Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Hlas ČeskoSlovenska, 4. finále: Zuzana Mikulcová bodovala, Katarína Demská pohořela

30. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

[singlepic id=4091 w=420]

Duo DJ Vlado a Merťas je zpět. Po nucené pauze se k Vám rád vracím a připojím své řádky. Opět se můžete těšit na fundované a profesionální hodnocení od DJ Vlada a Merťas Vám zase bude přinášet své ,,laické“ pohledy očima nezaujatého fanouška u televize. Máme za sebou druhé kolo se zpěváky z týmu Michala Davida a Dary Rolins. Minulý týden jsme viděli soumrak favoritů. Měli zpěváci znovu smůlu, nebo zářili jako kometa?

Brunno Oravec a Michal David

Elton John & George Michael – Don´t Let The Sun Go Down On Me

Merťas: Jak Vlado správně poznamenal, show otevřela hitovka dvou popových titánů. Tentokrát v podání Brunna a Davida. Brunnovi písnička sedla pěkně. MDý prokázal, že by měl radši zpívat v češtině než v angličtině. Celkově povedený otvírák, který tak nějak vystihuje československou pop music. Já jsem si ještě vzpomněl na vystoupení ze šesté řady UK X Factoru, kde ve finále s Georgem Michaelem píseň zpíval pozdější vítěz řady Joe McElderry.
DJ Vlado: Tohle bylo dost očekávatelné vystoupení. Kvalitní vystoupení, ale šíleně kýčovité a patetické. A jakkoliv Brunna jinak nemusím, tak Michala celkem jednoznačně přezpíval. Byl to rozhodně slušný začátek, který ale ani v nejmenším nebyl mým cup of tea. Martin Chodúr a Jan Bendig tento duet podali rozhodně lépe.

Simona Hégerová

Avril Lavigne – Sk8er Boi

Merťas: Dara Simoně vybrala song, který jí hlasově seděl výborně. Má podobnou tóninu hlasu jako showbyznysem protřelá Kanaďanka. Takže zpěv byl super. Bohužel to bylo všechno. Simona se na pódium zapíchla jako suchá špejle do horkého mazance a projev byl stejně suchý jako dopečený mazanec. Velká škoda, protože kdyby k tomu přidala nějaký pohyb na pódiu, grimasu a celkově emoce, tak by to bylo skvělé vystoupení. Takhle to bylo akorát dobré na poslech, na koukání ne. Od komerční show bych čekal větší drajv.

DJ Vlado: Jak jsem předpokládal, tak hlasově Simoně píseň od mladé kanadské rebelky vyloženě sedla. Dodala tam správnou punkovou přidrzlost i lehkou salámovitost, která k této písni neodmyslitelně patří. Přesto mám však pocit, že na nějaké baladě od Avril by se Simona předvedla mnohem lépe (například taková Nobody´s Home by byla ideální) a ukázala by daleko více různých hlasových barev. Co se týče její pódiové prezentace, tak je pravda, že působila dost prkenně a o pohybu se v podstatě nedá mluvit (na druhou stranu třeba taková Aneta Langerová taky na pódiu vždycky jen stála). I proto si myslím, že by v příštím kole by už Dara měla Simoně konečně nějakou tu pomalou baladu, na které by jednak předvedla víc hlasových poloh a navíc by se nemusela moc hýbat (a Rytmus, který ji evidentně nemá rád, by jí už neměl co vyčítat). A jelikož má Simona dneska narozeniny, tak doufám, že jí Dara udělí dárek v podobě postupu do dalšího kola.

David Weingärtner

Robbie Williams – Feel

Merťas: David zazpíval hodně dobře a krásně. Celé vystoupení se držel. Ale měl jsem s tím pár problémů. Neshledal jsem ve vystoupení přidanou hodnotu. Prostě to odzpíval a nic víc a druhý problém byl v tom, že když to David konečně ke konci rozjel nastal konec. A právě v tom konci byl David úplně nejlepší a radši bych ho slyšel v tom konci vícekrát než v ,,odzpívání“. Rozbalit to umí a já si přeju víc rozbalených vystoupení. A málem bych zapomněl, ať Davida příště dají bez vokálů, protože ty mně vadily moc.

DJ Vlado: I zde se můj předpoklad vyplnil. David zazpíval dobře a ukázal, že zvládne levou zadní i jiný žánr než rock. Vzhledem k provařenosti písně však neměl co nového předvést a jeho výkon působil poněkud matně. Petr Bende podal tuto píseň celkově naléhavěji a procítěněji. Přesto však u mě David zůstává nejzajímavějším článkem týmu Michala Davida a doufám, že postup do dalšího kola ho rozhodně nemine, i když to tentokrát nebyl tak zářivý výkon jako minule.

Dominika Šuľáková

Katy Perry – I Kissed A Girl

Merťas: Na Katy Perry si už nejedna zpěvačka vylámala zuby. Dominika má ale stále zuby všechny. Hlasově to dala bez problémů a s prvním refrénem to bylo lepší a lepší. Sice nebyla tak mrštná, protože jak se sama přiznala byla limitována podpatky, ale pro mě je celkový dojem přijatelný a sedící k této show. Skvěle zpívala, přidala oproti předchůdcům projev a na světě bylo zatím nejlepší vystoupení večera. Jediné co bych změnil je oblečení. Respektive od pasu dolů. Nejsem žádný stylový odborník, ale jako mladík, který se rád ohlédne za pěknou ženou si myslím, že třeba sukně by byla mnohem více sexy než obyčejné džíny.

DJ Vlado: Tady musím pochválit vizážisty za účes, který Dominice vytvořili, protože konečně nevypadala jako Marge Simpsonová nebo skřítek Racochejl (což byla taková novodobá kopie Rákosníčka, včetně toho, že ho mluvila Jiřina Bohdalová), i když jsem nepochopil, proč měla jednu polovinu hlavy vyholenou. Se zpěvem to ale bylo trochu horší než v minulém kole. Měla tam víc intonačních nepřesností a celkově mi to přišlo poněkud zabržděné. Ovšem je otázka, jestli se s touto odrhovačkou dá provést něco lepšího. Postup do dalšího kola si ovšem Dominika zaslouží, o tom žádná.

Miloš Novotný a Dara Rolins

Shola Ama – You Might Need Somebody

Merťas: Výborný duet. Mně se to moc líbilo a nevím, co jiného bych k tomu měl napsat. Snad jen, že si to pustím ještě vícekrát.

DJ Vlado: Druhý nejlepší duet večera. Přestože tato píseň však byla naturelově blíž Daře, tak se mi v ní mnohem víc líbil Miloš, který zde dokázal velmi dobře prodat svůj chraplák. Oproti tomu Dara dost tlačila na pilu a místy jí to ujíždělo. Jako celek to ale bylo příjemné vystoupení.

Kateřina Petráňová

Jessie J – Domino

Merťas: Katka mě od soubojů neustále překvapuje a i dnes se má ouška radostně vrtěla. Přirovnal bych vystoupení k Simoně. Hlasově možná o třídu lepší, ale ten projev. Katka šlapala zelí a po pódiu se ploužila jak střelená laň. Takže zpěv za deset bodů, projev nula. A bez mučení se přiznám, že jsem výpadek textu nezaznamenal. Vystoupení mě bavilo, hlavně poslechově. Hlas má krásný a je přesně podle mého gusta.

DJ Vlado: Další slušný výkon, který byl hendikepován pro mě nepříliš šťastným výběrem písně, která pro mě není nijak zvlášť výrazná. Když už bych vybíral z repertoáru Jessie J, tak bych vybral debutový singl Price Tag (i když to bych se zase neubránil srovnání s mou „srdeční záležitostí“ Monikou Bagárovou, která unplugged verzi téže písně vloni úžasně vystřihla v rádiu Hemendex a často ji zpívá i na svých koncertech). Jinak Katka tam měla lepší i horší místa, dobře prodala svoji barvu hlasu, ale jinak byl její výkon pro mě spíše zapomenutelný. Ovšem tvrzení Rytmuse, že Katka patří do nejlepší trojky zpěvaček v Hlasu, mi přišlo maximálně přehnané.

Zuzana Mikulcová

Natasha Bedingfield – These Words

Merťas: Zuzka zpívala též provařenou písničku z rádií. Ale oproti rádiu mě Zuzana neskutečně bavila. Zpívání si viditelně užívala, hlasově zářila, konečně pořádný projev. Zuzana předčila Dominiku a u mě se vyhoupla na zatím nejlepší výkon večera. Famózní vystoupení. Kdyby takhle zpívali všichni.

DJ Vlado: Výborně. Zuzka se pomalu, ale jistě stává černým koněm celé soutěže. Tohle bylo jednoznačně nejlepší podání této supertěžké písně, jaké jsem v našich soutěžích slyšel, rozhodně lepší podání než od Zdenky Predné, o Katce Svrčekové nemluvě. Zuzka se s krkolomným frázováním této písně vypořádala bravurně a navíc přidala do této písně i velký osobní vklad. Jednoznačně nejlepší výkon večera.

Kateřina Petráňová a Petr Kolář

Pojišťovna štěstí – Den, kdy se vrátí láska

Merťas: Minule se má ouška vrtěla, teď radši uletěla hodně daleko. Absolutně nesourodý duet a ten, kdo spojil tyhle dva by měl dostat facáka. Kolář byl upištěný a Katka si spletla koupelnu s pódiem. Falešné, nevkusné, kýčovité, neposlouchatelné. Děs běs.

DJ Vlado: Tohle byl naopak nejslabší duet ze všech čtyř a nebýt karambolu Kataríny Demské, tak to byl i nejslabší výkon večera. Katka hlasově dost nestíhala a Petr Kolář předvedl svůj standard neurazí-nenadchne (který ovšem platí pouze pro jeho popovou tvorbu, třeba v Arakainu zpívával výborně). Kdyby toto vystoupení včera neproběhlo, tak by se podle mě nic nestalo.

Miloš Novotný

Linkin Park – Numb

Merťas: Já myslím, že si Miloš s Linkinama ukousnul příliš velké sousto. Přesněji řečeno, pro mě spojení Miloše a Linkinů je jako kamarádění se Slávisty a Sparťana na tribuně při derby, nemožné. Není to jeho styl hudby. Já bych ho radši slyšel v jiných skladbách. Ovšem nemůžu mu upřít dobré vystoupení. Hlasově to utáhnul bez větších problémů a diváky ve studiu to muselo určitě bavit. U obrazovky dobrý, ale nemůžu říct, že bych si to vystoupení za týden pamatoval.

DJ Vlado: Premiéra Linkinů v pěveckých soutěžích u nás dopadla nad očekávání velmi dobře. Miloš zaperlil zvláště v refrénech, kde jeho chraplák vyzněl výborně. Horší to však byl s pódiovým projevem, který mě rušil ještě mnohem víc než u Simony. Miloš je zkrátka až moc velký slušňák a tak i při této písni působil, což mi ale k této rockové vypalovačce nesedělo. Jinak ale Milošův výkon patřil k tomu nejlepšímu, co včera večer zaznělo.

