Panáček v reality show

Týden: Opravdu podivná smrt Ivany H.

2. Březen 2006 | napsal(a): | reality show: Manželské etudy

Ve známém dokumentu, Manželských etudách Heleny Třeštíkové, zemřela za zvláštních okolností dívka – dcera jedné z hlavních postav. Navzdory konci vyšetřování se v případu objevují nové pochybnosti: ukazuje se, v jakých podmínkách policie pracuje.

V malé kanceláři budovy policie v Praze 3 sedí policista Jan Řežábek. Před ním stojí starý počítač bez připojení na internet: model před časem vyřadili jako zastaralý z úřadu práce. Služební telefon Řežábek nemá a chce-li volat na mobil či meziměsto, musí do jiné kanceláře. S kolegy se také často dohaduje, kdo z nich si půjčí ojetou felicii.
Právě policista Řežábek dostal loni třiadvacátého listopadu za úkol pátrat po pohřešované Ivaně Haverlandové; dívce, kterou dnes zná mnoho televizních diváků z dokumentu Manželské etudy Heleny Třeštíkové. pokračování o nejasnostech okolo úmrtí dcery Marcely Haverlandové z Manželských etud

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Manželské etudy

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář