Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Hlas ČeskoSlovenska (22.4.): Co nám Vojtkovci a Rytmusovci zazpívají podruhé?

22. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

[singlepic id=4171 w=420]

AKTUALIZACE: Duety s kouči a jejich hosty jsou součástí formátu The Voice. Jedná se o takovou třešničku na dortě. Hodnotí se však pouze samostatné skladby, nikoliv duety. I v dalších kolech budou následovat podobné duety s různými hosty. Kdo si s kým zazpívá, rozhoduje vždy kouč.

V neděli 22. 4. se nám již podruhé v rámci Hlasu ČeskoSlovenska představí týmy Pepy Vojtka a Rytmuse. Ve své premiéře se ukázaly jako celkově silnější než týmy Michala Davida a Dary Rolins, proto jste zřejmě všichni zvědaví, zda si svoji laťku udrží.

Tentokrát zazní opět velmi různorodé písně, přičemž mě u některých zpěváků konkrétní výběry dost překvapily až šokovaly. Někteří „vyvolení“ se nám navíc předvedou dvakrát a zazní hned čtyři duety, ve kterých jim budou asistovat oba jejich koučové, moderátorka Tina a jako host i Leona Machálková. Jak se tedy desítka soutěžících popasuje s vybranými písněmi, to se pokusím již tradičně zanalyzovat.
Rytmus a Nikoleta Spalasová

Alicia Keys feat. Jay-Z – Empire State Of Mind

Celkem logická volba vzhledem k tomu, že se jedná o duet r´n´b zpěvačky a rapera. Rytmusovi i Nikoletě proto vyloženě sedne. Pro mě je však tato píseň už skutečně extrémně obehraná, a tak se obávám, že si tohle vystoupení neužiju, i kdyby to oba zazpívali sebelíp. Stejně jako mě s touto písní nedostala semifinalistka loňské SuperStar Jana Karasová ani „zpěvačka patnáctiletí“ Eva Burešová z loňského Talentu, tak mě s ní zřejmě nedostanou ani Rytmus s Nikoletou.

Daniel Mrózek

Green Day – Boulevard Of Broken Dreams

Jsem rád, že konečně uslyším Dana v rockovější poloze, ovšem nejsem si jist, jestli je zrovna tato píseň ta správná volba. Její melodie totiž plyne víceméně v jedné rovině a je velmi těžké se na ní nějak hlasově předvést. A i když se to nezdá, tak je to i dost těžká skladba. Ve třetí české SuperStar se na ní vysekal Roman Lasota a příliš přesvědčivě ji nepodal ani Adam Briestenský ve třetí slovenské SuperStar. Jak se na ní předvede Dan se teprve uvidí. Já jsem v tomto případě spíše skeptický, i když se rád nechám překvapit o opaku.

Juraj Zaujec

Juanes – La Camisa Negra

Proboha proč vkusný muzikant Jurajova formátu musí zpívat zrovna takovou vlezlou odrhovačku? Před sedmi lety tato píseň útočila ze všech rádií každou chvíli a její melodie je v podstatě úplně primitivní. Nevím, co na tomhle chce Juraj předvést. Je však možné, že nás překvapí a nabídne nějakou osobitou verzi. Nedokážu si ale představit, co se z tohoto kolovrátku dá vykřesat.

Markéta Poulíčková

Tina Turner – Golden Eye

Markéta má touto volbou písně zaděláno na další touchdown. Jednak už tento gigahit od „rockové babičky“ zpívá často na svých koncertech se skupinou RockStars, takže už ho má natrénovaný. Především jí ale hlasově neskutečně sedne, obzvlášť se těším na ty krásné znělé hloubky. V minulosti už tuto píseň zpívali Leona Černá a Ondřej Ruml, ale myslím si, že Markéta je může oba hravě strčit do kapsy. Podle mě jasně nejlepší volba večera.

Pepa Vojtek a Daniel Mrózek

Jiří Schelinger – Jahody mražený

Pepa Vojtek se nejspíš definitivně zbláznil, když si v 21. století vybere tento normalizační bubblegum (i když zpívaný rockovou legendou). A ještě si k duetu přizve sladkého Dana. Tohle bude podle mě nejspíš komické vystoupení (nebo spíš tragikomické?).

Kristýna Daňhelová

Celine Dion – I Surrender

Dost velký risk. Na tohle Kristýna podle mě nemá a obávám se, že zvlášť výšky budou ukřičené a nepřesvědčivé. Když Michal David minule v nadsázce označil Kristýnu za českou Celine Dion, tak to neznamená, že jí Rytmus okamžitě musel vybrat píseň této kanadské popové divy. Tohle nemůže dopadnout dobře, ale možná Kristýna překvapí a já si tady budu v pondělí sypat popel na hlavu.

Barbora Švidraňová

Beyoncé vs. Eurythmics – Sweet Dreams

Tady zřejmě dojde k podobné situaci jako minule u Katky Petráňové a Barbora nám zazpívá mix hned dvou stejnojmenných písní v jednom. Tohle míchání více písní dohomady já osobně moc nemusím, protože z toho nakonec většinou vznikne hudební guláš. Navíc zvlášť v případě Sweet Dreams od Eurythmics si nejsem jist, zda v tom dokáže být Bára přesvědčivá. Obávám se, že půjde o slušné, ale dost matné vystoupení.

Tina a Juraj Zaujec

Sting feat. Sugababes – Shape Of My Heart

Na tento duet se docela těším. Sting Jurajovi mimořádně sedne, jak už ostatně dokázal ve výběru naslepo, přičemž v kombinaci s Tininým sametovým hlasem by to mohl být docela příjemný zážitek. Navíc pokud se Juraj bude doprovázet na kytaru, tak to tomu na atmosféře ještě přidá.

Jakub „Jackie“ Pohle

Tublatanka – Skúsime to cez vesmir

Je dobře, že se nám Jackie předvede ve slovenštině. Jinak tohle je styl, ve kterém jsme ho už slyšeli, proto si myslím, že není důvod, aby Jackie tuto slovenskou rockovou klasiku nedal. Jen jsem zvědav na ten „šmajdovský“ ječák, který je v této písni hned několikrát uplatněn.

Adam Koubek

Rick Astley – Never Gonna Give You Up

Hlasově je to pro Adama dobrá volba, protože Rick Astley má podobně hluboký hlas. Navíc se nám Adam poprvé předvede na trochu rychlejší písni, na což jsem docela zvědavý. Nevýhodou může být snad jen to, že zvlášť refrén této písně je dost kolovrátkovitý a může po chvíli začít nudit.

Leona Machálková a Jakub „Jackie“ Pohle

Aerosmith feat. Christina Milian – Cryin´

Účast Leony Machálkové jsem sice moc nepochopil (stejně jako umístění všech těchto čtyř duetů), ale s Jackiem jí to bude asi dobře ladit a oběma jim to hlasově sedne. V rámci večera by se tento duet mohl zařadit k tomu lepšímu, co uslyšíme.

Nikoleta Spalasová

Alanis Morissette – You Oughta Know

Tohle si absolutně neumím představit. Hlasově vyloženě soulová (a projevem lehce „umytá“) Nikoleta zpívající rockovou pecku od přidrzlé rebelky Alanis, to je jako kdyby Karel Gott nazpíval cover-verzi Smells Like Teen Spirit. Ale je možné, že v Nikoletině podání získá tato píseň, která už v SuperStar zazněla čtyřikrát (zpívaly ji Katka Koščová, Klára Zaňková, Tereza Najdekrová a Alžběta Kolečkářová), nějaké zvláštní napětí. Nebude to mít ale lehké, protože první dvě jmenované dámy s touto písní vyloženě zazářily, proto se nevyhne srovnání.

Kristína Zakuciová

Anouk – Nobody´s Wife

Sympatický neprvoplánový výběr písně, který by Kristíně mohl hlasově velmi dobře sednout. Pokud omezí svoje tradiční ksichtění a tuto pecku podá s dostatečnou energií, tak by mohla v rámci Pepova týmu dost posílit svou pozici.

Anna Veselovská

Olympic – Slzy tvý mámy

Snad vůbec největší překvapení ve výběru písně. Aničku si v této písni, na které se už značně podepsal zub času, neumím moc představit. Je ale možné, že nám nabídne svoji vlastní verzi na míle odlišnou od originálu. Jsem ale dost zvědavý na její češtinu (a zvlášť na ř kterých je v této písni hodně). V SuperStar už tuto píseň zpívali Petr Bende a Aleš Burket, přičemž první jmenovaný v ní podal svůj vysoký standard a druhý ji dal na své možnosti slušně. Uvidíme tedy, co s ní předvede Anička a zda si udrží svou proklatě vysoko posazenou laťku.

Tolik však odhady a spekulace. Jaké výkony nám svěřenci Pepy Vojtka a Rytmuse opravdu předvedou, na to si musíme počkat do neděle.

Související články

Duet Anna Veselovská / Juraj Zaujec – More than Words (video)

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Diskuze k článku

Počet komentářů: 550
1
sali
Reagovat

Ďakujeme, DJ. Hor sa do štúdia! :-)

2
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Několik postřehů
1) Tublatanka – dobrý výběr, jen doufám, že má Jackie dostatečný hlasový fond potřebný ke zvládnutí písně. Na každý pád se těším.
2) Jahody mražený – jsem si jistá, že Vojtek z písně udělá obrovskou šou a Mrózkovi tak hodně pomůže.
3) Sweet Dreams – naprosto souhlasím s Vladem, jen ještě dodám, jsem velmi vděčná, že Pejsek a Kočička neupekli dort Beyonce vs. MM:-)))))))
4) Slzy tvý mámy – nechápu, kdysi krásný, dnes poněkud zlidovělý song, který bych nechala legendám, protože jinak působí kýčovitě. Ovšem Anna je typ, který, dle mého, dokáže smrádek kýčovitosti zaplašit.

3
irena
Reagovat

Tak to jsem moc zvědavá (bohužel to tentokrát neuvidím v neděli večer, dávám přednost Horáčkovu Českému kalendáři ve Švandově divadle), ale kouknu později.

Jediné, s čím absolutně nesouhlasím (taky proto, že mi Markéta P. vůbec nic neříká) je že by mohla s Golden Eye strčit do kapsy Ondru Rumla. Jeho provedení téhle písně včetně choreografie bylo v X-factoru naprosto dokonalé, takže u mě nikdo jiný (snad kromě Tiny Turner:)nemá šanci :)

4
mila
Reagovat

3 – vyjimecne souhlasim s irenou, taky mi Marketa P. nic nerika a za sebe pochybuju, ze by svym provedenim mohla strcit do kapsy Leonu Cernou.
Jinak mi asi neco uniklo – Anna bude zpivat jen jednou? A proc tedy nekteri budou zpivat dve pisne?

5
mila
Reagovat

a pokud bude zpivat Anna jako duet MOre than words se Zaujecem, tak on bude zpivat trikrat? Nejak tomu nerozumim…

Reagovat

milo (4,5) Anna žádný duet zpívat nebude. To video co je na youtube a odkazujeme na něj z článku je jen krácení dlouhé chvíle na hotelovém pokoji s Jurajem Zaujecem. Ohlášené jsou pouze 4 duety. Proč v nich budou zrovna ti kteří vystupující je otázka. Nepochybně je to v rámci formátu The Voice běžné.

7
juliette
Reagovat

hmm…zajímavé, torchu mi to připomíná minulé kolo MD a Dariny, kdy byli původní „favoriti“ zastíněni outsidery…vzpomeňme hlavně na Weingartnera a MM…

teď to vypadá, že zářit budou především Kristina Zakuciová, Markéta Poulíčková nebo Adam Koubek – na ty se moc těším!

naopak velké zklamání u Anky Veselovské, Báry Švidraňové, Dana Mrózka a Jackieho – to sou strašné odrhovačky a obávám se, že s nimi neoslní (hlaně u Džekího, který už i minule zpíval na doraz, se obávám, že tahle píseň je nad jeho schopnosti).

8
jarka
Reagovat

Neřijde mi zrovna fér, že někteří zpívají 2x a jiní jen 1…to může ovlivnit hlasování!!!!

9
mila
Reagovat

jinak souhlasim s DJ – Crying bude narez a myslim, ze se to Machalkova Jackiemu rozhodne nezkazi.. no a druha vec, ktera se asi povede bude duet Tiny a Juraje, hlavne Tinu si v tom dokazu predstavit. No a jak da Nicoleta mou milovanou Alanis, to jsem opravdu zvedava, z tech, co se o ni pokousely, mi nejvic sedla od Anety Langerove

10
XMAN
Reagovat

Tak z těch Green Day pro Mrózka nadšený moc nejsem, ale uvidí se, třeba to dá dobře. Ovšem ty Jahody Mražený to bude pecka, na to se těším asi nejvíc z celé neděle. Kdyby mi někdo řekl že Mrózek bude někdy zpívat Schelingera, tak tomu neuvěřím :-D Ten Juanes u Juraje mě až tak nepřekvapil, on má tyhle latinsko americké rytmy asi rád, viz. Carlos Santana a podobně. Určitě dá do písničky vlastní muzikantskou invenci a bude to lepší než originál. No a kdyby to náhodou nevyšlo, tak to napraví tím Stingem. Na Jackieho se těším taky hodně, Tublatanka a Aerosmith, to jsou moje krevní skupiny. Celkově se mi tentokrát výběr písní líbí asi zatím nejvíc ze všech kol, takže se fakt těším jak to soutěžící dají. Jo a co se týče Golden Eye – tak Rumla v ní nepřekoná nikdo, to byl pro mě dokonalý zpěvák a Poulíčková mě taky nebere a neuchvátí mě asi ani kdyby to zazpívala jako bohyně.

11
mila
Reagovat

6 – diky za vysvetleni, utvrdilo mne to jen ve vire, ze Hlas ma zcela jina pravidla nez pevecke souteze, co tady slo doposavad – velmi nepruhledna a svym zpusobem nespravedliva.. (pocinaje tim, jakou vahu ma kouc pri postupu jeho oblibence do dalsiho kola, konce treba timto pripadem, kdy ne vsichni maji stejny pocet sanci)

12
sali
Reagovat

– Nikoleta & Rytmus: sadne im ako šerblík na zadoček.

– Daniel: Ak mu neprekechlia vizážisti podočné vankúšiky, bude sa dať na ňho aj pozerať. Refrén tejto piesne mi príde menej výrazný než zvyšné okolie. Navyše ctení zvukári sú nadržaní z gitarového riffffffu, takže kapela určite Daniela v refrénoch prehrá. On si to ale užije – výborná melódia, jednoduchý rytmus, a tak sa Daniel môže sústrediť na sýte podanie a dobrú intonáciu, takže pre mnohých to bude adept na „tačdáun“.

– Juraj: Na rozdiel od DJ sa mi to nezdá šibnuté. Ide síce o jednofarebnú odrhovačku, ale narozdiel od Michala, ktorý sa utobil v jednom dolári, Juraj nasadí svoj fičúrsky výraz, zakryje si brucho gitarou, Cimbala nabehne do páru a bude nám veselo. Ak Juraj nebude intonačne haprovať, koleduje si o zvýšenie popularity.

– Markéta: nie je čo riešiť. Iné než profi výkon ani nečakám.

– Pepa & Daniel: TO ČO JE? Kto súťaží, Pepa alebo Daniel?

– Kristýna Daňhelová: uff, vysoké riziko. Zrejme jej chcú dať šancu na zvýraznenie svojej pozície. Obávam sa ale, že budeme svedkami tak 65% originálu.

– Barbora Švidraňová: ješkovy zraky! V titulkoch bulváru by stálo: Simona H. a Barča Š. sa utopili v mračne tanečníkov a ich ostré hlasy zanikli v púšti syntetických zvukov. Ein Kessel Buntes, amigos.

– Tina a Juraj: Nóó, tak na toto sa teším. Len aby Ďuri nezamenil Stingov pátos za svoju ležérnosť. Na Tinu to ale sedí totálne, takže ak by aj Juraj nedal, Tina ho istí.

– Jakub Pohle: Dá to štandardne, výšky, na ktoré nedosiahne, bačovsky oklame. Nezáleží mi, ako to dopadne.

– Adam Koubek: Nova sa úspešne vracia k plienkam. Áno, má ten typ hlasu, ale s touto starinou si doplnkové body nemá šancu prihrabať, i keby bol perfektný.

– Leona a Jakub: Nemajú to ani ako pokaziť.

– Nikoleta Spalasová: Ani ja, DJ, ani ja. Nikoletin hlboký hlas proti jemným a zároveň prudkým korálkam v hlase Alanis? Nechápem. Nechápem. Čím to doplní? Zase afektom?

– Kristína Zakuciová: Nemohli jej dať aspoň niečo známejšie? V pondelok pôjde Kristína.

– Anna Veselovská: Ak sa niečo Nove podarilo, je vyvolanie našej zvedavosti výberom skladby pre Aničku. Moja fantázia ani zďaleka nesiaha tam, kde by som sa mohol niečoho chytiť. Zrejme nachystali nejaké príjemné prekvapenie, až sa nebudeme stačiť všetci diviť. Už pachtím.

13
saruman
Reagovat

sali- ja si myslim, ze kristina v pondelok isto nevypadne, pretoze to bude konecne opravdova pecka medzi popovým shitom. Konecne si uzijeme super zpev!

Podla mna poide Jackie, ktory uz nema co ukazat, iba krici a poti sa jak pr*sa.

14
Maxx
Reagovat

Chválím La camisa negra a Sweet Dreams. Zbytek obehraný songy, nebo nuda a odpad. Chápu, že tu už tyhle show moc lidí nebaví – každej rok se pořád zpívá to samý za stejných podmínek a jediné co se mění, jsou soutěžící. Ti jsou ale v případě Hlasu až na pár výjimek nevýrazní a nezajímaví. A když už tam skutečně někdo hodně zajímavej byl, kdo by ty naše hudební vody pořádně rozbrázdil (Simona Fehérová), tak ji vyrazej. Takže – tuto neděli opět rád Hlas vynechám.

15
XMAN
Reagovat

Zatím bez ohledu na to jak to v neděli dopadne bych z Pepova týmu vyhodil asi Markétu – je to profesionální zpěvačka, ale mě prostě nebaví, nudí mě. Barbora a Kristína jsou pro mě zajímavější a Mrózek a Jackie ještě mají co předvést. Je ale jasné, že Vojtek Markétu nevyhodí, takže bohužel poletí Kristína nebo Jackie. Hodně bude záležet na tom jak Jackiemu vyjde ta Tublatanka, sice se na to neskutečně těším, mám ale taky jisté obavy že by ty výšky nemusel dát, on totiž bůhvíjaký rozsah nemá a to by ho mohlo stát místo v soutěži. Ještě si ale může napravit reputaci těmi Aerosmith. U Rytmuse bych zcela jednoznačně teď vyhodil Krystýnu nebo Adama, tam to snad ani jinak dopadnout nemůže. Oba dva jsou totálně nudní a nezajímaví, navíc průměrní. Neurazí, nenadchnou, Anna, Juraj a Nikoleta jsou na koňské míle před nimi. Třeba ještě po neděli trochu změním názory, ale to se teprve uvidí.

16
Prochor
Reagovat

Tak na Alanis od Nikolety Spalasové se těším. Tuhle skladbu dala celkem dobře Klára Zaňková jestli se nepletu.

17
harvey
Reagovat

Xman: Takovýho kreténa nadnesenýho aby člověk pohledal…

18
Prochor
Reagovat

15 – Naprostý souhlas Markéta mi leze na nervy od začátku. Minule jí nebylo v hloubkách vůbec slyšet profi zpěvačku. Kdysi jsem jí slyšel v baru O2 žluté lázně zpívat na módní přehídce a vyla tak strašně, že se plašily ryby až v Davli.

19
Františka Anna
Reagovat

14 Maxx. Napsal jsi tak, jak to vidím i já. Simona F. byla skvělá. Byla jsem překvapená, že tady se jí skoro nikdo nezastal, nechápu. Pracovitá holka, možná jí to trochu ujelo, možná ne, bůhví jak to bylo doopravdy. A lidi tato show asi opravdu nebaví, nemám v okolí nikoho, kdo by to sledoval.

20
Jirka
Reagovat

Za mě:

Vojtek

Jackie-dost neznámá písnička, navíc Jckie už nemá co ukázat 20%
Markéta-sice to asi bude dobře zazpívané (Markéta to má naučené), ale obávám se, že to bude nuda, prostě další dobré karaoke bez přidané hodnoty 60%
Barbora- tady teda nevím, opět každá pes jiná ves, jako minule Petráňová, navíc obě písně jsou obehrané a stále jedou to samé jak kolovrátek, čili nuda- 40%
Dan-tady teda nevím, může to být buď totál průser nebo taky ne, 60%
Kristina Z.-konečně něco nového a zajímavého, myslím, že v této rockové vypalovačce vynikne kristinina krásná barva hlasu a velký hlasový rozsah 80%

Rytmus
Anička-tohle bude zajímavé, ale anička to asi dá dobře 80%
Kristyna D.-ajajaj, další uječená Celine, 30%
Nikoleta – toto by mohlo být ok, ale nevím, na uhlazenou Niku až dost odvázaná písnička – 70%
Juraj – la camisa, oh jeah, o tomto fakt nevím co si myslet 50%
Adam- ten asi moc nepřekvapí-50%

21
XMAN
Reagovat

Nevím ale jak je možné, že někteří soutěžící budou zpívat dvě písně a jiní jen jednu. Zajímalo by mě podle jakého klíče to vybírali. Ti co budou zpívat jen jednu by skutečně v hlasování mohli být zastíněni, naopak ti co budou zpívat dvě můžou dostat hodně hlasů i když se jim ani jedna písnička pořádně nepovede, protože prostě budou víc vidět. Je to ale asi jedno, když finální rozhodnutí má stejně v rukou kouč.

22
Klára
Reagovat

Dokážete si představit jak Mrózek zpívá Schelingera? :-D Já teda ani omylem, to je pro mě snad nejpřekvapivější výběr písně za hodně dlouhou dobu. Fakt haluz.

23
sali
Reagovat

21 – Je fakt, že duetanti si môžu bodovo prilepšiť či prihoršiť. Dôvodom zrejme je, že by sa im toľko piesní nevošlo do vysielacieho času. Museli by niečo výrazne skrátiť (napr. ideálne vyhodiť reklamu alebo internetovú pivnicu, krotiť Mareše a podobne).

Možno majú spočítané z minulosti, že keď je rýdze kolo duetov, je všeobecne nižšia sledovanosť.

24
sali
Reagovat

22 – Ani samotného Schelingera nevládzem v tomto počúvať, nieto ešte Daniela.

