Panáček v reality show

Z Hotelu Paradise (23.4.) Tereza vyhnala Klaudii a pak asi zemřela

24. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: Hotel Paradise

[singlepic id=4218 w=420]
Zajímavý sestřih pro diváky si připravil štáb Hotelu Paradise na pondělí. Opět se v podstatě odehrály pouze 2 události, které se nepochybně promítnou do dalšího děje. Zbytek byl vata. I tak to dle mě fungovalo a bylo zábavné sledovat, především kvůli ostré debatě ženy vs muži.

Tereza vyřadila Klaudii a pak někam zmizela

Na úvod si dáme vyřazování, kde dominantní postavení měla Tereza díky přidělení imunity od štábu. Té využila k tomu, aby domů poslala Klaudii a jak se divák dozví, tak nešlo pouze o její nápad, ale pakt všech žen v ráji. Z mého pohledu dost nesmyslný pakt i když … poslat domů radši Janu nebo Klaudii? Haloooo, nechyběla by nám Jana se svými telefonními výkřiky? Halooooo.
Nové páry jsou: Nela – Tomáš, Tereza – Vlado, Niki – Niko, Viktor – Jana, Rocky – Natálie.

Co neuniklo divácké pozornosti, tak fakt, že vyhnání z ráje byl jediný výkon, který Tereza v tomto sestřihu předvedla. Odnesla si ji mimozemská Vierka? Nebo co s ní štáb udělal, že při následných úkolech nikde nebyla? Vyřazení? Zabití? Nezvládla absťák?

Muži naložili ženám pořádnou porci upřímnosti

Velmi podařenou jiskru do klidných vod ráje zažehl štáb úkolem, aby muži sepsali 5 věcí, které jim vadí na ženách a naopak.

Výsledný seznam dívkám prezentoval Vlado s Viktorem, obhajobu na sebe vzaly psychicky velmi nevyrovnané a totálně neasertivní Nela s Janou. Obě byly několikrát během výměny názorů s Vladem a Viktorem hodny na rychlý ručník a odstoupení z diskuzního ringu. Následné prezentování seznamu od žen už přípomínalo spíše slabý čajíček a obhajování původních výpadů od mužů.

Těm se na ženách nelíbilo především, že jsou dětinské, často se urážejí kvůli malichernostem, dupou nožičkou, když není po jejich, panovačnost a málo s nimi ohřívají krocana a oni si následně musí na pokoji tahat párek. Pro mě byli muži ve svých argumentech jednoznační vítězové a nadhled, s kterým seznam prezentoval Viktor neměl chybu.

Další svalovec do hry

V úterý se můžeme těšit na dalšího osvaleného pohledného mladíka (zrovna šla v TV upoutávka i s ním), pokračující debaty na téma negativní vlastnosti žen a mužů. A třeba přijde do záběru i Tereza, kdo ví. Nechme se překvapit.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Hotel Paradise

Diskuze k článku

Počet komentářů: 178
2
Zuzík
Reagovat

vybírám dovolenou..koukám na videoukázky z hotelů..a narazila jsem tam na Nikču. Je tam chvíli asi v prostřed videa s dětma..a pak skoro na konci :-) http://www.blue-style.cz/…borj-cedria/

4
Jitka
Reagovat

Ahoj všem, doufám, že mi neunikla diskuse na toto téma, ale nevíte proč moderátor – hlas v pozadí – před scénou vyzradí, co se tam stane a my se už jenom dokoukáváme??? To jsem nepochopila. Třeba před vyřazováním „takže se stane to, co všichni čekali, nastane velké loučení“ – střih na Klaudii – „a vzniknou očekávané páry, Viktor zachrání Janu…“ a pak teprve přijde ta scéna????? To jsem nepobrala a není to poprvé, co nám „hloupým“ divákům dopředu scénu vysvětlí:-)

5
Jitka
Reagovat

Omlouvám se za toho moderátora, já vím, že je tam jinej moderátor (moderátorka) – totálně sedřená, ale ten mluvící hlas je tam asi víc, tak v tom mám trochu zmatek :D

6
Hooper
Reagovat

4: Produkce Hotelu Paradise. Není třeba v tom hledat logiku.

7
anja
Reagovat

1 hm bulváru ze zásady nevěřím, houby trauma po potratu, imho ji Vlado jako svou novou partnerku vyučoval v potápění a trochu dýl ji podržel pod vodou

8
XX
Reagovat

Stejně si představuju, že se tam za scénou všichni rvou jako psi nebo na to už víceméně kašlou. I Gavriely vypadá jako zmoklá slepice (to už ovšem delší dobu). A tak odfláknutý střih v nejnapínavějším momentě – nejdřív nám ledabyle prozradí, kdo vypadne atd. a pak teprve přijde párování – to už taky o něčem svědčí.

9
Valerie
Reagovat

Vlado Terezu uškrtil a zastlal?

10
petto
Reagovat

tereza vyradila klaudie a pak nic-tereza zmizla nikdo se o ni neboji vsem je to jedno takze kdo vi co si otom myslet-

11
Elko
Reagovat

Okolo nového robia nejaké tajnosti… ale keď SUN hovorí, že ho už videl a je to svalnatý borec, tak možno dievčatá si konečne nájdu korisť :)

12
viki
Reagovat

Taky jsem se divila, že Tereza neplní úkol a nikdo nic neřekne:-)

13
J.
Reagovat

Tereza vyřadila Klaudii, šla se opalovat a pak se vzbudila, myslela, že vypadla, zabalila si a odešla z hotelu :o)))
Tak hlavně že si tam takovou štáb nechal radši než Klaudii… Nový borec podle mě půjde po Tomášovi nebo Nikovi, ale spíš to vidím na Tomáše

14
RAINMAN
Reagovat

8 – To bylo určeno pro dnešní úterní díl. Chybička se vloudila! Zřejmě se dočkáme stejné pasáže i dnes. Štáb už je na dně svých psychických sil… měla by se ta show zkrátit (ještě dva týdny a konec), ať už máme to trápení všichni za sebou.

15
J.
Reagovat

Apropo, všimli jste si někdo, že vyvážený poměr slováků a čechů ze začátku se dost zvyšuje ku prospěchu čechů? Začínalo to: 3 dívky + 2 muži z ČR a 2 dívky + 3 muži ze SR a teď je tam jediná slovenka Natálie (a to jí ještě zachránilo, že Nela nesnášela Lenku) a jediní dva slováci jsou Niko (kterého zachránil vzdající se Leo) a Vlado, který nevím, zda se teď bez Klaudie má nějakou šanci udržet. Stává se z toho tak nějak spíš ČR-HP

16
Hooper
Reagovat

11 – na českém webu již je upoutávka s novým soutěžícím. Můžeš tedy posoudit.