Brunno Oravec

Chicago – Hard To Say I´m Sorry

Merťas: Já si nemůžu pomoci. Mně se Brunno nelíbí. Od začátku mi nesedí. Je určitě velkým muzikantem, který má mnoho zkušeností, ale nedovedu si ho představit jako svěží vítr do našich showbyznysů. Nedokážu to popsat, ale znáte to, když vám někdo nesedí… Brunno své vystoupení prodal se vším všudy a kýč sežrali všichni s navijákem.

DJ Vlado: Tady bych mohl opsat své hodnocení z minulého týdne. Po technické stránce bylo Brunnovi máloco vytknout, ale pro mě to opět bylo kýčovité a přeslazené jako h**no z nutrie. Jediný rozdíl bych viděl v tom, že tentokrát Brunno hrál na klavír. Vlasta Horváth zazpíval tutéž píseň podstatně lépe. Z týmu Michala Davida je právě Brunno tím, koho bych v dalším kole postrádal nejméně.

Zuzana Mikulcová a Tomi Popovič

Kool & The Gang – Celebration

Merťas: Sorry Tomi, ale vystoupení mě bavilo víc bez tebe. Slovenský Slavík mě moc neoslovil. To na Zuzku byl opět skvělý pohled a ušiska se mi po minulém duetu zase vrátila. Vystoupení dobré, ale ne nejlepší duet večera.

DJ Vlado: Zuzka podruhé rulez. V této diskotékové klasice opět zazářila a degradovala Tomiho Popoviče na pouhého přicmrndávače. Navíc se vytáhla i kapela, která této písni dodala modernější šmrnc. Jednoznačně nejlepší duet večera.

Petr Kutheil

Metallica – Nothing Else Matters

Merťas: Petra připoutali na stoličku a snad mu zakázali všechno máchání a přehrávání. David mu vybral megahit a já jsem se obával průšvihu. Jelikož jsem asi před měsícem viděl cover od Miley Cyrus tak jsem se bál, že by Petr mohl být ještě horší. Ovšem Petr překvapil. Průšvih to nebyl. Ukočíroval své emoce a dávkoval je vkusně a vhodně k písničce. Hlasově se párkrát pustil do vod falešna a vyloženě dobrý dojem kazil vokál. Jak teda ohodnotit vystoupení? Chvíli dobrý a chvíli špatný. Kde se nic nečeká se nedá ani nic zkazit. I když Petr dělá muziku už nějaký čas, u mě je stále těžce za očekáváním. Mám z něj dojem, že v soutěži zpívá jen tak a myslí si, že mu to bude procházet, že je přece pan Zpěvák, který si z kritiky nic nedělá a nic ho přece neohrozí.

DJ Vlado: Ve svém odhadu jsem psal, že pokud Petr pojme tento klenot rockové pokladnice citlivě a nebude to přehánět s afektem, tak u mě hodně stoupne. A musím říct, že se mu to opravdu povedlo. Peter Cmorík sice zůstal nepřekonán, ale Davida Spilku, Jiřího Zonygu i Lukáše Adamce pokořil Petr jednoznačně a bylo to druhé nejlepší Nothing Else Matters, které v našich soutěžích zaznělo. Vizuálně mě trochu rušilo jen roztahování rukou, při němž Petr působil, jako kdyby se chtěl vznést do oblak jako Létající Čestmír. Jinak to ale byl pro mě nejlepší výkon v týmu Michala Davida a jeden ze tří nejlepších výkonů večera.

Katarína Demská

Katarína Knechtová – Muoj bože

Merťas: Vlado to v minulém článku tušil. Propadák hadr. Nejhorší vystoupení večera. Dole katastrofálně falešné a roztřesené. Nahoře slabé a nedůrazné. Dara se songem moc přestřelila a už tak slabou zpěvačku zadupala u diváků úplně do země. Tragédie.

DJ Vlado: Už podle výběru písně jsem očekával průšvih a ten se taky dostavil. V hloubkách byla Katka absolutně mimo, výšky se povedly o trochu lépe, ale taky to nebyla žádná sláva. Ačkoliv Lucia Láncošová s touto písní taky zrovna nezářila, tak pořád byla minimálně o třídu lepšíé než Katka. V Dařině týmu je myslím o vypadlici rozhodnuto a doufám, že třetí šanci už od Dary Katka nedostane, protože zatímco vypadnutí Davida Biska jsem uvítal, tak vypadnutí kohokoliv ze čtyř ostatních členů Dařina týmu na úkor Katky bych považoval za vyloženě nespravedlivé.

Ivanna Bagová

Petra Janů – Už nejsem volná

Merťas: Ivanna může u diváků hlasujících či nehlasujících dojet paradoxně na svou genialitu. Bude furt dokazovat velkými písničkami, že je dobrá a to se může časem omrzet. Už mi vadí, že Nova ji neustále cpe nakonec a stále ji tlačí do pozice favoritky, i když to nepotřebuje. Ona s každým kolem dokazuje, že má v hrdle velké zlato, které se krásně třpytí. Minule odzpívala fantasticky a Petru Janů dala znovu excelentně, i když se možná miniaturní chybky najdou, tak to bylo uším lahodící. Výborná práce kouče, David ji umí vybrat písničku na tělo. Dvakrát vyloženě střelil do černého. Ivanna je fantastická. Její vystoupení muselo nadchnout každého bez rozdílu věku. A když nenadchlo tak si minimálně u televize diváci museli říct, hmm to je sakra dobrý. A když ne, tak už vážně nevím, co by náročné publikum chtělo více. Profesionální výkon na vysoké úrovni odzpívaný s roztomilým přízvukem byl vrcholem celého večera a Ivanna je čím dál tím větší kandidátkou na celkové vítězství. Co se týče Rytmuse. Nechápu, proč do Ivanny takhle zaryl. Je hezké, že říká svůj subjektivní názor, ale bylo to nevhodné. Nejlepší zpěvačce v soutěži říct, že její vystoupení bylo jaksi komunistické bylo příliš. O takovýchto vystoupeních show typu Hlas jsou. Rytmus si neviděl do úst. Ať se zaměří na své ovečky. Dále moc nechápu, proč je označována za starou tetu či staře vypadající atd… By mě zajímalo, co mají pánové doma, když vážně objektivně pěknou dívku dokážou nazvat staře vypadající. Je to asi subjektivní, ale myslím, že se k to ní nehodí. Je to pěkná baba. Z dam možná mluví závist. Ale jak říkám, je to subjektivní.

DJ Vlado: Ivanna předvedla opět technicky brilantní výkon, kterému nebylo téměř co vytknout. Češtinu zvládla rozhodně lépe než Anička Veselovská minulý týden (jen chvílemi pletla text a místo “síla lásky je v nás” zpívala “síla lásky je z nás”). Já mám ovšem s Ivannou ten problém, že její zpěv na mě působí dost staromódně, což uznávám, že je věc vkusu a nechci tím nijak snižovat Ivanniny kvality. Ovšem Rytmus to s označením “komunistická zpěvačka” pořádně přehnal, to je skoro urážka (i když pořád menší než jeho překřtění Simony Feckové na “Fuckovou”). Kdybych o něm řekl, že je “fašistický raper” (kvůli jeho krátkému sestřihu), tak by se mu to asi taky moc nelíbilo. Rytmus tím ovšem zřejmě Ivanně prokázal medvědí službu, protože díky tomu asi nasbírá víc esemesek a postoupí opět přímo.

Pořadí výkonů týmu Michala Davida podle Merťase:

1.Ivanna 2.Kateřina 3.David 4. Petr 5.Brunno

Pořadí výkonů týmu Dary Rolins podle Merťase:

1.Zuzka, 2.Dominika, 3.Miloš, 4.Simona, 5. Katarína

Pořadí duetů podle Merťase:

1.Miloš a Dara, 2.Zuzka a Tomi, 3.Brunno a David, 4.Katka a Petr

Pořadí výkonů týmu Michala Davida podle DJ Vlada:

1.Petr Kutheil, 2.Ivanna Bagová, 3.David Weingärtner, 4.Kateřina Petráňová, 5.Brunno Oravec

Pořadí výkonů týmu Dary Rolins podle DJ Vlada:

1.Zuzana Mikulcová, 2.Miloš Novotný, 3.Simona Hégerová, 4.Dominika Šuláková, velký odstup, 5.Katarína Demská

Pořadí duetů podle DJ Vlada:

1.Zuzana Mikulcová a Tomi Popovič, 2.Miloš Novotný a Dara Rolins, 3.Brunno Oravec a Michal David, 4.Kateřina Petráňová a Petr Kolář

Merťasovo shrnutí 4.finále:

Po minulém týdnu jsem čekal další katastrofu. Ale jak už jsem psal u Petra, kde se nic nečeká se také nic nezkazí. Pro mě jednoznačně zatím v soutěži hrají prim ženy. Jako u US X Factoru tak i u našeho Hlasu doufám a přeju si, aby to vyhrála ženská. Od Anety Langerové žádná žena nevyhrála a když to nedopadne letos, tak už vážně netuším jak zářivěji by musely ženy zazpívat. Krásně zpívala sólo Katka Petráňová a výborně odzpívaly Zuzka s Ivannou. Ženskou hegemonii narušuje jen David s Milošem. Ve vyřazování by měla uvíznout Katarína s Brunnem. Obávám se, aby hlasování nepoznamenal Katku kvůli duetu s Kolářem.

DJ Vladovo shrnutí 4. finále:

Byl to takový vesměs vyrovnaný večer, na kterém se do určité míry podepsalo i oborvské vedro (a jelikož jsem byl na přímáků, kde nefungovala klimatizace, tak vím o čem mluvím). Výrazněji zazářila akorát Zuzana Mikulcová a na záda jí dýchali Miloš Novotný, Pert Kutheil a Ivanna Bagová. Naopak absolutně pohořela Katarína Demská, která je tak v Dařině týmu jednoznačnmou adeptkou na vypadnutí a druhý “rozstřelant” už bude spíše otázka doplnění (já se obávám, že tam bude má oblíbekyně Simona Hégerová, ale pokud má pro rozstřel připravenou nějakou baladu, tak může konečně ukázat to, co od ní očekávám). U Michala Davida je situace mnohem zapeklitější, jistý postup má akorát Ivanna Bagová. Já bych do dalšího kola určitě poslal Davida Weingärtnera a Petra Kutheila, který u mě svým podáním Metalliky hodně stoupnul. V rozstřelu bych se pak rozhodoval mezi Katkou Petráňovou a Brunnem Oravcem, přičemž bych poslal ven Brunna. Já ovšem nejsem Michal David, takže to může dopadnout celé úplně jinak, protože tento kouč je ve svém rozhodování vůbec nejvíc nevyzpytatelný. Kteří dva soutěžící tedy nakonec opravdu vypadnou, to se dozvíme už dnes večer.

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Diskuze k článku

Počet komentářů: 203
1
robin1
Reagovat

DJ Vlado – Simona má meniny 30. októbra :-)

2
robin1
Reagovat

Sorry, zle som čítal. To z toho tepla :-)

3
RAINMAN
Reagovat

Merťas žije!