25
mila
Reagovat

tak jsem si pustila Anouk – Nobody´s Wife, protoze jsem nevedela, o co jde. Moc krasna pisen, konecne neco, co neni oposlouchane, skoda, ze to nedostala Anicka, tam by musela ukazat, zda ma trochu grady.. a jsem zvedava, jak se s tim porovna Kristina

26
XMAN
Reagovat

Mě se naopak Schelinger pro Mrózka líbí. Ti Green Day, to žádnej rock není. Je to spíš takovej utahanej poprockovej cajdák, takže na tom svou rockovou tvář nějak moc neukáže. Green Day jsou vlastně obyčejní popíkáří kteří si hrajou na něco víc. Schelinger narozdíl od Green Day byl skutečnej rocker a i když patří Jahody Mražený spíš k jeho popovějším věcem, pořád je to stokrát víc rock než ti Green Day, takže sem zvědavej jak se na tom chlapec předvede. Celkovému dojmu z toho vystoupení asi hodně pomůže Pepa, kterému je takový styl blízký. Tady se ukáže jak to Mrózek s tím rockerstvím vlastně má. Já bych dal Mrózkovi od Schelingera Kartágo nebo něco takovýho, to už je sice úplně absurdní a neuvěřitelná představa, ale tam by se teprve lámal chleba :-)

27
Scalex
Reagovat

Můj pohled (a moje doporučení k tomu, jak by měly vypadat Jahody mražený) zde: http://krasna.nova.cz/clanek/hlas/hlas-vime-co-budou-zpivat-nedelni-finaliste.html

28
yeey
Reagovat

Pisnicku pro Kristinu sem neznal, ale je uplne skvela po pevecky strance i po strance nastroju – nejdriv ta obyc kytara-uzasny, pak naslapnutej refren, navic kapela se do toho rada rockove opre vic nez jindy, coz je jen dobre!!! uplne super pisnicka, na to se strasne tesim a urcite sedne i Kristine, ne jak naka Lady GAga!!

29
yeey
Reagovat

dodatek – kapela v Hlasu se do toho rada opre vic nez jindy

30
Belisana
Reagovat

Kristina a Anouk, to moc nevidim, ale zdalipak je rozjede Jimi? :-)

31
Belisana
Reagovat

se rozjede Jimi, preklep

32
yeey
Reagovat

31 – tak Jimi se urcite rozjede… a ja mysim ze i Kristyna, tohle ji urcite sedne… i kdyz ten original je skvelej, to asi neprekona, ale nevadi

33
Belisana
Reagovat

a co se tyce vizazistu a stylistu, tak fakt nevim
http://www.super.cz/10458-poulickova-pry-vypada-po-ranu-jako-strasidlo-kdyz-ale-na-ni-zamakaji-profici-dopadne-to-takto.html

co ty cerne puncochy??? Kdyz ma puncochy, proc nema lodicky??? Ty hnaty s cervenyma nehtama v ty cerny puncose, maso! A saty radsi nekomentuju.

34
sali
Reagovat

DJ, Scalex – budú v tomto poradí aj spievať? Lebo ak áno, mám dve poznámky:

1) – negatívum: už akoby som počul sťažnosti antiprotekcionárov,

2) – pozitívum: dramaturgia sa vždy usiluje na koniec zaradiť vrchol večera… alebo sa zas mýlim?

35
yeey
Reagovat

34 no tak minule se to teda dramaturgii prilis nepovedlo…

36
Belisana
Reagovat

32 yeey uvidime, ale oni ty pisnicky zkracuji na 2 minuty ne? A Jimi nesoutezi :-)
jestli nejaky plus tyhle pevecky RS pronesly, tak je to tahle kapela, ktera je fakt super

37
K.
Reagovat

ty jo Jahody mražený! Vůbec by mě nenapadlo, že by tahle píseň mohla zaznít a dost se těším :-)

38
Belisana
Reagovat

on je uz tak Jimi vetsi hvezda nez drtiva vetsina soutezicich :-)

39
K.
Reagovat

a Tublatanka taky super! Rick Astley mě v souvislosti s Adamem napadl už dřív, jsou si hlasově dost podobní, ale že bych měla extra radost, že ho uslyším v Hlase, teda říct nemůžu…

40
K.
Reagovat

no a ještě moje STRAŠNĚ oblíbená píseň od Anouk!! teda já žasnu, ten výběr songů je na obvyklé novácké poměry neskutečný!!

41
Belisana
Reagovat

40 K. jo, Anouk je trefa, jen nevim, zda Kristyna to trefi :-))) nijak moc, vlastne vubec me nezaujala

43
K.
Reagovat

41 – mně se Kristína hlasově hodně líbí, akorát není jako zpěvačka úplně spolehlivá, tak uvidíme, jak to zvládne. každopádně jí s touhle písní budu držet palec

44
Jantar
Reagovat

Myslim, ze Kristine sa tato pesnicka od Anouk hodi, ma silny hlas, a myslim ze ma k rocku a takym pesnickam blizko, co sa uz prejavovalo aj u cistych POP pesnickach co spievala v predchadzajucich kolach. Proste koncene dobry vyber, tesim sa.
V tejto sutazi ma mrzi len team Dary, je dost slaby, mohli tam byt ti dobri spevaci ktori vypadli a zasluzili si miesto vo finale

45
Jakka
Reagovat

42 -loni po utajených výsledcích byl Adamec sedmý a nakonec vyhrál. Tomu nevěřím a nezpívají všichni spolu dohromady, tak bych to tak nehodnotila

46
K.
Reagovat

42 – docela věřím tomu, že dostala za minulá dvě kola nejvíc hlasů – má dobrý hlas a dobrou techniku a na to hromada lidí u nás dost slyší. roli hrálo navíc i to, že ji spousta lidí podceňovala, díky čemuž její výkon překvapil. imho to ale vůbec nic nevypovídá o šancích na konečné umístění.
já osobně mám s Ivannou problém, že její zpěv je pro mě zatím prázdný – nevzbuzuje ve mně vůbec žádné emoce. slyším, že umí zpívat, ale nemůžu říct, že by se mi její zpěv líbil (stejně jako nemůžu říct, že se mi nelíbí).

47
Belisana
Reagovat

43 i ja, nechci, aby to zkazila :-) kdyby to dala dobre, fakt dobre, mohla by zazarit, pac pisnicka je skvela

48
sali
Reagovat

35 – To naozaj nie, ale zámer taký je vždy je, že?

49
Belisana
Reagovat

46 uplne presne jsi to vyjadrila. Proste nic.

50
Janette
Reagovat

ad Jantar – taky si myslím, že Kristína Z. může hodně překvapit, konečně má písničku, ve které může ukázat svůj silný hlas. Myslím, že to bude jedno z nejlepších vystoupení večera, máme se na co těšit!

51
XMAN
Reagovat

Já si taky myslím že to nic neznamená a navíc kdoví kde ty výsledky Aha bere. Loni taky tvrdili že má nejvíc hlasů Šeps a nakonec stejně nevyhrál a skončil až třětí. Ale kdyby Ivanna fakt vyhrála, tak by mě to asi moc nepřekvapilo, mě už nepřekvapí nic.

52
irena
Reagovat

Trochu off topic – i když ne tolik (a jen pro fanoušky Mira Šmajdy). Dávám odkaz a říkám si, že zrovna v jeho případě Superstar měla smysl. I když myslím že on by se nějakým způsobem prosadil i bez toho, ale asi by to byla trnitější cesta.
http://www.stv.sk/online/archiv/anjeli-strazni/

53
yeey
Reagovat

uniklym vysledkum neverim, ale ani bych se tomu nedivil… Ivanna me urcite dostala vic jak Anicka tyden predtim… navic pisou o tehle dvou, mysim, ze Dan mohl mit hlasu jeste vic, takze zase klasicky uplne nic nerikajici na hovno clanek :D

Kristyna da tu pisnicku velmi dobre, ja o ni uplne presvedcenej nebyl jako o zpevacce, i kdyz se mi moc libila, ale tu Gagu 2 tydny zpatky davala pevecky dobre, az me to prekvapilo… a timhle si doufam hodne posili pozici a treba predbehne Baru, kterou mam od Pepy rad asi nejmin… (ale nic proti ni nemam).. ta pisnicka je fakt fantasticka, i kdyz nevim co na ni rekne takovej JUDr :D

54
Viq
Reagovat

51 – Tak v tom se shodnem. Mě už v téhle zemi nepřekvapí nic. Lidová demokracie je holt jedním z mínusů pořadu.

55
sali
Reagovat

42 – Narozdiel od tejto, môj malý synček sa doma hrá s naozajstnou (čiže gumenou) kačicou. :-)

56
Viq
Reagovat

Ivanna Bagová se stane Hlasem Československa.
Jo, a ještě jedna věc. Zítra přiletí mimozemšťani.
Tohle není vtip. Tohle není cvičení.

57
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Ireno, dík za odkaz, ráda jsem se podívala. Chytrý chlapec, dojde hodně daleko.

58
Josef Ládek
Reagovat

Tak s tím souhlasím Markéta P. si nejlepe vybrala píseň která jí bude sedět, a je to vynikající zpěvačka,asi pro to tak často koncertuje v zahraničí….Dan M. s Pepou jahody to bude odrhovačka pro pívní český národ …:),Nejnudnější z celého Hlasu je Anička nic unylejšího a nudného sem dlouho nevidě a ještě se u toho tváří jak kdyby ji bylo špatně.Bára Š. překvapuje mě že to někdo muže poslouchat velmi falešné to poslední vystoupení…musel sem to přepnout…!

59
Kreyson
Reagovat

Nejlepší je Marketka Poulíčková a všechny ty co se snaží zpívat strčí do kapsy. Drž se Marketko.

60
Fero
Reagovat

České publikum nejvíc uchvacuje zpěv lidí ,kteří to moc neumí páč mají nejblíže k nám nezpěvákům.A běda kdyby třeba výborná zpěvačka ještě vypadala dobře to je pro české publikum velké mínus…nesnášíme pěkné šikovné lidí závidíme.!Anička to má dobrý, vypada a tváří se divně a zpívat celkem umí proto má šanci…:)))!!!

61
Tonda
Reagovat

Bagová je největší nuda v soutěži…

62
yeey
Reagovat

no kazdopadne, sice obcas citim pruser, ale i tak sem velmi zvedavej a vybery se docela povedly.. tesim se predevsim na Marketu, Daniela, Kristinu, Anicku… dal si mysim, ze bude zajimavej duet Nikoleta-Rytmus (tu pisnicku sem si i docela oblibil, i kdyz ten zanr nesnasim), a Jahudky – k tomu neni co dodat :D ale fakt sem si pisnicky cetl a skoro u kazdy sem si rikal, ze sem fakt zvedavej, takze se na nedeli velmi tesim!

63
yeey
Reagovat

60 no budu ti protiargumentovat moji oblibenkyni Gabinou Guncikovou! zas takovi zavistivci nejsme! ja rozhodne ne :-) co se kluku tyce teda, u holek samozrejme plati cim hezci, tim lepsi:-)

64
delikt
Reagovat

Jackie prej nemá rozsah? :D :D Dobrej vtip, skuste si poslechnout jeho nahrávky a uvidite. Prej Šmajdovskej ječák, šmajda voproti Jackiemu nemá páru o tom, co je to ječák.

http://bandzone.cz/christmasband – Link na Jackieho kapelu

65
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Fero, to je nesmysl, tyhle bláboly obyčejně vypouštějí ti, co nejsou štonc dovalit nějaký rozumný argument, proč právě ta krásná, mladá a sexy zpěvanda má vyhrát:-)))

Yeey, kluk nejsem, ale také se raději dívám na pěkné děvče než na nějaké pometlo.

66
yeey
Reagovat

65 tak jasny, ale tak porad davam prednost zpevu pred vzhledem v tehle soutezich… kazdopadne ja si mysim, ze snad v talentovejch soutezich ani nebyla holka, ktera by byla naka seredna… a z tech holek, co krasy uplne tolik nepobraly, muzou ty stylisti neco vykresat, ze to rozhodne nejsou zadny priserky… naopak u tech holek, co sou krasny samy od sebe, mi pride, ze zasah maskerny je spis na skodu!

u kluku je to slozitejsi kvuli pubertackam, treba Danielovi je ten jeho vzhled spis prekazkou podle me…

67
yeey
Reagovat

jinak btw jen pro vase info, treba uz to tu bylo, kdyby nekoho zajimaly cely dily vcetne hodnoceni poroty atd, tak ty epizody Hlasu, sou nahrany na ulozto… tak kdyby nekdo radsi zaplatil ulozto nez Nove, lze to stahnout i tam… nebo vlastne nemusite platit nic, akorat si u toho stahovani pockate no… jen kdyby to nekoho zajimalo :-)

68
Magda
Reagovat

Konečně bude u nás v pěvecké soutěži někdo zpívat něco od Jiřího Schelingera. Tento vynikající rockový zpěvák byl dosud produkcí Novy neprávem opomíjen a kromě Zonygy v X Factoru si nepamatuju že by někdo jiný něco od něj někdy zpíval. Jsem zvědavá jak si s tím ten hoch v neděli poradí, je ještě mladý, ale pod vedením ostříleného rockového matadora Pepy Vojtka by to snad nemělo dopadnout špatně!

69
yeey
Reagovat

tak ja uz nicemu nerozumim, Nova nebo Markiza daly ten clanek o uniknutych vysledcich sdilet na Facebooku… boze..

70
Carlos 001
Reagovat

To se právě obávám že to špatně dopadne. Schelinger to je podobný případ jako Mercury, jejich písně by neměl zpívat nikdo protože to nikdy nemůže dopadnout dobře. On měl Schelinger natolik specifický chraplavý hlas, že ho nejde ničím napodobit a ani se mu přiblížit. Například cover Šípkové Růženky od Petra Koláře je přímo úděsnost plná kýče a přeslazenosti, přitom od Schelingera ta píseň zní snad lépe než od samotných Deep Purple. Oni jsou Jahody sice taková rozjuchaná tancovačková odrhovačka, ale zazpívaná drsným rockovým hlasem a proto se obávám jak tato píseň vyzní v podání Daniela M. Pokud mu dosud bylo vyčítáno že není dost rocker, tak zatímco Green Day nemají s rockem pramoc společného, v případě Schelingera už asi do tvrdších vod v této soutěži zabrousit nemohl.

71
Janette
Reagovat

Tak to jesne, proc to tam dali, chteji vyhecovat lidi, aby v pondeli poslali co nejvice hlasu Ance (asi dostala mene nez ocekavali, cili malo jim vydelava), aby jakoze pokorila Bagovou…proste medialni kampan jak vysita…

72
XMAN
Reagovat

71: Souhlas, jinak to taky nevidím. Navíc bude Anna stejně jako minule zpívat až jako úplně poslední na konci…..čili opět zlatý hřeb večera a to když se člověku vystoupení jen trochu víc povede, tak hned dostane víc hlasů než kdyby to samé vystoupení odzpíval někdy v půlce pořadu. Minulý týden možná to samé zamýšleli s Hégerovou, jenže tu přecenili a ona pohořela. Oni chtějí aby to Anna vyhrála. No co, protekce vládne světem….MD tlačí dopředu Ivannu, televize zase Annu. Ale když je asi nereálné aby vyhrál někdo komu nejvíc fandím a musím si vybrat z těchto dvou tak je pro mě pořád přijatelnějším vítězem Anna.

73
XMAN
Reagovat

Přitom ani jedna tu protekci nepotřebují, takže možná kdyby tomu všichni zúčastnění nechali volný průběh a přestali různě burcovat diváky, udělali by lépe. Ale to by jim zase chodilo méně hlasů že :-)

74
yeey
Reagovat

taky si myslim, ze cpat Annu vecne nakonec je naprosto zbytecna a navic pruhledna protekce… ale zase na druhou stranu, hodne lidi se kvuli tomu bude koukat az do konce..

71 – no to je sice hezky, ale jeste se chlubit tim, ze mi unikaj vysledky do novin, to je teda trochu ulet…

75
dolores
Reagovat

Slzy tvy mamy pre Anicku ??cooo?? :))) skoro ma slahlo o zem :D ale zrejme to nie je vyber nasilny, Anka to asi ma zmaknute, ja myslim, ze to da. a da to skvele, tomu verim. RYtmus tiez nie je cvok, aby svojmu tromfovemu esu zasadil uder pod pas, isto ju ma v tejto pesnicke precitanu! ja som sice cakala nejaku slovensku Kristinu, ci Mariu Cirovu, ale co tam po mne:D ANCA ideeees !!!:))) dufam,ze vyslovnost bude OK a nebudu z toho slzy moje.:D ozaj, kto Anke predpovedal muzsky song minule, nebol si to nahodu ty sali??;)

mozno ten song spievala so starsim brachom, co jej kupuje gitary

som si vypocula aj ten duetik More than words a vravim skvele!! na amaterske video je to pecka!hm,zeby som prehodnotila nazor aj na Duryho Zaujca?:))

76
XMAN
Reagovat

Pamatuju si že Chodúra taky vždycky dávali zpívat nakonec, teď u Anny je to to samý. Oni když si usmyslí kdo že to má vyhrát tak pro to udělají všechno co můžou. Nevím ale jaký mají důvod k tomu kohokoliv nějak zvýhodňovat před ostatními.

77
dolores
Reagovat

jahody mrazeny?:)))))))sice to je taky betarsky song,no KONECNE NIECO INE v tychto sutaziach

Mrozek-na toho som tiez zvedava a vlastne na vsetkych. taka Kristina Zakuciova by terazky mohla odkryt dalsie karty, ktore verim, ze v sebe ukryva

78
XMAN
Reagovat

Jestli Kristína nějak výrazně zaboduje, tak fakt nevím koho jiného Pepa vyřadí, napadá mě fakt jedině Jackie. Já bych vyhodil tu Markétu ale na mě to není a Pepa ji nevyhodí. Barboru taky nevyhodí po tom jaký minule předvedla výkon a jak z ní byli všichni včetně mě nadšení. A o vyhození Daniela nemůže být ani řeč. Takže se fakt bude rozhodovat mezi Kristínou a Jackiem a podle výběru písní to fakt vypadá že poletí Jackie, protože Kristíně písnička asi sedne a Jackie tu Tublatanku možná nevyzpívá a pak už ho asi ani Aerosmith nezachrání. No budu jim oboum fandit jak Kristíně tak Jackiemu aby se jim vystoupení povedla, líto mi bude obou dvou ať už odejde on nebo ona.

79
dolores
Reagovat

viete co si myslim? ze Anka da tej piesni taky modernejsi sound a vyraz, a kedze dobre pracuje s dynamikou, tak to bude mat silnu atmosferu. ja viem, som prehnane-optimisticka,zabite ma:D

80
Viq
Reagovat

Není to tak, že by někoho tlačili k vítězství tím, že ho dají nakonec. Tady dle mého nechápete a zaměňujete příčinné souvislosti.
Oni dávají Annu na konec, protože je objektivně (tím myslím pro největší množství subjektů) nejzajímavější a chtějí, ať si na ni lidi počkají až do konce a zkouknou těch 50 reklam. S Chodúrem to bylo v zásadě totéž. Ne že by Chodúr byl nějaký učiněný zázrak, ale osobně si z té řady nikoho dalšího nevybavuju.
Z hlediska TV a její výsledovky je jedno, která osoba vyhraje. Podstatné je takticky seřadit arzenál, ať se nestřílí hned v začátku atomovkou, protože na konci by se muselo házet kamení…

81
Viq
Reagovat

dolores – Raději moc neočekávej a nech se případně příjemně překvapit.
Jahody mražený – to je odrhovačka už v originále a nedokážu si představit by to v podání výše uvedených „umělců“ mohlo být lepší.

82
dolores
Reagovat

Viq -pre mna Jahody lepsie ako napr.Haberove Drzim ti miesto ktore mi pomaly hra aj z chladnicky…:( Jahody su sviezim spestrenim, hlavne pre omladinu na slovensku, ktora to nepozna a imho to je Pepov napad s tym, ze to planuju rockovo narezat!!:)))

83
XMAN
Reagovat

Jahody asi odrhovačka jsou ale v originále tu píseň aspoň povyšuje Schelingerův hlas, jak to dopadne u Mrózka nevím. Ale stejně jsem rád že to bude zpívat protože se konečně ukáže v něčem trochu tvrdším (rozhodně je to větší pecka než to od Green Day). Ti Green Day se mi nelíbí ani v originálu, Jahody jo ale jen díky samotnému Schelingerovi. U Pepy strach nemám, ten už od Schelingera přezpíval René, já a Rudolf pro televizní reklamu, tak proč by nezvládl Jahody. Pro Mrózka to bude zkouška ohněm, měl by vytáhnout chraplák.

84
dolores
Reagovat

Mrozek ten chraplak snad da, ale bude mat problem s tym anjelskym ksichtikom hrat sa na drsnaka :))) ale ti chalani,co su pekni za to nemozu. mne pripada,ze pohladny spevak je automaticky radeny medzi samponiky, hoci sam sa tak neciti. XMANe, mozno by si Mrozkov hlas uznaval ovela viac, ak by vyzeral ako Jackie,ci?:))

85
XMAN
Reagovat

84: A Jackie snad není pohledný zpěvák? :-) Takhle jsem o tom nepřemýšlel, ale je pravda že je mi Jackie sympatičtější než Mrózek. Co se týče vzhledu tak se mi určitě lépe dívá na Jackieho, působí tak nějak přirozeněji, Mrózek na mě působí já ani nevím jak to popsat, tak nějak moc vyumělkovaně a učesaně, prostě takový vystajlovaný frajírek a to růžové sako co měl minule na sobě tak tím tomu ještě nasadil korunu, prostě takovej napudrovanej panák. Ale třeba Šmajdovi jsem fandil hodně a to měl taky líbivej ksichtík pro holčičky, u něj to nevadilo. Na Mrózkovi mi zatím vadí určitá přeslazenost, ale třeba mě těma Jahodama konečně přesvědčí. A nebo taky ne…..

86
dolores
Reagovat

You Oughta Know -to je damsky Angels-prevarena piesen v talentovych sutaziach.

87
dolores
Reagovat

85 -na mna zas Smajda posobil narcisticky, ale inak ma neiritoval. on bol osobnost, ale to sme zistili az po viacerych kolach. neviem ako je na tom Mrozek, prilis malo zatial ukazal aj spevacky aj mimo spevu. ale zda sa, ze patri medzi schopnejsich

88
Belisana
Reagovat

79 dolores – mohla by :-)

89
pan citrón
Reagovat

čím víc písní s texty Františka Ringo Čecha, tím líp!

90
sali
Reagovat

75 – Oh, Dolly, kde trčíš? Vedel som, že niečí názor mi tu chýba. :-) (A Motýlek taky.)

Ak mi čas dovolí, chcem si Slzy tvý mámy trošku napočúvať, aby som zistil, čo s tým asi v prospech Anky mohli urobiť. Stále si ju v tom neviem predstaviť. Výborne si nás držia v napätí: Anka už tretí krát posledný bod programu, pre všetkých nepochopiteľný a nepredstaviteľný výber skladby,… V jej prípade sa mi nechce veriť, že by boli ochotní toľko riskovať. Musí to mať celé nejaký dôvod, neverím, že by si tam vzadu len tak hádzali mincou po vzore toho oného vieš-koho. Prípady Vrublová / Demská boli iné záležitosti. Rytmus nie je cvok. Už mi prišlo aj na myseľ, že by Rytmus „dovolil“ produkcii pre tento raz vybrať song výmenou za ďalšie výbery, čím by získal pre ňu budúcu výhodu. Lenže to by ju museli prásknuť zajtra niekde uprostred vysielania, čo sa nestalo.