17
Hooper
Reagovat

15 – jojo, taky jsem si minulý týden říkal, že tam jsou pouze dvě Slovenky. A Klaudie vypadla…

18
galadriel
Reagovat

podľa mňa Tereza stále hľadá súvislosť medzi použitým kondómom na jej bruchu a jej novým partnerom Vladom. „Mohla som mať takéto okno? Po návrate by som mala navštíviť gynekológa!“

19
susanq
Reagovat

ako uz bolo spominane, dat najprv sumar toho, co nas caka, a az potom nam to realne ukazat je asi fakt na facku. preplo im uz nacisto v makoviaciach? to som si to rovno mohla rano precitat, kto vypadol a dovi… joj, ci som po vikende plnom napatia, nasrana!

20
Elko
Reagovat

16 Hooper: tak Prima ma nahnevala blokla videá pre Slovákov :/ ale asi len o HP, lebo ostatná domáca tvorba funguje.

Tereza si precvičuje texty s Gavriely :)

21
XX
Reagovat

14 – souhlas
15 – ta početní převaha Čechům moc cti nepřidá

22
J.
Reagovat

Mě právě přijde, že oni to tam odvyprávěj, předtím, než to pustí, skoro všechno a pak z toho ukážou pár věcí. Odvypráví půl story, že ta a ta řešila to a to a pak šla za tou a řešila s ní to a pak tam ukážou minutový rozhovor kde je pár vět a hoděj tam zas něco jinýho

23
anja
Reagovat

14 rainman, ty nemáš na tv nebo na pc takový čudlík co se to tím vypne? :o)

24
anja
Reagovat

22 mně tyhlety upoutávky co se stane nevadí, beru to jak mi to servírujou. Pokud by mi to až tak vadilo, nestálo by mi to ani za písmenko

25
Klaris
Reagovat

Klaudie vypadla, takže se žádné překvapení nekonalo. Jen mě tak napadá, zda Klaudie nebyla do hotelu vrácena jen na určitou dobu, aby rozbila vztah Romea a Jany. Nasazení exota Terezy a čachrování s imunitou by tomu odpovídalo. Přesně ve stylu „Dáme tam holku, která na sebe bude všemi různými způsoby poutat pozornost, půjde jakože po Klaudii, Klaudie odejde z hotelu a Tereza pak nepozorovaně zmizí“. Jen soutěžící udělali štábu spárováním Terezy a Viktora menší čáru přes rozpočet, takže honem rychle vymyslet komedii s anjelem a vrácením imunity zpět Tereze. Jinak si to nedovedu vysvětlit. To už by pak každý nově příchozí mohl jít po konkrétním člověku a díky imunitě a možnosti vybírat si jako poslední ho bez problémů odstřelit. Každý nový soutěžící by pak hned první den svého pobytu mohl oznámit, koho se chce zbavit, a my bychom se pak celý týden neměli na co dívat, protože výsledek vyhnání z ráje by byl předem daný. Já nemám nic proti zásahům štábu, ale prosím Vás, když už, tak aspoň nějak nápaditě, zábavně, a ne takhle předvídatelně a průhledně. Děkuji :-)

26
Kaja
Reagovat

Ta Nikca je tak moudra, dala jsem do wikipedie hotel paradise…….a vazne tam o sexu nic neni! Nooo……. on tam vlastne neni ani ten hotel paradise ;-).

27
anja
Reagovat

11 Elko, hmm… vždycky když přišel nový borec, tak si na něm hydry, Nela a Jana, našly něco negativního a preventativně odpuzujícího. Každý nový příchozí byl hned ve dvěřích nějak vykastrován – Rocky, že je hloupej, Tomáš že je škaredý a policajt, Vlado že má křivé zuby, Viktor že je teplej. Nevěřím, že se holky otočí o 180 stupňů. Naty má svého Rockyho, takže ta v žádném případě, Nela je nastavena negativně na cokoliv, Niki je taková stabilní ochranitelka vybudovaného hnízda s těma co tam jsou nejdýl, jedině možná Jana může na nového zabrat, ta je přelétavá, ikdyž o něm určitě bude tvrdit jaký je to mamlas, anebo Tereza, ta preferuje kvantitu :)

28
RAINMAN
Reagovat

23 – Už jsem to psal v jednom ze svých článků: Přepnout kanál nestačí. Abyste unikli této reality show, museli byste vyhodit televizor (počítač) z okna… a proto když jdu po ulici, neustále jsem ve střehu, jestli tak zrovna někdo nečiní…

29
J.
Reagovat

25 – 100% souhlasím!
22 – Já jsem taky nepsal, že mi vadí, že to tak dělají, jen píšu, že se mi zdá, že to tak dělají… :oD

30
J.
Reagovat

Pardon – to druhé byla reakce na 24 ne na 22 :o)

31
RAINMAN
Reagovat

26 – Ano, jedná se o reality show „Paradise Hotel“.

32
J.
Reagovat

26 – třeba Niki shlédla jen tohle http://cs.wikipedia.org/wiki/Reality_show a tam se nic o sexu nepíše :o)

33
J.
Reagovat

Nový soutěžící Martin vypadá jak Martin Rybka po 10ti letech… Na webu HP jsou fotky i s Terezozu, takže asi vstane z mrtvých a něco nám přijde říct do „zpovědnice“

34
Hooper
Reagovat

No hlavně rád čtu, že Natálie plánuje vyhodit Nelu či ji aspoň oddělit od Nikoly. Jestli to aspoň zkusí, tak bod.

35
Adéla
Reagovat

Dnes bude dojemný příběh, Tereza bude nosit svému milému do basy buchty….
http://www.prima-love.cz/paradise/novinky/hotel-paradise-den-sedmatricaty-novy-soutezici-martin

36
Elko
Reagovat

Hm… takže sa nám vytvorí Nataly-Tereza gang a Niki-Nela gang. Natália začína rúbať vysoko.

Inak pekná fotka Nely – nejak nám opuchla :)
http://imgupload.sk/images/q/m/qmiwk4hgq5qg5raqsmln.jpg

37
XX
Reagovat

23 – Anjo, ty jsi bezpochyby rozvážná osoba a s vypínáním TV máš naprostou pravdu. Jde ale taky o to, že se člověk, který už to nějakou dobu sledoval, nedokáže klidně smířit s frustrací z toho, kam to štáb svým manipulováním přivedl. Začala jsem se na tuhle RS dívat náhodou, mj. asi proto, abych si udělala představu o lidech, s nimiž se v životě nesetkám, a pak mě tam zaujala postava Nely a konflikty, které vytvářela. A protože si nemyslím, že tohle je zasr. svět (tedy svět, v němž žijeme), jak někde psala myslím Idora, potřebuju věřit, že se proti útlaku a sprostotě někdo ozve, holt že se objeví někdo (hrdina je silné slovo), komu mohu fandit a kdo zas nastolí jakous takous rovnováhu. To byli Romeo a Klaudie a štve mne, že neměli tu šanci, že nevypadli jen vinou intrik ostatních, ale za přispění štábu. Když uvážím, že tihle dva a pak snad ještě Niko byli ze všech dosavadních jediní, za něž jsem se nemusla stydět, je mi to hrozně málo. Chápu, že se někdo na to nedívá tak emotivně a baví se hrátkami Niky a všemi těmi parties na jedno brdo, já tam ale hledám pohádku, kde dobro zvítězí, byť třeba v postavě hloupého Honzy. A přemíra vulgarit mě taky zmáhá, když vzpomenu na Zuzu, tak to bylo samé pípání, jakoby bylo v podstatě jedno, co se říká, a důraz hlavně na akci (přitom záběry pod peřinou jsou docela monotónní a opilecké tanečky taky), takže přišel Brumla, potápěč a příště se objeví kokta nebo hluchoněmý.