4
XMAN
Reagovat

Já bych dneska vyřadil Kateřinu Petráňovou a Simonu Hégerovou. Katku proto že si myslím že je rozhodně horší zpěvačka než Brunno zpěvák a taky že byla včera ještě slabší než Brunno a Simonu bych vyřadil proto že je mi vážně ale šíleně nesympatická a navíc je to dost slabá zpěvačka. Katarína byla možná pěvecky ještě horší než Simona, ale ne zase tak o moc, jen o špetku. Pro mě má Simona asi nejnepříjemnější barvu hlasu v celé soutěži. Takže já bych vyřadil dneska Simonu, Katarínu až příště. Ale je to jasné že vypadne Katarína.

5
XMAN
Reagovat

DJ Vlado: Díky za pochvalu Petra Kutheila :-)

6
Karolína
Reagovat

Včera byl bezkonkurenčně nejlepší Kutheil. Původně jsem ho moc nemusela a myslela jsem si že se ve finále moc dlouho neohřeje, ale řekla bych že svým včerejším výkonem pořádně zamíchal kartami v soutěži a že jen tak nevypadne. Naopak Brunno u kterého to vypadalo že půjde v soutěži daleko, nejspíš skončí dneska. Bude to Brunno, kdo vypadne ze soutěže brzy, ne Kutheil.

7
dolores
Reagovat

Mertasi, fajn, ze uz si OK :)
tu vetu:“Z dam možná mluví závist.“ si myslel ako zart? :)))

8
dolores
Reagovat

najvacsou zahadou je pre mna KTO z MD timu postupi okrem Bagovej vdaka divakom. az potom mozeme riesit dalsiu hadanku, kto pojde do rozstrelu

u Dary su priami postupujuci jasni: Zuzka a Milos, aj ked ohrozit Milosa by mohla aj Dominika este zo zotrvacnosti z minulych kol, ale je to mala pravdepodobnost
je jedno, kto pojde s Katkou do rozstrelu, vypadne definitivne ona

9
XMAN
Reagovat

Jestli MD dneska fakt vyhodí Brunna, tak jsem zvědavý jak to zdůvodní. Ostatní porotci budou asi na jeho rozhodnutí čučet, protože oni by ho jen tak nevyhodili. Já být na místě MD tak bych dneska Brunna nevyhodil, zvlášť potom jak včera MD totálně zprasil ten společnej duet, ve kterým se ukázalo že Brunno i přes svoje nedostatky je tisíckrát lepší zpěvák než celej MD. To bych se asi musel hanbou propadnout být MD. Ale MD asi žádné svědomí nemá ani zábrany před ničím. Každé vyřazování v jeho týmu je jako napínavej horor, ve kterým nikdo dopředu neví koho ten zákeřnej magor tentokrát sejme. V ohrožení jsou všichni kromě zlatovlásky.

10
XMAN
Reagovat

8: Přesto že byl včera nemastný a neslaný, přesto tipuju na přímý postup přes diváky u MD spolu s Bagovou Davida W. Bohužel. Nic proti Davidovi nemám, dokonce by mi nevadil ani jako vítěz celé show, ale mám prostě ještě o něco radši Petra Kutheila a ten byl prostě včera lepší než David a tak by byl jeho postup přes diváky i spravedlivější. Tomu že postoupí přes diváky Petr bohužel nevěřím, když pominu ty antipatie lidí k němu, tak mám pocit že je to podobný tip jako Juraj, kterému většinou fandí lidi kteří až tolik hlasy neposílají. Katka podle mě tolik fanoušků aby šla přes diváky snad ani mít nemůže, to bych absolutně nepobral, kdyby se to stalo a Brunno už je asi odepsanej. Takže tipuju s Ivannou na postup Davida a jestli to tak bude tak ne proto co předvedl včera ale bude to jednoznačně díky fanouškům a popularitě které si získal ještě během účinkování v reality show Robin Hood.

11
Fialka09
Reagovat

10 – No ono je to přece logický, že lidi vesměs hlasujou pro toho, koho mají nejradši – a že to není až tak závislé na jejich vystoupení v tom či onom kole (i když vlastně je, protože ten, koho máme rádi, se nám většinou zdá stejně nejlepší, ať už se mu to kolo objektivně podaří nebo ne). Já třeba nemám vůbec nic proti Petrovi – včera zpíval skvěle (bohužel mu to brutálně kazil ten vokalista), ale David je moje srdeční záležitost, takže se mi prostě včera zdál lepší a hlas posílám jemu (mimochodem, nemyslím, že by těžil jenom z Robina Hooda, znám spoustu lidí, kteří mu fandí a na Robina vůbec nekoukali, znají ho buď až z Hlasu, nebo znají tvorbu jeho kapely). A myslím, že takhle bude přemýšlet většina lidí – kdo fandí např.Ivanně, vsadím se, že by jí poslal hlas, i kdyby zazpívala tragicky.

13
yeey
Reagovat

http://www.cshlas.cz/hlas-ceskoslovenska-vysledky-vaseho-hlasovani-4-finalovy-vecer/ …. tak vida ho Miloša….:-) Ivanna klasicky rulezzuje….:-)

14
yeey
Reagovat

11 a ze te napadne zrovna Ivanna…:D:D:D jinak souhlas, nicmene mam dojem, ze v Hlase preci jen vic zalezi na aktualnim vykonu nez v Superstar, kde i pres zoufaly vykony nekteri chlapci strasili treba az do TOP 6 (Denis Lacho, Martin Kurc…)

15
Peter
Reagovat

12 – „Finalistka nejspíš vůbec netuší, jak moc si tímto komentářem uškodila. Rusovlasá ranařka ozdobená piercingy totiž doposud oplývala základnou lesbických fanynek, které jí už jen těžko pošlou svůj hlas.“

Tak toto ma teda naozaj pobavilo :D Už si naživo predstavujem tie nekonečné zástupy lesbických faniniek ktoré o dušu posielajú hlasy Dominike a teraz sú neskutočne pobúrené a kvôli ich chýbajúcim hlasom dnes vypadne :D

16
Prochor
Reagovat

Nedíváte se náhodu na TV Nova? Běží tam právě rozhovor s Ivannou.

17
XMAN
Reagovat

Teď ukazujou v Televizních Novinách Ivannu, to je ale dojemný…..to už je fakt moc. Je mi trapně za tu Novu….

18
Motýlek
Reagovat

Dolores – ahoj.., tak už opět závidíme…, tentokrát Ivanně.. :-) To jsou šoky… Kdybych tak vypadala, tak nemůžu ani vylézt z domu… /To je legrace Marťasi…, však vím, že je to práce vizážistů…/
Scalexi, četla jsem tvé hodnocení, pustila jsem si znovu Brunna, ale názor jsem nezměnila…, mně se to neposlouchalo dobře – vydržela jsem to znovu do konce jen kvůli tobě… Z některých soutěžících mě doslova fyzicky bolí uši, a i když to zní komicky, včera jsme posílali Rainmana na ORL a dneska jsem tam ráno chtěla jít sama…

19
RAINMAN
Reagovat

Ivanna nezná svého otce. Nešťastně se zamilovala (jak jsem už psal) do gaye.

20
Ludvík
Reagovat

http://www.mediaguru.cz/2012/04/hlavni-nedelni-porady-neprekonaly-1-milion/ Sledovanost Hlasu místo toho aby rostla tak ještě více klesá… to je dobře aspoň už nebude příští rok :D

21
XMAN
Reagovat

13: Tak opravdu postoupí s Ivannou David. Je vidět že odhad mám fakt dobrý, ale rád bych se už konečně taky jednou zmýlil.
19: No jo to je šílená tragédie…..sorry ale tohle je trapnost nejhlubších rozměrů. Ta kdyby chtěla tak může mít kluků na každým prstě 20 tak ať si nestěžuje…jsou lidi, kteří jsou na tom daleko, daleko hůř.
Ale za tenhle hodně nepovedený pokus ždímání citů z diváků bych nedával vinu až tak jí jako spíš trapné Nově. Na ty jejich zprávy se ani nedá dívat, jen vidím ty moderátory a už je mi za ně trapně, jen vidím ty jejich kecy a jejich senzace, tak za ně trapností rudnu. Ale nevím proč se k tomu propůjčila…možná to má ve smlouvě.

22
Prochor
Reagovat

Nemůžou už tu Ivannu nechat být. Je to děvče z nějaké vesničky která se provinila jen tím, že má slušné nadání. Samozřejmně, že celý ten hunbuk kolem ní nebo protěžování jí jen ubližuje. DL Vlado správně napsal, že to nemá zapotřebí. Jako mladý holce jí chybí kluk – to je divný co? Snad jí dneska někdo neupálí jako čarodějnici.:-((

23
radek
Reagovat

21
Ty veris te anketce na cca 1000 a mozna kdovi jak vykonstruovanych lidech na MFA webiku?

Ja se musim smat tomu, ze by mohla mit na kazdym prstu 20 kluku. Mozna od veku 50 a vys, ale ja nani porad vidim dokonalou a dokonanou vizaz 40 lete pracovnice z E55. Jeste, ze je to tak subjektivni.

Pokud ma neco ve smlouve, tak ji prece nemusela podepsat anebo ze by sla za cestou ke „slave“ v max. Davidovych muzikalech (protoze jinde je bez sance, v soutezich byli daleko lepsi zpevaci a dnes po nich ani pes nestekne) pres mrtvoly? To pak ale dokazuje to, co je na ni a jeji mati videt, ze by se k tomu postu „zpevacky“ klidne i prosu..ly.

24
Anta
Reagovat

23 hulvát a sprosťák

25
XMAN
Reagovat

23: Taky si říkám no že tohle by asi ve smlouvě nebylo. tak tím hůř pro ni, tím víc u mě klesla. Takovéhle litování, to je fakt akorát sama proti sobě a výsledek to bude mít přesně opačný než by chtěla. Tu poslední větu jsi napsal trefně a je docela možné že už se tak i stalo…..

26
RAINMAN
Reagovat

18 – Scalex reagoval „vadným televizorem“ poté, co jsem zkritizoval výkon Oravce. Teď se ukazuje, že cca 80 % diváků také vadil. Scalex patří do těch 20 %, a nestydí se za to.

P.S. Co se duetu týče, napsal jsem, že byl lepší než jeho kolega Michal David.

27
Motýlek
Reagovat

Rainman – já už nevím, co jsi psal o Brunnovi, každý něco píšeme, a třeba i změníme názor… Proto jsem si Brunna poslechla znovu z pc, protože z tv to zní jinak..
Ale stydět se nemá proč, to nevím jak myslíš…

28
XMAN
Reagovat

Jestli mi někdo v Grandfinále fakt bude vadit tak to bude ´´dívčí idol´´ Mrózek a Ivanna, která je z chudé Ukrajiny a tak by pro slávu udělala cokoliv. Nezbývá mi teda než doufat v přítomnost Aničky a Zuzky a v to že to jedna z nich vyhraje, jinak to s tou soutěží fakt můžu zabalit. Pořád doufám v zázrak že se tam místo Ivanny dostane od MD někdo z kluků, přijde mi to takové divné, že budou v GF tři holky a jen jeden kluk. Dvě holky a dva kluci by byli přirozenější. Ale asi k tomu zázraku nedojde.

29
misha
Reagovat

ráda se sem vracím :-))) Ale – ujetinymale tu vede djvladkošpek. Ovšem špekfemale se tu rosí bez vedení :-( !!! Pf!