Holt podarilo sa im napnáť našu zvedavosť, to sa im nedá uprieť. Pravdepodobne pôjde znova o emocionálnu bombu s výrazne upraveným aranžmá, napr čisté krídlo, Ank sedí na ňom, jeden jediný silný reflektor (ako na baleťáčku v labuťom jazere). To je taká moja prvoplánová predstava. Jandu určite napodobňovať nebude.

91
pimpa
Reagovat

89 Jasně! Třeba Šubyduby Amerika by mohl někdo zazpívat! :-)

92
pimpa
Reagovat

Tak já se musím přiznat (ale to už se tu ví), že mě Anča nebere a myslím, že to zas bude uvzlykaný cajdák.

93
Františka Anna
Reagovat

75 Neboj, Anna nevypadne, vždyť zatím to není o sms diváků.

94
sali
Reagovat

75 – Áno, jednu od IMT Smile.

95
misha
Reagovat

strašné sračky… – a to výdejo z izbi, ta andula vedla jurája hrozná, ani náznak že by dovedla zjemnit, iba řve a řve

96
Motýlek
Reagovat

sali – zdravíčko…. vela si toho napísal…, budu si to muset znovu celé přečíst a musím říct, že tvoje slovenština je bezkonkurenční :-D tebe může trumfnout jedině Dolores….
S tebou souhlasím vždycky, i když ta tvoje představa nasvíceného bílého /?/ křídla, na něm sedící Anka v bílém, nožku přes nožku ana nonšalantně drží mikrofon….., to je příliš fantaskní…. :-D
Škoda, že ona něco nemá od Schelingera, toho mám moc ráda… Že já furt píšu, že mám všechny ráda? :-D

97
Viq
Reagovat

sali – Možná jsem jen negativista, ale já bych na Rytmuse až tak nespolíhal. Jeho názor na tyhle show a jejich aktéry není moc růžový. Možná se ale něco málo změnilo, možná jde trochu o pózu. A možná k téhle soutěži (a k jistým svým soutěžícím) přistupuje lehoučce jinak, když je tak trochu v sázce i on sám…
http://www.youtube.com/watch?v=cxco0zsceVs
Užitečné i pro nešťastníky, kteří dosud nepochopili vyřazení Simony. V tom je celkem konzistentní.
Byl bych rád, kdyby za tím Olympikem byl nějaký pozitivní promyšlený PLÁN, ale já spíš tipuju počítačový náhodný výběr nebo tahání sirek…

98
sali
Reagovat

97 Viq – odkiaľ vieš, že ten link som včera pozeral? Vážne.

S tým náhodným výberom, to nemyslíš naozaj, však? Čo by to boli za producentov,keby si sami podkopávali kvalitatívne parametre? Neúmyselne nevhodný výber: chápem. Úmyselne nevhodný výber: NECHÁPEM, ani keby boli neviem ako vychcaní. Akože niet Anke už čo vybrať?

99
sali
Reagovat

Motýlek milý môj, aký že si Ty vlastne druh? Babôčka Osiková? Tá sa mi ako decku páčila najviac zo všetkých motýlikov. Jedno som si istý: Smrtihlava mi nepripomínaš ani náhodou. :-))

Prečo sa do Tvojej ríše fantázie nehodí taký nápad: biely klavír, ona celá v čiernom na ňom sedí (ležať sa pri práve tomto vážne myslenom songu nepatrí)? Decentné a pôsobivé… Nechytáš sa stále, že?

Boli už omnoho odvážnejšie nápady: Šmajda sa šmýka po zábradlí, leží na publiku, Jerguš sa zobudí a dvíha zo zeme aj s gitarou – zhodou okolností akurát keď má v priamom prenose svoj part (trošku preháňam, aleležaltam na zemi zabitý). Ešte Ti napadajú iné excesíky?

100
Anonymní
Reagovat

ked Tublanka tak skusme to cez vesmir
cca 2:20 hlas ceskoslovenska
http://www.youtube.com/watch?v=-S8r3xpCGJo

101
Motýlek
Reagovat

sali – já jsem Babočka paví oko…. :-) ale tak, snad si zvykneš i na toto….
To nebylo o mé fantazii, tu určitě nepodceňuj… :-D Já sa chytám stále, však to dobre vieš, ale teď v noci už se radši neodvažuju to dál rozvíjet… :-))

102
Motýlek
Reagovat

ten Maťo Ďurinda vůbec nestárne… Pořád fešák…

103
Viq
Reagovat

sali – To si vychytal. Rytmus je celkem zábavný čávo, že?

Víš co, já ty lidi nepodceňuju, ale ani nepřeceňuju. Oni mají hlavně nějaký svůj dramaturgický náhled na pořad. Chtějí zařadit pro určitou skupinu diváků třeba nostalgický Olympic, atd.
A soutěžící mají v zásadě roli mrtvých figurek na šachovnici, které slouží vyššímu cíli. Takže se rozdělí písně, aby vyhovovaly cílům produkce a účastníci se s tím musí poprat a rozchodit to. Někomu se to podaří, někomu výběr sedne a někdo dostane KO. Asi tak to funguje.
Neber to ode mě jako nějaké brečení, jen jako suché konstatování. Možná se mýlím.
Anna by měla být i v tom Olympiku dobrá. Však ona není žádné běžné suprstárovské béčko, jinak bychom tu ani nebyli. Očekávání je ovšem vždy lepší mít dostatečně nízko.

104
dolores
Reagovat

sali, ja sa obcas niekde zaseknem, na panacka zabudnem, ale ked ho zase objavim, tak si ho uzivam :P

105
dolores
Reagovat

moje najoblubenejsie Rytmusove videjo:)) http://hlasky.huste.tv/lokal-tv/rytmaus-dakujem-vsetkym-4.html

Rytmus je luxusny produkt na trhu, zazobany cigan, (cigani maju v povahe okazalo sa pysit svojim materialnym bohatstvom) ale zaklad je, ze on vypozeral tajomstvo uspechu od vulgarnych rozpravkovo bohatych americkych raperov a sam to velmi zdatne aplikuje na nase pomery. cize z polovice je to samozrejme vsetko aj hrana poza. a dari sa mu. v tejto sutazi si robi len svoju robotu, za ktoru dostal pekne loove a robi ju dobre. on totiz ked nieco robi, tak je to poriadne, vratane svojich mne nic nehovoriacich klipov. cize aj tuto sutaz ponal seriozne, nie povrchne ako Dara. a ako kazdy hrac, bude chciet vyhrat. kedze je samoluby chvastun, bude stale omielat, ze ma najlepsi tim, co ale nie je daleko od pravdy. samozrejme nikomu z nich sa po sutazi nebude venovat, ani mu nepostavi karieru. kde su tie recicky, ze Jurenku zoberie do svojho klipu? haha
a vobec myslite si, ze niektori kouc bude pomahat sutaziacim dalej? snad len MD ak zaciti z niekoho chcechtaky :)) lebo je to producent. ostatni ani omylom:D

106
Belisana
Reagovat

105 dolores jo

107
dolores
Reagovat

mmch ako porotca v superstar mi Rytmus nevadil. jeho nemiestne reci k niektorym sutaziacim boli sucastou jeho image. islo len o to, ako sa oni k tomu postavia. Seps to jediny vyuzil vo svoj prospech a to mu Rytmus nezabudne :))

Viq-tvoj pohlad na dramaturgiu sutaze ma hlavu aj patu. ten pocitacovy nahodny vyber beriem ako trefny zart:))

108
Viq
Reagovat

dolores – Jasněže je to póza a role.
Podporovat po soutěži nikoho na 99,99999% samozřejmě nebude, i když to v určitém případě ani pro něj nakonec nemusí být nejlepší rozhodnutí, ale je to cesta nejmenšího odporu.
A jestli hodný strýček Míša David někomu pomůže? Jedině upíchnout jako levnou pracovní sílu do svého sračkového muzikálu, což nepopírám, že je pro někoho jako výhra v loterii…

109
Nofux
Reagovat

Celkem zajímavé výběry písní :) během dneška se pokusím nahrát na YT výkon Kláry Zaňkové s You Oughta Know, Leony Černé s Golden Eye a s dalšími účastníky :) myslím, že by to mohlo být zajímavé srovnání :) XMAN už našel verzi Slz tvých mám :) od Bendeho na mém YT kanálu, takže kdyžtak víte, kde hledat zbytek :))

110
Langic
Reagovat

Pod jednim z článků se tu řešilo téma nejlepšího kouče a mě tak nějak napadalo vyhlásit anketu o nejoblíbenějšího porotce a to v kategoriích Cz porotce CZ porotkyně SK porotce SK porotkyně a libovolný porotce/porotkyně v jiné zemi
CZ porotce
Pepa Vojtek- Pro mě asi nejsympatičtější ze všech český porotců,který jsem kdy v talentovaných soutěží
Cz porotkyně
Marta Jandová- České porotkyně nejsou moc dobré a o Martě by se dalo říct že je jednooká mezi slepými
Sk porotce
Palo Habera- Kat,asi nejlepší porotce v našich zemích, asi nejvíc konstruktivní kritiky
Sk porotkyně
Adéla Banášová-A musím k ní vážně něco psát? Tady je to jasné ne
Cizí porotce
Blake Shelton z amerického hlasu,mám rád jeho hudbu a je to jeden z nejzábavnějších portoců celkově(Tahle kategorie byla asi nejtěžší,rozhodoval jsem se mezi Blakem,Simonem Cowellem a Steven Tylerem)

111
DJ Vlado
Reagovat

110 – Já to mám takhle:

CZ porotce – Michal Horáček
CZ porotkyně – Marta Jandová
SK porotce – Ján Ďurovčík
SK porotkyně – Adela Banášová

112
yeey
Reagovat

110 anketa o porotcich, no asi to mam uplne stejne
CZ porotce – tady je to velmi tezky, asi taky Pepa Vojtek, ale jestli bude dal pokracovat v tomhle nekritickym trendu a vystaci si s “ me se libiloooo,“ tak to mozna prehodnotim (jinak fajn porotci taky byli Michal Horáček, Ondřej Sokoup nebo Eduard Klezla)
CZ porotkyne – neni co resit – Marta Jandova, o ktery bych sice nerekl, ze byla naka extra porotkyne, ale porad super a za jeji celej zivotni pribeh ji strasne obdivuju (dal mam rad i Gabinu Osvaldovou a moc sympaticka mi byla Helena Zeťová)
SK porotce – Palo Habera – opet bez vahani, proste absolutni spicka v porotcovani
SK porotkyne – Adéla – taky jasny jak facka

113
Blanka
Reagovat

Sali 90, taky mám pocit, že Anička by tím svým poněkud ufňákaným hlasem mohla dát písničce nový rozměr. A nějak se těším, že dá

114
Weasley
Reagovat

Ja len som chcel, že tie mixy sa nazývajú mash-upy a myslím, že tento spieva Beyonce na jej koncertoch.

115
Fialka09
Reagovat

Zajímavá anketa ohledně porotců :-)
Takže za mě asi takhle:
CZ porotce – M.Horáček, O.Soukup, Pepa
CZ porotkyně – G.Osvaldová, M.Jandová
SK porotce – P.Habera, J.Ďurovčík
SK porotkyně – tady nemůžu sloužit, anžto jsem na Talentmánii nekoukala a Adélu tudíž coby porotkyni neviděla. Nicméně jako moderátorka byla nepřekonatelná,takže věřím, že to skvěle zvládla i v roli porotkyně.

116
Langic
Reagovat

111,112,115-Cizí porotce nebude?

117
Ludvík
Reagovat

K anketě:
CZ porotce: Pepa, pan Klezla :D
CZ porotkyně: Marta Jandová
SK porotce: Palo Habera
SK porotkyně: tady nevím, protože podobně jako 115 jsem na Slovenko má Talent a Talentmánii nekoukal. :D Takže nevím…
Cizí porotce: Tady jich mám hodně: Simon Cowell, Cheryl Cole, trochu Paula Abdul… :D

118
yeey
Reagovat

116 moc zahranicnich soutezi neznam… z porotcu v Nemecku znam akorat Martu Jandovou, ale videl sem par videi z jejich Voice a Nena mi prisla jako velka sympatacka, ale z toho co sem videl je pomerne nekriticka… jinak moc zahranicnich porotcu fakt neznam, ale takovej Simon Covell mi pride jako peknej nafuka…

119
Viq
Reagovat

Nejlepší zahraniční i čs porotce – Rytmus.
Zdůvodnění -> Pro dobré lidi fenomén, pro ty špatné noční můra a zcela objektivně a nezaujatě zasloužilý nadnárodní umělec, kterému ostatní přicmrndávači nešahají po paty.
http://www.youtube.com/watch?v=HLX-s67vyzk

120
yeey
Reagovat

119 mysim ze jen provokujes :-)

121
irena
Reagovat

Porotci:
CZ – Pepa, Michal Horáček
CZ – u žen nevím – v X factoru určitě Gábina Osvaldová, která mě ovšem v Superstar zklamala (nejen svou očividnou averzí vůči Petrovi Ševčíkovi, ale nějak jí ubylo smyslu pro humor), částečně snad Marta Jandová
SK – Ján Ďurovčík
SK – Adéla Banášová

122
Rena
Reagovat

Jsem moc zvědavá na Aničku na Slzy tvý mámy… je to moje oblíbená písen a od 16 tileté, si to neumím představit…

Adama, protože ho mám ráda

Na Tinu s Jurajem

A šíleně na Vojtka a Mrozka – jak dají Jahody mražený … asi to bude i sranda

123
Jackolo
Reagovat

Velice talentovaná slepá dívka v Hlasu Austrálie!

hlasceskoslovenska.net/clanek/126-the_voice_australia_2_dil_slepa_divka_se_zlatem_v_hrdle

124
Standa
Reagovat

Kolik je tak asi potřeba poslat sms aby se zajistil postup svého favorita v TOP 2 rovnou přez diváky? Jsou rozdíly velké?

125
sali
Reagovat

103, 105 – viq, dolores: pekné rozbory, vďačne si ich opakujem.

Vrátim sa, keď si dočítam vlákno.

126
okkvp-admin
Reagovat

Mám nápad – ten nejapný „černý humor“ a následné reakce vám tu smažu
….což jsem tedy právě provedla
ID TKM si takovéhle „fórky“ pro příště laskavě odpustí

127
Standa
Reagovat

Když pošlu svému favoritu 1000 sms, postoupí mezi prvními dvěma nejlepšími?

128
sali
Reagovat

126 – dobre si urobil.

ANJETA porotcovia:

– SK female: Banášová (ešte lepšia bola ako moderátorka).

– SK male: Habera (i keď v poslednej CSHS som už z neho cítil, že toho má pokrk).

– CZ female: české súťaže som nevidel, z toho jasne vychádza Jandová, pretože traktor Zetor a vláčik Osvald boli nemastné-neslané.

– CZ male: Jan Kraus

130
sali
Reagovat

Ten Olympic mi nedá pokoja. Skúšam čisto rozsahový rozbor piesní, ktoré sme Aničku doteraz počuli spievať (opravte ma, ak sa mýlim):

How I feel: 1 oktáva + 2 tóny,
I set fire: 1 oktáva,
Jar of hearts: 1 oktáva + 4 tóny,
More than words: bez 1 tónu 1 oktáva,

Slzy tvý mámy: rovné 2 oktávy.

Nuž, Anku mám za posledné týždne dosť napočúvanú, :-) takže odhadujem, že dve oktávy dá. Myslím tým s prehľadom, nie nasilu. V Jar of hearts vytiahla zatiaľ najvyššie, a môj sluch mi hovorí, že vo výškach má ešte rezervu minimálne 2 až 3 tóny plným turbom , a ešte stále neznehodnotí svoju farbu ani emocionálny náboj. Musia jej skladbu presne transponovať na jej rozšírený rozsah. Ona sa musí starostlivo rozospievať (Anička, žiadny med ani banán!), aby si bola istá na oboch hranách, a hlavne na spodnej, lebo tou začína, aby ju hneď na začiatku nezneistila nejaká neočakávaná fistula (či ako sa to volá).
Páni moji… to bude pech.

Tak poďme, odborníci, pusťte sa do mňa! :-)

131
sali
Reagovat

129 – keby sa tak stalo, my s Viqom sme to už vopred predýchali. :-)

132
Viq
Reagovat

Každopádně z přímé konfrontace s půl století starými legendami typu Olympic v jejich nejlepší písničce se nedá vyjít se ctí.
Anna to bude muset vzít totálně po svojem. A hlavně si nesmí zapomenout nahrát dočasný operační systém lokalizovaný do středočeského nářečí slovenštiny :-)
No, jsem zvědav, napjat a držím palce.
Vyrábět uvítací transparenty pro mimozemšťany nehodlám. Ani pro vítězku Bagovou…

133
Prochor
Reagovat

Slzy tvý mámy jsem hrával na kytaru jako mladý kluk. Dneska by mně to strašně nebavilo protože je to profláknutá utahanina. Takže by mně vůbec nenapadlo, že si to může dát Anička do výběru. Ale co už – bude to dobře interpretovaná nuda asi jako pustit si dneska 12-nej.

134
XMAN
Reagovat

Já jsem na Annu dneska vyjímečně taky zvědavej. Mám takový tušení, že to možná bude poprvé co se mi v jejím podání bude nějaká písnička fakt líbit, záleží ale na tom jak to dá. Rozhodně je mi ten výběr bližší než Michael Bublé nebo Christina Ricci. Ještě jsem si jednou poslechl to More Than Words a jako je to taky dobrý, ale líbí se mi v tom víc Juraj, víc mi tam sedí jeho hlas. Anna tam na můj vkus moc křičí a to i v pasážích, kam se to nehodí a kde by měla ubrat s hlasem. Přece jen More Than Words mám už hooodně naposlouchanou a fakt v ní byl Juraj lepší. Tak se uvidí, jak to dopadne dneska.

135
XMAN
Reagovat

A mám trochu obavy z její výslovnosti, buď to s tím slovenským přízvukem nevyzní dobře a nebo to bude v pohodě. Ale zase když Dominika Stará zpívala česky, tak by nikdo nepoznal že je slovenka a Harichovi bylo v češtině dokonce lépe rozumět než v jeho mateřštině :-D Ale měli rychlejší písničky, tak nevím jak to bude znít v takové pomalé baladě, kde je ta výslovnost hodně důležitá.

136
Lukáš
Reagovat

Má takovýho tucha, že David Bisek letos na Slavících převálcuje Gotta :-)

138
Rena
Reagovat

ve 14 ještě žila u babičky na Ukrajině, v 18 studuje konzervatoř na Slovensku, perfektně ovládá slovenštinu, vystupuje v tv a směřuje do finále Hlasu ..
cílevědomost a pracovitost se jí tedy nedá upřít..

http://www.super.cz/10868-kruty-osud-finalistky-hlasu-bagove-zpevacka-s-tvari-a-hlasem-andela-vyrustala-v-bide-bez-matky-na-ukrajine.html

139
Jana
Reagovat

Dneska byl Mrózek na FB a byl nějaký moc živý na to že už by měl být po smrti, jak se ho tu včera někdo snažil předčasně pohřbít :-D

140
yeey
Reagovat

137,138 – je pravda, ze Bísek je hodne podobnej typ jak Ben, cimz je pro me absolutne nepouzitelnej… Pochybuju, ze by s nim ale nekdo neco doopravdy natocil (teda ne ze bych mu to nepral)

no a Ivanna je asi hodne sikovna, minimalne slovensky teda umi hodne dobre, ja bych jako Čech nepoznal,ze neni Slovenka… Slováci, vy to poznáte, je to slyset??

142
K.
Reagovat

140 – dovolím si nesouhlasit, Ben byl náhodou fajn. měl pěknej hlas a v rámci soutěže udělal ve zpěvu dost výraznej pokrok. a celkově to byl sympatickej a zajímavej soutěžící.

143
XMAN
Reagovat

141: Tak v téhle bitvě budu fandit Anně, rozhodně působí přirozenějším dojmem a Rytmus je mi taky nesčetněkrát sympatičtější než David. Jinak ale asi i nadále nebudu nějak prožívat ani jednu z nich.

144
Rena
Reagovat

141 – Uvidíme, ještě dva měsíce… může se stát cokoliv.
U Hnilici si také všichni mysleli, že určitě bude ve finále.. a jak to dopadlo

145
yeey
Reagovat

142 sympatickej, zajimavej, ok, asi jo… ale naprosto me v superstar iritovala tlacenka porotou, nemel v zivote postoupit ani z castingu, odkud fakt sel dal jen kvuli xichtu… jako zpevak je dost neschopnej.. jeho muzika je pro me ta nejhorsi odnoz muziky, co je aktualne moderni…

146
XMAN
Reagovat

Jestli Ivanna vyhraje, tak podle mě asi hodně hlasují ukrajinci, protože ti mají peněz na smsky dost. Nevěřím že by všechny ty hlasy byly jen podpora lidí které zaujalo jak zpívá a nedokážu si představit že by dostala třeba víc hlasů než takový Mrózek a podobně. Ale je to fakt ještě daleko.

147
Lenka
Reagovat

Já si myslím, že to nakonec nevyhraje ani jedna ani druhá. Podle mě to vyhraje Daniel.

148
K.
Reagovat

145 – já si nemyslím, že postoupil jenom kvůli ksichtu. Sice ve chvíli, když vlezl do SS neuměl zpívat, ale měl dost jednoznačně talent, což porota slyšela. Plus navíc byl i vizuálně zajímavej. Podobný lidi (co až tak neuměj, ale maj talent) mě v těchto soutěžích bavěj, i když to obvykle nejsou moji hlavní favoriti.
Mluvím ale čistě o Benovi v SS, po soutěži ho nesleduju.

149
XMAN
Reagovat

Mě se od Bena líbí jediná písnička a to tahle http://www.youtube.com/watch?v=2xObjhNxfdc Jinak žádnou jinou neznám a ani jeho tvorbu vyhledávat nepotřebuju, ale tahle má něco do sebe.

150
Viq
Reagovat

Hlas Československa vyhraje Fantom z Oděsy. LMAO
Tuhle show může nahodit na koleje snad jen invalida Karásek…

151
yeey
Reagovat

149 ja chapu ze je za tou pisnickou skrytej pribeh atd, ale bohuzel je to pro me absolutne neposlouchatelny… nedokazu to fakt poslouchat dyl jak 5 sekund, beze srandy…

148 me pak hlavne v prubehu souteze iritovalo, ze porota ignorovala Benuv antizpev a obdivovala jeho ohromne charisma, a Ben to bud to posral, nebo mel nakou primitivni odrhovacku… a Mira Smajdu sundavali kolo co kolo… fakt me to tenkrat dost stvalo, Hejma, Dara i Palo byli z Bena total posrany – jedina Marta Jandova si to pozde, ale prece uvedomila, ze tam v podstate nema co delat…

152
yeey
Reagovat

146 – no jasny dyt beznej Ukrajinec se topi v penezich a nema nic lepsiho na praci nez sledovat Hlas Československa a posilat rodacce hlasy :D:D Boze to sou bludy….:D:D:D

153
Rena
Reagovat

146 no , ve článku výše bylo, že v posledním hlasování měla Ivana o 3 000 více hlasů než Anna , takže nejspíš o mnoho více, než Mrozek..