38
sidi
Reagovat

mně už tahle televizní blbost nebaví.
Tereza asi dostala od štábu za úkol vyřadit Klaudii. Když ho splnila, už jí tam k ničemu nepotřebují a zbaví se jí. Teď když je po T. mezi diskutujícími sháňka dají možná dnes nějaký vysvětlující sestřih, třeba že musela odejít pro porušování pravidel, které ostatně stejně porušuje už od začátlu, ač prý v pátek nějak záhadně „zabojovala a vybojovala si zpět imunitu“. No a jak vlastně zabojovala? Tím že řekla:já vlastně nechci domů? Je to všechno směšný.
Tenhle pořad není žádná hra. Je to zábava, ale hra ne. Jak se něco přirozeně hráčsky vyvrbí zasáhne štáb, dá jim umělý úkol aby odvedl pozornost, protože nikdy nevíš co se stane v ráji a udělá z nás nebo ze soutěžících bezmocné pitomce.

39
galadriel
Reagovat

36- ona bola Naty kamoška s Terezou už od začiatku. Tam čosi riešili, keď chcela isť Naty domov, aby ju Tereza vyhodila (to bolo ešte kým si to „vyrozprávali“ s Rockym).

40
Adéla
Reagovat

36 – bohužel je tam ještě Jana a ta vše vyslepičí!
37- hezky napsané, nakonec ještě začneme fandit Nikole, protože tam bude relativně nejnormálnější. Já teda pořád čekám nějakou love story, protože zvedání peřiny u Natálie a Rockyho mě nebaví!

41
Klaris
Reagovat

Naty mě začíná bavit :-) Sympatická je mi od začátku, protože mi dost připomíná mě – velikostí zadku, stydlivostí a pomalejším začleňováním se do kolektivu, věkově je mi dost blízko a je taky Býk :o))) Ze začátku o ní nebylo prakticky vůbec slyšel, ale teď už se díky větší aklimatizaci v hotelu začíná cítit jistější v kramflecích a začíná vystrkovat drápky – napřed sex s Rockym a teď dokonce intriky proti Nele. Cítím v kostech, že tahle slečna to tam za chvíli velmi pěkně rozjede :-))

42
Klaris
Reagovat

Ad nový soutěžící – myslím, že ani teď se žádného jiného sexu než mezi Naty a Rockym nedočkáme, protože nově příchozí působí alespoň na mě ještě víc asexuálně než Viktor a to už je co říct :o)

43
galadriel
Reagovat

27- tak anja, tento bude len policajt :-) Si budú mať čo povedať s Tomášom :-)
Na slovenskom webe má lepšiu foto….

46
Adéla
Reagovat

41 – nic proti Natálce, je to holka krev a mlíko, ale stydlivost si představuju trošičku jinak, vždyť chudáka kubánce málem znásilnila.
44 – nový policajt to bude mít těžké, už slyším Viktora a Terezu… Jsem na toho introverta zvědavá.

47
Hooper
Reagovat

Tak že by současný polda šel po bývalém s odůvodněním, že je tu místo jen pro jednoho?:)

49
RAINMAN
Reagovat

48 – Plačková ve videu říká: „Nepotřebuju bohatého partnera – hlavně abych se měla dobře!“

50
Klaris
Reagovat

42 – máš pravdu, fotka na slovenském webu je vážně o dost lepší, ta na českém je hodně nelichotivá :-) Jak někdo výše trefně poznamenal, fakt jak Rybka po deseti letech :-) Navíc jako policajt možná bude Tomášova druhá skupina a v tom případě se asi máme na co těšit :-)))

41 – já to právě myslela tak, že ze začátku nebyla Naty vůbec vidět, až pak se trochu osmělila a začala se trochu projevovat. Ze začátku mě totiž vůbec nenapadlo, že zrovna tahle holčina bude po Rockym vyjíždět tak dlouho, dokud ho nezdolá a už vůbec, že by ji napadlo spřádat intriky proti Nele. Jen se obávám, aby jí to přílišný kamarádíčkování se s (dost možná jen štábem nastrčenou) Terezou ve finále nezlomilo vaz.

Vsadím se, že Terezin stesk po příteli je jen součástí celého jejího představení, vůbec by mě nepřekvapilo, kdybychom se za pár dní dozvěděli, že se rozhodla ze soutěže odstoupit proto, že chce svého milého ještě stihnout na svobodě :-)

51
Klaris
Reagovat

50 – oprava, chtěla jsem napsat „Tomášova krevní skupina“ :-)

52
Extasy of St. Theresa
Reagovat

děcka, a kdy prosimvaspěkně tahle komedie končí?

53
Hooper
Reagovat

52: Jestli myslíš vysílání, tak na konci června. První červencový týden je finále.

54
galadriel
Reagovat

50 – mne na tej SK fotke pripomína Romana Šebrleho.
Aaaa…ak bude ticho čo robí, možno by o neho aj Nela záujem prejavila :-)))

55
Extasy of St. Theresa
Reagovat

53 – dík

56
Adéla
Reagovat

54 – a zrovna jsem si včera říkala, že by mohli nasadit někoho typu Šebrleho. Sportovce, který bude mít něco v hlavě…. Tak se nechám překvapit. Každopádně by mohl utvořit pakt s Tomášem a Rockym a vyřadit Viktora. Uvidíme jak to bude klukům pálit….
Otázkou je jestli už nový hráč nedostal úkol od štábu koho má vyřadit jako Vlado s Terezou. To by Viktor určitě nebyl, od toho štáb očekává sex s Janou. Ach jo. Tak doufám, že nepůjde po Nikovi. Méďa by tam chyběl!