30
Rena
Reagovat

Moje pořadí výkonů týmu Dary
1.Ivanna 2.Kateřina 3.David 4. Petr 5.Brunno

PořadÍ u MD
1.Zuzka, 2.Dominika, 3.Miloš, 4.Simona, 5. Katarína

shoduji se s Martasem
ven dnes půjdou Brunno a Katarina

31
Prochor
Reagovat

30 – Reno Ivanna není u Dary . Každopádně Bruna na vypadnutí tipuju taky a důvody jsem už uvedl. Současně mi to bude líto protože Bruno je podle mně jeden z nejlepších sluchařů. Druhého vypadlíka si tipovat netroufnu.

32
XMAN
Reagovat

Já to mám takhle
Dara:
1 Zuzana
2 Miloš
3 Dominika
4 Katarína
5 Simona
MD:
1 Petr
2 David
3 Brunno
4 Ivanna
5 Kateřina
Za mě by šly ven Kateřina a Simona, ale opravdu to asi budou Brunno a Katarína, to se nedá nic dělat.
Ale stejně ten Brunnův rychlý pád moc nechápu. Před prvním finálem byl ještě adeptem na Grandfinále, pak se zase začla preferovat Ivanna, MD poslal Brunna do rozstřelu a tím to začlo…podle mě dojíždí Brunno na špatný výběr písní a nemůže za to on sám, prostě se ho z nějakého důvodu rozhodla odstřelit produkce svorně ruku v ruce s Michalem Davidem.

33
Rena
Reagovat

30 – 31 – omylem jsem přehodila týmy…

34
dolores
Reagovat

13- a jeje, Zuzka v tejto ankete ako vysoko postupila, az na 2.miesto! minule bola tusim posledna a potom v reale postupila cez divakov. no skutocne prinosna anketa :)))))))))

35
Motýlek
Reagovat

Tomáši, já tam u Brunna cítím nějakou rezignaci z jeho strany… Včera byl bez života… Určitě se na tom podepsalo i to vedro a všechno dohromady, ale působil na mě hodně sklíčeně…

36
Anta
Reagovat

Pořadí výkonů z neděle dle mého čistě subjektivního a laického pohledu/slechu:

Dara:
1.Zuzana 2.Miloš 3.Dominika 4.Simona 5.Katarína

MD:
1. Petr 2.Ivanna 3.David 4.-5. Kateřina,Brunno

Nejlepší výkon ze všech byl Zuzčin, jestli mám chuť si něco z neděle pouštět, tak určitě ji, Miloš měl moc hezký chraplák.
Nejhorší výkon Katarína, psala jsem už včera, že se přes souboj neměla už dostat dále.

U MD jsem dala prvního Petra, i když se stále snažím rozluštit, do jaké míry to zprasil ten vokalista a myslím, jak už psal Sali, že kdyby to zpíval sám, vyznělo by to lépe. Je to smůla, že když někdo konečně dostane něco, na čem může ukázat co v něm je, tak to pak s největší pravděpodobností zmrší vokalisti nebo také zvukař, kapelu si až tak netroufnu hodnotit.
Na druhé místo u mě Ivanna, zazpívala dobře, můj problém sympatie a ta píseň.
Na třetím David, protože pro mě to stejně nejlépe zazpíval můj favorit Petr Bende.

No nějak nezvykle jsem se rozepsala a už mi stejně dochází slovesa pro vyjící-kalisty, abych nebyla sprostá.

37
dolores
Reagovat

23,25 – kazdy sutaziaci vstupuje do show s vedomim, ze na nom neostane na internetovych diskusiach nit sucha, ale pisat o zene, ze sa niekym vyspala (ak to tak nie je) je pre nu dost ponizujuce, takze na taketo nechutnosti musite mat pani dokazy. Xman, minule si pisal, ze Ivanna uz dala MDymu. odkial beries taketo konstrukcie? nepozeras nahodou privela Hotel Paradiso,ci ako sa to vola ? :)))))

38
Motýlek
Reagovat

Dolores – a mají tu ty důkazy pak zveřejnit? Tak já nevím, co je horší, jestli „jen“ podezření nebo předložení důkazů… :-D Nevinu samozřejmě dokázat nelze… Ovšem já osobně jsem taky proti pomluvám, to je jasné… Ale zase na druhou stranu na sexu není nic špatného.. :-))) /dělám si srandu/

39
RAINMAN
Reagovat

Merťas napsal: „Po minulém týdnu jsem čekal další katastrofu.“

Já jsem minule zaznamenal hned několik velmi dobrých výkonů. A jeden suprovej v podání Markéty Poulíčkové…

40
Prochor
Reagovat

No – Harich to tal 100% líp:-))) Rozhodně pohybově.

41
RAINMAN
Reagovat

Desmod je falešnej.

42
Prochor
Reagovat

41 – RAINMANE dělal jsem si srandu. Desmond je jednička na slovensku.

43
dolores
Reagovat

dozvedeli sme sa prave, ze Dan bude nabuduce spievat RHCP – Californication

44
Prochor
Reagovat

Super – Bruno postupuje – ještě že jsem se spletl.

45
Prochor
Reagovat

Ivanna samozřejmě.

46
RAINMAN
Reagovat

Samoobsluha: jako jediný se směje svému vtipu samotný řečník

47
K.
Reagovat

43 – tak to by nemuselo být špatné. jinak předem dík za info z přenosu pro netelevizáky ;-)

48
Jana
Reagovat

SUPER-lidi maj hudebni sluch,postoupil Brunno

49
dolores
Reagovat

Brunno ide cez divakov s Ivannou, moj ty Boze :))

tak ako som pisala, absolutne nepredvidatelny tim

50
Jana
Reagovat

Lidi maj hudebni sluch,postoupil Brunno.Hurá

51
Anta
Reagovat

No tak to vypadá, že pošle ven Petra.

52
K.
Reagovat

44 Brunno prošel přímo?

53
Anta
Reagovat

Nirvána jó, to můžu

54
dolores
Reagovat

rozstrel: Kuthail, David W.

Xmane, citim s tebou

55
dolores
Reagovat

Kuthail je dobry s tou Nirvanou. je to tam!

56
Michal V.
Reagovat

ehm ehm…to jsou mi teda veci… ten MD se asi zblaznil

57
RAINMAN
Reagovat

Petr má přiškrcený hlas. Ty kravinky si ale mohl odpustit (2x). Refrény dal pokaždé velmi zajímavě. Velmi dobrý výkon.

58
Ludvík
Reagovat

Dneska v Česku Hlas proti Hotelu.

59
sali
Reagovat

Zapol som práve… Čo to vidím? Petr s Davidom v rozstrele? Ts ts,… úprimne nechápem.

60
Anta
Reagovat

No MDý tleskal, tak snad projde, ale je pravda, že David má zajímavou barvu hlasu, jsem zvědavá, co zazpívá.

61
Prochor
Reagovat

No jo, David to bude mít hodně těžký.

62
Jana
Reagovat

52:Brunno šel přímo s Ivannou

63
dolores
Reagovat

K.-posielanie prispevkov je teraz problematicke, ale budem sa snazit ti nieco pribizit

este jedna prezradena piesen v buducom kole : Barbora – Chlap z kriza od Szidi Tobias, krasna piesen

64
RAINMAN
Reagovat

58 – Já vím. Změna. Ale nejsem blbej, abych koukal na Hotel. Maximálně teď během reklam.

65
mici
Reagovat

Tak tenhle rozstřel by nikdo netipoval,co. A ti dva už vůbec ne. Brunno to pěkně zamíchal.

66
kanárek
Reagovat

Proč já se na to dívám! Aha, kvůli Dawidovi. Tak možná budu mít volné další večery…chjo. Petr tohle dal super.

67
Prochor
Reagovat

65 – Hlavně jsem čekal, že MD nepošle dál Katku.

68
kanárek
Reagovat

67- Vždyť byla taková nijaKÁ…DOPRČIC.

69
RAINMAN
Reagovat

David je falešnej!

70
Michal V.
Reagovat

nevim nevim…imo byl kutheil lepsi

71
dolores
Reagovat

59-sali, MD citi vo svojom time asi pretlak rockerov. :D

ale nikdy by som neverila, ze Brunno moze mat taky silny fanklub. mozno o sebe dava vediet starsia generacia. mladi uz nepozeraju, travia cas vonku, ved sa oteplilo

72
Prochor
Reagovat

David asi končí přátelé.

73
sali
Reagovat

Tipujem postup Petra.

74
RAINMAN
Reagovat

David: emočně moc ploché!

75
Michal V.
Reagovat

aha…takze zbyva uz jen 6 kluku a proto si MD veme 2 do rozstrelu…uz tomu rozumim!

76
dolores
Reagovat

David W. spieva piesen, ktoru ja nepoznam , ale je to slabsie ako u Petra

MD vyradzuje Davida W.

77
Anta
Reagovat

No jsem ráda za Petra, ale Davida je mi líto.

78
Motýlek
Reagovat

Tak jsem hodně zklamaná… V tomto týmu už nemám nikoho…

79
Ludvík
Reagovat

Super, já jsem rád že jde David do prcic :-)

80
Michal V.
Reagovat

me to prijde, ze kdyz chce MD nekoho vyradit tak nejak co nejmin okate tak ho posle do duelu proti Kutheilovi, bo kutheil je profik co proste neda spatnej vykon.

81
xixao
Reagovat

proc musej vypadavat ti zajimavy…

82
pimpa
Reagovat

Jo jo, vyšší dívčí nám dále krystalizuje… :-)

83
Jana
Reagovat

To přece neznamená,že když je Brunno starší,že mu fandí pouze starší lidé.Znám i jeho hodně mladé fanynky
Pšíště Show must go on-Nikoletta a Most přes minulost

84
Michal V.
Reagovat

jesteze aspon City vede nad United a zacina druhej polocas :-)

85
dolores
Reagovat

skoda ho, sympataka

a zaspievaju nam nabuduce : Nikoleta -Queen – Show must go on

Kristina D. – Most pres minulost

86
Juliet
Reagovat

Katka Petráňová mi nevadila ba naopak, ale za Davida bych ji nevyměnila, podle mě v tom rozstřelu měla být ona :-((( ale Petr byl opravdu dobrý, vysoký nasazení, fakt parádní

87
sali
Reagovat

78 – Motýlik môj, máš tam ešte jedného Davida. :-))

88
Anonymní
Reagovat

Miloš vypadá jako Alice Nellis.

89
Scalex
Reagovat

XMAN: tak se ti splnilo tvé přání zmýlit se v odhadu. 8^)

RAINMAN: já nereagoval konkrétně na tvoje hodnocení Oravce, ale prakticky na všechna tvá hodnocení, protože z deseti soutěžících u devíti píšeš, že zpívali pod tónem. 8^)

90
Anta
Reagovat

šok

91
Jana
Reagovat

Tak to je obrovskej šok

92
Ludvík
Reagovat

Diváci se zbláznili…… nebo málo hlasů.