154
Nofux
Reagovat

137 – Spolupráce s Verse-Atilem pro něj bude určitě velká zkušenost, ale stejně pochybuju o tom, že se jim podaří natočit něco dobrýho. Nějak si to v Biskově případu prostě neumim představit :D
Benovo druhé album je celkem povedené a v Česku se mu v jeho žánru nikdo nevyrovná…

155
K.
Reagovat

149 – fuj tak to mě docela rozsekalo. kamarádka bydlívala přímo pod Nuselákem a jednou měli před vchodem do baráku kus mozku. taky ty obrysy na chodníku jsou dobrý.
jinak ta písnička je fakt dobrá – muzika i text. akorát opakovaně poslouchat bych ji asi nevydržela kvůli tomu obsahu.

156
K.
Reagovat

151 – máš krátkou paměť. Ve finále to Ben od poroty dost schytával, i když podával řádově lepší než třeba Denis Lacho, který naopak, i po xtém slabém výkonu, pořád dokola slýchal „ty na to máš, ty to v sobě máš“ ;-)

157
K.
Reagovat

156 řádově lepší výkony

158
K.
Reagovat

154 – zatím jsem se o Benovu tvorbu nezajímala, ale asi se po tom podívám.

159
cedarin
Reagovat

151 ahoj rybízku, tady musím naprosto souhlasit s K, Ben rozhodně má talent nebo alespoň určitou míru pěveckého talentu. Čeho má ale naprosto vrchovatě je charisma, jevištní projev a apod. A to buď máš, nebo ne, nikdy se to nedá úplně nadřít. Toho má Ben na rozdávání. A v rámci těch, co prošli superstar, patří rozhodně k těm úspěšnějším.

162
Misha
Reagovat

Tak to asi bude tak, ze ti co duet nebudou mit dnes, tak ho budou mit pristi tyden, ne? Tak by to bylo spravedlive :)

163
Anta
Reagovat

162 no, ti co vypadnou, už ne.

Spravedlnost v těchto soutěžích bychom asi neměli hledat, žádná tam není, je to pouze o velkém štěstí.

164
yeey
Reagovat

156 K. – dal sem si tu praci a nasel si na netu Benovy finalove vykony ( videotube.sk – staci zadat Ben Cristovao) … byly celkem 4, nez vypadl… trikrat ho chvalili, jednou zpival Sinatru a to ho sjeli a Marta ho vylozene dojebala, ale jinak v podstate sama chvala, mozna to nejsem ja, kdo ma spatnou pamet ;-)

159 – ja nerikam ze nema charisma atd – to je sice fajn, ale nezlob se, zadnej zpevak to neni (nebo rozumej, zadnej takovej, abych si rekl to je pan zpevak, co si to dava)… nicmene to ze nedokazu poslouchat jeho ani ty otresny elektronicky pazvuky, kterejma v lepsim pripade neni vysamplovanej jeho hlas, to je asi spis muj subjektivni nazor, pravda… kazdopadne Ben je playbackovej interpret (ano nepouzil sem slovo zpevak), u kteryho zalezi z 80% na vzhledu, image, klipech, charisma, tanci, prezentaci medii… a pak teda ok, mimochodem ma hezkou barvu hlasu a trochu umi zpivat… nerikam, ze to je spatne, ale mne se tohle proste nelibi ani za mak…

165
yeey
Reagovat

160 Fuck The Radio :-) no slysel sem ze Lukas mel mensi neshody a ted je bez CDcka! :-/

166
Anta
Reagovat

Zajímalo by mě s kým by jste daly do duetu Mareše ?

167
yeey
Reagovat

ta Nikoleta sakra vali, proc ji to jen Rytmus musel prijit zkazit :-)

168
Michal V.
Reagovat

tak prvni duet byla katastrofa…toz nevim nevim

169
RAINMAN
Reagovat

Falešná! Nervozitou rozklepanej hlas, ošklivej v nižších polohách. Výslovnost špatná.

Rytmus byl velmi dobrý.

170
Nofux
Reagovat

Eva Burešová tu písničku imho zazpívala líp jak Nikoleta :)

171
Ája
Reagovat

166 – jedině s Michalem Davidem :-P

172
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Chválím změnu účesu…

173
mila
Reagovat

Mrozek mne teda prijemne prekvapil

174
Ludvík
Reagovat

Nikoleta dobré ale Eva v Talentu to dala fakt líp.

175
RAINMAN
Reagovat

Daniel to samozřejmě zpíval níž, než je originál. Občas nějaká ta nepřesnost… Dobrý výkon.

176
Anta
Reagovat

On chraptí ?!

177
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Dara super top…

178
RAINMAN
Reagovat

Narážka na Annu… od M. Davida…

179
Karin
Reagovat

165 – ty neshody byly právě proto, že nechtěl se svou skupinou své písně měnit, jen aby se hrály v rádiích.
Co se týká CD, to je vyřešeno. Bude podle představ Siempre a vyjde nejspíš v květnu:-)

180
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

179 – takový arogantních nýmandů jsou plná CD v Levných knihách za 39,-

181
Pattrick
Reagovat

Já toho Zaujece nemusím .. A nejvtipnější, Rytmus se nám maximálně věnuje a blablabla a pak na tréninku jen s klavíristou :D trapas

182
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Dilema – krásná písnička a pritivný Zaujec…

183
Motýlek
Reagovat

Juraj hezkýýý…. :-) asi mu budu fandit…

184
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Nemá to náboj, slabý odvar velkého hitu, spíše odvárek…

185
pimpa
Reagovat

180 Ale aspoň má ze sebe dobrej pocit. Taky bych se neprodala jen proto, abych se prodávala.

186
mila
Reagovat

zda se mi to, nebo je dnes doprovodna kapela mistama hodne falesna?

187
RAINMAN
Reagovat

Juraj to zpíval níž, než je originál. Intonačně se v tom ztrácel. Konec už byl OK.

188
Anta
Reagovat

V tomhle se mi Zaujec líbil nejvíc, nějak se mi zase nezdáli sboristi.

189
Nofux
Reagovat

Taky se mi nezdáli sboristi a kapela. Budu si to muset pustit znova :D

190
Anta
Reagovat

a nebo kapela ?

191
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

185 – to je do byznysu, v tomto případě do showbyznysu dost naivní a až velké výjimky kontraproduktivní výbava…

192
pimpa
Reagovat

191 Třeba chce bejt underground! :-)

193
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

191 – to bych se u něj ani nedivil… Jisté tendence jsem viděl už v soutěži…

194
RAINMAN
Reagovat

Vojtek měl raději říct: „Měli bychom se zeptat jejího partnera, jaký to tam dole má.“

195
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Paradox – začala mi být sympatická Poulíčková….

196
pimpa
Reagovat

193 Mně je to sympatické. Ať si každý dělá, co se mu líbí, fanoušky určitě najde.

197
mila
Reagovat

sice se snazi, ale jde to kolem mne…

198
RAINMAN
Reagovat

Markéta byla výborná.

199
Anta
Reagovat

Markéta se mě moc líbila, mám ji mezi favoritama už od začátku.

200
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

196 – já mám k undergroundu averzi. Ale to se ví… :-)))

201
yeey
Reagovat

taak Marketa a Dan rulezzzzz, Juraj taky fajn… ale ty dva sou zkratka TOP! Marketa me dostala!

202
jonatána
Reagovat

Markéta byla opravdu vynikající. Oba chlapi dobří, to jo, ale Markéta mě uchvátila. A začíná mi být i docela sympatická, jako fakt :-). Jsem zvědavá, co bude dál.

203
Ája
Reagovat

tak dneska zatím dobří všichni, snad to tak bude pokračovat

204
mila
Reagovat

202 – no a mne porad sympaticka neni, proste ji neverim.. neverim ji tu pokoru, co predvadi. Zpiva dobre, je to profesionalni, ale neni to od srdce.. aspon tak to vnimam..dnes se mi zatim libil jen Mrozek.. a Rytmus

205
Jackolo
Reagovat

Čas o reklamách si můžete zkrátit rekapem Hlasu Austrálie :-))

hlasceskoslovenska.net/clanek/127-the_voice_australia_3_dil_delta_je_konecne_na_spravne_ceste

206
cedarin
Reagovat

Takže Daniel výborný. Image přesně k písničce a dal to skvěle.
Jurajec taky dobrý, na to, jak ho nesnáším jsem to přestál velmi dobře.
Markéta se mi líbila moc, pěkné šaty, rozhodně to nebyla nuda.
Jsem zvědavej na duet Dana a Pepy. Trochu mám strach, že bude dost znát zkušenost Pepy, tak aby se to proti Danovi neobrátilo, ale snad to dopadne dobře.
Jdu poslat Danovi hlas.

207
Rena
Reagovat

zdá se mi, že Rytmus nějak přibírá a ta plešina mu nesluší – vypadá mnohem starší, než je..
Daniel, Juraj i Markéta – zpěv dobrý, sedlo jim to, Dan s kytarou i účesem překvapil… přidalo mu to pár let …všem třem to moc slušelo… dobrej začátek, nenudila jsem se!

208
Anta
Reagovat

JÓ bavím se :::::::::::::::::

209
pimpa
Reagovat

Tak vidím Mrózka dnes poprvé a vidím Dannyho Zuca z Pomády! :-)

210
mila
Reagovat

Pepa to rozsvitil…

211
mk
Reagovat

Pepa nějak při tom řevu zapomněl intonovat…

212
RAINMAN
Reagovat

Jahody mražený: přehlídka slabých hlasů. Pepa Vojtek má jen o něco lepší hlas, ale taky nic moc.

213
Ája
Reagovat

musím říct, že Dan mě dneska příjemně překvapuje, už nepůsobí tak sladce :-)

214
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

207 – Rytmus dnes vypadý jako bezkrký póvl co sedával kolem roku ´99 na zahrádce bratislavského hotelu Carlton… Image low class kriminálníka dnes… :-(((

215
RAINMAN
Reagovat

211 – Taky jsem si všiml.

216
Michal V.
Reagovat

panujou tu stiznosti na uroven vokalu v hlasu…

217
jonatána
Reagovat

Jóóó, jahody!!!

218
RAINMAN
Reagovat

Kristýna byla velmi dobrá.

219
Michal V.
Reagovat

teda ja potkat Michala Davida rozdavat u nejake skoly bonbony detem s tim jeho usmevem tak bych ho okamzite bral na nejblizsi policejni stanici

220
Michal V.
Reagovat

taky zboznujete kecy Dary na tema „tuhle strasne slavnou osobnost nemam moc rada, protoze me nebavi a vlastne ani moc neumi zpivat“? Od ni to fakt sedi…

221
RAINMAN
Reagovat

218 – Nejhůř to dávala v těch nízkých pasážích, ale jinak super výborný.

222
Honzad
Reagovat

Přiznám se, že přestože jsem nikdy Haberu moc nemusel (hlavně jeho otrávený výraz), tak mi v Hlasu chybí vždy nějaký trošku odbornější komentář. Všichni čtyři porotci totiž stále opakují – „Dala jsi to tam, bylo to pěkné, dobře zpíváš, jsi mlaďounká, hezká, hezký, seš skvělá zpěvačka, líbilo se mi to…“ Občas by trošku odbornosti neškodilo, od Habery, Klezly nebo Soukupa se člověka občas doslechl něco navíc, než obyčejný komentář, který bych tam vypustil i já…

223
Heja
Reagovat

Michal V. Náhodou má pravdu, dojáky od C.Dion jsou nuda. O tom, že neumí zpívat, nic neříkala

224
Nofux
Reagovat

I Surrender už je v talentových show taky dost ohraná a i když to bylo celkem dobré vystoupení tak moc mi to nešlo si to užít protože ve srovnání s ostatními byla Kristýna furt slabší odvar…

225
Michal V.
Reagovat

Heja to je fakt to se vyjadrovala o jine osobnosti jindy…
Muj nazor je, ze by se nase porotkyne mela drzet naseho rybniku a nesrat se do cizich interpretu, ktery prodali „jenom“ pres 40M desek…

226
mk
Reagovat

Refrén je úplně mimo, jak Barbora, tak sboristky…

227
Heja
Reagovat

Michal V: Měla by mít respekt před C.Dion jako k člověku. Pokud ji její tvorba nezajímá a muzikantsky ji nesedí, tak ji může být naprosto jedno, že prodala přes 40 mil. desek.

228
Nofux
Reagovat

Tak Barbora se mi dneska zatim líbila nejmíň…

229
Anta
Reagovat

Bára minule lepší.

230
Heja
Reagovat

Máme adeptku na vyhození, výběr naprosto hrozný!!!

231
Ája
Reagovat

Bára mi přijde vzhledově podobná Bartošový :-O

232
mila
Reagovat

taky mne to moc nenadchlo

233
Nofux
Reagovat

Takhle si představuju Sweet Dreams v pěvecké soutěži :) http://www.youtube.com/watch?v=cm0_XHkeous

234
RAINMAN
Reagovat

Barbora byla mimo rytmus bez kapely i s kapelou. Sweet Dreams byly ještě horší. Pak opět návrat k 1. písničce. Bez duše!

235
Michal V.
Reagovat

Heja on je duvod proc se interpreti v mediich prilis nevyjadruji o jinych interpretech a kdyz tak jedine pozitivno neutralne…

Imo tohle bylo dost neprofesionalni a kdyby se nekdo namahal s prekladem a C. Dion si to precetla tak by se asi hodne dlouho smala az by se za bricho popadala a verim tomu, ze by ji to dokazala osladit pekne v zapadnich mediich…
Ono totiz ona si to muze dovolit kvakat jen proto, ze na nas tu s prominutim sere pes a na nasi „pop scenu“

236
Heja
Reagovat

Michal V. : A přece se k tomu může vyjadřovat. Já taky nezpívám nějak úchvatně a přesto říkám, že mě Dion neláká. Dara neřekla, nic vulgárního, bylo to v mezích. Hudba je totiž založena na subjektivním zážitku.

237
Guardiola
Reagovat

Leoš je trapnost sama.

238
Michal V.
Reagovat

Heja to co rekla si muze nechat s Rytmusem ke sklence vina, to ji neberu. me ostatne Celine taky casem zacala dost nudit, ale nemuze s tim lozit na celostatni vysilani.
Tot maj pojnt.
A co je horsi, ze to neni poprve… o Madonne v ramci porotcovani prohlasila, ze neumi zpivat (coz je asi neco co se tak nejak v showbizu rika a je to modni rikat, ale opet… od ni to fakt je uplne mimo misu)

239
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Stejně ale myslím, že největší překvapení je, jaký je sympaťák Vojtek, to imho málokdo tušil…

240
cedarin
Reagovat

212 RAINMAN ty už to nehul

241
Ája
Reagovat

Anička bude opět zpívat poslední jako tzv. „zlatý hřeb“?

242
Heja
Reagovat

Michal V.: Ale Celine Dion jako zpěvačku nijak neurazila, vyjádřila jen, že její tvorba jí není osobně blízká. To snad může ne? O tý Madonně nevím, ale vzhledem k tomu, jaký jsi mystifikátor, tomu moc věřit nechci :D

243
Michal V.
Reagovat

Heja tak me se to dotklo a to nejsem ani Celine Dion ;-) proste mela hodnotit to jak to dotycna zpivala a ne to co si mysli o tvorbe Celine Dion… a kdyz uz tak tohle mohla resit s dramaturgii pred vyberem.

Asi se neshodnem. Obe strany rekli svoji stranu, myslim, ze vim o co ti jde, ale me nepresvedcis. Ja tebe evidentne tez ne a tak to tak nechame byt a budem se soustredit na kvakani o te katastrofalni kvalite vokalistu a ubohosti vykonu soutezicich.

Musim se priznat, ze jsem si radsi pustil 3. tretinu Pit x Phi nez poslouchat ty hruzy co se tam dnes odehravaji.
Uz se tesim na voice uk co jsem stahl ;-)

244
Rena
Reagovat

Kristina mě překvapila – moc ji to slušelo, zpěv oproti minule super, dojala mě, Bára oproti minule horší, ale dobrý – měla by si nechat vyběllit zuby, je přece i herečka… stále se nenudím, dnes zatím výborný..

245
cedarin
Reagovat

Tak duet Dan a Pepa – za mě výborný. Dokonce s emi Dan líbíl daleko víc.

246
Heja
Reagovat

Michal V. : To už mám zhlídnutý, ale zatím mně nikdo (narozdíl od americké verze) nikdo srdcově nezasáhl :D

247
mila
Reagovat

Tina uzasna

248
RAINMAN
Reagovat

Juraj má moc hezký hlas. Ale je falešnej. Tina byla dobrá.

249
Michal V.
Reagovat

heja tak UK verze ma imo vyhodu v porotcich…Jessie J a Will.I.Am to tam fakt rozjizdi vic jak v US

v US je to tezky…to vyrazovani zatim je tak brutalni a uz tam vzbudilo dost emoci. Napr. Jesse Campbell… ale moji favoriti porad postupuji cili za me spokojenost.

Osobne nejvic se vzdycky tesim na Chrise u Christiny… to je v popiku fakt unikat.

250
mila
Reagovat

248 – rrekla bych, ze jim to kazil doprovod

251
Michal V.
Reagovat

smarja tak v dokrutke ten Jakub znel odporne

252
cedarin
Reagovat

Duet Jurajce a Tiny jsem poslouchal zády k televizi a zjistil jsem, že mě Jurajce hlas anj trochu nebaví.

253
Honzad
Reagovat

Nejen vokály, ale imho i zvukař je opět mimo :(

254
Michal V.
Reagovat

tak v te halekacce Jakub jakztakz, ale prislo mi to takovy divny…

255
Heja
Reagovat

Michal V.: Chris sice možná objektivně vzato skvěle zpívá, ale nějak mně muzikantsky nezaujmul. To je něco jako M. Paulíčková tady. Přijde mi jako strašnej homo slizoun. :D Vypadnutí Jesse nechápu, ale to jsou ty pravidla Hlasu, tady taky vypadávali skvělí zpěváci a v závěrečných kolech ještě budou na úkor prominentů.

256
RAINMAN
Reagovat

Jakub tu otřesnou písničku zazpíval dobře. Improvizovat umí. :-D

Nejlepší rockový hlas večera (i když počítám Pepu Vojtka).

257
libena
Reagovat

249 – tak já bych s dovolením např. souhlasila s adamem lewinem a nechala chrise zpívat operu :-(
a skoro mě mrzelo vyřazení ashley de la rosa, byla čím dál lepší

258
pimpa
Reagovat

Chudák Kuba to schytává… A přitom zpívá dobře, nevím, co mu zase Rytmus nevěří…

259
Heja
Reagovat

libena: Ashley mě nemrzí, ta se stejnak velmi rychle ztratí v americké konkurenci.

260
Belisana
Reagovat

239 Marku tak tak :-)

261
Michal V.
Reagovat

heja nejses ty nahodou lucifrid (nebo tak nejak) na gorille?

libena ashley maj v US na kazdym rohu deset…a konkurenci nevalcovala a dost casto byla falesna.
Treba nam chris nejakou operu v soutezi predvede kdyz dramaturgie dovoli :-) docela rad bych ho slysel jak da neco v cem ma vzdelani.

262
Michal V.
Reagovat

pimpa ten zaver byl fakt takovej divnej… nechci rikat, ze falesnej, ale neznelo to vubec dobre… a to rockovani predtim byl takovej prumer…

263
Michal V.
Reagovat

Adam celkem dobry, ale pusobi to tezkopadne…

264
libena
Reagovat

259 – hm, asi jo, ty holky jsou fakt všechny stejný
těším se na tým cee lo – je nejlepší – jamar a juliet wau!

265
RAINMAN
Reagovat

Adam to zpíval níž. Intonačně špatné. Nuda.

266
pimpa
Reagovat

Adam je k sežrání… :-) A zpíval píseň mého mládí! Ale čekám velkou kritiku, nevadí. Ten hoch má můj hlas! :-)

267
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

260 – buď pozdravena, spanilá Belisano… :-)

268
Heja
Reagovat

Lucifrid opravdu nejsem. :/

269
Michal V.
Reagovat

Tak David to rekl naprosto presne…tomu projevu proste chybela takova ta radost a jeji preneseni na divaka… to je presne ono.

270
RAINMAN
Reagovat

Dara: „Jak se jmenuje?“
Rytmus: „Adam.“

DALŠÍ TRAPAS!

271
pimpa
Reagovat

čekám, kdy Darince ty silikóny vypadnou…

272
mila
Reagovat

Dare asi to jeji poprsi v pristim bloku vypadne..

273
mila
Reagovat

pimpa :-)

274
RAINMAN
Reagovat

271 – Taky se nemůžu dočkat!

275
Heja
Reagovat

Ježiš, takový silikony může mít každá, kdo má prachy a vy tady slintáte nad plastem.

276
mila
Reagovat

Jackie se na Machalkovou vylozene tesi..:-)

277
Michal V.
Reagovat

heja prsou neni nikdy dost! i kdyz umelejch…

278
pimpa
Reagovat

275 Ujišťuji Tě, že já neslintám ani nad silikony, ani nad přírodninami…

279
Heja
Reagovat

pimpa: Ale je vidět na co koukáš při přenosech. :D

280
Belisana
Reagovat

297 Marku tez te rada vidim.No nic, du kouknout na naky videa, co teda kdo predvedl :-)

281
cedarin
Reagovat

271 pusuju pimpuš – myslím, že nevypadnou, ale nějaké foto s bradavkou jistě bude :-)

282
Anta
Reagovat

no on tam kouká kameraman

283
Ája
Reagovat

jsem zvědavá, který chudák bude příště zpívat duet s eMDým :-D

284
Rena
Reagovat

Z Adama něco vyřazuje, ráda se na něj dívám … má charizma, je to zvláštní člověk… ano, svědčí mu klidnější písně, tahle mu až tak moc nesedla, ale má krásnou barvu hlasu..

285
Beruška bez teček
Reagovat

Tak jsem asi zjistila co mně doteď vadilo na Markétě. Je to docela vtipné, ale pravděpodobně to byla vizáž ala „hodná holka z vedlejší třídy na gymplu“. Dneska z ní udělali někoho úplně jiného a hlas jí najednou seděl k tomu jak vypadala, soustředila jsem se jen na zpěv a najednou to bylo ono.

286
Ája
Reagovat

284 – na mě Adam taky působí hrozně mile a pozitivně…

287
pimpa
Reagovat

279 Já??? No to jsem na starý kolena dopadla!!! :D

281 Cedárku, zdravíčko! Darinka si je teď během pauzy určitě podepřela, tak doufám, že fakt nevypadnou! :-)

288
Belisana
Reagovat

tak z dua Mrozek Vojtek Jahody mrazeny byl Vojtek jasne jepsi :-))) a pak Marketa Poulickova – rekla bych – dost dobry

289
pimpa
Reagovat

284 Přesně tak, a proto je mým favoritem v téhle soutěži on. Nevyhraje, to je bohužel jisté, ale nevadí. S tímhle přístupem se v životě neztratí.

290
Prochor
Reagovat

Konečně mně Mareš pobavil.