57
dessin
Reagovat

Za me bod Niki a jeji hlasku o wikipedii, to me rozbilo ze jsem do rana nemohla spat :)))

58
Klaris
Reagovat

54 – ono Nele za chvíli stejně nezbyde nic jiného, než projevovat zájem o každého nově příchozího kluka, protože z těch stávajících už se nikomu s Nelou do páru nechce. Tedy vyjma Tomáše, ale toho by na vařený nudli utáhla i místní hotelová uklízečka :-)) Poslední dvě párování na ní vždycky někdo jen zbyl – buď vybírala poslední díky pořadí v soutěží o největší svůdnici hotelu (a chlapci určitě nebyli blbí a věděli, že pořadí, které holkám přiřkli v soutěži bude stejné i pro párování), nebo zůstala volná jako poslední a kluk vybírající jako poslední stejně neměl jinou možnost (jako Tomáš teď).

A já pořád čekám, kdy do HP pošlou konečně chlapce, který se mi bude FAKT líbit, protože z těch stávajících bych si nevybrala ani jednoho – teda kromě Nika, ale ten mě na začátku taky nijak fyzicky nezaujal a fandím mu jen proto, že se mi líbí jeho náklonnost k Nikče a jeho chování celkově :-) Na začátku se mi vzhledově nejvíc líbil Maťo, ale zase bohužel neumím oddělit od „ksichtu“ to chování, takže pro mě by se v hotelu asi nic nenašlo :-)) Tak uvidíme, jak se projeví ten nový :-)

59
anja
Reagovat

43 hehe, policajti Tomáš a Martin – to bude hotelová Rychlá rota, Chip a Dale :)

60
XMAN
Reagovat

Já už tuhle soutěž komentovat nebudu, višchni normální už vypadli a zůstali tam jen ti nejhorší. Taky nechápu proč jako vždycky před vyřazováním řeknou a ukážou v upoutávce jak to všechno bude a tím předem zničí jakékoliv napětí. Udělali to minule u Romea a teď znovu. Tam v té produkci musí být asi vážně nějací dementi. nechápu proč ušili na Klaudii takový podraz s tou imunito, tohle bylo jako hooodně ubohé. Jediná normální holka včera odešla a vlastně je to pro ni asi spíš dobře, je to pro ni vysvobození než tam být s takovým póvlem dál. všechny holky co tam zbyly jsou podle mě totální krávy a Jana je absolutně neuvěřitelná píča, která si asi myslí že je nejkrásnější na světě, když všechny kluky soudí podle vzhledu a ještě si stěžuje že jí tam neposlaly nějaké pořádné frajery s kterýma by si mohla za*ukat. Nevím ale kde bere jsitotu že oni by chtěli ji, sama je hnusná jak prdel a kdyby tam ještě byla Klaudie tak absolutně nemá šanci jí konkurovat a to vůbec v ničem. Po vyřazení Klaudie už to včera byla jen jedna obrovská nuda, zoufalsot a trapnost. Možná se ještě dneska podívám co bude azč ten nový a co předvede ale asi už na to jinak se*u.

61
anja
Reagovat

36 Elko, Nele to břicho roste pěkně teda :) a včera se tam povedl i pěkný záběr na ni v pokoji jak stála z profilu. Prdelka blahobytně narůstá i Niki a už to i holky řešily :)……. luxusně škodolibě se bavím :D

62
anja
Reagovat

54 galadriel, vsaď se, že podle Nely bude zase „hnusnej“ :))

mně se ten nový Martin jakože fyzicky na první pohled i líbí……….. no jo :))) ale mně se třeba fyzicky líbí i Vlado a celkem i Tomáš, ale tak já asi nejsem normální, já nepotřebuju aby měl chlap hezký ksichtík, a postavu mají všichni ok

63
XMAN
Reagovat

Já už fakt nevidím jediný důvod proč tohle ještě sledovat, když to srovnám s tím co se tam dělo před dvěma týdny když tam byl ještě Romeo tak to byl děj pomalu na úrovni Vyvolených 1 a najednou nechali Romea vypadnout, nechali vypadnout Klaudii a je po všem, není na té show už ani špetka zajímavosti, jen hrstka namyšlených líných válejících se lidí. Jestli po mě někdo chce abych se na tu ubožačku Janu díval až do konce tak to už by chtěli vážně trochu moc. Chybí mi tam Happyend, dobro v podobě Romea a Klaudie bylo vyhnáno z hotelu a zlo a ubohost v soutěži zůstalo. To nemá naprosto žádnou logiku. Klaudii už tam podruhé nevrátí a tím pádem když tam nebude Klaudie tak už tam nevrátí ani Romea. A mě už to prostě bez nich vůbec nebaví, takže sorry ale já asi vážně končím.

64
anja
Reagovat

60 XMAN, jéžžííš :))) ale nedávno se tady řešilo, že by imunitu měli mít striktně ti noví příchozí. Teď ji dali Tereze, protože byla nová – a zase se nám to nelíbí. Tož kruci jak? :)))

když s imunitou šachujou, je to blbě, když ji dají novým a ti si vyřadí sami koho chcou (Romeo, Klaudie) taky blbě… tak já nevím co bysme už chtěli, že

jinak teda souhlas s tebou, jana je p**a

65
anja
Reagovat

63 XMAN, dobro a happyend je v tom, že Romeo lúbí Klaudii, psal jí to v dopise, Klaudie je venku s Romeem a můžou pokračovat ve své love story. To je ti málo? Vždyt to je přece hezké…. Oba si tam zahráli, zviditelnili se s relativně čistým štítem odešli

66
dessin
Reagovat

62: me se libi Rocky. Kdyz nemluvi :)))

63: Romea vrati to se klidne vsadim. Spis me s*re (ne stve, vylozene s*re) ze Klaudia tam ze sebe dela vola jako anjel miru c co, jeste ji napisou ze „ji to pomuze pri parovani“ a ta pomoc byla v cem, ze ji vyhodi? To by se jim na celyho anjela vykaslala, takze fakt podraz od stabu… na divaky i na hrace.

Stab je mrkev!!!

67
anja
Reagovat

57 Niki se svou informací že studuje wiki byla boží :))

68
Adéla
Reagovat

Někdo už tady někdy psal, že viděl rozhovor s M. Gavrieli a ta sama říkala, že z těch lidí, kteří v hotelu začínají se nedostane do konce hry nikdo. Štáb tam dal ty děti na rozjezd a postupně je vyhází. Bohužel to dělají strašně okatě, v podstatě vždy od středy víme, kdo poletí, není tam žádné napětí a děj je hóóódně předvídatelný. Aspoň poslední dobou.