93
Pattrick
Reagovat

:D LOL .. Dara se nějak divně zadívala asi ji chtěla vyhodit :D

94
dolores
Reagovat

dalsi sok – Katka D ide cez divakov !!!!!!

a so Zuzkou :)

95
pimpa
Reagovat

88 Přesně! :D

96
sali
Reagovat

Hó, tak to je väčší šok, ako keď vypadol Bisek.
To znamená, že do súťaže chodí veľmi málo SMS-iek.

97
Motýlek
Reagovat

sali – já vím… :-E
:-D

98
Ludvík
Reagovat

93- tak ta to ma těžké holka.

99
dolores
Reagovat

do rozstrelu : Dominika a Simona

100
Evi
Reagovat

Tak toto nechápu…David má potenciál, jak hlasový, tak schopnost oslovit hodně diváku. Nechápu, proč si ho MD nenechal (a jsem zvědavá na ty konspirační teorie, jak to dělá jen proto, aby Ivanně ubral konkurenci, chudák holka to zase v diskuzích odnese a přitom je ta poslední, co na to má vliv).
Každopádně Davida je škoda. Kéž by bylo možno dnes vyřadit dva z týmu Dary, tam je plev na vyhazování…

101
Ludvík
Reagovat

Domca né… snad postoupí

102
RAINMAN
Reagovat

O Dominice jsem včera napsal, že má slabý hlas. Dnes přiznala, že nemá hlas. :-D

103
Prochor
Reagovat

89 – Bál jsem se, že mladí diváci Bruna vyhodí ale naštěstí se tak nestalo. Takže jsem opravdu rád mýlil.

104
dolores
Reagovat

Dominika – Christina Aguilera ..neviem co, ale celkom jej to ide

105
sali
Reagovat

Takto bude kruté, Miloš si vyradenie Dominiky asi užije.
Teraz sa bude celý týždeň riešiť, čo bude o 2 týždne spievať Katka D.

106
RAINMAN
Reagovat

Dominika byla tak nějak mimo rytmus. Hlas překvapivě dobrý.

107
Pattrick
Reagovat

Tady je to uplně jedno kdo vypadne :D

108
dolores
Reagovat

Simona – Amy Winehouse

celkom sa mi paci aj ona

neviem ktoru by som vyradila

109
sali
Reagovat

S Milošom som to pretočil, že? Pardon.

Uff, Dominika sa rozbehla, takže naša malá Avril pôjde domov.

110
Prochor
Reagovat

Podle mně obě stojí za kulový takže je to jedno která vypadne. Dara je vybrala do rozstřelu dobře.

111
Jana
Reagovat

Já bych poslala dál Jedině Domču,Simona je naprosto nezajímavá a protivná

112
RAINMAN
Reagovat

Simona byla intonačně špatná. To se mi fakt nelíbilo.

113
mici
Reagovat

To jsou teda dneska šoky. Kdo drží Katku, nechápu. Je asi milá, ale zcela pro showbyznis nepoužitelná. Její výkon byl nejhorší ze všech ve finále. Škoda, že nejspíš půjde Simona

114
dolores
Reagovat

Mertasi, ak by som niekomu mala zavidiet vyzor, tak asi Katke D, je peknucka, ale uz dalej nemala ist. zabodovali zmnozene SMSky pribuznych a priatelov a fanklubov. jak u Brunna, tak u Katky D.

Dara vyradzuje Simonu

115
Michal V.
Reagovat

v rozstrelech vyhrali ti, ktere bych vybral i ja… otazka je jestli bych do rozstrelu poslal stejne lidi, ale co uz.

116
Evi
Reagovat

Já Katce tu diváckou imunitu aji přeju. Už proto, že tím výběrem písní ji Dara mlátí jak žito a hlavně to Darince trochu skříží plány, nepochybuji, že byla už odvčera rozhodnutá ji vyhodit, teďka holt bude muset trochu improvizovat.

117
Jana
Reagovat

Já jsem taky celkem spokojená,jen bych za Davida vyměnila Kateřinu Petráňovou.Ale což,půjde příště :) snad

118
Scalex
Reagovat

116 – já bych řekl, že ta Knechtovina včera byla pro ni z hlediska hlasu výborná volba. Nechápu, jakto že to neproměnila a zazpívala to tak příšerně.

119
Anta
Reagovat

Takže téměř každý tipoval vyřazení Brunna a Katky D. a oni nakonec oba dva postoupili přes diváky. No skoro to navozuje konspiraci produkce.

120
dolores
Reagovat

nuz, aspon vidime aky je vkus televizneho divaka vrtkavy. dnesni vypadavajuci mali ist este min. o kolo dalej, ale skor ci neskor by aj tak vypadli, takze az taka strata to zasa nie je.

121
Jana
Reagovat

Zazpívala to příšerně,ale na jevišti působí velmi příjemně a i hlas má hezký-jen jí trochu neposlouchá.Ale to přece technika zmákne.Přiznám se,že i když jsem její výkon ohodnotila včera jako nejhorší,tak mi byla daleko sympatičtější na jevišti než třeba Ivannka.

122
Anta
Reagovat

115 přesně, taky bych tak volila

123
jana2
Reagovat

já to čekala. tim pro mě tato soutěž konci. potřeboval odstranit konkurenci ivane. loučím se s vama

124
Belisana
Reagovat

meli poslat do rozstrelu eMDýho, ten byl z chlapu v jeho tymu jedoznacne nejhorsi

125
Jakka
Reagovat

Zajimavý je, že tipy na vypadnutí tady, postoupili hned přes diváky. David nebyl určitě poslední škoda, že rozhoduje porota o tom spíš.

126
Belisana
Reagovat

jinak myslim, ze mladi lidi prave moc Hlas (SS) nesledujou, leda fakt pubertalniho veku, ale kolem tech 20 – 30 velmi malo. Vubec je to nezajima

127
RAINMAN
Reagovat

126 – Mně je 31.

128
Belisana
Reagovat

125 ani to si nemyslim. Ja myslim, ze chytrej scenarista a produkce ci kdo ma na starosti, aby to bylo divoky a tyhle situace pritahly lidi. Sledovanost je klic. Nic jinyho tu debilni Novu (ale neni v tom sama) nezajima.

129
Belisana
Reagovat

127 to uz ses paprika nad 30. Ovsem ty jsi milovnik RS, at zvenku ci zevnitr, extra kolonka. takovi samozrejme taky jsou

130
Jakka
Reagovat

chybí tam takový lidi jako byli v superstar viz Šeps, Ševčík a Harich.

131
Ahojda
Reagovat

No, hezké překvápka…s klesající sledovaností, která míchá pořadím to bude ještě zajímavé…historie se bude opakovat, Nova nasadila srdceryvný příběh cizinky z Ukrajiny, která pak vyhraje Československý hlas a vytvoří umělecké duo s Atajem, vítězem Československého talentu…aspoň, že ten styl podsunití divákům je ryze český…

132
RAINMAN
Reagovat

130 – Žádná výrazná osobnost tam letos není. Minimum charisma. No ještě že se aspoň ten Rytmus včera konečně probudil a něco tam předvádí, protože je to docela nuda.

134
zoro
Reagovat

Jde to do kopru. MD si v týmu ponechal už leda lidi, kteří sice umí zpívat, ale jinam než do jeho muzikálů to nedotáhnou – žádné charisma, špatný projev.
Jediní, u kterých si umím představit, že vystupují samostatně s vlastní skupinou, vlastní muzikou a lidi na ně chodí, jsou David, Zuzka a Anička. David už je venku. Ostatní jsou dobří leda jako velmi kvalitní karaoke nebo do zábavných TV pořadů. Ale to se dalo u MD čekat. A Vojtek mu bohužel sekunduje, když vyrazil Jackieho.

135
zoro
Reagovat

Výsledky diváckého hlasování pro mě nepochopitelné. Ale vypadá to, že Slováci mají silnou hlasovací morálku, takže spíš než kvalita zpěváka rozhoduje pro postup asi jeho národnost.
A navrhovala bych, aby si kouči někdy pustili vystoupení nikoli bez obrazu jako v úvodech, ale bez zvuku. Pak by těžko mohla postupovat Petráňová, Bruno nebo Kutheil. (Mimochodem když vidím Kutheila, vždycky se mi vybaví ten šváb z Mužů v černém, co si na sebe natáhl kůži zabitého farmáře.)

136
Ája
Reagovat

tak teď jsem přišla domů a nestačím zírat, kdo vypadl :-O eMDý je fakt porotce jak stehno, u Davida jsem opravdu tak rychlý konec ani zdaleka nečekala…

137
DJ Vlado
Reagovat

Dnešní vyřazování je pro mě jedna z největších katastrof, jakou jsem v dějinách všech soutěží. Že přijdu o oba dva největší oblíbence v obou týmech naráz, to jsem si fakt nepomyslel ani v tom nejhorším snu. Vyřazení Davida ŠOK!!! ale je možné, že se ho eMDý cíleně zbavil (už ten výběr Robbieho byl podezřelej). Simonka nebyla takový šok, za to maximální zklamání. Ale v tom rozstřelu už na mě působila dost odevzdaně, jako kdyby jí bylo jasný, že jde domů. Kdo ale proboha hlasoval pro Katarínu??? Tak příšernej výkon, ale postup přímo??? Vypadá to, že máme co do činění s novým panem Ištvancem alias Demským. U Dary teď přeju Grandfinále Zuzce, je tam jasně nejlepší. U eMDýho je mi to jedno, Petr mě včera potěšil v Metallice, ale jeho dnešní Nirvana to byla opět ta jeho klasická afektovaná One Man Show. Ale doufám, že aspoň moje Top 1 favoritky dvou zbývajících týmů, tedy Anička a Markéta, mi tam vydrží ještě dlouho. Aničku chci v Grandfinále určitě, Markétu bych tam taky viděl rád, ale pochopím, když bude druhá. A na závěr nutno říct: SBOHEM KRÁLI DAVIDE, SBOHEM PRINCEZNO SIMONKO!!!

138
Ája
Reagovat

126 – náhodou, já jsem kategorie mezi 20 a 30 :-D

139
Belisana
Reagovat

138 Ajo gut, zacnu delat tabulku :-DDD ja jsem stara rachejtle pro zmenu :-)))

140
Rux-Xulth
Reagovat

137 – Cos napsal o Kataríně je dost nefér, zbytečně jsi vytvořil prostor pro spekulace. Docela mě udivuje, že to vzešlo zrovna od tebe.

141
Ája
Reagovat

nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že eMDý nehledá nejlepšího zpěváka, ale s prominutím „blbce“ kterej mu bude šaškovat v muzikálech :-/

142
DJ Vlado
Reagovat

140 – Když já fakt nechápu, kdo jí mohl poslat hlasy po tak příšerném výkonu, proto hledám možné logické zdůvodnění. Ale pochybuju, že by se mojí spekulace někdo chytil. Vloni jsem o Pappové spekuloval ještě hůř a nikdo se v tomto ke mně nepřidal. Navíc všichni vědí, že Simonka byla už od výběru naslepo moje srdeční záležitost, proto to holt prožívám víc.