291
cedarin
Reagovat

Tak jsem myslel, že půjdu brzo spát, ale viděl jsem Machálkovou a asi hned tak neusnu.

292
koc
Reagovat

sundal jsem sluchatka abych slysel Leonu a zase si je s ulevou nasadil zpet :(

293
Michal V.
Reagovat

moc jim to neladilo

294
RAINMAN
Reagovat

Jakub byl dobrej. Leona byla falešná a jenom mu to kazila. Nejtrapnější duet dne.

295
mila
Reagovat

jsem rozumela Leone: at zije chlast

296
cedarin
Reagovat

Rozdíl oproti minulé neděli? Dneska to občas někomu úplně nevyjde, minulou neděli to občas někomu relativně vyšlo.

297
Anta
Reagovat

Asi jsem hluchá a nerozumím tomu, ale Machálková to snad asi Jackiemu kazila.

298
pimpa
Reagovat

297 Nejsi, kazila.

299
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Co to Nikoleta zpívá za odpornou nudu? Připomíná mi Sv. Anetu… :-(((

300
Heja
Reagovat

Schází mi lehkost hlasu Alanis. Všechny písničky Nikolety jsou strašně těžkopádné.

301
mila
Reagovat

Nikoleta kuodivu dava Alanis docela dobre

302
Anta
Reagovat

Tak vidím, že nejsem jediná, tak to se mno není tak zlý.

303
Ája
Reagovat

296 – ahoj cedarine, taky si říkám, že je mezi týmy ohromný rozdíl, pro mě i co se týče sympatií koučů :-)

304
Michal V.
Reagovat

nikoleta dobry ale nuda

305
RAINMAN
Reagovat

Nikoleta v nejnižších tónech průměrná. Ale jinak celkově velmi dobrý výkon.

306
Anta
Reagovat

Nejsem odborník na techniku zpěvu, ale vadí mi to neustálé Nikoletino hlasité nadechování mezi zpěvem.

307
sali
Reagovat

Z toho, čo som videl, Nikoleta najlepšia.

308
cedarin
Reagovat

Nikoleta fakt dobrý. Akorát nevím, jak se komunikuje s podiem. To ví jen MD.

309
Michal V.
Reagovat

tak schvalne…kolik z vas okamzite zadalo do guuuglu „akritovské písně“…?

310
cedarin
Reagovat

303 Ája – moc zdravím, souhlas, rozdíly veliké. A nezachraňují to ani „muzikálové hvězdičky“.

Machálková otřesná po všech stránkách, ostatně jako vždy.

311
Scalex
Reagovat

Michal V.: Zadal jsem. 8^)

313
Belisana
Reagovat

Barbora Svidranova ani Mrozek mi nic nerikaji :-/

314
Peter
Reagovat

309 – Mám taký pocit že toľko, že servery MUNI to neprežili :D

315
Michal V.
Reagovat

Scalex: tak ja samozrejme taky a prisla mi ta stranka co je top nejaka pretizena ;-)

316
Nofux
Reagovat

309 – Taky jsem to zkusil zadat :D..

317
Michal V.
Reagovat

Peter jo ty taky… myslim, ze ji admini podekujou za solidni DDOS attack

318
mila
Reagovat

tesila jsem se na Crying, Jackie mi do toho pasoval, ale Machalkove jsem neverila a ukazalo se, ze opravnene.. Proc to nemohl dat sam? Ona mu to strasne zkazila

319
mk
Reagovat

309 – až teď :) Asi to nebyla žádná sláva, od vedoucího za 3, od oponenta 2 :)

320
Heja
Reagovat

Nevím, jestli je studium moderní řečtiny v dnešní době perspektivní :D a ještě když, je to jeden z mých rodných jazyků.

321
Anta
Reagovat

taky jsem zadala

322
Ája
Reagovat

sakra, a já si říkala, že se nemůžu dostat do ISMUNI, ano, taky jsem to zadala :-D

324
Heja
Reagovat

No vedoucí ji v práci docela shodila :D

325
Blanka
Reagovat

Zo, taky mi naskočil Petr Ševčík, jeho podání bylo poněkud „měkčí“, ale o hodně lepší, o hodně.

326
RAINMAN
Reagovat

324 – Zřejmě nepřišla ani na jednu konzultaci a použila metodu: CTRL+C… CTRL+V…

327
Ája
Reagovat

koukám, že si z dnešního večera všichni odneseme povědomí a Akritovských písních :-)

328
pimpa
Reagovat

319 No, já bych to hodnocení brala všema deseti, hlavně už to mít za sebou! Zatím nemám ani čárku! :-)

329
Heja
Reagovat

RAINMAN: Nezdá se mi u tohoto tématu. Naopak ji tam chválí za práci ze zdroji a poměrně náročnou práci s překladem dobových listin. Navíc MUNI má unikátní program na vyhledání plagiátů. Nicméně po prolistování prací, se té trojce moc ani nedivím, i když je to jen bakalářka.

330
RAINMAN
Reagovat

Kristína byla mírně falešná. Takovej uspěchanej zpěv.

331
RAINMAN
Reagovat

Bylo vidět, jak se Pepa modlí, aby to nezpívala falešně. :-D

332
Anta
Reagovat

Kristína se mi líbila,

333
Heja
Reagovat

Anna má vždycky dobrý kecy :D

334
Anta
Reagovat

co má s tím chlebem s máslem ?

335
Prochor
Reagovat

Chudák Anna – to je výběr jako noha.

336
Pattrick
Reagovat

Tak tohle bylo šlápnutí vedle .. Hrozně nezáživné, nechápu proč v tom refrénu tak hekala.. brrr.. pro mě zkažená písnička

337
Anta
Reagovat

bohužel se to přes tu češtinu nedá pořádně poslouchat a Pepa má pravdu

338
Heja
Reagovat

Je jí hold jenom 16 let, takže na takovýhle písničky má ještě čas..

339
VLT
Reagovat

To- bylo- strašlivé!

340
RAINMAN
Reagovat

Anna nebyla vysloveně falešná, ale ta dikce je otřesná. Česky už nezpívej! Závěr byl moc hezký.

341
Ludvík
Reagovat

Anna doplatila na blbou písničku…

342
mk
Reagovat

Nechápu, proč takováto volba… MD měl pravdu – s kytarou, jako Filipová a bude nepřekonatelná.

343
RAINMAN
Reagovat

340 – I Daře Rolins se líbil její konec.

344
jonatána
Reagovat

Tak Anna zklamání. Ta čeština byla strašná a mi to hrozně vadilo. Nebudu hodnotit zpěv, zpívat umí, ale proč to vybrali???

345
Michal V.
Reagovat

problem byl vyber…nevim, kteryho chytryho cloveka tohle napadlo, ale ten ji naprosto zabil ted…

v necem jinym by urcite neznela tak strasne.

346
pimpa
Reagovat

Náhodou, jak Anču vůbec nemusím, mohlo to být i horší. Snažila se. Rozhodně si ji z dneška zapamatuju víc, než z minulého kola, kdy si nevybavím ani jeden tón té písně, co zpívala.

347
Ufonka
Reagovat

I me se libil konec. Pouze konec. Neverim, ze chtela zpivat sama cesky.

348
Pattrick
Reagovat

Má nějaké ostré sykavky, i když mluví.. tváří se, jak kdyby měla vyražené zuby, chjo, ta holka je otřesná prostě chováním, vystupováním

349
Motýlek
Reagovat

Na to, jak tu písničku nesnáším /ani Jandu nemám ráda/, tak se mi to od Anky líbilo… I když jí nebylo rozumět… Udělala z toho jinou písničku – naštěstí… :-))

350
Pattrick
Reagovat

Rytmusko, aby nejela zítra z Prahy nadrbaná ;)

351
Heja
Reagovat

Pattrick: Muzika není o tom, jak se tváříš proboha při rozhovoru. Jdi si poslouchat Ivanku Bagovou, která možná zpívá nejprofesionálněji ale naprosto bez srdce.

352
Ája
Reagovat

Anička má hezký hlas, ale něčím mi bohužel nesedí, je mi ze všech dnešních soutěžících asi nejméně sympatická

353
Anta
Reagovat

Zítra konečně mají vybrané jiné písně při vyřazování.

354
Weasley
Reagovat

Ja teda nemusím, keď nejaký Čech babre slovenčinu, preto rozumiem rozhorčeniam :) Ale možno preto, že nie som Čech, tak som tu tie veci nepočul a to jej podanie sa mi páčilo.

355
sali
Reagovat

Tak predsa si slzy vybrala Anička sama… Viq, už nebudem tvoriť konšpirácie. :-(

356
milo
Reagovat

sláva bude jiný survival song…

357
Michal V.
Reagovat

nehlede na to, ze davat pisnicku, kde nekdo zpiva o tom, ze cizi mame zabije syna, zrovna 16ti lete holce je proste ulet…

pochybuju, ze by to jeji tata ocenil i kdyby ta pisnicka sebemilovanejsi. To ja kdybych vybiral pro dceru pisnicku tak by to bylo neco jinyho… bud nejaka romanticka balada, o lasce a nebo neco veselyho…

358
Pattrick
Reagovat

Heja, ale důležitý aspekt zpěváka je také to, jak působí na člověka a ona na mě působí chladně, arogantně. Já nefandím nikomu, ale je fakt že Bagová je tam nejlepší ;)

359
RAINMAN
Reagovat

Rytmus Anně zatleskal za to, že tuto písničku věnovala svému tátovi… ale to, že ji nebude umět zazpívat… to vůbec neřešil… Nebo na ni neměl čas… každopádně kouč nanic!

360
jonatána
Reagovat

Duet Jackieho s Leonou byl dost špatný, myslím. Měla jsem pocit, že si každý zpívá své, rozhodně nezpívali spolu. ale hlásím, že já jsem hudebně nevzdělaná a hluchá, tak je to fakt o tom, co se mi líbí a co ne. Mi se dneska asi nejvíc líbila od Pepy Markéta a Kristína, od Rytmuse Nikoleta.

361
Rena
Reagovat

Aničce to dnes moc nevyšlo… chyběla mi taky u ní ta kytara, čeština taky nic moc… ale má můj obdiv, že to chtěla zazpívat tátovi, že se nebála do toho jít…
vždycky to holt nevyjde, ale postoupit by měla, jsem na ni příště zas zvědavá..
nevím, kdo by měl dnes vypadnout…

362
Heja
Reagovat

Michal V. : Ona si vybrala jeho srdcovko. To není o tom, že otec dceři něco vybere.

363
Michal V.
Reagovat

weasley tohle se bude asi dost tezko vysvetlovat, ale ver tomu, ze to znelo hrozne :-)

364
Motýlek
Reagovat

sali – ona přece nemůže říct, že si to nevybrala…. Nikdo to nesmí říct… A líbilo se ti to nebo ne? Mně jo, ale jen proto, že z toho vylezlo něco jiného….

365
Heja
Reagovat

Pattrick: Jo, Ana oproti Ivaně působí tak arogantně :DD OMG

366
Heja
Reagovat

Anna*

367
Michal V.
Reagovat

Heja ale jo ja ji slysel… ale neverim tomu, ze by nevedel…i kdyz … 16 let…pubertacka no kdo vi ;-) moje holcicky jsou jeste moc malicky abych to posoudil, uvidime ;-)

368
Pattrick
Reagovat

Heja, ano, působí ;) co argonatně, spíše chladně = )

369
Michal V.
Reagovat

Pattrick muze byt introvert… navic v 16ti se mlady lidi obecne jeste dost hledaj…

370
Heja
Reagovat

Michal: Nebudeme paušalizovat. Ona rozhodně není typickou puberťačkou, která válčí s rodiči apod. Mně se líbí, že chtěla otci udělat radost. A jí se ta písnička líbí taky, jenom asi přecenila své síly, minimálně s češtinou.

371
Weasley
Reagovat

363 – Ako ja rozumiem tomu systemu, ale kedze som Slovak, tak mi to jednoducho neprekazalo a znelo mi to dobre. PS: Som hudobne nevzdelany a cestinu ovladam pasivne :D

372
Ludvík
Reagovat

Dneska nejlepší Nikoleta a Markéta ostatní super až na Jackyho a Annu. Celkově týmy Rytmuse a Vojtka mě baví více než Dary a MDyho.

373
yeey
Reagovat

tak teda kdo by to byl rek – dneska suverene nejhorsi Anicka a mysim, ze nejsem nejhorsi kdo si to mysli… urcite si zaslouzi postoupit, ale tohle bylo strasny…:-(( takhle zprznit Olympicy, to bych fakt necekal…:(

374
yeey
Reagovat

oprava 373 nejsem jedinej kdo si to mysli…

375
Heja
Reagovat

Pattrick: Jestli je člověk introvert nebo extrovert si nevybírá. Rozhodně nikoho za obě vlastnosti neodsuzuju a arogance je trochu mimo tyto kategorie. Pro mě je hlavní, aby muzikant se dokázal napojit na posluchače a předat jim své emoce. Nemusí mít dokonalý hlas, ale musí mít schopnost dokonalého souznění se skladbou a publikem. Muzikantsví musíš mít v sobě, musíš ho cítit, musíš se nechat jím ovládat. Ivanna je možná skvělá zpěvačka, ale jako muzikanta stojí za zlámanou grešli a po odeznění soutěže se hned ztratí.

376
Michal V.
Reagovat

Heja mno budiz…priklanim se k tomu, ze tam s tatkou nejaka konzultace probehnout musela a mozna i s tou dramaturgii… proste ji rekli co by se jim tak hodilo a nejak se to hodilo.

Ja mam treba tunu oblibenejch pisnicek takze si nedovedu predstavit, ze by si nekdo moh rict “ jo tuhle ma tatka nejradsi, tuhle dam“ aniz by to se mnou probral…

ale kdyz uz jsme u toho…tak treba takovou Bohemian Rhapsody…tu bych si dal libit :-D, ale kdyz slysim ty letosni vokalisty….

377
mk
Reagovat

Olympicy moc zprznit nejde, ta hudba je dle mého názoru dost strašná i tak :D

378
Heja
Reagovat

Michal: Máš tunu oblíbených skladeb, ale v padesáti budeš mít jednu srdcovku. Jasně české soutěže jsou strašně ovlivňovány dramaturgií, což je taky fakt, který mi nejvíc vadí.

379
Motýlek
Reagovat

yeey – nejhorší byl Jakub… A taky si myslím, že ty písničky Olympicu nejde pokazit…

380
Scalex
Reagovat

Michal V.: hele, radši si ten text Slz přečti ještě jednou, je to o něčem úplně jiném, než píšeš. 8^)

381
yeey
Reagovat

377 jak to muzes rict?????? dyt to sou tak pekny melodie, texty, vsechno… jasne, old-school, ale pro me „normalizacni ceska spicka“ :-)) strasna hudba? leda v podani Anicky, uffff…

382
Heja
Reagovat

To asi jak blbě přes tu její češtinu slyšel :D

383
Scalex
Reagovat

U Anny byl problém v tom, že to bylo položené úplně mimo její polohu. Sice ty hloubky zazpívala, ale v nich není její síla. To se ostatně ukázalo v tom úplném závěru, který dala tak, že mě zamrazilo. Ale do té doby to bylo velké trápení.

384
yeey
Reagovat

379 Jakub aspon nebyl pul pisnicky mimo a uz vubec totalne nezprasil original… (i kdyz se mi taky moc nelibil)

385
Motýlek
Reagovat

yeey – tak jsi asi čestná výjimka… :-))) nebo je tu ještě někdo, komu by se jejich písničky líbily?

386
Rena
Reagovat

383 – ano, konec měla Anička pěkný..

387
Pattrick
Reagovat

Je mi 21 a Olympic má skvělé písníčky, super texty (zrovna Slzy je úžasný, smutný text). Takže nechápu, co se tady nelíbí :D

388
Michal V.
Reagovat

no fajn…tak to zpiva ten kluk co si zkazil zivot vrazdou v utlem veku (ale ne zas tak utlem protoze to evidentne dostal natvrdo na docela dlouho)… nevim co se tim meni ohledne vhodnosti pro 16ti letou holku…snad jenom, ze ted uz to vylozene ma zpivat kluk.

389
Heja
Reagovat

21 let a ještě tak nedospělý ve svých názorech na ostatní lidi, které zná jen z televize?

390
yeey
Reagovat

387 dekuju, presne souhlasim, i ten vek mame stejnej :D:D

Olympic je a byl super, asi sem na Jandovic rodinku vazne ujetej, ale tvrdit, ze je to strasny, je teda kapitalni blbost…

391
Scalex
Reagovat

Michal V.: Pořád špatně. 8^)

392
yeey
Reagovat

389 uzasny, takze ted prijde klasicky „no joooo ty ses jeste mladej, ty vsechno jeste pochopiiiiissss…“ :D:D:D:D

393
Motýlek
Reagovat

Patriku – tak mě ta jejich éra nějak minula asi… Jednoduše se mi to nelíbí a šmytec… Takže ani nejsem zklamaná jak to Anička zazpívala, hlavně když jsem neslyšela Jandu…

394
Jana
Reagovat

Výběr u Anny nebyl zrovna šťastnej, ale i tak u mě není kandidátka na vyhazov. Tím je u Rytmuse Adam Koubek (slizkej a zpěv nic moc, ačkoliv hlas má hezkej) a u Pepy Jakub (nebo Kristína).

395
Ája
Reagovat

mně se taky líbí písničky Olympicu a to jsem asi dvakrát mladší než kapela (o členech nemluvě), Slzy tvý mámy mě chytla na střední, když se to hrávalo u táboráku

396
Nofux
Reagovat

Pro mě dneska nejlepší jednoznačně Markéta a nejhorší zase Jacky. Anna předvedla asi svůj nejhorší výkon, hlavně co se týče první půlky, kdy to měla moc nízko. V té druhé půlce už se mi to ale líbilo :) Narozdíl od některých ostatních lidí z Česka mi nevadila její čeština, spíš mi to přišlo tak roztomile-vtipný :D
Obecně to byl celkem dobrej večer, mnohonásobně lepší než týmy MD a Dary.

397
Anta
Reagovat

385 také se mi líbí, jsou to srdcovky, třeba ve na stužkováku „skončili jsem jasná zpráva“ atd.

398
mk
Reagovat

381: jsou to většinou strašné odrhovačky a navíc mám na ně špatné vzpomínky, když nás na koncert „za odměnu“ poslali z Pionýra :)

399
Jackolo
Reagovat

Může za to Rytmus?

hlasceskoslovenska.net/clanek/128-hlas_ceskoslovenska_13_dil_favorite_selhali

400
jonatána
Reagovat

Já Olympic taky hodně můžu, je to kvalitní muzika a nic na tom nemění to, že Petr Janda opravdu mému srdci blízký není :-). A když jste u toho věku: můj syn má 19, líbí se mu hudba různá, rock může a Olympic taky.

401
yeey
Reagovat

zkusim dat dohromady poradicko:-)

1) Markéta – tohle opravdu nemelo chybu, ta holka je tam mozna dokonce nejlepsi, ale nikdo si to podle me moc neuvedomuje, a Nova ji moc nepomaha, tim ze porad zpiva na zacatku – TOHLE byl totiu vrchol vecera (pro me:-)!
2) Kristina Zak – vysoko ji mam uz jen za senzacni vyber skladby, kterou dala skvele, a mysim, ze byla lehce nervozni, mohlo to bejt jeste lepsi, presne takhle si Kristinu predstavuju!
3) Nikoleta – lehce mi prislo, ze tam obcas strcila neco z toho r’n’b, coz se uplne nehodilo, ale jinak je fanstasticka a kolo od kola me prekvapuje
4) Dan – konecne nebyl za sladkyho hosika a mne se libil takhle 1000x vic!
5) Juraj – ale jo, muze bejt, fajnovy vystoupeni, spanelstina respekt!
6) Kristyna – dneska mi nepripadala tak ujecena jak normalne, pro me jeji nej vystoupeni…
7) Jacky – dychla na me festivalova atmosfera, jinak se moc nevyznamenal..
8) Bára – preplacana spartakiada – zitra bych ji poslal domu, i kdyz je to sympatacka…
9) Adam – Nuda nuda nuda nuda…. nuda nuda… mmnt jeste neco k tomu mam – NUDA! zitra ven, jinak to nevidim!
10) Anička – dost desiva verze Olympicu, nemam slov, krute se mi to nelibilo – rozhodne si ale nezaslouzi zitra vypadnout! teda za tohle zaslouzi, ale jinak sem na ni hodne zvedavej, ale Olympic NEVER MORE! Tohle nasralo i Pepu Vojtka…

jinak dneska byla nejprisnejsi prekvapive Dara, coz me prekvapilo:-) celkove vecer zacal skvele (Dan, Marketa, Juraj) , ale pak se to zacalo dost kazit no…

402
Motýlek
Reagovat

Jackolo – nevěřím, že jí to vybral Rytmus…. ten ani takové s prominutím blbosti ani sám neposlouchá…

403
yeey
Reagovat

ooo dekuji, ze ste se mnou zastali Olympicu, vypada to, ze se nelibi jen mne, ze? Motýlku? :-)

404
Anta
Reagovat

Dneska z Pepova týmu Markéta a Kristína nejlepší a hned za nimi Dan.
Z Rytmusova týmu byla asi nejlepší Nikoleta.

Ostatní bez pořadí slušně zazpívané a nejslabší výkon od Pepy Barbora a od Rytmuse Anna.

Tak to vidím 22.4.2012 ve 23. 22, jdu do hajan

405
Viq
Reagovat

U mě se nic nemění. Tohle od začátku nebyl song pro Annu a všichni soudní to předem věděli, ať už ho ve skutečnosti vybral kdokoli. Navíc Anička bez kytary :-(

Nemění se ani nic na tom, že Anna zůstává zdaleka hlavním a jediným objevem této soutěže.

406
yeey
Reagovat

404 dobrou, skoda ze des spat, mam pocit, ze my dva se vzdycky shodnem do puntiku ;-)

407
Motýlek
Reagovat

yeey – ale já ti to přeju :-* Je vidět, že nemám šajnu co poslouchají mladí lidé…. :-D

408
Anta
Reagovat

406 No ještě jsem nešla.
Do puntíku se neshodnem jenom kvůli Ivanne, já ji moc nemusím, i když minule dala opravdu dobrý výkon.
Ale je pravda, že v SS byla od začátku mou favoritkou Gabča a v této soutěži to vypoadá na Markétu.
Z chlapů či chlapců? mě nikdo až tak nebere (samozřejmě jsem hetero), naposledy to byl Petr Bende a tomu jsem fakt fandila i posílala sms.
Ale teď už fak končím, vstávám brzo.

409
yeey
Reagovat

407 tak neni to tak, ze bych mel Olympicy v prehravaci a denne je sjizdel, od toho mam napriklad Jandovo potomstvo:-) ale muzu te ubezpecit, ze z lidi myho veku a co ja znam, urcite vic lidi posloucha Olympic, nez Rytmuse….