69
LadyXL
Reagovat

Sice to tu už probíráte dlouho, ale i já se musím přidat a zanadávat na štáb,produkci. Dát úkol Klaudii, že má vybrat holku, která půjde ven a kterou zachrání jen kluk, který by šel místo ní a pak tohle ani neodvolat a rovnou tak nějak vyhlásit, že má imunitu… Hmm. Jenže, co jsme čekali? Navíc už v těch jejich intrikách, šachování před vyřazováním mi přišlo divné, že nějak nepočítají s tím, že by Tereza vypadla, žádný kluk neříkal, že by šel místo ní (no kdo by byl taky takový v.ů.l.). Takže mi tak nějak dochází, jak když to někteří věděli, že to s tou ne-imunitou nebude žhavé…
Ale jinak jsem se včera pobavila,když probírali své body k debatě,když šly ty slepice poslouchat za zeď (skvělý pohled na ty zadele…).No a pak ta debata :-D. Štáb vybral skvělé zástupce,to se musí nechat.Dva, co to rozvážně říkají, nehádají se a bez emocí vše zdůvodní a oproti nim dvě, co vše řeší a musí se jen vypípávat při jejich projevu…. Jen mi bude mrzet, že to chlapi nedotáhnou trochu do konce (pomysleného) a např. Nelu dál neignorují za její nadávky – zvlášť ti dva 35-ti letí hajzli…Bylo by fajn sledovat,co by dámské osazenstvo dělalo. U nového očekávám, že se za policajta stydět nebude a to bude jeho konec :-D

70
galadriel
Reagovat

62 – tak ok. Ja sa vsadím, Nela bude milá a dobrá :-))

Jo a tento nový Martin na prvý kukuč v pohode (teda na tej SK fotke), ale že sa ti páči Tomáááš?? – začínam sa o teba báť :-)))

71
Klaris
Reagovat

Tak on Tomáš po vzhledové stránce není zase tak špatný. Zuby má sice trochu jako kůň, ale zbytek a hlavně tělo je OK :-) A třeba na ofiko fotkách mu to podle mě docela sluší :-) To, že je trhlej, to už je něco jinýho :-))) Výhru bych mu sice nepřála, protože tuhle soutěž by měl vyhrát někdo, kdo „hraje“ a ne ten, kdo se veze, ale Tomáš mě občas docela baví a jeho hláška „To je tak krásný, když chceš sex a nemůžeš ho mít, že ho slyšíš“ to zabila úplně :-)))

72
Elko
Reagovat

62 anja: ty si ale sebakritická :D
a ja som na tej fotke nemyslel na bruško, mne také brušká na dievčatách nevadia :) ale skôr na ten výraz, vyzerá tam divne – opuchnutá do tváre, bojím sa že praskne :)

73
XMAN
Reagovat

Tak pro Romea a Klaudii asi je výhra že mají jeden druhého, ale to co v tom hotelu zbylo mě už prostě nebaví.

74
Juchna
Reagovat

XMANe prosím neser na to, radši piš nasrané komentáře, mně bys tady na panáčkovi chyběl. :-DDD

75
Juchna
Reagovat

Odpověď na otázku v článku: Jana by mi vůbec nechyběla, protože je to kazišuk. Kdyby nedržela klapačku, mohli jsme si užít svádění Natálky Tomášem a válku Romeovy svaté inkvizice proti Nelinu gestapu, ona co neví, to nevyžvaní a pořád telefonuje a já už z toho šílím, ať už konečně vysmahne!

76
anja
Reagovat

72 Elko, aha :) no já se bojím, že Nela praskne v 80% záběrech když je ve zpovědnici :)

77
Thybaumont
Reagovat

Nikola je neuvěřitelná slípka, moc nechápu tu její popularitu tady. To její, co se divíš, vždyt jsme holky, je přece tak dehonestující právě pro ty holky. Sufražetky by jí určitě ukamenovaly.

78
anja
Reagovat

75 Juchna, to je geniální teorie! jana to všecko pokazila!

a imho ona netelefonuje, haloo řve proto, že jí pořád padá signál :D

79
Hooper
Reagovat

77: Když už tu Nikolu drbeme, tak nezapomínejme na „dyk je to chlap“. To taky slyším v sestřihu celkem často (pravda, na „Halóóóóó“ to nemá ohledně frekvence).

80
RAINMAN
Reagovat

63 – Romeo ani Klaudie se už nevrátí, zato Plačková možná ano.

81
RAINMAN
Reagovat

79 – Vojta Dyk je sexy chlap. :-D

82
XX
Reagovat

Vážně se obávám, že Nela dlouhodobě neustojí, jak se jí to všechno začíná rozpadat pod rukama (=všichni jsou falešní), a po návratu domů si s sebou kromě tiků přinese i nějaké výraznější psychické problémy. Pak už jí ani zaklínadlo „vy nevíte, jaký jsem měla život“ nebude co platné, i když by snad pro její pobyt v HP mohlo být i oprávněné.

83
Elko
Reagovat

Klaudia určite nie, ale Romeo má veľkú šancu. Hlavne podľa diváckych ohlasov. O pár týždňov sa tak či tak prísun nových zastaví a som zvedavý na tie reakcie, keď zistia, že sa musia „vyvraždiť“ medzi sebou :)

84
Juchna
Reagovat

78 – :-DDDDDDDDDD

Je ale fakt, že od té doby, co se Janě říká telefonistka, dostávám záchvat smíchu pokaždé, když řekne „HALÓÓÓ“ a zároveň mě to vytáčí. To už je na diagnózu. :-/

85
Petra
Reagovat

73, 74 – XMAN pokracuj, snad bude este co komentovat :)
A na Romea a Klaudiu zabudni, z toho vonku nic nebude…

86
galadriel
Reagovat

84 – Z HP si odnesú ps.diagnózy aj účastníci aj diváci?? :-))

85 – tiež si myslím, že v Noci v raji, keď budú spolu tak od Klaudia zaznie, že sú len dobrí kamaráti, lebo jej trvá dlhšie kým sa zamiluje…ale…že sú spriaznené duše.

87
Adéla
Reagovat

Nikola mě štvala neskutečně první týdny, ale postupem času mám alergii na jiné adeptky – Nela, Jana, Tereza. Nikola je neškodná puberťačka, která si hraje na dospělou ženu a vždycky mě rozesměje. Úplně miluju jak se pořád nemůže rozhodnout…… Vydrží v hotelu ze všech nejdéle.

88
Adéla
Reagovat

86 – mám přesně ten pocit. Romeo se asi zamiloval, ale z její strany to bylo takové mlžení. Nikdy mu žádnou lásku nevyznávala a snad jsem ani neviděla, že by si dali normální pusu.

89
dessin
Reagovat

80: a neverim a neverim. Zuzu vyrazili za pravidla takze ma utrum, Romeo naopak velkou podporu. Nela taky neletela za rasismus…

85, 86: nebude, co by s nim venku delala? nesilte vy romantici :)))

Stab je mrkev!!!

90
bludička
Reagovat

87 – přesně můj názor. aspoň se tam snaží vymyslet nějakou zábavu, má na to koneckonců praxi. a jak se furt nemůže rozhodnout, to je prostě roztomilý. a přijde mi, že by mohla mít něco i v hlavě, a hlavně je hodná. že sem tam plácne nějakou blbost, to už je odpustitelný.

