Panáček v reality show

Ano, šéfe: zúčastněte se 16.3. zátěžového testu ve Vamberku

13. Březen 2012 | napsal(a): | reality show: Ano, šéfe 2018

[singlepic id=1852 w=420]
Podzimní televizní sezóna se blíží a tak je natáčení nových dílů 4. série Ano, šéfe v plném proudu. Zdeněk má za sebou již natáčení v restauraci Excalibur v Moravské Třebové, kde probéhl samozřejmě i zátěžový test. Pokud se chcete takového zátěžového testu zúčastnit i vy, fanoušci Ano, šéfe. Tak právě nyní máte velkou šanci.

Máte-li čas v pátek 16.3. a jste z okolí Vamberku, přijďte v 18h na večeři do jednoho z místních podniků. Budete mít příležitost otestovat kvalitu služeb spolu se Zdeňkem!

Případní zájemci pište na mail: bm@closeronline.cz, kde vám bude sděleno bližší info. Těší se na vás produkce Ano, šéfe.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Ano, šéfe 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
koc
Reagovat

toz bude to v telce na jare a nebo az na podzim ?

2
Bobby Brown
Reagovat

No já nevím, ale já to pochopil tak, že vysílání na podzim, natáčení teď na jaře/zima, aby se to do podzimu stihlo.

3
koc
Reagovat

cus pane .. asi by se jim to stejne do jarniho schematu uz neveslo ci nehodilo .. nejspis az podzim .. to maj za par tydnu natocene .. pokud ma Zdenda cas a chut

Reagovat

Dle mě určitě na podzim. Řekl bych, že jaro je už přecpané a za chvilku léto, pak letní 2 měsíční pauza. Ale uvidí se.

5
Bobby Brown
Reagovat

Zdar pane :-)
Nejde jen o to natočit, ale také to sestříhat. Neznám přesně postup výroby pořadů, ale asi jim to vychází na podzim lépe.

6
koc
Reagovat

myslim ze v prvnich dvou radach se natacelo jeste v dobe kdy se serie zacala vysilat

7
Anonym
Reagovat

Tak podle mých informací se jedná o tento podnik: http://www.hotelkrajka.cz/ – prý je to tam otřes! :)

8
Bobby Brown
Reagovat

6 – aha, no jak říkám, nevím jak to dělají, tak jsem měl mylnou představu

9
jaryn
Reagovat

otřes v novém hotelu ??
Spíš to páni stavilelé nedomysleli s osvětlením mezi stoly a repráky nad stolem. Pokud chcete mít přítmí, aby vám každý nekoukal z ulice do pusy tak to nejde. Novým strávníkům rozsvítí, aby viděli na jídelák, a repráky nad stolem netvoří hlukovou kulisu, spíš naopak pak musíte být hlučnější abyste se u stolu slyšeli . Mělo to být technicky naopak.

10
Ládík
Reagovat

Ten hotel se čtyřmi hvězdičkami je fakt celkově otřesný, obsluha šílená.

11
Sontosh
Reagovat

C: Sagrada se stavi tak dlouho, prootze Gandy si pral, aby se katetetadra dokoncila pouze z milodaru. Takze pokud to chces videt bez lesni koukej prispet :-)

Přidat komentář