410
yeey
Reagovat

408 no me Ivanna fascinuje hlavne po ty technicky strance, je neuveritelny, co dokaze, ale Marketu mam radsi! :-) dobrou :-)

411
Belisana
Reagovat

ja se k Olympiku tez hlasim
No a musim rict, ze pro me dnes byla nejlepsi Marketa Poulickova, ackoli tu holku nijak zvlast nemusim

412
Pattrick
Reagovat

Už chudák Michal V. uhádl o čem ta písnička je? :)))

413
Motýlek
Reagovat

409 – tak to ti ráda věřím… Já rap apod. neposlouchám vůbec, takže Rytmusovu tvorbu neznám, a jak jsem psala – Olympic mě minuli, v době kdy jsem začínala poslouchat hudbu, tak už nehráli, to nastupovali Katapult a další… Taky už jdu spat, dobrou…

414
Belisana
Reagovat

a Anna mi tak tragicka teda neprisla, druha pulka lepsi, hlas ma skvelej, tas holka proste ten talent ma

415
Nofux
Reagovat

A já si jdu spravit chuť k poslednímu soubojovému dílu britského The Voice (Jsem rád, že aspoň v UK pochopili, že souboje jsou na nic a tak si je hned všechny odbyli za jedinej víkend)

416
yeey
Reagovat

413 dobrou :-)

414 Ahoj Bel ;-) me bohuzel Anicka vylozene nasrala, ale urcite postoupi a priste to bude lepsi, ona podle me po jednom nepodarenym vykonu jako favoritka neskonci, jak se stalo treba Petrovi Sevcikovi…

417
Viq
Reagovat

Tak jsem si poslechl Annu párkrát na webu ze záznamu a hodnotím to mnohem lépe než na první dojem z TV. Jasněže písnička jí z mnoha úhlů úplně nesedí a z hlediska jejího vysokého standardu to není úplně top číslo, ale jak jí tady někteří srandisti hážou na poslední místo z deseti před ostatní šediváky. Co na ně říct? LOL, LMAO, atd. Ale tak je to jejich názor a jejich vkus, proč ne…

418
Belisana
Reagovat

416 yeey prosim te Sevcika sem netahej. To je naprostej traged a ne talent.

419
Ája
Reagovat

418 – :-D :-D

420
yeey
Reagovat

418 ale tak to vis ze ma talent.. jen to proste od urcity chvile nemohl nebo nedokazal zuzitkovat… asi jako Anicka dneska, holt se omlouvam, ze sem ja, takovej LOL-LMAO srandista, kterej nepovazuje sprostyho burana Rytmuse za svetovou hvezdu, ozval :D:D

421
Prochor
Reagovat

I když mi není sympatická, tak pro mně nejlepší byla asi Markéta Poulíčková.

422
Belisana
Reagovat

420 yeey Rytmuse proste neberu. V zasade se tvarim, ze neexistuje. Pro me urcite ne:-)

423
yeey
Reagovat

422 vsak si asi pochopila, ze tahle pasaz nebyla mirena na tebe ;-)

424
Belisana
Reagovat

420 OK, yeey, korekce. Sevcik ma talent, velice limitovanej, a k tomu, aby neco dokazal, mu chybi milion veci, takze tak asi. A uz bych ho nechala bejt, jeste mu nakych 30 fandu zbylo, tak aby je netrefilo :-)

425
Belisana
Reagovat

yeey v pohode, ja hlavne nejak vubec nejsem ani vztahovacna ani urazliva :-)
sem ti dokonce pochvalila Market, jsem dnes mila :-)
ale Ivannu pochvalit nedokazu, miji me

426
Viq
Reagovat

yeey – Omluva se nepřijímá. Můžeš si sem psát, co tě napadne, když ti to pomůže. Jakkoli bizarní se to může jevit někomu jinému. Každý máme holt jiný vkus. Tak to má být, tak je to správné.
Jsem za to rád.

427
yeey
Reagovat

Bel – ja si ty Markéty vsiml, ale nechtel sem to extra rozmazavat :D a mas pravdu, o Sevcikovi radsi ani muk, pac jeho fanynky byly dost desivy… i kdyz pak presly k vam do Sepsgroup :-)

Viq – no tohle nam nenechava uz moc prostoru pro diskuzi, ze? :-)

428
sali
Reagovat

Motýlek múj zlatej. (neviem nájsť ú s krúžkom)

Moje dojmy z Aničky:
1.) Sám pre seba túto dnešnú znovu počuť nechcem, ale už teraz sa veľmi teším na nedeľu o dva týždne.
2.) Dara mala absolútnu pravdu: len tých záverečných pár tónov – to bola ona: „stará“ dobrá Anička.
3.) Aspoň už definitívne vieme, že širokouhlé experimenty absolut nemlátot. Pekne nám ju vráťte tam, kde vyznie jej medík, už jej neupierajte užší reperoár.
4.) S tou akože aroganciu sú niektorí úplne mimo, na čistom úlete sa nič nezmenilo. Jednoducho mladučká, prudko introvertná (a nie zaseknutá), zaujímavá a talentovaná. Stačí ju jemne polievať, a nie furt presádzať do inej hliny a kadekde kategorizovať.
5.) Dnešný „úlet“ nič nemení na tom, že je iná než všetci ostatní (aj v prejave „mimo hry“). Si všimni: žiadne reči okolo, ani náznak hviezdnosti. Oni z nej nasilu žmýkajú aj to málo čo povie, nieto ešte nejaké umelé skvosty.
6.) Zajtra postúpia priamo opäť Anka (za talent) a Nikoleta (za výkon).

7.) Dnes nemám náladu na humor, idem spať. Dobrú noc všetkým.

429
sali
Reagovat

Viq – ešte Tebe: čím ďalej tým si viac moja krvná skupina a žalúdočná šťava. :-)

Zajtra si vás všetkých dočítam.

430
yeey
Reagovat

btw mate tipy, jak to zitra dopadne?

ja hlavne doufam, ze u Pepy nakym zpusobem – at uz pres divaky nebo pres Pepu postoupi rovnou trojice Markéta, Kristina, Dan… Markete preju, aby sla dal pres divaky… narozdil od vetsiny si myslim, ze si sama sebou jista az tak neni a ze je nervozni z toho, co si o ni lidi mysli a tohle by ji mohlo povzbudit… no a Kristiny by mi bylo strasne lito, dneska podala zivotni vykon a u Pepy je videt, ze si jí neni uplne na 100% jistej, tak snad ji posle dal, osobne by mi ji bylo strasne lito, kdyby vypadla… domu bych pak poslal spis Baru, nez Jackieho… oba mam rad, ale ostatni byli lepsi dneska

u Rytmuse to vidim u divaku opet na Nikoletu a Anicku, dal posle Juraje… a pak vyhodi Adama, Kristyna mysim stejne jako jeji jmenovkyne od Pepy dneska podala svuj nejlepsi vykon!

431
Belisana
Reagovat

kdo vypadne nevim, ale Bara se mi krute nelibila, ja bych proti jejimu odchodu nemela nic. Jeji minule vychvalenej vykon se mi taky nelibil. Bohuzel se nejak nedokazu pro tuhle soutez nadchnout, je mi tak nejak fuk, kdo pujde a kdo tam zustane…

432
yeey
Reagovat

431 no Bara to byla hrozna spartakiada a slatanina, to mas recht!

433
K.
Reagovat

Jako celek řádově lepší než minulý týden.

Nikoleta (duet) – řekla bych, že minule jí to v žánrově podobné písni vyšlo líp. Asi na dvou místech mi přišla oproti hudbě pozadu. A pořád mám problém s jejím hlasem.

Daniel (Green Day) – imho zatím nejlepší Danielův výkon v soutěži, rockovější poloha mu svědčí nesrovnatelně víc, než co zpíval doteď, jeho hlas má v rockové poloze šťávu. Navíc i vzhledově prokoukl.

Juraj (Camisa) – sedělo mu to daleko víc než přímočarý poprock i než čistý rock. Dal to moc dobře, akorát ke konci už to byla nepatrně nuda.

Markéta – určitě lepší než minulá Anastacia. Úplně pod kůži se mi nedostala, podobně jako u Nikolety je mi její hlasový projev místy nepříjemný, ale dobrá práce, objektivně není moc co vytknout.

Daniel (duet) – úplně mi to nesedlo, trochu tomu chyběla lehkost a nadhled (Pepa to tam oproti Danovi měl), nic to ale nemění na faktu, že Daniel má výbornej rockovej hlas a v Pepově týmu je pro mě po tomhle kole jasná jednička.

Kristýna – v jemnější pasáži by se asi nějaké chybky našly, vypjatá pasáž byla výborná. Jen škoda, že Kristýna nemá zajímavější hlas a že sama píseň je totální nuda.

Bára – začátek zněl slibně, rychlejší pasáž (ani Byonce ani Eurythmics) imho nezvládla a trápila se.

Juraj (duet) – tak to se povedlo, výborně jim to spolu ladilo a číslo působilo hodně profesionálně.

Jakub (Tublatanka) – slabší odvar originálu bez jakékoliv přidané hodnoty, ale ne nějak vyloženě špatné. Daniel je nicméně jako rocker pro mě daleko zajímavější.

Adam – šlápnutí vedle ve volbě písně, tuhle osmdesátkovou dýzu v soutěži r. 2012 fakt slyšet nepotřebuju, navíc Adam nestíhal, byl intonačně nejistý a celkově dost chabý, bohužel.

Jakub (duet) – Jakub se mi v tom líbil o něco víc než v Tublatance, pořád je pro mě ale spíš průměrný rocker.

Nikoleta (Alanis) – tohle jsme v SS už slyšeli líp, ale i hůř. Žádný průšvih a taky nic, co by si člověk delší dobu pamatoval.

Kristína – smůla, že tohle je fakt moje srdcovka a od Kristíny to byl odvar, který jsem si neužila. Druhá půlka byla o něco lepší než první.

Anna – tak ten výběr se bohužel nakonec ukázal být hodně mimo, když chtěli pro Annu jiný styl, měli ji nechat zazpívat něco slovenského. Čeština bohužel hodně rušila, u písně postavené na textu je to fakt problém. A taky měla problémy s rozsahem, dole jí to nezpívalo. Co se dá dělat.

Tentokrát mám dokonce i pořadí (což značí, že večer jako celek mě zaujal a bavil):

1.-2. Juraj a Daniel
3. Markéta
4. Kristýna
5. Nikoleta
6. Anna
7. Jakub
8. Kristína
9.-10. Adam, Bára

Z Rytmusova týmu by měl dost jednoznačně vypadnout Adam. Koho s ním do rozstřelu, nevím, poslat tam Aničku se mi příčí, tak asi Nikoletu.
Od Pepy bych do rozstřelu poslala libovolné dva z trojice Jakub, Bára, Kristína, vypadla bych buď Báru nebo Jakuba, Kristíně bych za sebe ještě dala šanci. Pokud ale vypadne ona, brečet pro ni taky nebudu.

434
Nofux
Reagovat

Tak jsem zas projel facebook a počet „lajků“, uvidíme jestli se to nějak bude shodovat. Duety jsem do pořadí nezapočítával, ale uvedl jsem je mimo. (samozřejmě že za ně bylo nejvíc liků) :)

Juraj 1003 (+734)
Kristýna 654
Anna – 588
Nikoleta 415 (+1391)
Adam 246

Dan 1044 (+1546)
Markéta 810
Barbora 414
Kristína 259
Jacky 223 (+375)

435
Viq
Reagovat

sali – Neber to vůbec nihilisticky a jako úlet a pusť si to znovu z webu. Nepodléhej davové psychóze.
Jasněže to Anna totálně v pozitvním smyslu nezabila, jak bylo mnohými nereálně očekáváno. Anna má prostě nepřekonatelně daleko do česko-pražského rodilého mluvčího, má daleko do olympikového Petra Jandy.
Nikomu nemůže 100% sednout cokoliv, ať je sebevětší talent.

436
DJ Vlado
Reagovat

yeey, 430 – Tak já pevně doufám, že Markéta tentokrát postoupí přímo a pokud ne, tak jsou lidi hluchý nebo závistiví, protože to byl imho zatím asi vůbec nejlepší výkon ze všech tří live shows, pro mě jednoznačný touchdown (však jí zítra v článku pořádně vychválím). Já bych za sebe taky vyhodil Báru, i když se trochu bojím i o Jackieho (toho doufám Pepa podrží jako svoji srdcovku). U Rytmuse to pak jasně vypadá na Adama.

437
Belisana
Reagovat

jo, Adam, taky dom. Takze ty dva, Adama a Baru, a prislo by mi to i spravedlivy, pokud takovy slovo ma v tyhle RS vubec co delat

438
Belisana
Reagovat

ja jsem na Adama uplne zapomnela, ze jsem ho slysela, tak moc to bylo „zajimavy“ vystoupeni

439
Nofux
Reagovat

Za mě by letěl Adam a u Vojtka je mi vpodstatě jedno kdo z trojice Barbora/Jacky/Kristína skončí. Taky jsem zvědavej jak rozhodnutím zamíchají zítřejší souboje, vzhledem k tomu, že už budou zpívat jiné písničky než dneska…

440
Belisana
Reagovat

Jackie nejni zadnej genius, ale tez mam pro nej slabost :-)

441
yeey
Reagovat

436 Vlado sem rad, ze my se (temer) vzdy shodnem :-)) Taky si rikam,ze za tohle proste Marketa primo postoupit musi, jediny co hraje proti ni je, ze zpivala ze zacatku… pro me to byl taky (spolecne s Ivannou a Davidem W) nejlepsi vykon za ty 3 finale… doufam ze patricne zvolis nazev clanku:D trosku me napadlo, aby to nebylo neco jako „Slzy Anny Veselovské stékají na podium“ :D:D Adama taky vidim jasne, ale trosku tipuju, ze Rytmus da spis Kristynu…

442
yeey
Reagovat

439 – konecne ten rozstrel bude mit smysl, takhle se aspon kouc nejdriv rozhoduje na zaklade nedelniho vykonu a pak teda eventuelne pondelniho… takze bych si moc pral, aby Pepa nechal v tymu Kristinu na zaklade dnesniho vykonu, ale po vystoupeni vypadal hodne nadsene, tak to snad klapne:-)

440 – no ty vole, Jackie ten tam dneska hlaskoval jak prase :D

443
K.
Reagovat

441 – já myslím, že tentokrát je přímý postup tutovka, Jakub, Kristína a Bára byli opravdu výrazně horší. a Markéta byla naopak daleko lepší než posledně.
větší dobrodružství to bude u Rytmuse. osobně doufám v přímý postup Juraje a Anny (za minulá kola), ale klidně může postoupit Kristýna, na Nikoletu to tentokrát netipuju.

444
Belisana
Reagovat

442 ja nerikam, ze Jackie byl extra dobrej, jen proste mam pro nej slabost, nemuzu si pomoct. Von je takovej uprimnej nadsenec, ale je to okresni prebor, no :-)

445
DJ Vlado
Reagovat

441 – Nene, hvězdou rekapu bude tentokrát Markéta (a to i včetně názvu:-)

439 – Taky jsem zaregistroval, že se mají zítra zpívat jiné písně. Že by tedy na Nově konečně dostali rozum a vyslyšeli moje lamentování nad opakováním písní? Ale zase nechci působit nějak domýšlivě… :-)

446
Viq
Reagovat

Možná ten Olympic Nováci Anně vybrali, aby vyburcovali lidi k většímu posílání sms hlasů…
Když si v bulváru stěžovali, že dostala nečekaně málo hlasů.
Jen taková směšná hypotéza za 10 halířů a Rytmusovy trenky Gucci…

447
yeey
Reagovat

444 presne tak! :D:D jako je to sympatak az na pudu, ty jeho joky me rozsekaly:D i kdyz dneska to mirne zazdil, v ty Tublatance dost rezignoval na zpev a nektery veci spis tak odervaval, ale domu bych urcite poslal Baru…

448
Belisana
Reagovat

jo a kdo byl fakt tragickej, to byla Machalkova… O_O

449
yeey
Reagovat

448 njn nechavam ji radsi bez komentare…:-) hele dobrou:-)

450
Viq
Reagovat

Anička pro mě dneska zabila hláškou:
Jsem vtipná…….a to je tak všetko.
Tím Olympikem už zabít zcela objektivně prostě nepotřebovala.

451
Nika
Reagovat

Anna -tragédie po všech stránkách.

452
Prochor
Reagovat

146 – To, že Ivanna dostává nejvíc SMS, víc než Anna, nemusí být dané jen tím, že pro ni hlasují ukrajinci nebo že si zažila těžké dětství. Přiznejme si, že zpívat umí a bude dost lidí, kteří zpěv ocení i když to nejsou ukrajinci.

453
Anonymní
Reagovat

446 – Já bych spíš tipovala, že tentokrát dostane Anna těch hlasů mnohem míň než minule – ne proto, jak zazpívala, ale kvůli tomu, že Rytmus jasně naznačil, že si ji tam hodlá nechat tak jako jak. Takže logicky vzato, proč by měli lidi utrácet peníze, když je to předem dané?

454
Rena
Reagovat

nerada bych, aby vypadl Adam, snad tam ještě aspon kolo vydrží.. Líbí se mi jeho hlas, i on sám, ráda se na něj dívám. Anička, jako osobnost mi nic neříká, na svůj věk je ale výraznej a ojedinělej talent..
Asi by bylo třeba se dívat na to, kdo je tu už profesionál (a není jich málo), kdo už 10 let a více zpívá a kdo je amatér, navíc mladinký 16 – 20 let, tihle to mají na jevišti, kde jsou poprvé a hned v přímém přenosu opravdu dost těžké a já je obdivuji..

455
otherside
Reagovat

Včera jsem zas viděla jen půlku, takže pořadí z toho co jsem viděla:
Markéta
Juraj
Daniel
Kristýna
Adam
Barbora
Jacky

na rozstřel asi Adam x Kristýna, na vypadnutí bych za sebe zvolila Kristýnu (Adam má moc pěknou barvu hlasu a byla by ho škoda, Kika včera zpívala pěkně, ale z Rytmusových holek je asi nejslabší) Adamovi včera nesedl ten song stylově, ale hlasově na to měl. Anička prý včera spáchala propadák, ale věřím, že ji Rytmus zachrání…

U Pepy by mohl být duel mezi Barborou a Jackym. Barboře nejen uškodil mix těch písní (podobně jak Katce před týdnem, tohle by už produkce nikdy neměla páchat) ale vůbec jí to nesedlo a na pódiu zase přehrávala v gestech. Jackyho fakt nemusím, nemám ráda takové hospodské rockery…že mu vypadl text se stane, ale mě přišlo že vyl jak na Měsíc i tam, kde nebylo třeba užít ječák…Barbora mi však vadí méně než Jacky, který by klidně mohl dneska jít. Z duetů se mi moc líbil Juraj s Tinou :)

456
mila
Reagovat

tak jsem si vas docetla a premyslim o Anicce, proc si tak podkopala jasnou pozici favorita. Pokud si pisen zvolila sama, mel mit Rytmus tolik rozumu, aby ji to vyvratil, protoze to byla tragedie – hlavne ta cestina. Ale vsimla jsem si jedne veci – v ocich se ji pri kritice poroty leskly slzy, takze zas takova chladna ranarka to neni, spis velky introvert, ktery si sve city a pocity nechava pro sebe a pokud nekdy, tak je vypousti ven za doprovodu kytary. Musim souhlasit s Davidem, ze by bez kytary nemela vystupovat. Ta kytara ji k ni nerozlucne patri a spoluvytvari kolem Anny to zvlastni kouzlo, kterym se odlisuje od vsech tech skoroprofi zpevacek typu Poulickove, Bagove atd. Takze trebaze jsem byla rozhodnuta do Hlasu hlasy neposilat, zvazuju, ze ho Anicce poslu..

457
XMAN
Reagovat

Tak musím říct že včera jsem se narozdíl od minulého dílu nenudil ani trochu a zase mě ta soutěž začala bavit, jedna osoba mě tam totiž totálně překvapila a můj názor na ni se otočil o 180 stupňů, ale hezky popořadě:
Daniel – Ještě že si konečně ostříhal tu příšernou patku, hned nevypadá tak sladce. Výběr písničky určitě lepší než minule, ale pořád to bylo takový že mě to neurazilo ani nenadchlo. Nesouhlasím s Davidem, že by si neměl brát na pódium kytaru. S tou kytarou je na něho na pódiu daleko lepší pohled, možná že to s ní ještě nějak extra skvěle neumí, ale je to právě o zvyku, takže za mě s kytarou vždycky. V duetu s Pepou mu to moc nevyšlo, Pepa ho jasně válcoval, ale co taky čekat, když má Mrózek zpívat Schelingera.
Juraj – V La Camisa Nera byl podle mě skvělej, vyšlo mu to líp než minule ten Habera. Perfektní muzikantské vystoupení, navíc skvělá španělština. Jen tak dál. V duetu s Tinou taky super, on má prostě na Stinga hlas a navíc jim to s Tinou spolu ohromně slušelo.
Markéta – zazpívala to podle mě asi nejlíp jak to zazpívat jde, pozitivně hodnotím změnu image, včera jí to seklo. Přesto kdyby došlo na lámání chleba, tak bych ji asi obětoval, nevím čím to je, možná tím že už je pro mě vzhledem k svému působení před soutěží až moc provařená a okoukaná.
Kristýna od Pepy – No bylo to asi zatím její nejlepší vystoupení v soutěži, až na pár drobností fakt dobrý. Akorát s ní mám jeden problém. Je to moc milá a hezká holka ale jako zpěvačka podle mě ničím nevybočuje, takových jako je ona je spousta. Pro mě je poněkud tuctová.
Jackie – Podle mě mu Tublatanka vyšla na jeho poměry hodně dobře, nemá se za co stydět, byl to dobrej nářez. Líbil se mi i v duetu s Machálkovou, kde zpíval daleko lépe než ona, Machálková mu to kazila, její hlas se do té písně vůbec nehodil. Jinak svýma hláškama to Jackie fakt zabil, je to krutý borec :-D :-)
Barbora – tak minule byla Bára z Pepova týmu nejlepší, tentokrát jí to prostě nevyšlo a byla nejslabší. Co víc k tomu dodat, není každý den posvícení.
Adam – dost velká nuda, nelíbilo se mi to. Je to sice sympaťák, ale jako zpěvák je pro mě totálně nudný a nezáživný.
Nikoleta – V té Alanis se mi líbila daleko víc než ve všech těch Beyoncé, Rihannách a podobně které doteď zpívala. Duet s Rytmusem nic moc, ale Alanis jí vyšla dobře.
Kristína Zakuciová – Touchdown jako blázen, Kristíně to včera neuvěřitelně vyšlo a neuvěřitelně jí to slušelo. Tohle je přesně ta poloha, ve které by měla zpívat. Rocková princezna, úžasné. Včera aspoň pro mě podala Kristína nejlepší výkon z Pepova týmu.
Anička – Tak a teď budete všichni čumět, čuměl jsem i já. Čekal jsem sice, že se bude opět doprovázet na kytaru, k těm Olympicům to sedí, ale budiž, asi se chtěla ukázat v jiné poloze. Sloky zpívala o nějaký ten tón níž ale i tak měla příjemnou barvu hlasu a pak to přišlo. Refrény. Modlil sem se za to aby mě už konečně dostala, aby to tam prostě bylo. A ono to tam bylo! Podle mě refrény zvládla skvěle, konečně jsem při jejím zpěvu zažíval ty pravé a nefalšované emoce a to takové že jsem to ani nečekal. Už během toho jsem se přistihl jak hrozně jí držím palce aby to dopadlo dobře. Paradoxně jí pak porota sjela a nelíbilo se to vystoupení ani většině jejích fanoušků. Bylo mě jí moc líto. Je to však paradox. Asi jdu hodně proti proudu, ale mě se včera poprvé doopravdy líbila. Pro mě to bylo její nejlepší vystoupení v celé soutěži a také nejlepší vystoupení celého včerejšího večera. Takhle mě už dlouho nikdo nedostal. Anička má nového fanouška a to myslím zcela vážně!