143
Ája
Reagovat

142 – i když to nebyla reakce na mě, tak se přidám :-) já si myslím, že jí mohlo být lidem líto, proto hlasovali, případně jako pomstu Daře za výběr písniček (i když kdo ví, kdo má ve výběru hlavní slovo) a taky v tom mohl sehrát roli fakt, jako už v předchnozích soutěžích, že si lidi řekli: „nebudeme hlasovat pro toho a toho, postup má v kapse, nejhorší byla Katarína a tak vypadne“…

mě spíš víc trápí vypadnutí Davida, což byl pro mě prakticky jediný zajímavý člen týmu eDMý, Ivanna je sice dobrá, ale nebere mě

144
Belisana
Reagovat

navic to nejni hudebne publicisticky server, ani investigativne zirnalisticky, aby se hledala“ pravda“, ale tlacharna o reality show, takze proc by DJ Vlado nemohl vyjadrit svuj nazor?

145
Rux-Xulth
Reagovat

142 – Já jsem její postup i tak trochu očekával. Brunno byl překvapením, Katarína až tak ne. Co si budeme povídat, všichni vědí, že tyto soutěže jsou zejména o sympatiích. A třeba mně je Katarína z týmu Dary nejsympatičtější. Navíc většina hlasujících neprovádí u jednotlivých vystoupení důkladnou technickou analýzu. Když se odkloníš od profesionální deformace (jestli to vůbec jde), zas tak hrozné to nebylo. A i pozice outsidera může někdy dost pomoci, něco jako „chudák holka, pošlu jí hlas.“ Nehlasoval jsem, kdybych tak ale učinil, poslal bych hlas jí nebo Zuzaně, i když se to může zdát nespravedlivé.

146
Rux-Xulth
Reagovat

144 – přece neříkám, že nemůže, jen že mě zrovna toto od něj překvapilo. Vypadli mi oblíbenci, je to zmanipulované! Ale věřím, že až bude ráno házet do pračky polštář plný slz, už bude zase OK a nebude psát zahořklé kraviny. :-)

147
zoro
Reagovat

Odstřelte Leoše Mareše. To dnes večer, to byla zastydlá puberta nebo chlast?
To mají Slováci levnější SMS nebo co? Začíná to být nápadné.

148
Belisana
Reagovat

146 njn, je to taky jen clovek s emocema, a tady ta plkarna je vlastne od toho

149
sali
Reagovat

137 – Presne som čakal tento Tvoj zúfalý pokrik. Stolička je najstabilnejšia na troch nohách… :-(

Takže zajtra sa nikto nebude čudovať, keď Tvoj rekap odznie v molovej tónine…

150
Belisana
Reagovat

149 sali sak moll je o moc hezci nez dur :-D

151
sali
Reagovat

Katka je tuším z Košíc, čo je poriadne veľké mestečko. Iný vyhodňar v súťaži nie je, a keď s tým spojíme antipatie k Dare + nepríjemne sa tváriace výbery + národnejšie orientované SK, Košický plebiscit je na svete.

152
sali
Reagovat

150 – clivejší možno áno, ale krajší? :-))
Ako decku sa mi viac zahováral dur, pretože znel veselo.

153
Belisana
Reagovat

152 mne i jako decku moll :-)

154
tlesk plesk
Reagovat

Kdy přestane ta Dara tleska jako opice? Co to je za styl?

155
Rux-Xulth
Reagovat

154 – To je speciální RNB styl :-)

156
sali
Reagovat

Tak sme si všetci mysleli, aký nudný Darin tím, vééľmi vyrovnaný… a prd: dráma od šejkspíra ako vyšitá.

Teraz buďme konštruktívni. Pár dní na to máme: čo tej Katke pri jej preexponovanej tréme nadeliť (ktorú inak úplne chápem, naše šestnástky trému zo zodpovednosti ešte nepoznajú)?

Ja by som vytvoril jedno kolo s ich vlastnými kapelami a výbermi. Štandardné kapelové nástroje všeho druhu budú úplne k dispozícii (hoci s neštandardnou vokálkou!!). Pokiaľ viem, Katka kapelu má, Anička tiež, Zuzka, Petr, Miloš, Kristína,… a máme prehliadku zabezpečenú a príťažlivosť pre diviaka zaručenú.

157
Belisana
Reagovat

sali tak snad te Nova najme :-D

158
Belisana
Reagovat

akorat toho Williama bych se z dovolenim zastala – pise lip jak Boucek O_O

159
sali
Reagovat

157 – Nova ma môže najmä… vieš čo? :-)

160
Belisana
Reagovat

159 neviem, ale tusim :-)))

161
Fialka09
Reagovat

Vlado, asi teď budu všem pro smích, ale po přečtení tvého komentáře jsem se normálně rozbrečela jako nějaká puberťačka. Ani nevíš, jak strašně moc chápu tvoje pocity, i pro mě to byl šok, jaký jsem nečekala ani ve zlém snu :-((((( Musím se přiznat, že Simona mě za srdce až tak nechytala, ovšem postup Katariny přes diváky mi vyrazil dech. Ale David… krucinál, David :-(((( Z toho se prostě nemůžu vzpamatovat. Začínám chápat všechny ty rozvášněné fanoušky, co po vyřažení svého idola hystericky vykřikují výlevy typu – „A tímhle pro mě tahle soutěž končí,“ vždycky mi to přišlo k smíchu, ale najednou mám ten samý pocit. Jasně, že pro mě tahle soutěž nekončí, jenom už ji nebudu prožívat ani z poloviny tolik, jako doteď…
A navzdory tomu, jak strašně moc mám Davida ráda (a budu mít i dál) musím uznat, že ten rozstřel se Petrovi povedl líp. Jenže oni dva tam dneska večer vůbec neměli stát, sakra.

162
Motýlek
Reagovat

sali – mě to dneska otrávilo ani nevíš… :-/ Nevadí mi, že tam zůstal Brunno, ať si tam spánembohem je, když chce, ale že tam nechal MDý Kutheila, to mě zklamalo… U těch holek od Dary je mi to šumafuk, která vypadne dřív nebo pozdějc, stejně to jsou samé písničky, které mi nic neříkají… Tak zas v neděli ahoj…. :-)

163
K.
Reagovat

Jak se tu všichni durdíte nad Katkou D., tak já za sebe musím říct, že to její vystoupení nepovažuju za nějakou extra katastrofu. Jasně, na postup přímo to určitě nebylo, ale ty refrény se mi celkem líbily. Pro mě to spíš splynulo s průměrem večera, než aby to vyčnívalo v negativním smyslu.

164
Monika
Reagovat

S Katkou jsem z primeho postupu vubec nepocitala, ale podiva-li se na to clovek zpetne, tak
-sla jako posledni z tymu Dary
-zpivala slovenskou pisnicku, ta domaci tvorba se hodne ceni
– myslim, ze na lidi pusobi velmi sympaticky, takovy ten ideal skromneho, prirozeneho a mileho souteziciho (mne treba byla spolu se Zuzkou nejsympatictejsi)
– dvakrat dostala naprosto spatny vyber pisne, mohlo to pusobit naschvalem…
– jeji fanousci se zapojili dvakrat tolik co minule
-naopak fanousci ostatnich nemeli potrebu tolik halsovat, vzdyt Katka byla jasna..(mam to posledni, ale melo by to byt nekde nahore:-)))

165
cedarin
Reagovat

Tak Ovarová hlava opět odstranila dalšího konkurenta Ivanny Bagové. Schválně, jestli příště vyhodí Petra K., protože ani Bruno ani Kateřina Ivannu neohrozí.

Btw. – můžete mi někdo prosím vysvětlit, co je tak úžasného na Kateřině Petráňové?

166
DJ Vlado
Reagovat

161 – Fialko, díky, že máš pro mě takové pochopení :-) Pro mě byla rána vyřazení obou dvou. David byl pro mě zcela jasně nejzajímavějším klukem v této soutěži. Po jeho vypadnutí mě už ze zbylé pětice zajímá jenom Juraj a i ten je u mě lehce za očekáváním. Po včerejšku jsem myslel, že se přidá ještě Petr, ta Metallica se mu fakt povedla, ale dneska opět předvedl tu svoji „show“, kterou Nirvanu totálně zabil. Daniel i Miloš jsou fajn a talentovaní, ale pro mě tak nějak stylově rozplizlí, nevím kam si je mám zařadit (jestli jako rockery, nebo jako popaře). Brunno je mi odporný úplně, toho nemůžu ani cítit. Davida imho odstřelil eMDý výběrem provařené Feel, to je dost zřejmé, ale je ho obrovská škoda :-(
No a Simonka, to byla už od výběru naslepo moje srdeční záležitost. Monička to sice nebyla, tu už jen tak nějaká lolitka u mě nepřekoná (btw. do rekapu jsem si ji opět šikovně propašoval, dokonce i s odkazem, ale potěšilo mě, že nikdo neprotestoval:-), ale i tak mě svým podáním Mama Do ohromila. Zatímco v originále je ta píseň zcela plochá, tak Simonka do ní dodala velmi širokou škálu nových barev, čímž tu píseň nad originál povýšila. Bohužel v dalších písních už tolik barev a odstínů nepředvedla. Z velké části to bylo i výběrem písní, sice hlasově jí jak Rihanna, tak Avril seděly, ale od obou to rozhodně chtělo jiné písně, ideálně balady. Ta dnešní Amy, to byl výběr úplně mimo. Píseň od tak protřelé ženské, jakou Amy bezpochyby byla, nemůže takové mládě prostě podat přesvědčivě už z principu. Co se týče Kataríny, tak tam jsem se možná trochu přenáhlil s tím novým panem Ištvancem, to uznávám, nicméně i tak byl její přímý postup šok. Asi bych se přikláněl k Áje s tím, že jí bylo lidem líto a byla to určitě i pomsta Daře za výběr písní. To jsou ale všechno spekulace, které mi Simonku nevrátí :-(
Teď se o to víc budu soustředit na mé zbývající dvě top favoritky Aničku a Markétu, které mi tam doufám vydrží ještě dlouho. Zvlášť Aničce bych teď vítězství přál opravdu z celého srdce.

167
Belisana
Reagovat

166 DJ Vlado – Monicka, Simonka, Anicka – tak proc ne Marketka? O_O :-DDD

168
Viq
Reagovat

Se nám to celé nehezky zvrhává. Překvapiví vypadnutí, překvapiví postupující. Ani se nedivím, že chodí velmi málo sms. Za nikoho z obou týmů bych nedal zlámanou grešli.
Nova už pro svou věc nasadila těžkou artilerii, když nasadila Ivannu i do svých vlajkových TN (jestli jsem z diskuse správně pochopil).
Invalido Karásku, kde jsi?

169
Jiří
Reagovat

DJ Vlado a lidičky co sem píšete, chtěl bych se zeptat na názor,jestli neovlivňuje hlasování diváků vystoupení některých lidí v duetech. Přijde mi to dost nefér,že ostatní tu šanci nemají. A proto se třeba dostali do rostřelů lidi,kteří se nemohli ukázat dvakrát a neměli za zády podporu známých zpěváků . Není to také na zamyšlenou? Třeba Bruno díky tomu uspěl v SMS, že přezpíval MD a ostaní?