91
galadriel
Reagovat

http://www.prima-love.cz/paradise/soutezici/martin-klusak
za mňa teda na kukuč určite môže byť…normálne si želám, aby aj v tej hlave dačo mal :-)

zaujímavý dotazník…a zas neprečítaná kniha – asi to bola hlavná podmienka.

92
anja
Reagovat

80 Plačkovou už tam fakt nechcu. Už mě nudila když byla v noční šou. Zuzy fakt bylo dost.

Ale co je mi teda záhadou – co je s Vierkou? Od vypadnutí se po ní doslova slehla zem

93
Elko
Reagovat

91: ale je to photoshop, odstránili mi šošovicu pod nosom :)

94
anja
Reagovat

91, hmm vypadá fakt dobře. Plus body za to, že preferuje vysoké dlouhovlasé tmavovlásky:))

95
anja
Reagovat

ad Terezin příběh z Bronxu – kdepak bude Bentley + 5 aut, když její přítel bude v base?

96
galadriel
Reagovat

92 – Vierka?? Možno zaskakuje doma za Terezu.

97
anja
Reagovat

96 Galadriel, myslíš? :))) no já koukám v pauzách už i na Akta X na Cool jestli se tam Vierka neobjeví, a zatím nic teda

98
galadriel
Reagovat

http://hotelparadise.joj.sk/hotelparadise-novinky/niko-ako-liecitel-dusi.html
Niko je proste kurááátko :-))) A Nele to sekne, keď sa usmeje, je fakt pekná

99
RAINMAN
Reagovat

89 – Gavriely volá na štáb: „Já chci mrkev!“

A štáb je z toho mrtev.

100
galadriel
Reagovat

97- :-)) Anja ale pozor na to, vysiela sa to od roku 1993 – môže byť akokoľvek maskovaná. Heč…som našla vo wikipedii :-))

101
RAINMAN
Reagovat

91 a 94 – Tenhle toho v hlavě moc mít nebude.

102
RAINMAN
Reagovat

Na Facebooku Kiim Teichertová píše, že vypadá jak vánoční skřítek. Musím souhlasit.

103
Klaris
Reagovat

Nový soutěžící vypadá na ofiko fotce pěkně, ale ten dotazník zase … achjo.

104
Elko
Reagovat

97 anja: skús aj XXX porno channel alebo Privat space, možno tam budeš mať šťastie :-)

106
dessin
Reagovat

97: spis jestli fakt nejela rovnou smer Bohnice / Oparany / Berkovice / Jihlava vyberte si dle bydliste :)

99: nemohlo by to byt obracene? :))

Stab je mrkev!!!

107
RAINMAN
Reagovat

99 a 106 – Ano, mělo to být obráceně. Ale nechci dostat na budku od Marcuse. :-D

108
Petra
Reagovat

Nejhorší je Nela, Viktor to řekl dobře, neuměla absolutně agumentovat , jen se uráží a vzteká, nejlepší byl Rocky jak na konci když odešla Nela, řekl, že je to kvůli slípve Janě, která seděla vedle ní a neuměla nic říct …

109
Melanie
Reagovat

108 Petra: Nela nikdy neumí argumentovat. Řekne nějaký názor a když se jí ptají na důvod, pořád do kola ho jenom opakuje, pak se začne vztekat, druhého doslova ukvoká nadávkama a nakonec se urazí. To nebylo poprvé. :o)

110
Evka
Reagovat

63, ty víš, jak mi z duše mluvíš:-)), já se taky ráda dívám na tv nejen kvůli zábavě, ale že tam…něco..v tom pořadu je..Nám pěkně vyšprtali ty, kteří za něco stáli ven a…zklamání, no!! Mě obtěžuje vůbec sledovat Terezu, chápu, že štáb nechce nechat vyhazovat stále ty nové..jenže, bylo to nefér vůči Klaudii snad nejvíc v HP…Vlastně jí ušili past, nemohla ven kdyby zvolila koho zvolila!
A tak to bude pokračovat dál…Jana, Nela, ty zůstanou tak dlouho, dokud si vůbec někdo Paradise zapne…Až bude sledovanost 150 lidí, snad štáb udělá podobnou prasárnu jako Klaudii…
Kdyby tam tak opravdu dali Vojtu Dyka:-D

112
Jana
Reagovat

Teda mě už ta Nela leze krkem, to co předvedli s Janou při konfrontačce s klukama , arogantní , namyšlená holka, navíc jak vyčítela, že tam dali 30 – ti leté tudíž staré , copak Paradise je výsadou dvacetiletých ? Jen oni sou ty nej ? Ale štáb ji má asi rád, protože ji tam stále drží . Viktor mě baví, ten i z toho dělá prču, na něho nelinka nemá a dost ji to vadí, a jak se obékla po Niky, kamarádka slavná. Tereza nevím k čemu tam je, když nebyla vůbec vidět, myslím,že byla dosazena jen na určitou dobu , aby rozvířila vody někoho viděla, sami vidí,že tam nebude mít dlouhé trvání i skrze její zdravotní problémy.

113
Jana
Reagovat

někoho vyhodila

Reagovat

Ten nový je gay? Dnes si má vybrat na rande muže :) Píše se na oficiál FB :)

115
koc
Reagovat

114 – :) .. nu proc ne ..

116
Adéla
Reagovat

114- ani bych se nedivila, ten tam ještě chybí

117
Evka
Reagovat

Jakou má sledovanost HP, nevíte?? Zajímá mě to třeba vzhledem k Hlasu..Ten podle mě taky nemůže mít extra sledovanost!!

Reagovat

Evko (117) nelze srovnávat premiový produkt (Hlas) s každodenní výplní programu (Hotel Paradise). Jinak Hlas lehce pod mega. Hotel tipuji kolem 150k denně. Dnes Prima rozeslala tiskovku, ze Prima Love byla vcera nejsledovanejsi v historii, a to predevsim diky nejakemu poradu o dortech, ktery mel 230 tisic divaku v danem case. Tak si to kdyz tak zkus sama odvodit, kolik muze mit HP, ktery jde kazdy den a ve 22:15.

119
Evka
Reagovat

118, jo díky..Hlas tedy taky nic extra..ono těch pěveckých soutěží už bylo a bylo..
Já s tím HP hlavně proto, že prý je to na hranici ta sledovanost, tak mě to zajímalo. A s tím, že kalkulují, že jim Tereza zvedne sledovanost, myslím, že to bude spíš naopak!

120
koc
Reagovat

118 – Bajecne dorty jsou fajn ..

121
Valerie
Reagovat

No myslím, že předtočená RS není dobrej nápad. Zrovna jsem projížděla články v bulváru a to je samé „do HP se řítí tsunami“, „vody pořádně rozvíří Tereza“, „skandální minulost…“ :D Asi chápu, co měli v plánu, jen nepočítali s divákem ani s tím, že ta jejich skandální, divoká a brutálně upřímná Terezka tak nějak nikoho nezajímá (vyjma lidí, kterým leze na nervy natolik, že vypnou bednu). Kdyby měli přímou zpětnou vazbu, asi by se soutěž vyvíjela trochu jinak.