458
Jana
Reagovat

Belisana : Tady si snad každý může napsat svůj názor … ale proč hned někoho urážet, že je tragéd …

459
Nika
Reagovat

Pro mě včera nejlepší Kristýna Zakucsiová a Nicoletta. Obě zazpívaly skvěle, věřila jsem jim každý tón, skvělá pódiová prezentace u obou….. výborné!!! To je tak asi vše, co mě včera zaujalo.

460
mila
Reagovat

457 – mne se Anna libila, protoze si prosadila svou, zazpivala to tatovi, mam pocit, ze ona sama si myslela, ze to dala dobre (tu cestinu ji odpoustim, nemohla sama posoudit, jak moc spatne to cesky bylo) a neresila, zda ji to prospeje v kariere a zda postoupi dal. Pro mne jsou uz ted ona a Simoha Feherova Hlasy Ceskloslovenska. Takovych umelych superzpevacek typu Poulickove a Bagove muzeme mit spousta, ale Anna a Simona jsou proste jine, protoze jsou obe svoje

461
XMAN
Reagovat

Já to nechápu, že jsem to neobjevil už dříve co v Aničce je. Že mi to trvalo tak dlouho než mě dostala, ale teď se to stalo. Ještě nikdy se mi nestalo aby se mi na někoho takhle totálně změnil názor. Fakt jsem jí křivdil a tímto si sypu popel na hlavu a veřejně se jí za to omlouvám. Včera byla pro mě skvělá a ten závěr kdy už nehrála hudba byl naprosto famózní. Opravdu mě tím chytla za srdce, včera jsem poznal jak krásný má hlas.

462
sali
Reagovat

XMAN-e, si to fakt Ty? Nechce sa mi veriť, že si niekto neprepožičal Tvoj nick.

463
Belisana
Reagovat

456, 460 uplne s tebou souhlasim

464
XMAN
Reagovat

462: Jsem to fakt já, já nevím co to se mnou ta Anička včera udělala. Tohle se mi vážně ještě nestalo :-) Zrovna když se skoro nikomu nelíbila, tak mě se líbit začala. Si ji teď musím pustit znovu a schválně jestli to na mě bude působit tak jako včera…..

465
Lenna
Reagovat

Tak včera u mě nejlepší Juraj, Dan a především holky Markéta, Kristýna, Nikoleta. U Aničky jsem ze začátku cítila průser a pro mě to průser bohužel byl, zatím má u mě Anička kolo od kola sestupnou tendenci, ale já pořád věřím,že v příštích kolech zazpívá něco co bude prostě luxusní.

466
XMAN
Reagovat

Je to tam sakra! Taková husina, bože já se do ní snad zamiloval!

467
Jantar
Reagovat

Anicka vcera zaspievala hrozne, mala tam velmi vela nedostatkov jak v intonacii tak v cistosti (v tomto pripade necistosti spevu) o artikulacii radsej ani nepisem, fakt najslabsi vykon celeho vecera.

Viem, ze sa to jej zarytym fanusikom velmi nepaci a preto sa snazia najst aspon par sekund kde to nebolo katastrofalne (na konci pesnicky).
ALE toto je spevacka sutaz – finale , kde keby toto predviedol hocikto iny, kto nie je takto silne mediami tlaceny dopredu, tak by ho tam ta porota roztrhala.

Ukazala sa len pravda! Nahodou dostala nieco ine (ako to co je jej site na mieru) a hned sa rozpadla.

Preto musim skonstatovat, ze to nie je ziadny zazracny talent, ale priemerna az podpriemerna sutaziaca v tejto sutazi. (Sam som necakal ze to odhalenie pride tak rychlo). Ini sutaziaci sa daleko lepsie poprali s tym co im uplne nebolo na mieru usite.

Teraz mi tu zaslepeni fanusici budu nadavat, ale je treba sa pozriet pravde do oci, i ked to mozno nie je prijemne.

468
Belisana
Reagovat

467 Jantar drobny korekce. Toto neni pevecka soutez, ale reality show.
Korekce c. 2 – univerzalni zpevak? Nesmysl. Vsichni to, co jsou v branzi pojem, zpivaji to „svoje“. Kazdy ma svou parketu a na ty stoji.
Univerzalni zpevak je neco jako porad dobrej nikdy lepsi, a zpiva v muzikalu.

470
yeey
Reagovat

466 asi to ma na tebe dobrej vliv, kdyz nekdo zpiva mimo svuj rozsah, cizi reci a jeste u toho zvladne zprasit ceskou bigbitovou klasiku :DD

471
XMAN
Reagovat

Mě se včera její nedokonalé vystoupení líbilo víc než všechno předtím co v soutěži předvedla dohromady. Jistě že v tom zpěvu byly technické nedostatky, ale ona do té písničky dala svoji duši, já jsem to tam slyšel a poprvé mě chytila za srdce. Já myslím že zpěv je hlavně o emocích, někdo může zpívat jako Pavarotti a neudělá to s člověkem nic a někdo nemusí zpívat dokonale ale dá to prostě úžasně. Včera jsem pochopil, že Anička je pocitová zpěvačka. Její zpěv je o pocitech. Takže jsem asi fakt z Marsu když to mám přesně opačně než vy všichni ostatní ale já jí prostě odteď fandím.

472
mila
Reagovat

468 – univerzalni zpevacka je Poulickova – zazpiva vse velmi dobre, snazi se do toho dat i primerenou (presne odmerenou davku emoci), a ja z toho mam ne husi kuzi jako u zpevu Anicky a Simony, ale pupinky, protoze instantni polivky a instatni zpevacky nemusim…

473
Viq
Reagovat

457 – XMANe diky. Za to ťa uznávám!
Někteří lidi holt už vyloženě jako žízniví na poušti hledali, co by Anně mohli při první příležitosti omlátit o hlavu. No, až včera se jim dostala do ruky jakási hypotetická munice…

474
Nika
Reagovat

Ta soutěž nese název „Hlas Česko Slovenska“, takže o pěveckou soutěž se jedná. Ano, nese prvky reality show, ale jde především o ZPĚV.

475
Jantar
Reagovat

Umyselne som nenapisal univerzalny spevak.
Ale ked uz ma byt niekto vyhlaseny za talent, tak by to malo byt vidiet ze tym talentom naozaj je (ze to zaspieva aspon cisto) aj ked ma spievat nieco ine ako mu je po chuti.
Toto co predviedla anicka nema so slovom talent vobec nic spolocne, bol to priemer, skor podpriemer, tak je to.

476
Belisana
Reagovat

472 opet s tebou souhlasim.

477
XMAN
Reagovat

472: Taky s tím souhlasím, Markéta je až moc dokonalá. Působí až tak profesionálně až je to podle mě na škodu, trochu mi v tom připomíná Chodúra. Zpěv dokonalý, ale nic z toho na mě nejde….

478
mila
Reagovat

476 – mozna se na Poulickove podepsalo ucinkovani v muzikalech, pokud do tohohle typu showbusinessu vleze nedospely clovek, vypadne z nej pak takovy divny prefabrikat… Jsou vyjimky jako je Bara Basikova, nebo Dan Barta, nebo Strihavka, kteri prosli muzikalem a zustali porad zpevaky, kterych si vazim, ale lidi typu Machalkova, Kolar a v ted v Hlasu treba Poulickova a Kutheil.. tam je proste neco divne…neco se tam pokazilo

479
yeey
Reagovat

478 – no jesi spis v tobe neni neco pokazenyho :-)

480
Viq
Reagovat

Souhlasím s váma a přidávám, že Anička ve svém nejhorším je pořád o znatelný kus lepší než Poulíčková, když předvede životní výkon. Dle mých měřítek.
Nejdůležitější v hudbě, filmu a celém životě vždycky je něco cítit, emoce.

481
yeey
Reagovat

475 souhlasim, ze urcita mira adaptability je (at se to nekomu libi nebo ne) v peveckejch soutezich dost dulezita…

482
Monika
Reagovat

Dan – muj nejvetsi favorit souteze me vcera zklamal spatnou volbou pisne, na ktere se nedalo vubec nic predvest, ackoliv nezazpival vylozene spatne jeho vykon uplne vysumel a po par minutach jsem si z toho vystoupeni nepamatovala vubec nic, nova image se mi take prilis nezamlouva, v pristich kolech od nej ocekavam podstatne lepsi vykony, hlas ma velmi prijemny a i nadale zustava moji number one
Zaujec – relativne dobry vykon vcera podal, bohuzel si vybral skladbu, ktera me prilis neoslovila
Poulickova – Marketa mi je uz od prvni SS nesympaticka, jsem v jejim pripade dost zaujata, asi to bylo odzpivane dobre, nicmene na verzi Ondry Rumla to imho nedosahlo ani omylem, navic vypadala jako marfusa a jeji mimika mi v nekterych momentech taktez vadila
Danhelova – ocekavala jsem horsi vykon, nicmene i tak patri k nejslabsim clenum Rytmusova tymu, prijde mi totalne zbytecna
Bara – pruser, kandidat do rozstrelu ve Vojtkove tymu, zvlastni cena stylistum a vizazistum a v pripade postupu bych doporucila beleni zubu
Jackie – slabej zpevak, takovy pevecky podprumer, ktery to dohani sympatiemi a rockovym zamerenim
Adam – dalsi pruser a kandidat do rozstrelu v Rytmusove tymu, velmi slabej zpevak a totalne zbytecnej clanek, mne neni ani sympaticky, vyzaruje z nej jelimanstvi, obsadila bych ho do pohadky o Honzovi, ktery jde do sveta s rancem buchet, tak na me pusobi:-)))
Nikoleta – tady budu v mensine, ale me ta holka jeste nezaujala ani jednou, od zacatku s ni mam problem, neni mi prijemna barva hlasu (ten NY mi rval usi) a navic ma v hlase neco nepopsatelneho co me doslova irituje, uznavam, ze zpivat umi, patri k topce, ale ja si k ni asi cestu nikdy nedokazu najit plus prijde mi, ze ma problemy s dechem
Kristyna – to bylo asi nejmensi zlo v ramci vcerejsiho vecera jen bych volila jiny outfit vzhledem k postave slecny:-))
Anicka – mazec, nejhorsi vykon vcerejsiho vecera, vykon, ktery byl mucenim mych usnich boltu, takhle zmrvit tak uzasnou skladbu se jen tak nekomu nepodari…uznavam, ze Anicka je vyborna zpevacka, cert vem jednu nepovedenou skladbu, mnohem horsi je pro me zjisteni, ze Anicka je bez kytary nepouzitelna, to co tam predvadela na podiu, ty jeji tanecky a tapani, kdy byla totalne ztracena a nevedela co si pocit, ji budou velmi limitovat…

483
otherside
Reagovat

Když už jsme měli včera ty duety, na které z pěveckých soutěží rozhodně nezapomenete? Mě se do paměti vryly tyto:

Miro Jaroš feat Zdenka Predná 7 seconds
Marcel Berky feat Robo Šimko Loď ktorá sa plaví do neznáma
Cmoro feat Ivan Štroffek a Ševčík, Kurc, Harich All for one, all for love
Gábina feat Lukáš Cose della vitta
Alžběta a Michal I got you babe
Juraj feat Tina Shape of my heart

484
maja
Reagovat

483 – jednoznačně Robo + Tošo a Ó maňo :-)))

485
maja
Reagovat

a ten Cmoro se Štroffekom druhoznačně

486
Monika
Reagovat

Cele pojeti Hlasu me zoufale nudi, moderatori bez naboje, porotci otraveni, bez vtipu, tak nejak do poctu, vse se jim libi, vse je povedene, jen chvali a chvali, dokola papouskuji asi ctyri vety, chybi mi tam nejaky odbornik typu Habery, ktery by si dokazal sundat ruzove bryle a popsat vykony interpretu po te hudebni strance. Vzhledem k pravidlum Hlasu soutez postrada i patricne napeti…

487
XMAN
Reagovat

A jak to dneska dopadne a jak by to mělo dopadnout?
No dneska to bude těžké. U Pepy tipuju že postoupí rovnou Daniel a s ním bohužel Markéta, ale já bych přál postup přez diváky zcela jednoznačně Kristíně Zakuciové, která si to doopravdy zaslouží, protože podle mě včera předvedla nejlepší výkon v Pepově týmu a je mi prostě daleko bližší a sympatičtější tahle milá a krásná holka než pěvecky ostřílená profesionálka. Kristína ale určitě postoupí i kdyby ji musel zachránit Pepa, po tom co jí včera řekl ji ani omylem nepošle do rozstřelu. Ať tak nebo tak, do rozstřelu půjde Barbora a Jackie a tam už babo raď. Barbora předvedla minule u Pepy nejlepší výkon ze všech a tak by asi bylo trochu nefér ji hned v dalším kole kvůli jednomu nepříliš povedenému výkonu vyhodit a Jackie je zase takovej neuvěřitelnej sympaťák což včera ještě umocnily ty jeho hlášky, že ten člověk by mi tam fakt znatelně chyběl. Objektivně je teď z Pepova týmu asi fakt nejslabší Jackie, ale včera byla objektivně nejslabší Bára. Tohle rozhodnutí Pepovy jako fakt nezávidím. Já bych asi nakonec přece jen do dalšího kola poslal Jackieho a s těžkým srdcem bych vyřadil Báru a taky to tak možná dopadne, protože nevím zda si Pepa bude chtít vyřadit svoji rockovou srdcovou záležitost Jackieho. Každopádně dneska vidím šance Báry a Jackieho tak 50 na 50, škoda že nejde vyhodit Markétu, sice by si to po včerejšku nezasloužila, ale nejméně by mi chyběla. U Rytmuse by za normálních okolností jasně postoupila přez diváky Anička, ale po těch kritikách všude možně si tím dneska vůbec tak jistý nejsem, přesto bych jí dneska postup přez diváky opravdu přál, ukázalo by se že její pozice je opravdu silná. Šíleně moc si taky přeju aby dneska přez diváky postoupil Juraj, ale příliš tomu nevěřím, spíš to tipuju zase na Nikoletu :-( Pokud ale Juraj ani dneska přez diváky nepostoupí, tak to opravdu musí být kvůli tomu že je hodně lidem nesympatický, protože podle mě včera předvedl úžasný výkon. Osobně vůbec nechápu, jak může být Juraj někomu nesympatický, pro mě je to momentálně mezi všemi kluky v soutěži asi nejsympatičtější soutěžící ze všech. Do rozstřelu u Rytmuse půjde asi Kristýna Daňhelová s Adamem a bude mi v podstatě jedno kdo z těchto dvou vypadne, ale pokud to mám brát podle včerejšku, tak bych vyhodil Adama, protože byl horší.
Takže shrnuto podtrženo:
Tipy na postup přes diváky u Pepy:Daniel a Markéta, Přání: Kristína a Jackie
Tipy na vypadnutí u Pepy: Barbora nebo Jackie, Přání: Markéta
Tipy na postup přes diváky u Rytmuse:Nikoleta a? Fakt nevím , ale dobře tipuju stejně Aničku, přání: Anička a Juraj
Tipy na vypadnutí u Rytmuse: Adam nebo Kristýna, Přání: Adam nebo Kristýna.

488
XMAN
Reagovat

480: Souhlas!

489
Nika
Reagovat

486: Naprosto souhlasím – jediné výstižné slovo = NUDA !!

490
XMAN
Reagovat

Ještě poupravím svůj tip na večer, mohlo by se stát i to že by v Pepově týmu dnes přez diváky postoupila Markéta a Kristína, Daniel se včera nijak zvlášť nepředvedl, ale nevím nevím no.

491
JanaV
Reagovat

Anička mě včera na první poslech trochu zklamala , ale poslechla jsem si ji znovu a znovu a líbilo se mi to čím dál víc, rpotože je to srdcařka a netaktizuje. Co se týká češtiny, ty odsudky jsou nespravedlivé, co by měli říkat Angličani, když slyší všechny ty przniče.
Divím se, že málo lidí tady oceňuje Aničku jako vtipnou holku. Mě už od začátku baví její suché hlášky, na 16 let nám té vtipné kaše ukazuje docela dost.

492
Viq
Reagovat

491 JanaV – Nemám co dodat, podpis!

493
Belisana
Reagovat

491 i ja se s podpisem pridam :-)

494
Doliva
Reagovat

427 yeey. Uvádění omylů na pravou míru. Do Sepsgroup žádná fanynka z Ševčíkova nepřešla, nikdy tam nebyla registrovaná. Ta fanynka fandí dvěma zpěvákům, jeden z nich je Michal Šeps, druhý Petr Ševčík. Petr není žádný tragéd. Je to prosté, milý yeey. Ta fanynka jsem já. D.

495
DJ Vlado
Reagovat

483 – pro mě dva jasně nejlepší duety jsou tyto:

Peter Cmorík a Ivan Štroffek – All For Love
Gábina Gunčíková a Lukáš Adamec – Cose Della Vita

dále mám pár duetů, které nebyly úplně dokonalé, ale něčím mě prostě hodně zaujaly:

Martina Šindlerová a Tomáš Bezdeda – Stumblin´ In
Vierka Berkyová a Ivka Kováčová – I´ll Stand By You
Monika Bagárová a Jan Bendig – Ain´t No Mountain High Enough (duet z divadla)
Andrea Gabrišová a Petr Novotný – Time Of My Life

do zvláštní kategorie dávám duety soutěžících s hvězdami:

Martina Bártová a Roman Vojtek – O něčem snít
David Weingärtner a Lucia Šoralová – Agnes a Krysař

a nakonec duety z letoška:
Anna Veselovská a Lucie Dobrovodská – Set Fire To The Rain
Markéta Poulíčková a Bára Vaculíková – Fighter
Juraj Zaujec a Tina – Shape Of My Heart

496
XMAN
Reagovat

Mě Anička začala být sympatická. Sice mi to chvíli trvalo než sem ji začal správně chápat, ale ona asi není na pochopení úplně jednoduchý člověk. Mám takový dojem, že jsem ji konečně správně pochopil a jsem za to rád. Dřív jsem si o ní myslel, že je chladná a bez emocí, ale to jsem se zmýlil. Ona je naopak hrozně stydlivá a křehká, zranitelná. A není pravda že by se neusmívala. Už jsem si všimhl jak ona se vždycky tak nesměle usměje a je to moc hezké. Ta holka má v sobě něco moc hezkého, co těm ostatním holkám v Hlasu prostě chybí.

497
Jana
Reagovat

Nejhorší za Rytmuse je Adam, naprosto nevýraznej, slizkej (to je můj osobní názor) a ačkoliv hlas má krásně hlubokej, tak celkovej projev žádná sláva, zapomenutelnej. Aničce to včera nevyšlo ideálně, ačkoliv za průšvih kola bych ji rozhodně nepovažovala. Ona aspoň lidi zajímá, mluví se o ní. Hlasů podle mě dost nedostane, protože proč by pro ni lidi hlasovali, když ji tam stejně Rytmus podrží (jak sám naznačil). Poulíčková zpívá super, ale stejně jako spousta jiných lidí s ní mám problém. Je mi nesympatická až hrůza, i když zpívá, i když mluví. Stejně tak Bára, to je hérečka až to bolí a nedokáže toho herectví nechat ani při zpívání a fakt mi to vadí, ta by měla vypadnout s Adamem. A já zas moc nechápu co maj všichni proti Kristýně Daňhelový, mně přišla včera famózní, naopak Nikoletě jsem fandila dřív, ale poslední dobou mi přijde docela nafrněná, ale tak zpívá pořád dobře, tak proč ne.

498
Viq
Reagovat

496 XMAN – Si zabil.
Čteš mi myšlenky a pocity. Tedy až na to, že já jí takhle vidím od začátku.
Jsem rád, že existují i lidé, kteří mají oči aby viděli, uši aby slyšeli a tu divnou kouli na krku nenosí jen na ozdobu.

499
Belisana
Reagovat

taky na prevraceni Ferdyse Pistory alias XMANA ziram, no ale dobry :-)))

500
XMAN
Reagovat

498: JJ došlo mi to pozdě, ale hlavně že mi to došlo! :-)
497: Ten Adam doufám už vypadne, mě nebaví od začátku. Jako je to v pohodě kluk, já proti němu vůbec nic nemám, ale on je tak zoufale tuctový, šedivý a nezajímavý, že tam vážně nemá co dělat. Chodúr se kterým ho srovnávají byl pro mě pan Nuda ale v porovnání s Adamem je i Chodúr hvězda. Když srovnám celkově všechny chlapy co jsou ještě v soutěži, tak horší než Adam už je pro mě akorát Miloš od Dary.

501
Jonatána
Reagovat

Mi Anička sympatická nen, ale je fakt, že nezapomenu na to, jak ve Výběru naslepo přišla, vypadala, že nic a vystřihla to tak, že jsme skoro spadli ze židle. Takže jí přeju, ať jde dál a dál a jsem zvědavá, jestli ji třeba nezačnu mít ráda. Protože dobrá je, i když včera to byl slušný průser. a k tomu či té dotyčné, která srovnává Aniččinu češtinu s mnohdy przněnou angličtinou kdekoho: U nagličtiny to nepozná každý, u češtiny je toprůser. nevím, rpoč si holka nevzala slovenskou písničku. Navíc Slzy jsou pro šestnáctileté děcko dost nepřiměřené. alespoň z mého pohledu. Ale jeden krok vedle se občas podaří každému. No ne?

502
Jana
Reagovat

XMAN: no já se přiznám, že Miloše jsem tak nějak za celou soutěž ještě pořádně nezaregistrovala a to Hlas sleduju od začátku. Ale ten Adam tam fakt nemá co dělat, navíc má hroznou trému a je to na něm vidět. Já fandím Aničce (výborně jsi ji vystihl, ona není chladná, naopak, něčím je neuvěřitelně zajímavá a to jsem holka a rozhodně nejsem na holky :-D) a Davidovi W. (ten mě drží už od Robina a asi mě jen tak nepustí).

503
Jantar
Reagovat

Prezrel som si znova niektore vystupenia a hodnotim to takto:
1. Kristina Zakuciova – bolo to najlepsie vystupenie vecera, nie len ze to bolo skvele odspievane ale malo to iskru, dusu, emocie. Velmi ma to bavilo. Inak velmi sympaticke, skromne a pekne dievca.
2. Nikoleta Spalasova – tiez kvalitne odspievane ale uz mi tu chybali trosku emocie. Inak mi je tiez sympaticka.

