo sapiens a s jak málo dokáže přežít.
P.S. Marka Vašuta byste dostala kdyby jste si první večer v hotelu dala mořské plody :-))

Přidat komentář