122
XX
Reagovat

Hned bych si připadala jako v ráji, kdyby tam dali třeba jen na skok nějakého anglického gentlemana (takového Colina Firtha, nechci ani domyslet) a jak by na něj Nela vyrukovala s tou svou angličtinou… to by se asi chytil jen Niko…

123
anja
Reagovat

114, 115, 116 :DDD vy už jste jak ta Nela, ještě jste ho neviděli a už víte kdo a co je :DD

124
anja
Reagovat

118, 120 báječné dorty jsou taky taková reality show :) občas je taky chytám, fajn pořad

125
anja
Reagovat

105 bych se nedivila, kdyby si tam ta Tereza ty drogy nějak propašovala. Narkomani jsou v tomto vynalézaví

126
M
Reagovat

122: Ano, Niko by se chytil, protože v Americe pracoval jako gay prostitut pod pseudonymem Justin Nikola. Pak ho chytila FBI, šel sedět a nakonec ho deportovali zpátky na Slovensko se zákazem vstupu do Ameriky na 10 let. Ale jo, pořád je sexy ;D A ze všech chlapů v HP se jako jediný chová normálně, třeba včera u toho Muži vs. Ženy.

127
bludička
Reagovat

126 – tak to tady snad všichni ví ;)

128
M
Reagovat

127: Co, že je sexy, jediný normální nebo exgigolo (podle profilu na Primě-love OSVČ)? ;D

129
x
Reagovat

nechápu proč na to teda všichni koukáte,když vás to tak sere ? je dalších 150 programů….

130
EvcaK
Reagovat

129 – Právě proto, že nás to tak sere, tak na to koukáme o to raději :)

131
Elko
Reagovat

Nový policajt hovorí, že má rád macaté baby (žeby išiel po Natálii :)) to by Rocky nerozdýchal.
http://www.aktuality.sk/clanok/205328/policajt-martin-strieda-klaudiu-ma-rad-macate-baby/

132
bludička
Reagovat

128 – tak jestli je sexy, to je věc vkusu, ale jinak o jeho minulosti slyšel už snad každý :))

134
koc
Reagovat

133 – pusobi zabrzdene asi mu nekdo stal na privodnim kabelu

136
Tommy
Reagovat

Nevíte co chystá TV MARKÍZA? „casting@MediaPro Entertainment Slovakia
sobota
Priatelia je tu nový kasting! Ak máte viac ako 18 rokov, nebojíte sa práce a chcete prežiť leto inak, hláste sa tu! skveleleto.markiza.sk“

137
angela
Reagovat

133 – tak mě po shlédnutí videa napadlo jediné…
TA BLE TY:-D

138
Juchna
Reagovat

Neliny nedostatky a příšerná povaha byly včera díky té konfrontaci najednou jak v záři reflektorů a možná to trklo víc lidí, nejenom Natálii. Nebýt té zpupnice, tak je tam úplně jiná atmosféra, míň napětí, víc srandy… A jak blbě je hájila! Nebyla schopná jediného argumentu, neprojevila ani kousíček nadhledu a naše „nejchytřejší“ telefonistka selhala zrovna tak. Tohle byl od režie docela chytrý tah a jsem zvědavá, jestli to nějak změní pohledy ostatních. Vypadá to, že Natálčina lítost, že nevyhodili napřed Nelu vzešla právě během té konfrontace…

139
Hooper
Reagovat

138: Tak Nelina neschopnost argumentovat je všeobecně známá. Problém je v tom, že u Terezy vůbec není jisté, že přespříští týden ještě bude v soutěži a druhak je celkem vrtkavý spojenec.

Někdo tu během dne psal, že Nela u kluků dost klesá, to je pravda, ale akutně jí vypadnutí nehrozí.

140
Ksčenka
Reagovat

Cukrík a Anjel jsou venku _ sláva mám druhé vánoce :-)

141
anja
Reagovat

137 ta ble ty má luxusní :) a slibuje že to tam roztočí, mno to jsme zvědavá, bo mám dojem, že koc se trefil:)))

142
anja
Reagovat

138 Nela se nedokáže odpoutat od toho svého ublíženého Ega, stejně tak jako Jana. U mne teda body pro štáb, že dal právě tento úkol a že dobře namíchal mluvčí kluky v. holky. Jen houšť takových psycho hrátek

143
Juchna
Reagovat

139 – Já bych ani nechtěla, aby Nela už vypadla, jako záporák a komická postavička mě tam baví, na rozdíl od Jany, ale cokoliv, co aspoň trochu rozčeří Nelinu samolibou bohorovnost vítám a moc by se mi líbilo, kdyby jí už někdo konečně dokázal nějakým parádním způsobem setřít, což uznávám, od Natálie asi nehrozí.

144
Hooper
Reagovat

143: Natálie stírat Nelu nemusí, stačí, když ji vyřadí. Jinak ano, oceňuji Nelu jako záporáka.

145
koc
Reagovat

Nela je héééérečka :)

146
MajaK.maja
Reagovat

Já nevim, asi by si měly ty holky uvědomit, jak se samy chovají, nemůžou se pak divit, že se k nim chlapci nechovají jako k dámám :-) A ta Jana, to je prostě vážně p*ča, to se lépe vyjádřit nedá. A Nela druhá, nepatrně rozumnější, ale asi tak stejně inteligentní…. mimochodem Nela už spřádá pomstu na vyhazov, falešnice :-)

147
Pattrick
Reagovat

Mluvený projev Terezy je fakt divnej, ta je snad zhulená.

148
Hooper
Reagovat

Holka je níž než muž a bavte nás! To je slušnej olol, bod pro Nelu(nebo kdo to vymyslel).

149
Hooper
Reagovat

Tomáš si svůj příchod k debatě tří n vskutku dobře načasoval.

150
Bobby Brown
Reagovat

Prej „stýská se mi po lidech doma“…
Bulí, protože jí upadly poslední zásoby fetu do záchodu, to fakt našte.

151
koc
Reagovat

Nela ma nekde uvnitr packu kterou uvolni tubky a spusti tim plac.. umi ho krasne vyuzivat

152
Icecube18
Reagovat

Další bengo

153
koc
Reagovat

ani cist neumi ..

154
Pattrick
Reagovat

třesal.. hm, policajt..

155
RAINMAN
Reagovat

Třesl, třesal…
:-D

156
RAINMAN
Reagovat

Ten Nikův výraz při pomyšlení na „gay rande“…

157
Pattrick
Reagovat

debil no

158
koc
Reagovat

ani vypatrat sve čemodany nedokaze

159
J.
Reagovat

Mě přijde, že to už je po několikátý, co Nela něco „tuší“, co my už víme… To jí to tam dává Marcelino tajnýma vzkazama pod dveře, nebo jak je to možný?