504
Jana
Reagovat

503: Jen jestli nebude u Kristíny Zak. problém v zapomenutelnosti a žádným velkým charisma, které je v těchto soutěžích často rozhodující. Zazpívala to super, ale to u mě (a dovolím si odhadnout, že i u spousty dalších diváků) na hlas nestačí, zvlášť když je tak drahej.

505
XMAN
Reagovat

Moje pořadí výkonů ze včerejška podle toho jak se mi líbily od nejlepšího po nejhorší:
Anička
Kristína Zakuciová
Juraj
Jackie
Daniel
Nikoleta
Markéta
Kristýna Daňhelová
Barbora
Adam

506
XMAN
Reagovat

Já nevím no, pro mě má Kristína Z. charisma velké, pro mě třeba nemá žádné charisma dokonalá Markéta. Pokud to mám hodnotit jako chlap, tak z těch co jsou teď v Hlasu jsou pro mě jako holky nejpřitažlivější Anička, Kristína Z. a Zuzana. To je moje TOP 3 nejkrásnějších a nejzajímavějších holek v Hlasu Československa, všechny ostatní mi přijdou poněkud prvoplánové a tak se mi nelíbí. Ještě možná vcelku ujdou Barbora a Nikoleta.

507
XMAN
Reagovat

A ještě Kristýna od Rytmuse, ta má taky jako holka něco do sebe.

508
Lenna
Reagovat

504: No tak u mě je to trošku jinak, možná to bude tím, že pro mě Anička není zase tak jasnou favoritkou, ale já raději upřednostním kvalitní výkon Kristýny, než průměrný výkon Aničky. Což v příštím kole může být naopak, já spíše sleduji výkony v jednotlivých kolech. Jinak co se týče Hlasu, začíná mě taky docela nudit, pro mě osobně je lepší formát Superstar nebo možná i X – faktor.

509
XMAN
Reagovat

Formát Superstar a X Factoru je určitě lepší v pravidlech, protože tady se může dostat do Grandfinále někdo opravdu slabý od Dary na úkor těch lepších z jiných týmů. Já teda pořád doufám že od Dary tam bude Zuzana, protože kdokoliv jiný z jejího týmu je pro mě v tuto chvíli v Grandfinále už absolutně nepřípustný. Co mě mrzí hodně je to, že jsou spolu Anička a Juraj v jednom týmu a tak se může dostat do Grandfinále jen jeden z nich, protože já bych je tam rád viděl oba dva. Klidně bych je tam poslal oba dva s tím že z nějakého jiného týmu tam nebude nikdo. Vlastně je teď po včerejšku mám oba asi nejradši z celé soutěže, takže bych je klidně dal oba dva do té úplně závěrečné TOP 2, kde se bude rozhodovat o celkovém vítězi soutěže. Něco jako Gunčíková a Adamec, škoda že to nejde.

510
Jana
Reagovat

509: Mě zase mrzí, že je v jednom týmu Ivanna a David W. Takhle David skončí v poli poražených a přitom si to nezaslouží. Měli by to udělat tak, že od top12 by už hlasovali jen diváci a vypadávalo by se prostě podle hlasů tým netým. Tohle je fakt hrozný.

511
irena
Reagovat

495 – pro mě nejlepší duet ze všech soutěží je Viki Matušovová-Martin Filák – Amnestia na neveru (mimochodem Martin Filák ovládal absolutně nejlépe slovenštinu ze všech českých zpěváků – kdoví kde je mu konec…)
Včerejšek jsem ještě neviděla, jen se prokousávám diskuzí.
Možná že včerejší večer s Ondrou Rumlem a Českým kalendářem byl nakonec zajímavější (vřele doporučuju, je to vždycky jednou za měsíc). Mimochodem – Lady Carneval Petra Kutheila nakonec ještě našla uplatnění (i když v Hlasu mi to připadalo příšerné): V pátek vypnuli při představení Hamleta proud – takže bylo velmi náročné rychle něco vymyslet – tudíž trio Ondra Ruml (Hamlet), Petr Kutheil a Tomáš Trapl uspořádali pro diváky improvizované představení s trojhlasým zpěvem Lady Carneval :) Ještě teď na to vděční diváci vzpomínají :) Jen prý pak bylo těžké rozchechtané diváky vrátit zpět do tragického být či nebýt :)

512
mila
Reagovat

to uz jsme si tady mockrat ujasnili, ze Hlas ma specificka pravidla a ze nejsou dvakrat spravedliva (viz vypadnuti favoritu uz pred finalem atd.). Jit k MD se opravdu nevyplatilo, protoze tam je jasny jen jeden kun, ktereho MD protlaci do Grandfinale. Mela jsem vcera pocit, ze MD ma skodolibou radost, ze Anicce se vystoupeni moc nepovedlo.. cim hur pro Anicku, tim lepe pro jeho Ivannu… ja vim, jsem vuci MD zaujata, co s tim uz nadelam :-)

513
XMAN
Reagovat

510: Jo měli by to tak udělat, prostě 6 nejlepších kluků a 6 nejlepších holek do TOP 12 jako v superstar a pak už společné hlasování, to bych bral taky. Takhle to dopadne podle všeho tak že budou buď v Grandfinále buď 4 holky a nebo 3 holky a Mrózek. Nově to ale asi nedojde, dokud se to opravdu nestane. Myslím že potom už se asi vrátí zase raději k superstar.

514
XMAN
Reagovat

Opravdovou tragédií by pak bylo kdyby Dara pro vyrovnání poměru pohlaví poslala do Grandfinále Miloše, ale to mi připadá tak strašné a úděsné, že něco tak šíleného se snad ani stát nemůže. Uvažuju ale logicky. MD z Ivanny neustoupí a nikoho jiného přez ni nepustí, u Pepy tam může postoupit jedině Mrózek a ani to není úplná jistota. Jedině že by se od Rytmuse do Grandfinále nedostala ANička, ale tomu nevěřím a ani už to tak po včerejšku nechci i když se mezi ní a Jurajem vůbec nedokážu rozhodnout. Ať počítám jak počítám, vychází mi to prostě pořád na minimálně 3 holky v Grandfinále, což je na naše poměry absolutně nevídané.

515
irena
Reagovat

Vzhledem k tomu, že mi nejsou pravidla úplně jasná, mám dotaz pro zasvěcené: Až v každém týmu zbydou pouze dva soutěžící, kdo rozhodne o jejich postupu do Grandfinále? předpokládám že hlasující diváci, nikoli kouč. Nebo je to jinak?

516
Jarka
Reagovat

Tak včera byla anička TRAGICKÁ, něco tak strašného jsem dlouho neslyšela, točila se tam jak vítr v bedně, zpěv strašný, výslovnost nula, šišlá, mečí, falešný zpěv…blééé

Zajímevé je, že Aničce se ale vše odpustí, i kdyby se na tom pódiu pozvracela, tak tu masa tupých ovcí naifikovaných mediální kampaní stejně napíše, že to bylo úžasné, čili asi už nemá smysl k tomu cokoli říkat…

spíš bych si položila otázku: chci být taky jen součástí masy, nebo chci mít vlastní názor, který odpovídá pravdě?

Je nutné si přiznat, že Anička je prostě jen další kopie nudných country-táborákových zpěvaček, které nic jiného neumí, resp. vše ostatní TOTÁLNĚ sprasí….fuj!

517
Janette
Reagovat

Tak včera byla suverénně nejlepší Kristina Zakuciová, naprosto fantastické, plno energie, emoce, perfektní zpěv, prostě pecka!

Dobře, ale trochu nudně vyzněla Markéta a Nikoletta.

Zbytek byla jen nuda a šeď a nejhorší zcela jednoznačně nyní již neprávem favoritizovaná Anna.

518
Jantar
Reagovat

516: Jarka, lepsie si to napisat ani nemohla. 100% suhlasim s tvojim nazorom.

519
Janette
Reagovat

Tak včera suverénně nejlepší Kristína Zakuciová. Ten zpěv měl drive, energii, originalitu, prostě fantastické!

Dobré byly taky Markéta a Nikoletta, ale tam to byla trochu nuda, spíš dobré karaoke.

Zbytek nuda a šeď a nejhorší Anna – to bylo strašný!

520
Viq
Reagovat

Sázím Rytmusovy trenky Gucci i diamantové Breitlingy na to, že Anička celou tuhle show vyhraje!
Až se tak za čas stane, nezapomeňte na tento příspěvek a na to, že jsem měl pravdu.

521
Belisana
Reagovat

520 :-D akorat blby je, ze vyhrat nemusi, eMDý bude tlacit tu vysisovanou prazdnou blondynu :-)

522
XMAN
Reagovat

Já třeba žádná ovce nejsem, vždycky si jedu svoji a kašlu na názor davu což by tady ostatně mohli potvrdit všichni diskutující, že se naše názory většinou neshodují. A Aničku sem až do včerejška nějak nemusel ale tímto vystoupením si mě získala. Byly v tom emoce, cit a naléhavost a to mi stačí, k tomu nepotřebuju dokonalou pěveckou techniku ani výslovnost za kterou ostatně ani nemůže. Takže je potřeba si připustit že někomu se ten její výkon třeba opravdu líbit mohl. Taky je ale nutné si položit otázku pokud se teda tímto pro vás Anička odepsala kdo jiný by měl tu soutěž vyhrát?

523
Belisana
Reagovat

XMANe nelam si hlavu tim, kdo vyhraje. Vono to pro ty lidi zadny terno tak jako tak neni :-) mozna leda v tom financnim prispevku za vyhru, jinak budou vsem ukradeni jako predesli soutezici predeslych soutezi. Agentury, co si jich par rozeberou, se budou snazit na tom neco urvat, a nazdar. Tady to moc nefunguje. Trh je maly, zpivat pak vetsinou nemaji co… je to porad dokola.

524
Nika
Reagovat

516: jarko, i já souhlasím, nesdílím nadšení pro Annu a včera mě jen ubezpečila v mém podezření, že jako zpěvačka nestojí za moc. Má poměrně zajímavou barvu hlasu ve vyšších polohách, to je tak asi vše, střední polohy a hlobky žádné, hlas jí nezní, je falešná, pro mě má navíc zcela nulové charisma, nejraději bych ji něčím popíchla, aby se v ní probudil nějaký záblesk života. Mně tyhle ukníkané, rádoby skromné a zpomalené děvy děsně něčím iritují……

525
Viq
Reagovat

521 – Musí, nemusí…
Vyšlo mi to v kartách a karty se nemýlí. A černá kočka taky není proti.
Já mám jasno.

526
Belisana
Reagovat

525 tak to jo potom, kdyz i kocka… :-DDD

527
XMAN
Reagovat

Je vůbec zajímavé jak se ty pocity ze soutěžících neustále mění. Kde je teď Hnilica….s ním se mi opravdu potvrdilo, že sejde z očí, sejde z mysli. Zpěvák je to skvělý a pořád bych ho tam viděl daleko raději než Bagovou ale tím že už tam není tak už mi nějak prostě odchází z podvědomí…už mi ani nechybí. Včera už ho pro mě Anička překonala a je pro mě lepší ona než Hnilica. Třeba kdyby byl stále v soutěži, byl by pro mě pořád číslo jedno a třeba taky ne, to už je ale jedno když je pryč. Když se teď podívám na tým MD, tak už je pro mě po včerejšku Anička i lepší než Petr Kutheil, David W. a Brunno, sice je mám pořád v oblibě ale Anička už je u mě nějak převýšila a skutečně by si to vítězství zasloužila více než kdokoliv z nich, teď už to uznávám. Uvidíme no co budu říkat po příští neděli, třeba se moje názory zase nějak změní, je to jako na houpačce. Ze všech kluků v soutěži momentálně asi nejvíc fandím Jurajovi. A kdo jiný by měl vyhrát než Anička? Bagová teda fakt ne! Daniel taky podle mě není až tak dobrej aby to musel celý vyhrát a Poulíčková snad ani nemá šanci. Takže si myslím že Anička by to vážně vyhrát měla, i když jsem donedávna nevěřil že to někdy řeknu, ale přesvědčila mě.

528
Lenna
Reagovat

524: Mám to stejně, pro mě má Anička zajímavou barvu hlasu ve vyšších polohách, ale jinak nic moc, charisma má pro mě taky minimální a včerejší její výkon byl jeden velký průser a vůbec se mi to nelíbilo. Ale nebudu házet flintu do žita, uvidíme co předvede příště.

529
Jantar
Reagovat

XMAN, nechcem ta nijak urazit, ale tieto milostne vylevy z tvojej strany k anicke uz davno nemozu byt zalozene na triezvom posudeni spevu.
Proste clovek ktory sa nechal pohltit (v tomto pripade je otazne cim) a stratil tym schopnost triezveho pohladu na vec, co je dost skoda, pretoze to vsetky tvoje nazory celkom znevazuje.
Mam taky dojem ze niektori zabudaju ze tu ide hlavne o spev (v ktorom maju byt aj dalsie atributy: emocie, iskra).
XMANa uz spev takmer nazaujima, mozno uz len tie dalsie zlozky.

530
Kafka
Reagovat

522: Je fakt, že vyhrát by měl nejlepší a ne ten, který je tlačený médii (i když proti Aničče nic nemám, ale je fakt, že jak už tu psali jiní, u Aničky je bohužel její postup z aspoň 70% mediální tlačenka).

Za mě zatím nejlepší zpěváci v soutěži (hodnotím všechny výkony v rámci soutěže (né jen ten nejlepší) a schopnost zaujmout lidi a zazpívat i to, co není zrovna jejich šálek čaje):

Z týmu Pepy: Kristina Z., Markéta
Z týmu Rytmuse: Juraj, Nikoletta
Z týmu MD: Ivanna, David W.
Z týmu Dray: nikdo

531
mila
Reagovat

irena tady vznesla zajimavou otazku a mne to taky neni jasne – kdo bude rozhodovat o postupu zpevaka do Grandfinale, kdyz u kazdeho kouce zbydou jen dva ucinkujici? Vi to nekdo?

532
Belisana
Reagovat

531 mila tipuju, ze si to rozhodne produkce (pripadne si to nekdo protlaci pres mrtvoly), ale do ceho to navenek zabali, tez nevim :-D

533
XMAN
Reagovat

529: Ano, asi už nehodnotím jen její zpěv a je to fakt že mě pohltila její osobnost…..její křehkost, bezbranost, nevinost….ale tohle všechno u mě spustilo až to její včerejší vystoupení, takže to musí mít i něco společného s tím, vehnala mi až slzy do očí. Je to asi jako když se vám někdo na první pohled nelíbí a pak v nějaké situaci ta jiskra nakonec přeskočí a vy ani nevíte jak. Ale u ní to nebylo tak že by se mi nelíbila, je to nádherná holka, akorát jsem jí nerozuměl, což se ale teď změnilo.
531: Kouč i divák budou mít dohromady 200 procent hlasů. Kouč svých 100 procent rozdělí mezi dva svoje soutěžící podle toho který se mu víc líbil, moderátoři pak zjistí kolik procent dostali oba soutěžící od diváků. Pak se ta procenta u každého sečtou a kdo bude mít vyšší konečný výsledek, ten postupuje do Grandfinále. V praxi to znamená asi to že i kdyby diváci více podpořili Davida Weingartnera, MD si tam stejně může dostat Ivannu. :-(

534
mila
Reagovat

Uz jsem to nasla:
8. FINÁLE
V každém týmu jsou dva soutěžící a všichni vystoupí. Poté startuje hlasování.

8. VYHLÁŠENÍ
V tomto kole se sčítají hlasy od diváků a rozhodnutí porotce. Diváci a kouč mají dohromady 200% hlasů. Na konci tohoto kola musí kouč rozdělit svých 100% mezi dva soutěžící (například 40 ku 60). Moderátor vyhlásí, kolik který soutěžící z dvojice dostal procent hlasů od diváků. Poté otevře obálku s rozhodnutím kouče a procenta sečte. Vítězové jednotlivých týmů postupují do Grandfinále.

535
sali
Reagovat

Len čo sa po včerajšku otrasiem zo všetkého peria a srsti, vypočujem si Anku z webu. Posielam prvú poistnú SMS, keby náhodou niekomu vzadu zašibalo a nebodaj by prinútil Rytmusa strčiť ju ešte aj do rozstrelu. Od včera mi na nej (a hlavne na jej pokoji) záleží cca 3x viac, keďže sa nad ňou prudko rozťahujú nožnice.

536
DM
Reagovat

535: Myslím, že Anička by do rozstřelu právě jít měla, tím by se aspoň potvrdilo, že nemá protekci (protože kdokoliv jiný by za takový průser do rozstřelu šel). Pokud je tak kvalitní zpěvačka, jak tu někteří píší, pak by neměla mít problém se obhájit a pak jí to třeba i uvěřím!

Jinak ji budu i nadále považovat za protekční unylou pipinku bez špetky energie…

537
Klogi
Reagovat

Bol som podobne ako mnohi z vas v napati co s tym songom Anicka spravi.. Akonahle jej tam ta vietnamska moderatorka dala ten jazykolam… vedel som, ze pruser je na ceste… Potom zacala.. chviiilku vzpominej.. som vedel, ze je zle… Karol Dobias a jeho ceskoslovencina je suvix.. K tomu ma Anka este trochu problem so sykavkami, lebo jej rastie krivo predny zub… Strasne som jej drzal palce, ale uz sa to nedalo zvratit.. Prvy dojem po odpocuti tejto ohranej balady musel byt pre Cecha ( …a priznavam ze aj pre mna) velmi zly… Perfektna intonacia ani bombovy hlas v refrene ani zakomponovane emocie na tom nemohli uz nic zmenit. Paradoxne bola Anicka so svojim vykonom spokojna.. bolo to na nej vidiet ze je… Neskor som si to prehral opakovane niekolko krat az som prestal vnimat tu spatlanu cestinu a poviem vam, ze bomba… Urobila z toho opat jeden originalny cover na svoj sposob… ziadna kopirka. Klobuk dole Anicka, mas skratka muzikantsky cit a to je velka deviza. Ano, vybrala si ten song sama.. ale od coho tam ma kouca, ktory ked pocul ako na tom s cestinou je, jej to nevyhovoril.. Nuz ale Rytmus bol zda sa po dospievani tiez velmi spokojny s jej vykonom… takze asi je na to hluchy .. resp. mu to nevadilo. U mna Anka zostava napriek tomu supertalent a hlas aky som doteraz v nasich koncinach nepocul.. A ze nema charizmu? Tomu sa len smejem… Ved taha ludi k sebe ako magnet … tajomna Anicka :)

538
Viq
Reagovat

sali – Já jsem říkal, že ten Olympic byl cílený tah Novy, abychom se o ni báli a posílali hlasy. Vždyť oni přes ten bulvár v týdnu brečeli jako malé dítě nad rozšláplou bábovičkou…
Neboj, všechno se zase dostane na správnou kolej.

539
dolores
Reagovat

prilis vela ste tu popisali na to, aby som bola schopna v kratkom case vsetko precitat, no cielene som hladala slovo Anna, aby som zistila nazory na jej vcerajsie vystupenie, a zaroven rychlo medzi prispevkami vyhladala aj scalexovo hodnotenie (ani len netusi ako mi to ulahcuje hladanie videi na stranke Novy, tym padom setri cas) ….. priznavam, zaujima ma v tejto show predovsetkym Anicka. kedze tu znie vseobecne akasi ponura nalada z jej Oympicu , musim rychlo svojim hodnotiacim dielom vyrovnat misky vah, aby to fakt pre nahodneho citatela nevyzeralo, ze Anka zaspievala zle. nepocula som ziadne hodnotenie poroty, cim som uplne zbavena predsudkov a ovplyvnenia vlastneho dojmu. taktiez som zbavena zlej pachuti v dusi, ktora prichadza, ked vam porota udupe oblubeneho sutaziaceho. budem pokracovat uz pod blogom c.23

540
Motýlek
Reagovat

Klogi – moc hezky napsané…, taky to nemám vše zde přečtené, přelítla jsem jen pár příspěvků a vidím, že někteří lidi se potřebují na někom vyzuřit, už té zloby je v nich nahromaděno moc a musí to jít ven…
Dolores, Viq, sali – ahojte…

541
Nika
Reagovat

Motýlku, proč názor považuješ za zlobu? Co se mě týče, Hlas považuji za nezajímavý projekt, u kterého se nudím. pro mě to je pouhopouhá hudební výplň nedělního večera. Ale v podstatě se málokdy dívám, včera jsem výjimečně shlédla celý přenos a jelikož se šířilo info, že Anna je favoritkou, poslechla jsem si ji. Vůbec nic proti ní nemám, je to mladá holka, asi bude i fajn, nemám důvod se vůči ní vymezovat nebo být zlá, jen mě nezaujala ani jako zpěvačka, ani jako osobnost. Pokud mám hodnotit její včerejší výkon po pěvecké stránce, považuji jej za velice slabý. Proč ale zloba? Pro mě za mě, ať to třeba vyhraje, přála bych jí to. Ale jelikož v této soutěži není asi nikdo, kdo by mě nějak upoutal, s největší pravděpodobností se už ani dál dívat nebudu…..tentokrát je mi úplně jedno, kdo vyhraje:)

542
Motýlek
Reagovat

Nika – je tu pár takových příspěvků, ze kterých to čiší – možná i z tvého jsem to tak cítila… Já to nebudu sáhodlouze vysvětlovat, jen bych chtěla těmto říct, že vám Anička nic špatného neudělala, abyste takto psali…

543
Viq
Reagovat

Máš pravdu, Motýlku. Oni se musí vybít.
Na světě jsou 2 druhy lidí -> ti dobří a ti zlí. I zlí lidé jsou realita a není jich bohužel vůbec málo.
Když už jsme u těch druhů lidí, existuje ještě jedno dělení.
Na ty s nabitými bouchačkami a na ty, kteří kopou.

544
Motýlek
Reagovat

Viq… :-) já jsem ráda za každého jednoho dobrého člověka, kterého potkám…. To je pro mě nejcennější…
A šetři síly, ještě je budeš /budeme/ hodně potřebovat… :-)))

545
Nika
Reagovat

Motýlku, tak co se mě týče, jsi fakt vedle:-))) Do jakékoli zloby mám hodně daleko:-)) Jak jsou na tom ostatní, to si netroufám odhadovat:-)) Opravdu vám přeji, aby vám to Anička vyhrála, abyste měli radost, mně je to úplně jedno:-))) Vážně:-)

546
Motýlek
Reagovat

Já ti věřím, že je ti to jedno… Jinak k tvému ujišťování nemám co říct.. :-)

547
Nika
Reagovat

Já mám svůj hlas vybraný už ze SS, takže pro mě jsou karty rozdány už rok:-)) A neujišťuji, jen konstatuji:-)

548
Motýlek
Reagovat

A komu jsi fandila nebo fandíš?

549
Nika
Reagovat

Motýlku, strávila jsem tady tolik času diskuzemi nad snad nejdiskutovanějším účastníkem SS, že snad asi musíš být jediný, kdo to neví:-)

550
RAINMAN
Reagovat

212 a 240 – Viq napsal: „Myslím, že na vině byl zvukař. I Vojtek tam klasicky řval jako na hospodské zábavě a taky skoro nebyl slyšet. Aspoň v TV se mi to tak jevilo.“

Přidat komentář