170
Nofux
Reagovat

Tyjo, tak dnešní vyřazování je asi fakt šokující. Teda, neviděl jsem to vůbec, bylo fakt hezký počasí a navíc čarodějnice, takže jsem to radši trávil všechno někde venku, ale jestli chápu dobře, tak postoupili Ivanna s Brunnem a Katarína se Zuzanou? A vypadnuli Simona a David? No, tohle jsem fakt nečekal. Nicméně, nečetl jsem všechny příspěvky v této diskuzi, ale zahlédl jsem několik konspiračních teorií.

I přes to, že československá produkce je jedna z NEJHORŠÍCH na světě a jejich manipulace dokáže odhalit i osmileté děcko z Velké Británie, které našim jazykům vůbec nerozumí…zahraniční produkce taky samozřejmě manipulují, ale alespoň to UMÍ a není to tak PRŮHLEDNÉ. Nicméně, i přes toto všechno věřím tomu, že v top 2 byla jak Katarína, tak Brunno. Řekl bych, že se tu prostě ukázal efekt toho, že většina koučů oba dva celkem dost zkritizovala, takže se jejich celkem né moc velké fanouškovské základny zmobilizovaly, a fanoušci ostatních soutěžících příliš spoléhali na to, že tito dva vypadnou, nebo nedostanou jeden z nejvyšších počtů sms hlasů.

Tady je asi poučení pro všechny, kteří si mysleli, že sms hlasování nemá žádnou roli….má. A v této fázi už určitě, protože hlasující si klidně můžou dva nejhorší prohlasovat do top 2. Já třeba včera poprvé hlas poslal a to Milošovi a Zuzaně :) Nicméně i mě ty výsledky dost překvapily a mrzí mě vyřazení Simony, ale hlavně Davida. Fakt jsem to moc nečekal a pro mě měli rozhodně více potenciálu, hlavně než Katarína, která včera prostě nedokázala napravit svou reputaci a byla tak nervózní, že se to nedalo poslouchat… podotýkám, že dnešní výkony jsme ještě neviděl…

171
Nofux
Reagovat

169 – Budu reagovat na tebe a souhlasim s tebou. Duety rozhodně ovlivňujou celkové dění v soutěži. I přes to, že jsou představovány jako ‚nesoutěžní vystoupení‘, tak je většina lidí bere právě naopak. A jedno vystoupení navíc, tzn. zhruba 3 minuty vysílacího času určitě udělá nějaký rozdíl, hlavně pokud se jedná o zpěváky, kteří nejsou úplně top favority.

Nedělalo by mi problém, kdyby se taková vystoupení vyskytovala během vyřazovacích show, ale viděl jsem docela dost světových verzích The Voice (a to nejen UK, US a AU ale i dost evropských -Švédsko, Dánsko, Norsko, Německo a Holandsko), ale něco takového moc nepamatuju. Buď mám blbou paměť, nebo něco takového tam fakt nebylo… radši se zeptám známého….

172
Viq
Reagovat

Hlasování ovlivňuje na jednu stranu úplně všechno a na druhou vůbec nic.
Teď, když jsem se do celého obrazu ponořil, začínám být jistější. Bůh v pozadí (přeneseně řečeno) stvořil Ivannu a trochu setřepal Annu, aby si show zachovala obraz boje a duality. Tak bych to sám udělal.
Nacházím i dost stop pro jiný výklad, ale tomu neuvěřím, dokud ho neuvidím v celé své blbé kráse.

173
Nofux
Reagovat

172 – Tak tohle je podle mě taky známka jisté manipulace od produkce. CZ/SK soutěže moc neprožívám, jediná pěvecká soutěž, kterou jsem kdy prožíval je American Idol, a tam něco takového taky probíhá. Je všeobecně známé, že když je někdo moc velkým favoritem v dřívějších fázích soutěže, tak pak většinou nevyhrává. Diváci mají prostě pocit, že je mu moc nadržováno od produkce nebo i všeobecná podpora publika ho prostě se*e. Proto se občas produkce během finálových kol snaží některé jejich oblíbené soutěžící trochu shodit, aby jim trochu zničila nálepku ultrafavoritů a aby měli diváci pocit, že i o ně se musí bát. To se podle mě stalo i s Annou. Ne že bych její verzi Olympiců považoval za tragédii jako někteří, ale její nejlepší vystoupení to rozhodně nebylo. Je několik způsobů jak nějakého soutěžícího shodit, ty nejznámější asi jsou – přesvědčit soutěžícího, aby si vybral špatnou píseň (u nás moc přesvědčování asi neni, protože soutěžící asi moc nemají na výběr), daný soutěžící může také vystupovat dříve (statisticky bylo dokázáno, že ten, kdo vystupuje později, má větší šanci na postup) a další věci, tohle ale asi spíše platí na americké diváky, ale jisté podobnosti se tu dají najít…

Jinak, vítej zpět Merťasi, chyběl jsi tu a doufám, že už jsi zdravý :)
Taky díky i DJ Vladovi za rekap :))

174
Nofux
Reagovat

Škoda Merťasi, že už letos asi nedoděláš rekapy na American Idol. Už je to moc velký skluz :) Nicméně, pro mě je letošní řada jedna z nejlepších v jejich 11 leté historii a docela mě mrzí, že plno lidí dává radši přednost tomu paskvilu, který se nazývá The Voice, než něčemu imho kvalitnějšímu, ale to je asi jen můj názor :))

175
Viq
Reagovat

173 – Doufejme, že za ty páky v pozadí tahá Bůh, a ne retardovaný opičák.
Mnohdy to dlouho nejde rozlišit, a pak už je příliš pozdě.

176
Nofux
Reagovat

175 – Bůh? :) No nevim, mně jako agnostikovi to nic neříká :) :D

177
Viq
Reagovat

176 – To řekni v prosinci u posledního soudu :-)

178
XMAN
Reagovat

Může mi někdo vysvětlit co se to dneska jako dělo? To mi někdo nasypal do pití heroin a já jsem sledoval celé vyřazování totálně na mraky a nebo je to fakt skutečnost? Absolutní šok…..nikdy při žádném vyřazování v žádné superstar ani v ničem podobném jsem takový šok jako tentokrát nezažil. Fakt nikdy. Ankety absolutně selhaly. Už nikdy jim věřit nebudu. Za záchranu Brunna jsem rád. Ale co ten David? :-( :-( :-( Už mi někdo konečně dává za pravdu že Michal David je absolutní p**us? Jak mohl poslat dál Katku a Petra s Davidem do rozstřelu? Tady se nejvíc ukazuje jak totálně debilní pravidla tato soutěž má a jak se MD nikdy neměl stát koučem v této soutěži. Když šli do rozstřelu Petr a David, pokoušela se o mě mozková mrtvice. Doma u televize jsem se totálně zhádal s nevlastním otcem, který moje běsnění nechápal a radil mi teda ať to přepnu když to psychicky nezvládám. Můžu říct že z této dvojice jsem se modlil za postup Petra a kdyby vypadl Petr tak asi okamžitě odejdu od televize a celá soutěž pro mě jednou provždy končí. Dopadlo to tedy pro mě lépe, vypadl David, ale….i Davida je mi fakt neskutečně líto, on to sice nepřiznal ale bylo vidět jak to vůbec nečekal a měl i slzy v očích…fakt si vypadnout vůbec nezasloužil!!!! Byl sem smířený s vyhazovem Brunna a popravdě by mě to mrzelo méně než vyhazov Davida a taky by mě to tak nerozsekalo. Tohle je pro mě ještě větší šok než když loni po svých nejlepších výkonech vypadl Ševčík. Fakt je mi hrozně líto skalních fanoušků Davida, ještě jsem je včera tady ujišťoval, že on určitě nebude tím kdo vypadne a myslel jsem to fakt vážně…tohleto by mě ani ve snu nenapadlo. Nevím co na to říct, na jednu stranu jsem šťastný za postup Petra, na druhou stranu je mi totálně líto Davida, takhle rozpolcený jsem snad nikdy v životě nebyl. Myslím že další kroky Emdýho jsou už jasné. Teď se za každou cenu bude snažit zbavit jak Petra tak Brunna a slabou Katku, která nebude mít proti Ivanně žádnou šanci si nechá až do konce….sice chtěl včera Mdý vyřadit Brunna, ale nakonec se mu podařilo odstranit Ivannina největšího konkurenta, což vůbec ani nečekal…nečekal jsem to ani já, to se teda otevřeně přiznám. Čuměl jsem do stropu a nemohl jsem se z toho vzpamatovat a najednou další šok….Katarína Demská jde přes diváky. Milí a vážení, tak tohle byl pro mě větší šok než kdyby Klaudia Pappová v Superstar porazila Gabrielu Gunčíkovou. Nic podobného jsem v životě neviděl…neuvěřitelné. Ale tady to nakonec dopadlo přesně tak jak jsem chtěl a vypadla moje úhlavní nepřítelkyně Simona, což by mě nenapadlo ani v tom nejkrásnějším snu. Celé tohle vyřazování je pro mě asi stejný šok jako 11.září 2001 a nebo smrt Michaela Jacksona….nenapadá mě nic výstižnějšího k čemu bych to měl přirovnat. Svět se zbláznil a já si to vyřazování asi budu muset pustit ještě několikrát abych tomu všemu co se událo skutečně uvěřil…..po tomhle vyřazování už je možné naprosto všechno. Teď už mě nepřekvapí ani to, kdyby se Katarína Demská stala Hlasem Československa! Hned po skončení přenosu jsem se musel pořádně opít protože tohleto se fakt moc často nestává.

179
radek
Reagovat

178
Sorry, ale davat na stejnou uroven to, ze nekde v nejake soutezi vypadne nejaky nanicovaty zpevak (obzvlast, kdyz o 99% z nich uz po cca pul roce nikdy neuslysime) s 11.9. nebo se smrti Jacksona mne prijde silne nenormalni a plati tady tvoje veta „svet se zblaznil“.

180
Exák
Reagovat

165- Kateřina Petráňová má krásnou barvu hlasu a zpívá čistě na rozdíl od mnohých v této soutěži. C
ož samozřejmě těžko posoudí někdo kdo nemá sluch

181
Horyna
Reagovat

Písničky co bude kdo zpívat určuje produkce, zbytečně spíláte koučům.

182
DJ Vlado
Reagovat

Bel, 167 – Markéta je už dospělá holka, takže zdrobňování u ní není na místě :-D

183
inbezka
Reagovat

Děkuji Vladovi a Marťasovi za rekapy. Další číst už nebudu, protože po vypadnutí Davida W. už tam není nikdo, na koho bych byla zvědavá, jak se mu daří. Je mi Davida strašně líto, brečela jsem včera a ani dnes to není lepší. Je mně strašně líto, že už ho neuvidím a neuslyším zpívat něco podle jeho výběru. Nadávat na Michala Davida nebudu, nakonec – byl jediný, kdo se otočil ve výběru naslepo. Nova Davidovi W. také moc nepomohla – nedala mu možnost zpívat duet, v upoutávkách ho moc neukazovala … že by to bylo tím, že se zúčastnil konkurzu na Robina Hooda na PRIMĚ?
Davide, hodně štěstí!! Držíme Ti všichni palce a snad Tě ještě někde uvidíme!!