160
Pattrick
Reagovat

No je to fakt divné, že Nela najednou tuší něco. Asi štáb o ni nechce přejít.

161
Juchna
Reagovat

Z toho novýho mám docela dobrý dojem a je to fakt hezký chlap, z mého pohledu je nejhezčí hned po Nikovi. :-)

162
Ludmila
Reagovat

161-no nesdílím nadšení mě vzhledově nebere ani kapku, ale je fakt, že holkám tam se asi líbí

163
Hooper
Reagovat

158: Neschopa, no

164
Elko
Reagovat

ale čo oni sa pustili do Nely? :) …a tiež oceňujem Nelu ako záporáka :)
Dnes predviedla v priebehu 5 min. asi najviac rôznych ksichtov – to bol rekord :)

165
Juchna
Reagovat

Nemyslím, že štáb Nele něco nakukává, Nela je člověk extrémně zaměřený na sebe a zahleděný do sebe a podle mě si potřebuje neustále dokazovat, že jí ostatní berou vážně a proto má ty čidla, kterými vnímá chování jiných vůči své vlastní osobě velice dobře vyvinuté. „Normální“, zdravě sebevědomý člověk neřeší pořád jenom sám sebe, vnímá i ostatní, zajímá se o spoustu jiných věcí, Nela ale podle mě celou dobu prioritně vnímá a odfiltrovává všechno, co se týká její vlastní osoby a jakýkoliv projev anti-Nelovství okamžitě identifikuje a mstí. Já z ní mám aspoň takový dojem.

166
Juchna
Reagovat

158 – vždyť tam byl teprve hodinu a byl z toho všeho trochu rozhozený, sám přece říkal, že se celý třesal… :-DDDD
Já nevím jak vám, ale mně je ta jeho počáteční nervozita sympatičtější než do nebe se pnoucí sebevědomí a samolibost, jak to bylo třeba u Viktora. :-)

167
Mic
Reagovat

To jsem zvědavá, jak dopadne boj Nela versus Natálie. Nevýhoda pro Nelu- všichni ji už mají dost. Ona dobře ví, že nováček ji může zachránit. Ale zdá se, že se mu líbí i Nikolka, což může být také v Nelin prospěch. Tereza je jasná- to není stesk po domově, ale po matrošu. Vypadala teda hrozně! Ale ulevilo se jí s příchodem Natálky, která ji zabavila snováním plánů, jak se zbavit Nely.

168
Melanie
Reagovat

166 Juchna: Taky mi je to sympatičtější než to machrování u některých. Zatím sympaťák. :o)

Jinak mně to po dlouhé době docela bavilo, spřádají se různé tajné plány a ty komenty chlapců v upoutávce na příště neměly chybu. :o)))

169
Petra
Reagovat

159 – no oni komunikuju aj so stabom, ti im aj hovoria, co maju robit a oni to potom hraju. Viem z dobrych zdrojov :)

170
Mic
Reagovat

165- uhodilas hřebíček na hlavičku!

171
Sami
Reagovat

166- Souhlas, sympatické lidské chování! A dnes se mi líbyl Niko, jak seděl s Nelou a ospravedlňoval se : Niko chodí, ako by se posral a nám to vadí!:-))) On je fakt zlatej a mimochodem Nele to slušelo, když ji rozesmál. To měl Leo pravdu, že jí sluší, když se směje. Bohužel je to jen velmi vyjímečně!!!

172
RAINMAN
Reagovat

169 – Jana Vondroušová jim pokládá otázky ve „zpovědnici“.

173
Sumec
Reagovat

Nikolka je takový roztomilý pések, který když ho vší silou odkopnete, za vámi vrtějíc chvostíkem stejně znova přiběhne. Nununu!

174
Juchna
Reagovat

171 – Jo, Niko byl boží, pro mě je on takové sluníčko a líbilo se mi, jak hezky mluvil o Nikole, já jsem na tu holku úplně změnila názor a přistihuju se, že už mi vůbec nevadí, naopak, často mě rozesměje a kolikrát i nahlas řeknu: „Ona je fakt zlatá…“ A jak o ní říkali kluci, že na každém najde něco pozitivního, myslím, že nejenom na každém, ale i na všem. Ta holka je plná života a energie, kterou šíří i kolem sebe, jenom se divím, že ještě není utahaná z Nely, která naopak energii ostatním vysává. Mám pocit, že Nikola je ze všech těch holek psychicky nejodolnější.

Dneska se mi to taky líbilo, stačí, že se tam začnou víc smát a míň po sobě štěkat a už je to o něčem jiném. A ten Martin – fakt hezký a sympatický chlap, Niko je sluníčko a o hodně hezčí, ale tento je zase víc sexy a tak nějak chlapsky dráždivější, za mě Martin rozhodně palec nahoru! :-) A kdoví jestli ty kluky v upoutávce nerozzuří právě to, že holky se budou předhánět o jeho přízeň, docela by to tak mohlo být, pro uražené holky by to byla přímo se nabízející pomsta. :-D
Už se zase začínám těšit na další díly! :-DDD

175
Sami
Reagovat

174- Já se těším na každý další díl. Vždycky se tam najde něco zajímavého. A Nela je sice to všechno, co se o ní říká, ale nevadí mi. Asi se na ni dívám z pohledu Niky a hledám to dobré. Někdy mě štve, že dělá zbytečně zle z prkotin, nad kterými kdyby mávla rukou, nebo se zasmála, byla by větší frajerka. Ale na druhou stranu, nevim, jak by jebalo mě, kdybych byla tak dlouhou dobu zavřená v jedné malé společnosti. Ona kdyby neměla tu Nikolu, tak zešílí. Ještě že je Niky tak splachovací.

176
Lucas
Reagovat

Koukám, že původní americká verze měla jen 30 dílů.. nevíte, jak je to v ostatních zemích? A nevíte, jestli někdy se do finále dostal někdo z původních soutěžících atd.? :)

177
Hooper
Reagovat

174: ad A kdoví jestli ty kluky v upoutávce nerozzuří právě to, že holky se budou předhánět o jeho přízeň, docela by to tak mohlo být, pro uražené holky by to byla přímo se nabízející pomsta.

Když jsem tam tak viděl Martina jako jediného tančícícho, tak jsem si říkal, jestli spíš nejde o jeho úkol. Uvidíme dnes, možná.

176: Můžu mluvit jen o první americké řadě. Tam vyhrála holka, která první týden byla singl a vysílalo se to, myslím, pouze dvakrát týdně.

178
Klaris
Reagovat

Rozhovor mezi Nikem a Nelou byla jednoznačně nejhezčí část dnešního dílu :-) Škoda, že se Nelka nesměje častěji, protože jí to u toho vážně sluší … a Niko, to je zlatíčko nejzlatější … přesně někoho takového bych chtěla potkat, kdyby mi bylo smutno :-))

Přidat komentář