184
Lenka
Reagovat

u diváku určitě David nebyl poslední mají divný pravidla a až bude trojka , tak tam to bude jak?Anebo už to bude opravdu od diváků, že ten poslední vypadne.

185
Merťas
Reagovat

174 – Zdravím, no říkal jsem si, když jsem ležel v nemonici, že bych to mohl dohnat, ale ono to nešlo. Já nenávidím nemonice (kdo je má rád?) a nebyl jsem schopnej tam něco kloudnýho dělat. Navíc jsem měl na pokoji ještě dva totální magory… no zážitek. Jediný pozitivum je, že jsem se vrátil domů před těmahle vedrama. :) Zkusím s Idolem ještě něco udělat. :)

186
Lachtan
Reagovat

jako starej metalista nechápu co na tom Kutajovi tak všeci chválí, me všechny jeho vystoupení zaváněly trapností. A metallica?-však to byl nepovedenej duet se sboristou. Fraška!! Zpívá tomu popdědku v muzikálu a toto je výsledek. Davida je škoda, prach sprostě mu „uťal tipec“.
To že postoupila přes hlasování ta nejhorší je logické, protože potřebují nějak donutit lidi k posílání sms.
Standart jako všechny sra.koidní komerční pořady.

187
Fialka09
Reagovat

178 – Xmane, ne vždycky s tebou souhlasím, ale tohle jsi napsal opravdu krásně… Jménem těch, kdo Davida milují a jeho odchod nejsou schopni rozdýchat, ti děkuju! Shodou okolností jsem si na tebe vzpomněla právě ve chvíli, kdy eMDý oznámil, že do rozstřelu jdou zrovna oni dva. Od první chvíle jsem podvědomě cítila, že tohle je Davidův konec, a v duchu jsem si říkala… no, tak XMAN bude rád, že jeho favorit jde dál… Ale jsem moc ráda, že to bereš takhle a že ti Davida bylo líto. Já osobně jsem skoro na sto procent počítala s vyřazením Brunna, takže jsem večer zasedala k televizi s naivním klidem, prostě jsem takovouhle pecku nečekala ani omylem.
Paradox je, že v té anketě na netu (která se mimochodem až dosud naprosto přesně shodovala s tím, jak to nakonec opravdu dopadlo) byl David hned druhý za Ivannou, mezi ním a třetím Petrem byl docela velký rozdíl v hlasech – a Brunno, stejně jako Katarína, obsadili poslední místo. Jak je ksakru možné, že se ta anketa od skutečnosti tentokrát tak HROZNĚ lišila??
Je mi strašně smutno, že už ho neuvidím v dalším kole, mrzí mě to mnohem víc, než bych čekala.

189
XMAN
Reagovat

Rozdíly v hlasech musely být minimální, jinak si to nedokážu nijak vysvětlit. Ono je docela možná že David skončil v diváckém hlasování třetí a že Brunno dostal třeba jen o 10 sms hlasů více než on. O to větším paradoxem Davidovo vyřazení je. David je ten poslední jehož vypadnutí bych včera u MD čekal, teda s výjimkou Bagové. U Kataríny, tam už ten postup přes diváky vůbec nechápu. Nad tím zůstává rozum stát.

190
Lenna
Reagovat

Tak já zase tak překvapena nejsem, chodí málo sms, a popravdě pro mě v téhle soutěži žádný extra talent není, takže mě vůbec nevadí vypadnuvší. Záleží také sympatiích, a ty asi Katarína i Bruno mají.

191
Tereza
Reagovat

Emdýmu včera diváci sebrali vítr z plachet tím že poslali dál Brunna, kterého on chtěl vyhodit. On si to ale nenechal líbit, využil příležitosti a vyhodil jim naschvál Davida, což je pro něj nakonec ve výsledku ještě daleko lepší. Teď už Bagovou neohrozí nikdo, jediný David Weingartner mohl. Emdý si s konkurencí své blonďaté lásky umí poradit. Jestli příště přes diváky nepostoupí Kutheil a Brunno, tak jeden z nich poletí a další týden hned ten druhý. Petráňovou si tam nechá až do konce, ta mu Ivannu neohrozí. Lituju všechny kdo šli k tomuto kouči, u něj je to vysloveně boj o přežití.

193
Ignác
Reagovat

Vsetko v tomto prispevku je len moj nazor na zaklade veci, ktore si vsimam – priame dokazy nemam…

Staci si pozriet kurzy stavkovych kancelarii. Na vypadnutie Demskej boli od 1,17 do 1,30 (t.j. velmi pravdepodobna udalost, na ktoru naklada vela ludi), na vypadnutie kohokolvek ineho z timu Dary od 3,00 do 10,00 (t.j. velmi nepravdepodobna udalost, na ktoru dava malo ludi). Analogicky, na postup cez SMS najvyssie kurzy na Demsku. V druhom time bol zasa na odpal podla kurzov Oravec. Takze je predpoklad, ze sa stavkovym kancelariam ozaj ze dost oplatilo zainvestovat do SMS pre Demsku a Oravca.

Mimochodom, pri CSHS2 boli pociatocne kurzy na vitaza Guncikova 4,00, Sevcik 3,50, potom mnohi dalsi, Adamec 10,00. Kurz na vitaza Cecha minimalny, na Slovaka maximalny. Takze nic prekvapujuce, ze to vyhral Adamec.

Je teda predpoklad, ze Anicka Veselovska a Ivanna Bagova sa mozu aj rozkrajat. Nemaju sancu, lebo stavkove ich favorizuju najviac (v sucasnosti kurzy okolo 4,00) a urcite sa uz na nich dost nalozilo. Vyhra niekto v sucasnosti nenapadny, kto ma kurz na vitaza tak okolo 8,00 az 10,00. To je realita, dnes sa ukazala v plnej krase…

194
Scalex
Reagovat

188 – článek plný nesmyslů, vycucáno z prstu. Jednak do těch rozhodnutí koučů mluví i dramaturgie a ta by nenechala, aby si tam někdo vyřizoval nějaké osobní účty tímhle stylem. Za druhé – publikum v sále jednoznačně víc reagovalo na Petra než na Davida. Za třetí, Petr nezpíval Metallicu, ale Nirvanu. Za čtvrté tam autor píše o MICHALOVI Kutheilovi.

Podtrženo sečteno, ten článek je zpatlanina někoho, kdo to nejspíš ani neviděl.

195
XMAN
Reagovat

Za vypadnutí Simony jsem hrozně rád a ani v tom nejmenším jsem v to nedoufal. David ale vypadnout neměl, to mě fakt šíleně mrzí. Ještě když bylo včera vidět jak ho to vzalo….je mi ho fakt neskutečně moc líto. Upřímnou soustrast všem fanouškům Davida Weingartnera, to pako MD si po vyřazení Hnilici připisuje na své konto další nespravedlivou a naprosto nečekanou oběť. Teď už zní jen otázka, kdo to bude příště? Petr nebo Brunno? Že půjde do Grandfinále Ivanna mě pořádně štve ale ještě více mě štve vypadnutí Davida a v dohledné době určitě i Petra a Brunna na úkor naprosto nudné, nezajémavé a nezáživné Petráňové, tohle je to největší svinstvo v celé soutěži. Je jen jedna cesta jak Petra a Brunna zachránit a to poslat jim prostě více sms než má Ivanna Bagová ale to asi nebude vůbec jednoduché, protože ta má podporu obrovskou. Řekl bych že Ivanna zase posbírala nadpoloviční většinu všech hlasů ve svém týmu a mezi všemi ostatními to u MD bylo hodně vyrovnané, ti se všichni museli přetahovat o pár hlasů a tak to dopadlo jak to dopadlo. V týmu Dary jsem takovéhle překvapení už vůbec nečekal, jak mohla Katarína dostat více hlasů než třeba Miloš, to mi přijde celkem jako docela dost velkej haluz. Řekl bych že tohle vyřazování snad definitivně jednou provždy vyvrátilo vliv a smysl všech internetových anket.Tohle byl fakt masakr.

196
XMAN
Reagovat

187: Tak on byl David taky můj favorit, sice jsem měl ještě o něco víc v oblibě Petra, ale Davidovi jsem fandil taky….pořád nějak nemůžu uvěřit tomu jak to včera celé dopadlo.

197
Prochor
Reagovat

To že má Anna a Ivanna nejvyšší kurzy není překvapení protože jsou to nejkvalitnější hlasy v současné soutěži a diváci to oceňují. V podstatě je úplně jedno v jakém týmu tyhle dvě holky jsou protože je stejně dál posílají diváci a právem. Do TOP 4 bych doplnil po minulém kole Zuzku a Brunna. Ale kterákoliv z těch tří holek se může propadnout jako se to stalo favoritce Najdekrové nebo Bagárové. Bude záležet na výběru skladeb a jak to holky z vládnou. U Brunna předpokládám vzhledem k jeho zkušenosti vyrovnané výkony. Pokud to vyhraje jeden z těch čtyř tak je to spravedlivé a nemám s tím problém.

198
-bé-bé-
Reagovat

zdravím,

vo finále NEBUDÚ VŠETCI SLOVÁCI ANI S UK…to by bolo dosť divné…hlavne že MD hovoril, že Dávidovi dá češtinu a že v tom vynikne jeho výjimečný hlas…myslela som si, že si ho necháva ako náhradníka, keby sa Ivannka „potkla“…
ale on má Jasný cieľ a za tým si ide…takže Ivannka nevyhraje…lebo sa časy menia a Jasné ciele prestávajú ohrozovať „ľudí srdca“ alias Anka, Zuzka…

199
K.
Reagovat

198 – Daniel snad není Slovák, nebo je? (pouštím si jen vystoupení) a Ivanna taky není Slovenka ;-)

200
-bé-bé-
Reagovat

Nie, ale 197 chce také finále, Ivanna je Uk ale zo SR

201
Anta
Reagovat

194
Ten článek jsem sem dala více méně pro pobavení, o těch nepřesnostech vím, Petrovi jsem také poslala sms, protože jsem tušila, že pokud nepostoupí přes diváky, tak jde do rozstřelu, ale netušila jsem, že to bude zrovna s Davidem.

Je zajímavé, že na stránkách CS Hlasu včera po celý přenos byl odkaz na hlasovací čísla pouze pro MDýho tým. Vím to, protože jsem chtěla poslat sms i Zuzce, aby také nedojela na většinový předpoklad, že stejně postoupí, ale nenašla jsem. Je to divné, když diváky neustále masírují, ať posílají sms a čísla soutěžících na webu vůbec nejsou.
No holt jsem ten blbec, který vůbec nějaké sms poslal, měla bych se nad sebou zamyslet.
Nova mě už i tak pěkně leží v žaludku kvůli jejich poplatkům, ale odmítám jim cokoliv platit notabene určovat, kdy mám sedět před tv.

202
Lucas
Reagovat

je mi líto vypadnutých.. ale kolo se povedlo.. jinak, nevíte, kde hrála tahle písnička, prosím? http://youtu.be/NQa-Qqt96CM

203
Vaska
Reagovat

hehehehe inilah cinta cinta tak harus mlikeimi yang penting di pihak satu lagi bahagia .maka kita otomatis bahagia juga *halah! yaya.semoga ale juga bisa sebahagia mereka bertiga :P

Přidat komentář